Sportvisio

Přihl. jméno
nebo číslo
Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
 

Startovní listina GLADIATOR RACE - MILOVICE - neděle 7.5.2017

Statistika přihlášených

Trať
GR8 km a 25 překážek595
Kategorie
MMuži - 1978 - 1999244
MIXSmíšené dvojice (pouze muž a žena)101
ZŽeny - 1978 - 199996
M2Muži - 1977 a starší73
TTýmy (čtyřčlenné)37
Z2Ženy - 1977 a starší18
JMJunioři - 2000 - 200317
JZJuniorky - 2000 - 20039
Celkem přihlášených595

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
18.11.2016Adam Jan 1996 Máme to za pár 8 km a 25 překážek M 21.11.2016
18.11.2016Adam Jiří + Baturko Jurij 1960 Máme to za pár 8 km a 25 překážek M2 21.11.2016
29.3.2017Adámek Petr 1993 Bohemia 8 km a 25 překážek M 31.3.2017
29.4.2017Adámek Martin 1998 Traitors 8 km a 25 překážek M 3.5.2017
18.11.2016Andělová Monika 1970 DÁMTO 8 km a 25 překážek Z2 18.11.2016
29.3.2017Ansorge Martin 1992 Bohemia 8 km a 25 překážek M 31.3.2017
21.4.2017Antošová Žaneta 1985 Olfin Car 8 km a 25 překážek Z 28.4.2017
31.12.2016Arazim Milan 1980 ROCO TEAM 8 km a 25 překážek M 11.1.2017
30.3.2017Audy Zdeněk + Haindl Tomáš + Haindl Daniel + Fila Radek 1979 8 km a 25 překážek M 4.4.2017
18.3.2017Augusta Lukáš + Furst Michal 1991 8 km a 25 překážek M 21.3.2017
13.2.2017Babušková Stanislava 1974 8 km a 25 překážek Z2 16.2.2017
5.3.2017Barochovská Andrea 1976 SVVAT 8 km a 25 překážek Z2 5.3.2017
19.2.2017Barták Aleš 1965 8 km a 25 překážek M2 2.3.2017
19.2.2017Barták Vít 1998 8 km a 25 překážek M 2.3.2017
24.3.2017Barták Lubomír + Zoufalci 1967 Zoufalci 8 km a 25 překážek M2 29.3.2017
7.1.2017Bartáková Ivana 2000 8 km a 25 překážek JZ 11.1.2017
31.1.2017Bartoňková Tereza + Veletová Iveta + Myslivcová Lucie + Zbranková Tereza 1988 Rychlá rota 8 km a 25 překážek T 1.2.2017
29.3.2017Bartošová Petra + Jan Bartoš 1978 HBčkovi 8 km a 25 překážek MIX 30.3.2017
18.11.2016Baturko Jurij 1964 Máme to za pár 8 km a 25 překážek M2 21.11.2016
30.1.2017Bayer Tomáš 1982 Total Vital 8 km a 25 překážek M 4.2.2017
10.1.2017Bečička Petr 1971 8 km a 25 překážek M2 13.1.2017
28.1.2017Becvar Adam + Michal Nováček 1997 8 km a 25 překážek M 1.2.2017
17.11.2016Bednář Petr 1986 8 km a 25 překážek M 21.11.2016
17.11.2016Bednář Ladislav 1984 8 km a 25 překážek M 21.11.2016
18.12.2016Bendl Petr + Bendlová Petra 1974 8 km a 25 překážek MIX 21.12.2016
29.1.2017Beneš Martin 1987 8 km a 25 překážek M 1.2.2017
31.1.2017Beneš Jakub 1998 8 km a 25 překážek M 2.2.2017
30.1.2017Benešová Barbora + Hejna Jiří 1992 Vlčí máky 8 km a 25 překážek MIX 1.2.2017
24.2.2017Bezdíčková Lenka 1976 8 km a 25 překážek Z2 1.3.2017
26.4.2017Binko Dominik 1997 TRIUMPHALIS 8 km a 25 překážek M 3.5.2017
7.12.2016Blažek Tomáš + Hůlková Michaela + Blažek Vojtěch + Dvořáková Martina 1993 Bahňáci 8 km a 25 překážek T 8.12.2016
30.11.2016Blümel Prokop 1987 8 km a 25 překážek M 4.12.2016
31.1.2017Bogdan Lubomír 1991 Běháme pro radost Pardubice 8 km a 25 překážek M 2.2.2017
9.12.2016Boháčová Soňa + Bastien Guillaume + Bastien Guillaume 1988 Guillaume Bastien 8 km a 25 překážek MIX 13.12.2016
26.2.2017Bohatý Martin 1980 8 km a 25 překážek M 1.3.2017
18.2.2017Bohm Jaroslav 1977 KAPEBAJA TEAM 8 km a 25 překážek M2 23.2.2017
29.3.2017Boková Ivana + Šárka Hlaváčová 1999 Titáni 8 km a 25 překážek Z 5.4.2017
24.3.2017Borecká Věra + Zoufalci 1987 Zoufalci 8 km a 25 překážek Z 29.3.2017
11.1.2017Borovička Stanislav 1975 8 km a 25 překážek M2 13.1.2017
16.2.2017Boura Martin 1992 8 km a 25 překážek M 24.2.2017
24.3.2017Bozděch Jaroslav 1988 8 km a 25 překážek M 29.3.2017
3.3.2017Brabec Martin 1986 Jupko 8 km a 25 překážek M 10.3.2017
29.3.2017Braha Pavel 1992 Bohemia 8 km a 25 překážek M 6.4.2017
8.3.2017Brejcha Jakub + Gabriela Hratmanová + Gabriela Hartmanová 1995 Moudrá pěchota 8 km a 25 překážek MIX 16.3.2017
26.4.2017Bronská Jana + Knop Pavel 1990 8 km a 25 překážek MIX 28.4.2017
22.12.2016Brož Michal 1978 Maxáci 8 km a 25 překážek M 29.12.2016
5.2.2017Brunner Honza 1982 8 km a 25 překážek M 15.2.2017
16.3.2017Brzobohatá Šárka 1985 Sharek 8 km a 25 překážek Z 24.3.2017
25.4.2017Bukeš Milan + Matýsková Martina 1990 M&M 8 km a 25 překážek MIX 26.4.2017
6.3.2017Bureš David 1980 tres iuris 8 km a 25 překážek M 9.3.2017
24.2.2017Caha Tomáš 1982 8 km a 25 překážek M 28.2.2017
3.12.2016Čapek Josef 1987 HASIČI Písková Lhota 8 km a 25 překážek M 6.12.2016
26.11.2016Capkova Petra + Jakub Větrovský + Denisa Voborová + Špaček Jan 1978 8 km a 25 překážek T 29.11.2016
23.11.2016Capouch Jan 1981 8 km a 25 překážek M 3.12.2016
5.12.2016Capůrka Ctirad 1974 8 km a 25 překážek JZ 7.12.2016
19.2.2017Cardová Alena 1988 Parťáci do bahna 8 km a 25 překážek Z 28.2.2017
31.1.2017Čáslavská Lucie + Matysová Petra 1992 Princezny 8 km a 25 překážek Z 8.2.2017
23.12.2016Čáslavský Petr 1980 8 km a 25 překážek M 30.12.2016
18.2.2017Čavoš Viktor 1993 Nejde jenom chcíplá koza !!!! 8 km a 25 překážek M 20.2.2017
14.3.2017Ceplová Michaela + Daniela Volejníková + Andrea Vodrážková + Pavel Blažek 1990 Ramba z prášku 8 km a 25 překážek T 16.3.2017
12.3.2017Čermák Adam 1999 8 km a 25 překážek M 16.3.2017
25.1.2017Čermák Martin 1978 PEPINO 8 km a 25 překážek M 1.2.2017
19.11.2016Čermák Jan + Sklenářová Barča + Špatenka Karel 1984 Retard Seals 8 km a 25 překážek MIX 29.11.2016
5.12.2016Černá Blanka 1983 8 km a 25 překážek Z 5.12.2016
23.1.2017Černá Jana + Klesová Jana + Kastnerová Kristýna + Gabriela Silovská 1974 BKV - POSTRADATELNI 8 km a 25 překážek T 24.1.2017
9.1.2017Černoch Michal 1977 8 km a 25 překážek M2 10.1.2017
30.3.2017Černý Jakub 1992 8 km a 25 překážek M 1.4.2017
