Sportvisio

Přihl. jméno
nebo číslo
Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
 

Startovní listina GLADIATOR RACE - HOLICE - sobota 17.6.2017

Statistika přihlášených

Trať
GR6 km + 20 překážek789
Kategorie
MMuži 1978 - 1999368
ZŽeny - 1978 - 1999153
MIXSmíšené dvojice (pouze muž a žena)131
M2Muži - 1977 a starší93
JMJunioři - 2000 - 200319
Z2Ženy - 1977 a starší18
JZJuniorky - 2000 - 20037
Celkem přihlášených789

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
26.4.2017 Bumbál Martin 1981 6 km + 20 překážek M 29.4.2017
28.5.2017 Korytova Kateřina 1978 pepina 6 km + 20 překážek Z 28.5.2017
30.11.2016Adam Ondřej 1991 6 km + 20 překážek M 4.12.2016
18.11.2016Adam Petr 1966 Máme to za pár 6 km + 20 překážek M2 21.11.2016
18.11.2016Adam Jan 1996 Máme to za pár 6 km + 20 překážek M 21.11.2016
18.11.2016Adam Jiří 1960 Máme to za pár 6 km + 20 překážek M2 21.11.2016
29.12.2016Adámek Jakub + Adámková Zuzana 1985 6 km + 20 překážek MIX 31.12.2016
30.4.2017Adámek Petr 1993 Bohemia 6 km + 20 překážek M 4.5.2017
30.11.2016Alexová Lucie 1994 TF Legion Gym 6 km + 20 překážek Z 5.12.2016
30.11.2016Andrysová Kateřina 1985 Mušle 6 km + 20 překážek Z 5.12.2016
30.4.2017Ansorge Martin 1992 Bohemia 6 km + 20 překážek M 3.5.2017
8.6.2017Bába Jaroslav 1990 6 km + 20 překážek M 8.6.2017
7.6.2017Bába Jaroslav 1971 6 km + 20 překážek M2 7.6.2017
13.3.2017Babala Jan 1972 6 km + 20 překážek M2 21.3.2017
7.5.2017Bábalová Klára 2001 6 km + 20 překážek JZ 17.5.2017
30.12.2016Balcar Miroslav + Leontýna Šolcová 1967 Caesarova garda 6 km + 20 překážek MIX 3.1.2017
10.5.2017Balínová Adriana + Miloslav Pecinovský 1992 ptacekapipinka 6 km + 20 překážek MIX 13.5.2017
22.5.2017Balog Josef 1978 perunova sekera 6 km + 20 překážek M 27.5.2017
22.1.2017Balvín Michal 1980 Tvrdý Játra 6 km + 20 překážek M 27.1.2017
22.1.2017Balvín Dušan 1977 Tvrdý Játra 6 km + 20 překážek M2 26.1.2017
19.2.2017Barták Vít 1998 6 km + 20 překážek M 2.3.2017
19.2.2017Barták Aleš 1965 6 km + 20 překážek M2 2.3.2017
5.3.2017Barták Martin 1990 6 km + 20 překážek M 7.3.2017
11.12.2016Bartheldi Aleš 1981 8 STATEČNÝCH 6 km + 20 překážek M 12.12.2016
1.3.2017Bartůněk Jiří 1988 Brokenleged Vikings 6 km + 20 překážek M 8.3.2017
18.11.2016Baturko Jurij 1964 Máme to za pár 6 km + 20 překážek M2 21.11.2016
30.1.2017Bayer Tomáš 1982 Total Vital 6 km + 20 překážek M 4.2.2017
15.4.2017Bedlek Tomas 1975 VEGII 6 km + 20 překážek M2 25.4.2017
11.5.2017Bednář Martin 1989 6 km + 20 překážek M 13.5.2017
8.5.2017Beňa Mário 1993 6 km + 20 překážek M 9.5.2017
12.1.2017Benčík Honza + Šulavová Kristýna 1986 Couple No.1 6 km + 20 překážek MIX 17.1.2017
9.12.2016Bencová Petra 1986 PATA ŠPIČKA 6 km + 20 překážek Z 15.12.2016
18.12.2016Bendl Petr + Bendlová Petra 1974 6 km + 20 překážek MIX 21.12.2016
29.11.2016Beneš Kamil 1985 Žďár nad Orlicí 6 km + 20 překážek M 5.12.2016
12.11.2016Beneš Petr 1977 Kvíčala team 6 km + 20 překážek M2 18.11.2016
29.11.2016Benešová Hana 1989 Žďár nad Orlicí 6 km + 20 překážek Z 5.12.2016
29.3.2017Benešová Barbora 1992 Vlčí máky 6 km + 20 překážek Z 31.3.2017
16.5.2017Bernard Adam 1990 6 km + 20 překážek M 17.5.2017
27.11.2016Bezchlebová Eva 1990 NO TY VOLE 6 km + 20 překážek Z 29.11.2016
8.2.2017Biederman Michal + Šulcová Kamila 1985 shybuj.cz 6 km + 20 překážek MIX 14.2.2017
30.5.2017Bilkova Lucie 1982 Hvezdy na vzestupu 6 km + 20 překážek Z 1.6.2017
26.4.2017Binko Dominik 1997 TRIUMPHALIS 6 km + 20 překážek M 3.5.2017
28.4.2017Bis Dalibor 1975 Pohodáři Chrudim 6 km + 20 překážek M2 4.5.2017
18.11.2016Bjalková Lucie 1982 Kratke Zobaky 6 km + 20 překážek Z 24.11.2016
3.1.2017Bláhová Lucie + Jiří Bláha 1989 Perníci 6 km + 20 překážek MIX 5.1.2017
30.11.2016Blažek Ondřej 2003 6 km + 20 překážek JM 7.12.2016
13.2.2017Blažek Michal 1989 6 km + 20 překážek M 15.2.2017
7.6.2017Blažko Martin 2003 6 km + 20 překážek JM 8.6.2017
6.6.2017Bochenská Tereza 1997 6 km + 20 překážek Z 8.6.2017
6.6.2017Bochenská Nikola 1989 6 km + 20 překážek Z 10.6.2017
6.6.2017Bochenský Karel 1970 6 km + 20 překážek M2 8.6.2017
31.1.2017Bogdan Lubomír 1991 Běháme pro radost Pardubice 6 km + 20 překážek M 2.2.2017
3.5.2017Bohatý Martin 1980 6 km + 20 překážek M 5.5.2017
30.11.2016Böhm Ondřej 1979 čvacht 6 km + 20 překážek M 5.12.2016
28.4.2017Bohm Jaroslav 1977 KAPEBAJA TEAM 6 km + 20 překážek M2 4.5.2017
8.1.2017Bohuňková Lucie 1993 Valhalla gym 6 km + 20 překážek Z 17.1.2017
11.1.2017Borovička Stanislav 1975 6 km + 20 překážek M2 13.1.2017
12.5.2017Bouška Martin 1973 6 km + 20 překážek M2 13.5.2017
15.5.2017Brabcová Štěpánka 1995 BRUTÁLNÍ PRINCEZNY 6 km + 20 překážek Z 16.5.2017
30.4.2017Braha Pavel 1992 Bohemia 6 km + 20 překážek M 5.5.2017
30.11.2016Branda Filip 1989 6 km + 20 překážek M 8.12.2016
30.5.2017Brendlová Jitka 1984 6 km + 20 překážek Z 2.6.2017
13.11.2016Březovský Jiří 1969 OSK OPOČNO 6 km + 20 překážek M2 18.11.2016
22.12.2016Brož Michal 1978 Maxáci 6 km + 20 překážek M 29.12.2016
22.1.2017Brožek Radovan 1992 6 km + 20 překážek M 28.1.2017
31.1.2017Brzková Lucie + Mareš Milan 1993 6 km + 20 překážek MIX 7.2.2017
12.5.2017Buchalová Karolína + Patrik Huňady 1996 6 km + 20 překážek MIX 15.5.2017
15.2.2017Bulva Tomáš + Žaneta Bartůňková 1983 Perníci 6 km + 20 překážek MIX 21.2.2017
24.5.2017Bumbálek Pavel + Kateřina Bumbálková 1983 6 km + 20 překážek MIX 26.5.2017
30.12.2016Bureš Roman 1981 BURENATUS 6 km + 20 překážek M 3.1.2017
27.5.2017Bureš Jan 2002 6 km + 20 překážek JM 30.5.2017
30.11.2016Burešová Jaroslava 1969 Hradecký spinning klub 6 km + 20 překážek Z2 7.12.2016
21.5.2017Bursa Jiri + Papadopulu Martina 1979 Hvezdy na vzestupu 6 km + 20 překážek MIX 23.5.2017
30.5.2017Cajthamlová Jana 1985 6 km + 20 překážek Z 30.5.2017
1.6.2017Čáp Martin 1985 6 km + 20 překážek M 3.6.2017
27.5.2017Čapková Michaela 1986 6 km + 20 překážek Z 30.5.2017
14.11.2016Capkova Petra 1978 6 km + 20 překážek Z 22.11.2016
12.3.2017Cardová Alena 1988 Parťáci do bahna 6 km + 20 překážek Z 14.3.2017
1.5.2017Čech Daniel 1976 VM Cross 6 km + 20 překážek M2 4.5.2017
10.6.2017Čermák Lukas 1990 smrkáči 6 km + 20 překážek M 13.6.2017
15.11.2016Čermáková Petra + Baldrych Martin 1979 Glatt 6 km + 20 překážek MIX 16.11.2016
25.4.2017Černá Lucie 1990 Pěknej čásek na kilásek 6 km + 20 překážek Z 28.4.2017
2.5.2017Černá Alena 1983 Prvňáci 6 km + 20 překážek Z 3.5.2017
12.11.2016Černoch Michal 1977 6 km + 20 překážek M2 14.11.2016
14.11.2016Černý Pavel 1983 neBULL 6 km + 20 překážek M 15.11.2016
30.12.2016ČERNÝ JAKUB 1987 SlanýKobylky 6 km + 20 překážek M 6.1.2017
24.4.2017Černý Jakub 1992 6 km + 20 překážek M 28.4.2017
10.6.2017Černý Lukáš 1984 SlanýKobylky 6 km + 20 překážek M 10.6.2017
30.12.2016Černý Lukáš 1995 6 km + 20 překážek M 3.1.2017
29.1.2017Červenka Jan 1988 pivní princátka 6 km + 20 překážek M 31.1.2017
14.1.2017Chaloupka Radek 1991 6 km + 20 překážek M 17.1.2017
12.2.2017Chaloupka Radek + Chaloupková Lucie 1972 Lucie Chaloupková 6 km + 20 překážek MIX 21.2.2017
14.1.2017Chalupová Lucie 1995 6 km + 20 překážek Z 17.1.2017
17.3.2017Charouzková Karolina + Roman Pinkava 1986 Predator Workout Kladno 6 km + 20 překážek MIX 18.3.2017
