Přihlášen
Závodník
Ročník
Team
Trať
Kat.
Platba
31.3.2017 Korytova Kateřina 1978
Pepina
10 km + 25 překážek
Z1
8.4.2017
14.4.2017 Adamcová Jana 1984
SRTG Ostrava
10 km + 25 překážek
Z1
25.4.2017
13.11.2016 Albrecht Miroslav 1975
10 km + 25 překážek
M2
16.11.2016
30.11.2016 Alexová Lucie 1994
TF Legion Gym
10 km + 25 překážek
Z
4.12.2016
27.3.2017 Ambros Jiří 1980
Diversity Beasts
10 km + 25 překážek
M1
29.3.2017
22.11.2016 Babák Josef 1992
Tantrum Monstra
10 km + 25 překážek
M
30.11.2016
15.2.2017 Babák Pavel 1985
Glatt
10 km + 25 překážek
M1
17.2.2017
13.3.2017 Babala Jan 1972
10 km + 25 překážek
M2
21.3.2017
21.2.2017 Bagová Linda 1990
Glatt
10 km + 25 překážek
Z
21.2.2017
4.4.2017 Balog Josef 1978
perunova sekera
10 km + 25 překážek
M1
11.4.2017
9.3.2017 Bedlek Tomas 1975
VEGII
10 km + 25 překážek
M2
11.3.2017
29.3.2017 Bednář Martin 1989
10 km + 25 překážek
M
1.4.2017
15.2.2017 Bednář Tomáš + Fuksová Nela 1996
10 km + 25 překážek
MIX
17.2.2017
17.2.2017 Bednář Josef 1999
10 km + 25 překážek
M
21.2.2017
12.11.2016 Beneš Petr 1977
Kvíčala team
10 km + 25 překážek
M2
14.11.2016
24.4.2017 Beringerová Nikol 1993
Spartan Gym
10 km + 25 překážek
Z
26.4.2017
18.1.2017 Berka Lukáš 1985
Pat & Mat
10 km + 25 překážek
M1
26.1.2017
7.3.2017 Berky Martin 1973
10 km + 25 překážek
M2
14.3.2017
10.4.2017 Biederman Michal + Šulcová Kamila 1985
shybuj.cz
10 km + 25 překážek
MIX
12.4.2017
31.3.2017 Blahutová Barbora + Koutník Jiří 1991
SVVAT
10 km + 25 překážek
MIX
3.4.2017
30.11.2016 Böhm Ondřej 1979
čvacht
10 km + 25 překážek
M1
5.12.2016
19.2.2017 Bohuňková Lucie 1993
Valhalla gym
10 km + 25 překážek
Z
22.2.2017
18.4.2017 Bořil Petr 1986
INOV-8 OCR team
10 km + 25 překážek
M1
18.4.2017
13.3.2017 Bouška Martin 1973
10 km + 25 překážek
M2
15.3.2017
1.3.2017 Brabcová Štěpánka 1995
BRUTÁLNÍ PRINCEZNY
10 km + 25 překážek
Z
3.3.2017
24.3.2017 Brada Jiří 1991
10 km + 25 překážek
M
28.3.2017
30.11.2016 Branda Filip 1989
10 km + 25 překážek
M
8.12.2016
22.1.2017 Brožek Radovan 1992
10 km + 25 překážek
M
28.1.2017
20.2.2017 Brychta Vlastimil 1982
EXTRA Brno
10 km + 25 překážek
M1
28.2.2017
29.1.2017 Brzobohatý Tomáš 1982
Zabijáci
10 km + 25 překážek
M1
1.2.2017
15.2.2017 Bubeník Vojtěch 1999
10 km + 25 překážek
M
16.2.2017
12.11.2016 Budín Pavel 1993
10 km + 25 překážek
M
14.11.2016
28.3.2017 Bukáček Vojtěch + Čížková Dagmar 1993
SRTG Žďár nad Sázavou
10 km + 25 překážek
MIX
30.3.2017
30.12.2016 Bureš Roman 1981
BURENATUS
10 km + 25 překážek
M1
3.1.2017
2.1.2017 Butorová Lenka 1980
10 km + 25 překážek
Z1
4.1.2017
20.12.2016 Bystrianský Václav 1991
Alpha gym Prague
10 km + 25 překážek
M
22.12.2016
14.4.2017 Camfrla Zbyněk 1984
10 km + 25 překážek
M1
16.4.2017
30.4.2017 Čavoš Viktor 1993
Nejde jenom chcíplá koza !!!!
10 km + 25 překážek
M
30.4.2017
7.3.2017 Čech Jan 1986
Hustodémoni
10 km + 25 překážek
M1
15.3.2017
20.12.2016 Celtová Dagmar 1969
SRTG Ostrava 1
10 km + 25 překážek
Z2
22.12.2016
15.11.2016 Čermáková Petra + Baldrych Martin 1979
Glatt
10 km + 25 překážek
MIX
16.11.2016
3.4.2017 Čermáková Alena 1985
10 km + 25 překážek
Z1
3.4.2017
7.4.2017 Černý Jakub 1993
Tantrum Monstra
10 km + 25 překážek
M
14.4.2017
30.12.2016 ČERNÝ JAKUB 1987
SlanýKobylky
10 km + 25 překážek
M1
6.1.2017
30.12.2016 Černý Lukáš 1995
10 km + 25 překážek
M
3.1.2017
16.3.2017 Černý Jakub 1992
10 km + 25 překážek
M
22.3.2017
28.2.2017 Červenka Jan 1975
Pierburg Team
10 km + 25 překážek
M2
4.3.2017
16.4.2017 Chalabala Jan 1991
Spartan Gym
10 km + 25 překážek
M
19.4.2017
11.2.2017 Chaloupka Radek + Chaloupkova Lucie 1972
Lucie Chaloupková
10 km + 25 překážek
MIX
21.2.2017
31.12.2016 Chaloupka Miroslav 1999
Varovi legie
10 km + 25 překážek
M
11.1.2017
30.12.2016 Chalupa Lukáš 1984
Chalupa OCR Team
10 km + 25 překážek
M1
4.1.2017
22.4.2017 Charvat Josef 1976
10 km + 25 překážek
M2
25.4.2017
31.1.2017 Chmelová Barbora 2000
SRTG Čelákovice
10 km + 25 překážek
JZ
4.2.2017
13.2.2017 Chromý Roman 1988
10 km + 25 překážek
M
17.2.2017
26.12.2016 Čihák Martin 1991
Pneuservis František Kulháň
10 km + 25 překážek
M
28.12.2016
11.2.2017 Cimler Jiří 1984
GLADIATORS
10 km + 25 překážek
M1
14.2.2017
14.2.2017 Čížek Jan 1984
10 km + 25 překážek
M1
17.2.2017
25.2.2017 Coufal Lukáš 1999
10 km + 25 překážek
M
1.3.2017
28.4.2017 Coufal Ondřej 1991
Pilulka.cz
10 km + 25 překážek
M
29.4.2017
25.2.2017 Coufal Tomáš 2001
10 km + 25 překážek
JM
1.3.2017
30.11.2016 Cvejnová Lucie 1995
SRTG Pardubice
10 km + 25 překážek
Z
7.12.2016
31.3.2017 Cvrček Vojtěch 1991
