Sportvisio

Přihl. jméno
nebo číslo
Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
 

Startovní listina WINTER GLADIATOR RACE - dětský závod

Statistika přihlášených

Trať
D1km + 7 překážek99
Kategorie
CH2Chlapci - 2004 - 200737
CH1Chlapci - 2008 - 201024
D2Dívky - 2004 - 200722
D1Dívky - 2008 - 201016
Celkem přihlášených99

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
31.12.2016Altmann Jakub 2006 1km + 7 překážek CH2 3.1.2017
9.9.2016Babuška David 2008 1km + 7 překážek CH1 12.9.2016
9.9.2016Babuška Matěj 2008 1km + 7 překážek CH1 12.9.2016
9.9.2016Babušková Lucie 1999 1km + 7 překážek D2 12.9.2016
23.12.2016Baťka Petr Jan 2007 Sakigladiator team 1km + 7 překážek CH2 28.12.2016
9.9.2016Bečička Petr 2007 1km + 7 překážek CH2 15.9.2016
12.10.2016Brož Michal 2007 1km + 7 překážek CH2 18.10.2016
12.10.2016Brožová Marie 2009 1km + 7 překážek D1 18.10.2016
6.1.2017Čadová Anna 2007 1km + 7 překážek D2 11.1.2017
16.1.2017Čapková Miroslava 2009 1km + 7 překážek D1 17.1.2017
22.12.2016Choleva Miroslav 2005 Rugby Petrovice 1km + 7 překážek CH2 29.12.2016
6.2.2017Cibulková Anna 2007 1km + 7 překážek D2 6.2.2017
14.9.2016Čuda Jan 2009 1km + 7 překážek CH1 19.9.2016
14.9.2016Čudová Agáta 2005 1km + 7 překážek D2 19.9.2016
18.1.2017Cupáková Johana 2008 Bokuko 1km + 7 překážek D1 21.1.2017
11.9.2016Dolejšková Denisa 2008 Bílí Tygři 1km + 7 překážek D1 13.9.2016
28.1.2017Doležalová Petra 2005 GP Power Team 1km + 7 překážek D2 3.2.2017
3.10.2016Durychová Julie 2005 rugby Petrovice 1km + 7 překážek D2 4.10.2016
1.2.2017Dvořák Tadeáš 2007 youtubeři 1km + 7 překážek CH2 7.2.2017
12.9.2016Filip Tadeáš 2008 PKHK 1km + 7 překážek CH1 12.9.2016
6.12.2016Götz Oliver 2007 BOHEMIBIKE TRUTNOV 1km + 7 překážek CH2 13.12.2016
11.9.2016Hartmanova Karolina 2004 1km + 7 překážek D2 14.9.2016
6.2.2017Hebelka Přemek 2004 JMM 1km + 7 překážek CH2 8.2.2017
27.9.2016Hejcman Patrik 2009 1km + 7 překážek CH1 29.9.2016
9.9.2016HENDRYCH ANTONIN 2010 1km + 7 překážek CH1 13.9.2016
9.9.2016Hendrych Matěj 2006 1km + 7 překážek CH2 13.9.2016
9.9.2016Horák Lukáš 2007 1km + 7 překážek CH2 16.9.2016
9.9.2016Horká Kateřina 2007 A je to! 1km + 7 překážek D2 14.9.2016
9.9.2016Horká Tereza 2004 A je to! 1km + 7 překážek D2 14.9.2016
27.12.2016Hosa Simon 2006 PKHK 1km + 7 překážek CH2 29.12.2016
27.12.2016Hosová Sára 2009 PKHK 1km + 7 překážek D1 29.12.2016
6.2.2017Jakubská Beáta 2004 1km + 7 překážek D2 8.2.2017
12.9.2016Karas Vítězslav 2009 1km + 7 překážek CH1 20.9.2016
3.2.2017Klimentová Kája 2009 STEPAK 1km + 7 překážek D1 3.2.2017
24.9.2016Kluka Matyáš 2009 Scorpion 1km + 7 překážek CH1 27.9.2016
4.2.2017Kopecká Rozálie Emma 2009 Altus Pons 1km + 7 překážek D1 10.2.2017
5.2.2017Kopecká Kateřina 2010 Altus Pons 1km + 7 překážek D1 9.2.2017
4.2.2017Kopecký Václav 2009 Altus Pons 1km + 7 překážek CH1 9.2.2017
8.10.2016Koričanská Andrea 2010 1km + 7 překážek D1 11.10.2016
12.9.2016Koričanský Ivan 2004 1km + 7 překážek CH2 13.9.2016
12.9.2016Koričanský Lukáš 2007 1km + 7 překážek CH2 13.9.2016
12.11.2016Kramule Matyáš 2009 1km + 7 překážek CH1 14.11.2016
31.1.2017Krátká Zuzka 2008 1km + 7 překážek D1 1.2.2017
13.10.2016Krištof Kristián 2004 OSK OPOČNO 1km + 7 překážek CH2 19.10.2016
12.9.2016Křivda Tomáš 2009 1km + 7 překážek CH1 14.9.2016
12.9.2016Křivdová Barbora 2007 1km + 7 překážek D2 14.9.2016
5.10.2016Krpata Tomáš 2006 1km + 7 překážek CH2 11.10.2016
18.9.2016Kubasová Sabina 2006 1km + 7 překážek D2 19.9.2016