14.11.2016Černý Pavel 1983 neBULL 8 km a 25 překážek M 15.11.2016
13.12.2016Chaloupka Radek 1991 8 km a 25 překážek M 14.12.2016
17.3.2017Charouzková Karolina + Roman Pinkava 1986 Predator Workout Kladno 8 km a 25 překážek MIX 18.3.2017
26.2.2017Chmelařová Eliška 1985 AR Elita Team 8 km a 25 překážek Z 26.2.2017
11.4.2017Chmelová Barbora 2000 SRTG Čelákovice 8 km a 25 překážek JZ 19.4.2017
26.12.2016Čihák Martin + Šváchová Kateřina 1991 Pneuservis František Kulháň 8 km a 25 překážek MIX 28.12.2016
4.1.2017Círek Jan + Fabiánová Lenka + Fabiánová Lenka 1971 8 km a 25 překážek MIX 6.1.2017
3.3.2017Čížek Jakub + Čížková Petra 1991 8 km a 25 překážek MIX 8.3.2017
28.12.2016Cvejn Antonín 1992 LUDUS MAGNUS 8 km a 25 překážek M 30.12.2016
26.1.2017Danihelka Tomáš 1988 ABUS Přelouč 8 km a 25 překážek M 31.1.2017
11.2.2017Darebný Filip 1988 SKP Maják 8 km a 25 překážek M 16.2.2017
13.11.2016Delsart Petr + Jiří Delsart + Pavel Novák + Michal Novák 1968 Partička 8 km a 25 překážek T 14.11.2016
21.11.2016Demjanovič Tomáš 1987 8 km a 25 překážek M 24.11.2016
3.3.2017Dobruský Jaromír + Smolík Tomáš + Jablonský Michael + Králová Lenka 1978 Sexy bonbónky 8 km a 25 překážek T 7.3.2017
18.2.2017Dolečková Veronika 1989 Nejde jenom chcíplá koza !!!! 8 km a 25 překážek Z 24.2.2017
15.2.2017Doležalová Denisa 1993 Z 8 km a 25 překážek Z 16.2.2017
2.4.2017Doležalová Šárka 1994 HC Devro 8 km a 25 překážek Z 7.4.2017
3.3.2017Doušová Barbora + Zuzana Sovová + Jana Vonášková + Lucie Benešová 1989 8 km a 25 překážek T 4.3.2017
21.3.2017Dráb Miroslav + Lucie Moudrá 1978 moudrá pěchota 8 km a 25 překážek MIX 22.3.2017
19.2.2017Drahorádová Klára 1990 parťačky do bahna 8 km a 25 překážek Z 23.2.2017
24.4.2017Drexlerová Veronika + Tomáš Drexlero + Marek Veselý + Marek Januška 1982 pujcovnaobytnaku.cz 8 km a 25 překážek T 27.4.2017
1.3.2017Dufek Jakub 1994 8 km a 25 překážek M 8.3.2017
31.1.2017Durych Vilém 1964 SRTG Praha 8 km a 25 překážek M2 8.2.2017
31.1.2017Durychová Kateřina 1972 SRTG Praha 8 km a 25 překážek Z2 8.2.2017
26.4.2017Dušek Michal 1995 8 km a 25 překážek M 29.4.2017
4.3.2017Dusil Radek + Dusilová Jana + Dusilová Jana + Miroslav Ježek + Pavlína Vacková 1995 Dusil Team 8 km a 25 překážek T 7.3.2017
30.3.2017Dvořáček Radek + Hrazdil Martin + Sonda Martin + Havlásek Jan 1989 SVVAT 8 km a 25 překážek T 6.4.2017
21.12.2016Dvořáčková Petra 1987 Maxáci 8 km a 25 překážek Z 28.12.2016
24.4.2017Dvořák Štěpán 2003 FWF 8 km a 25 překážek JM 29.4.2017
15.12.2016Dvořák Libor 1974 TRIUMPHALIS 8 km a 25 překážek M2 19.12.2016
1.1.2017Dzurenda Ján 1989 Kooki Dirt 8 km a 25 překážek M 3.1.2017
28.3.2017Dzurková Magda + Forgáčová Eva + Vacek Tomáš + Houdek Pavel 1994 Fitness by Věra 8 km a 25 překážek T 30.3.2017
22.4.2017Elmasheva Alina 1989 8 km a 25 překážek Z 28.4.2017
31.12.2016Fiala Pavel 1970 8 km a 25 překážek M2 11.1.2017
14.2.2017Fialová Dagmar 1993 8 km a 25 překážek Z 23.2.2017
17.1.2017Fidrmuc Pavel 1983 Rykol 8 km a 25 překážek M 19.1.2017
31.3.2017Fierla Martin 1986 8 km a 25 překážek M 7.4.2017
30.3.2017Fila Radek + Audy Zdeněk + Haindl Tomáš + Haindl Daniel 1979 8 km a 25 překážek M 8.4.2017
14.3.2017Filová Michaela 1980 Tuřický Gladiátor Team 8 km a 25 překážek M 16.3.2017
30.3.2017Finke Kateřina + Honza Skořepa 1993 8 km a 25 překážek MIX 7.4.2017
13.3.2017Fischer Michal 1983 Vrchlabí 8 km a 25 překážek M 22.3.2017
24.3.2017Fojtík Václav 1984 8 km a 25 překážek M 28.3.2017
24.4.2017Fojtíková Dita 1987 8 km a 25 překážek Z 3.5.2017
18.2.2017Fojtů Josef 1980 KAPEBAJA TEAM 8 km a 25 překážek M 23.2.2017
6.4.2017Fól Radim 2001 Target sport Milovice 8 km a 25 překážek JM 11.4.2017
15.11.2016Frait Marek 1967 Hector95 8 km a 25 překážek M2 16.11.2016
30.1.2017Frei Martin 1978 8 km a 25 překážek M 2.2.2017
23.1.2017Frič Jaroslav 1975 8 km a 25 překážek M2 27.1.2017
26.3.2017Frýbová Jana 1978 8 km a 25 překážek Z 28.3.2017
5.4.2017Furar Josef 1986 8 km a 25 překážek M 7.4.2017
18.3.2017Furst Michal + Augusta Lukáš 1990 8 km a 25 překážek M 22.3.2017
15.1.2017Gábler Stanislav 1979 8 km a 25 překážek M 17.1.2017
8.3.2017Gajdoš Jan + Kateřina Klímová 1992 8 km a 25 překážek MIX 14.3.2017
13.2.2017Görgl Jan 1976 8 km a 25 překážek M2 15.2.2017
30.11.2016Grigorov David + Adéla Grigorovová + Michal Lajcsik + Jiří Kadlec 1993 8 km a 25 překážek T 4.12.2016
23.4.2017Grudzinska Patrycja 1985 8 km a 25 překážek Z 24.4.2017
18.2.2017Gulenko Kristina 1995 Nejde jenom chcíplá koza !!!! 8 km a 25 překážek Z 21.2.2017
29.4.2017Gurnik Stanislav 1987 Angels 8 km a 25 překážek M 30.4.2017
28.11.2016Gygal Tomáš 1975 GT team 8 km a 25 překážek M2 29.11.2016
28.11.2016Gygal Dominik 1999 GT team 8 km a 25 překážek M 29.11.2016
30.3.2017HAINDL Daniel 1998 8 km a 25 překážek M 5.4.2017
30.3.2017Haindl Tomas 1972 KMG 8 km a 25 překážek M2 4.4.2017
30.11.2016Hálová Martina + Hála Jiří + Nosek Karel + Kateřina Nosková 1985 Hálovi 8 km a 25 překážek T 5.12.2016
12.3.2017Hampejs Tomáš 1992 8 km a 25 překážek M 16.3.2017
6.3.2017Hamzová Gabriela 1999 8 km a 25 překážek Z 14.3.2017
16.3.2017Handlíř David 1991 8 km a 25 překážek M 24.3.2017
13.3.2017Hanuš Jakub 1988 Vrchlabí 8 km a 25 překážek M 17.3.2017
31.3.2017Hašek Rostislav 1991 HC Devro 8 km a 25 překážek M 4.4.2017
1.4.2017Hašková Anna 1989 Velké Čupakabry 8 km a 25 překážek Z 11.4.2017
18.11.2016Hawlik Ondřej 1988 8 km a 25 překážek M 21.11.2016
5.3.2017Heindl Radim 1986 8 km a 25 překážek M 15.3.2017
27.12.2016Heitl Michal 1990 8 km a 25 překážek M 3.1.2017
27.12.2016Heitl Antonín 1982 8 km a 25 překážek M 30.12.2016
10.3.2017Hejčlová Michala + Mlejnek Tomáš 1990 Teach'sTeam 8 km a 25 překážek MIX 14.3.2017