9.6.2017Chmelařová Veronika 1997 GoFlex 6 km + 20 překážek Z 13.6.2017
13.3.2017Chmelařová Eliška + Link Karel 1985 AR Elita Team 6 km + 20 překážek MIX 13.3.2017
25.4.2017Chramosilová Martina 1991 Pěknej čásek na kilásek 6 km + 20 překážek Z 4.5.2017
23.1.2017Čiefová Jaroslava + Čief Denis 1984 hawaii 6 km + 20 překážek MIX 25.1.2017
26.12.2016Čihák Martin 1991 Pneuservis František Kulháň 6 km + 20 překážek M 28.12.2016
1.6.2017Čížek Martin + Prošková Jindřiška 1984 OCRA 6 km + 20 překážek MIX 1.6.2017
11.6.2017Cukr Tomáš 1986 6 km + 20 překážek M 14.6.2017
30.11.2016Cvejnová Lucie 1995 SRTG Pardubice 6 km + 20 překážek Z 7.12.2016
1.3.2017Dadák Pavel 1987 Brokenleged Vikings 6 km + 20 překážek M 3.3.2017
30.4.2017Dalihod Jan 1981 Hustodémoni 6 km + 20 překážek M 4.5.2017
2.4.2017daníček petr 1968 Hasiči Rychmburk 6 km + 20 překážek M2 5.4.2017
26.1.2017Danihelka Tomáš 1988 ABUS Přelouč 6 km + 20 překážek M 31.1.2017
29.11.2016Daťko Jiří 1976 Bálešáci 6 km + 20 překážek M2 4.12.2016
30.11.2016Dědič Martin 1990 TF Legion Gym 6 km + 20 překážek M 4.12.2016
1.12.2016Dejdar Ondřej 1991 Dejdaři 6 km + 20 překážek M 6.12.2016
1.12.2016Dejdar Miroslav 1972 Dejdaři 6 km + 20 překážek M2 6.12.2016
21.11.2016Demjanovič Tomáš 1987 6 km + 20 překážek M 24.11.2016
31.12.2016Diblík Jan 1984 BRUTÁLNÍ PRINCEZNY 6 km + 20 překážek M 7.1.2017
22.5.2017Divisek Tomas 1979 6 km + 20 překážek M 24.5.2017
30.1.2017Dobeš Radek 1982 Total Vital 6 km + 20 překážek M 3.2.2017
27.11.2016Doležal Lukáš 1982 SRTG Rychnov nad Kněžnou 6 km + 20 překážek M 29.11.2016
31.12.2016Doležalová Hana 1993 Cheerleaders 6 km + 20 překážek Z 5.1.2017
14.5.2017Dolezel Lukas 1991 6 km + 20 překážek M 16.5.2017
27.4.2017Dráb Miroslav 1978 moudrá pěchota 6 km + 20 překážek M 5.5.2017
12.3.2017Drahorádová Klára 1990 Parťáci do bahna 6 km + 20 překážek Z 14.3.2017
18.3.2017Drinka Filip 1991 6 km + 20 překážek M 21.3.2017
15.5.2017Dřízhal Václav 1985 6 km + 20 překážek M 17.5.2017
20.1.2017Drozd Michal 1977 KoLEGOve 6 km + 20 překážek M2 27.1.2017
17.5.2017Dubcová Barbora 1974 Valhalla gym 6 km + 20 překážek Z2 19.5.2017
22.5.2017Ducháček Bohumír 1978 6 km + 20 překážek M 24.5.2017
8.6.2017Dudáš Marek 1988 6 km + 20 překážek M 13.6.2017
19.11.2016Dufka Vladislav 1991 Viktorie team 6 km + 20 překážek M 24.11.2016
30.1.2017Durdíková Marika 1988 6 km + 20 překážek Z 3.2.2017
29.1.2017Durychová Julie 2003 rugby Petrovice 6 km + 20 překážek JZ 1.2.2017
28.1.2017Durychová Kateřina 1972 SRTG Praha 6 km + 20 překážek Z2 1.2.2017
31.12.2016Dušková Kateřina 2002 Cheerleaders 6 km + 20 překážek JZ 5.1.2017
22.12.2016Dvořáček Pavel + Martina Štajnerová 1992 dfit.cz 6 km + 20 překážek MIX 24.12.2016
30.11.2016Dvořáček Roman 1988 TF Legion Gym 6 km + 20 překážek M 3.12.2016
15.11.2016Dvořáček Radek 1989 SVVAT 6 km + 20 překážek M 21.11.2016
30.11.2016Dvořáčková Andrea 1994 TF Legion Gym 6 km + 20 překážek Z 4.12.2016
21.12.2016Dvořáčková Petra 1987 Maxáci 6 km + 20 překážek Z 28.12.2016
15.12.2016Dvořák Miroslav 1999 6 km + 20 překážek M 19.12.2016
30.12.2016Dvořák Libor 1974 TRIUMPHALIS 6 km + 20 překážek M2 3.1.2017
31.12.2016Dvořák Martin 1980 Varovi legie 6 km + 20 překážek M 5.1.2017
20.1.2017Dvořák Martin 1985 Tvrdý játra 6 km + 20 překážek M 24.1.2017
20.1.2017Dvořák David 1983 Tvrdý játra 6 km + 20 překážek M 26.1.2017
1.1.2017Dzurenda Ján 1989 Kooki Dirt 6 km + 20 překážek M 3.1.2017
12.12.2016Eliáš Matěj 1991 6 km + 20 překážek M 16.12.2016
17.5.2017Event Helena 1976 6 km + 20 překážek Z2 25.5.2017
24.2.2017Farský Radim 1987 6 km + 20 překážek M 28.2.2017
6.6.2017Fenik Martin 1976 svabi 6 km + 20 překážek M2 9.6.2017
29.3.2017Fetter Michal 1984 6 km + 20 překážek M 29.3.2017
20.1.2017Fiala Pavel 1970 6 km + 20 překážek M2 23.1.2017
11.6.2017Fiala Milan 2000 FF BROTHERS TEAM 6 km + 20 překážek JM 14.6.2017
29.11.2016Filip Lukáš 1976 6 km + 20 překážek M2 7.12.2016
1.1.2017Filipi Jakub + Filipi Svatava 1989 Filipi 6 km + 20 překážek MIX 3.1.2017
9.5.2017Fischer Michal 1983 Vrchlabí 6 km + 20 překážek M 17.5.2017
13.1.2017Fišer Petr 1983 GYM SEKACKY 6 km + 20 překážek M 17.1.2017
8.1.2017Fišer Tom 1989 Valhalla gym 6 km + 20 překážek M 12.1.2017
17.5.2017Fojt Jan 1990 Holup 6 km + 20 překážek M 27.5.2017
9.5.2017Fojtíková Dita 1987 6 km + 20 překážek Z 11.5.2017
28.4.2017Fojtů Josef 1980 KAPEBAJA TEAM 6 km + 20 překážek M 4.5.2017
15.11.2016Frait Marek 1967 Hector95 6 km + 20 překážek M2 16.11.2016
30.1.2017Frei Martin 1978 6 km + 20 překážek M 2.2.2017
15.1.2017Gábler Stanislav 1979 6 km + 20 překážek M 17.1.2017
27.4.2017Gajdoš Jan 1992 6 km + 20 překážek M 6.5.2017
30.12.2016Gavlas Jan + Peterková Alena 1992 Caesarova garda TRIUMPHALIS 6 km + 20 překážek MIX 5.1.2017
14.11.2016Gebrová Tereza + Gebr Zdeněk 1981 Supermanova letka 6 km + 20 překážek MIX 21.11.2016
26.5.2017glos petr 1981 6 km + 20 překážek M 30.5.2017
20.5.2017Glosová Kristýna 1989 šváby 6 km + 20 překážek Z 23.5.2017
12.5.2017Gőbel Jindřich 1982 Kratká street 6 km + 20 překážek M 20.5.2017
12.1.2017Götzingerová Sabina + Šimíček Jaroslav 1978 Nefňukej 6 km + 20 překážek MIX 17.1.2017
24.1.2017Grim Martin 1989 6 km + 20 překážek M 31.1.2017
19.3.2017Grimm Jana 1983 Litvínov 6 km + 20 překážek Z 22.3.2017
9.12.2016Grivalský René 1996 PATA ŠPIČKA 6 km + 20 překážek M 15.12.2016
28.11.2016Gygal Dominik 1999 GT team 6 km + 20 překážek M 29.11.2016
28.11.2016Gygal Tomáš 1975 GT team 6 km + 20 překážek M2 29.11.2016
12.3.2017Habeš Dominik + Habešová Gabriela 1989 MIX 6 km + 20 překážek MIX 21.3.2017
6.6.2017Habětínek Pavel 1986 6 km + 20 překážek M 13.6.2017
16.4.2017Hajek Harald 1976 satyr knut 6 km + 20 překážek M2 26.4.2017
30.11.2016Hálová Martina + Hála Jiří 1985 Hálovi 6 km + 20 překážek MIX 5.12.2016
30.4.2017Hanč Michal 1993 Hustodémoni 6 km + 20 překážek M 4.5.2017
6.6.2017Hanousková Lenka 1988 šváby 6 km + 20 překážek Z 12.6.2017
9.5.2017Hanuš Jakub 1988 Vrchlabí 6 km + 20 překážek M 16.5.2017
13.12.2016Hanuš Martin 1984 Condors 6 km + 20 překážek M 21.12.2016
12.11.2016Hanyk Lukáš 1991 SDH Kostelec nad Orlicí 6 km + 20 překážek M 14.11.2016
15.11.2016Hartmanova Pavlina 1978 6 km + 20 překážek Z 15.11.2016
18.11.2016Hawlik Ondřej 1988 6 km + 20 překážek M 21.11.2016
6.6.2017Hedlová Kateřina 1985 SPADIA 6 km + 20 překážek Z 13.6.2017
18.11.2016Hegar Ladislav 2000 Angry Wolves 6 km + 20 překážek JM 22.11.2016
19.11.2016Hegr Tomáš 1973 OKRESNÍ PŘEBOR 6 km + 20 překážek M2 22.11.2016
27.12.2016Heitl Michal 1990 6 km + 20 překážek M 3.1.2017
27.12.2016Heitl Antonín 1982 6 km + 20 překážek M 30.12.2016
1.2.2017Hejtman Jan 1985 6 km + 20 překážek M 3.2.2017
13.11.2016Hendrych Jan 1978 6 km + 20 překážek M 21.11.2016
31.12.2016Heneberková Aneta 1995 Cheerleaders 6 km + 20 překážek Z 4.1.2017
29.1.2017Hes Radek 1994 Tvrdý játra 6 km + 20 překážek M 29.1.2017
17.5.2017Hisem Miroslav 1983 6 km + 20 překážek M 19.5.2017
27.3.2017Hladík Stanislav 1995 "Cardio lovers" 6 km + 20 překážek M 5.4.2017
1.5.2017Hladík Miroslav 1991 6 km + 20 překážek M 4.5.2017