run();
10 km + 25 překážek
M
4.4.2017
2.3.2017 Dann Aleš + Hana Dann 1984
Ginger and Lemon
10 km + 25 překážek
MIX
8.3.2017
11.4.2017 Davidová Nikola 1990
Spartan Gym
10 km + 25 překážek
Z
13.4.2017
30.11.2016 Dědič Martin 1990
TF Legion Gym
10 km + 25 překážek
M
4.12.2016
6.3.2017 Diblík Jan 1984
10 km + 25 překážek
M1
7.3.2017
18.2.2017 Dlouhy Michal 1988
Matylda Family
10 km + 25 překážek
M
25.2.2017
27.11.2016 Doležal Lukáš 1982
SRTG Rychnov nad Kněžnou
10 km + 25 překážek
M1
29.11.2016
30.4.2017 Dolezel Lukas 1991
10 km + 25 překážek
M
3.5.2017
26.11.2016 Domorád Vojtěch 1986
10 km + 25 překážek
M1
4.12.2016
21.12.2016 Douša Michal 1982
SRTG Kolín
10 km + 25 překážek
M1
24.12.2016
7.3.2017 Drčka Jiří 1987
SVVAT
10 km + 25 překážek
M1
9.3.2017
14.12.2016 Drinka Filip 1991
10 km + 25 překážek
M
19.12.2016
31.3.2017 Dřízhal Václav 1985
10 km + 25 překážek
M1
6.4.2017
20.1.2017 Drozd Michal 1977
Kikoti
10 km + 25 překážek
M2
27.1.2017
30.11.2016 Duchek Petr 1987
Predator workout Kladno
10 km + 25 překážek
M1
4.12.2016
19.11.2016 Dufka Vladislav 1991
Viktorie team
10 km + 25 překážek
M
24.11.2016
18.4.2017 Dušková Iveta 1988
10 km + 25 překážek
Z
19.4.2017
15.11.2016 Dvořáček Radek 1989
SVVAT
10 km + 25 překážek
M
21.11.2016
30.11.2016 Dvořáček Roman 1988
TF Legion Gym
10 km + 25 překážek
M
4.12.2016
31.12.2016 Dvořák Martin 1980
Varovi legie
10 km + 25 překážek
M1
5.1.2017
25.4.2017 Dvořák Pavel 1990
Pohodáři
10 km + 25 překážek
M
26.4.2017
15.12.2016 Dvořák Miroslav 1999
10 km + 25 překážek
M
19.12.2016
7.3.2017 Dvořáková Zdenka 1967
Až do cíle
10 km + 25 překážek
Z2
11.3.2017
20.12.2016 Dvorník Pavel 1986
SRTG Lázně Kynžvart
10 km + 25 překážek
M1
22.12.2016
10.1.2017 Dyrc Vojta 1989
10 km + 25 překážek
M
12.1.2017
27.11.2016 Dzurus Michal 1985
NO TY VOLE
10 km + 25 překážek
M1
30.11.2016
28.12.2016 Efler Jakub + Hnizdova Klara 1986
Blatoslapove
10 km + 25 překážek
MIX
31.12.2016
5.4.2017 Fejtová Zuzana 1983
SRTG Žďár nad Sázavou
10 km + 25 překážek
Z1
5.4.2017
27.3.2017 Ferschmann Jakub 1981
Diversity Beasts
10 km + 25 překážek
M1
29.3.2017
7.3.2017 Fiala Milan 2000
FF BROTHERS TEAM
10 km + 25 překážek
JM
15.3.2017
29.11.2016 Filip Lukáš 1976
10 km + 25 překážek
M2
7.12.2016
19.2.2017 Fišer Tom 1989
SRTG ČeskáTřebová
10 km + 25 překážek
M
22.2.2017
30.3.2017 Fišer Rostislav 1974
Spartan Gym
10 km + 25 překážek
M2
31.3.2017
18.2.2017 Gajdoš Jan 1992
10 km + 25 překážek
M
18.2.2017
25.4.2017 Gašpárek Petr 1982
10 km + 25 překážek
M1
25.4.2017
30.12.2016 Gavlas Jan + Peterková Alena 1992
Caesarova garda TRIUMPHALIS
10 km + 25 překážek
MIX
5.1.2017
20.4.2017 Glöckl Jan 1992
SRTG Podluží
10 km + 25 překážek
M
26.4.2017
18.4.2017 Glos Petr 1987
Czech Extreme Team
10 km + 25 překážek
M1
19.4.2017
29.3.2017 Glosová Kristýna 1989
šváby
10 km + 25 překážek
Z
31.3.2017
10.2.2017 Gothard Zdeněk 1989
SRTG Moravský Krumlov
10 km + 25 překážek
M
14.2.2017
31.1.2017 Grác Milan 1985
SRTG Čelákovice
10 km + 25 překážek
M1
3.2.2017
14.11.2016 Grigorov David 1993
10 km + 25 překážek
M
22.11.2016
22.12.2016 Grim Martin 1989
10 km + 25 překážek
M
24.12.2016
11.4.2017 Grus Petr 1984
Glatt
10 km + 25 překážek
M1
17.4.2017
3.3.2017 Hájek Jiří 1992
10 km + 25 překážek
M
5.3.2017
11.4.2017 Hamakova Káta 1975
powergym
10 km + 25 překážek
Z2
19.4.2017
17.3.2017 Haman Vojtěch 1990
Smidaráci
10 km + 25 překážek
M
21.3.2017
28.4.2017 Hanáček Michal 1988
Pilulka.cz
10 km + 25 překážek
M
3.5.2017
5.4.2017 Háněl Tomáš 1980
SRTG Žďár nad Sázavou
10 km + 25 překážek
M1
5.4.2017
6.4.2017 Hánělová Žaneta 1988
SRTG Žďár nad Sázavou
10 km + 25 překážek
Z
8.4.2017
29.3.2017 Hanousková Petra + Jaroslav Valášek 1988
šváby
10 km + 25 překážek
MIX
8.4.2017
29.3.2017 Hanousková Lenka 1988
šváby
10 km + 25 překážek
Z
8.4.2017
12.11.2016 Hanyk Lukáš 1991
SDH Kostelec nad Orlicí
10 km + 25 překážek
M
14.11.2016
6.3.2017 Hanzlíček David 1991
10 km + 25 překážek
M
14.3.2017
8.3.2017 Hanzlík Michal 1987
10 km + 25 překážek
M1
14.3.2017
21.12.2016 Hartmanová Pavlína 1978
10 km + 25 překážek
Z1
30.12.2016
28.4.2017 Hašková Anna 1989
Velké Čupakabry
10 km + 25 překážek
Z
5.5.2017
6.1.2017 Havlásek Jan 1989
SVVAT
10 km + 25 překážek
M
11.1.2017
15.11.2016 Hegar Ladislav 2000
Angry Wolves
10 km + 25 překážek
JM
18.11.2016
12.11.2016 Hegr Tomáš 1973
OKRESNÍ PŘEBOR
10 km + 25 překážek
M2
15.11.2016
31.1.2017 Hejla Lukáš 1996
SRTG Čelákovice
10 km + 25 překážek
M
3.2.2017
16.1.2017 Hižnaj Marek 1980
10 km + 25 překážek