11.4.2017Hejla Lukáš 1996 SRTG Čelákovice 8 km a 25 překážek M 19.4.2017
14.3.2017Hejtmánek Karel 1971 8 km a 25 překážek M2 17.3.2017
15.3.2017Hejtmánek Kilián 2003 8 km a 25 překážek JM 17.3.2017
13.11.2016Hendrych Jan 1978 8 km a 25 překážek M 21.11.2016
10.3.2017Herák Josef 1981 srtg varnsdorf 8 km a 25 překážek M 15.3.2017
27.4.2017Himl Marek + Andrea Gruberová 1989 8 km a 25 překážek MIX 4.5.2017
10.3.2017Hisem Miroslav 1983 8 km a 25 překážek M 16.3.2017
11.3.2017Hisem David 1988 8 km a 25 překážek M 16.3.2017
26.2.2017Hladík Stanislav 1995 "Cardio lovers" 8 km a 25 překážek M 4.3.2017
26.2.2017Hladík Radim 1999 "Cardio lovers" 8 km a 25 překážek M 4.3.2017
29.3.2017Hlaváčová Šárka + Ivana Boková 1998 8 km a 25 překážek Z 4.4.2017
8.4.2017Hlinková Iva 1985 8 km a 25 překážek Z 12.4.2017
29.11.2016Hnida David 1995 8 km a 25 překážek M 4.12.2016
22.4.2017Hnojil Martin 1999 8 km a 25 překážek M 25.4.2017
7.4.2017Hnojilová Nikola 1997 8 km a 25 překážek Z 11.4.2017
3.3.2017Holakovský Radek 1967 8 km a 25 překážek M2 7.3.2017
23.2.2017Holub Petr + Ladislav Výtisk + Václav Vlček + Kristýna Hoidkerová 1982 Angry pandas 8 km a 25 překážek T 2.3.2017
14.3.2017Hora Milan 1987 Alfasquadra team 8 km a 25 překážek M 21.3.2017
30.11.2016Horáček Roman 1987 zzskhk 8 km a 25 překážek M 4.12.2016
10.3.2017Horák Roman 1971 8 km a 25 překážek M2 15.3.2017
12.4.2017Horník Tomáš 1988 Chrobaci 8 km a 25 překážek M 22.4.2017
13.11.2016Hošek Adam 1997 8 km a 25 překážek M 18.11.2016
13.4.2017Hospodka Vojta 2003 SDH Letňany 8 km a 25 překážek JM 14.4.2017
13.4.2017Hospodková Anna 2003 SDH Letňany 8 km a 25 překážek JZ 14.4.2017
9.12.2016Houžvičková Karolina + Houžvička Jindřich 1972 3H 8 km a 25 překážek MIX 12.12.2016
17.2.2017Hrabě Marek 1991 8 km a 25 překážek M 23.2.2017
12.11.2016Hronová Markéta + Miloš Kratochvíl + Markéta Hronová 1990 Czech Tri K. team 8 km a 25 překážek MIX 16.11.2016
26.11.2016Hronová Petra + Jan Knötig 1983 8 km a 25 překážek MIX 30.11.2016
25.1.2017Hrušková Adéla + Martin Chroust 1991 SDH Kořenice 8 km a 25 překážek MIX 26.1.2017
26.4.2017Hubner Viktor 1986 8 km a 25 překážek M 3.5.2017
7.3.2017Hudousek Lukáš 1984 Traitors 8 km a 25 překážek M 9.3.2017
30.3.2017Hýblerová Kateřina + Bilý Zdeněk 1991 Friskáči s.r.o 8 km a 25 překážek MIX 5.4.2017
1.1.2017Hýblová Kateřina 1971 8 km a 25 překážek Z2 3.1.2017
29.3.2017Hyndrák Honza 1986 Zatažená ručka 8 km a 25 překážek M 31.3.2017
28.3.2017Jakša Ladislav 1985 Zadní voj 8 km a 25 překážek M 30.3.2017
29.1.2017Janík Tomáš + Michal Jiroušek 1994 8 km a 25 překážek M 31.1.2017
21.4.2017Jará Marcela 1989 Olfin Car 8 km a 25 překážek Z 28.4.2017
17.11.2016Jelínek Miloš 1988 8 km a 25 překážek M 18.11.2016
25.2.2017Jelínek David 1980 8 km a 25 překážek M 3.3.2017
27.3.2017Jelínková Hniličková Lucie + Dušan Šefelín + Dušan Šefelín 1985 L+D 8 km a 25 překážek MIX 3.4.2017
10.3.2017Ježková Brigita + Cmundová Klára + Štorkánová Lenka + Štorkánová Hana 1993 hedgehog 8 km a 25 překážek T 16.3.2017
24.3.2017Jindra Karel 1982 Zoufalci 8 km a 25 překážek M 28.3.2017
28.3.2017Jindra Patrik + Daňková Denisa + Hačevský Andrej + Gregová Vladimíra 1994 Predators 8 km a 25 překážek T 30.3.2017
8.3.2017Jirásková Klára 1991 8 km a 25 překážek Z 14.3.2017
29.1.2017Jiroušek Michal 1992 8 km a 25 překážek M 31.1.2017
3.3.2017Jirousová Kristína 1997 Jupko 8 km a 25 překážek Z 7.3.2017
31.12.2016Jírová Martina + Jíra Jaroslav 1993 Polabáci 8 km a 25 překážek MIX 4.1.2017
27.3.2017Jordán Jakub 1994 KTB fitness Kroměříž 8 km a 25 překážek M 30.3.2017
25.2.2017Juláková Kristýna 1990 8 km a 25 překážek Z 1.3.2017
7.3.2017Jurcsik Roman 1992 Traitors 8 km a 25 překážek M 10.3.2017
27.2.2017Jusupova Oksana 1989 Boboteam 8 km a 25 překážek Z 1.3.2017
20.2.2017Kábrt Tomáš 1994 8 km a 25 překážek M 21.2.2017
10.3.2017Kadeřábek Pavel 1993 8 km a 25 překážek M 17.3.2017
3.4.2017KADRMAS Martin + Kopecká Anna 2000 8 km a 25 překážek MIX 7.4.2017
31.1.2017Kameníček Ondřej 1992 8 km a 25 překážek M 8.2.2017
30.3.2017Kanta Petr 1993 8 km a 25 překážek M 4.4.2017
30.3.2017Kanta Milan 1965 8 km a 25 překážek M2 4.4.2017
7.3.2017Karaman Michal 1977 8 km a 25 překážek M2 7.3.2017
30.3.2017Karas Vítězslav + Jana Ševčíková 1983 Army Run Elite Runners 8 km a 25 překážek MIX 31.3.2017
19.3.2017Karaus Emil 1979 Bouchači 8 km a 25 překážek M 21.3.2017
29.11.2016Kašpar David 1989 Běháme pro radost Pardubice 8 km a 25 překážek M 6.12.2016
10.12.2016Kašpar Marián 1981 8 km a 25 překážek M 19.12.2016
8.3.2017Kašpar Aleš 1978 INVENTI 8 km a 25 překážek M 11.3.2017
16.11.2016Kašpar Josef + Blanka Fléglová 1995 Pepča a Blanča 8 km a 25 překážek MIX 18.11.2016
28.12.2016Kašparová Lenka 1991 8 km a 25 překážek Z 30.12.2016
21.4.2017Kašparová Yvette + Kaspar matous 1993 KS 8 km a 25 překážek MIX 22.4.2017
27.3.2017Kavkova Iveta 1987 8 km a 25 překážek Z 4.4.2017
24.4.2017Kepka Daniel 1973 FWF 8 km a 25 překážek M2 29.4.2017
25.4.2017Kerstof Mike 1978 8 km a 25 překážek M 28.4.2017
16.2.2017Klanica Tomáš 1967 8 km a 25 překážek M2 21.2.2017
15.2.2017Klanica Tomáš 1987 8 km a 25 překážek M 22.2.2017
15.2.2017Klanica Ondřej + Klanica Tomáš + Klanica Tomáš 1994 8 km a 25 překážek M 18.2.2017
15.2.2017Klennerova Michaela 1991 Z 8 km a 25 překážek Z 17.2.2017
15.11.2016Klicpera Lukáš 1985 neBULL 8 km a 25 překážek M 21.11.2016
31.12.2016Klicpera Václav 1986 Překonej sám sebe... 8 km a 25 překážek M 2.1.2017
16.2.2017Klubal Jiří + Krysl Tomáš + Valášek Vladimír + Prokop Daniel 1977 Kryplův provar 8 km a 25 překážek T 23.2.2017