27.3.2017Hladík Radim 1999 "Cardio lovers" 6 km + 20 překážek M 5.4.2017
30.12.2016Hlaváčková Andrea + Jakubský Petr 1995 Caesarova garda TRIUMPHALIS 6 km + 20 překážek MIX 3.1.2017
27.11.2016Hlinecká Martina + Josef Hlinecký 1989 Beast Mode 6 km + 20 překážek MIX 4.12.2016
17.3.2017Hloušek Filip 1989 Předátoři nekecaj! 6 km + 20 překážek M 18.3.2017
16.5.2017Hloušková Pavla 1992 6 km + 20 překážek MIX 17.5.2017
12.11.2016Hnízdilová Lenča 1986 Za hezčí zadeček 6 km + 20 překážek Z 21.11.2016
30.11.2016Hnízdo Miroslav + Hnízdová Martina 1986 Verneřický lemry 6 km + 20 překážek MIX 4.12.2016
19.3.2017Holečková Dana 1986 Maxáci 6 km + 20 překážek Z 23.3.2017
30.11.2016Holomek Michal + Nikola Krausová 2000 6 km + 20 překážek MIX 4.12.2016
18.5.2017Holub Václav 1979 6 km + 20 překážek M 26.5.2017
9.6.2017Homolová Barbora 1989 6 km + 20 překážek Z 13.6.2017
29.11.2016Hora Vojtěch 1992 Predator Workout Kladno 6 km + 20 překážek M 30.11.2016
30.11.2016Horák Matěj 1991 6 km + 20 překážek M 30.11.2016
14.5.2017Horák Dominik + Petra Šmídová 1997 6 km + 20 překážek MIX 18.5.2017
30.12.2016Horník Tomáš 1988 Chrobaci 6 km + 20 překážek M 7.1.2017
11.12.2016Hornýš Michal 1980 8 STATEČNÝCH 6 km + 20 překážek M 12.12.2016
11.12.2016Hornýšová Michaela 1981 8 STATEČNÝCH 6 km + 20 překážek Z 12.12.2016
27.1.2017Horochovská Martina 1972 Hroši 6 km + 20 překážek Z2 1.2.2017
27.1.2017Horochovský Ivan 2000 Hroši 6 km + 20 překážek JM 1.2.2017
27.11.2016Horváthová Michaela 1985 NO TY VOLE 6 km + 20 překážek Z 28.11.2016
20.12.2016Hošák Roman 1973 6 km + 20 překážek M2 22.12.2016
12.11.2016Hošek Adam 1997 6 km + 20 překážek M 18.11.2016
2.1.2017Hospodar Roman 1985 6 km + 20 překážek M 11.1.2017
11.6.2017Houdek David 1993 6 km + 20 překážek M 11.6.2017
13.11.2016Hrazdil Martin 1983 SVVAT 6 km + 20 překážek M 16.11.2016
5.6.2017Hrdina Pavel 1988 INOV-8 OCR team 6 km + 20 překážek M 11.6.2017
4.5.2017Hrevuš Alexandr 1979 SPORT Břehy 6 km + 20 překážek M 13.5.2017
30.12.2016Hrodek Josef 1992 Caesarova garda 6 km + 20 překážek M 3.1.2017
30.12.2016Hrodková Lenka 1996 Caesarova garda 6 km + 20 překážek Z 3.1.2017
7.6.2017Hromas Jakub 1987 6 km + 20 překážek M 7.6.2017
29.12.2016Hrouza Jan 1981 KOS Krnov 6 km + 20 překážek M 2.1.2017
12.11.2016Hruška Vladimír + Mikulková Petra 1979 6 km + 20 překážek MIX 15.11.2016
7.6.2017Hubacek Filip 1977 6 km + 20 překážek M2 9.6.2017
25.5.2017Hubáček Lukáš + Erika Musilová 1994 T.J. Sokol Poříčany 6 km + 20 překážek MIX 30.5.2017
28.12.2016HUBÁLEK David 1974 6 km + 20 překážek M2 3.1.2017
9.12.2016Hučko Miro 1995 PATA ŠPIČKA 6 km + 20 překážek M 15.12.2016
30.12.2016Hurdlíková Vendula 1991 Caesarova garda 6 km + 20 překážek Z 3.1.2017
11.1.2017Hurt Martin 1977 6 km + 20 překážek M2 17.1.2017
2.6.2017Husník Václav + Jan Fojt 1990 Holup 6 km + 20 překážek M 2.6.2017
27.11.2016Hýblova Lucie 1990 NO TY VOLE 6 km + 20 překážek Z 28.11.2016
21.11.2016HYNEK JOSEF + HYNKOVÁ ANDREA 1975 6 km + 20 překážek MIX 25.11.2016
24.5.2017Hynek Richard + Pecková Dominika 1998 Barbarian Extreme Team 6 km + 20 překážek MIX 30.5.2017
13.12.2016Hynková Lucie 1988 Condors 6 km + 20 překážek Z 22.12.2016
29.1.2017Ilčíková Barbora 1989 pivní princátka 6 km + 20 překážek Z 7.2.2017
13.12.2016Izák Miroslav 1985 SRTG Hradec Králové 6 km + 20 překážek M 14.12.2016
30.1.2017Jakl Radek 1990 6 km + 20 překážek M 1.2.2017
9.5.2017Janata Jan 1992 Hope2spartan 6 km + 20 překážek M 11.5.2017
12.2.2017Jandáček Jakub 1997 6 km + 20 překážek M 17.2.2017
30.11.2016Jandova Monika 1985 BeAst shapes 6 km + 20 překážek M 5.12.2016
29.1.2017Janošek David 1993 6 km + 20 překážek M 1.2.2017
27.5.2017Janostak Ivan 1988 6 km + 20 překážek M 30.5.2017
10.5.2017Jarolímková Šárka 1971 6 km + 20 překážek Z2 12.5.2017
30.1.2017Jaroš Josef 1982 6 km + 20 překážek M 2.2.2017
25.4.2017Javůrek Jakub + Kateřina Kopecká 1989 Valhalla Gym 6 km + 20 překážek MIX 27.4.2017
23.12.2016Jelínek Vojtěch 1997 SITA CZ Jihlava 6 km + 20 překážek M 28.12.2016
23.12.2016Jelínek Lukáš 1990 SITA CZ Jihlava 6 km + 20 překážek M 28.12.2016
21.5.2017Jelínková Hniličková Lucie + Šefelín Dušan 1985 L+D 6 km + 20 překážek MIX 30.5.2017
29.12.2016Jeriová Lenka 1987 6 km + 20 překážek Z 4.1.2017
23.5.2017Jerlingova Lucka 1980 6 km + 20 překážek Z 25.5.2017
25.5.2017Jetmar Lukáš 1983 6 km + 20 překážek M 27.5.2017
6.6.2017Ježek Michal 1988 6 km + 20 překážek M 6.6.2017
30.4.2017Jirásek Tomáš 1987 6 km + 20 překážek M 4.5.2017
13.5.2017Jiříčková Bětka 1983 KOS Krnov 6 km + 20 překážek Z 14.5.2017
31.5.2017Jiruse Josef 1974 6 km + 20 překážek M2 2.6.2017
12.2.2017Jonáš Michal 1978 6 km + 20 překážek M 15.2.2017
27.4.2017Jonášová Iva 1983 Baskeťačky 6 km + 20 překážek Z 3.5.2017
30.11.2016Jonášová Zdeňka 1964 Hradecký spinning klub 6 km + 20 překážek Z2 7.12.2016
22.5.2017Jordán Jakub 1994 KTB fitness Kroměříž 6 km + 20 překážek M 24.5.2017
27.4.2017Kabeláčová Eva 1982 baskeťačky 6 km + 20 překážek Z 3.5.2017
23.5.2017Kábrt Tomáš 1994 6 km + 20 překážek M 24.5.2017
5.4.2017Kacirek Ondrej 1982 6 km + 20 překážek M 8.4.2017
9.2.2017Kadaňová Barbora 1982 OK Lokomotiva Pardubice 6 km + 20 překážek Z 16.2.2017
11.6.2017Kadeřábek Pavel 1993 6 km + 20 překážek M 11.6.2017
30.3.2017Kadlecová Kateřina 1991 6 km + 20 překážek Z 1.4.2017
30.5.2017Kadrmas Marek 2000 6 km + 20 překážek JM 1.6.2017
30.4.2017KADRMAS Martin 2000 6 km + 20 překážek JM 5.5.2017
2.1.2017Kamenická Michaela 1995 6 km + 20 překážek Z 5.1.2017
3.1.2017Kamš Martin 1977 6 km + 20 překážek M2 11.1.2017
13.4.2017Kapuciánová Lucie + Tvrdý Igor 1994 Elita 6 km + 20 překážek MIX 14.4.2017
23.12.2016Karnet Michal 1971 SITA CZ Jihlava 6 km + 20 překážek M2 28.12.2016
24.5.2017Kašpar David 1996 SDH Chlumětín 6 km + 20 překážek M 30.5.2017
10.12.2016Kašpar Marián 1981 6 km + 20 překážek M 19.12.2016
29.11.2016Kašpar David 1989 Běháme pro radost Pardubice 6 km + 20 překážek M 6.12.2016
9.5.2017Kašpar Petr 1993 6 km + 20 překážek M 16.5.2017
28.12.2016Kašparová Lenka 1991 6 km + 20 překážek Z 30.12.2016
22.1.2017Kavenský Václav 1990 Tvrdý Játra 6 km + 20 překážek M 25.1.2017
11.5.2017Kavulok Lukáš 1979 6 km + 20 překážek M 17.5.2017
29.12.2016Kecina Tomáš + Krausová Lucie 1978 Kondiční box TRUTNOV 6 km + 20 překážek MIX 6.1.2017
14.11.2016Kedršt Daniel 1981 6 km + 20 překážek M 15.11.2016
19.11.2016Kejdana Adam 1995 Viktorie team 6 km + 20 překážek M 25.11.2016
30.12.2016Kerpl Luboš 1986 SlanýKobylky 6 km + 20 překážek M 5.1.2017
30.11.2016Kinčl Jiří 1981 Rumoví tatínci 6 km + 20 překážek M 4.12.2016
30.12.2016Kiša Jan 1986 chrobaci 6 km + 20 překážek M 3.1.2017
31.12.2016Klicpera Václav 1986 Polabáci 6 km + 20 překážek M 2.1.2017
18.11.2016Klimesova Veronika + Hudec Petr 1995 Kratke Zobaky 6 km + 20 překážek MIX 24.11.2016
28.12.2016Klos Petr 1985 6 km + 20 překážek M 30.12.2016
28.12.2016Klosová Táňa 1990 6 km + 20 překážek Z 30.12.2016
19.1.2017Knápek Daniel + Lenka Myšková 1995 FireFigters 6 km + 20 překážek MIX 25.1.2017
15.5.2017Knihová Tereza 1980 6 km + 20 překážek Z 25.5.2017
31.12.2016Knotková Michaela 2000 Cheerleaders 6 km + 20 překážek JZ 4.1.2017
