Sportvisio

Přihl. jméno
nebo číslo
Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
 

Startovní listina WINTER GLADIATOR RACE

Statistika přihlášených

Trať
GR5km + 20 překážek1267
Kategorie
MMuži - 1978 - 1999678
ZŽeny - 1978 - 1999202
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)178
M2Muži - 1977 a starší138
Z2Ženy - 1977 a starší34
JMJunioři - 2000 - 200328
JZJuniorky - 2000 - 20039
Celkem přihlášených1267

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
6.2.2017 Tasme + Černá perla 1971 5km + 20 překážek MIX 10.2.2017
30.10.2016Adámek Petr 1993 Bohemia 5km + 20 překážek M 31.10.2016
31.10.2016Ambros Jiří 1980 Diversity Beasts 5km + 20 překážek M 1.11.2016
9.9.2016Andělová Monika 1970 DÁMTO 5km + 20 překážek Z2 12.9.2016
19.12.2016Andres Jaromír 1983 5km + 20 překážek M 21.12.2016
31.1.2017Andrš Miroslav 1991 5km + 20 překážek M 2.2.2017
30.10.2016Ansorge Martin + Barbora Loskotová 1992 Bohemia 5km + 20 překážek M 7.11.2016
1.11.2016Antoš Jaroslav 1973 SRTG Rokycany 5km + 20 překážek M2 3.11.2016
7.2.2017Antošová Žaneta 1985 Olfin Car 5km + 20 překážek Z 7.2.2017
31.12.2016Arazim Milan 1980 ROCO TEAM 5km + 20 překážek M 10.1.2017
27.10.2016Babák Josef 1992 Tantrum Monstra 5km + 20 překážek M 27.10.2016
9.9.2016Babušková Stanislava 1974 5km + 20 překážek Z2 12.9.2016
9.11.2016Bagáriová Lucie 1989 KKL 5km + 20 překážek Z 10.11.2016
9.9.2016Bagová Linda 1990 Glatt 5km + 20 překážek Z 15.9.2016
26.1.2017bajner Tomáš + Martina Popilková 1983 5km + 20 překážek MIX 1.2.2017
31.10.2016Balada Ivo 1989 DIVERSITY BEAST 5km + 20 překážek M 7.11.2016
22.10.2016Baladová Barbora 1986 NIKAMNEPOSPĚCHOVÉ 5km + 20 překážek Z 25.10.2016
9.1.2017Bálaž Stanislav 1985 bednicka 5km + 20 překážek M 12.1.2017
27.10.2016Bálik Štefan 1983 Hraj Na tie nožky 5km + 20 překážek M 31.10.2016
16.11.2016Balog Josef 1978 perunova sekera 5km + 20 překážek M 18.11.2016
15.11.2016Balon Radek 1988 OCR Runners Olomouc 5km + 20 překážek M 15.11.2016
14.10.2016Baránková Šárka 1973 Postradatelní 5km + 20 překážek Z2 20.10.2016
6.2.2017Baroch Lukáš 1987 Wild Snails 5km + 20 překážek M 6.2.2017
30.9.2016Bartoš Pavel 1988 5km + 20 překážek M 6.10.2016
30.10.2016Bartoš Vladimír 1975 SRTG Strupčice 5km + 20 překážek M2 31.10.2016
10.1.2017Bartoš Jan 1989 5km + 20 překážek M 11.1.2017
17.10.2016Bayer Richard Georg 1985 5km + 20 překážek M 21.10.2016
21.1.2017Bažant Martin + Klara Zajícova 1985 5km + 20 překážek MIX 25.1.2017
3.10.2016Bažilova Klára + Robert Kunc 1989 5km + 20 překážek MIX 4.10.2016
9.9.2016Bečička Petr 1971 5km + 20 překážek M2 15.9.2016
13.9.2016Bedlek Tomas 1975 VEGII 5km + 20 překážek M2 15.9.2016
31.10.2016Bednář Martin 1989 5km + 20 překážek M 1.11.2016
13.1.2017Bednář Tomáš 1996 5km + 20 překážek M 17.1.2017
15.1.2017Bednář Josef 1999 5km + 20 překážek M 17.1.2017
11.10.2016Behenský Jan 1991 5km + 20 překážek M 11.10.2016
13.9.2016Bendl Petr + Petra Bendlová 1974 5km + 20 překážek MIX 16.9.2016
9.9.2016Beneš Petr 1977 Kvíčala team 5km + 20 překážek M2 12.9.2016
17.10.2016Beneš Ladislav 1989 ABUS Přelouč 5km + 20 překážek M 18.10.2016
16.9.2016Benešová Barbora 1992 Vlčí máky 5km + 20 překážek Z 20.9.2016
19.9.2016Beníček Petr 1971 SRTG Zlín 5km + 20 překážek M2 21.9.2016
3.2.2017Beringerova Nikol 1993 5km + 20 překážek Z 7.2.2017
29.1.2017Berky Martin 1973 5km + 20 překážek M2 31.1.2017
25.1.2017Bezdíček Michael 1992 ZZSKVK 5km + 20 překážek M 25.1.2017
21.9.2016Biederman Michal 1985 shybuj.cz 5km + 20 překážek M 23.9.2016
16.9.2016Bígl Martin 1998 Vlčí máky 5km + 20 překážek M 22.9.2016
14.9.2016Bílá Zdeňka 1999 SRTG Hradec Králové 5km + 20 překážek Z 20.9.2016
13.9.2016Bílá Tereza 1992 SRTG Hradec Králové 5km + 20 překážek Z 20.9.2016
5.11.2016Bindr Lukáš 1995 5km + 20 překážek M 8.11.2016
14.9.2016Binko Dominik 1997 TRIUMPHALIS 5km + 20 překážek M 15.9.2016
31.10.2016Bitarovec Jaroslav 1998 5km + 20 překážek M 1.11.2016
13.10.2016Bláhovec Jiří 1992 5km + 20 překážek M 18.10.2016
19.9.2016Blatník Josef 1974 5km + 20 překážek M2 26.9.2016
13.9.2016Blehová Michaela 1988 SRTG Hradec Králové 5km + 20 překážek Z 15.9.2016
31.10.2016Bogdan Lubomír 1991 Běháme pro radost Pardubice 5km + 20 překážek M 3.11.2016
22.9.2016Bohatý Martin 1980 5km + 20 překážek M 30.9.2016
29.12.2016Bohm Jaroslav 1977 KAPEBAJA TEAM 5km + 20 překážek M2 4.1.2017
28.9.2016Bohuňková Lucie 1993 Valhalla gym 5km + 20 překážek Z 4.10.2016
13.9.2016Bonczek Viktor 1989 SRTG 5km + 20 překážek M 14.9.2016
27.10.2016Borecká Věra 1987 Zoufalci 5km + 20 překážek Z 31.10.2016
6.2.2017Bořil Petr 1986 INOV-8 OCR team 5km + 20 překážek M 7.2.2017
11.1.2017Borovička Stanislav 1975 5km + 20 překážek M2 13.1.2017
12.9.2016Borovský Miroslav 1988 5km + 20 překážek M 14.9.2016
18.1.2017Bortlová Vladimíra 1988 SRTG Čelákovice 5km + 20 překážek Z 18.1.2017
8.10.2016Borusík Radek 1991 5km + 20 překážek M 11.10.2016
5.2.2017Bouček Tomáš 1997 5km + 20 překážek M 7.2.2017
7.2.2017Bouda Pavel 1977 5km + 20 překážek MIX 7.2.2017
5.1.2017Boura Martin 1992 5km + 20 překážek M 7.1.2017
7.11.2016Bouška Martin 1973 5km + 20 překážek M2 8.11.2016
6.10.2016Bozděch Jiří + Jesika Jančová 1988 5km + 20 překážek MIX 7.10.2016
9.9.2016Brabcová Štěpánka 1995 BRUTÁLNÍ PRINCEZNY 5km + 20 překážek Z 12.9.2016
29.9.2016Brabec Martin 1986 Jupko 5km + 20 překážek M 4.10.2016
14.10.2016Brabec Pavel 1980 POSTRADATELNÍ 5km + 20 překážek M 18.10.2016
30.10.2016Braha Pavel 1992 Bohemia 5km + 20 překážek M 4.11.2016
12.9.2016Branda Filip 1989 5km + 20 překážek M 16.9.2016
12.12.2016Brejcha Marek 1983 5km + 20 překážek M 13.12.2016
5.11.2016Breuerová Veronika + Jakub Kešner 1990 Ira Dei 5km + 20 překážek MIX 8.11.2016
2.12.2016Březina Jan 1990 MonolitH 5km + 20 překážek M 8.12.2016
14.9.2016Brixi Lukáš 1985 SRTG Hradec Králové 5km + 20 překážek M 15.9.2016
9.9.2016Brož Michal 1978 Maxáci 5km + 20 překážek M 16.9.2016
30.11.2016Bruml Miroslav 1975 SRTG Rokycany 5km + 20 překážek M2 4.12.2016
15.12.2016Brunclík Filip Richard 1998 5km + 20 překážek M 16.12.2016
15.10.2016Brychta Vlastimil 1982 EXTRA Brno 5km + 20 překážek M 16.10.2016
15.10.2016Brychta Pavel 1980 S.T.A.R. Labs 5km + 20 překážek M 16.10.2016
13.10.2016Brzobohatý Tomáš 1982 Zabijáci 5km + 20 překážek M 14.10.2016
15.11.2016Brzuchanski Lukáš 1994 5km + 20 překážek M 16.11.2016
10.10.2016Buchtela Jiří 1991 Crazy Runners 5km + 20 překážek M 12.10.2016
26.10.2016Budín Pavel 1993 5km + 20 překážek M 27.10.2016
31.10.2016Bui Filip 1994 Just Life 5km + 20 překážek M 10.11.2016
16.9.2016Bujdáková Jana 1998 SRTG Zlín 5km + 20 překážek Z 19.9.2016
9.9.2016Bulva Tomáš + Žaneta Bartůňková 1983 Perníci 5km + 20 překážek MIX 12.9.2016
12.9.2016Bureš Václav 1989 5km + 20 překážek M 14.9.2016
30.10.2016Bureš Jakub 1991 Balda tým 5km + 20 překážek M 1.11.2016
7.11.2016Bureš Roman 1981 BURENATUS 5km + 20 překážek M 8.11.2016
23.1.2017Bursík Petr 1980 Highland destroyers 5km + 20 překážek M 25.1.2017
13.12.2016Cabalková Petra + Braňo Štukovský 1988 5km + 20 překážek MIX 14.12.2016
10.12.2016Camfrla Zbyněk 1984 5km + 20 překážek M 11.12.2016
20.10.2016Čáp Martin 1985 5km + 20 překážek M 21.10.2016
30.9.2016Čáp David 1983 Tvrdý jádro 5km + 20 překážek M 5.10.2016
11.9.2016Čapek Jan + miroslava čapkova 1981 VEGII 5km + 20 překážek MIX 12.9.2016
30.9.2016Čápová Markéta 1984 Tvrdý jádro 5km + 20 překážek Z 5.10.2016
20.9.2016Cardová Alena 1988 Společný start se slečnou Drahorádovou (můj parťák do bahna) 5km + 20 překážek Z 26.9.2016
27.10.2016Catalanotti Wilfried 1976 BARBARIAN EXTREME TEAM 5km + 20 překážek M2 31.10.2016
15.10.2016Čavoš Viktor 1993 Nejde jenom chcíplá koza !!!! 5km + 20 překážek M 16.10.2016
9.9.2016Čechovský Pavel 1988 BRUTÁLNÍ PRINCEZNY 5km + 20 překážek M 12.9.2016
18.9.2016Čejka David 1999 Pár Pařmenů 5km + 20 překážek M 24.9.2016
29.12.2016Čermák Martin 1978 PEPINO 5km + 20 překážek M 30.12.2016
30.1.2017cermak pavel 1981 5km + 20 překážek M 31.1.2017
19.9.2016Čermáková Veronika 1987 SRTG Praha 5km + 20 překážek Z 23.9.2016
13.9.2016Čermáková Petra + Martin Baldrych 1979 Glatt 5km + 20 překážek MIX 15.9.2016
14.10.2016Černá Jana 1974 BKV - POSTRADATELNI 5km + 20 překážek Z2 17.10.2016
9.9.2016Černoch Michal 1977 5km + 20 překážek M2 12.9.2016
21.10.2016Černý Jakub 1993 Tantrum Monstra 5km + 20 překážek M 25.10.2016
13.9.2016Černý Lukáš 1995 5km + 20 překážek M 13.9.2016
28.10.2016Černý Martin 2000 5km + 20 překážek JM 1.11.2016
31.10.2016ČERNÝ JAKUB 1987 SlanýKobylky 5km + 20 překážek M 7.11.2016
31.10.2016Černý Lukáš 1984 SlanýKobylky 5km + 20 překážek M 3.11.2016
31.12.2016Černý Josef 1985 Blackpippo 5km + 20 překážek M 5.1.2017
28.1.2017Černý Jakub 1992 5km + 20 překážek M 1.2.2017
31.10.2016Chalabala Jan 1991 Spartan Gym 5km + 20 překážek M 1.11.2016
14.9.2016Chaloupka Radek + Romana Šormová 1991 5km + 20 překážek MIX 16.9.2016
7.12.2016Chaloupka Radek + Lucie Chaloupková 1972 Lucie Chaloupková 5km + 20 překážek MIX 10.12.2016
14.9.2016Chaloupková Šárka + Jiří Hlava 1993 Atletická škola HK 5km + 20 překážek MIX 14.9.2016
25.1.2017Chalupka Radovan 1980 5km + 20 překážek M 26.1.2017
10.10.2016Chmelařová Dana 1993 Crazy Runners 5km + 20 překážek Z 11.10.2016
22.12.2016Choleva Zdeněk + Miroslava Cholevova 1999 rugby petrovice 5km + 20 překážek MIX 29.12.2016
21.1.2017Chomát Ladislav 1994 5km + 20 překážek M 24.1.2017
28.10.2016Chorazyova Lucie + Tomáš Pešek 1977 5km + 20 překážek MIX 1.11.2016
9.9.2016Chromý Roman 1988 5km + 20 překážek M 9.9.2016
6.11.2016Chvojka Michal 1976 5km + 20 překážek M2 10.11.2016
16.9.2016Cibulka Pavel 1977 SPORTVISIO 5km + 20 překážek M2 16.9.2016
2.12.2016Cichrová Lenka + Martin Dvořák 1990 Fire team 5km + 20 překážek MIX 5.12.2016
26.12.2016Čihák Martin 1991 Pneuservis František Kulháň 5km + 20 překážek M 28.12.2016
27.10.2016Cimfe Martin 1985 Radiators 5km + 20 překážek M 4.11.2016
31.10.2016Cimler Jiří + Klára Sukovatá 1984 GLADIATORS 5km + 20 překážek MIX 4.11.2016
27.1.2017cirkva david 1982 5km + 20 překážek M 31.1.2017
26.10.2016Cmundová Klára 1992 SOS- skupina odvážných slečen 5km + 20 překážek Z 2.11.2016
16.9.2016Coufal Lukáš 1999 5km + 20 překážek M 20.9.2016
23.1.2017Coufal Tomáš 2001 5km + 20 překážek JM 25.1.2017
14.10.2016Csámpai Jiří 1997 Spolek Borek 5km + 20 překážek M 17.10.2016
16.1.2017Csurilla Martin 1974 Hockey team 5km + 20 překážek M2 25.1.2017
18.10.2016Čubova Míla 1976 5km + 20 překážek Z2 20.10.2016
14.11.2016Čuda Jan 1983 5km + 20 překážek M 16.11.2016
18.1.2017Cupák Martin 1971 Bokuko 5km + 20 překážek M2 21.1.2017
12.9.2016Cvejnová Lucie 1995 SRTG Pardubice 5km + 20 překážek Z 16.9.2016
4.10.2016Dámen Roman 1990 5km + 20 překážek M 7.10.2016
15.1.2017Daniel Marcel 1971 5km + 20 překážek M2 17.1.2017
9.9.2016Danihel Dáša 1973 A je to! 5km + 20 překážek Z2 13.9.2016
17.10.2016Danihelka Tomáš 1988 ABUS Přelouč 5km + 20 překážek M 25.10.2016
9.9.2016Darebný Filip 1988 SKP Maják 5km + 20 překážek M 15.9.2016
26.1.2017Davidová Nikola + Petr Pejchal 1990 Spartan Gym 5km + 20 překážek MIX 28.1.2017
19.10.2016Dědek Tomáš 1988 5km + 20 překážek M 25.10.2016
19.10.2016Dědková Lenka 1968 5km + 20 překážek Z2 20.10.2016
9.9.2016Diblík Jan 1984 5km + 20 překážek M 10.9.2016
24.10.2016Ditrich Martin 1980 One woman show 5km + 20 překážek M 27.10.2016