M1
17.1.2017
2.4.2017 Hižnajová Jana 1987
Marek Hižnaj
10 km + 25 překážek
Z1
4.4.2017
13.2.2017 Hladík Miroslav 1991
10 km + 25 překážek
M
16.2.2017
30.12.2016 Hlaváčková Andrea + Jakubský Petr 1995
Caesarova garda TRIUMPHALIS
10 km + 25 překážek
MIX
3.1.2017
12.11.2016 Hnízdilová Lenča 1986
Za hezčí zadeček
10 km + 25 překážek
Z1
21.11.2016
19.12.2016 Hoffman Marcel 1996
10 km + 25 překážek
M
22.12.2016
23.3.2017 Holub Martin 1983
DIVERSITY BEASTS
10 km + 25 překážek
M1
28.3.2017
14.2.2017 Hönig Václav 1982
10 km + 25 překážek
M1
22.2.2017
24.4.2017 Honzajková Kateřina 1985
Brutal Kruháč Team
10 km + 25 překážek
Z1
26.4.2017
20.12.2016 Hopiánová Hanka 1990
Highland Destroyers
10 km + 25 překážek
Z
22.12.2016
29.11.2016 Hora Vojtěch 1992
Predator Workout Kladno
10 km + 25 překážek
M
30.11.2016
21.4.2017 horák miroslav 1985
10 km + 25 překážek
M1
21.4.2017
30.11.2016 Horák Matěj 1991
SRTG Pardubice
10 km + 25 překážek
M
30.11.2016
23.4.2017 Horn Roman 1989
dirtrun.company
10 km + 25 překážek
M
25.4.2017
30.12.2016 Horník Tomáš 1988
Chrobaci
10 km + 25 překážek
M
7.1.2017
1.4.2017 HORSKÁ Míša + HORSKÝ Tomáš 1984
10 km + 25 překážek
MIX
12.4.2017
27.11.2016 Horváthová Michaela 1985
NO TY VOLE
10 km + 25 překážek
Z1
28.11.2016
13.4.2017 Houšková Šárka 1991
Inov-8 OCR team
10 km + 25 překážek
Z
19.4.2017
27.2.2017 Hráček Antonín + Desenská Eva 1973
SVVAT
10 km + 25 překážek
MIX
2.3.2017
13.11.2016 Hrazdil Martin 1983
SVVAT
10 km + 25 překážek
M1
16.11.2016
3.3.2017 Hrdina Pavel 1988
INOV-8 OCR team
10 km + 25 překážek
M
3.3.2017
29.12.2016 Hrdlička Jiří 1979
Czech Extreme Team
10 km + 25 překážek
M1
3.1.2017
21.2.2017 Hrnčál Zdenek 1980
Glatt
10 km + 25 překážek
M1
21.2.2017
12.11.2016 Hronová Markéta 1990
Czech Tri K. team
10 km + 25 překážek
Z
16.11.2016
29.12.2016 Hrouza Jan 1981
KOS Krnov
10 km + 25 překážek
M1
2.1.2017
28.12.2016 HUBÁLEK David 1974
10 km + 25 překážek
M2
3.1.2017
26.4.2017 Hubner Viktor 1986
10 km + 25 překážek
M1
3.5.2017
10.4.2017 Hůrková Kristýna 1986
extreme team Kolín
10 km + 25 překážek
Z1
12.4.2017
23.3.2017 Hurt Lukáš 1992
10 km + 25 překážek
M
29.3.2017
29.11.2016 Husárik Braňko 1985
10 km + 25 překážek
M1
30.11.2016
27.11.2016 Hýblova Lucie 1990
NO TY VOLE
10 km + 25 překážek
Z
28.11.2016
21.3.2017 Hynek Richard 1998
Barbarian Extreme Team
10 km + 25 překážek
M
24.3.2017
13.12.2016 Izák Miroslav 1985
SRTG Hradec Králové
10 km + 25 překážek
M1
14.12.2016
15.4.2017 Janata Jan 1992
HoPe2spartans
10 km + 25 překážek
M
25.4.2017
28.1.2017 Jandáček Jakub 1997
10 km + 25 překážek
M
1.2.2017
14.12.2016 Jandourek Petr 1973
10 km + 25 překážek
M2
16.12.2016
30.11.2016 Jandova Monika 1985
BeAst shapes
10 km + 25 překážek
M1
5.12.2016
12.11.2016 Jánský Petr 1968
10 km + 25 překážek
M2
21.11.2016
13.2.2017 Jarolímek Pavel 1969
10 km + 25 překážek
M2
15.2.2017
13.2.2017 Jarolímek Dan 2003
10 km + 25 překážek
JM
15.2.2017
30.11.2016 Jaskiewicz Petr 1987
SK Černé plíce
10 km + 25 překážek
M1
4.12.2016
29.12.2016 Jeriová Lenka 1987
10 km + 25 překážek
Z1
4.1.2017
14.2.2017 Jermanová Jitka 1985
GLADIATORS
10 km + 25 překážek
Z1
16.2.2017
31.1.2017 Jiranová Kristýna 1992
SRTG Čelákovice
10 km + 25 překážek
Z1
4.2.2017
29.3.2017 Jiroutková Tereza 1987
Pohodáři
10 km + 25 překážek
Z1
1.4.2017
10.1.2017 Joska Vladislav 1986
PREDÁTOR WORKOUT TÝN NAD VLTAVOU
10 km + 25 překážek
M1
12.1.2017
16.4.2017 Josková Štěpánka 1990
Predator workout Týn nad Vltavou
10 km + 25 překážek
Z
25.4.2017
22.12.2016 Kanta Jakub 1987
SRTG Podluží
10 km + 25 překážek
M1
22.12.2016
20.3.2017 Kaňuková Jana 1990
10 km + 25 překážek
Z
1.4.2017
29.3.2017 Kapl Martin 1993
10 km + 25 překážek
M
31.3.2017
30.3.2017 Karas Vítězslav + Jana Ševčíková 1983
Army Run Elite Runners
10 km + 25 překážek
MIX
31.3.2017
31.1.2017 Karel Štěpán 1990
10 km + 25 překážek
M
4.2.2017
5.3.2017 Kavulok Lukáš 1979
10 km + 25 překážek
M1
15.3.2017
27.2.2017 Kecina Tomáš + Krausová Lucie 1978
Kondiční box TRUTNOV
10 km + 25 překážek
MIX
27.2.2017
14.11.2016 Kedršt Daniel 1981
10 km + 25 překážek
M1
15.11.2016
19.11.2016 Kejdana Adam 1995
Viktorie team
10 km + 25 překážek
M
28.11.2016
30.12.2016 Kerpl Luboš 1986
SlanýKobylky
10 km + 25 překážek
M1
5.1.2017
13.2.2017 Kilian Patrik 1985
10 km + 25 překážek
M1
17.2.2017
21.2.2017 Kirsch Dominik 1993
Glatt
10 km + 25 překážek
M
21.2.2017
30.12.2016 Kiša Jan + Svobodová Veronika 1986
chrobaci
10 km + 25 překážek
MIX
4.1.2017
31.12.2016 Klicpera Václav 1986
Překonej sám sebe...
