Sportvisio

Přihl. jméno
nebo číslo
Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
 

Startovní listina NIGHT GLADIATOR RACE - MILOVICE - pátek 5.5.2017

Statistika přihlášených

Trať
GR3 km + 10 překážek159
Kategorie
MMuži - 1978 - 199951
MIXSmíšené dvojice (pouze muž a žena)46
ZŽeny - 1978 - 199941
M2Muži - 1977 a starší11
Z2Ženy - 1977 a starší5
JMJunioři - 2000 - 20034
JZJuniorky - 2000 - 20031
Celkem přihlášených159

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
5.1.2017Balínová Adriana + Pecinovský Miloslav 1992 ptacekapipinka 3 km + 10 překážek MIX 7.1.2017
15.3.2017Becha Andrea + Theimer Christian 1984 Warriors 3 km + 10 překážek MIX 17.3.2017
8.3.2017Bezděkovská Kateřina 1983 3 km + 10 překážek Z 16.3.2017
26.4.2017Binko Dominik 1997 TRIUMPHALIS 3 km + 10 překážek M 3.5.2017
30.11.2016Blažek Ondřej 2003 3 km + 10 překážek JM 7.12.2016
13.4.2017Blokša Matěj + Pavlína Blokšová 2000 Nudličky 3 km + 10 překážek MIX 19.4.2017
20.4.2017Bortlová Vladimíra 1988 SRTG Čelákovice 3 km + 10 překážek Z 22.4.2017
6.4.2017Bostan Nicolae 1992 3 km + 10 překážek M 8.4.2017
1.3.2017Brabcová Štěpánka 1995 BRUTÁLNÍ PRINCEZNY 3 km + 10 překážek Z 3.3.2017
20.3.2017Burian Lukáš 1982 Hřebci 3 km + 10 překážek M 23.3.2017
18.12.2016Burrows Andrea + Jan Zelený 1993 Zelenáči 3 km + 10 překážek MIX 21.12.2016
24.4.2017Čermáková Veronika 1987 3 km + 10 překážek Z 29.4.2017
10.4.2017Černíková Karla + Vojtěch Holec 1999 Devils 3 km + 10 překážek MIX 19.4.2017
30.12.2016Černý Lukáš 1995 3 km + 10 překážek M 3.1.2017
29.1.2017Červ Tomáš + Anežka Flekrová 1993 3 km + 10 překážek MIX 1.2.2017
28.2.2017Červenka Jan 1975 Pierburg Team 3 km + 10 překážek M2 4.3.2017
1.3.2017Charvát Patrik 1978 MP 3 km + 10 překážek M 3.3.2017
20.4.2017Chmelová Barbora 2000 SRTG Čelákovice 3 km + 10 překážek MIX 22.4.2017
17.4.2017Chudá Veronika 1976 3 km + 10 překážek Z2 19.4.2017
17.4.2017Chudý Dominik 1999 3 km + 10 překážek M 19.4.2017
26.12.2016Čihák Martin 1991 Pneuservis František Kulháň 3 km + 10 překážek M 28.12.2016
24.4.2017Cihlářová Petra 1988 3 km + 10 překážek Z 29.4.2017
31.3.2017Čížková Dagmar + Veselý Jiří 1991 SRTG Žďár nad Sázavou 3 km + 10 překážek MIX 4.4.2017
24.4.2017Dobrkovský Miroslav 1995 3 km + 10 překážek M 27.4.2017
26.4.2017Dušek Michal 1995 3 km + 10 překážek M 29.4.2017
18.4.2017Dušková Iveta 1988 3 km + 10 překážek Z 19.4.2017
13.11.2016Dvořáčková Martina 1992 Holky z kruháče 3 km + 10 překážek Z 15.11.2016
31.1.2017Elzas Věra 1980 S Denisou Veselou 3 km + 10 překážek Z 2.2.2017
5.4.2017Ferschmann Jakub + Kateřina Tupá 1981 Diversity Beasts 3 km + 10 překážek MIX 7.4.2017
12.4.2017Fléglová Blanka 1989 3 km + 10 překážek Z 12.4.2017
6.4.2017Fól Radim 2001 Target sport Milovice 3 km + 10 překážek JM 11.4.2017
4.3.2017Gleitz Radim 1964 3 km + 10 překážek M2 10.3.2017
4.3.2017Gleitz Miroslav 1991 3 km + 10 překážek M 10.3.2017
18.4.2017Glos Petr 1987 3 km + 10 překážek M 19.4.2017
6.3.2017Hamzová Gabriela 1999 3 km + 10 překážek Z 14.3.2017