31.10.2016Dobeš Jaromír 1994 Beast Sport team 5km + 20 překážek M 7.11.2016
5.2.2017Dobeš Radek 1982 Total Vital 5km + 20 překážek M 7.2.2017
16.9.2016Doležal Ondřej + Jana Škodová 1973 SRTG Hradec Králové 5km + 20 překážek MIX 19.9.2016
15.9.2016Doležal Lukáš 1987 Dragons HK 5km + 20 překážek M 23.9.2016
8.9.2016Doležal Lukáš 1982 5km + 20 překážek M 13.9.2016
28.10.2016Doležalová Hana 1993 Cheerleaders 5km + 20 překážek Z 1.11.2016
26.1.2017Dolezel Lukas 1991 5km + 20 překážek M 31.1.2017
20.10.2016Dolívka Martin 1986 Sunny Gang Plzeň 5km + 20 překážek M 21.10.2016
31.10.2016Domorád Vojtěch 1986 5km + 20 překážek M 2.11.2016
2.2.2017Dopitova Lucie 1992 5km + 20 překážek Z 2.2.2017
28.9.2016Doseděl Jan 1990 Valhalla gym 5km + 20 překážek M 4.10.2016
9.9.2016Dostál Adam + Tereza Holbová 1993 5km + 20 překážek MIX 12.9.2016
3.2.2017Dostál Lubomír 1975 Predator Workout Opava 5km + 20 překážek M2 3.2.2017
31.10.2016Dostalová Eva 1978 Predator Workout Opava 5km + 20 překážek Z 1.11.2016
21.12.2016Douša Michal 1982 SRTG Kolín 5km + 20 překážek M 27.12.2016
7.2.2017Douša Daniel 1995 5km + 20 překážek M 9.2.2017
21.9.2016Dráb Miroslav + Lucie Růžičková 1978 moudrá pěchota 5km + 20 překážek MIX 29.9.2016
14.10.2016Drábek Lukáš 1995 POSTRADATELNÍ 5km + 20 překážek M 18.10.2016
20.9.2016Drahorádová Klára 1990 Parťáci do bahna 5km + 20 překážek Z 26.9.2016
11.9.2016Drčka Jiří 1987 SVVAT 5km + 20 překážek M 20.9.2016
3.11.2016Drinka Filip 1991 5km + 20 překážek M 3.11.2016
18.1.2017Dřízhal Václav 1985 5km + 20 překážek M 21.1.2017
24.1.2017Drozd Michal 1977 Kikoti 5km + 20 překážek M2 28.1.2017
23.1.2017Drtílek Jiří 1984 5km + 20 překážek M 23.1.2017
31.1.2017Dubenský Antonín + Dana Růžičková 1985 5km + 20 překážek MIX 8.2.2017
9.9.2016Dufka Vladislav 1991 Viktorie team 5km + 20 překážek M 16.9.2016
10.10.2016Dundálek Tomáš 1981 Crazy Runners 5km + 20 překážek M 12.10.2016
19.1.2017Dušek Michal 1995 5km + 20 překážek M 21.1.2017
18.9.2016Dvořáček Martin 1990 Maxáci 5km + 20 překážek M 20.9.2016
12.9.2016Dvořáček Radek 1989 SVVAT 5km + 20 překážek M 12.9.2016
9.9.2016Dvořáčková Petra 1987 Maxáci 5km + 20 překážek Z 14.9.2016
20.10.2016Dvořák Libor 1974 TRIUMPHALIS 5km + 20 překážek M2 25.10.2016
13.9.2016Dvořák Oldřich 1969 Cakes by the Ocean 5km + 20 překážek M2 16.9.2016
27.9.2016Dvořák Miroslav 1999 5km + 20 překážek M 3.10.2016
29.10.2016Dvořák David 1983 Tvrdý játra 5km + 20 překážek M 1.11.2016
29.10.2016Dvořák Martin 1985 Tvrdý játra 5km + 20 překážek M 2.11.2016
30.10.2016Dvořák Vojtěch 1992 5km + 20 překážek M 31.10.2016
30.10.2016Dvořák Martin 1980 Varovi legie 5km + 20 překážek M 3.11.2016
30.10.2016Dvořák Jan 1985 Varovi legie 5km + 20 překážek M 3.11.2016
31.10.2016Dvořák Pavel 1990 Pohodáři 5km + 20 překážek M 3.11.2016
11.1.2017Dvořák David 1991 5km + 20 překážek M 17.1.2017
15.1.2017Dvořák Stanislav 1993 Litvínov 5km + 20 překážek M 19.1.2017
1.2.2017Dvořák Martin 1975 EXTRA Brno 5km + 20 překážek M2 1.2.2017
25.10.2016Dvořáková Markéta + Petr Pech 1992 5km + 20 překážek MIX 27.10.2016
30.10.2016Dymák Jan 1992 SRTG Strupčice 5km + 20 překážek M 31.10.2016
13.9.2016Dzurenda Ján 1989 Kooki Dirt 5km + 20 překážek M 14.9.2016
13.10.2016Eckstein Jan + Vojtěch Toporcer 2000 Zabijáci 5km + 20 překážek JM 19.10.2016
14.10.2016Eflerová Nela 1993 Spolek Borek 5km + 20 překážek Z 17.10.2016
31.1.2017Endlicherová Nikol 1993 5km + 20 překážek Z 2.2.2017
9.9.2016Erbenová Markéta 1989 5km + 20 překážek Z 12.9.2016
21.10.2016Esentierová Kateřina 1989 5km + 20 překážek Z 25.10.2016
26.10.2016Eszenyi Jindřich 1987 5km + 20 překážek M 1.11.2016
2.11.2016Exner Jakub 1985 Zoufalci 5km + 20 překážek M 8.11.2016
30.10.2016Fabián Martin 1985 5km + 20 překážek M 3.11.2016
3.2.2017Fait Petr 1986 5km + 20 překážek M 3.2.2017
14.10.2016Farkašová Markéta 1978 postradatelní 5km + 20 překážek Z 19.10.2016
3.1.2017Fassati Miroslav 1958 5km + 20 překážek M2 3.1.2017
3.1.2017Fassati Marek 1995 5km + 20 překážek M 3.1.2017
31.10.2016Ferschmann Jakub 1981 Diversity Beasts 5km + 20 překážek M 4.11.2016
8.9.2016Fiala Roman 1975 5km + 20 překážek M2 13.9.2016
16.1.2017Fiala Milan 2000 FF BROTHERS TEAM 5km + 20 překážek JM 25.1.2017
16.1.2017Fiala Jakub 2002 FF BROTHERS TEAM 5km + 20 překážek JM 25.1.2017
8.9.2016Fierla Martin 1986 5km + 20 překážek M 16.9.2016
11.9.2016Filip Lukáš 1976 5km + 20 překážek M2 11.9.2016
11.9.2016Filipová Jana 1968 PKHK 5km + 20 překážek Z2 12.9.2016
27.10.2016Finke Kateřina + Jan Skořepa 1993 5km + 20 překážek MIX 1.11.2016
12.9.2016Fischer Michal 1983 Vrchlabí 5km + 20 překážek M 19.9.2016
28.9.2016Fišer Tom 1989 SRTG ČeskáTřebová 5km + 20 překážek M 3.10.2016
15.12.2016Flousek Luboš 1973 Broumovští chlapáci 5km + 20 překážek M2 22.12.2016
27.12.2016Fojtů Josef 1980 KAPEBAJA TEAM 5km + 20 překážek M 31.12.2016
28.1.2017Forgáčová Eva + Pavel Houdek 1993 FITNESS by Věra 5km + 20 překážek MIX 1.2.2017
31.10.2016Franc Jiří 1992 Jelimáni 5km + 20 překážek M 4.11.2016
13.10.2016Franko Jan + Kateřina Žáčiková 1983 SRTG Litvínov 5km + 20 překážek MIX 14.10.2016
24.10.2016Frei Martin 1978 5km + 20 překážek M 1.11.2016
5.2.2017Frejvaldová Ivana 1975 5km + 20 překážek Z2 5.2.2017
9.9.2016Frič Jaroslav 1975 5km + 20 překážek M2 14.9.2016
14.10.2016Fričová Kateřina 1997 Spolek Borek 5km + 20 překážek Z 17.10.2016
20.10.2016Fryček Jan 1989 Sunny Gang Plzeň 5km + 20 překážek M 21.10.2016
15.9.2016Frýdl Michal 1999 5km + 20 překážek M 19.9.2016
15.9.2016Frýdl Miroslav 1964 5km + 20 překážek M2 19.9.2016
19.12.2016Frydrych Honza 1989 No More Jaegermaister 5km + 20 překážek M 22.12.2016
31.12.2016Gábler Stanislav 1979 5km + 20 překážek M 7.1.2017
31.10.2016Gaborik Štefan 1981 5km + 20 překážek M 1.11.2016
21.9.2016Gajdoš Jan 1992 5km + 20 překážek M 27.9.2016
31.10.2016Gavlas Jan + Michaela Polomská 1992 Caesarova garda TRIUMPHALIS 5km + 20 překážek MIX 4.11.2016
2.10.2016Gazda Michal 1987 Šneci Team 5km + 20 překážek M 11.10.2016
10.10.2016Gerhátová Petra 1998 Crazy Runners 5km + 20 překážek Z 17.10.2016
14.10.2016Germanová Anastázie 1993 POSTRADATELNÍ 5km + 20 překážek Z 19.10.2016
10.10.2016Gerža David 1991 Crazy Runners 5km + 20 překážek M 13.10.2016
10.10.2016Gerža Michal 1988 Crazy Runners 5km + 20 překážek M 13.10.2016
17.10.2016Glauschová Tereza 1997 5km + 20 překážek Z 21.10.2016
6.1.2017Glosová Kristýna 1989 šváby 5km + 20 překážek Z 10.1.2017
7.1.2017Görgl Jan 1976 Team Slivenec 5km + 20 překážek M2 11.1.2017
31.10.2016Gothard Zdeněk + Ivana Kováčíková Podmanická 1989 5km + 20 překážek MIX 1.11.2016
6.12.2016Götz Adam 1997 BOHEMIBIKE TRUTNOV 5km + 20 překážek M 13.12.2016
31.10.2016Grepl Pavel 1991 Just life 5km + 20 překážek M 2.11.2016
13.10.2016Guzanič Martin 1982 Dubská (j)elita 5km + 20 překážek M 14.10.2016
30.10.2016Gygal Tomáš 1975 GT team 5km + 20 překážek M2 1.11.2016
30.10.2016Gygal Dominik 1999 GT team 5km + 20 překážek M 3.11.2016
10.10.2016Hack Robin 1984 Těstoviny 5km + 20 překážek M 10.10.2016
30.11.2016Hais Filip 1987 5km + 20 překážek M 5.12.2016
24.10.2016Hájek Tomáš + Michaela Lesáková 1985 J.Elita 5km + 20 překážek MIX 25.10.2016
31.10.2016Haken Roman 1984 5km + 20 překážek M 1.11.2016
14.9.2016Halama David 1985 Bahno mezi půlkama 5km + 20 překážek M 15.9.2016
13.9.2016Halamková Tereza 1988 SRTG Hradec Králové 5km + 20 překážek Z 16.9.2016
17.10.2016Halbich Česlav 1989 Hulk 5km + 20 překážek M 18.10.2016
24.9.2016Halická Michaela 1991 Armáda ČR 5km + 20 překážek Z 26.9.2016
9.9.2016Halmo Martin 1982 Last Minute Spartan Boy 5km + 20 překážek M 19.9.2016
14.9.2016Hálová Gabriela 1974 Brave 5km + 20 překážek Z2 22.9.2016
27.1.2017Haluza Vít 1990 5km + 20 překážek M 27.1.2017
10.10.2016Haman Vojtěch 1990 Smidaráci 5km + 20 překážek M 12.10.2016
14.9.2016Hamarova Petra 1985 5km + 20 překážek Z 15.9.2016
27.12.2016Hampejs Tomáš 1992 LoukaGym 5km + 20 překážek M 31.12.2016
12.10.2016Hampejsová Martina 1990 New Roll Runners 5km + 20 překážek Z 12.10.2016
15.9.2016Hampel Tomáš 1987 5km + 20 překážek M 19.9.2016
20.10.2016Haňáček Martin 1988 5km + 20 překážek M 20.10.2016
31.10.2016Háněl Tomáš 1980 SRTG Žďár nad Sázavou 5km + 20 překážek M 7.11.2016
31.10.2016Hánělová Žaneta 1988 SRTG Žďár nad Sázavou 5km + 20 překážek Z 7.11.2016
12.10.2016Hanousková Veronika + Václav Palička 1994 5km + 20 překážek MIX 13.10.2016
6.1.2017Hanousková Lenka 1988 šváby 5km + 20 překážek Z 11.1.2017
12.9.2016Hanuš Jakub 1988 Vrchlabí 5km + 20 překážek M 14.9.2016
12.9.2016Hanyk Lukáš 1991 SDH Kostelec nad Orlicí 5km + 20 překážek M 19.9.2016
31.12.2016Hanzlík Michal 1987 5km + 20 překážek M 3.1.2017
12.1.2017Harbichová Marcela + Tomáš Bulva 1992 Human Beast 5km + 20 překážek MIX 21.1.2017
9.9.2016Hartmanova Pavlina 1978 5km + 20 překážek Z 15.9.2016
19.9.2016Haša Pavel 1989 5km + 20 překážek M 21.9.2016
27.10.2016Hašek Rostislav 1991 HC Devro 5km + 20 překážek M 31.10.2016
9.9.2016Hašková Anna 1989 Velké Čupakabry 5km + 20 překážek Z 16.9.2016
27.10.2016Haufer Pavel 1977 Radiators 5km + 20 překážek M2 31.10.2016
18.10.2016Havelka Ondřej 1999 Al-kulajda 5km + 20 překážek M 25.10.2016
17.12.2016Havlíková Iveta 1977 5km + 20 překážek Z2 21.12.2016
24.1.2017Havránek Miroslav 1989 KTB fitness Kromeěříž 5km + 20 překážek M 26.1.2017
9.11.2016Havrda Petr 1986 5km + 20 překážek M 10.11.2016
2.2.2017Hebelka Jakub 1993 CARLA-KUPKOLO.CZ 5km + 20 překážek M 4.2.2017
12.10.2016Hegar Ladislav 2000 Angry Wolves 5km + 20 překážek JM 18.10.2016
31.10.2016Heger Michal 1981 JUST LIFE! 5km + 20 překážek M 3.11.2016
18.9.2016Hégrová Šárka 1986 3 koc 5km + 20 překážek Z 27.9.2016
15.9.2016Heitl Antonín 1982 5km + 20 překážek M 16.9.2016
14.9.2016Heitl Michal 1990 5km + 20 překážek M 15.9.2016
26.12.2016Hejcmanová Hana 1982 5km + 20 překážek Z 30.12.2016
18.9.2016Hejda Václav 1974 5km + 20 překážek M2 21.9.2016
25.1.2017Hejduková Kateřina 1995 SRTG Strupčice 5km + 20 překážek Z 25.1.2017
3.2.2017Hel Michal 1993 OCR runners Olomouc 5km + 20 překážek M 3.2.2017
9.9.2016Hendrych Jan 1978 5km + 20 překážek M 13.9.2016
28.10.2016Heneberková Aneta 1995 Cheerleaders 5km + 20 překážek Z 1.11.2016
3.2.2017Herák Josef 1981 srtg varnsdorf 5km + 20 překážek M 7.2.2017
14.10.2016Heřmanová Veronika 1983 Spolek Borek 5km + 20 překážek Z 17.10.2016
31.10.2016Herzig Radek + Marie Rudolová 1988 Ušákovi 5km + 20 překážek MIX 7.11.2016
24.1.2017Herzog Tomas 1989 5km + 20 překážek M 1.2.2017
30.10.2016Himl Jindrich 1980 MP 5km + 20 překážek M 31.10.2016
12.10.2016Hisem Miroslav 1983 5km + 20 překážek M 13.10.2016
16.10.2016Hladík Stanislav 1995 Už nemůžeš? Tak přidej! 5km + 20 překážek M 25.10.2016
16.10.2016Hladík Radim 1999 Už nemůžeš? Tak přidej! 5km + 20 překážek M 25.10.2016
27.10.2016Hladík Miroslav 1991 5km + 20 překážek M 1.11.2016
31.10.2016Hladik Jan 1992 Tři pinďové a pipinka 5km + 20 překážek M 8.11.2016
25.10.2016Hladíková Martina + Jiří Zeithaml 1990 Kabrňáci 5km + 20 překážek MIX 27.10.2016
9.9.2016Hlava Roman 1978 Běháme v Holicích a okolí 5km + 20 překážek M 13.9.2016
27.10.2016Hlaváč Jan + Marcela Nováková 1981 Total Vital 5km + 20 překážek MIX 31.10.2016
15.12.2016Hlavatá Veronika 1972 Sakiho holky 5km + 20 překážek Z2 22.12.2016
29.11.2016Hnida David 1995 5km + 20 překážek M 4.12.2016