10 km + 25 překážek
M1
2.1.2017
21.2.2017 Klikoš Jiří 1985
Fox
10 km + 25 překážek
M1
23.2.2017
21.2.2017 Klikoš Jiří 1955
Vlčata
10 km + 25 překážek
M2
23.2.2017
28.12.2016 Klos Petr 1985
10 km + 25 překážek
M1
30.12.2016
28.12.2016 Klosová Táňa + Josef Telvák 1990
10 km + 25 překážek
MIX
30.12.2016
30.3.2017 Kobulnicky Patrik Rastislav 1970
GLADIATORS
10 km + 25 překážek
M2
1.4.2017
26.12.2016 Kočárková Aneta 2000
Prostě My
10 km + 25 překážek
JZ
29.12.2016
26.12.2016 Kočárková Petra 1978
Prostě My
10 km + 25 překážek
Z1
29.12.2016
25.4.2017 Kočíb Jan 1993
Eleven
10 km + 25 překážek
M
26.4.2017
17.1.2017 Kočvara Luboš 1986
10 km + 25 překážek
M1
19.1.2017
25.11.2016 Kolovrátník Jiří 1977
JIROUS
10 km + 25 překážek
M2
30.11.2016
17.1.2017 Kopecký Jakub + Ždánská Michaela 1990
SRTG Česká
10 km + 25 překážek
MIX
24.1.2017
28.2.2017 Kořán Jiří 1977
Rogue
10 km + 25 překážek
M2
2.3.2017
20.12.2016 Kosina Tomáš 1991
10 km + 25 překážek
M
22.12.2016
17.3.2017 Kostovský Roman 1986
SVVAT
10 km + 25 překážek
M1
23.3.2017
13.3.2017 Kotrčová Anna 1979
10 km + 25 překážek
Z1
21.3.2017
31.1.2017 Kotriszová Šárka 1976
SRTG Čelákovice
10 km + 25 překážek
Z2
4.2.2017
12.11.2016 Kotyk Zdeněk 1990
SRTG Choceň
10 km + 25 překážek
M
15.11.2016
18.4.2017 Kotyk Honza 1972
Salomon Suunto
10 km + 25 překážek
M2
19.4.2017
12.4.2017 Koutná Lenka 1988
SRTG Blansko
10 km + 25 překážek
Z
19.4.2017
10.2.2017 Kováčíková Podmanická Ivana 1983
SRTG Moravský Krumlov
10 km + 25 překážek
Z1
14.2.2017
15.2.2017 Kovář Pavel 1993
10 km + 25 překážek
M
16.2.2017
9.4.2017 Kozák Lukáš 1979
10 km + 25 překážek
M1
12.4.2017
25.4.2017 Kozmová Monika 1993
INOV-8 team
10 km + 25 překážek
Z
25.4.2017
20.4.2017 Krajíčková Barbora 1991
10 km + 25 překážek
Z
20.4.2017
25.1.2017 Králík Petr 1985
10 km + 25 překážek
M1
1.2.2017
31.3.2017 Krátká Adéla 1992
10 km + 25 překážek
Z
1.4.2017
12.11.2016 Kratochvíl Miloš 1975
INOV-8 OCR team
10 km + 25 překážek
M2
16.11.2016
29.3.2017 Krejcarová Dominika 1993
Fitpeople
10 km + 25 překážek
Z
31.3.2017
13.11.2016 Krejčí Pavel 1983
Sunny Gang Plzeň
10 km + 25 překážek
M1
15.11.2016
27.2.2017 Křivánek Ondřej + Krejčíková Helena 1990
Křivani
10 km + 25 překážek
MIX
3.3.2017
31.3.2017 Křivánek Martin 1992
10 km + 25 překážek
M
7.4.2017
27.2.2017 Křivánek Lukáš + Křivánková Veronika 1987
Křivani
10 km + 25 překážek
MIX
1.3.2017
28.2.2017 Křivohlavý Radek 1989
Pierburg Team
10 km + 25 překážek
M
4.3.2017
28.2.2017 Křivohlavý Tomáš 1991
Pierburg Team
10 km + 25 překážek
M
5.3.2017
3.1.2017 Krmenčík Jan 1988
Nejde jenom chcíplá koza!!!!
10 km + 25 překážek
M
11.1.2017
15.12.2016 Krompigel Jan + Sodomová Barbora 1984
10 km + 25 překážek
MIX
19.12.2016
30.11.2016 Kubeček Martin 1989
10 km + 25 překážek
M
4.12.2016
14.11.2016 Kubík Petr 1966
SRTG Choceň
10 km + 25 překážek
M2
15.11.2016
30.11.2016 Kubín Martin + Dvořáčková Andrea 1987
TF Legion Gym
10 km + 25 překážek
MIX
4.12.2016
23.3.2017 Kubiš Michael 1994
10 km + 25 překážek
M
4.4.2017
29.1.2017 Kučera Jan 1984
KTT-Kondiční trénink Tasov
10 km + 25 překážek
M1
1.2.2017
29.1.2017 Kučerová Lenka 1985
KTT - kondiční trénink Tasov
10 km + 25 překážek
Z1
31.1.2017
28.1.2017 Kučerová Klára 1993
Czech Extreme Team
10 km + 25 překážek
Z
4.2.2017
2.1.2017 Kuchař Lukáš 1986
Extra Brno
10 km + 25 překážek
M1
5.1.2017
5.3.2017 Kudlič Josef 1989
Sunny Gang Plzeň
10 km + 25 překážek
M
6.3.2017
6.3.2017 Kudrna Petr 1987
10 km + 25 překážek
M1
10.3.2017
15.3.2017 Kugler Martin 1989
Rytíři Kladno
10 km + 25 překážek
M
22.3.2017
15.3.2017 Kugler Tomáš 1982
Rytíři Kladno
10 km + 25 překážek
M1
18.3.2017
8.2.2017 Kulhánek Martin 1987
10 km + 25 překážek
M1
10.2.2017
1.4.2017 Kuncl Martin 1985
J.Elita
10 km + 25 překážek
M1
11.4.2017
10.3.2017 Kunz Tomáš 1990
10 km + 25 překážek
M
17.3.2017
10.1.2017 Kurkin Lukáš 1986
10 km + 25 překážek
M1
17.1.2017
18.1.2017 Kuťák Marek 1991
10 km + 25 překážek
M
20.1.2017
11.1.2017 Kvasnička Daniel + Königová Lucie 1978
Bootcamp Team Liberec
10 km + 25 překážek
MIX
17.1.2017
23.12.2016 Kytýr Pavel 1974
10 km + 25 překážek
M2
29.12.2016
30.12.2016 Labuda Tomáš 1996
10 km + 25 překážek
M
3.1.2017
28.3.2017 Laňka Jan 1988
GLADIATORS
10 km + 25 překážek
M
30.3.2017
28.3.2017 Láska Lukáš 1979
10 km + 25 překážek
M1
30.3.2017
19.2.2017 Lešinger Josef 1980
Valhalla gym
10 km + 25 překážek
M1
22.2.2017
29.11.2016 Levý Štěpán 1982
10 km + 25 překážek
M1
30.11.2016
12.11.2016 Linda Martin 1992
10 km + 25 překážek
M
21.11.2016
25.4.2017 LINKA MILAN 1993
EXTREME OBSTACLE RUNNERS
10 km + 25 překážek
M
25.4.2017
17.11.2016 Liška Jan 1975
10 km + 25 překážek
M2
24.11.2016
28.4.2017 Löffler Erik 1983
10 km + 25 překážek
MIX
28.4.2017
24.2.2017 Lončák Andrej 1988
10 km + 25 překážek
M
1.3.2017
19.3.2017 Macek Petr 1974
10 km + 25 překážek
M2
22.3.2017
15.3.2017 Mach Tomáš 1983
Koch
10 km + 25 překážek
M1
17.3.2017
13.11.2016 Machek Ondrej 1985
10 km + 25 překážek
M1
21.11.2016
31.12.2016 Macková Karolína + Petr Kratochvíl 1998
Polabáci
10 km + 25 překážek
MIX
11.1.2017
19.3.2017 Majer Michal 1990
UNICORN HUNTERS
10 km + 25 překážek
M
22.3.2017
23.2.2017 Maliha Roman 1999
10 km + 25 překážek
M
28.2.2017
29.3.2017 Málková Kristína 1991
Spartan Gym
10 km + 25 překážek
Z
4.4.2017
12.2.2017 Malý Václav 1988
SRTG Brno
10 km + 25 překážek
M
15.2.2017
26.11.2016 Marek Martin 1991
AF Team Plzeň
10 km + 25 překážek
M
3.12.2016
10.1.2017 Mareš Adam 1989
10 km + 25 překážek
M
14.1.2017
23.2.2017 Mareš Jan 2002
10 km + 25 překážek
JM
25.2.2017
21.3.2017 Markup Emil + Janoušková Eliška 1991
Lanáčovci
10 km + 25 překážek
MIX
23.3.2017
20.3.2017 Martinek Petr + Zuzana Martinková 1976
10 km + 25 překážek
MIX
28.3.2017
30.11.2016 Matouš Adam 1998
10 km + 25 překážek
M
6.12.2016
5.1.2017 Mazura Ondřej 1989
Czech Extreme Runners
10 km + 25 překážek
M
11.1.2017
11.3.2017 Meloun Radek 1986
10 km + 25 překážek
M1
15.3.2017
12.2.2017 Meluzín Petr 1987
10 km + 25 překážek
M1
14.2.2017
26.3.2017 Mezík Erik 1992
pán
10 km + 25 překážek
M
28.3.2017
23.3.2017 Michalčák Matěj 2000
GLADIATOR RACE TEAM
10 km + 25 překážek
JM
29.3.2017
31.3.2017 Michnová Michala + Pavel 1986
10 km + 25 překážek
MIX
8.4.2017
28.3.2017 Miltner Milan 1971
Pierburg Team
10 km + 25 překážek
M2
7.4.2017
1.3.2017 Minaříková Tereza 1983
SVVAT
10 km + 25 překážek
Z1
8.3.2017
20.4.2017 Minářová Veronika + Tomáš Sikora 1972
GoFlex
10 km + 25 překážek
MIX
20.4.2017
14.2.2017 Mísař Martin 1983
10 km + 25 překážek
M1
14.2.2017
19.3.2017 Mizon Ruby 1997
UNICORN HUNTERS
10 km + 25 překážek
Z
23.3.2017
14.3.2017 Moravec Michal 1993
SRTG Česká Třebová
10 km + 25 překážek
M
23.3.2017
29.12.2016 Morávek Jan 1987
Barbarian Extreme Team
10 km + 25 překážek
M1
4.1.2017
28.12.2016 Morávková Tereza + Lukáš Tomeš 1990
Blondýny s.r.o.