6.3.2017KMentová Olga 1977 8 km a 25 překážek Z2 10.3.2017
6.3.2017Kocourek Martin 1978 8 km a 25 překážek M 11.3.2017
12.1.2017Kohout Miroslav 1983 8 km a 25 překážek M 14.1.2017
1.3.2017Kokrdová Martina 1992 8 km a 25 překážek Z 4.3.2017
26.3.2017Kolečkář Filip + Martin Kolečkář 1981 Nejde jenom chcíplá koza!!!! 8 km a 25 překážek M 28.3.2017
15.3.2017Kolen Patrik 1984 8 km a 25 překážek M 22.3.2017
30.1.2017Kolomazník Ondřej 1998 Vlčí máky 8 km a 25 překážek M 6.2.2017
28.11.2016Komárek Pavel 1981 Hostivařský Spartacus 8 km a 25 překážek M 30.11.2016
26.2.2017Koníř Aleš 1990 Zombíci 8 km a 25 překážek M 1.3.2017
7.4.2017Konyvková Kristýna 1996 8 km a 25 překážek Z 11.4.2017
22.3.2017Kopecká Tereza 1992 8 km a 25 překážek Z 24.3.2017
28.4.2017Kopecký Aleš 1978 Altus Pons 8 km a 25 překážek M 3.5.2017
27.3.2017Kopecký Aleš 1981 Rychlá rota 8 km a 25 překážek M 29.3.2017
4.1.2017Kopecký David + Kopecká Iva 1979 8 km a 25 překážek MIX 12.1.2017
29.12.2016Kopic Jakub + Eliška Kopicová 1986 8 km a 25 překážek MIX 2.1.2017
27.4.2017Kořínek Michal 1975 8 km a 25 překážek M2 27.4.2017
1.12.2016Košek Martin 1973 Spolek ledoborců 8 km a 25 překážek M2 8.12.2016
22.2.2017Kosina Tomáš 1991 8 km a 25 překážek M 24.2.2017
24.3.2017Košťálová Lucie 1994 Zoufalci 8 km a 25 překážek Z 30.3.2017
24.3.2017Košťálová Kateřina 1967 Zoufalci 8 km a 25 překážek Z2 29.3.2017
18.4.2017Kotyk Jenda + Honza Kotyk otec 2001 Ritalin 8 km a 25 překážek JM 19.4.2017
18.4.2017Kotyk Honza + Jenda Kotyk syn 1972 Salomon Suunto 8 km a 25 překážek M2 18.4.2017
13.2.2017Koudelová Simona + Jakub Tureček 1995 8 km a 25 překážek MIX 17.2.2017
31.12.2016Kout Martin 1976 ROCO TEAM 8 km a 25 překážek M2 11.1.2017
25.1.2017Koutová Helena 1976 Kout 8 km a 25 překážek Z2 1.2.2017
11.3.2017Kovalčík Slavomir 1970 8 km a 25 překážek M2 15.3.2017
17.1.2017Kovalčin Jan 1983 8 km a 25 překážek M 24.1.2017
16.4.2017Kovář Jiří + Tupý Martin + Petrů Martin + Ondráček Jan 1992 Orel team Telč 8 km a 25 překážek T 19.4.2017
17.3.2017Kovaříková Petra 1987 Predator Workout Kladno 8 km a 25 překážek Z 22.3.2017
3.3.2017Kovárnová Martina 1981 8 km a 25 překážek Z 7.3.2017
26.2.2017Kovářová Veronika 1997 Už nemůžeš? Tak přidej! 8 km a 25 překážek Z 1.3.2017
28.11.2016Kozák Milan 1991 8 km a 25 překážek M 28.11.2016
12.12.2016Králík Petr 1985 8 km a 25 překážek M 15.12.2016
27.3.2017Kramář Ondřej 1994 Rychlá rota 8 km a 25 překážek M 5.4.2017
12.2.2017Krampota Filip 1988 Triple Bypass 8 km a 25 překážek M 16.2.2017
12.2.2017Krampota František 1990 Triple Bypass 8 km a 25 překážek M 17.2.2017
19.2.2017Kratěna Karel 1986 Spolek ledoborců 8 km a 25 překážek M 25.2.2017
20.2.2017Kratochvíl Ivo + Dominik Scharf + Czakoj Jan + Ondra Špalek 1990 Krabice 8 km a 25 překážek T 24.2.2017
14.11.2016Kratochvíl Zdeněk 1988 8 km a 25 překážek M 18.11.2016
27.4.2017Kratochvílová Gabriela 1991 Spartan Gym 8 km a 25 překážek Z 27.4.2017
31.3.2017Krätzer Petr + Kalendová Klára + Krätzer Jan + Vrtiška Martin 1990 Hell yeah! 8 km a 25 překážek T 4.4.2017
13.11.2016Krejčí Michal + Lipenská 1985 Písečná 8 km a 25 překážek MIX 16.11.2016
14.11.2016Krejčová Lucie + Pavel Říha 1992 Tygrofans 8 km a 25 překážek MIX 22.11.2016
30.3.2017Křivohlávek Honza 1999 HonzikmanTeam 8 km a 25 překážek M 4.4.2017
10.3.2017Kříž Tomáš 1986 Mikročipové 8 km a 25 překážek M 15.3.2017
24.4.2017Křížová Jana + Holub Zdeněk 1995 8 km a 25 překážek MIX 24.4.2017
5.4.2017Krmášková Ivana 1987 8 km a 25 překážek Z 8.4.2017
18.2.2017Krmenčík Jan 1988 Nejde jenom chcíplá koza!!!! 8 km a 25 překážek M 23.2.2017
9.12.2016Krofta Jiří 1955 8 km a 25 překážek M2 12.12.2016
5.12.2016Krofta Jiri 1977 8 km a 25 překážek M2 6.12.2016
8.4.2017kroupa Josef 1982 muzi do 35 8 km a 25 překážek M 14.4.2017
4.3.2017Krpatová Martina 1981 Prvňáci 8 km a 25 překážek Z 14.3.2017
4.1.2017Kršíková Marie 1987 8 km a 25 překážek Z 6.1.2017
30.12.2016Krumlovský Lukáš 1975 8 km a 25 překážek M2 4.1.2017
18.11.2016Krušina Jan 1983 8 km a 25 překážek M 25.11.2016
14.11.2016Kryštůfek Radim 1985 neBULL 8 km a 25 překážek M 21.11.2016
14.11.2016Kryštůfková Petra 1984 neBULL 8 km a 25 překážek Z 15.11.2016
29.1.2017Kubasa Jiří + Leona Kubasová 1977 Maratonstav Úpice 8 km a 25 překážek MIX 31.1.2017
31.3.2017Kubcová Tereza + Mikšovská Nikol 1999 8 km a 25 překážek Z 5.4.2017
5.12.2016Kubinčiak Pavel + Stanislava Pištěková 1985 Duo madness 8 km a 25 překážek MIX 6.12.2016
29.11.2016Kubišta Petr + Veronika Petraskova 1990 8 km a 25 překážek M 30.11.2016
30.11.2016Kubišta Miroslav 1984 MOTRE Gladiators 8 km a 25 překážek M 4.12.2016
9.2.2017Kuboušková Monika 1966 8 km a 25 překážek Z2 14.2.2017
14.3.2017Kučera Lukáš 1992 Alfasquadra team 8 km a 25 překážek M 21.3.2017
23.2.2017Kuchta Michal 1981 8 km a 25 překážek M 1.3.2017
17.3.2017Kudláček David 1988 8 km a 25 překážek M 24.3.2017
28.12.2016Kulhánek Michal 1991 LUDUS MAGNUS 8 km a 25 překážek M 30.12.2016
26.2.2017Kulhanová Andrea 1985 Nejde jenom chcíplá koza !!!! 8 km a 25 překážek Z 2.3.2017
5.3.2017Kulovaný Vojtěch + Zuzana Köhlerová 1991 Fast&Furious 8 km a 25 překážek MIX 8.3.2017
27.2.2017Kumpoštová Martina + Daniel Šín 1995 8 km a 25 překážek MIX 2.3.2017
28.11.2016Kuník Jiří 1978 Rokytka 8 km a 25 překážek M 29.11.2016
28.3.2017Kupka Pavel 1967 8 km a 25 překážek M2 31.3.2017
31.12.2016Kusovský Ondřej 1991 Polabáci 8 km a 25 překážek M 4.1.2017
26.4.2017Kvasnička Lukáš 1991 8 km a 25 překážek M 26.4.2017
27.11.2016Kysilka Lukáš 1987 8 km a 25 překážek M 28.11.2016
28.12.2016Lampárková Pavlína + Ivan Chalupník 1995 8 km a 25 překážek MIX 3.1.2017
26.4.2017Larva Lukáš 1995 8 km a 25 překážek M 28.4.2017