10.12.2016Knoulichová Vladana + Jiří Diviš 1970 Světová jelita 6 km + 20 překážek MIX 14.12.2016
10.12.2016Knoulichová Anna 2001 Světová jelita 6 km + 20 překážek JZ 14.12.2016
17.4.2017Kočárková Petra 1978 Prostě My 6 km + 20 překážek Z 21.4.2017
17.4.2017Kočárková Aneta 2000 Prostě My 6 km + 20 překážek JZ 21.4.2017
9.6.2017Kočíb Jan 1993 Eleven 6 km + 20 překážek M 10.6.2017
13.3.2017Kočica Marek 1993 MBJM 6 km + 20 překážek M 17.3.2017
30.1.2017Kocourek Vladimír + Vicánová Natálie 1982 6 km + 20 překážek MIX 30.1.2017
31.5.2017Kolář Petr + Andrea Šantrůčková 1990 6 km + 20 překážek MIX 2.6.2017
29.4.2017Kolářová Lenka 1987 6 km + 20 překážek Z 4.5.2017
11.12.2016Koletová Tereza 1981 8 STATEČNÝCH 6 km + 20 překážek Z 12.12.2016
11.5.2017Kolner Petr 1984 6 km + 20 překážek M 13.5.2017
30.3.2017Kolomazník Ondřej 1998 Vlčí máky 6 km + 20 překážek M 6.4.2017
25.11.2016Kolovrátník Jiří 1977 JIROUS 6 km + 20 překážek M2 30.11.2016
28.11.2016Komárek Pavel 1981 Hostivařský Spartacus 6 km + 20 překážek M 30.11.2016
30.11.2016Konečný Zdeněk 1991 6 km + 20 překážek M 4.12.2016
28.4.2017Königová Petra 1984 SRTG Lázně Kynžvart 6 km + 20 překážek Z 29.4.2017
29.12.2016Kopic Jakub + Eliška Kopicová 1986 6 km + 20 překážek MIX 2.1.2017
22.1.2017Kopřivová Petra + Nemček Jaroslav 1994 6 km + 20 překážek MIX 1.2.2017
12.12.2016Kořínek Michal + Hartmanová Marcela 1975 6 km + 20 překážek MIX 15.12.2016
7.4.2017Kořínek Miroslav 1992 I love mud 6 km + 20 překážek M 13.4.2017
1.12.2016Košek Martin 1973 Spolek ledoborců 6 km + 20 překážek M2 8.12.2016
20.12.2016Kosina Tomáš 1991 6 km + 20 překážek M 22.12.2016
16.5.2017Koštialová Lucie 1998 6 km + 20 překážek Z 18.5.2017
23.5.2017Kostovský Roman 1986 SVVAT 6 km + 20 překážek M 1.6.2017
12.5.2017Kotrčová Anna 1979 6 km + 20 překážek Z 19.5.2017
12.11.2016Kotrnec Tomáš 1989 6 km + 20 překážek M 25.11.2016
12.11.2016Kotrnec Jan + Kotrncová Monika 1984 6 km + 20 překážek MIX 18.11.2016
12.11.2016Kotyk Zdeněk 1990 SRTG Choceň 6 km + 20 překážek M 15.11.2016
30.4.2017Kotýzová Barbora + Matouš Smola 1996 6 km + 20 překážek MIX 3.5.2017
17.3.2017Koubková Lucie 1993 Predátoři nekecaj 6 km + 20 překážek Z 18.3.2017
17.3.2017Koubková Monika 1996 Predátoři nekecaj 6 km + 20 překážek Z 21.3.2017
17.3.2017Kovaříková Petra 1987 Predator Workout Kladno 6 km + 20 překážek Z 21.3.2017
21.5.2017Kovárnová Martina 1981 6 km + 20 překážek Z 23.5.2017
27.3.2017Kovářová Veronika 1997 Už nemůžeš? Tak přidej! 6 km + 20 překážek Z 31.3.2017
26.1.2017Kozák Milan + Mrkousová Lenka 1991 6 km + 20 překážek MIX 27.1.2017
15.3.2017Král Kamil 1977 6 km + 20 překážek M2 15.3.2017
1.3.2017Králiková Danica 1989 Brokenleged Vikings 6 km + 20 překážek Z 3.3.2017
18.4.2017Králová Martina 1982 6 km + 20 překážek Z 18.4.2017
11.6.2017Kramář Ondřej + Kramářová Pavla 1994 Rychlá rota 6 km + 20 překážek MIX 15.6.2017
31.5.2017Krampera Ivo 1981 6 km + 20 překážek M 31.5.2017
21.5.2017Krampota František 1990 Triple Bypass 6 km + 20 překážek M 24.5.2017
21.5.2017Krampota Filip 1988 Triple Bypass 6 km + 20 překážek M 25.5.2017
19.3.2017Kratěna Karel 1986 Spolek ledoborců 6 km + 20 překážek M 21.3.2017
21.2.2017Kratochvíl Petr 1988 6 km + 20 překážek M 28.2.2017
12.11.2016Kratochvíl Miloš 1975 INOV-8 OCR team 6 km + 20 překážek M2 16.11.2016
14.11.2016Kratochvíl Zdeněk 1988 6 km + 20 překážek M 18.11.2016
26.2.2017Kratochvílová Lucie + Ladislav Kratochvíl 1995 6 km + 20 překážek MIX 1.3.2017
23.12.2016Krčál Jakub 1999 SITA CZ Jihlava 6 km + 20 překážek M 28.12.2016
28.4.2017Krejcarová Dominika 1993 Fitpeople 6 km + 20 překážek Z 6.5.2017
13.11.2016Krejčí Michal + Lipenská 1985 Písečná 6 km + 20 překážek MIX 16.11.2016
14.11.2016Krejčová Lucie + Říha Pavel 1992 Tygrofans 6 km + 20 překážek MIX 22.11.2016
12.3.2017Křen Jakub 1994 6 km + 20 překážek M 15.3.2017
8.6.2017Krhovský Lubomír 1997 Team of the Future 6 km + 20 překážek M 16.6.2017
31.5.2017Křivánek Martin 1992 6 km + 20 překážek M 6.6.2017
28.2.2017Křivohlavý Radek 1989 Pierburg Team 6 km + 20 překážek M 4.3.2017
28.2.2017Křivohlavý Tomáš 1991 Pierburg Team 6 km + 20 překážek M 4.3.2017
11.6.2017Kříž Petr 2001 6 km + 20 překážek JM 15.6.2017
9.5.2017Křížová Ludmila + Podroužek Vít 1987 Hlinecký vánek 6 km + 20 překážek MIX 17.5.2017
2.5.2017Krpatová Martina 1981 Prvňáci 6 km + 20 překážek Z 11.5.2017
28.12.2016Krumlovský Lukáš 1975 6 km + 20 překážek M2 4.1.2017
18.11.2016Krušina Jan 1983 Kratke Zobaky 6 km + 20 překážek M 24.11.2016
18.11.2016Kryštofovič Daniela + Kryštofovič Lukáš 1981 Kratke Zobaky 6 km + 20 překážek MIX 22.11.2016
14.11.2016Kryštůfek Radim 1985 neBULL 6 km + 20 překážek M 21.11.2016
14.11.2016Kryštůfková Petra 1984 neBULL 6 km + 20 překážek Z 15.11.2016
29.5.2017Kuba Jiří 1980 Smrkáči 6 km + 20 překážek M 9.6.2017
30.11.2016Kubeček Martin 1989 6 km + 20 překážek M 4.12.2016
14.11.2016Kubíček Stanislav 1977 6 km + 20 překážek M2 15.11.2016
14.11.2016Kubíčková Iveta 1984 6 km + 20 překážek Z 21.11.2016
14.11.2016Kubík Petr 1966 SRTG Choceň 6 km + 20 překážek M2 24.11.2016
30.11.2016Kubín Martin 1987 TF Legion Gym 6 km + 20 překážek M 4.12.2016
13.11.2016Kubín Tomáš + Kubínová Barbora 1977 Kubíni 6 km + 20 překážek MIX 16.11.2016
5.12.2016Kubinčiak Pavel + Stanislava Pištěková 1985 Duo madness 6 km + 20 překážek MIX 6.12.2016
30.11.2016Kubišta Miroslav 1984 MOTRE Gladiators 6 km + 20 překážek M 4.12.2016
10.1.2017Kučerová Monika + Florián Michal 1990 M&M 6 km + 20 překážek MIX 12.1.2017
23.5.2017Kuchta Tomáš 1989 6 km + 20 překážek M 25.5.2017
11.5.2017Kudrna Petr 1987 6 km + 20 překážek M 19.5.2017
7.4.2017Kudrnáčová Kristýna 1995 I love mud 6 km + 20 překážek Z 10.4.2017
13.5.2017Kugler Tomáš 1982 Rytíři Kladno 6 km + 20 překážek M 16.5.2017
30.11.2016Kuhm Irena 1978 J.I.P.P. 6 km + 20 překážek Z 7.12.2016
30.12.2016Kukrál Jan 1975 Caesarova garda 6 km + 20 překážek M2 3.1.2017
1.4.2017Kuncl Martin + Slogar Korina 1985 J.Elita 6 km + 20 překážek MIX 11.4.2017
30.5.2017Kupka Pavel 1967 6 km + 20 překážek M2 31.5.2017
31.12.2016Kusovský Ondřej 1991 Polabáci 6 km + 20 překážek M 4.1.2017
9.5.2017Kuťák Marek 1991 6 km + 20 překážek M 11.5.2017
22.1.2017Kutík Jaroslav 1984 Tvrdý játra 6 km + 20 překážek M 25.1.2017
27.11.2016Kysilka Lukáš 1987 6 km + 20 překážek M 28.11.2016
31.5.2017Kysilka Michal + Klára Turková 1990 BOOBIES 6 km + 20 překážek MIX 2.6.2017
23.12.2016Kytýr Pavel + Vodáková Ludmila 1974 6 km + 20 překážek MIX 29.12.2016
8.6.2017Lambert Jaroslav 1984 2N 6 km + 20 překážek M 10.6.2017
28.12.2016Lampárková Pavlína + Ivan Chalupník 1995 6 km + 20 překážek MIX 3.1.2017
27.4.2017Langová Andrea 1976 Seidlíci 6 km + 20 překážek Z2 29.4.2017
5.6.2017Larva Lukáš 1995 6 km + 20 překážek M 7.6.2017
30.3.2017Lavrovič Michal 1973 Angry pandas 6 km + 20 překážek M2 5.4.2017
9.6.2017Lebeda Robert + Cieślarová Sára 1993 PARTY - TEAM 6 km + 20 překážek MIX 13.6.2017
10.12.2016Lebedová Daniela 1991 Světová jelita 6 km + 20 překážek Z 16.12.2016
8.1.2017Lešinger Josef 1980 Valhalla gym 6 km + 20 překážek M 14.1.2017