10 km + 25 překážek
MIX
4.1.2017
2.3.2017 Muranská Blanka 1987
SVVAT
10 km + 25 překážek
Z1
8.3.2017
29.4.2017 Nedomlel Tomáš 1997
10 km + 25 překážek
M
3.5.2017
27.2.2017 Nedvídek Daniel 1995
10 km + 25 překážek
M
3.3.2017
15.2.2017 Neffe Andrea + Tomáš Wagenknecht 1975
TRIUMPHALIS
10 km + 25 překážek
MIX
16.2.2017
14.2.2017 Němcová Martina 1992
10 km + 25 překážek
Z
21.2.2017
28.2.2017 Němec David 1981
Pierburg Team
10 km + 25 překážek
M1
4.3.2017
30.3.2017 Nesibová Iva 1996
Diversity Beasts
10 km + 25 překážek
Z
5.4.2017
17.3.2017 Netíková Anežka 2000
GLADIATORS
10 km + 25 překážek
JZ
22.3.2017
8.12.2016 Neuman Martin 1985
10 km + 25 překážek
M1
9.12.2016
30.11.2016 Nouzová Eva 1991
Chaos
10 km + 25 překážek
Z
4.12.2016
28.11.2016 Novák Lukáš 1991
SWEEP OCRA CZ Elite Team
10 km + 25 překážek
M
28.11.2016
30.11.2016 Novák Michal + Rybišár Josef 1972
čvacht
10 km + 25 překážek
M2
1.12.2016
29.1.2017 Novak Pavel 1977
Zabijáci
10 km + 25 překážek
M2
1.2.2017
1.3.2017 Novotný Martin + Michaela Dani 1987
10 km + 25 překážek
MIX
2.3.2017
24.2.2017 Novotný Marek 1990
BeAst shapes
10 km + 25 překážek
M
2.3.2017
7.4.2017 Outerská Lucie + Jan Outerský 1980
10 km + 25 překážek
MIX
12.4.2017
31.1.2017 Paďour Radek 1988
10 km + 25 překážek
M
3.2.2017
9.3.2017 Palečková Nika 1992
Šišky s mákem
10 km + 25 překážek
Z
14.3.2017
31.1.2017 Panchártek Miloš 1992
Drsný brzdičky
10 km + 25 překážek
M
7.2.2017
6.3.2017 Panitz Erich 1985
SRTG Most
10 km + 25 překážek
M1
8.3.2017
13.2.2017 Paradič Michal 1994
Slušní klucí
10 km + 25 překážek
M
16.2.2017
30.11.2016 Patočka Aleš 1987
TF Legion Gym
10 km + 25 překážek
M1
6.12.2016
24.4.2017 Pávek Petr 1985
10 km + 25 překážek
M1
3.5.2017
27.11.2016 Pavelková Anna 1998
10 km + 25 překážek
Z
29.11.2016
24.4.2017 Pavlíček Lukáš 1980
Spartan Gym
10 km + 25 překážek
M1
27.4.2017
30.11.2016 Pavlíček Zdeněk 1987
SVVAT
10 km + 25 překážek
M1
4.12.2016
6.3.2017 Pavlík Michal 1989
10 km + 25 překážek
M
8.3.2017
19.2.2017 Pavliš Jéňa 1992
Valhalla gym
10 km + 25 překážek
M
28.2.2017
19.2.2017 Pavlišová Lucka 1990
Valhalla gym
10 km + 25 překážek
Z
22.2.2017
10.1.2017 Pavlů Pavel 1991
10 km + 25 překážek
M
13.1.2017
2.2.2017 Pazdera Aleš 1996
10 km + 25 překážek
M
9.2.2017
17.1.2017 Pazourek Jan 1988
Czech Extreme Team
10 km + 25 překážek
M
20.1.2017
20.4.2017 Pazourová Terézia + Martin Chmelař 1970
GoFlex
10 km + 25 překážek
MIX
20.4.2017
24.4.2017 Pechlátová Jana + Jan Šeberka 1992
10 km + 25 překážek
MIX
26.4.2017
27.4.2017 Peksa Tomáš + Šmolíková Michaela 1990
SRTG ROKYCANY
10 km + 25 překážek
MIX
28.4.2017
9.3.2017 Pernstecherová Andrea 1975
10 km + 25 překážek
Z2
14.3.2017
11.3.2017 Pešek Petr 1990
AF team
10 km + 25 překážek
M
17.3.2017
5.4.2017 Petruchová Hana 1975
10 km + 25 překážek
Z2
5.4.2017
1.1.2017 Petržela Ondřej 1989
10 km + 25 překážek
M
3.1.2017
31.1.2017 Pfeffer Jan + Dvořáková Veronika 1989
SRTG Čelákovice
10 km + 25 překážek
MIX
2.2.2017
11.3.2017 Plecitá Tereza 1999
DUOSIS
10 km + 25 překážek
Z
15.3.2017
11.3.2017 Plecitá Gabriela 2001
DUOSIS
10 km + 25 překážek
JZ
15.3.2017
29.1.2017 Pocklan Václav 1990
10 km + 25 překážek
M
3.2.2017
9.3.2017 Podrábský Pavel 1986
Predators Gym
10 km + 25 překážek
M1
11.3.2017
28.11.2016 Pohl Vojtěch 1987
Okresní přebor
10 km + 25 překážek
M1
28.11.2016
16.4.2017 Poliček Petr 1987
10 km + 25 překážek
M1
19.4.2017
28.11.2016 Pomahač Tomáš 1980
SRTG Strupčice
10 km + 25 překážek
M1
29.11.2016
27.1.2017 Popelka Jan 1992
10 km + 25 překážek
M
31.1.2017
1.3.2017 Posadovský Milan 1992
BRUTÁLNÍ PRINCEZNY
10 km + 25 překážek
M
2.3.2017
25.2.2017 Pospíšil Richard 1998
Extreme obstacle runners
10 km + 25 překážek
M
27.2.2017
30.3.2017 pospisil michal 1980
10 km + 25 překážek
M1
31.3.2017
7.3.2017 Potrebuješ Jan 1966
SRTG Strupčice
10 km + 25 překážek
M2
15.3.2017
15.12.2016 Pouzar Jakub 1999
10 km + 25 překážek
M
16.12.2016
1.3.2017 Prášek Přemysl 1993
BRUTÁLNÍ PRINCEZNY
10 km + 25 překážek
M
6.3.2017
17.3.2017 Prášek Petr 1989
Smidaráci
10 km + 25 překážek
M
21.3.2017
31.1.2017 Pražák Tomáš 1981
SRTG Čelákovice
10 km + 25 překážek
M1
8.2.2017
31.3.2017 Prčík Filip 1991
SRTG Podluží
10 km + 25 překážek
M
6.4.2017
7.3.2017 Přibyl Josef 1982
Extreme obstacle runners
10 km + 25 překážek
M1
16.3.2017
20.3.2017 Přidalová Markéta + Martin Přidal 1984
10 km + 25 překážek
MIX
22.3.2017
13.3.2017 Příhodová Pavlína + Janouch Tomáš 1979
10 km + 25 překážek
MIX
13.3.2017
30.11.2016 Přikryl Tomáš 1984
TF Legion Gym
10 km + 25 překážek
M1
4.12.2016
23.4.2017 Procházka Daniel 1996
SDH Chlumětín
10 km + 25 překážek
M
26.4.2017
31.1.2017 Procházková Monika 1991
2haSance
10 km + 25 překážek
Z
2.2.2017
17.3.2017 Prouza Ondřej 1988
Berserker Box Trutnov
10 km + 25 překážek
M
17.3.2017