13.3.2017Lavrovič Michal 1973 Angry pandas 8 km a 25 překážek M2 22.3.2017
2.3.2017Lebeda Robert + Sára Cieślarová 1993 PARTY - TEAM 8 km a 25 překážek MIX 4.3.2017
29.4.2017Lenc Jaroslav 1979 Cheza Litvinov 8 km a 25 překážek M 3.5.2017
30.12.2016Lenfeld Miloslav + Nývltová Tereza 1990 TuKaBeL 8 km a 25 překážek MIX 3.1.2017
15.3.2017Lerch Jakub 1984 8 km a 25 překážek M 21.3.2017
5.2.2017Leško Daniel 1983 Divočáci Lú 8 km a 25 překážek M 14.2.2017
30.11.2016Letáček Radek 2000 8 km a 25 překážek JM 8.12.2016
29.12.2016Líman Petr + Lenka Treutnerová + Martina Volková 1994 Red Dwarf Crew 8 km a 25 překážek MIX 30.12.2016
18.4.2017Linc Milan 1993 8 km a 25 překážek M 21.4.2017
12.4.2017Linhartová Tereza + Jan Linhart 1986 8 km a 25 překážek MIX 21.4.2017
27.3.2017Link Karel 1990 ARMYRUN ELITE RUNNERS 8 km a 25 překážek M 29.3.2017
30.11.2016Lomnická Tereza 1996 8 km a 25 překážek Z 6.12.2016
31.3.2017Lukeš Vladimír 1977 HC Devro 8 km a 25 překážek M2 7.4.2017
22.11.2016Lukešová Petra 1989 8 km a 25 překážek Z 24.11.2016
16.2.2017Macek Lukáš + Soukup Ondřej + Rulíková Eliška + Břečka Dominik 1994 Military Experience 8 km a 25 překážek T 18.2.2017
8.12.2016Máčel Jan + Hanáková Ivana 1986 8 km a 25 překážek MIX 9.12.2016
17.4.2017Macho Jan + Schmidt Kerstin 1987 8 km a 25 překážek MIX 25.4.2017
31.12.2016Macková Karolína + Petr Kratochvíl 1998 Polabáci 8 km a 25 překážek MIX 11.1.2017
5.4.2017Mácová Linda 1986 Ty a Ja 8 km a 25 překážek Z 8.4.2017
22.2.2017Macura Tomáš 1992 8 km a 25 překážek M 24.2.2017
22.12.2016Mala Marie 1988 Maxáci 8 km a 25 překážek Z 29.12.2016
23.2.2017Maliha Vít 2001 8 km a 25 překážek JM 28.2.2017
26.1.2017Malíková Kristýna + Rác Vojtěch 1991 8 km a 25 překážek MIX 27.1.2017
27.2.2017Maloch Aleš + Michaela Hrochová + Vlastislav Buchar + Marie Opočenská 1976 PEPINA TEAM RUDNÍK 8 km a 25 překážek T 7.3.2017
31.12.2016Malý Ondřej 1987 8 km a 25 překážek M 7.1.2017
24.2.2017Marčík Karel 1973 8 km a 25 překážek M2 2.3.2017
10.3.2017Marčík Vlastimil 1965 SRTG Varnsdorf 8 km a 25 překážek M2 12.3.2017
28.2.2017Mareš Oldřich 1989 8 km a 25 překážek M 8.3.2017
22.3.2017Marflak Michal + Marflákova Iveta 1982 Marfláčci 8 km a 25 překážek MIX 22.3.2017
22.2.2017Markl Ladislav 1974 8 km a 25 překážek M2 24.2.2017
30.11.2016Martinková Kateřina + Volenec Antonín 1987 WILD Team 8 km a 25 překážek MIX 7.12.2016
28.11.2016MAŠATOVÁ INGRID + Radek Schober 1971 Rokytka 8 km a 25 překážek MIX 29.11.2016
31.3.2017Máslo Jiří 1986 HC Devro 8 km a 25 překážek M 11.4.2017
15.11.2016Maštalíř Adam + Jonáková Lenka 1990 Suicide Squad 8 km a 25 překážek MIX 16.11.2016
29.11.2016Matějková Lenka 1978 PaLMa team 8 km a 25 překážek Z 6.12.2016
31.1.2017Matysová Petra 1992 Princezny 8 km a 25 překážek Z 3.2.2017
30.3.2017Mazánková Petra + Šipka Lukáš 1988 SRTG Rychnov nad Kněžnou 8 km a 25 překážek MIX 7.4.2017
31.12.2016Melíšková Blanka + Melíšek Vojtěch 1985 Padesátdevítka 8 km a 25 překážek MIX 6.1.2017
31.1.2017Menoušek Martin 1988 VF Sport Team Černá Hora 8 km a 25 překážek M 4.2.2017
22.2.2017Měřinský Michal 1983 8 km a 25 překážek M 24.2.2017
16.4.2017Michalčák Matěj 2000 Barons team 8 km a 25 překážek JM 26.4.2017
6.3.2017Mikeš Petr 1978 tres iuris 8 km a 25 překážek M 8.3.2017
15.3.2017Mikolášek Petr 1982 8 km a 25 překážek M 22.3.2017
31.3.2017Mikšovská Nikol + Kubcová Tereza 1998 8 km a 25 překážek Z 1.4.2017
12.11.2016Mikulková Petra 1985 fitMAMI HK 8 km a 25 překážek Z 18.11.2016
10.3.2017Milec Jindřich 1979 SRTG Varnsdorf 8 km a 25 překážek M 14.3.2017
15.3.2017Mojko Pavel 1982 8 km a 25 překážek M 22.3.2017
1.4.2017Mojžíšová Běla 1985 HC Devro 8 km a 25 překážek Z 11.4.2017
6.3.2017Mokrušová Pavla 1985 8 km a 25 překážek Z 14.3.2017
21.4.2017Molnárová Petra 1980 8 km a 25 překážek Z 24.4.2017
10.4.2017Moravec Libor + Jana Kalousková 1968 8 km a 25 překážek MIX 12.4.2017
14.3.2017Morávek Václav 1999 Alfasquadra team 8 km a 25 překážek M 23.3.2017
20.2.2017Morgenstein David 1982 DECK KOMPLET s.r.o. 8 km a 25 překážek M 20.2.2017
21.3.2017Moudrý David 2003 Moudrá pěchota 8 km a 25 překážek JM 22.3.2017
5.12.2016Mráz Jan 1989 Atletika Jihlava 8 km a 25 překážek M 8.12.2016
13.2.2017Mrázek Kamil 1979 Bejčci 8 km a 25 překážek M 14.2.2017
27.11.2016Mrva Petr 1986 8 km a 25 překážek M 28.11.2016
15.2.2017Munzar Milan 1987 8 km a 25 překážek M 18.2.2017
12.3.2017Navratil Michal 1976 8 km a 25 překážek M2 14.3.2017
14.3.2017Nedvědil Petr 1994 Tuřický Gladiátor Team 8 km a 25 překážek M 16.3.2017
12.2.2017Nedvídek Václav + Martina Železná 1985 Barbarian extreme team 8 km a 25 překážek MIX 16.2.2017
30.3.2017Nehonský Jan 1984 8 km a 25 překážek M 4.4.2017
3.12.2016NÉMA Tibor 1964 TRIUMPHALIS 8 km a 25 překážek M2 5.12.2016
24.3.2017Němcová Tereza 2001 Zoufalci 8 km a 25 překážek JZ 1.4.2017
14.2.2017Němcová Martina + Fialová Dagmar 1992 8 km a 25 překážek Z 21.2.2017
31.1.2017Němcová Michaela 1982 VF Sport Team Černá Hora 8 km a 25 překážek Z 4.2.2017
18.4.2017Němcová Michaela 1981 8 km a 25 překážek Z 25.4.2017
24.3.2017Němcová Lenka 1973 Zoufalci 8 km a 25 překážek Z2 28.3.2017
22.4.2017Nepomucka Martina + Jaroslav Staněk 1987 8 km a 25 překážek MIX 26.4.2017
29.12.2016Nesvadba Jan + Michaela Klementovičová 1991 Sparrings 8 km a 25 překážek MIX 31.12.2016
5.4.2017Neuman Martin + Martin Neuman + Erik Rubeš + Jiří Rubeš 1974 Mexiko 8 km a 25 překážek T 12.4.2017
31.1.2017Neužilová Eva + Pavel Daňhel 1972 ženy sobě 8 km a 25 překážek MIX 9.2.2017
12.3.2017Niklová Kristýna 1985 8 km a 25 překážek Z 16.3.2017