22.10.2016Kubeček Antonín 2008 1km + 7 překážek CH1 25.10.2016
22.10.2016Kubeček Eduard 2009 1km + 7 překážek CH1 25.10.2016
15.1.2017Machač Jan 2007 1km + 7 překážek CH2 17.1.2017
28.1.2017Marel Jiří 2008 GP Power Team 1km + 7 překážek CH1 3.2.2017
12.9.2016Markl Matyáš 2006 1km + 7 překážek CH2 14.9.2016
15.1.2017Melichar Tomáš 2010 Cyklokramo Suchdol nad Odrou 1km + 7 překážek CH1 17.1.2017
12.9.2016Měřinská Klára 2007 1km + 7 překážek D2 14.9.2016
30.1.2017Miková Karolína 2008 1km + 7 překážek D1 2.2.2017
23.12.2016Miškolci Tomáš 2006 Hero in art! 1km + 7 překážek CH2 28.12.2016
23.12.2016Miškolci Tadeáš 2010 SRTG Česká Třebová 1km + 7 překážek CH1 28.12.2016
28.12.2016Mommers Elly 2009 STEPAK 1km + 7 překážek D1 5.1.2017
20.9.2016Neffe Laura 2006 TRIUMPHALIS 1km + 7 překážek D2 26.9.2016
6.10.2016Pavlík René 2004 A JE TO ! 1km + 7 překážek CH2 14.10.2016
16.9.2016Petrovský Vojtěch 2010 1km + 7 překážek CH1 16.9.2016
15.1.2017Polická Liliana 2006 POLIČÁTKA 1km + 7 překážek D2 17.1.2017
15.1.2017Polická Beáta 2010 POLIČÁTKA 1km + 7 překážek D1 17.1.2017
7.1.2017Ponikelský Štěpán 2007 1km + 7 překážek CH2 14.1.2017
15.10.2016Pošva Lukáš 2007 1km + 7 překážek CH2 19.10.2016
11.9.2016Ptáček David 2006 Team Opočno 1km + 7 překážek CH2 20.9.2016
11.9.2016Ptáček Lukáš 2009 Team Opočno 1km + 7 překážek CH1 20.9.2016
5.2.2017Šana Sebastian 2008 1km + 7 překážek CH1 8.2.2017
15.11.2016Šašková Zuzana 1983 Roudnice nad Labem 1km + 7 překážek D1 18.11.2016
7.2.2017Seidel Matyas 2004 1km + 7 překážek CH2 9.2.2017
11.9.2016Serbousek Jaroslav 2005 Team Opočno 1km + 7 překážek CH2 19.9.2016
13.11.2016Šinkovský Adam 2010 www.sportvisio.cz 1km + 7 překážek CH1 13.11.2016
16.10.2016Šipla Matěj 2007 1km + 7 překážek CH2 18.10.2016
5.1.2017Slabihoudová Tereza 2007 1km + 7 překážek D2 11.1.2017
27.10.2016Sládková Monika 2008 1km + 7 překážek D1 1.11.2016
11.9.2016Slezák Jakub 2004 Team Opočno 1km + 7 překážek CH2 12.9.2016
11.9.2016Slezáková Štěpánka 2007 Team Opočno 1km + 7 překážek D2 12.9.2016
11.11.2016Sodomka Martin 2007 Babí 1km + 7 překážek CH2 14.11.2016
13.9.2016Sondová Rita 2005 SVVAT FANS 1km + 7 překážek D2 15.9.2016
12.9.2016Souček Šimon 2008 Maratonstav Úpice 1km + 7 překážek CH1 14.9.2016
12.9.2016Souček Ondřej 2006 Maratonstav Úpice 1km + 7 překážek CH2 14.9.2016
3.2.2017Spitzre Filip 2006 1km + 7 překážek CH2 8.2.2017
15.10.2016Stránská Tereza 2006 1km + 7 překážek D2 18.10.2016
31.10.2016Svoboda Filip 2007 laser team Bilina 1km + 7 překážek CH2 4.11.2016
1.11.2016Tkáč Andrej 2005 1km + 7 překážek CH2 8.11.2016
9.9.2016Trávníčková Nikol 2004 1km + 7 překážek D2 14.9.2016
24.10.2016Urbánek Šimon 2008 1km + 7 překážek CH1 25.10.2016
25.9.2016Vaněk Kryštof 2006 Spartan Gym 1km + 7 překážek CH2 26.9.2016
25.9.2016Vaňková Barbora 2009 1km + 7 překážek D1 26.9.2016
9.9.2016Vavřička Mikoláš 2005 1km + 7 překážek CH2 14.9.2016
9.9.2016Vavřička Václav 2006 1km + 7 překážek CH2 14.9.2016
28.10.2016Velecka Julie 2007 1km + 7 překážek D2 1.11.2016
1.2.2017Veselý Michal 2007 youtubeři 1km + 7 překážek CH2 3.2.2017
14.11.2016Voříšek Luděk 2008 Skorpion 1km + 7 překážek CH1 15.11.2016
30.1.2017Voříšek Petr 2008 1km + 7 překážek CH1 2.2.2017
29.1.2017Vymetalová Klára 2005 Atletika loko trutnov 1km + 7 překážek D2 3.2.2017
4.11.2016Zaoral Dominik 2006 1km + 7 překážek CH2 4.11.2016
23.12.2016Žárský Jeroným 2007 Panda 1km + 7 překážek CH2 31.12.2016

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.