20.9.2016Hnízdilová Lenča + Michal Paradič 1986 Za hezčí zadeček 5km + 20 překážek MIX 23.9.2016
15.10.2016Hnojil Martin + Nikola Hnojilová 1999 5km + 20 překážek MIX 17.10.2016
2.2.2017Hoang Filip Ly 1995 Barbarian Extreme Team 5km + 20 překážek M 2.2.2017
4.10.2016Hodic David 1992 MESGROUP 5km + 20 překážek M 10.10.2016
17.9.2016Höfer Vojan 1988 Wild Snails 5km + 20 překážek M 19.9.2016
15.9.2016Hoffmann David 1986 5km + 20 překážek M 20.9.2016
9.9.2016Hoffmann Jaromír 1988 5km + 20 překážek M 12.9.2016
4.10.2016Hofman Ondřej 1984 5km + 20 překážek M 5.10.2016
13.9.2016Hofmeister Tomáš 1984 SRTG Hradec Králové 5km + 20 překážek M 15.9.2016
13.10.2016Holada Martin 1985 Dubská (j)elita 5km + 20 překážek M 14.10.2016
21.12.2016Holakovský Radek 1967 5km + 20 překážek M2 22.12.2016
21.12.2016Holakovský ml. Radek 2003 5km + 20 překážek JM 22.12.2016
24.9.2016Holeš Jakub 1994 Scorpion 5km + 20 překážek M 27.9.2016
31.10.2016HOLÍK Vladimír 1988 To dáme 5km + 20 překážek M 7.11.2016
30.10.2016holub Petr + Záleská Petra 1982 Angry Pandas 5km + 20 překážek MIX 2.11.2016
31.10.2016Holub Martin 1983 DIVERSITY BEASTS 5km + 20 překážek M 2.11.2016
31.12.2016Holub Petr 1995 5km + 20 překážek M 3.1.2017
30.10.2016Holubář Martin 1979 Urveme to silou 5km + 20 překážek M 31.10.2016
14.10.2016Holubová Pavla 1994 Spolek Borek 5km + 20 překážek Z 17.10.2016
16.9.2016Hönig Václav 1982 5km + 20 překážek M 17.9.2016
29.9.2016Hora Milan 1987 Alfasquadra team 5km + 20 překážek M 3.10.2016
16.9.2016Horáček Josef 1974 5km + 20 překážek M2 19.9.2016
13.9.2016Horáčková Tereza 1989 SRTG Hradec Králové 5km + 20 překážek Z 15.9.2016
13.10.2016Horák Zdeněk 1976 5km + 20 překážek M2 17.10.2016
27.10.2016Horák Matěj 1991 SRTG Pardubice 5km + 20 překážek M 31.10.2016
27.11.2016Horák Martin 1973 Gladiator Rejs 5km + 20 překážek M2 4.12.2016
14.1.2017Horák Roman 1971 5km + 20 překážek M2 17.1.2017
8.9.2016Horká Marketa 1976 A je to! 5km + 20 překážek Z2 14.9.2016
5.2.2017Horna Vlastimil + Iveta Medková 1979 SVVAT 5km + 20 překážek MIX 10.2.2017
2.10.2016Horník Tomáš 1988 Chrobaci 5km + 20 překážek M 11.10.2016
10.10.2016Horochovský Ivan 2000 Hroši 5km + 20 překážek JM 17.10.2016
31.10.2016HORSKÁ Míša + Tomáš HORSKÝ 1984 5km + 20 překážek MIX 9.11.2016
1.2.2017Hostovská Andrea + Libor Svoboda 1992 ZELENÉ PRDELKY 5km + 20 překážek MIX 3.2.2017
4.11.2016Houf Michal 1987 Chrobaci 5km + 20 překážek M 4.11.2016
6.2.2017Houšková Šárka + Vlastimil Krejčí 1991 Inov-8 OCR team 5km + 20 překážek MIX 7.2.2017
5.1.2017Hrabě Marek 1991 5km + 20 překážek M 11.1.2017
19.9.2016Hráček Martin 1988 SVVAT 5km + 20 překážek M 22.9.2016
15.9.2016Hráček Antonín + Eva Desenská 1973 SVVAT 5km + 20 překážek MIX 16.9.2016
29.9.2016Hráský František 1991 Polabáci 5km + 20 překážek M 6.10.2016
11.1.2017Hrdina Pavel 1988 INOV-8 OCR team 5km + 20 překážek M 19.1.2017
12.11.2016Hromádko Miloslav 1996 5km + 20 překážek M 18.11.2016
3.2.2017Hroníková Adéla 1990 Spartan Gym 5km + 20 překážek Z 7.2.2017
9.9.2016Hronová Markéta 1990 Czech Tri K. team 5km + 20 překážek Z 13.9.2016
3.12.2016Hrouza Jan 1981 KOS Krnov 5km + 20 překážek M 12.12.2016
16.12.2016Hrtáň Jaroslav 1975 Daido 5km + 20 překážek M2 19.12.2016
16.11.2016Hrudík Martin 1982 5km + 20 překážek M 21.11.2016
15.10.2016Hruška Adam 1996 5km + 20 překážek M 25.10.2016
1.12.2016Hubacek Filip 1977 5km + 20 překážek M2 6.12.2016
31.12.2016Hubáček Lukáš 1994 T.J. Sokol Poříčany 5km + 20 překážek M 5.1.2017
19.9.2016HUBÁLEK David 1974 5km + 20 překážek M2 21.9.2016
13.9.2016Hubálek Lukáš 1992 SRTG Hradec Králové 5km + 20 překážek M 16.9.2016
3.2.2017Hubálek Roman 1987 ManUtd 5km + 20 překážek M 3.2.2017
12.12.2016Hübst Zdeněk 1987 5km + 20 překážek M 13.12.2016
14.9.2016Hudousek Lukáš 1984 Traitors 5km + 20 překážek M 20.9.2016
18.1.2017Hudziková Marika 1971 SRTG Rychnov nad Kněžnou 5km + 20 překážek Z2 28.1.2017
31.10.2016Humlíček Michal 1988 Beast Sport team 5km + 20 překážek M 7.11.2016
29.10.2016Hůrková Kristýna + Martin Turek 1986 extreme team Kolín 5km + 20 překážek MIX 1.11.2016
31.10.2016Hurtová Michaela 1992 Jelimáni 5km + 20 překážek Z 1.11.2016
18.12.2016Hyhlík Jakub 1981 5km + 20 překážek M 21.12.2016
24.1.2017Hynek Richard + Dominika Pecková 1998 Barbarian Extreme Team 5km + 20 překážek MIX 27.1.2017
31.10.2016Ittner Petr 1991 Foxtrot 5km + 20 překážek M 4.11.2016
16.1.2017Ivaničová Michaela 1995 5km + 20 překážek Z 17.1.2017
12.9.2016Izák Miroslav 1985 SRTG Hradec Králové 5km + 20 překážek M 12.9.2016
9.9.2016Izáková Iveta 1983 SRTG Hradec Králové 5km + 20 překážek Z 12.9.2016
17.10.2016Jakša Ladislav + Helena Polaková 1985 Zadní voj 5km + 20 překážek MIX 18.10.2016
17.9.2016Jakubec Dušan 1982 Wild Snails 5km + 20 překážek M 21.9.2016
27.10.2016Jána Jaroslav 1985 Radiators 5km + 20 překážek M 1.11.2016
20.10.2016Janáček Zdeněk 1987 Sunny Gang Plzeň 5km + 20 překážek M 21.10.2016
11.1.2017Janata Jan + Lucie Koniková 1992 Srtg Trutnov 5km + 20 překážek MIX 17.1.2017
2.12.2016Janda Michal 1993 MonolitH 5km + 20 překážek M 12.12.2016
31.12.2016Jandáček Jakub 1997 5km + 20 překážek M 4.1.2017
30.11.2016Jandova Monika 1985 BeAst shapes 5km + 20 překážek M 5.12.2016
13.9.2016Janošťák Ivan 1988 SRTG Hradec Králové 5km + 20 překážek M 22.9.2016
5.12.2016Janouch Marek 1990 BOOBIES 5km + 20 překážek M 8.12.2016
18.10.2016Janovská Tereza 1990 iSport 5km + 20 překážek Z 18.10.2016
29.9.2016Jánský Petr 1968 5km + 20 překážek M2 7.10.2016
5.12.2016Jarolímek Dan 2003 5km + 20 překážek JM 5.12.2016
5.12.2016Jarolímek Pavel 1969 5km + 20 překážek M2 5.12.2016
5.12.2016Jarolímek David 2003 5km + 20 překážek JM 5.12.2016
22.10.2016Jaroš Josef 1982 5km + 20 překážek M 25.10.2016
13.9.2016Jaskiewicz Petr 1987 SK Černé plíce 5km + 20 překážek M 14.9.2016
31.10.2016Ječmínek Petr 1997 5km + 20 překážek M 1.11.2016
31.10.2016Jelínková Hniličková Lucie + Dušan Šefelín 1985 L+D 5km + 20 překážek MIX 8.11.2016
27.9.2016Jeriová Lenka 1987 5km + 20 překážek Z 29.9.2016
31.10.2016Jermanová Jitka 1985 GLADIATORS 5km + 20 překážek Z 2.11.2016
20.1.2017Ježek Stanislav 1977 Ježkovi 5km + 20 překážek M2 31.1.2017
26.10.2016Ježková Brigita + Michael Ježek 1993 hedgehog 5km + 20 překážek MIX 1.11.2016
31.1.2017Jiroušková Věra Viktorie + Martin Moravec 1992 Psychopati 5km + 20 překážek MIX 7.2.2017
31.10.2016Jiroutková Tereza 1987 Pohodáři 5km + 20 překážek Z 2.11.2016
21.9.2016Johnová Kamila + David Brožek 1989 5km + 20 překážek MIX 22.9.2016
7.10.2016Jonáš Marek 1992 SPONGEBOB AND PATRICK 5km + 20 překážek M 12.10.2016
31.10.2016Jonáš Michal 1978 5km + 20 překážek M 4.11.2016
21.1.2017Jordán Jakub 1994 KTB fitness Kroměříž 5km + 20 překážek M 22.1.2017
3.11.2016Joska Vladislav 1986 PREDÁTOR WORKOUT TÝN NAD VLTAVOU 5km + 20 překážek M 4.11.2016
1.2.2017Juhaňák Radek 1989 5km + 20 překážek M 3.2.2017
12.10.2016Juhászová Terezie 1998 Crazy Runners 5km + 20 překážek Z 19.10.2016
31.10.2016Junek Vladimír 1972 HC DEVRO 5km + 20 překážek M2 2.11.2016
12.9.2016Jurcsik Roman 1992 bednicka 5km + 20 překážek M 14.9.2016
10.10.2016Jurečka Tomáš 1990 Crazy Runners 5km + 20 překážek M 12.10.2016
9.9.2016Jurík Lukáš 1992 SVVAT 5km + 20 překážek M 12.9.2016
13.10.2016Jusupova Oksana 1989 Boboteam 5km + 20 překážek Z 14.10.2016
23.10.2016Kábrt Tomáš 1994 5km + 20 překážek M 25.10.2016
2.2.2017Kaczmarczyk Tomasz 1982 HUSARIA RACE TEAM 5km + 20 překážek M 2.2.2017
4.10.2016Kadlček Miroslav 1983 MESGROUP 5km + 20 překážek M 11.10.2016
31.10.2016KADRMAS Martin 2000 5km + 20 překážek JZ 8.11.2016
31.12.2016Kalaš Pavel 1975 T.J. Sokol Poříčany 5km + 20 překážek M2 5.1.2017
12.12.2016Kalný Dominik + Veronika Vodičková 1989 ALCZ 5km + 20 překážek MIX 16.12.2016
30.10.2016Kamaryt František 1991 MP 5km + 20 překážek M 1.11.2016
27.9.2016Kaňák Tomáš 1974 KOKA 5km + 20 překážek M2 27.9.2016
31.10.2016Kára Robin 1989 MP 5km + 20 překážek M 1.11.2016
12.9.2016Karas Vítězslav + Jana Ševčíková 1983 Army Run Elite Runners 5km + 20 překážek MIX 20.9.2016
12.9.2016Karlová Martina + Tomáš Nepokoj 1995 SDH Vlkjas 5km + 20 překážek MIX 16.9.2016
16.9.2016Kašpar Marián 1981 5km + 20 překážek M 22.9.2016
9.9.2016Kašpar Josef 1995 Pepča a Blanča 5km + 20 překážek M 12.9.2016
10.9.2016Kašpar Petr 1993 5km + 20 překážek M 16.9.2016
31.10.2016Kašpar David 1989 SRTG Pardubice 5km + 20 překážek M 3.11.2016
11.11.2016Kašpar Jiří 1982 Kaspi Team 5km + 20 překážek M 14.11.2016
9.9.2016Kašpárek Martin 1967 Velichovky 5km + 20 překážek M2 13.9.2016
13.10.2016Kašparová Lenka 1991 5km + 20 překážek Z 19.10.2016
14.10.2016Kastnerová Kristýna 1985 BKV - Postradatelní 5km + 20 překážek Z 18.10.2016
29.1.2017Kasza Rafał 1984 HUSARIA RACE TEAM 5km + 20 překážek M 29.1.2017
21.9.2016Kecina Tomáš 1978 Kondiční box TRUTNOV 5km + 20 překážek M 29.9.2016
31.10.2016Kedršt Daniel 1981 5km + 20 překážek M 1.11.2016
9.9.2016Kejdana Adam 1995 Viktorie team 5km + 20 překážek M 13.9.2016
3.2.2017Kellner Jiří 1977 5km + 20 překážek M2 3.2.2017
16.1.2017Kepka Daniel 1973 FWF 5km + 20 překážek M2 21.1.2017
30.10.2016Kerpl Luboš 1986 SlanýKobylky 5km + 20 překážek M 31.10.2016
13.9.2016Kilian Patrik + Veronika Dorňáková 1985 5km + 20 překážek MIX 14.9.2016
2.10.2016Kiša Jan 1986 chrobaci 5km + 20 překážek M 4.10.2016
9.9.2016Klanica Tomáš 1987 5km + 20 překážek M 15.9.2016
9.9.2016Klanica Tomáš 1967 5km + 20 překážek M2 19.9.2016
9.9.2016Klanica Ondřej 1994 5km + 20 překážek M 19.9.2016
1.2.2017Kleistner Tomáš 1975 5km + 20 překážek M2 3.2.2017
30.1.2017Klepsová Zuzana 1971 Snadtodám 5km + 20 překážek Z2 1.2.2017
14.10.2016klesová jana 1984 BKV-Postradatelní 5km + 20 překážek Z 18.10.2016
29.9.2016Klicpera Václav 1986 Překonej sám sebe... 5km + 20 překážek M 1.10.2016
8.9.2016Klikoš Jiří 1985 Fox 5km + 20 překážek M 12.9.2016
13.9.2016Kloboučník Jan 1969 5km + 20 překážek M2 16.9.2016
29.9.2016Klos Petr 1985 5km + 20 překážek M 30.9.2016
29.9.2016Klosová Táňa 1990 5km + 20 překážek Z 30.9.2016
9.9.2016Klubal Jiří 1977 Kryplův provar 5km + 20 překážek M2 15.9.2016
24.9.2016Kluka Martin 1979 Scorpion 5km + 20 překážek M 27.9.2016
2.10.2016Knap Vladimír 1980 chrobaci 5km + 20 překážek M 11.10.2016
9.9.2016Knoppova Martina 1983 Spolek ledoborců 5km + 20 překážek Z 16.9.2016
10.9.2016Kobrlová Dana 2001 Prostě My 5km + 20 překážek JZ 14.9.2016
26.1.2017Kobulnicky Patrik Rastislav 1970 GLADIATORS 5km + 20 překážek M2 31.1.2017
12.9.2016Kočárková Petra 1978 Prostě My 5km + 20 překážek Z 14.9.2016
12.9.2016Kočárková Aneta 2000 Prostě My 5km + 20 překážek JZ 14.9.2016
20.9.2016Kočí Monika 1982 LIONS CLUB JAROMĚŘ 5km + 20 překážek Z 23.9.2016
24.10.2016Kočí Michaela 1993 One woman show 5km + 20 překážek Z 25.10.2016
6.2.2017Kočíb Jan 1993 Eleven 5km + 20 překážek M 6.2.2017
1.11.2016Kocumová Zuzana 1979 inov-8 5km + 20 překážek Z 1.11.2016
4.2.2017kocurek Pavel 1989 Dream Team Rodov 5km + 20 překážek M 8.2.2017
14.9.2016Kočvara Luboš 1986 Bahno mezi půlkama 5km + 20 překážek M 15.9.2016
9.9.2016Kodydek Tomáš 1978 TriClub Dobruška 5km + 20 překážek M 9.9.2016
25.10.2016Koffer Lukáš 1989 Ravers 5km + 20 překážek M 31.10.2016
4.10.2016Kohůt Stanislav 1991 MESGROUP 5km + 20 překážek M 7.10.2016
31.10.2016Kolakovský Patrik 1993 Beast Sport team 5km + 20 překážek M 8.11.2016