5.2.2017Leško Daniel 1983 Divočáci Lú 6 km + 20 překážek M 14.2.2017
6.6.2017Lešková Tereza 1980 6 km + 20 překážek Z 7.6.2017
30.11.2016Letáček Radek 2000 6 km + 20 překážek JM 8.12.2016
23.3.2017Letáček Radek + Jana Zavadilová 1974 6 km + 20 překážek MIX 25.3.2017
29.12.2016Líman Petr + Lenka Treutnerová 1994 Red Dwarf Crew 6 km + 20 překážek MIX 30.12.2016
8.5.2017Lochmanová Helena 1973 Revolt 6 km + 20 překážek Z2 19.5.2017
28.4.2017Löffler Erik 1983 6 km + 20 překážek M 28.4.2017
30.11.2016Lomnická Tereza 1996 6 km + 20 překážek Z 6.12.2016
8.3.2017Lončák Andrej 1988 6 km + 20 překážek M 10.3.2017
30.4.2017Lorencová Hana 1994 Hustodémoni 6 km + 20 překážek Z 3.5.2017
9.2.2017Lukavský Radek 1995 6 km + 20 překážek M 15.2.2017
9.2.2017Lukavský Petr 1991 6 km + 20 překážek M 14.2.2017
18.5.2017LUNGA JAKUB + VÁLKOVÁ EVA 1987 METRÁČEK 6 km + 20 překážek MIX 20.5.2017
25.1.2017Máčel Jan 1986 6 km + 20 překážek M 27.1.2017
9.5.2017Mach Tomáš 1983 Koch 6 km + 20 překážek M 13.5.2017
27.2.2017Machová Alžběta 1992 Podkrkonošský team 6 km + 20 překážek Z 2.3.2017
11.1.2017Macková Karolína 1998 Polabáci 6 km + 20 překážek Z 20.1.2017
26.1.2017Macurová Jana 1986 slim and loft 6 km + 20 překážek Z 28.1.2017
20.11.2016Majorová Kateřina 1987 6 km + 20 překážek Z 24.11.2016
22.12.2016Mala Marie 1988 Maxáci 6 km + 20 překážek Z 29.12.2016
9.6.2017Maliha Roman 1999 6 km + 20 překážek M 10.6.2017
11.12.2016Malovaný Lubomír 1969 8 STATEČNÝCH 6 km + 20 překážek M2 12.12.2016
3.4.2017Malý Jan 1993 MBJM 6 km + 20 překážek M 5.4.2017
10.2.2017Manych Tomáš 1975 6 km + 20 překážek M2 18.2.2017
9.5.2017Marčík Vlastimil 1965 SRTG Varnsdorf 6 km + 20 překážek M2 10.5.2017
11.6.2017Mareckova Marketa 1983 6 km + 20 překážek Z 13.6.2017
23.4.2017Marek Filip + Řeháčková Barbora 1995 6 km + 20 překážek MIX 26.4.2017
11.12.2016Marek Jaroslav 1981 8 STATEČNÝCH 6 km + 20 překážek M 12.12.2016
11.12.2016Marková Dita 1981 8 STATEČNÝCH 6 km + 20 překážek Z 12.12.2016
26.5.2017Markup Emil + Vilímová Anna 1991 Lanáčovci 6 km + 20 překážek MIX 30.5.2017
9.5.2017Maštalíř Adam + Jonáková Lenka 1990 Suicide Squad 6 km + 20 překážek MIX 11.5.2017
5.6.2017Matějíček Ondřej 2003 6 km + 20 překážek JM 5.6.2017
12.5.2017Matička Pepa 1992 6 km + 20 překážek M 13.5.2017
23.12.2016Maxová Martina 1976 SITA CZ Jihlava 6 km + 20 překážek Z2 28.12.2016
11.6.2017Medkova Iveta + Medková Iveta 1993 Svvat 6 km + 20 překážek Z 14.6.2017
8.5.2017Melíšková Blanka + Melíšek Vojtěch 1985 Padesátdevítka 6 km + 20 překážek MIX 11.5.2017
29.12.2016Metelkova Michaela 1987 6 km + 20 překážek Z 4.1.2017
3.1.2017Metzlová Veronika 1990 Perníci 6 km + 20 překážek Z 9.1.2017
29.3.2017Mezík Erik 1992 pán 6 km + 20 překážek M 31.3.2017
12.5.2017Míček Michal 1990 6 km + 20 překážek M 13.5.2017
30.11.2016Michálek František 1977 Rumoví tatínci 6 km + 20 překážek M2 4.12.2016
30.5.2017Mikan David 1981 6 km + 20 překážek M 2.6.2017
28.2.2017Mikula Tomáš 1990 prosím zařadit k Michal Blažek 6 km + 20 překážek M 3.3.2017
2.3.2017Mikulecký Ondřej 1983 6 km + 20 překážek M 7.3.2017
9.5.2017Milec Jindřich 1979 SRTG Varnsdorf 6 km + 20 překážek M 11.5.2017
30.1.2017Militký Jan 1983 6 km + 20 překážek M 1.2.2017
28.2.2017Miltner Milan 1971 Pierburg Team 6 km + 20 překážek M2 4.3.2017
20.4.2017Minářová Veronika + Tomáš Sikora 1972 GoFlex 6 km + 20 překážek MIX 20.4.2017
3.3.2017Mladý Roman 1990 6 km + 20 překážek M 8.3.2017
27.4.2017Mokroš Martin 1987 GladiátořiM+M 6 km + 20 překážek M 29.4.2017
27.11.2016Moldovanová Julie + Jan Nosek 1994 NO TY VOLE 6 km + 20 překážek MIX 30.11.2016
14.4.2017Moravec Michal 1993 SRTG Česká Třebová 6 km + 20 překážek M 22.4.2017
29.12.2016Morávková Tereza 1990 Blondýny s.r.o. 6 km + 20 překážek Z 4.1.2017
19.5.2017Mořkovský Ondřej + Eva Nováková 1987 Just for Fun! 6 km + 20 překážek MIX 20.5.2017
27.4.2017Moudrá Lucie + Tomáš Bohumský 2001 Moudrá pěchota 6 km + 20 překážek MIX 5.5.2017
30.11.2016Mraček Pavel 1984 Spolek ledoborců 6 km + 20 překážek M 8.12.2016
29.1.2017Mráz Jan 1989 Atletika Jihlava 6 km + 20 překážek M 30.1.2017
10.12.2016Mrazek Daniel 1991 Světová jelita 6 km + 20 překážek M 16.12.2016
22.5.2017Mrkvičková Sára + Mrkvička Jiří 1988 Mrkvičky 6 km + 20 překážek MIX 24.5.2017
29.1.2017Mynaříková Jana 1985 pivní princátka 6 km + 20 překážek Z 1.2.2017
24.5.2017Myška Petr 1978 SDH Chlumětín 6 km + 20 překážek M 30.5.2017
30.1.2017Náhlík Jan 1981 Total Vital 6 km + 20 překážek M 2.2.2017
29.11.2016Nárožná Kateřina 1995 Dragouni 6 km + 20 překážek Z 6.12.2016
25.5.2017Navrátilová Klára 1992 Valhalla Gym 6 km + 20 překážek Z 25.5.2017
13.12.2016Nedomlel Roman 1988 Condors 6 km + 20 překážek M 21.12.2016
16.1.2017Nedvídek Daniel 1995 6 km + 20 překážek M 17.1.2017
23.1.2017Nejdlová Anna + Volf David 1996 David Volf 6 km + 20 překážek MIX 24.1.2017
28.2.2017Němec David 1981 Pierburg Team 6 km + 20 překážek M 4.3.2017
26.1.2017Nenutilová Kateřina 1977 Tvrdý játra 6 km + 20 překážek Z2 1.2.2017
19.12.2016Nesvadba Adam 1984 6 km + 20 překážek M 29.12.2016
26.2.2017Netušil Jan + Rozlílková Erika 1989 6 km + 20 překážek MIX 3.3.2017
17.3.2017Neumanová Iveta + Martin Neuman 1987 Predátoři nekecaj! 6 km + 20 překážek MIX 21.3.2017
30.11.2016Nouzová Eva + Vladimír Vojta 1991 Chaos 6 km + 20 překážek MIX 4.12.2016
23.2.2017Novak Pavel 1977 Zabijáci 6 km + 20 překážek M2 2.3.2017
29.11.2016Novák Jiří + Chromečková Veronika 1988 Litvínov 6 km + 20 překážek MIX 4.12.2016
30.11.2016Novák Michal + Josef Rybišár 1972 čvacht 6 km + 20 překážek M2 4.12.2016
13.12.2016Novák Jan + Ludmila Jarošová 1987 Mar(i)ňáci 6 km + 20 překážek MIX 15.12.2016
23.3.2017Novák David 1998 6 km + 20 překážek M 30.3.2017
13.11.2016Novák Lukáš 1991 6 km + 20 překážek M 15.11.2016
11.4.2017Nováková Marie 1990 SPADIA 6 km + 20 překážek Z 13.4.2017
17.5.2017Nováková Tereza 1995 Valhalla gym 6 km + 20 překážek Z 23.5.2017
3.6.2017Novotný Tomáš + Novotná Gabriela 1985 Novotňákovic familka 6 km + 20 překážek MIX 8.6.2017
7.5.2017Novotný Jakub 1995 6 km + 20 překážek M 10.5.2017
18.5.2017Novotný Michal 1980 6 km + 20 překážek M 26.5.2017
30.11.2016Novotný Jaroslav 1985 J.I.P.P. 6 km + 20 překážek M 4.12.2016
14.5.2017Ondrášek Jan + Jana Ondrášková 1983 Nejde jenom chcíplá koza!!!! 6 km + 20 překážek MIX 18.5.2017
1.3.2017Ondreičková Veronika 1990 Krušnoman TT 6 km + 20 překážek Z 7.3.2017
13.3.2017Ondroušek Martin 1992 MBJM 6 km + 20 překážek M 17.3.2017
1.3.2017Oppelt Michal 1983 Krušnoman TT 6 km + 20 překážek M 4.3.2017
25.5.2017Outerská Lucie + Outerský Jan 1980 6 km + 20 překážek MIX 2.6.2017
28.5.2017Pajor Jaroslav + Michaela Sabovová 1987 Kaničkovi 6 km + 20 překážek MIX 30.5.2017
7.6.2017Palečková Nika + Žitný Alexander 1992 Šišky s mákem 6 km + 20 překážek MIX 8.6.2017
14.11.2016Palupčík Simon + Palupčíková Klára 1976 Supermanova letka 6 km + 20 překážek MIX 21.11.2016
30.11.2016Patočka Aleš 1987 TF Legion Gym 6 km + 20 překážek M 4.12.2016
17.5.2017Pávek Petr 1985 6 km + 20 překážek M 24.5.2017
29.1.2017Pavéska Jan + Pišťělák David 1988 Na slušno 6 km + 20 překážek M 1.2.2017
29.1.2017Pavésková Ivana 1997 Na slušno 6 km + 20 překážek Z 1.2.2017