27.12.2016Nováček Michal + Zogata Vojtěch + Kováčik Marián + Lustigová Lucie 1996 důchodci 8 km a 25 překážek T 29.12.2016
27.3.2017Nováček Jan + Novotná Tereza + Špelina Václav + Drábek Daniel 1991 Ajax 8 km a 25 překážek T 31.3.2017
18.4.2017Novák Jan + Jarošová Ludmila 1987 Mar(i)ňáci 8 km a 25 překážek MIX 18.4.2017
13.11.2016Novák Lukáš 1991 8 km a 25 překážek M 15.11.2016
25.2.2017Novák David 1998 8 km a 25 překážek M 3.3.2017
20.4.2017Novák Kamil 1995 Traitors 8 km a 25 překážek M 22.4.2017
18.2.2017Novotná Lenka 1973 Nejde jenom chcíplá koza!!!! 8 km a 25 překážek Z2 22.2.2017
22.3.2017Novotná Hana + Vojtěch Neumann 1985 8 km a 25 překážek MIX 24.3.2017
27.12.2016Novotná Lucie + Bednář Michal 1993 Myšáci 8 km a 25 překážek MIX 30.12.2016
4.3.2017Novotný Jakub 1995 8 km a 25 překážek M 8.3.2017
30.1.2017Novotný Václav 1987 Total Vital 8 km a 25 překážek M 3.2.2017
28.4.2017Novotný Michal + Martina Kokrdová 1980 8 km a 25 překážek M 4.5.2017
18.2.2017Ondrášek Jan 1983 Nejde jenom chcíplá koza!!!! 8 km a 25 překážek M 23.2.2017
18.2.2017Ondrášková Jana 1990 Nejde jenom chcíplá koza!!!! 8 km a 25 překážek Z 23.2.2017
25.2.2017Ostrý Michal + Filip Tomáš + Vondál Lukáš + Kočí Michaela 1988 Hasiči BK 8 km a 25 překážek T 26.2.2017
26.3.2017Ottová Pavlína + Protivný David 1996 Proťs 8 km a 25 překážek MIX 30.3.2017
5.4.2017Ouhleda Martin 1982 8 km a 25 překážek M 7.4.2017
18.4.2017Pachmanová Kateřina + Hána Zdeněk + Pešková Klára 1995 8 km a 25 překážek MIX 21.4.2017
23.12.2016Packanova Pavlina 1987 8 km a 25 překážek Z 29.12.2016
31.12.2016Palýová Tereza + Džurban Tomáš 1992 Barbarian Extreme Team 8 km a 25 překážek MIX 3.1.2017
14.3.2017Pařízková Lucie 1988 Tuřický Gladiátor Team 8 km a 25 překážek Z 16.3.2017
1.3.2017Pastrňáková Aneta + Hráský František + Labancová Katarína + Kvasnička Jakub 1993 Polabáci 8 km a 25 překážek T 4.3.2017
3.3.2017Pavlík Michal 1977 Jupko 8 km a 25 překážek M2 9.3.2017
19.2.2017Pazdírek Erik 1999 8 km a 25 překážek M 21.2.2017
19.2.2017Pazdirek Marcus 1975 8 km a 25 překážek M2 21.2.2017
11.4.2017Pazourek Ondrej 1985 8 km a 25 překážek M 18.4.2017
9.2.2017Pechota Petr 1982 8 km a 25 překážek M 14.2.2017
10.4.2017Pecka Mirek 1995 8 km a 25 překážek M 12.4.2017
24.3.2017Pekhart Pavel 2003 8 km a 25 překážek JM 29.3.2017
13.3.2017Pelech Michal + Bendová Lucie 1990 Kmg 8 km a 25 překážek MIX 16.3.2017
17.1.2017Pešková Klára 1995 8 km a 25 překážek Z 17.1.2017
14.11.2016Petr Jakub 1983 8 km a 25 překážek M 15.11.2016
29.11.2016Petrásková Veronika + Radek Novák 1993 8 km a 25 překážek MIX 30.11.2016
7.3.2017Petrescu Adrian Alexandru 1990 Traitors 8 km a 25 překážek M 15.3.2017
30.1.2017Petrides Oldřich 1980 TRIUMPHALIS 8 km a 25 překážek M 4.2.2017
27.1.2017Petrovičová Romana 1977 8 km a 25 překážek Z2 3.2.2017
24.4.2017Pichalová Denisa 1992 8 km a 25 překážek Z 3.5.2017
22.11.2016Píchová Zuzana 1986 8 km a 25 překážek Z 24.11.2016
29.1.2017Pithardtová Kristýna 1991 8 km a 25 překážek Z 1.2.2017
20.4.2017Pizúr Marek + Pizúrová Ivana 1977 8 km a 25 překážek MIX 27.4.2017
22.2.2017Plachetka Michal 1974 Bejčci 8 km a 25 překážek M2 23.2.2017
12.3.2017plesner Michal 1980 MPplast Elite Team 8 km a 25 překážek M 15.3.2017
19.4.2017plihal tomas 1975 pepino 8 km a 25 překážek M2 21.4.2017
31.12.2016Pliska Lukáš + Tereza Novotná 1997 8 km a 25 překážek MIX 3.1.2017
29.1.2017Pocklan Václav 1990 8 km a 25 překážek M 3.2.2017
29.12.2016Podaný Lubomír 1986 8 km a 25 překážek M 30.12.2016
13.2.2017Podstavek Michal 1988 Bejčci 8 km a 25 překážek M 14.2.2017
19.12.2016Polák Michal 1980 8 km a 25 překážek M 21.12.2016
7.3.2017Polčan Peter 1989 Traitors 8 km a 25 překážek M 9.3.2017
30.11.2016Polčan Štefan 1975 MOTRE Gladiators 8 km a 25 překážek M2 5.12.2016
13.2.2017Polka Vratislav 1974 AVSP Neratovice 8 km a 25 překážek M2 22.2.2017
21.1.2017Pomichálková Dana + Schnek Michal 1986 for fun 8 km a 25 překážek MIX 24.1.2017
29.11.2016Pospíšilová Jana + Koreň Štefan 1992 8 km a 25 překážek MIX 4.12.2016
5.3.2017Pošvová Iveta + Krause Petr 1985 TRIUMPHALIS 8 km a 25 překážek MIX 6.3.2017
29.3.2017Primus Petr 1973 8 km a 25 překážek M2 1.4.2017
3.3.2017Prochazka Jirka 1971 Jupko 8 km a 25 překážek M2 10.3.2017
27.11.2016Prokešová Milena + Prokeš Pavel 1981 Prokeš team 8 km a 25 překážek MIX 29.11.2016
12.3.2017Provaznik Michal 1984 8 km a 25 překážek M 15.3.2017
6.3.2017Průša Milan 1995 The King and The Queen 8 km a 25 překážek M 8.3.2017
30.1.2017Ptáčková Martina + Ptáček Josef 1997 bahno 8 km a 25 překážek MIX 4.2.2017
15.1.2017Putnová Martina + Eigl Tomáš 1991 Lenochodi 8 km a 25 překážek MIX 17.1.2017
29.11.2016Řádek Zdeněk 1990 8 km a 25 překážek M 5.12.2016
30.11.2016Rapčan Ladislav 1984 8 km a 25 překážek M 30.11.2016
14.11.2016Rathouský Václav 1989 8 km a 25 překážek M 18.11.2016
28.2.2017Rebec Aleš 1976 8 km a 25 překážek M2 3.3.2017
23.2.2017Rejmont Pavel 1962 TJ Slavoj Syrovátka 8 km a 25 překážek M2 28.2.2017
17.11.2016Renčová Alena 1995 8 km a 25 překážek Z 21.11.2016
20.11.2016Řezníček Jan 1973 Junák Č.Kostelec 8 km a 25 překážek M2 24.11.2016
11.3.2017Richtárik Vieroslav 1973 8 km a 25 překážek M2 15.3.2017
31.12.2016Říha Michal + Jitka Tománková 1988 8 km a 25 překážek MIX 6.1.2017
11.3.2017Řípová Jana 1993 8 km a 25 překážek Z 14.3.2017
31.12.2016Roch Matěj 1992 Cheerleaders 8 km a 25 překážek M 4.1.2017
16.2.2017Rohr Martin 1991 8 km a 25 překážek M 23.2.2017
12.12.2016Rolencova Jana + Huss Jaroslav 1987 8 km a 25 překážek MIX 14.12.2016
2.3.2017Rosa Petr 1994 PARTY - TEAM 8 km a 25 překážek M 4.3.2017
18.2.2017Rosová Jitka 1987 Nejde jenom chcíplá koza!!!! 8 km a 25 překážek Z 23.2.2017