2.11.2016Kolář Michal 1993 5km + 20 překážek M 4.11.2016
4.10.2016Kolařík Marek 1981 MESGROUP 5km + 20 překážek M 5.10.2016
2.2.2017Kolářová Soňa 1991 5km + 20 překážek Z 4.2.2017
9.9.2016Koldovský Michal 1988 Krkonoše 5km + 20 překážek M 13.9.2016
10.10.2016Kolečář Lukáš 1989 Crazy Runners 5km + 20 překážek M 14.10.2016
15.10.2016Kolečkář Martin + Kristina Gulenko 1974 Nejde jenom chcíplá koza!!!! 5km + 20 překážek MIX 18.10.2016
27.9.2016Koleta Lukáš 1978 5km + 20 překážek M 30.9.2016
8.9.2016Koliba Jiří 1980 5km + 20 překážek M 15.9.2016
16.9.2016Kolomazník Ondřej 1998 Vlčí máky 5km + 20 překážek M 23.9.2016
9.9.2016Kolovrátník Jiří 1977 JIROUS 5km + 20 překážek M2 16.9.2016
31.12.2016Kolovratník Jan 1983 IZS 5km + 20 překážek M 3.1.2017
29.11.2016Komárek Pavel 1981 Hostivařský Spartacus 5km + 20 překážek M 30.11.2016
12.10.2016Komůrka Milan + Markéta Komůrková 1989 Mladí, krásní a inteligentní 5km + 20 překážek MIX 13.10.2016
2.11.2016Koncošová Barbora + Martin Havelka 1989 Barbarian Extreme Team 5km + 20 překážek MIX 3.11.2016
3.2.2017Konečná Michaela + Aleš Konečný 1981 Čamlíci 5km + 20 překážek MIX 7.2.2017
26.10.2016konecny vaclav + Lucie Kotasova 1977 Plazovi povaleci 5km + 20 překážek MIX 31.10.2016
10.11.2016Konětopská Kristina + Vojtěch Neumann 1990 5km + 20 překážek MIX 15.11.2016
18.9.2016Kopecká Martina 1988 Šneci 5km + 20 překážek Z 19.9.2016
17.9.2016Kopecký Petr 1981 Altus Pons 5km + 20 překážek M 26.9.2016
30.10.2016Kopecký David 1979 5km + 20 překážek M 4.11.2016
26.12.2016Kopecký Aleš 1981 Rychlá rota 5km + 20 překážek M 28.12.2016
17.1.2017Kopecký Jakub + Arbesa Rexhaj 1990 SRTG Česká 5km + 20 překážek MIX 24.1.2017
31.1.2017Kopecký Aleš 1978 Altus Pons 5km + 20 překážek M 31.1.2017
12.10.2016Kopicova Karolina 1985 Za hezčí zadeček 5km + 20 překážek Z 18.10.2016
13.1.2017kopp lukas 1983 Palubky SECA 5km + 20 překážek M 13.1.2017
12.10.2016Kořánová Marketa 1989 Za hezčí zadeček 5km + 20 překážek Z 18.10.2016
12.9.2016Kořínek Michal + Marcela 1975 5km + 20 překážek MIX 16.9.2016
25.10.2016Körner Jaroslav 1988 Ravers 5km + 20 překážek M 27.10.2016
1.2.2017Korytova Katerina 1978 Zdenka N 5km + 20 překážek Z 1.2.2017
9.9.2016Košek Martin 1973 Spolek ledoborců 5km + 20 překážek M2 15.9.2016
14.10.2016Kosina Tomáš 1991 5km + 20 překážek M 17.10.2016
12.12.2016Košina Pavel 1993 ROTOMOPA 5km + 20 překážek M 13.12.2016
27.10.2016Košťálová Kateřina 1967 Zoufalci 5km + 20 překážek Z2 1.11.2016
27.10.2016Košťálová Lucie 1994 Zoufalci 5km + 20 překážek Z 1.11.2016
17.9.2016Kostovský Roman 1986 SVVAT 5km + 20 překážek M 22.9.2016
13.11.2016Kotlan David 1967 DOBRODRUZI 5km + 20 překážek M2 16.11.2016
9.9.2016Kotrčová Anna 1979 5km + 20 překážek Z 15.9.2016
14.10.2016Kotyk Zdeněk 1990 SRTG Choceň 5km + 20 překážek M 17.10.2016
4.12.2016Koudelová Simona + Jakub Tureček 1995 5km + 20 překážek MIX 5.12.2016
30.10.2016Koula Lukáš + Pavla Šimková 1989 Libertus 5km + 20 překážek MIX 1.11.2016
16.9.2016Koupilová Martina 1991 5km + 20 překážek Z 19.9.2016
31.12.2016Kout Martin 1976 ROCO TEAM 5km + 20 překážek M2 10.1.2017
22.10.2016Koutská Kateřina 1993 Nikamnepospěchové 5km + 20 překážek Z 31.10.2016
9.9.2016Kovář Pavel 1993 5km + 20 překážek M 12.9.2016
27.10.2016Kovaříková Petra + Jan Fridrich 1987 Legendy 5km + 20 překážek MIX 1.11.2016
11.10.2016Kovárnová Martina 1981 5km + 20 překážek Z 12.10.2016
16.10.2016Kovářová Veronika 1997 Už nemůžeš? Tak přidej! 5km + 20 překážek Z 18.10.2016
23.10.2016Kozák Milan + Soňa Vacková 1991 5km + 20 překážek MIX 24.10.2016
5.2.2017Kozák Lukáš 1979 5km + 20 překážek M 8.2.2017
30.1.2017Koziak Agnieszka 1987 HUSARIA RACE TEAM 5km + 20 překážek Z 30.1.2017
1.11.2016Král Tomáš 1984 GLADIATORS 5km + 20 překážek M 4.11.2016
27.11.2016Král Lukáš 1991 5km + 20 překážek M 28.11.2016
19.12.2016Králíčková Radka 1987 5km + 20 překážek Z 22.12.2016
10.10.2016Králová Andrea 1988 Crazy Runners 5km + 20 překážek Z 12.10.2016
26.12.2016Kramář Ondřej 1994 Rychlá rota 5km + 20 překážek M 3.1.2017
6.11.2016Krampota František 1990 Triple Bypass 5km + 20 překážek M 8.11.2016
6.11.2016Krampota Filip 1988 Triple Bypass 5km + 20 překážek M 7.11.2016
9.9.2016Kratěna Karel 1986 Spolek ledoborců 5km + 20 překážek M 15.9.2016
28.1.2017Krátká Adéla 1992 5km + 20 překážek Z 29.1.2017
14.9.2016Kratochvíl Miroslav + Eliška Jahůdková 1982 All Pacino 5km + 20 překážek MIX 14.9.2016
12.9.2016Kratochvíl Zdeněk 1988 5km + 20 překážek M 19.9.2016
29.9.2016Kratochvíl Petr 2001 Polabáci 5km + 20 překážek JM 7.10.2016
6.2.2017Kratochvíl Miloš 1975 INOV-8 OCR team 5km + 20 překážek M2 7.2.2017
10.10.2016Kratochvila Jan 1996 Crazy Runners 5km + 20 překážek M 17.10.2016
31.10.2016Kratochvílová Lucie 1992 Užsedotohodostáváme 5km + 20 překážek Z 1.11.2016
9.9.2016Krausová Lucie + Janovský Miroslav 1985 5km + 20 překážek MIX 14.9.2016
13.1.2017Krejcarová Dominika 1993 Fitpeople 5km + 20 překážek Z 21.1.2017
20.10.2016Krejčí Pavel 1983 Sunny Gang Plzeň 5km + 20 překážek M 21.10.2016
18.1.2017Krejčí Michal + Lipenská 1985 Písečná 5km + 20 překážek MIX 18.1.2017
9.9.2016Krejčová Lucie + Pavel Říha 1992 Tygrofans 5km + 20 překážek MIX 13.9.2016
21.12.2016Kremzová Veronika + Mirek Simon 1984 5km + 20 překážek MIX 28.12.2016
3.2.2017Krenkova Jitka 1985 5km + 20 překážek Z 7.2.2017
5.11.2016Křivánek Lukáš + Helena Krejčíková 1987 Křivani 5km + 20 překážek MIX 10.11.2016
23.1.2017Křivohlavý Radek 1989 Pierburg Team 5km + 20 překážek M 27.1.2017
30.10.2016Křivský Jaroslav 1990 Coolna Team 5km + 20 překážek M 8.11.2016
30.10.2016Kříž Tomáš 1986 Mikročip 5km + 20 překážek M 1.11.2016
21.9.2016Křížka Michal 1977 SVVAT 5km + 20 překážek M2 22.9.2016
10.10.2016Křížová Jana 1986 Crazy Runners 5km + 20 překážek Z 13.10.2016
27.12.2016Křížová Monika 1997 SRTG Trutnov 5km + 20 překážek Z 3.1.2017
15.10.2016Krmenčík Jan 1988 Nejde jenom chcíplá koza!!!! 5km + 20 překážek M 17.10.2016
27.10.2016Kroužek Jan 1976 Total Vital 5km + 20 překážek M2 31.10.2016
17.9.2016Krpatová Martina 1981 Prvňáci 5km + 20 překážek Z 23.9.2016
10.10.2016Krumpholcová Petra 1988 Crazy Runners 5km + 20 překážek Z 11.10.2016
8.11.2016Krupka Jakub 1986 5km + 20 překážek M 8.11.2016
9.9.2016Krysl Tomáš 1977 Kryplův provar 5km + 20 překážek M2 15.9.2016
18.9.2016Kubasa Jiří + Leona Kubasová 1977 Maratonstav Úpice 5km + 20 překážek MIX 19.9.2016
10.10.2016kubát Petr 1973 Crazy Runners 5km + 20 překážek M2 13.10.2016
21.9.2016Kubec Filip 1999 5km + 20 překážek M 22.9.2016
12.9.2016Kubeček Martin 1989 5km + 20 překážek M 16.9.2016
22.10.2016Kubečková Jana + Milan Kubeček 1980 5km + 20 překážek MIX 25.10.2016
17.10.2016Kubelka Václav 1987 Hulk 5km + 20 překážek M 18.10.2016
30.10.2016Kubelka Václav 1991 Coolna Team 5km + 20 překážek M 31.10.2016
9.9.2016Kubíček Stanislav 1977 5km + 20 překážek M2 12.9.2016
24.10.2016Kubík Petr 1966 SRTG Choceň 5km + 20 překážek M2 25.10.2016
4.12.2016Kubinčiak Pavel + Stanislava Pištěková 1985 Duo madness 5km + 20 překážek MIX 6.12.2016
30.1.2017Kubiš Jan 1990 Just life 5km + 20 překážek M 2.2.2017
27.10.2016Kubišta Miroslav 1984 MOTRE Gladiators 5km + 20 překážek M 31.10.2016
28.10.2016Kučera Lukáš 1992 Alfasquadra team 5km + 20 překážek M 1.11.2016
19.1.2017Kučera Lukáš 1988 SRTG Kolín 5km + 20 překážek M 5.2.2017
26.1.2017Kučera Václav 1994 ZZSKVK 5km + 20 překážek M 26.1.2017
21.9.2016Kučerová Tereza 1992 5km + 20 překážek Z 22.9.2016
25.11.2016Kučerová Klára 1993 Czech Extreme Team 5km + 20 překážek Z 25.11.2016
20.10.2016Kudlič Josef 1989 Sunny Gang Plzeň 5km + 20 překážek M 21.10.2016
31.10.2016Kudrnáčová Kristýna + Adam Skutil 1995 I love mud 5km + 20 překážek MIX 3.11.2016
26.10.2016Kugler Tomáš 1982 Rytíři Kladno 5km + 20 překážek M 27.10.2016
12.12.2016Kuglerová Romana 1984 ROTOMOPA 5km + 20 překážek Z 13.12.2016
30.9.2016Kulhánek Martin 1987 5km + 20 překážek M 3.10.2016
9.9.2016Kulovaný Vojtěch + Zuzana Köhlerová 1991 Fast&Furious 5km + 20 překážek MIX 12.9.2016
25.10.2016Kulvajtová Markéta + Marek Kulvajt 1986 Kabrňáci 5km + 20 překážek MIX 27.10.2016
25.10.2016Kumpoštová Martina + Daniel Šín 1995 5km + 20 překážek MIX 1.11.2016
6.1.2017Kuňák Jakub 1990 SRTG Zlín 5km + 20 překážek M 10.1.2017
18.9.2016Kunčar Miroslav 2003 3koc 5km + 20 překážek JM 26.9.2016
18.9.2016Kunčarová Alena 1972 3 koc 5km + 20 překážek Z2 27.9.2016
24.10.2016Kuncl Martin + Korina Šlogar 1985 J.Elita 5km + 20 překážek MIX 25.10.2016
24.10.2016Kundisová Lívia 1989 EXTRA Brno 5km + 20 překážek Z 27.10.2016
27.10.2016Kunik Jiri + Nikol Kunikova 1978 5km + 20 překážek MIX 31.10.2016
18.10.2016Kupka Pavel 1967 5km + 20 překážek M2 25.10.2016
13.10.2016Kurek Pavel 1988 Boboteam 5km + 20 překážek M 21.10.2016
29.9.2016Kusovský Ondřej 1991 Polabáci 5km + 20 překážek M 3.10.2016
27.12.2016Kuťák Marek 1991 5km + 20 překážek M 29.12.2016
29.10.2016Kutík Jaroslav 1984 Tvrdý játra 5km + 20 překážek M 31.10.2016
16.10.2016Kutner Vojtěch 1999 5km + 20 překážek M 19.10.2016
3.2.2017Kvapilová Tatana 1983 OCR Runners Olomouc 5km + 20 překážek Z 3.2.2017
29.9.2016Kvasnička Jakub 1990 Polabáci 5km + 20 překážek M 3.10.2016
9.9.2016Kvasničková Barbora 1991 5km + 20 překážek Z 12.9.2016
3.2.2017Kyral Michal 1987 ManUtd 5km + 20 překážek M 3.2.2017
9.9.2016Kysilka Lukáš 1987 5km + 20 překážek M 12.9.2016
21.12.2016Kytýr Pavel 1974 5km + 20 překážek M2 29.12.2016
31.10.2016LABSKÝ Jirka + Péťa MICHÁLKOVÁ 1986 5km + 20 překážek MIX 9.11.2016
19.9.2016Lácha Martin 1992 5km + 20 překážek M 20.9.2016
13.10.2016Lampárková Pavlína + Ivan Chalupník 1995 5km + 20 překážek MIX 14.10.2016
1.2.2017Larva Lukáš 1995 5km + 20 překážek M 3.2.2017
18.11.2016Láska Lukáš 1979 5km + 20 překážek M 18.11.2016
31.10.2016Lavrovič Michal 1973 Angry pandas 5km + 20 překážek M2 8.11.2016
17.10.2016Lebeda Robert 1993 TUZE projekt 5km + 20 překážek M 20.10.2016
31.10.2016Lecnar Petr 1988 Team Alien 5km + 20 překážek M 4.11.2016
16.9.2016Lenfeld Miloslav 1990 TuKaBeL 5km + 20 překážek M 19.9.2016
20.9.2016Lerch Jakub 1984 5km + 20 překážek M 27.9.2016
20.10.2016Leško Daniel 1983 Divočáci Lú 5km + 20 překážek M 21.10.2016
30.11.2016Letáček Radek + Renate Černá 2000 5km + 20 překážek MIX 8.12.2016
24.10.2016Lev Tomáš 1989 Spolek Borek 5km + 20 překážek M 27.10.2016
30.12.2016Levora Tomas + Lenka Peterová 1980 Seals run 5km + 20 překážek MIX 31.12.2016
3.10.2016Levý jan 1981 5km + 20 překážek M 3.10.2016
3.10.2016Levý Štěpán 1982 5km + 20 překážek M 3.10.2016
31.10.2016Lhota Jakub 1989 Šikulové 5km + 20 překážek M 4.11.2016
30.10.2016Líbal Viktor 1982 PuK 5km + 20 překážek M 3.11.2016
16.9.2016Lička Tomáš 1982 5km + 20 překážek M 19.9.2016
21.9.2016Líman Petr + Lenka Treutnerová 1994 Red Dwarf Crew 5km + 20 překážek MIX 21.9.2016
16.9.2016Linhart Marek 1990 5km + 20 překážek M 21.9.2016
5.2.2017LINKA MILAN 1993 EXTREME OBSTACLE RUNNERS 5km + 20 překážek M 5.2.2017
18.10.2016Liška Jan 1975 5km + 20 překážek M2 25.10.2016
25.1.2017Liška Michal 1979 5km + 20 překážek M 31.1.2017
28.12.2016Litwora Vojtěch + Veronika Klapsiová 1992 5km + 20 překážek MIX 30.12.2016
14.10.2016Lízner Jiří 1987 Spolek Borek 5km + 20 překážek M 17.10.2016
27.1.2017Löffler Erik 1983 5km + 20 překážek M 31.1.2017
25.1.2017Lojín Jana + Lukáš Lojín 1983 5km + 20 překážek MIX 27.1.2017