29.4.2017Pavlíček Lukáš 1980 Spartan Gym 6 km + 20 překážek M 10.5.2017
24.5.2017Pavlík Ondřej 1983 SDH Chlumětín 6 km + 20 překážek M 31.5.2017
8.1.2017Pavliš Jéňa 1992 Valhalla gym 6 km + 20 překážek M 17.1.2017
8.1.2017Pavlišová Lucka 1990 Valhalla gym 6 km + 20 překážek Z 8.1.2017
23.12.2016Pavlovec Lukáš 1989 SITA CZ Jihlava 6 km + 20 překážek M 28.12.2016
23.12.2016Pavlovec Ondrej 1984 Kukleny 6 km + 20 překážek M 28.12.2016
25.11.2016Pávová Gabriela + Radovan Páv 1975 Čápici 6 km + 20 překážek MIX 28.11.2016
20.4.2017Pazourová Terézia + Martin Chmelař 1970 GoFlex 6 km + 20 překážek MIX 20.4.2017
15.1.2017Pecina Martin 1968 VETERAN CLUB KD 6 km + 20 překážek M2 17.1.2017
15.2.2017Pejša Jan 1978 Perníci 6 km + 20 překážek M 22.2.2017
28.5.2017Peksa Tomáš 1990 SRTG ROKYCANY 6 km + 20 překážek M 30.5.2017
5.5.2017Pernstecherová Andrea 1975 6 km + 20 překážek Z2 12.5.2017
31.5.2017Perthen Ervín ml. 2000 6 km + 20 překážek JM 2.6.2017
31.5.2017Perthen Ervín 1972 6 km + 20 překážek M2 2.6.2017
13.12.2016Pešek Kamil 1993 6 km + 20 překážek M 16.12.2016
13.1.2017Petráň Lukáš 1991 6 km + 20 překážek M 17.1.2017
25.4.2017Petráň David 1987 6 km + 20 překážek M 28.4.2017
13.3.2017Petrouše František 1993 MBJM 6 km + 20 překážek M 22.3.2017
3.1.2017Petrová Štěpánka 1983 Perníci 6 km + 20 překážek Z 4.1.2017
25.4.2017Pícha Aleš 1986 Teensy-Weensy 6 km + 20 překážek M 27.4.2017
8.6.2017Pipek Jaroslav 1984 2N 6 km + 20 překážek M 10.6.2017
29.1.2017Pištělák David 1988 Na slušno 6 km + 20 překážek M 6.2.2017
12.2.2017Pithardtová Kristýna 1991 6 km + 20 překážek Z 21.2.2017
18.5.2017PIXOVÁ ANDREA 1983 METRÁČEK 6 km + 20 překážek Z 20.5.2017
8.5.2017Pizúr Marek + Pizúrová Ivana 1977 6 km + 20 překážek MIX 15.5.2017
27.11.2016Plachá Tereza 1992 NO TY VOLE 6 km + 20 překážek Z 30.11.2016
8.6.2017Plavý Jr Jaroslav 1984 NO TY VOLE 6 km + 20 překážek M 8.6.2017
30.5.2017Pleskot Daniel 1973 6 km + 20 překážek M2 1.6.2017
12.3.2017plesner Michal + Roučková Olga 1980 MPplast Elite Team 6 km + 20 překážek MIX 15.3.2017
20.1.2017Plíhal Jakub 1989 koLEGOvé 6 km + 20 překážek M 26.1.2017
13.11.2016Pluháček Zdeněk 1985 Kamenec Holice 6 km + 20 překážek M 15.11.2016
29.1.2017Pocklan Václav 1990 6 km + 20 překážek M 3.2.2017
29.12.2016Podaný Lubomír + Malá Veronika 1986 6 km + 20 překážek MIX 30.12.2016
28.11.2016Pohl Vojtěch 1987 Okresní přebor 6 km + 20 překážek M 28.11.2016
11.6.2017Pokorný Lukáš 1988 6 km + 20 překážek M 11.6.2017
10.12.2016Polák Michal + Dětáková Eliška 1992 Světová jelita 6 km + 20 překážek MIX 16.12.2016
19.12.2016Polák Michal 1980 6 km + 20 překážek M 21.12.2016
10.12.2016Polák Marek + Lucie Riantová 1989 Světová jelita 6 km + 20 překážek MIX 13.12.2016
30.11.2016Polčan Štefan 1975 MOTRE Gladiators 6 km + 20 překážek M2 5.12.2016
30.11.2016Polončáková Katarína 1988 NO TY VOLE 6 km + 20 překážek Z 7.12.2016
11.5.2017Popelka Jan + Kristyna Vancová 1992 6 km + 20 překážek MIX 13.5.2017
25.4.2017Popilková Martina + Bajner Tomáš 1980 6 km + 20 překážek MIX 3.5.2017
15.5.2017Posadovský Milan 1992 BRUTÁLNÍ PRINCEZNY 6 km + 20 překážek M 16.5.2017
5.5.2017Posledník Milan 2000 6 km + 20 překážek JM 10.5.2017
13.4.2017Pospíšil Tomáš 1981 P.P.Team 6 km + 20 překážek M 19.4.2017
13.4.2017Poul Pavel 1976 P.P.Team 6 km + 20 překážek M2 19.4.2017
15.12.2016Pouzar Jakub 1999 6 km + 20 překážek M 16.12.2016
19.5.2017Povolný Stanislav 1975 Tvrdý játra 6 km + 20 překážek M2 21.5.2017
11.2.2017Požár Radek 1981 Tvrdý játra 6 km + 20 překážek M 15.2.2017
28.5.2017Pozděna Jiří 1990 Bratr B52 6 km + 20 překážek M 30.5.2017
9.1.2017Přibyl Martin 1975 Noční běsové 6 km + 20 překážek M2 14.1.2017
12.5.2017Příhodová Pavlína 1979 6 km + 20 překážek Z 12.5.2017
8.6.2017Příjmení Lukáš 1989 Team of the Future 6 km + 20 překážek M 16.6.2017
30.11.2016Přikryl Tomáš 1984 TF Legion Gym 6 km + 20 překážek M 4.12.2016
22.5.2017Primus Petr 1973 6 km + 20 překážek M2 24.5.2017
24.11.2016Procházka Ondřej 1992 6 km + 20 překážek M 25.11.2016
24.5.2017Procházka Daniel 1996 SDH Chlumětín 6 km + 20 překážek M 30.5.2017
12.1.2017Procházka Tomáš 1988 GYM SEKACKY 6 km + 20 překážek M 17.1.2017
28.2.2017Procházka Aleš 1993 POZOR 6 km + 20 překážek M 3.3.2017
25.1.2017Procházková Monika 1991 2haSance 6 km + 20 překážek Z 31.1.2017
7.6.2017Prokeš Jiří 1985 6 km + 20 překážek M 10.6.2017
6.3.2017Průša Milan + Potůčková Tereza 1995 The King and The Queen 6 km + 20 překážek MIX 8.3.2017
8.6.2017Puchýř Adam 1997 Team of the Future 6 km + 20 překážek M 16.6.2017
10.5.2017Rajchman Martin + Javná Ivana 1988 Bonnie & Clyde 6 km + 20 překážek MIX 20.5.2017
29.5.2017Ráliš Petr 1983 6 km + 20 překážek M 3.6.2017
8.5.2017Rašková Martina 1982 Marťánek 6 km + 20 překážek Z 16.5.2017
14.11.2016Rathouský Václav 1989 6 km + 20 překážek M 18.11.2016
30.1.2017Rejmont Ondřej 1988 6 km + 20 překážek M 1.2.2017
23.2.2017Rejmont Pavel 1962 TJ Slavoj Syrovátka 6 km + 20 překážek M2 28.2.2017
29.12.2016Remeš Jan 1988 6 km + 20 překážek M 30.12.2016
23.12.2016Renner Aleš 1974 SITA CZ Jihlava 6 km + 20 překážek M2 28.12.2016
20.11.2016Řezníček Jan 1973 Junák Č.Kostelec 6 km + 20 překážek M2 24.11.2016
26.5.2017Richter Milan 1992 6 km + 20 překážek M 27.5.2017
17.3.2017Richter Jiří 1981 Predátoři nekecaj! 6 km + 20 překážek M 21.3.2017
9.5.2017Richtr Michal 1981 RunSport Team 6 km + 20 překážek M 12.5.2017
30.11.2016Riedl Jakub 1990 6 km + 20 překážek M 6.12.2016
31.12.2016Říha Michal + Jitka Tománková 1988 6 km + 20 překážek MIX 6.1.2017
21.12.2016Říhová Andrea 1982 6 km + 20 překážek Z 22.12.2016
9.6.2017Rosa Petr 1994 PARTY - TEAM 6 km + 20 překážek M 14.6.2017
3.1.2017Roth Zdeněk 1985 6 km + 20 překážek M 5.1.2017
30.1.2017Rott Pavel + Zálešáková Eva 1977 Total Vital 6 km + 20 překážek MIX 2.2.2017
13.5.2017Roubal Tomáš 1982 Rytíři Kladno 6 km + 20 překážek M 14.5.2017
21.5.2017Rulc Patrik 2001 6 km + 20 překážek JM 24.5.2017
6.6.2017Rundová Tereza 1997 6 km + 20 překážek Z 9.6.2017
18.11.2016Růžek Pavel 1993 6 km + 20 překážek M 22.11.2016
18.11.2016Růžek Vojtěch 1999 6 km + 20 překážek M 22.11.2016
23.12.2016Růžička Zbyněk 1964 SITA CZ Jihlava 6 km + 20 překážek M2 28.12.2016
30.12.2016Růžička Jan + Polomská Michaela 1995 Caesarova garda TRIUMPHALIS 6 km + 20 překážek MIX 3.1.2017
27.2.2017Ruzickova Lucie 1993 6 km + 20 překážek Z 1.3.2017
5.2.2017Rybenský Milan 1993 6 km + 20 překážek M 8.2.2017
29.11.2016Rybišar Josef 1974 čvacht 6 km + 20 překážek M2 30.11.2016
1.12.2016Rybola Pavel 1985 J.I.P.P. 6 km + 20 překážek M 4.12.2016
30.11.2016Rybolova Pavla 1983 J.I.P.P. 6 km + 20 překážek Z 4.12.2016
13.5.2017Rychlá Pavlína 1985 KOS Krnov 6 km + 20 překážek Z 14.5.2017
13.11.2016Ryšavý Martin 1975 PRO MUSIC PROLOG BIKE 6 km + 20 překážek M2 15.11.2016
17.11.2016Ryšavý Šimon 2000 6 km + 20 překážek JM 22.11.2016
29.11.2016Sadílek Petr 1979 Bálešáci 6 km + 20 překážek M 4.12.2016
28.12.2016Sadílek Martin 1987 chrobaci 6 km + 20 překážek M 30.12.2016
9.6.2017Šáfr Jaroslav 1992 6 km + 20 překážek M 9.6.2017
11.6.2017Šamalík Vít 1994 AjTý 6 km + 20 překážek M 15.6.2017