12.11.2016Hanyk Lukáš 1991 SDH Kostelec nad Orlicí 3 km + 10 překážek M 14.11.2016
20.3.2017Hanzlíčková Dana + Potůček Libor 1987 Bmw 530 3 km + 10 překážek MIX 28.3.2017
14.4.2017Hejla Lukáš 1996 SRTG Čelákovice 3 km + 10 překážek M 19.4.2017
12.4.2017Horník Tomáš 1988 Chrobaci 3 km + 10 překážek M 22.4.2017
26.4.2017Hubner Viktor 1986 3 km + 10 překážek M 3.5.2017
23.3.2017Hurt Lukáš 1992 3 km + 10 překážek M 29.3.2017
26.2.2017Hurtová Michaela 1992 Jelimáni 3 km + 10 překážek Z 28.2.2017
28.2.2017Husáková Lucie 1990 3 km + 10 překážek Z 7.3.2017
27.3.2017Jelínková Hniličková Lucie + Dušan Šefelín 1985 L+D 3 km + 10 překážek MIX 3.4.2017
24.4.2017Jiránek Jan 1983 3 km + 10 překážek M 26.4.2017
14.4.2017Jiranová Kristýna 1992 SRTG Čelákovice 3 km + 10 překážek Z 19.4.2017
13.11.2016Jonák Jan + Hamplová Eliška 1991 3 km + 10 překážek MIX 14.11.2016
3.2.2017Junková Kateřina + Tomáš Kuhn 1990 3 km + 10 překážek MIX 7.2.2017
28.11.2016Kalabis Jakub 2000 Best of Chrudim 3 km + 10 překážek JM 5.12.2016
28.11.2016Kalabis Tomáš 1998 Best of Chrudim 3 km + 10 překážek M 5.12.2016
28.2.2017Kalin Marek + Tyrolová Simona 1986 Bahenní pohrobci 3 km + 10 překážek MIX 3.3.2017
13.3.2017Kamaryt František 1991 MP 3 km + 10 překážek M 15.3.2017
30.3.2017Karas Vítězslav + Jana Ševčíková 1983 SVVAT 3 km + 10 překážek MIX 31.3.2017
27.3.2017Kavkova Iveta 1987 3 km + 10 překážek Z 4.4.2017
31.12.2016Klicpera Václav + Svobodová Iva 1986 Polabáci 3 km + 10 překážek MIX 2.1.2017
8.4.2017Klusoňová Lucie + Broček David 1993 Dráčci 3 km + 10 překážek MIX 12.4.2017
28.2.2017Knap Jakub + Poláčková Tereza 1988 Žhavé výstřely 3 km + 10 překážek MIX 2.3.2017
29.4.2017Knihová Tereza 1980 3 km + 10 překážek Z 3.5.2017
30.3.2017Kobulnicky Patrik Rastislav 1970 Gladiators 3 km + 10 překážek M2 1.4.2017
20.12.2016Kosina Tomáš 1991 3 km + 10 překážek M 22.12.2016
28.2.2017Křivohlavý Tomáš 1991 Pierburg Team 3 km + 10 překážek M 5.3.2017
28.2.2017Křivohlavý Radek 1989 Pierburg Team 3 km + 10 překážek M 4.3.2017
30.3.2017Krmášková Ivana 1987 3 km + 10 překážek Z 1.4.2017
23.3.2017Kubiš Michael 1994 3 km + 10 překážek M 4.4.2017
31.3.2017Kudrnáčová Kristýna + Skutil Adam 1995 I love mud 3 km + 10 překážek MIX 1.4.2017
28.4.2017Kulíkova Lucie 1984 3 km + 10 překážek Z 29.4.2017
1.4.2017Kuncl Martin 1985 J.Elita 3 km + 10 překážek M 11.4.2017
31.12.2016Lambert Jarda 1984 3 km + 10 překážek M 4.1.2017
10.3.2017Lédr Tomáš 1986 3 km + 10 překážek M 11.3.2017
1.3.2017Lochmanová Lucie 1986 3 km + 10 překážek Z 7.3.2017
31.3.2017Lončák Andrej 1988 3 km + 10 překážek M 6.4.2017
25.4.2017Lopata Daniel 1976 3 km + 10 překážek M2 27.4.2017
31.12.2016Macková Karolína + Petr Kratochvíl 1998 Polabáci 3 km + 10 překážek MIX 11.1.2017
30.3.2017Mácová Linda 1986 Ty a Ja 3 km + 10 překážek Z 1.4.2017
21.3.2017Markup Emil + Janoušková Eliška 1991 Lanáčovci 3 km + 10 překážek MIX 23.3.2017
30.11.2016Martinková Kateřina + Volenec Antonín 1987 WILD Team 3 km + 10 překážek MIX 7.12.2016
15.4.2017Mazur Michal 1983 Ohňostrojaři 3 km + 10 překážek M 19.4.2017