4.1.2017Lončák Andrej 1988 5km + 20 překážek M 12.1.2017
18.1.2017Lorenc Jan 1979 SECA Palubky 5km + 20 překážek M 24.1.2017
30.10.2016Loskot Karel 1963 5km + 20 překážek M2 8.11.2016
30.10.2016Loskotová Tereza 1992 5km + 20 překážek Z 8.11.2016
17.10.2016Louženský Ladislav 1992 Zadní voj 5km + 20 překážek M 25.10.2016
27.10.2016Lukeš Vladimír 1977 HC Devro 5km + 20 překážek M2 1.11.2016
28.1.2017Lukovský Roman + Blanka Lukovská 1977 SRTG Podluží 5km + 20 překážek MIX 1.2.2017
13.9.2016Lžičař Roman 1986 SRTG Hradec Králové 5km + 20 překážek M 15.9.2016
13.9.2016Macáková Kristýna 1992 SRTG Hradec Králové 5km + 20 překážek Z 20.9.2016
30.9.2016Macek Lukáš 1994 Military Experience 5km + 20 překážek M 3.10.2016
5.2.2017Macek Petr 1974 5km + 20 překážek M2 8.2.2017
8.11.2016Máčel Jan 1986 5km + 20 překážek M 10.11.2016
29.12.2016Mach Tomáš 1983 Koch 5km + 20 překážek M 4.1.2017
19.1.2017Mach Jiří 1981 5km + 20 překážek M 21.1.2017
12.9.2016Machačná Kristýna 1997 5km + 20 překážek Z 16.9.2016
12.9.2016Machačná Nikola 1993 SRTG Čelákovice 5km + 20 překážek Z 16.9.2016
9.9.2016Machek Ondrej 1985 5km + 20 překážek M 15.9.2016
29.9.2016Macková Karolína 1998 Polabáci 5km + 20 překážek Z 7.10.2016
10.10.2016Mackovik Michal 1990 Crazy Runners 5km + 20 překážek M 17.10.2016
23.1.2017Makeš Petr 1990 5km + 20 překážek M 24.1.2017
9.9.2016Mala Marie 1988 Maxáci 5km + 20 překážek Z 13.9.2016
27.10.2016Málek Patrik 1992 Zoufalci 5km + 20 překážek M 2.11.2016
1.2.2017Maliha Roman 1999 5km + 20 překážek M 4.2.2017
2.2.2017Maliha Vít 2001 5km + 20 překážek JM 4.2.2017
14.10.2016Malík Michal 1984 POSTRADATELNÍ 5km + 20 překážek M 18.10.2016
30.1.2017Malíšek Martin 1995 Just life 5km + 20 překážek M 8.2.2017
11.1.2017Málková Kristína 1991 Spartan Gym 5km + 20 překážek Z 17.1.2017
13.9.2016Maloch Aleš 1976 PEPINA TEAM RUDNÍK 5km + 20 překážek M2 14.9.2016
9.9.2016Malý Ondřej 1987 5km + 20 překážek M 9.9.2016
30.10.2016Malý Vojtěch 1976 SRTG Strupčice 5km + 20 překážek M2 31.10.2016
18.11.2016Malý Petr + Karolina Charouzková 1980 Survivals 5km + 20 překážek MIX 21.11.2016
9.9.2016Mančíková Markéta + Pavel Dopita 1996 SRTG Prostějov 5km + 20 překážek MIX 12.9.2016
31.1.2017Marčík Karel 1973 5km + 20 překážek M2 7.2.2017
3.2.2017Marčík Vlastimil 1965 SRTG Varnsdorf 5km + 20 překážek M2 4.2.2017
31.10.2016Mareček David 1988 Pohodáři 5km + 20 překážek M 1.11.2016
18.12.2016Marek Jaroslav 1988 5km + 20 překážek M 21.12.2016
5.2.2017Mariánek Miloslav 1982 5km + 20 překážek M 5.2.2017
12.9.2016Markl Ladislav 1974 5km + 20 překážek M2 14.9.2016
31.10.2016Markovič Marek 1993 Spolek Vlčí máky 5km + 20 překážek M 4.11.2016
12.10.2016Markulček Petr 1998 Crazy Runners 5km + 20 překážek M 19.10.2016
31.10.2016Markup Emil + Eliška Janoušková 1991 Lanáčovci 5km + 20 překážek MIX 1.11.2016
1.11.2016Maršínský David 1982 GLADIATORS 5km + 20 překážek M 7.11.2016
2.10.2016Martinek Milan 1981 M+L 5km + 20 překážek M 10.10.2016
27.10.2016Martinková Kateřina + Antonín Volenec 1987 WILD Team 5km + 20 překážek MIX 2.11.2016
29.10.2016Mašatová Ingrid 1971 Rokytka 5km + 20 překážek Z2 31.10.2016
3.2.2017Mašková Zuzana + Jan Kubelka 1994 5km + 20 překážek MIX 3.2.2017
27.10.2016Máslo Jiří 1986 HC Devro 5km + 20 překážek M 3.11.2016
15.1.2017Matejicek ONDREJ 2003 Alima team 5km + 20 překážek JM 25.1.2017
8.9.2016Matouš Adam 1998 5km + 20 překážek M 14.9.2016
28.9.2016Matyášová Monika 1986 Valhalla gym 5km + 20 překážek Z 3.10.2016
16.1.2017Mazánková Petra 1988 SRTG Rychnov nad Kněžnou 5km + 20 překážek Z 19.1.2017
22.9.2016Mázdrová Andrea + Štěpán Krejčí 1980 5km + 20 překážek MIX 26.9.2016
5.1.2017Mazura Ondřej 1989 Czech Extreme Runners 5km + 20 překážek M 11.1.2017
25.10.2016Mazura Andrej 1980 Winter star 5km + 20 překážek M 27.10.2016
25.10.2016Mazura Petr 1958 Winter star 5km + 20 překážek M2 27.10.2016
25.10.2016Mazura Martin 1990 Winter star 5km + 20 překážek M 27.10.2016
25.11.2016Mecová Marie 1990 Brzdy 5km + 20 překážek Z 30.11.2016
11.1.2017Medek František 1992 Čtveráci 5km + 20 překážek M 12.1.2017
4.12.2016Melis Josef 1984 5km + 20 překážek M 13.12.2016
11.10.2016Melíšková Blanka 1985 Padesátdevítka 5km + 20 překážek MIX 18.10.2016
31.10.2016Mělnický František 1973 5km + 20 překážek M2 7.11.2016
14.9.2016Meloun Radek 1986 5km + 20 překážek M 15.9.2016
20.9.2016Melounová Nikola + Lukáš Lejsek 1990 UDHLaM 5km + 20 překážek MIX 22.9.2016
12.12.2016Meluzín Petr 1987 5km + 20 překážek M 14.12.2016
10.10.2016Menšíková Lenka 1983 Crazy Runners 5km + 20 překážek Z 11.10.2016
31.1.2017Menšlová Kateřina + Jakub Mokříž 1993 SDH Rokytno ladies 5km + 20 překážek MIX 3.2.2017
14.10.2016Menzelová Věra 1960 Spolek Borek 5km + 20 překážek Z2 17.10.2016
1.2.2017Merenus Oldrich 1984 Ti Druzí 5km + 20 překážek M 3.2.2017
12.9.2016Měřinský Michal 1983 5km + 20 překážek M 14.9.2016
16.9.2016Měrka Roman 1983 SRTG Zlín 5km + 20 překážek M 19.9.2016
15.11.2016Merta Frantisek 1974 5km + 20 překážek M2 16.11.2016
24.12.2016Mezík Erik 1992 pán 5km + 20 překážek M 28.12.2016
3.2.2017Michalčák Matěj 2000 GLADIATOR RACE TEAM 5km + 20 překážek JM 8.2.2017
25.1.2017Michálek František 1977 Rumoví tatínci 5km + 20 překážek M2 27.1.2017
26.1.2017Mičica Petr 1983 5km + 20 překážek M 28.1.2017
24.1.2017Miech Patrik 1988 Eros Ostrava 5km + 20 překážek M 27.1.2017
31.10.2016Mikas Jiří 1982 hzs hc 5km + 20 překážek M 2.11.2016
19.9.2016Mikeš Petr 1978 duo iuris 5km + 20 překážek M 20.9.2016
20.9.2016Mikolášek Petr 1982 5km + 20 překážek M 27.9.2016
4.10.2016Mikulec Martin 1983 MESGROUP 5km + 20 překážek M 10.10.2016
9.9.2016Mikulková Petra 1985 fitMAMI HK 5km + 20 překážek Z 14.9.2016
3.2.2017Milec Jindřich 1979 SRTG Varnsdorf 5km + 20 překážek M 7.2.2017
14.9.2016Miler Jaroslav 1985 Bahno mezi půlkama 5km + 20 překážek M 15.9.2016
31.10.2016Milfaitová Kateřina 1992 Jelimáni 5km + 20 překážek Z 3.11.2016
22.10.2016Militký Jan 1983 5km + 20 překážek M 25.10.2016
8.11.2016Miller Lukáš 1980 GLADIATORS 5km + 20 překážek M 14.11.2016
31.10.2016Miltner Milan + Alena Pokorná 1971 Pierburg Team 5km + 20 překážek MIX 1.11.2016
9.9.2016Minaříková Martina 1991 A je to! 5km + 20 překážek Z 14.9.2016
11.11.2016Minaříková Tereza 1983 SVVAT 5km + 20 překážek Z 11.11.2016
10.10.2016Ministrová Kamila 1992 Crazy Runners 5km + 20 překážek Z 11.10.2016
18.10.2016Mladek Slavomir 1991 ABUS PŘELOUČ 5km + 20 překážek M 20.10.2016
13.9.2016Mnukova Katerina + Adam ehl 1987 Chaos 5km + 20 překážek MIX 14.9.2016
31.12.2016Mojžíšová Běla 1985 5km + 20 překážek Z 10.1.2017
14.9.2016Mokrý Michal 1984 SRTG Hradec Králové 5km + 20 překážek M 17.9.2016
11.1.2017Molnár Jakub 1989 Eros Ostrava 5km + 20 překážek M 14.1.2017
28.12.2016Mommers Rick 2000 STEPAK 5km + 20 překážek JM 5.1.2017
16.9.2016Moravec Michal + Žaneta Kosová 1993 SRTG Česká Třebová 5km + 20 překážek MIX 20.9.2016
28.11.2016moravec milan 1984 BEHAM PRO TEREZKU 5km + 20 překážek M 29.11.2016
29.9.2016Moravek Václav 1999 Alfasquadra team 5km + 20 překážek M 7.10.2016
21.9.2016Moudrý David 2003 Moudrá pěchota 5km + 20 překážek JM 29.9.2016
9.9.2016Mraček Pavel 1984 Spolek ledoborců 5km + 20 překážek M 16.9.2016
9.9.2016Mrázek Kamil 1979 Bejčci 5km + 20 překážek M 9.9.2016
27.10.2016Mrázková Veronika 1984 5km + 20 překážek Z 31.10.2016
22.1.2017Mrkvičková Sára + Jiří Mrkvička 1988 Mrkvičky 5km + 20 překážek MIX 24.1.2017
24.11.2016Mucudis Nikolas 1997 5km + 20 překážek M 28.11.2016
20.11.2016Munzar Milan 1987 5km + 20 překážek M 21.11.2016
11.11.2016Muranská Blanka 1987 SVVAT 5km + 20 překážek Z 11.11.2016
20.10.2016Myška Petr 1978 SDH Chlumětín 5km + 20 překážek M 21.10.2016
27.10.2016Náhlík Jan + Kateřina Vysloužilová 1981 Total Vital 5km + 20 překážek MIX 31.10.2016
16.1.2017Nedomlel Martin 1972 Hockey team 5km + 20 překážek M2 23.1.2017
8.9.2016Nedvídek Václav + Veronika Hanousková 1985 Barbarian extreme team 5km + 20 překážek MIX 9.9.2016
3.11.2016Nedvídek Daniel 1995 5km + 20 překážek M 8.11.2016
20.9.2016Neffe Andrea + Tomáš Vagenknecht 1975 TRIUMPHALIS 5km + 20 překážek MIX 26.9.2016
13.9.2016NÉMA Tibor 1964 TRIUMPHALIS 5km + 20 překážek M2 14.9.2016
27.10.2016Němcová Tereza 2001 Zoufalci 5km + 20 překážek JZ 1.11.2016
27.10.2016Němcová Lenka 1973 Zoufalci 5km + 20 překážek Z2 27.10.2016
28.12.2016Němcová Martina 1992 5km + 20 překážek Z 31.12.2016
23.10.2016Němec Petr 1981 5km + 20 překážek M 25.10.2016
23.1.2017Němec David 1981 Pierburg Team 5km + 20 překážek M 27.1.2017
14.9.2016Němeček Petr 1974 5km + 20 překážek M2 16.9.2016
27.10.2016Neméth Josef 1991 5km + 20 překážek M 31.10.2016
31.10.2016Nepraš David + Michaela Neprašová 1993 JUST LIFE! 5km + 20 překážek MIX 2.11.2016
14.10.2016Neshyba Patrik 1990 SPONGEBOB AND PATRICK 5km + 20 překážek M 17.10.2016
23.12.2016Nesibová Iva 1996 Diversity Beasts 5km + 20 překážek Z 23.12.2016
9.9.2016Neuchlová Lucie + Petr Glos 1991 5km + 20 překážek MIX 12.9.2016
27.10.2016Neumanová Iveta 1987 Predátoři nekecaj! 5km + 20 překážek Z 31.10.2016
8.9.2016Nevikluf Tomáš 1990 5km + 20 překážek M 12.9.2016
11.11.2016Nonn Vladimír 1989 Hustodémoni 5km + 20 překážek M 11.11.2016
13.9.2016Nouzová Eva + Vladimír Vojta 1991 Chaos 5km + 20 překážek MIX 14.9.2016
9.9.2016Novák Lukáš 1991 SWEEP OCRA CZ Elite Team 5km + 20 překážek M 12.9.2016
12.9.2016Novák Michal 1978 5km + 20 překážek M 15.9.2016
3.10.2016Novák Tomáš 1999 5km + 20 překážek M 3.10.2016
13.10.2016Novak Pavel 1977 Zabijáci 5km + 20 překážek M2 14.10.2016
30.10.2016Novak Petr 1988 5km + 20 překážek M 31.10.2016
30.10.2016Novák David + Iva Nováková 1998 5km + 20 překážek MIX 1.11.2016
30.11.2016Novák Petr 1985 5km + 20 překážek M 4.12.2016
30.11.2016Novák Tomáš 1994 5km + 20 překážek M 4.12.2016
6.12.2016Novák Jan + Ludmila Jarošová 1987 Mar(i)ňáci 5km + 20 překážek MIX 7.12.2016
7.12.2016Novák Michal 1972 čvacht 5km + 20 překážek M2 8.12.2016
11.1.2017Novák Kamil 1995 Traitors 5km + 20 překážek M 21.1.2017
18.1.2017Novák David 1992 Crazy Runners 5km + 20 překážek M 18.1.2017
7.10.2016Nováková Eliška + Tomáš Jelínek 1991 5km + 20 překážek MIX 10.10.2016
29.12.2016Nováková Žaneta + Karel Srnský 1979 Mix 5km + 20 překážek MIX 31.12.2016
2.11.2016Novotná Lucie + Michal Bednář 1993 Myšáci 5km + 20 překážek MIX 3.11.2016
27.9.2016Novotný Pavel 1980 5km + 20 překážek M 29.9.2016
17.1.2017Novotný Martin + Michaela Dani 1987 5km + 20 překážek MIX 25.1.2017
28.11.2016Novotný Jakub 1995 5km + 20 překážek M 29.11.2016
6.2.2017Novotný Marek 1990 BeAst shapes 5km + 20 překážek M 7.2.2017
18.1.2017NÝDL JAN 1970 5km + 20 překážek M2 21.1.2017
23.10.2016Nykodým Jakub + Blanka Fléglová 1988 5km + 20 překážek MIX 25.10.2016
16.9.2016Nývltová Tereza 1995 TuKaBeL 5km + 20 překážek Z 19.9.2016
8.11.2016Ohem Jan 1986 5km + 20 překážek M 10.11.2016
15.10.2016Ondrášek Jan 1983 Nejde jenom chcíplá koza!!!! 5km + 20 překážek M 18.10.2016
9.9.2016Oppelt Michal 1983 Krušnoman TT 5km + 20 překážek M 13.9.2016
14.10.2016Ortova Tereza 1994 Spolek Borek 5km + 20 překážek Z 17.10.2016
19.11.2016Otta Roman 1984 kulíšci 5km + 20 překážek M 22.11.2016
19.11.2016Ottová Denisa 1989 kulíšci 5km + 20 překážek Z 19.11.2016
6.12.2016Outerská Lucie + Jan Outerský 1980 5km + 20 překážek MIX 10.12.2016
30.10.2016Pačínek Tomáš 1976 5km + 20 překážek M2 1.11.2016