15.2.2017Šára David + Šárová Jana 1980 Perníci 6 km + 20 překážek MIX 17.2.2017
11.6.2017Šatava Daniel 1980 6 km + 20 překážek M 13.6.2017
30.5.2017Sauerová Monika + Monika Sauerová 1989 6 km + 20 překážek Z 7.6.2017
13.11.2016Schejbal David 1991 6 km + 20 překážek M 22.11.2016
12.11.2016Scholzová Lenka 1985 6 km + 20 překážek Z 15.11.2016
29.11.2016Schönbeková Klára 1994 Dragouni 6 km + 20 překážek Z 30.11.2016
29.1.2017Šebek Petr 1990 pivní princátka 6 km + 20 překážek M 5.2.2017
14.1.2017Seidl Daniel 1988 6 km + 20 překážek M 17.1.2017
20.5.2017Šejna Aleš 1985 6 km + 20 překážek M 27.5.2017
12.2.2017Semecky Martin 1987 6 km + 20 překážek M 14.2.2017
21.12.2016Ševčík Michal 1994 SVVAT 6 km + 20 překážek M 22.12.2016
21.12.2016Ševčík Jiří + Zapletalová Marie 1991 6 km + 20 překážek MIX 28.12.2016
1.3.2017Šich Pavel 1987 Brokenleged Vikings 6 km + 20 překážek M 3.3.2017
30.11.2016Šimeček Mojmír 1982 6 km + 20 překážek M 6.12.2016
8.6.2017Šimek Zdeněk 1986 Team of the Future 6 km + 20 překážek M 16.6.2017
17.5.2017Šimr Petr 1986 Holup 6 km + 20 překážek M 24.5.2017
30.4.2017Šipka Lukáš + Mazánková Petra 1988 6 km + 20 překážek MIX 3.5.2017
16.5.2017Šipla Miroslav 2000 6 km + 20 překážek JM 23.5.2017
2.6.2017Sitterová Daniela 1991 BRUTÁLNÍ PRINCEZNY 6 km + 20 překážek Z 6.6.2017
5.6.2017Sklenák Igor 1992 SRTG Podluží 6 km + 20 překážek M 7.6.2017
9.5.2017Škodová Pavla 1983 6 km + 20 překážek Z 13.5.2017
12.11.2016Skořepová Tereza + Petr Kašpar 1978 6 km + 20 překážek MIX 21.11.2016
1.3.2017Skřeček Michael 1991 Brokenleged Vikings 6 km + 20 překážek M 3.3.2017
6.6.2017Skýva Daniel 1974 6 km + 20 překážek M2 8.6.2017
9.6.2017Skývová Jana 1974 6 km + 20 překážek Z2 14.6.2017
12.5.2017Sladká Zůzi 1988 Zůzi Quatro 6 km + 20 překážek Z 19.5.2017
15.11.2016Sláma Pavel 1982 Rocky 6 km + 20 překážek M 15.11.2016
15.11.2016Slaměník Bedřich 1976 neBULL 6 km + 20 překážek M2 22.11.2016
11.12.2016Slavíček Marcel 1975 8 STATEČNÝCH 6 km + 20 překážek M2 12.12.2016
13.11.2016Slezák Roman 1976 OSK OPOČNO 6 km + 20 překážek M2 15.11.2016
25.1.2017Šmídová Klára 1990 Drsný brzdičky 6 km + 20 překážek Z 27.1.2017
26.11.2016Šmok David + Havlová Katka 1993 Retardíci 6 km + 20 překážek MIX 28.11.2016
28.5.2017Šmolíková Michaela 1992 SRTG Rokycany 6 km + 20 překážek Z 31.5.2017
9.12.2016Smutný Jiří 1981 PATA ŠPIČKA 6 km + 20 překážek M 15.12.2016
12.11.2016Snopko David 1982 6 km + 20 překážek M 15.11.2016
12.4.2017Snopková Kateřina 1983 6 km + 20 překážek Z 14.4.2017
29.11.2016Šnorová Lucie 1983 Litvínov 6 km + 20 překážek Z 5.12.2016
31.12.2016Sochor Lukáš 1978 Varovi legie 6 km + 20 překážek M 7.1.2017
30.11.2016Sokolová Markéta 1984 6 km + 20 překážek Z 5.12.2016
31.12.2016Sokolová Olga 1964 SRTG Česká Třebová 6 km + 20 překážek Z2 5.1.2017
27.12.2016Solil Pavel 1983 Spolek Borek 6 km + 20 překážek M 28.12.2016
30.11.2016Šotolová Markéta 1989 6 km + 20 překážek Z 6.12.2016
25.5.2017Šoukal Daniel 1996 6 km + 20 překážek M 31.5.2017
13.2.2017Soukup Tomáš 1998 6 km + 20 překážek M 15.2.2017
13.2.2017Soukup Petr 1973 6 km + 20 překážek M2 15.2.2017
1.6.2017Špidlík Ondřej + Felklová Květa 1992 Urbangang 6 km + 20 překážek MIX 1.6.2017
29.11.2016Spitzerová Zuzana 1996 Dragouni 6 km + 20 překážek Z 30.11.2016
24.11.2016Šplíchalová Alena 1992 6 km + 20 překážek Z 29.11.2016
25.4.2017Šprachta Milan 1974 6 km + 20 překážek M2 27.4.2017
24.5.2017Sramek Dobroslav + Jana Šturmová 1982 Lanáčovci 6 km + 20 překážek MIX 31.5.2017
25.12.2016Šreibr Josef 1975 6 km + 20 překážek M2 3.1.2017
7.1.2017Šreibr Josef 1996 6 km + 20 překážek M 11.1.2017
27.2.2017Šrůtek Stanislav 1958 Podkrkonošský team 6 km + 20 překážek M2 1.3.2017
27.2.2017Šrůtková Petra 1988 Podkrkonošský team 6 km + 20 překážek Z 1.3.2017
1.3.2017Staněk Pavel 1993 POZOR 6 km + 20 překážek M 2.3.2017
31.12.2016Stary Ondrej 1981 6 km + 20 překážek M 11.1.2017
24.11.2016Šťastná Andrea 1988 RECUTECH 6 km + 20 překážek Z 25.11.2016
14.11.2016Šťastný František + Stachová Martina 1982 Supermanova letka 6 km + 20 překážek MIX 16.11.2016
27.5.2017Šťastný Ivo 1992 6 km + 20 překážek M 1.6.2017
24.1.2017Šťastný Michal 1993 Tvrdý Játra 6 km + 20 překážek M 31.1.2017
8.6.2017Steinmetz Martin 1978 2N 6 km + 20 překážek M 10.6.2017
11.6.2017Štejnar Jakub 1990 6 km + 20 překážek M 11.6.2017
12.3.2017Stejskal Filip 1994 6 km + 20 překážek M 14.3.2017
30.11.2016Stejskalová Alena + Stejskal Boris 1989 BOBAJ 6 km + 20 překážek MIX 4.12.2016
25.11.2016Štěpán Josef 1987 6 km + 20 překážek M 28.11.2016
12.11.2016Štěpánková Eva + Josef Prošek 1972 strašáci z biatlonu 6 km + 20 překážek MIX 13.11.2016
10.5.2017Štíbal Martin 1988 MK Kladno 6 km + 20 překážek M 12.5.2017
10.5.2017Štíbalová Kateřina 1989 MK Kladno 6 km + 20 překážek Z 12.5.2017
29.5.2017Stodůlka Libor 1976 Pivaři 6 km + 20 překážek M2 29.5.2017
9.2.2017Strachoňová Helena 1989 Na slušno 6 km + 20 překážek Z 18.2.2017
8.6.2017Strašík Lukáš 1992 2N 6 km + 20 překážek M 13.6.2017
1.6.2017Strašrybka Tibor 1984 6 km + 20 překážek M 1.6.2017
24.3.2017Stratílek Aleš 1986 IZS 6 km + 20 překážek M 28.3.2017
24.12.2016Štraub David 1981 6 km + 20 překážek M 30.12.2016
2.6.2017Stříteská Petra + Lukáš Slávka 1979 Lupet 6 km + 20 překážek MIX 10.6.2017
29.12.2016Stříteská Petra 1985 6 km + 20 překážek Z 30.12.2016
30.5.2017štrunc michal 1970 6 km + 20 překážek M2 7.6.2017
3.5.2017Stuchlik Bohumil 1966 6 km + 20 překážek M2 10.5.2017
28.2.2017Studený Jakub 1990 Zabijáci 6 km + 20 překážek M 2.3.2017
28.2.2017Studený Luděk 1993 Zabijáci 6 km + 20 překážek M 3.3.2017
11.6.2017Šturma Miloslav 1978 6 km + 20 překážek M 13.6.2017
15.5.2017Šturma Milan 2000 6 km + 20 překážek JM 17.5.2017
24.4.2017Šubrová Marie 1974 Fit4fun 6 km + 20 překážek Z2 24.4.2017
23.11.2016Suchánková Jana 1994 6 km + 20 překážek Z 30.11.2016
10.5.2017suchy petr 1970 katřina durychova 6 km + 20 překážek M2 12.5.2017
12.3.2017Šulc Petr 1995 6 km + 20 překážek M 14.3.2017
7.5.2017Šulc Martin 1982 6 km + 20 překážek M 15.5.2017
1.3.2017Surý Lukáš 1990 Brokenleged Vikings 6 km + 20 překážek M 3.3.2017
21.5.2017svecova martina 1982 6 km + 20 překážek Z 21.5.2017
2.4.2017Svoboda Jan 2002 6 km + 20 překážek JM 11.4.2017
3.6.2017Svoboda Martin 1987 6 km + 20 překážek M 6.6.2017
31.12.2016Svoboda Marek 1988 6 km + 20 překážek M 7.1.2017
20.12.2016Svobodová Mirka 1987 6 km + 20 překážek Z 22.12.2016
15.5.2017Svobodová Veronika 1993 BRUTÁLNÍ PRINCEZNY 6 km + 20 překážek Z 17.5.2017
29.11.2016Svobodova Jirina + Svoboda Jakub 1974 Super team Bilina 6 km + 20 překážek MIX 6.12.2016
9.5.2017Svobodová Nikola 1990 6 km + 20 překážek Z 16.5.2017
26.1.2017Svobodová Dita 1986 slim and loft 6 km + 20 překážek Z 28.1.2017
1.6.2017Svobodová Dominika 1995 Mission: SURVIVE 6 km + 20 překážek Z 3.6.2017
6.6.2017Szénási Adam 1988 svvat 6 km + 20 překážek M 8.6.2017
19.3.2017Tesař Lukáš 1984 Spolek ledoborců 6 km + 20 překážek M 25.3.2017
30.3.2017Tichý Pavel 1968 6 km + 20 překážek M2 31.3.2017
15.5.2017Tichý Václav 1982 Kratká street 6 km + 20 překážek M 24.5.2017
31.12.2016Tilgner Michal 1992 Cheerleaders 6 km + 20 překážek M 4.1.2017