24.4.2017Medžibrický Jozef 1979 3 km + 10 překážek M 26.4.2017
11.3.2017Meloun Radek 1986 3 km + 10 překážek M 15.3.2017
23.3.2017Michalčák Matěj 2000 Barons team 3 km + 10 překážek JM 29.3.2017
28.3.2017Miltner Milan 1971 3 km + 10 překážek M2 7.4.2017
19.3.2017Mirgová Veronika + Pavel Pastrňák 1992 Rumíci 3 km + 10 překážek MIX 21.3.2017
6.3.2017Mokrušová Pavla 1985 3 km + 10 překážek Z 14.3.2017
25.2.2017Najbrtová Monika 1996 3 km + 10 překážek Z 28.2.2017
21.4.2017Nedbal Lukáš 1990 3 km + 10 překážek M 25.4.2017
28.2.2017Němec David 1981 Pierburg Team 3 km + 10 překážek M 4.3.2017
13.12.2016Novák Jan + Ludmila Jarošová 1987 Mar(i)ňáci 3 km + 10 překážek MIX 14.12.2016
7.12.2016Novák Lukáš 1991 3 km + 10 překážek M 9.12.2016
29.4.2017Nováková Žaneta + Srnský Karel 1979 Mix 3 km + 10 překážek MIX 3.5.2017
8.3.2017Novotná Jiřina 1956 60sátka 3 km + 10 překážek Z2 15.3.2017
5.4.2017ONDRUŠ TIBOR 1979 POWERGYM 3 km + 10 překážek M 8.4.2017
30.3.2017Pácha Zdeněk 1968 Beskydský šerpa 3 km + 10 překážek M2 31.3.2017
24.4.2017Pávek Petr + Dohnalová Jana 1985 3 km + 10 překážek MIX 3.5.2017
24.4.2017Pavlíček Lukáš 1980 Spartan Gym 3 km + 10 překážek M 27.4.2017
27.4.2017Peksa Tomáš + Šmolíková Michaela 1990 SRTG ROKYCANY 3 km + 10 překážek MIX 28.4.2017
5.4.2017Pernstecherová Andrea 1975 3 km + 10 překážek Z2 5.4.2017
13.4.2017Petrovičová Linda + Jan Hlaváček 1994 3 km + 10 překážek MIX 19.4.2017
14.4.2017Pfeffer Jan + Jana Valová 1989 SRTG Čelákovice 3 km + 10 překážek MIX 21.4.2017
13.11.2016Pivoňková Anna 1991 Holky z kruháče 3 km + 10 překážek Z 16.11.2016
28.2.2017Plašilová Tereza 1992 3 km + 10 překážek Z 7.3.2017
15.3.2017Pliska Karel + Musílková Marcela 1984 Warriors 3 km + 10 překážek MIX 24.3.2017
28.4.2017Pokorná Linda 1985 3 km + 10 překážek Z 29.4.2017
31.3.2017Prosová Marie 1997 3 km + 10 překážek Z 5.4.2017
24.3.2017Pytelová Zuzana + Münzberg Martin 1988 M+Z 3 km + 10 překážek MIX 4.4.2017
12.11.2016Raitrová Vendula 1988 3 km + 10 překážek Z 18.11.2016
12.11.2016Raitrová Hana 1986 3 km + 10 překážek Z 16.11.2016
30.11.2016Rapčan Ladislav 1984 3 km + 10 překážek M 30.11.2016
27.4.2017Sadílek Martin 1987 chrobaci 3 km + 10 překážek M 29.4.2017
26.3.2017Samseli Veronika 1981 KOmety 3 km + 10 překážek Z 30.3.2017
16.2.2017Šeda Radek 1977 Barbarians from Giant Mountains 3 km + 10 překážek M2 18.2.2017
29.1.2017Sedmidubský Matěj 1992 3 km + 10 překážek M 1.2.2017
14.4.2017Sekerová Petra 1992 SRTG Čelákovice 3 km + 10 překážek Z 19.4.2017
25.4.2017Sikora Hansa Tom 1974 RSSB 3 km + 10 překážek M2 28.4.2017
24.3.2017Škodová Pavla 1983 3 km + 10 překážek Z 28.3.2017
14.3.2017Skopal Lukáš + Chalupová Denisa 1984 Diversity Beasts OCR Team 3 km + 10 překážek MIX 16.3.2017
7.4.2017Skutil Marek 1997 I love mud 3 km + 10 překážek M 11.4.2017
5.3.2017Sládek Jakub 1993 3 km + 10 překážek M 7.3.2017
28.3.2017Slavíčková Lenka 2003 Ragby Petrovice 3 km + 10 překážek JZ 31.3.2017
28.2.2017Šmídová Klára + Aleš Šejna 1990 Bezva 2jka 3 km + 10 překážek MIX 7.3.2017