21.3.2017Roštejnská Kristýna 1997 8 km a 25 překážek Z 21.3.2017
3.1.2017Roth Zdeněk 1985 8 km a 25 překážek M 5.1.2017
30.1.2017Rott Pavel + Zálešáková Eva 1977 Total Vital 8 km a 25 překážek MIX 2.2.2017
29.11.2016Růžička Jakub 2000 8 km a 25 překážek JM 5.12.2016
12.1.2017Ruzickova Lucie 1993 8 km a 25 překážek Z 14.1.2017
15.1.2017Ryšavý Šimon 2000 8 km a 25 překážek JM 17.1.2017
27.4.2017Sadílek Martin 1987 chrobaci 8 km a 25 překážek M 29.4.2017
26.3.2017Samseli Veronika 1981 KOmety 8 km a 25 překážek Z 30.3.2017
23.11.2016Šamšulová Zuzana + Lucie Kloudová + Karla Veselá + Lucie Skoupá 1990 8 km a 25 překážek T 24.11.2016
10.3.2017Saňáková Josefína 2000 8 km a 25 překážek JZ 12.3.2017
5.1.2017Šebková Andrea 1991 INVENTI 8 km a 25 překážek Z 11.1.2017
16.2.2017Šeda Radek 1977 Barbarians from Giant Mountains 8 km a 25 překážek M2 18.2.2017
12.2.2017Sedláček Jan 1991 8 km a 25 překážek M 20.2.2017
29.3.2017Sedlařík Emil + Hana Dýnková 1988 Ovčuče 8 km a 25 překážek MIX 31.3.2017
21.2.2017Seifertová Markéta + Petra Lukešová 1989 8 km a 25 překážek Z 21.2.2017
29.4.2017Semerad David 1989 White Riders 8 km a 25 překážek M 3.5.2017
24.2.2017Serba Tomáš 1974 kohoutovice 8 km a 25 překážek M2 2.3.2017
2.2.2017Ševčík Michal 1994 SVVAT 8 km a 25 překážek M 4.2.2017
14.3.2017sieber pavel 1975 8 km a 25 překážek M2 14.3.2017
31.3.2017Siegl Josef + Lukáš Krumlovský 1978 Pepino 8 km a 25 překážek M 4.4.2017
14.3.2017Šimonka Antonín 1977 Tuřický Gladiátor Team 8 km a 25 překážek M2 16.3.2017
23.1.2017Šindler Radek 1986 8 km a 25 překážek M 25.1.2017
28.12.2016Šinták Petr 1986 LUDUS MAGNUS 8 km a 25 překážek M 4.1.2017
31.3.2017Šír Jan 1987 HC Devro 8 km a 25 překážek M 4.4.2017
26.2.2017Skala Martin 1993 Zombíci 8 km a 25 překážek M 28.2.2017
31.1.2017Škarda Petr + Škardová Michaela 1967 8 km a 25 překážek MIX 2.2.2017
15.3.2017Škoch Ondřej 1981 8 km a 25 překážek M 22.3.2017
27.2.2017Škoch Jan 1978 8 km a 25 překážek M 1.3.2017
24.3.2017Škodová Pavla 1983 8 km a 25 překážek Z 28.3.2017
12.11.2016Skořepová Tereza + Petr Kašpar 1978 8 km a 25 překážek MIX 16.11.2016
31.12.2016Skřivánek Luboš + Mokrejšová Lenka 1982 8 km a 25 překážek MIX 5.1.2017
1.4.2017Škudrna Antonín 2003 Velké Čupakabry 8 km a 25 překážek JM 11.4.2017
1.4.2017Škudrna Radek 1967 Velké Čupakabry 8 km a 25 překážek M2 11.4.2017
1.4.2017Škudrnová Natálie 2003 Velké Čupakabry 8 km a 25 překážek JZ 11.4.2017
13.2.2017Sládek Jaroslav 1972 8 km a 25 překážek M2 16.2.2017
5.3.2017Sládek Jakub 1993 8 km a 25 překážek M 7.3.2017
12.3.2017Sláma Pavel + Horák Jiří + Kroupová Lucie + Schejbal Jan 1982 Rocky 8 km a 25 překážek T 14.3.2017
15.11.2016Slaměník Bedřich + Pavel Černý + Lukáš Vetengl 1976 neBULL 8 km a 25 překážek M2 22.11.2016
12.4.2017Šlechta Martin + Košťák Ondřej + Matějček Tomáš + Bednář Martin 1994 Žandov 8 km a 25 překážek T 14.4.2017
10.3.2017Slovák Petr + Eliška Tumová + Lucie Podrazilová + Viktorie Chválková 1976 Krakonošova pěchota 8 km a 25 překážek T 12.3.2017
15.4.2017Smetana Tomáš + Jakub Zícha 1992 TK 8 km a 25 překážek M 19.4.2017
3.12.2016Šmok Josef 1991 8 km a 25 překážek M 6.12.2016
13.3.2017Smolík Oto 1988 8 km a 25 překážek M 15.3.2017
7.12.2016Sochorová Petra + Milan Lissner 1988 8 km a 25 překážek MIX 12.12.2016
8.4.2017Sofka Antonín 1988 8 km a 25 překážek M 18.4.2017
15.3.2017Sokolik Jan 1984 8 km a 25 překážek M 22.3.2017
31.12.2016Sokolová Olga 1964 SRTG Česká Třebová 8 km a 25 překážek Z2 5.1.2017
30.1.2017Solil Pavel + Nela Eflerová 1983 Spolek Borek 8 km a 25 překážek MIX 1.2.2017
8.3.2017Solil Stanislav 1958 8 km a 25 překážek M2 14.3.2017
15.3.2017Sommer Libor 1975 8 km a 25 překážek M2 18.3.2017
17.3.2017Souček Vladimír 1973 TJ Lhota Červený Kostelec 8 km a 25 překážek M2 23.3.2017
7.3.2017Soudek Michal 1988 Traitors 8 km a 25 překážek M 9.3.2017
19.11.2016Špatenka Karel + Čermák Jan 1979 Retard Seals 8 km a 25 překážek M 29.11.2016
17.11.2016Štangler Michal 1980 8 km a 25 překážek M 21.11.2016
30.1.2017Stanke Aleš 1988 Total Vital 8 km a 25 překážek M 4.2.2017
22.2.2017starý roman 1979 SVVAT 8 km a 25 překážek M 23.2.2017
28.3.2017Štefunko Ivan + Helena Poláková 1991 8 km a 25 překážek MIX 30.3.2017
24.3.2017Stehlík Václav 1987 8 km a 25 překážek M 31.3.2017
29.3.2017Stejskal Dominik + Stejskalová Michaela 1997 8 km a 25 překážek MIX 4.4.2017
13.2.2017Stodůlka Marek 1991 Bejčci 8 km a 25 překážek M 21.2.2017
23.12.2016Stříteská Petra 1985 8 km a 25 překážek Z 28.12.2016
6.3.2017Štrof Michal 1983 tres iuris 8 km a 25 překážek M 15.3.2017
11.4.2017Štryncl Pavel 1977 Salomon-Suunto 8 km a 25 překážek M2 11.4.2017
27.2.2017Stuchlik Bohumil 1966 8 km a 25 překážek M2 2.3.2017
11.4.2017Šubrová Marie 1974 Fit4fun 8 km a 25 překážek Z2 11.4.2017
15.3.2017suchy petr 1970 katřina durychova 8 km a 25 překážek M2 18.3.2017
6.3.2017Sukopová Barbora 1982 8 km a 25 překážek Z 14.3.2017
12.2.2017Šulc Martin 1982 8 km a 25 překážek M 15.2.2017
13.11.2016Švadlák Petr 1972 VH Fitness 8 km a 25 překážek M2 15.11.2016
25.3.2017Svatoňová Monika 1966 KOmety 8 km a 25 překážek Z2 29.3.2017
13.12.2016Svibová Monika 1986 8 km a 25 překážek Z 21.12.2016
6.1.2017Švihlíková Simona 1996 INVENTI 8 km a 25 překážek Z 12.1.2017
18.11.2016Svoboda Milan + Voráčková Romana 1979 Milovice 8 km a 25 překážek MIX 21.11.2016
31.3.2017Svoboda David 1985 HC Devro 8 km a 25 překážek M 4.4.2017
15.2.2017Svoboda Marek 1988 8 km a 25 překážek M 16.2.2017
30.11.2016Svobodová Klára 1986 Diblíci 8 km a 25 překážek Z 30.11.2016
24.3.2017Svobodová Nikola 1990 8 km a 25 překážek Z 5.4.2017