31.12.2016Tilgner Jakub 1990 Cheerleaders 6 km + 20 překážek M 4.1.2017
8.5.2017Titěrová Barbora 2001 Army Run Elite Runners 6 km + 20 překážek JZ 10.5.2017
29.1.2017Tlach Stanislav 1979 pivní princátka 6 km + 20 překážek M 7.2.2017
18.5.2017Tojnar Pavel 1973 6 km + 20 překážek M2 21.5.2017
17.4.2017Tomíček Václav 1996 SRTG Hradec Králové 6 km + 20 překážek M 19.4.2017
12.3.2017Tóth Roman 1994 6 km + 20 překážek M 16.3.2017
30.1.2017Trávníček Jan 1987 6 km + 20 překážek M 9.2.2017
10.6.2017Třešňák Petr + Lulu Horová 1983 SlanýKobylky 6 km + 20 překážek MIX 10.6.2017
30.11.2016Trnečka Pavel 2000 Spolek ledoborců 6 km + 20 překážek M 4.12.2016
30.11.2016Trnečka Michal 1986 Spolek ledoborců 6 km + 20 překážek M 3.12.2016
30.3.2017Trojan Aleš 1975 6 km + 20 překážek M2 30.3.2017
12.3.2017Trousil Pavel + Pavlína Trousilová 1967 DOBRODRUZI 6 km + 20 překážek MIX 15.3.2017
22.5.2017Trubač Lukáš 1984 KTB fitness Kromeříž 6 km + 20 překážek M 23.5.2017
12.3.2017Trýb Adam 1994 6 km + 20 překážek M 16.3.2017
28.4.2017Tušer Michal 1982 6 km + 20 překážek M 3.5.2017
29.11.2016Tvrdek Libor + Jana Tvrdková 1976 Litvínov 6 km + 20 překážek MIX 30.11.2016
9.2.2017Udržalová Pavla 1985 OK Lokomotiva Pardubice 6 km + 20 překážek Z 16.2.2017
19.1.2017Uher Tomáš 1985 6 km + 20 překážek M 21.1.2017
8.3.2017Ulman Robert 1980 6 km + 20 překážek M 10.3.2017
25.5.2017Unčovský Petr 1988 6 km + 20 překážek M 30.5.2017
9.5.2017Urban Jakub 1988 Koch 6 km + 20 překážek M 11.5.2017
19.5.2017Urban Karel 1991 6 km + 20 překážek M 25.5.2017
28.2.2017Urbánek Jan 1974 6 km + 20 překážek M2 3.3.2017
15.5.2017Urbánek Milan 1987 6 km + 20 překážek M 17.5.2017
5.6.2017Urbanová Martina 1985 6 km + 20 překážek Z 11.6.2017
27.11.2016Vachalová Šárka 1986 NO TY VOLE 6 km + 20 překážek Z 4.12.2016
9.5.2017Vacková Adéla + Štěpánek Petr 1991 Hlinecký vánek 6 km + 20 překážek MIX 11.5.2017
30.4.2017Václavek Petr 1994 6 km + 20 překážek M 3.5.2017
22.2.2017václavková petra 1979 6 km + 20 překážek Z 4.3.2017
12.2.2017Vagner Zdenek 1979 maxáci 6 km + 20 překážek M 14.2.2017
21.11.2016Vaic Pavel 1972 6 km + 20 překážek M2 21.11.2016
23.2.2017Vais Pavel 1989 6 km + 20 překážek M 25.2.2017
6.6.2017Valasek Jaroslav + Petra Hanousková 1984 svabi.cz 6 km + 20 překážek MIX 12.6.2017
25.4.2017Valenta Pavel 1983 6 km + 20 překážek M 27.4.2017
25.4.2017Valenta Radovan + Faltusová Klára 1980 6 km + 20 překážek MIX 27.4.2017
11.3.2017Valenta Petr 1979 6 km + 20 překážek M 18.3.2017
27.2.2017Valešová Anna 1984 6 km + 20 překážek Z 8.3.2017
25.11.2016Valouch Petr + Čtvrtečková Lucie 1975 6 km + 20 překážek MIX 29.11.2016
28.1.2017Váňa František 1976 švédská 3 6 km + 20 překážek M2 8.2.2017
9.6.2017Vandas Radim 1981 Indiana 6 km + 20 překážek M 14.6.2017
19.11.2016Vaněk Aleš 1978 klokánci 6 km + 20 překážek M 24.11.2016
17.4.2017Vaníčková Jana + Vaníček Vladimír 1987 6 km + 20 překážek MIX 19.4.2017
28.2.2017Vanik Jozef 1981 6 km + 20 překážek M 2.3.2017
27.11.2016Vaňková Barbora 1991 NO TY VOLE 6 km + 20 překážek Z 28.11.2016
28.1.2017Varga Tomáš 1974 Švédská 3 6 km + 20 překážek M2 1.2.2017
19.2.2017Vasina Jakub 1980 Valhalla gym 6 km + 20 překážek M 23.2.2017
29.1.2017Vaškůjová Marie 1990 Pivní princátka 6 km + 20 překážek Z 31.1.2017
29.1.2017Vaškůjová Pavlína + Maňásek Martin 1991 pivní princátka 6 km + 20 překážek MIX 31.1.2017
27.2.2017Verčenko Veronika 1988 6 km + 20 překážek Z 7.3.2017
22.5.2017Veselý Jan + Veselá Kateřina 1994 6 km + 20 překážek MIX 24.5.2017
14.12.2016Větrovský Jiří 1979 Vrchlabáci 6 km + 20 překážek M 16.12.2016
12.12.2016Větrovský Jakub + Leštinová Jana 1984 PYRteam 6 km + 20 překážek MIX 13.12.2016
16.5.2017Veverková Markéta + Pikola Stanislav 1989 6 km + 20 překážek MIX 18.5.2017
30.11.2016Vinopalová Václava 1975 6 km + 20 překážek Z2 7.12.2016
2.4.2017Vintrlíková Aneta 1993 Na slušno 6 km + 20 překážek Z 5.4.2017
9.1.2017Víšek Pavel 1976 Noční běsové 6 km + 20 překážek M2 12.1.2017
15.5.2017Vocetková Miroslava 1993 6 km + 20 překážek Z 23.5.2017
25.1.2017Vodička Lukáš 1993 Drsný brzdičky 6 km + 20 překážek M 2.2.2017
17.2.2017Vojtíšek Tomáš 1977 Chrchla a spol. 6 km + 20 překážek M2 22.2.2017
15.5.2017Volanek Honza 1982 Močky Choltice 6 km + 20 překážek M 17.5.2017
15.5.2017Volanek Oldřich 1977 Močky Choltice 6 km + 20 překážek M2 17.5.2017
31.3.2017Volfová Aneta 1991 6 km + 20 překážek Z 4.4.2017
29.12.2016Volková Martina 1977 6 km + 20 překážek Z2 31.12.2016
29.5.2017Voltr Vlastimil 1980 Pivaři 6 km + 20 překážek M 29.5.2017
28.12.2016Vondráček Martin 1985 6 km + 20 překážek M 31.12.2016
21.12.2016Vondráčková Jana 1984 Maxáci 6 km + 20 překážek Z 28.12.2016
9.6.2017Voplakal Jiří 1992 ELEVEN 6 km + 20 překážek M 10.6.2017
8.5.2017Vorisek Petr 1977 6 km + 20 překážek M2 10.5.2017
5.6.2017Voříšek Daniel 1995 Hustodémoni 6 km + 20 překážek M 5.6.2017
12.11.2016Vorobok Tomáš 1990 Predators 6 km + 20 překážek M 15.11.2016
12.11.2016Vorobok Lukáš 1990 Predators 6 km + 20 překážek M 15.11.2016
17.5.2017Vosátka Tomáš + Sládková Michaela 1982 RockMachine - Cyklomax 6 km + 20 překážek MIX 19.5.2017
30.11.2016Voženílek Michal 1980 6 km + 20 překážek M 5.12.2016
26.2.2017Vozenilek Martin 1980 6 km + 20 překážek M 3.3.2017
30.11.2016Voženílek Lukáš 1986 6 km + 20 překážek M 5.12.2016
29.3.2017Vrabec Jan 1991 Vlčí máky 6 km + 20 překážek M 1.4.2017
12.2.2017Vraspír Karel 1977 Tvrdý játra 6 km + 20 překážek M2 15.2.2017
30.1.2017Vysloužilová Kateřina + Kroužek Jan 1964 Total Vital 6 km + 20 překážek MIX 2.2.2017
31.12.2016Walach Tomáš 1994 SDH Stanislavice 6 km + 20 překážek M 3.1.2017
15.11.2016Weinzettl René + Holečková Tereza 1991 Hector95 6 km + 20 překážek MIX 16.11.2016
19.4.2017Witczaková Nikola 1988 6 km + 20 překážek Z 21.4.2017
16.12.2016Wollmuth Petr 1968 6 km + 20 překážek M2 16.12.2016
23.12.2016Žáček Richard 2001 SITA CZ Jihlava 6 km + 20 překážek JM 28.12.2016
23.2.2017Žáček Miloslav 1981 Zabijáci 6 km + 20 překážek M 2.3.2017
23.12.2016Žáček Miroslav 1965 SITA CZ Jihlava 6 km + 20 překážek M2 30.12.2016
17.5.2017Zahálková Denisa 1977 Valhalla gym 6 km + 20 překážek Z2 19.5.2017
29.11.2016Zaplatílek Jan 1988 Krkonoše 6 km + 20 překážek M 4.12.2016
18.4.2017Zápotocká Beáta 1990 6 km + 20 překážek Z 18.4.2017
28.11.2016Zárybnický Aleš 1989 6 km + 20 překážek M 30.11.2016
12.2.2017Zárybnický Michal 1985 6 km + 20 překážek M 14.2.2017
21.5.2017Zavřelová Olga + Tomáš Severin 1972 Tomolí 6 km + 20 překážek MIX 23.5.2017
19.3.2017Zelenda Jan 1981 Spolek ledoborců 6 km + 20 překážek M 21.3.2017
29.5.2017Zeman David 1979 neBull 6 km + 20 překážek M 31.5.2017
12.5.2017Zeman Jaroslav 1978 JACKERMANN 6 km + 20 překážek M 15.5.2017
29.5.2017Zipser Marek + Kateřina Vacková 1996 Syflátoři 6 km + 20 překážek MIX 3.6.2017
9.5.2017Zitta Kamil 1984 6 km + 20 překážek M 11.5.2017
25.1.2017Zittová Jana 1987 Drsný brzdičky 6 km + 20 překážek Z 26.1.2017
11.6.2017Žižka Josef 1980 6 km + 20 překážek M 11.6.2017
31.3.2017Zmitko Jan 1988 Hasiči Zdiby 6 km + 20 překážek M 8.4.2017

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.