26.4.2017 Ptáček Radek 1975
10 km + 25 překážek
M2
3.5.2017
30.12.2016 Pýcha Zdeněk 1978
SlanýKobylky
10 km + 25 překážek
M1
31.12.2016
24.4.2017 Racková Nikola 1991
10 km + 25 překážek
Z
26.4.2017
21.3.2017 Raitrová Hana 1986
10 km + 25 překážek
Z1
25.3.2017
16.3.2017 Rajchman Martin + Hovorková Barbora 1988
Bonnie & Clyde
10 km + 25 překážek
MIX
23.3.2017
6.3.2017 Ráliš Petr 1983
10 km + 25 překážek
M1
10.3.2017
24.4.2017 Raszyk Tomáš 1983
Pak jdem chlastat
10 km + 25 překážek
M1
24.4.2017
29.11.2016 Řehák David 1985
SRTG Praha
10 km + 25 překážek
M1
8.12.2016
6.3.2017 Řehoř Zdeněk 1978
SRTG Strupčice
10 km + 25 překážek
M1
10.3.2017
29.12.2016 Remeš Jan 1988
10 km + 25 překážek
M
30.12.2016
20.11.2016 Řezníček Jan 1973
Junák Č.Kostelec
10 km + 25 překážek
M2
24.11.2016
29.3.2017 Richtr Michal 1981
RunSport Team
10 km + 25 překážek
M1
31.3.2017
30.3.2017 Richtr David 1993
Crosspowerfit
10 km + 25 překážek
M
4.4.2017
21.12.2016 Říhová Andrea 1982
10 km + 25 překážek
Z1
22.12.2016
9.4.2017 Rosa Dominik 2000
10 km + 25 překážek
JM
12.4.2017
5.4.2017 Rosenkrancova Lucie + Kryhl Jonas 1980
10 km + 25 překážek
MIX
12.4.2017
9.4.2017 Rosová Denisa 2000
10 km + 25 překážek
JZ
12.4.2017
15.3.2017 Roubal Tomáš 1982
Rytíři Kladno
10 km + 25 překážek
M1
17.3.2017
26.12.2016 Roučková Ollie 1984
Dukla
10 km + 25 překážek
Z1
29.12.2016
9.4.2017 Rubeš Pavel 1980
SK Černé plíce
10 km + 25 překážek
M1
9.4.2017
12.12.2016 Rudolf Jan 1990
SRTG Praha
10 km + 25 překážek
M
13.12.2016
30.11.2016 Rudolfová Jana 1971
BAK SEAL 6TEAM
10 km + 25 překážek
Z2
5.12.2016
30.12.2016 Růžička Jan + Polomská Michaela 1995
Caesarova garda TRIUMPHALIS
10 km + 25 překážek
MIX
3.1.2017
14.4.2017 Růžička Josef 1984
Crossgym Bene
10 km + 25 překážek
M1
21.4.2017
26.1.2017 Růžička Lukáš 1992
10 km + 25 překážek
M
28.1.2017
30.3.2017 Rybáček Jiří 1987
Borci ze Štatlu
10 km + 25 překážek
M1
31.3.2017
17.11.2016 Rybař Luboš 1985
w.a.t
10 km + 25 překážek
M1
25.11.2016
29.11.2016 Rybišar Josef 1974
čvacht
10 km + 25 překážek
M2
30.11.2016
13.11.2016 Ryšavý Martin 1975
PRO MUSIC PROLOG BIKE
10 km + 25 překážek
M2
15.11.2016
28.12.2016 Sadílek Martin 1987
chrobaci
10 km + 25 překážek
M1
30.12.2016
6.12.2016 Sádovský Jan 1986
10 km + 25 překážek
M1
8.12.2016
26.4.2017 Šáfr Jaroslav 1992
10 km + 25 překážek
M
26.4.2017
5.3.2017 šajner josef 1978
powergym
10 km + 25 překážek
M1
10.3.2017
29.11.2016 Šála Bohuslav 1990
SK Samuraj Domažlice
10 km + 25 překážek
M
30.11.2016
30.3.2017 Salátová Iva 1986
Crosspowerfit
10 km + 25 překážek
Z1
4.4.2017
31.3.2017 Samek Ondřej 1992
I love mud
10 km + 25 překážek
M
1.4.2017
12.3.2017 Sanko Robin 1990
Shybuj.cz
10 km + 25 překážek
M
15.3.2017
27.11.2016 Šašek Matěj 1984
Predator Gym Roudnice nad Labem
10 km + 25 překážek
M1
28.11.2016
21.4.2017 Satinský Tomáš 1984
sweep-ocra-cz elite team
10 km + 25 překážek
M1
21.4.2017
2.3.2017 Schinaglová Michaela 1989
10 km + 25 překážek
Z
3.3.2017
17.11.2016 Scholzová Lenka 1985
10 km + 25 překážek
Z1
21.11.2016
21.12.2016 Schröpfer Martin 1993
Tantrum Monstra
10 km + 25 překážek
M
22.12.2016
31.3.2017 Sehnoutkova Barbora 1992
BeAst shapes
10 km + 25 překážek
Z
4.4.2017
31.1.2017 Sekerová Petra 1992
SRTG Čelákovice
10 km + 25 překážek
Z
9.2.2017
12.2.2017 Semecky Martin 1987
10 km + 25 překážek
M1
14.2.2017
14.4.2017 Šerý Ondřej 1982
10 km + 25 překážek
M1
19.4.2017
21.12.2016 Ševčík Michal 1994
SVVAT
10 km + 25 překážek
M
22.12.2016
27.3.2017 Šíblova Adéla + Furmánek Viktor 1982
Šíbl Fitness
10 km + 25 překážek
MIX
1.4.2017
30.1.2017 Simandl Ondřej 1993
Dvojčátka
10 km + 25 překážek
M
1.2.2017
30.1.2017 Simandl Radek 1993
Dvojčátka
10 km + 25 překážek
M
1.2.2017
12.2.2017 Šindler Matěj 1991
GLADIATORS
10 km + 25 překážek
M
14.2.2017
1.3.2017 Sitterová Daniela 1991
BRUTÁLNÍ PRINCEZNY
10 km + 25 překážek
Z
4.3.2017
29.3.2017 Skalova Zdenka 1987
Az do cile
10 km + 25 překážek
Z1
4.4.2017
13.4.2017 Sklenák Igor 1992
SRTG Podluží
10 km + 25 překážek
M
19.4.2017
30.3.2017 Škorpík Lukáš 1989
Borci ze Štatlu
10 km + 25 překážek
M
31.3.2017
13.2.2017 Škraněk Jiří 1982
10 km + 25 překážek
M1
15.2.2017
28.4.2017 Škudrnová Natálie 2003
Velké Čupakabry
10 km + 25 překážek
JZ
5.5.2017
30.4.2017 Skýva Daniel 1974
Sumperk
10 km + 25 překážek
M2
5.5.2017
7.3.2017 Sládek Vladimír 1988
SRTG Strupčice
10 km + 25 překážek
M
14.3.2017
5.3.2017 Sládek Jakub 1993
10 km + 25 překážek
M
7.3.2017
14.3.2017 Sladká Zůzi 1988
Zůzi Quatro
10 km + 25 překážek
Z
21.3.2017
28.3.2017 Slavíčková Lenka 2003
Ragby Petrovice
10 km + 25 překážek
JZ
31.3.2017
26.11.2016 Slavík Tomáš + Jaroslava Eflerová 1987
Rokytka
10 km + 25 překážek
MIX
28.11.2016
12.2.2017 Šmerda Samuel 1996
Východní Horda
10 km + 25 překážek
M
17.2.2017
12.2.2017 Smitka Patrik 1992
W.A.T.