25.10.2016Paleček Lukáš 1994 Ravers 5km + 20 překážek M 31.10.2016
18.9.2016Panchártek Miloš 1992 Drsný brzdičky 5km + 20 překážek M 26.9.2016
27.10.2016Panenka Michal 1986 Zoufalci 5km + 20 překážek M 31.10.2016
30.9.2016Panitz Erich 1985 SRTG Most 5km + 20 překážek M 3.10.2016
31.10.2016Papadopulu Martina 1983 Už se do toho dostáváme 5km + 20 překážek Z 1.11.2016
15.11.2016Papaková Markéta 1989 OCR Runners Olomouc 5km + 20 překážek Z 15.11.2016
7.2.2017Pasek Kamil 1985 Husaria Race Team 5km + 20 překážek M 7.2.2017
29.9.2016Pastrňáková Aneta 1993 Pomalu, ale pěkně 5km + 20 překážek Z 6.10.2016
9.9.2016Patka Leoš 1980 5km + 20 překážek M 9.9.2016
13.9.2016Páv Michal + Veronika Hlavatá 1991 SVVAT 5km + 20 překážek MIX 20.9.2016
28.10.2016Pávek Petr + Jana Dohnalová 1985 5km + 20 překážek MIX 3.11.2016
9.9.2016Pavelka Jan 1987 5km + 20 překážek M 12.9.2016
9.9.2016Pavelková Anna 1998 5km + 20 překážek Z 13.9.2016
5.10.2016Pavlíček Zdeněk 1987 SVVAT 5km + 20 překážek M 6.10.2016
27.10.2016Pavlíček Jiří 1989 Zoufalci 5km + 20 překážek M 2.11.2016
14.9.2016Pavlík Jan 1986 Dragons HK 5km + 20 překážek M 23.9.2016
29.9.2016Pavlík Michal 1977 Jupko 5km + 20 překážek M2 30.9.2016
20.10.2016Pavlík Ondřej 1983 SDH Chlumětín 5km + 20 překážek M 27.10.2016
1.2.2017Pavlík Lukáš 1989 Zoufalci 5km + 20 překážek M 3.2.2017
5.10.2016Pavlikova Gabriela + Pavlik Jaroslav 1974 Zohan 5km + 20 překážek MIX 14.10.2016
28.9.2016Pavliš Jéňa 1992 Valhalla gym 5km + 20 překážek M 6.10.2016
31.10.2016Pavliš Miroslav 1992 5km + 20 překážek M 1.11.2016
28.9.2016Pavlišová Lucka 1990 Valhalla gym 5km + 20 překážek Z 4.10.2016
16.12.2016Pavlovičová Veronika 1993 Daido 5km + 20 překážek Z 19.12.2016
14.9.2016Pávová Gabriela + Radovan Páv 1975 Čápici 5km + 20 překážek MIX 14.9.2016
10.10.2016Pazderková Monika 1980 Crazy Runners 5km + 20 překážek Z 11.10.2016
29.9.2016Pažin Jaroslav 1986 Polabáci 5km + 20 překážek M 4.10.2016
26.1.2017Pazourová Terézia + Martin Chmelař 1970 GoFlex 5km + 20 překážek MIX 26.1.2017
9.9.2016Pejša Jan 1978 Perníci 5km + 20 překážek M 14.9.2016
30.10.2016Pelc Martin 1981 PuK 5km + 20 překážek M 3.11.2016
24.10.2016Pernica Marek 1984 One woman show 5km + 20 překážek M 25.10.2016
27.11.2016Pernstecherová Andrea 1975 5km + 20 překážek Z2 29.11.2016
8.12.2016Peroutková Jana + Jakub Handa 1989 5km + 20 překážek MIX 14.12.2016
31.10.2016Petera Tadeáš 1993 Foxtrot 5km + 20 překážek M 1.11.2016
19.10.2016Peterová Věra 1975 raketa z Vilantic 5km + 20 překážek Z2 25.10.2016
6.2.2017Petr Oto 1987 5km + 20 překážek M 6.2.2017
26.10.2016Petrides Oldřich 1980 TRIUMPHALIS 5km + 20 překážek M 31.10.2016
31.10.2016Pětroš Vojtěch 1993 5km + 20 překážek M 8.11.2016
20.9.2016Petrová Gabriela 1988 5km + 20 překážek Z 21.9.2016
20.9.2016Petruchová Hana 1975 5km + 20 překážek Z2 22.9.2016
28.11.2016Petrušková Iva + Jakub Varga 1991 5km + 20 překážek MIX 28.11.2016
17.10.2016Pícha Aleš 1986 Teensy-Weensy 5km + 20 překážek MIX 25.10.2016
17.12.2016Pichová Martina 1974 5km + 20 překážek Z2 21.12.2016
13.9.2016Pilařová Markéta 2004 D2 5km + 20 překážek JZ 19.9.2016
19.1.2017Pilný Václav 1988 5km + 20 překážek M 20.1.2017
14.9.2016Pinkasová Edita 1974 Brave 5km + 20 překážek Z2 16.9.2016
12.11.2016Pithardtová Kristýna 1991 5km + 20 překážek Z 15.11.2016
21.1.2017Pizúr Marek 1977 5km + 20 překážek M2 31.1.2017
31.10.2016Pleschinger Petr 1987 Beast Sport team 5km + 20 překážek M 7.11.2016
31.10.2016Pleskot Tomáš 1991 Beast Sport team 5km + 20 překážek M 7.11.2016
24.10.2016Plešner Michal + Ollie Roučková 1980 MPplast Elite Team 5km + 20 překážek MIX 25.10.2016
22.12.2016plihal tomas 1975 pepino 5km + 20 překážek M2 31.12.2016
7.2.2017Plíšek Bohumil 2000 5km + 20 překážek JM 9.2.2017
29.12.2016Podaný Lubomír 1986 5km + 20 překážek M 30.12.2016
24.9.2016Podhorní Patrik 1982 Scorpion 5km + 20 překážek M 27.9.2016
27.10.2016Podrabský Jan 1988 Legendy 5km + 20 překážek M 1.11.2016
30.10.2016Podrábský Pavel 1986 Predators Gym 5km + 20 překážek M 31.10.2016
28.12.2016Podzimková Pavla + Radim Kroulík 1992 5km + 20 překážek MIX 31.12.2016
31.10.2016Pohl Vojtěch 1987 Okresní přebor 5km + 20 překážek M 3.11.2016
31.10.2016Pokryvka Milan 1976 COSTE czech a.s. 5km + 20 překážek M2 8.11.2016
12.9.2016Polák Michal 1980 5km + 20 překážek M 14.9.2016
29.1.2017Polak Michal 1987 5km + 20 překážek M 31.1.2017
31.12.2016Polanský Petr 1990 5km + 20 překážek M 3.1.2017
27.10.2016Polčan Štefan 1975 MOTRE Gladiators 5km + 20 překážek M2 31.10.2016
5.1.2017Polčan Peter 1989 Traitors 5km + 20 překážek M 7.1.2017
29.1.2017Poledňák Adam 1993 KTB fitness Kroměříž 5km + 20 překážek M 3.2.2017
15.1.2017Polický Tomáš 1984 POLIČÁTKA 5km + 20 překážek M 17.1.2017
28.10.2016Polívka Jaroslav 1982 Legendy 5km + 20 překážek M 31.10.2016
12.9.2016Polma Václav 1974 5km + 20 překážek M2 20.9.2016
31.10.2016Poloczek Michal 1991 GLADIATORS 5km + 20 překážek M 31.10.2016
31.10.2016Poloczková Natálie 1994 GLADIATORS 5km + 20 překážek Z 3.11.2016
30.10.2016Pomahač Tomáš 1980 SRTG Strupčice 5km + 20 překážek M 31.10.2016
9.9.2016Popelka Jan 1992 5km + 20 překážek M 13.9.2016
31.10.2016Popelka Jakub 1988 Beast Sport team 5km + 20 překážek M 7.11.2016
2.2.2017Portellová Karolina + Alexandr Hurskyj 1984 Barbarian Extreme Team 5km + 20 překážek MIX 2.2.2017
10.9.2016Posadovský Milan + Ivanka Courtonová 1992 BRUTÁLNÍ PRINCEZNY 5km + 20 překážek MIX 10.9.2016
5.11.2016Pospíšil Petr + Magdaléna Pleváková 1987 GLADIATORS 5km + 20 překážek MIX 14.11.2016
24.10.2016Pošvová Iveta + Radek Letáček 1985 TRIUMPHALIS 5km + 20 překážek MIX 27.10.2016
30.10.2016Potrebuješ Jan 1966 SRTG Strupčice 5km + 20 překážek M2 31.10.2016
27.9.2016Pouzar Jakub 1999 5km + 20 překážek M 3.10.2016
27.10.2016Povejšil Pavel 1982 Legendy 5km + 20 překážek M 31.10.2016
31.10.2016Pozděna Jiří 1990 Bratr B52 5km + 20 překážek M 2.11.2016
10.9.2016Prášek Přemysl 1993 BRUTÁLNÍ PRINCEZNY 5km + 20 překážek M 10.9.2016
9.9.2016Prášek Petr 1989 Smidaráci 5km + 20 překážek M 14.9.2016
17.10.2016Prát Jaroslav 1988 5km + 20 překážek M 18.10.2016
8.9.2016Přibyl Radek 1991 Začátečník 5km + 20 překážek M 12.9.2016
10.9.2016Příhoda Martin 1979 Tasmanian tigers 5km + 20 překážek M 12.9.2016
31.10.2016Primus Petr 1973 5km + 20 překážek M2 8.11.2016
18.9.2016Procházková Monika 1991 2haSance 5km + 20 překážek Z 20.9.2016
14.10.2016Prokopec Karel 1987 5km + 20 překážek M 19.10.2016
8.9.2016Prokšová Jana + Jaroslav Tomsa 1986 Bahňáci 5km + 20 překážek MIX 14.9.2016
27.10.2016Prokůpek Jan + Andrea Šedivá 1993 Pupíci 5km + 20 překážek MIX 3.11.2016
31.10.2016Prostředník Patrik 1995 Beast Sport team 5km + 20 překážek M 7.11.2016
28.12.2016Provaznik Michal 1984 5km + 20 překážek M 30.12.2016
12.9.2016Průša Milan 1995 Praga tattoo boy 5km + 20 překážek M 13.9.2016
30.1.2017Prysjažhnjuk Alina 2000 5km + 20 překážek JZ 7.2.2017
25.11.2016Ptáček Jiří 1991 Brzdy 5km + 20 překážek M 5.12.2016
14.11.2016Půža Jan 1972 SRTG Kolín 5km + 20 překážek M2 22.11.2016
31.10.2016Pýcha Zdeněk 1978 SlanýKobylky 5km + 20 překážek M 7.11.2016
13.9.2016Pytela Radim 1985 Kooki Dirt 5km + 20 překážek M 15.9.2016
31.12.2016PYTLÍK JAN 1990 5km + 20 překážek M 3.1.2017
19.1.2017Rábarová Lenka 1992 Srtg Havířov 5km + 20 překážek Z 19.1.2017
22.11.2016Racková Aneta 1993 5km + 20 překážek Z 22.11.2016
27.10.2016Ráliš Michael 1990 Zoufalci 5km + 20 překážek M 1.11.2016
12.9.2016Rapčan Martin + Iva Komló 1996 5km + 20 překážek MIX 19.9.2016
30.10.2016Raszyk Tomáš 1983 Pak jdem chlastat 5km + 20 překážek M 1.11.2016
10.9.2016Rebl Jakub 1987 5km + 20 překážek M 13.9.2016
30.10.2016Řehoř Zdeněk 1978 SRTG Strupčice 5km + 20 překážek M 31.10.2016
2.2.2017Řehůřek Robin 1998 5km + 20 překážek M 8.2.2017
9.9.2016Rejmont Pavel 1962 TJ Slavoj Syrovátka 5km + 20 překážek M2 12.9.2016
31.10.2016Remeš Pavel 1988 Team Alien 5km + 20 překážek M 1.11.2016
29.12.2016Remeš Jan 1988 5km + 20 překážek M 30.12.2016
14.9.2016Rennét Ondřej 1980 SRTG Hradec Králové 5km + 20 překážek M 20.9.2016
20.10.2016Řeřicha Jan 1988 Sunny Gang Plzeň 5km + 20 překážek M 21.10.2016
12.10.2016Řezáč Jaroslav 1994 5km + 20 překážek M 19.10.2016
12.9.2016Řezníček Jan 1973 Junák Č.Kostelec 5km + 20 překážek M2 16.9.2016
29.11.2016Richtár Dušan 1994 5km + 20 překážek M 30.11.2016
27.10.2016Richter Jirka 1981 Legendy 5km + 20 překážek M 31.10.2016
24.1.2017Richtr Michal 1981 RunSport Team 5km + 20 překážek M 31.1.2017
31.10.2016Říhová Andrea 1982 5km + 20 překážek Z 1.11.2016
13.11.2016Říhová Markéta 1973 5km + 20 překážek Z2 15.11.2016
13.10.2016Rizner David + Lenka Koutná 1991 SRTG Blansko 5km + 20 překážek MIX 13.10.2016
28.10.2016Roch Matěj 1992 Cheerleaders 5km + 20 překážek M 1.11.2016
31.10.2016Rohla Milan 1977 COSTE czech a.s. 5km + 20 překážek M2 10.11.2016
5.1.2017Roleček Ladislav 1984 Litomyšl 5km + 20 překážek M 10.1.2017
8.11.2016Romanovská Ivana + Lukáš Vojáček 1990 5km + 20 překážek MIX 8.11.2016
17.10.2016Rosa Petr 1994 PARTY - TEAM 5km + 20 překážek M 25.10.2016
16.12.2016Rosa Dominik 2000 5km + 20 překážek JM 19.12.2016
15.10.2016Rosová Jitka 1987 Nejde jenom chcíplá koza!!!! 5km + 20 překážek Z 19.10.2016
27.10.2016Rott Pavel + Eva Zálešáková 1977 Total Vital 5km + 20 překážek MIX 1.11.2016
26.10.2016Roubal Tomáš 1982 Rytíři Kladno 5km + 20 překážek M 27.10.2016
20.10.2016Rouspetr David 1988 Sunny Gang Plzeň 5km + 20 překážek M 21.10.2016
14.9.2016Rozínková Martina + Lukáš Říha 1978 All Pacino 5km + 20 překážek MIX 19.9.2016
27.10.2016Rudková Kristýna 1997 Legendy 5km + 20 překážek Z 6.11.2016
13.9.2016Rudolfová Jana 1971 BAK SEAL 6TEAM 5km + 20 překážek Z2 19.9.2016
30.9.2016Ruml Petr 1979 Tvrdý jádro 5km + 20 překážek M 5.10.2016
30.9.2016Rumlová Andrea 1988 Tvrdý jádro 5km + 20 překážek Z 5.10.2016
2.11.2016Ruprichová Petra 1986 Zoufalci 5km + 20 překážek Z 7.11.2016
26.10.2016Růžek Ondřej 1987 Karabiny v keckách 5km + 20 překážek M 1.11.2016
31.10.2016Růžička Jan + Andrea Hlaváčková 1995 Caesarova garda TRIUMPHALIS 5km + 20 překážek MIX 1.11.2016
22.12.2016ruzkova monika 1986 pepino 5km + 20 překážek Z 31.12.2016
13.11.2016Rybař Luboš 1985 w.a.t 5km + 20 překážek M 25.11.2016
28.1.2017Rybička Jakub 1987 Transformers 42 5km + 20 překážek M 3.2.2017
10.11.2016Rybišar Josef 1974 čvacht 5km + 20 překážek M2 11.11.2016
12.12.2016Rychetská Monika 1990 5km + 20 překážek Z 13.12.2016
8.9.2016Ryšavý Martin 1975 PRO MUSIC PROLOG BIKE 5km + 20 překážek M2 12.9.2016
20.10.2016Ryšavý Milan 1977 SDH Chlumětín 5km + 20 překážek M2 25.10.2016
22.10.2016Ryšavý David 1981 NIKAMNEPOSPĚCHOVÉ 5km + 20 překážek M 25.10.2016
31.10.2016Ryšavý Šimon 2000 Barbarian Extreme Team 5km + 20 překážek JM 2.11.2016
2.10.2016Sadílek Martin 1987 chrobaci 5km + 20 překážek M 7.10.2016
13.10.2016Sádovský Jan 1986 5km + 20 překážek M 17.10.2016
28.1.2017Šáfr Jaroslav 1992 5km + 20 překážek M 28.1.2017
18.10.2016Šála Bohuslav 1990 SK Samuraj Domažlice 5km + 20 překážek M 19.10.2016
27.10.2016Samek Pavel 1977 Zoufalci 5km + 20 překážek M2 3.11.2016
5.2.2017Šana Radek 1985 5km + 20 překážek M 8.2.2017
11.11.2016Sanko Robin + Kateřina Vosáhlová 1990 Shybuj.cz 5km + 20 překážek MIX 14.11.2016
9.9.2016Šára David + Jana Šárová 1980 Perníci 5km + 20 překážek MIX 13.9.2016