5.4.2017Šmudla Radek 1975 Noční běsové 3 km + 10 překážek M2 11.4.2017
26.2.2017Smutná Veronika + Smutný Martin 1981 Kobylňáci I 3 km + 10 překážek MIX 8.3.2017
18.4.2017Sojka Matěj + Maťhová Andrea 1997 3 km + 10 překážek MIX 18.4.2017
22.3.2017Sokol Jaroslav 1987 4tveráci 3 km + 10 překážek M 29.3.2017
17.4.2017Sramek Dobroslav + Jana Šturmová 1982 Lanáčovci 3 km + 10 překážek MIX 21.4.2017
23.4.2017Štefl Lukáš 1983 3 km + 10 překážek M 25.4.2017
4.3.2017Štoudek Pavel 1990 3 km + 10 překážek M 14.3.2017
6.3.2017Sukopová Barbora 1982 3 km + 10 překážek Z 14.3.2017
28.2.2017Šulc Daniel 1996 zabehnito 3 km + 10 překážek M 3.3.2017
27.3.2017Svatoňová Monika 1966 KOmety 3 km + 10 překážek Z2 29.3.2017
1.3.2017Svobodová Veronika 1993 BRUTÁLNÍ PRINCEZNY 3 km + 10 překážek Z 4.3.2017
30.11.2016Svobodová Klára 1986 Diblíci 3 km + 10 překážek Z 30.11.2016
18.4.2017Svobodová Mirka + Tomáš Világi 1987 3 km + 10 překážek MIX 18.4.2017
24.3.2017Svobodová Nikola 1990 3 km + 10 překážek Z 5.4.2017
5.4.2017Tichý Ivo 1972 3 km + 10 překážek M2 8.4.2017
13.11.2016Tocháčková Tereza 1997 GLADIATOR RACEr 3 km + 10 překážek Z 15.11.2016
18.1.2017Torres Daniel 1989 3 km + 10 překážek M 20.1.2017
28.2.2017Touš Jan + Adéla Křížková 1987 Bahenní pohrobci 3 km + 10 překážek MIX 3.3.2017
31.3.2017Ulman Robert 1980 3 km + 10 překážek M 6.4.2017
25.4.2017Urbanová Jaroslava + Marjánko Robert 1995 Parťáci 3 km + 10 překážek MIX 3.5.2017
20.4.2017Vala Ondřej + Dvořáková Veronika 1986 SRTG Čelákovice 3 km + 10 překážek MIX 22.4.2017
23.4.2017Vamberová Magdaléna + Procházka Daniel 1999 3 km + 10 překážek MIX 26.4.2017
17.4.2017Vaníčková Jana + Vaníček Vladimír 1987 3 km + 10 překážek MIX 19.4.2017
28.2.2017vávra Ladislav + Veronika Chvátalová 1984 Bahenní pohrobci 3 km + 10 překážek MIX 1.3.2017
31.1.2017Vesela Denisa 1995 3 km + 10 překážek Z 2.2.2017
31.12.2016Vesela Klara + Jiří Kyncl 1987 3 km + 10 překážek MIX 4.1.2017
25.4.2017vinicky petr 1984 3 km + 10 překážek M 25.4.2017
30.11.2016Vinopalová Václava 1975 3 km + 10 překážek Z2 7.12.2016
5.4.2017Víšek Pavel 1976 Noční běsové 3 km + 10 překážek M2 7.4.2017
29.11.2016Vlček Karel + Karlíková Jana 1990 Dva a půl chlapa 3 km + 10 překážek MIX 30.11.2016
13.11.2016Vlčková Tereza 1986 Holky z kruháče 3 km + 10 překážek Z 14.11.2016
12.4.2017Vraníková Ivana + Ivana 1990 SK Černé plíce 3 km + 10 překážek Z 19.4.2017
19.3.2017Zábranská Ladislava 1983 3 km + 10 překážek Z 28.3.2017
29.1.2017Zámečník Petr 1993 Žamberáci 3 km + 10 překážek M 3.2.2017
9.2.2017Ždímal Michal 1985 Ždimiators 3 km + 10 překážek M 10.2.2017
24.4.2017Zeman Jaroslav + Buchalová Karolína 1978 JACKERMANN 3 km + 10 překážek MIX 24.4.2017
28.3.2017Zemanová Gabriela 1988 3 km + 10 překážek Z 5.4.2017
19.4.2017Žižka Josef 1980 3 km + 10 překážek M 19.4.2017
25.4.2017Zumr Tomáš 1982 3 km + 10 překážek M 28.4.2017
8.3.2017Zvěřinová Martina 1983 60sátka 3 km + 10 překážek Z 15.3.2017

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.