10 km + 25 překážek
M
14.2.2017
26.11.2016 Šmok David + Havlová Katka 1993
Retardíci
10 km + 25 překážek
MIX
28.11.2016
12.3.2017 Smolová Romana + Olbrich Jaroslav 1978
DVOJKA
10 km + 25 překážek
MIX
14.3.2017
3.2.2017 Smutná Pavla 1986
Running Lions
10 km + 25 překážek
Z1
8.2.2017
29.12.2016 Smutný Šimon 1993
BK Doudleby
10 km + 25 překážek
M
3.1.2017
9.3.2017 Šnábl Petr 1984
10 km + 25 překážek
M1
11.3.2017
27.3.2017 Šnobl Adam 1980
DIVERSITY BEASTS
10 km + 25 překážek
M1
30.3.2017
12.11.2016 Snopko David 1982
shybuj.cz
10 km + 25 překážek
M1
15.11.2016
23.4.2017 Šobová Andrea + Stehno Petr 1992
Blondýnka a Stehýnko
10 km + 25 překážek
MIX
25.4.2017
31.12.2016 Sochor Lukáš 1978
Varovi legie
10 km + 25 překážek
M1
7.1.2017
31.3.2017 Šolc Jakub 1987
Ventilek
10 km + 25 překážek
M1
4.4.2017
31.3.2017 Šolcová Romana 1986
Ventilek
10 km + 25 překážek
Z1
4.4.2017
27.12.2016 Solil Pavel 1983
Spolek Borek
10 km + 25 překážek
M1
28.12.2016
6.3.2017 Šolta Marcel 1969
SRTG Strupčice
10 km + 25 překážek
M2
10.3.2017
29.11.2016 Sonda Martin 1976
SVVAT
10 km + 25 překážek
M2
4.12.2016
8.12.2016 Sotonová Petra 1994
SRTG Kolín
10 km + 25 překážek
Z
9.12.2016
17.3.2017 Souček Daniel 1999
10 km + 25 překážek
M
23.3.2017
13.11.2016 Souček Tomáš 1989
SK Rabbits Znojmo
10 km + 25 překážek
M
16.11.2016
17.3.2017 Součková Zuzana + Souček Vladimír 1996
TJ Lhota Červený Kostelec
10 km + 25 překážek
MIX
23.3.2017
16.4.2017 Špaček Marek 1986
SRTG Žďár nad Sázavou
10 km + 25 překážek
M1
19.4.2017
21.2.2017 springr zdenek 1970
komando wolf
10 km + 25 překážek
M2
1.3.2017
28.2.2017 Sramek Dobroslav + Jana Šturmová 1982
Lanáčovci
10 km + 25 překážek
MIX
8.3.2017
31.12.2016 Stary Ondrej 1981
10 km + 25 překážek
M1
11.1.2017
24.11.2016 Šťastná Andrea 1988
RECUTECH
10 km + 25 překážek
Z
25.11.2016
16.2.2017 Šťastný Jiří 1989
Glatt
10 km + 25 překážek
M
16.2.2017
21.11.2016 Štěpán Jan 1996
10 km + 25 překážek
M
24.11.2016
8.12.2016 Štíbal Martin 1988
MK Kladno
10 km + 25 překážek
M
12.12.2016
8.12.2016 Štíbalová Kateřina 1989
MK Kladno
10 km + 25 překážek
Z
12.12.2016
28.3.2017 Štohanzl Michal 1985
10 km + 25 překážek
M1
30.3.2017
31.1.2017 Stránská Věra 1978
SRTG Čelákovice
10 km + 25 překážek
Z1
4.2.2017
15.2.2017 Střítežský Vlastimil 1994
10 km + 25 překážek
M
23.2.2017
11.4.2017 Štryncl Pavel 1977
Salomon-Suunto
10 km + 25 překážek
M2
19.4.2017
17.1.2017 Studnař Lukáš 1989
10 km + 25 překážek
M
24.1.2017
8.3.2017 Šturma Milan 2000
10 km + 25 překážek
JM
11.3.2017
8.3.2017 Šturma Miloslav 1978
10 km + 25 překážek
M1
11.3.2017
30.3.2017 Štyks Petr + Zuzana Bělohradská 1985
Crosspowerfit
10 km + 25 překážek
MIX
3.4.2017
15.2.2017 Sukovatá Klára 1991
GLADIATORS
10 km + 25 překážek
Z
22.2.2017
12.3.2017 Sutera Josef 1979
Atletika Polička
10 km + 25 překážek
M1
15.3.2017
9.3.2017 Švarcová Kateřina 1995
Šišky s mákem
10 km + 25 překážek
Z
11.3.2017
6.4.2017 Svoboda Martin 1989
Spartan gym
10 km + 25 překážek
M
6.4.2017
20.12.2016 Svobodová Mirka 1987
Tomi & Miri
10 km + 25 překážek
Z1
22.12.2016
1.3.2017 Svobodová Veronika 1993
BRUTÁLNÍ PRINCEZNY
10 km + 25 překážek
Z
4.3.2017
29.11.2016 Svobodová,Svoboda Jirina,kuba + Svoboda Jakub 1974
Drsnaci Bilina
10 km + 25 překážek
MIX
6.12.2016
29.3.2017 ŠVOMA Lukáš 1994
10 km + 25 překážek
M
31.3.2017
26.4.2017 Sýkora Tomáš 1981
10 km + 25 překážek
M1
29.4.2017
5.2.2017 Theuer Martin 1991
10 km + 25 překážek
M
8.2.2017
27.3.2017 Tichý Vratislav + Lucie Glasová 1973
Diversity Beasts
10 km + 25 překážek
MIX
31.3.2017
3.3.2017 Tichý Pavel 1968
10 km + 25 překážek
M2
4.3.2017
26.3.2017 Tocháčková Tereza 1997
GLADIATOR RACE TEAM
10 km + 25 překážek
Z
26.3.2017
7.12.2016 Točík Libor 1991
10 km + 25 překážek
M
8.12.2016
31.1.2017 Tolman Ondřej 1994
SRTG Čelákovice
10 km + 25 překážek
M
4.2.2017
26.1.2017 Tománek Robert 1976
10 km + 25 překážek
M2
1.2.2017
26.12.2016 Tomíček Václav 1996
SRTG Hradec Králové
10 km + 25 překážek
M
29.12.2016
30.3.2017 Tomsa Jaroslav 1983
PČR
10 km + 25 překážek
M1
4.4.2017
28.3.2017 Topinka Lukáš 1985
10 km + 25 překážek
M1
4.4.2017
14.2.2017 Tóth Roman 1994
10 km + 25 překážek
M
17.2.2017
30.11.2016 Třešňák Radim 1984
10 km + 25 překážek
M1
4.12.2016
30.12.2016 Třešňák Petr 1983
SlanýKobylky
10 km + 25 překážek
M1
3.1.2017
12.3.2017 Trněný Tomáš 1977
10 km + 25 překážek
M2
16.3.2017
30.3.2017 Tušinská Klára 1979
powergym
10 km + 25 překážek
Z1
7.4.2017
5.3.2017 tušinský petr 1976
powergym