11.11.2016Šašková Zuzana + Matěj Šašek 1983 Roudnice nad Labem 5km + 20 překážek MIX 12.11.2016
29.12.2016Schejbal Jan + Lucie Kroupová 1994 5km + 20 překážek MIX 31.12.2016
10.10.2016Schilková Alexandra 1981 Crazy Runners 5km + 20 překážek Z 13.10.2016
9.9.2016Scholz Jaromír 1982 5km + 20 překážek M 14.9.2016
9.9.2016Scholzová Lenka 1985 5km + 20 překážek Z 14.9.2016
30.10.2016Schröpfer Martin 1993 Tantrum Monstra 5km + 20 překážek M 31.10.2016
31.10.2016Sčotková Gabriela 1984 Za sebe 5km + 20 překážek Z 2.11.2016
5.1.2017Šebková Andrea 1991 INVENTI 5km + 20 překážek Z 10.1.2017
19.10.2016Šedivá Petra 1988 Princezny 5km + 20 překážek Z 25.10.2016
7.2.2017Sedlák Jan 1995 Wild Snails 5km + 20 překážek M 7.2.2017
28.1.2017Sehnoutkova Barbora 1992 BeAst shapes 5km + 20 překážek Z 31.1.2017
6.2.2017Seidel Samuel 2000 5km + 20 překážek JM 8.2.2017
9.9.2016Šejna Aleš 1985 Čtyřlístek 5km + 20 překážek M 15.9.2016
13.10.2016Sekyra Michal 1992 5km + 20 překážek M 14.10.2016
19.10.2016Semecky Martin 1987 5km + 20 překážek M 19.10.2016
10.10.2016Šerá Veronika 1982 Bojovnice 5km + 20 překážek Z 10.10.2016
22.10.2016Šerá Dana 1984 NIKAMNEPOSPĚCHOVÉ 5km + 20 překážek Z 25.10.2016
27.1.2017Serba Tomáš 1974 kohoutovice 5km + 20 překážek M2 7.2.2017
7.2.2017Šerý Ondřej 1982 5km + 20 překážek M 8.2.2017
14.1.2017Siblík Lukáš + Jitka Ressnerová 1989 5km + 20 překážek MIX 17.1.2017
13.9.2016Šíblova Adéla 1982 Šíbl Fitness 5km + 20 překážek MIX 20.9.2016
31.12.2016Siegl Josef 1978 Pepino 5km + 20 překážek M 10.1.2017
27.9.2016Silný Ondřej 1988 5km + 20 překážek M 29.9.2016
16.1.2017Silovská Gabriela 1986 5km + 20 překážek Z 16.1.2017
30.10.2016Šimková Nikola 1999 Libertus 5km + 20 překážek Z 1.11.2016
17.1.2017Simon Martin 1980 Dopravní zdravotní služba Náchod 5km + 20 překážek M 19.1.2017
17.9.2016Šindler Matěj 1991 GLADIATORS 5km + 20 překážek M 21.9.2016
13.9.2016Šindler Radek 1986 5km + 20 překážek M 14.9.2016
25.9.2016Šindler Matěj + Veronika Vytinová 1991 GLADIATORS Mix 5km + 20 překážek MIX 26.9.2016
16.10.2016Šipla Miroslav 2000 5km + 20 překážek JM 20.10.2016
27.10.2016Šír Jan 1987 HC Devro 5km + 20 překážek M 31.10.2016
15.11.2016Sivek Ondřej 1991 OCR Runners Olomouc 5km + 20 překážek M 15.11.2016
31.10.2016Skácelík Jiří 1986 Just Life 5km + 20 překážek M 1.11.2016
24.10.2016Skala Petr + Markéta Zahálková 1985 J.Elita 5km + 20 překážek MIX 25.10.2016
15.10.2016Skalková Kateřina + Adam Hruška 1996 5km + 20 překážek MIX 18.10.2016
6.1.2017Sklenák Igor 1992 SRTG Podluží 5km + 20 překážek M 10.1.2017
13.10.2016Škoch Jan 1978 Boboteam 5km + 20 překážek M 14.10.2016
7.11.2016Škoch Ondřej 1981 5km + 20 překážek M 8.11.2016
2.2.2017Skokan Dominik 1994 5km + 20 překážek M 2.2.2017
9.9.2016Skořepová Tereza + Petr Kašpar 1978 5km + 20 překážek MIX 9.9.2016
8.10.2016Škraněk Jiří 1982 5km + 20 překážek M 11.10.2016
9.9.2016Škudrna Antonín 2003 Velké Čupakabry 5km + 20 překážek JM 16.9.2016
9.9.2016Škudrna Radek 1967 Velké Čupakabry 5km + 20 překážek M2 16.9.2016
9.9.2016Škudrnová Natálie 2003 Velké Čupakabry 5km + 20 překážek JZ 16.9.2016
23.12.2016Škurek Karel 1994 5km + 20 překážek M 29.12.2016
31.10.2016Skutil Marek 1997 I love mud 5km + 20 překážek M 7.11.2016
15.10.2016Škvařilová Radka 1991 5km + 20 překážek Z 16.10.2016
3.2.2017Skývova Jana + Daniel Skyva 1974 Smíšená dvojice 5km + 20 překážek MIX 3.2.2017
25.9.2016Sládek Jaroslav 1972 5km + 20 překážek M2 27.9.2016
9.10.2016Sládek Jakub 1993 5km + 20 překážek M 9.10.2016
30.10.2016Sládek Vladimír 1988 SRTG Strupčice 5km + 20 překážek M 31.10.2016
9.9.2016Sladká Zůzi 1988 Zůzi Quatro 5km + 20 překážek Z 14.9.2016
20.1.2017Sládková Kristýna 1993 Srtg Havířov 5km + 20 překážek Z 20.1.2017
30.10.2016Slavík Tomáš + Alena Čermáková 1987 Rokytka 5km + 20 překážek MIX 31.10.2016
14.10.2016Slavkovský Milan + Hana Trachtulcová 1976 5km + 20 překážek MIX 17.10.2016
13.9.2016Sléha Marek 1991 SRTG Hradec Králové 5km + 20 překážek M 17.9.2016
8.9.2016Slezák Roman 1976 OSK OPOČNO 5km + 20 překážek M2 13.9.2016
25.1.2017Slodičák Petr 1997 5km + 20 překážek M 27.1.2017
13.9.2016Slovák Petr 1976 Krakonošova pěchota 5km + 20 překážek M2 22.9.2016
14.10.2016Smazal Jakub 1997 POSTRADATELNÍ 5km + 20 překážek M 17.10.2016
4.10.2016Šmehlík Jakub 1993 MESGROUP 5km + 20 překážek M 10.10.2016
18.10.2016Smetana Tomáš 1992 TK 5km + 20 překážek M 19.10.2016
3.2.2017Smetana Jaroslav 1986 5km + 20 překážek M 3.2.2017
9.9.2016Šmídová Klára 1990 Čtyřlístek 5km + 20 překážek Z 15.9.2016
8.11.2016Smitka Patrik 1992 W.A.T. 5km + 20 překážek M 8.11.2016
17.11.2016Smola Tomáš 1986 Zoufalci 5km + 20 překážek M 21.11.2016
21.11.2016Smolík Oto 1988 5km + 20 překážek M 22.11.2016
24.12.2016Šmolík Karel 1989 Srtg Rokycany 5km + 20 překážek M 4.1.2017
18.9.2016Šmudla Radek 1975 Tři švagři 5km + 20 překážek M2 23.9.2016
31.10.2016Šnobl Adam 1980 DIVERSITY BEASTS 5km + 20 překážek M 1.11.2016
8.10.2016Šnýdr Radim + Markéta Součková Lipovská 1986 5km + 20 překážek MIX 11.10.2016
30.10.2016Sochor Lukáš 1978 Varovi legie 5km + 20 překážek M 1.11.2016
31.10.2016Sochůrková Dominika 1995 5km + 20 překážek Z 7.11.2016
1.2.2017Sofka Antonín 1988 5km + 20 překážek M 3.2.2017
29.10.2016Sokol Jaroslav 1987 Čtveráci 5km + 20 překážek M 31.10.2016
2.11.2016Šolc Jakub 1987 Ventilek 5km + 20 překážek M 9.11.2016
2.11.2016Šolcová Romana 1986 Ventilek 5km + 20 překážek Z 10.11.2016
14.10.2016Solil Pavel 1983 Spolek Borek 5km + 20 překážek M 17.10.2016
22.10.2016Solil Stanislav 1958 SpolekBorek 5km + 20 překážek M2 1.11.2016
21.12.2016Šolta Michal 1995 SRTG Strupčice 5km + 20 překážek M 22.12.2016
21.12.2016Šolta Marcel 1969 SRTG Strupčice 5km + 20 překážek M2 22.12.2016
13.9.2016Sonda Martin 1976 SVVAT 5km + 20 překážek M2 15.9.2016
9.9.2016Souček Jan 1982 Spolek ledoborců 5km + 20 překážek M 13.9.2016
11.9.2016Soudek Michal 1988 Traitors 5km + 20 překážek M 12.9.2016
18.10.2016Soudek Filip 1992 FAT 5km + 20 překážek M 20.10.2016
18.10.2016Soudek Adam 1997 FAT 5km + 20 překážek M 25.10.2016
20.12.2016Soukup Ondřej 1994 5km + 20 překážek M 28.12.2016
22.9.2016ŠPAK Zdenda 1980 SPAK COFFEE LLC 5km + 20 překážek M 23.9.2016
9.11.2016Spěváková Klára 1987 KKL 5km + 20 překážek Z 10.11.2016
10.9.2016Springle Marek 1991 Miroslav 5km + 20 překážek M 12.9.2016
29.12.2016springr zdenek 1970 komando wolf 5km + 20 překážek M2 5.1.2017
23.9.2016Špruček Jan + Tereza Vacková 1991 5km + 20 překážek MIX 26.9.2016
30.11.2016Sramek Dobroslav + Jana Šturmová 1982 Lanáčovci 5km + 20 překážek MIX 4.12.2016
28.11.2016Srnská Kateřina + Lukáš Šipka 1989 Magnalink 5km + 20 překážek MIX 30.11.2016
30.10.2016Stará Veronika 1982 5km + 20 překážek Z 1.11.2016
15.9.2016starý roman + -Dominika Lamperová 1979 SVVAT 5km + 20 překážek MIX 20.9.2016
24.10.2016Stary Ondrej 1981 5km + 20 překážek M 25.10.2016
9.9.2016Šťastná Andrea 1988 RECUTECH 5km + 20 překážek Z 12.9.2016
13.9.2016Šťastný Marek 1988 Kooki Dirt 5km + 20 překážek M 19.9.2016
4.10.2016Šťastný Jan 1989 MESGROUP 5km + 20 překážek M 6.10.2016
16.12.2016Štefanová Markéta 1993 Daido 5km + 20 překážek Z 22.12.2016
16.9.2016Stehlík Libor 1986 SRTG Zlín 5km + 20 překážek M 19.9.2016
13.9.2016Stěhule Dušan 1996 SRTG Hradec Králové 5km + 20 překážek M 16.9.2016
25.1.2017Stejskal Dominik 1997 5km + 20 překážek M 27.1.2017
28.12.2016Stepaková Radka 2003 STEPAK 5km + 20 překážek JZ 5.1.2017
28.12.2016Stepaková Radka + Marek Mommers 1977 STEPAK 5km + 20 překážek MIX 5.1.2017
31.10.2016Štíbal Martin 1988 MK Kladno 5km + 20 překážek M 1.11.2016
31.10.2016Štíbalová Kateřina 1989 MK Kladno 5km + 20 překážek Z 1.11.2016
9.9.2016Stodůlka Marek 1991 Bejčci 5km + 20 překážek M 14.9.2016
31.12.2016Stolín Jan 1983 IZS 5km + 20 překážek M 3.1.2017
11.1.2017Ston Stanislav 1985 Eros Ostrava 5km + 20 překážek M 14.1.2017
26.10.2016Štorkánová Hanka 1990 5km + 20 překážek Z 2.11.2016
26.10.2016Štorkánová Lenka 1986 Karabiny v keckách 5km + 20 překážek Z 2.11.2016
1.10.2016Stříteská Petra 1985 5km + 20 překážek Z 3.10.2016
9.9.2016Střítežský Vlastimil 1994 5km + 20 překážek M 16.9.2016
23.1.2017Strnad Martin 1993 SRTG Zlín 5km + 20 překážek M 26.1.2017
19.9.2016Štrof Michal 1983 duo iuris 5km + 20 překážek M 21.9.2016
27.1.2017Štrof Kamil 1985 ROCK MACHINE CYKLOMAX 5km + 20 překážek M 27.1.2017
30.10.2016Stuchlik Bohumil 1966 5km + 20 překážek M2 31.10.2016
13.10.2016Studený Jakub 1990 Zabijáci 5km + 20 překážek M 17.10.2016
15.1.2017Šturma Milan 2000 5km + 20 překážek JM 17.1.2017
18.1.2017Šturma Miloslav 1978 5km + 20 překážek M 20.1.2017
4.10.2016Štyks Petr 1985 Crosspowerfit 5km + 20 překážek M 6.10.2016
9.9.2016Šubrová Marie 1974 GLADIATOR RACE TEAM 5km + 20 překážek Z2 12.9.2016
27.10.2016Suchá Marie 1984 Zoufalci 5km + 20 překážek Z 31.10.2016
15.11.2016Suchomelová Vladislava 1985 OCR Runners Olomouc 5km + 20 překážek Z 15.11.2016
28.9.2016Šulc Martin 1982 3cp8d 5km + 20 překážek M 30.9.2016
31.10.2016Sunek Jaroslav 1984 5km + 20 překážek M 1.11.2016
18.10.2016Šváb Jakub 2000 Al-kulajda 5km + 20 překážek JM 25.10.2016
9.9.2016Švadlák Petr 1972 VH Fitness 5km + 20 překážek M2 12.9.2016
14.9.2016Svatoňová Petra 1969 Brave 5km + 20 překážek Z2 19.9.2016
6.10.2016Švec Richard 1998 5km + 20 překážek M 7.10.2016
4.2.2017Švihlová Tereza 1986 5km + 20 překážek Z 4.2.2017
15.11.2016Svihra Rastislav 1997 OCR Runners Olomouc 5km + 20 překážek M 15.11.2016
19.1.2017Svoboda Petr 1979 Tantrum Monstra 5km + 20 překážek M 25.1.2017
25.10.2016Svoboda Marek 1988 5km + 20 překážek M 27.10.2016
28.10.2016Svoboda David 1985 HC Devro 5km + 20 překážek M 31.10.2016
18.1.2017Svoboda Martin 1989 Spartan gym 5km + 20 překážek M 18.1.2017
12.9.2016Svobodová Šárka 1986 Bahno mezi půlkama 5km + 20 překážek Z 13.9.2016
9.9.2016Svobodová Veronika 1993 BRUTÁLNÍ PRINCEZNY 5km + 20 překážek Z 12.9.2016
14.10.2016Svobodová Mirka 1987 Tomi & Miri 5km + 20 překážek Z 16.10.2016
31.10.2016Svobodova Jirina + Jakub Svoboda 1974 Super team Bilina 5km + 20 překážek MIX 7.11.2016
13.10.2016Švorčík Dominik 1995 5km + 20 překážek M 18.10.2016
15.9.2016Syrový Jiří + Aneta Syrová 1990 DST 5km + 20 překážek MIX 20.9.2016
9.9.2016Tajcnár Michal 1974 5km + 20 překážek M2 12.9.2016
9.9.2016Tesař Lukáš 1984 Spolek ledoborců 5km + 20 překážek M 16.9.2016
26.1.2017Tesarek Michal 1978 EAA.Oil CZ 5km + 20 překážek M 1.2.2017
15.9.2016Tichá Eva 1987 5km + 20 překážek Z 21.9.2016
16.10.2016Tichý Petr 1998 5km + 20 překážek M 19.10.2016
21.11.2016Tichý Pavel 1968 5km + 20 překážek M2 22.11.2016
28.10.2016Tilgner Michal 1992 Cheerleaders 5km + 20 překážek M 1.11.2016
28.10.2016Tilgner Jakub 1990 Cheerleaders 5km + 20 překážek M 1.11.2016
11.9.2016Titěra Tomáš 1990 GR Warriors 5km + 20 překážek M 15.9.2016
25.1.2017Tlapák Jakub + Lucie Chýlková 1994 5km + 20 překážek MIX 25.1.2017
31.12.2016Tobiášová Michaela 1998 5km + 20 překážek Z 4.1.2017
11.9.2016Tocháčková Tereza 1997 GLADIATOR RACE TEAM 5km + 20 překážek Z 14.9.2016
22.9.2016Točík Libor 1991 5km + 20 překážek M 23.9.2016
28.9.2016Točík Ondřej 1992 5km + 20 překážek M 29.9.2016
10.10.2016Tököly Tomáš 1986 Crazy Runners 5km + 20 překážek M 11.10.2016
31.10.2016Tomáš Jaroslav 1989 Foxtrot 5km + 20 překážek M 7.11.2016
9.9.2016Tomíček Václav 1996 SRTG Hradec Králové 5km + 20 překážek M 13.9.2016
31.10.2016Tonev Boris + Šárka Řehořová 1989 Beastandbeauty 5km + 20 překážek MIX 7.11.2016
13.10.2016Toporcer Vojtěch + Jan Eckstein 2000 zabijáci 5km + 20 překážek JM 19.10.2016
30.10.2016Torres Daniel + Tereza Zimová 1989 5km + 20 překážek MIX 3.11.2016
18.9.2016Toscani Simona 1977 3 koc 5km + 20 překážek Z2 27.9.2016
21.11.2016Tóth Roman 1994 5km + 20 překážek M 22.11.2016
27.10.2016Tran Tomáš 1985 Radiators 5km + 20 překážek M 31.10.2016
9.9.2016Trávníček Marek 1976 5km + 20 překážek M2 14.9.2016
9.12.2016Trávníček Jan 1987 5km + 20 překážek M 13.12.2016
26.1.2017Trávníček Jaroslav 1978 5km + 20 překážek M 31.1.2017
31.10.2016Třešňák Petr 1983 SlanýKobylky 5km + 20 překážek M 1.11.2016
29.11.2016Třešňák Radim 1984 5km + 20 překážek M 30.11.2016
14.10.2016Tříska Standa 1975 SVVAT 5km + 20 překážek M2 14.10.2016
14.10.2016Třísková Jana 1976 SVVAT 5km + 20 překážek Z2 14.10.2016
27.10.2016Třísková Michaela 1994 Zoufalci 5km + 20 překážek Z 4.11.2016
9.9.2016Trnečka Michal 1986 Spolek ledoborců 5km + 20 překážek M 16.9.2016
9.9.2016Trnečka Pavel 2000 Spolek ledoborců 5km + 20 překážek M 12.9.2016
23.12.2016Trnková Olga 1982 5km + 20 překážek Z 28.12.2016
20.9.2016Trojan Aleš 1975 5km + 20 překážek M2 21.9.2016
27.11.2016Trokan Marek 1991 5km + 20 překážek M 28.11.2016
13.9.2016Troppová Kateřina 1994 SRTG Hradec Králové 5km + 20 překážek Z 16.9.2016
13.11.2016Trousil Pavel 1967 DOBRODRUZI 5km + 20 překážek M2 16.11.2016
9.9.2016Tršo David 1982 Last Minute Spartan Boy 5km + 20 překážek M 13.9.2016
21.1.2017Trubač Lukáš 1984 KTB fitness Kromeříž 5km + 20 překážek M 22.1.2017
5.2.2017Trunda Marek 1987 SRTG Olomouc 5km + 20 překážek M 7.2.2017
21.10.2016Tuček David 1973 SRTG HK 5km + 20 překážek M2 25.10.2016
11.9.2016Tůma Marek 1993 GR Warriors 5km + 20 překážek M 19.9.2016
11.9.2016Tůma Lukáš 1992 GR Warriors 5km + 20 překážek M 18.9.2016
11.9.2016Tůma Jan 1988 GR Warriors 5km + 20 překážek M 16.9.2016
22.9.2016Turner Lukáš 1997 5km + 20 překážek M 23.9.2016
3.10.2016Tušer Michal 1982 5km + 20 překážek M 4.10.2016
1.11.2016Tvrdík Tomáš 1985 SWEEP OCR-CZ Elite Team 5km + 20 překážek M 4.11.2016
28.10.2016Tyksa Daniel 1991 5km + 20 překážek M 1.11.2016
4.1.2017Ulman Robert 1980 5km + 20 překážek M 6.1.2017
14.9.2016Unger Jakub 1997 Dragons HK 5km + 20 překážek M 19.9.2016
13.9.2016Urban Jaroslav 1984 PEPINA TEAM RUDNÍK 5km + 20 překážek M 14.9.2016
29.12.2016Urban Jakub 1988 Koch 5km + 20 překážek M 3.1.2017
18.10.2016Urbánek Jan 1974 5km + 20 překážek M2 20.10.2016
18.1.2017Urbánek Milan 1987 5km + 20 překážek M 20.1.2017
16.10.2016Usler Tomáš 2000 5km + 20 překážek JM 20.10.2016
13.1.2017Vacík Jiří 1989 Spartan gym 5km + 20 překážek M 14.1.2017
19.10.2016Vacková Eliška 1988 Princezny 5km + 20 překážek Z 19.10.2016
13.10.2016Václavek Petr 1994 5km + 20 překážek M 14.10.2016
30.10.2016Václavík Jakub + Barbora Halavičová 1989 Kuba&Barča 5km + 20 překážek MIX 3.11.2016
2.12.2016Václavík Marek 1990 MonolitH 5km + 20 překážek M 8.12.2016
14.9.2016václavková petra 1979 5km + 20 překážek Z 21.9.2016
12.12.2016Václavková Eva + Jakub Jiskra 1993 ALCZ 5km + 20 překážek MIX 13.12.2016
20.9.2016Vagenknechtová Radka 2001 5km + 20 překážek JZ 26.9.2016
9.9.2016Vagner Zdenek 1979 maxáci 5km + 20 překážek M 16.9.2016
6.1.2017Vágner Karel 1991 5km + 20 překážek M 13.1.2017
14.10.2016Vágnerová Kateřina 1989 Spolek Borek 5km + 20 překážek Z 17.10.2016
13.9.2016Vaicova Nicole 1994 SRTG Hradec Králové 5km + 20 překážek Z 19.9.2016
7.2.2017Vajnlichová Klára 1991 Olfin 5km + 20 překážek Z 7.2.2017
12.9.2016Valášek Vladimír 1983 5km + 20 překážek M 20.9.2016
31.10.2016Valešová Martina 1983 5km + 20 překážek Z 1.11.2016
14.9.2016Valíček Jan 1991 5km + 20 překážek M 14.9.2016
9.9.2016Valouch Petr + Lucie Čtvrtečková 1975 5km + 20 překážek MIX 12.9.2016
12.12.2016Vandas Radim 1981 Indiana 5km + 20 překážek M 19.12.2016
13.9.2016Vaněček Petr 1975 5km + 20 překážek M2 19.9.2016
12.10.2016Vaněk Aleš 1978 Angry Wolves 5km + 20 překážek M 17.10.2016
21.9.2016Vaníček Petr 1991 5km + 20 překážek M 29.9.2016
10.10.2016Vaníčková Jana 1987 5km + 20 překážek Z 20.10.2016
14.11.2016Vařejka Rudolf 1998 Best of Chrudim 5km + 20 překážek M 26.11.2016
4.2.2017Vasina Jakub 1980 Valhalla gym 5km + 20 překážek M 4.2.2017
9.9.2016Vavřička Stanislav 2003 5km + 20 překážek JM 14.9.2016
25.10.2016Veconová Kateřina 1985 5km + 20 překážek Z 27.10.2016
1.11.2016Vejdělková Lenka + Dušan Zapalač 1994 Extreme obstacle runners 5km + 20 překážek MIX 1.11.2016
28.10.2016Velecky Jan 1979 Medvědi 5km + 20 překážek M 1.11.2016
21.1.2017Věříšová Kristýna + Michal Věříš 1988 Believers 5km + 20 překážek MIX 24.1.2017
23.10.2016Věrný Zbyněk 1982 5km + 20 překážek M 25.10.2016
15.1.2017Vesely Zbynek + Jana Urbanová 1975 Bahňáci 5km + 20 překážek MIX 24.1.2017
28.1.2017Veselý Jan 1992 STK 5km + 20 překážek M 3.2.2017
9.1.2017Větrovský Tomáš 1994 Krakonoš 5km + 20 překážek M 12.1.2017
5.1.2017Világi Tomáš 1990 5km + 20 překážek M 11.1.2017
8.10.2016Vinař Aleš 1996 5km + 20 překážek M 11.10.2016
23.1.2017vinicky petr 1984 5km + 20 překážek M 24.1.2017
18.9.2016Víšek Pavel 1976 Tři švagři 5km + 20 překážek M2 21.9.2016
28.12.2016Vitásek Aleš 1974 5km + 20 překážek M2 30.12.2016
9.11.2016Vítková Karina 1979 KKL 5km + 20 překážek Z 10.11.2016
27.10.2016VITOUŠOVÁ OLGA 1980 5km + 20 překážek Z 31.10.2016
17.10.2016Vlastník Lukáš 1985 Zadní voj 5km + 20 překážek M 18.10.2016
13.9.2016vlk jakub 1989 SRTG Hradec Králové 5km + 20 překážek M 19.9.2016
9.9.2016Voborníková Petra + Michal Podstavek 1990 Bejčci 5km + 20 překážek MIX 12.9.2016
27.10.2016Vocetková Miroslava 1993 Legendy 5km + 20 překážek Z 1.11.2016
28.12.2016Vodenka Tomáš 1982 INVENTI 5km + 20 překážek M 27.2.2017
18.9.2016Vodička Lukáš 1993 Drsný brzdičky 5km + 20 překážek M 21.9.2016
31.10.2016Vohralík David 1989 Beast Sport team 5km + 20 překážek M 7.11.2016
20.9.2016Vojtíšek Tomáš 1977 Chrchla a spol. 5km + 20 překážek M2 21.9.2016
26.10.2016Vojtíšek Filip + Zikánová 1986 TRIUMPHALIS 5km + 20 překážek MIX 27.10.2016
23.1.2017Volková Martina 1977 5km + 20 překážek Z2 25.1.2017
13.9.2016Vomáčka Martin 1990 Kooki Dirt 5km + 20 překážek M 14.9.2016
14.10.2016Vomáčka Jakub 1993 Spolek Borek 5km + 20 překážek M 17.10.2016
14.9.2016Vondra Martin 1978 Bahno mezi půlkama 5km + 20 překážek M 15.9.2016
29.9.2016Vondráček Martin 1985 5km + 20 překážek M 30.9.2016
19.10.2016Vondráček Zdeněk 1987 Princezny 5km + 20 překážek M 20.10.2016
9.9.2016Vondráčková Jana 1984 Maxáci 5km + 20 překážek Z 15.9.2016
27.10.2016Vondrouš Martin 1991 Zoufalci 5km + 20 překážek M 1.11.2016
14.9.2016Vondrová Radka 1977 Bahno mezi půlkama 5km + 20 překážek Z2 15.9.2016
14.9.2016Vondrová Michaela 1987 Bahno mezi půlkama 5km + 20 překážek Z 15.9.2016
6.2.2017Voplakal Jiří 1992 ELEVEN 5km + 20 překážek M 6.2.2017
6.10.2016Voříšek Luděk 1982 Skorpion 5km + 20 překážek M 12.10.2016
30.1.2017Vorisek Petr 1977 5km + 20 překážek M2 2.2.2017
30.10.2016Vorlíčková Karolína 1996 5km + 20 překážek Z 1.11.2016
9.9.2016Vorobok Tomáš 1990 Predators 5km + 20 překážek M 16.9.2016
9.9.2016Vorobok Lukáš 1990 Predators 5km + 20 překážek M 16.9.2016
5.11.2016Votava Marek 1999 5km + 20 překážek M 11.11.2016
20.10.2016Votoček Martin 1987 porazim Havlenu, ale basičku si vypijem spolu 5km + 20 překážek M 21.10.2016
14.9.2016Votrubec Tomáš 1984 Bahno mezi půlkama 5km + 20 překážek M 15.9.2016
16.9.2016Vrabec Jan 1991 Vlčí máky 5km + 20 překážek M 20.9.2016
26.10.2016Vrána František 1977 5km + 20 překážek M2 27.10.2016
16.10.2016Vrba Jan + Regina Vrbová 1986 Vrbáci 5km + 20 překážek MIX 17.10.2016
28.1.2017Vrba Ivo 1980 Rocktechnik tt 5km + 20 překážek M 31.1.2017
21.12.2016Vrlík Petr 1987 5km + 20 překážek M 22.12.2016
11.1.2017Vyčichlo Tomáš 1982 Spartan Gym 5km + 20 překážek M 13.1.2017
4.10.2016Vydra Josef 1976 5km + 20 překážek M2 11.10.2016
4.10.2016Vydra Tomáš 1999 5km + 20 překážek M 11.10.2016
13.9.2016Vytina Jaromír 1970 SRTG Jablonec n.Nisou 5km + 20 překážek M2 19.9.2016
17.9.2016Vytinová Veronika 1992 GLADIATORS 5km + 20 překážek Z 21.9.2016
31.12.2016Výtisk Lukáš 1996 5km + 20 překážek M 3.1.2017
21.9.2016Vytřísal Václav 1990 5km + 20 překážek M 22.9.2016
14.10.2016Wacker Lukáš 1987 POSTRADATELNÍ 5km + 20 překážek M 18.10.2016
30.9.2016Wagmannová Kateřina + Pavel Hendrych 1979 5km + 20 překážek MIX 3.10.2016
28.1.2017Weidinger Martin 1991 5km + 20 překážek M 3.2.2017
12.9.2016Winter Martin 1993 5km + 20 překážek M 19.9.2016
16.9.2016Witczaková Nikola 1988 5km + 20 překážek Z 19.9.2016
13.10.2016Žáček Miloslav 1981 Zabijáci 5km + 20 překážek M 14.10.2016
24.9.2016Žáčková Soňa 1990 Armáda ČR 5km + 20 překážek Z 29.9.2016
13.9.2016Záhoř Michal + Tereza Jeníková 1986 Chaos 5km + 20 překážek MIX 15.9.2016
30.9.2016Žalský Daniel 1981 Tvrdý jádro 5km + 20 překážek M 5.10.2016
25.11.2016Zámečník Zbyšek 1972 Brzdy 5km + 20 překážek M2 28.11.2016
9.9.2016Zámečníková Zuzana 1986 fitMAMI HK 5km + 20 překážek Z 13.9.2016
25.10.2016Zapadlo Jiří 1993 5km + 20 překážek M 27.10.2016
9.9.2016Zaplatílek Jan 1988 Krkonoše 5km + 20 překážek M 12.9.2016
12.12.2016Zápotocký Milan + Marcela Zápotocká 1959 3Trojka Kolín 5km + 20 překážek MIX 14.12.2016
8.9.2016Zárybnický Michal 1985 5km + 20 překážek M 9.9.2016
27.1.2017Žatečka Jakub 1972 SRTG Rychnov nad Kněžnou 5km + 20 překážek M2 27.1.2017
31.10.2016Zavadil Michal 1983 5km + 20 překážek M 1.11.2016
21.9.2016Zdeňková Petra 1975 Vodnáři 5km + 20 překážek Z2 23.9.2016
9.9.2016Ždímal Michal + Zuzana Pikalová 1985 Ždimiators 5km + 20 překážek MIX 12.9.2016
15.11.2016Zehnula Jiří 1991 OCR Runners Olomouc 5km + 20 překážek M 15.11.2016
5.2.2017Žejdlík Milan 1994 NeŽeJo 5km + 20 překážek M 5.2.2017
9.9.2016Zelenda Jan 1981 Spolek ledoborců 5km + 20 překážek M 15.9.2016
15.9.2016Zelený Štěpán 1984 5km + 20 překážek M 21.9.2016
9.10.2016Zelinka Ales 1981 5km + 20 překážek M 11.10.2016
16.10.2016Zelinka Martin 1999 5km + 20 překážek M 19.10.2016
16.10.2016Zelinka Jiří 1974 5km + 20 překážek M2 18.10.2016
2.10.2016Zeman Jiří 1990 SK Černé plíce 5km + 20 překážek M 5.10.2016
31.10.2016Žídek Milan 1985 Beast Sport team 5km + 20 překážek M 7.11.2016
18.10.2016Zídková Jiřina 1986 5km + 20 překážek Z 19.10.2016
30.9.2016Zikuda Petr + Petra Stříteská 1987 5km + 20 překážek MIX 30.9.2016
16.9.2016Žílová Alena 1981 SRTG Zlín 5km + 20 překážek Z 19.9.2016
18.12.2016Zima Lukáš 1988 Zoufalci 5km + 20 překážek M 19.12.2016
22.11.2016Zimová Zdeňka 1979 5km + 20 překážek Z 22.11.2016
9.9.2016Zítko Petr 1982 Rakeťáci 5km + 20 překážek M 10.9.2016
13.9.2016Žitná Pavla 1986 SRTG Hradec Králové 5km + 20 překážek Z 20.9.2016
9.9.2016Zitta Kamil 1984 Čtyřlístek 5km + 20 překážek M 15.9.2016
9.9.2016Zittová Jana 1987 Čtyřlístek 5km + 20 překážek Z 15.9.2016
8.9.2016Žižka Josef 1980 5km + 20 překážek M 13.9.2016
15.9.2016Zmitko Jan 1988 Hasiči Zdiby 5km + 20 překážek M 22.9.2016
15.11.2016Žolcer Michael 1989 OCR Runners Olomouc 5km + 20 překážek M 15.11.2016
22.10.2016Zourek Marek 1974 5km + 20 překážek M2 25.10.2016
4.11.2016Zukal Petr 1992 One woman show 5km + 20 překážek M 4.11.2016
31.10.2016Zvolánek Josef 1988 SRTG Žďár nad Sázavou 5km + 20 překážek M 8.11.2016

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.