10 km + 25 překážek
M2
11.3.2017
20.4.2017 Tvrdík Tomáš 1985
SWEEP OCR-CZ Elite Team
10 km + 25 překážek
M1
20.4.2017
23.11.2016 Uher Tomáš 1985
10 km + 25 překážek
M1
24.11.2016
12.11.2016 Uhlík Roman 1986
SRTG Kolín
10 km + 25 překážek
M1
15.11.2016
24.2.2017 Ulman Robert 1980
10 km + 25 překážek
M1
28.2.2017
15.3.2017 Urban Jakub 1988
Koch
10 km + 25 překážek
M
17.3.2017
6.3.2017 Urbánek Milan 1987
10 km + 25 překážek
M1
8.3.2017
22.3.2017 Vacík Jiří 1989
Spartan gym
10 km + 25 překážek
M
22.3.2017
30.11.2016 Vacková Tereza 1991
MTKV-B
10 km + 25 překážek
Z
5.12.2016
23.2.2017 Václavek Petr 1994
10 km + 25 překážek
M
25.2.2017
26.4.2017 Valníčková Barbora + Levy Avihu 1987
HeavyStuff
10 km + 25 překážek
MIX
3.5.2017
6.3.2017 Váňa Milan 1988
10 km + 25 překážek
M
10.3.2017
15.11.2016 Vaněk Aleš 1978
Angry Wolves
10 km + 25 překážek
M1
18.11.2016
20.4.2017 Vaňourek Filip 2001
10 km + 25 překážek
JM
25.4.2017
28.3.2017 Vašák Jiří + Hlúšková Alena 1989
SRTG Žďár nad Sázavou
10 km + 25 překážek
MIX
30.3.2017
19.2.2017 Vasina Jakub 1980
Valhalla gym
10 km + 25 překážek
M1
23.2.2017
25.2.2017 Vejdělková Lenka 1994
Extreme obstacle runners
10 km + 25 překážek
Z
27.2.2017
30.3.2017 Velecký Jan 1979
Medvědi
10 km + 25 překážek
M1
4.4.2017
23.3.2017 Velička Aleš 1973
Edgarpower.cz
10 km + 25 překážek
M1
29.3.2017
25.4.2017 Vesela Petra 1986
Army Elite Runners
10 km + 25 překážek
Z1
25.4.2017
4.3.2017 Veselý Stanislav 1993
BRUTÁLNÍ PRINCEZNY
10 km + 25 překážek
M
10.3.2017
17.3.2017 Větrovský Jakub 1984
Překonej sám sebe...
10 km + 25 překážek
M1
17.3.2017
3.2.2017 Veverka Tomáš 1984
Running Lions
10 km + 25 překážek
M1
8.2.2017
30.4.2017 Világi Tomáš 1990
10 km + 25 překážek
M
3.5.2017
13.4.2017 vinicky petr 1984
10 km + 25 překážek
M1
13.4.2017
15.2.2017 Vinš Pavel 1989
10 km + 25 překážek
M
20.2.2017
21.1.2017 Vitásek Aleš 1974
10 km + 25 překážek
M2
27.1.2017
29.1.2017 Vítek Jiří 1973
Baník Kladno
10 km + 25 překážek
M2
3.2.2017
28.2.2017 Vodička Lukáš 1993
Drsný brzdičky
10 km + 25 překážek
M
8.3.2017
1.12.2016 Vojta Vladimír 1986
Chaos
10 km + 25 překážek
M1
4.12.2016
21.3.2017 Vondra Jan 1975
Waldy race
10 km + 25 překážek
M2
23.3.2017
28.12.2016 Vondráček Martin 1985
10 km + 25 překážek
M1
30.12.2016
25.4.2017 Voplakal Jiří 1992
ELEVEN
10 km + 25 překážek
M
26.4.2017
28.2.2017 Vorisek Petr 1977
10 km + 25 překážek
M2
2.3.2017
12.11.2016 Vorobok Tomáš 1990
Predators
10 km + 25 překážek
M
15.11.2016
12.11.2016 Vorobok Lukáš 1990
Predators
10 km + 25 překážek
M
15.11.2016
24.4.2017 Vosecká Barbora 1992
10 km + 25 překážek
Z
26.4.2017
30.11.2016 Voženílek Michal 1980
10 km + 25 překážek
M1
5.12.2016
30.11.2016 Voženílek Lukáš 1986
10 km + 25 překážek
M1
5.12.2016
11.2.2017 Vyčichlo Tomáš 1982
Spartan Gym
10 km + 25 překážek
M1
16.2.2017
9.3.2017 Vyleťalová Veronika 1996
Šišky s mákem
10 km + 25 překážek
Z
14.3.2017
12.2.2017 Vyskočil Štepán 1997
10 km + 25 překážek
M
18.2.2017
21.11.2016 Vyštejn Jiří 1981
10 km + 25 překážek
M1
24.11.2016
12.12.2016 Vytina Jaromír 1970
SRTG Jablonec n.Nisou
10 km + 25 překážek
M2
14.12.2016
30.3.2017 Vytinová Veronika 1992
Sweep OCRA-CZ Elite team
10 km + 25 překážek
Z
30.3.2017
26.2.2017 Zábranská Ladislava 1983
10 km + 25 překážek
Z1
1.3.2017
29.1.2017 Žáček Miloslav 1981
Zabijáci
10 km + 25 překážek
M1
1.2.2017
14.2.2017 Záhora Filip 1993
10 km + 25 překážek
M
16.2.2017
10.4.2017 Zahrádecký Jan 1983
10 km + 25 překážek
M1
12.4.2017
25.2.2017 Zapalač Dušan 1990
Extreme obstacle runners
10 km + 25 překážek
M
27.2.2017
29.11.2016 Zaplatílek Jan 1988
Krkonoše
10 km + 25 překážek
M
4.12.2016
4.1.2017 Zelinka Jiří 1974
10 km + 25 překážek
M2
4.1.2017
30.11.2016 Zeman Jiří 1990
SK Černé plíce
10 km + 25 překážek
M
6.12.2016
24.4.2017 Zeman Jaroslav + Buchalová Karolína 1978
JACKERMANN
10 km + 25 překážek
MIX
24.4.2017
17.2.2017 Ziegelheim Jiri 1990
Matylda Family
10 km + 25 překážek
M
25.2.2017
10.3.2017 Zikes Jiří 1976
10 km + 25 překážek
M2
16.3.2017
26.3.2017 Zimolová Veronika + Blažek Patrik 1989
10 km + 25 překážek
MIX
1.4.2017
9.3.2017 Žitný Alexander 1996
Šišky s mákem
10 km + 25 překážek
M
14.3.2017
31.1.2017 Zitta Kamil 1984
10 km + 25 překážek
M1
1.2.2017
31.1.2017 Zittová Jana 1987
10 km + 25 překážek
Z1
1.2.2017
20.4.2017 Žižka Josef 1980
10 km + 25 překážek
M1
20.4.2017
31.3.2017 Zmitko Jan 1988
Hasiči Zdiby
10 km + 25 překážek
M
8.4.2017
2.1.2017 Zouhar František 1987
10 km + 25 překážek
M1
4.1.2017