20.12.2016Svobodová Mirka + Világi Tomáš 1987 8 km a 25 překážek MIX 22.12.2016
10.1.2017Tellár Marián 1971 8 km a 25 překážek M2 17.1.2017
13.3.2017Tellár David 2001 8 km a 25 překážek JM 17.3.2017
19.2.2017Tesař Lukáš 1984 Spolek ledoborců 8 km a 25 překážek M 22.2.2017
31.12.2016Tilgner Michal 1992 Cheerleaders 8 km a 25 překážek M 4.1.2017
31.12.2016Tilgner Jakub + Tilgner Michal + Roch Matěj 1990 Cheerleaders 8 km a 25 překážek M 4.1.2017
2.4.2017Titěrová Barbora + Link Karel 2001 Army Run Elite Runners 8 km a 25 překážek JZ 12.4.2017
20.4.2017Tocháčková Tereza 1997 GLADIATOR RACEr 8 km a 25 překážek Z 20.4.2017
9.4.2017Toman Miloš 1988 8 km a 25 překážek M 12.4.2017
10.3.2017Torač Vlastimil 1991 8 km a 25 překážek M 16.3.2017
18.1.2017Torres Daniel 1989 8 km a 25 překážek M 20.1.2017
7.12.2016Tošovská Hana + Jakub Tošovský 1986 8 km a 25 překážek MIX 12.12.2016
25.3.2017Třísková Michaela 1994 Zoufalci 8 km a 25 překážek Z 5.4.2017
30.11.2016Trnečka Pavel 2000 Spolek ledoborců 8 km a 25 překážek JM 4.12.2016
13.2.2017Trousil Pavel + Pavlína Trousilová 1967 DOBRODRUZI 8 km a 25 překážek MIX 16.2.2017
27.3.2017Trubač Lukáš 1984 KTB fitness Kromeříž 8 km a 25 překážek M 30.3.2017
18.3.2017Tůmová Pavlína + Stejskal Roman 1967 8 km a 25 překážek MIX 18.3.2017
14.2.2017Tušer Michal 1982 8 km a 25 překážek M 17.2.2017
12.11.2016Uhlík Roman 1986 SRTG Kolín 8 km a 25 překážek M 15.11.2016
31.3.2017Uhrová Zuzana + Tomáš Rusnák + Tomáš Voldřich + David Wilczek 1987 Běžící kosti 8 km a 25 překážek T 4.4.2017
27.4.2017Urbanec Jan 1981 8 km a 25 překážek M 29.4.2017
29.11.2016Urbánková Táňa 1983 PalmaTeam 8 km a 25 překážek Z 6.12.2016
29.11.2016Vágner Pavel 1975 Palmateam 8 km a 25 překážek M2 6.12.2016
12.2.2017Vagner Zdenek 1979 maxáci 8 km a 25 překážek M 15.2.2017
21.4.2017Vajnlichová Klára 1991 Olfin 8 km a 25 překážek Z 28.4.2017
25.11.2016Valouch Petr + Lucie Čtvrtečková 1975 8 km a 25 překážek MIX 29.11.2016
31.3.2017Vanclová Michaela 1995 HC Devro 8 km a 25 překážek Z 4.4.2017
17.3.2017Vančurová Bohdana 1983 Pepíno 8 km a 25 překážek Z 22.3.2017
23.4.2017Vandas Radim 1981 Indiana 8 km a 25 překážek M 27.4.2017
25.3.2017Vaněček Jan 1976 8 km a 25 překážek M2 1.4.2017
27.3.2017Vaňous Štěpán + Hanousková Veronika 1988 Barbarian Extreme team 8 km a 25 překážek MIX 28.3.2017
23.1.2017Vavřička Stanislav 2003 8 km a 25 překážek JM 27.1.2017
16.3.2017Vávrová Michaela 1989 8 km a 25 překážek Z 24.3.2017
25.2.2017Vejdělková Lenka 1994 Extreme obstacle runners 8 km a 25 překážek Z 27.2.2017
17.2.2017Velíková Zuzana 1974 8 km a 25 překážek Z2 21.2.2017
13.4.2017Vilinger Lukáš 1996 SDH Letňany 8 km a 25 překážek M 19.4.2017
26.2.2017Vízner David 1995 Zombíci 8 km a 25 překážek M 1.3.2017
31.1.2017Vlas Petr 1977 8 km a 25 překážek M2 7.2.2017
27.2.2017Vlasáková Lucie + Weczerek Tomáš 1988 8 km a 25 překážek MIX 1.3.2017
17.11.2016Vlček Martin 1985 8 km a 25 překážek M 21.11.2016
31.12.2016Vlček Karel + Karlíková Jana 1990 Dva a půl chlapa 8 km a 25 překážek MIX 8.1.2017
28.12.2016Vodenka Tomáš + Šebková Andrea 1982 INVENTI 8 km a 25 překážek M 27.2.2017
17.2.2017Vojtíšek Tomáš 1977 Chrchla a spol. 8 km a 25 překážek M2 22.2.2017
10.4.2017Volfová Tereza 1995 8 km a 25 překážek Z 13.4.2017
29.12.2016Volková Martina 1977 8 km a 25 překážek Z2 31.12.2016
21.12.2016Vondráčková Jana 1984 Maxáci 8 km a 25 překážek Z 28.12.2016
24.3.2017Vondrouš Martin + Zoufalci 1991 Zoufalci 8 km a 25 překážek M 29.3.2017
14.3.2017Voříšek Luděk 1982 Skorpion 8 km a 25 překážek M 17.3.2017
30.1.2017Vrabec Jan 1991 Vlčí máky 8 km a 25 překážek M 2.2.2017
7.3.2017Vraná Jana + Dlasková Veronika + Uhliarová Petra + Flanderová Renáta 1980 Fit club Milbe 8 km a 25 překážek T 9.3.2017
30.11.2016Vrlík Petr 1987 8 km a 25 překážek M 5.12.2016
30.11.2016Vyčítal Petr 1964 8 km a 25 překážek M2 4.12.2016
13.2.2017Vyhnankova Marketa + Vodstrčilová Naďa + Hasprová Eva + Aguado Magda 1980 Kudlanky 8 km a 25 překážek T 21.2.2017
30.1.2017Vysloužilová Kateřina + Kroužek Jan + Náhlík Jan + Dobeš Radek 1964 Total Vital 8 km a 25 překážek T 2.2.2017
13.3.2017Vytina Jaromír + Rakovská Sabina 1970 SRTG Jablonec n.Nisou 8 km a 25 překážek MIX 14.3.2017
15.11.2016Weinzettl René + Holečková Tereza 1991 Hector95 8 km a 25 překážek MIX 16.11.2016
21.4.2017Weiss Tomáš + Vejlupková Martina + Vejlupková Martina 1989 8 km a 25 překážek MIX 25.4.2017
26.2.2017Winter Martin + Kráseská Dana 1993 8 km a 25 překážek MIX 1.3.2017
16.12.2016Wollmuth Petr 1968 8 km a 25 překážek M2 16.12.2016
26.4.2017Zábranská Ladislava 1983 8 km a 25 překážek Z 3.5.2017
30.11.2016Záhoř Michal + Jeníková Tereza 1986 Chaos 8 km a 25 překážek MIX 4.12.2016
13.3.2017Zámečník Zbyšek + Miluše Zámečníková + Jakub Zámečník + Ondřej Zámečník 1972 Brzdy 8 km a 25 překážek T 15.3.2017
12.11.2016Zámečníková Zuzana 1986 fitMAMI HK 8 km a 25 překážek Z 15.11.2016
30.1.2017Zatloukalová Tereza 2002 8 km a 25 překážek JZ 31.1.2017
24.4.2017Zavřel Radim 2000 8 km a 25 překážek JM 26.4.2017
7.3.2017Ždímal Michal 1985 Ždimiators 8 km a 25 překážek M 9.3.2017
30.11.2016Zelenda Jan + Kubešová Andrea 1981 Spolek ledoborců 8 km a 25 překážek MIX 30.11.2016
26.4.2017Zelinka Jakub 1987 SRTG Choceň 8 km a 25 překážek M 26.4.2017
31.1.2017Zemánková Eliška 1987 8 km a 25 překážek Z 8.2.2017
15.4.2017Zícha Jakub + Tomáš Smetana 1991 TK 8 km a 25 překážek M 19.4.2017
23.12.2016Ziegler Jiří + Anežka Zieglerová 1993 Church Crossfit 8 km a 25 překážek MIX 23.12.2016
18.2.2017Žítek Petr 1984 Nejde jenom chcíplá koza !!!! 8 km a 25 překážek M 24.2.2017
20.4.2017Žižka Josef 1980 8 km a 25 překážek M 20.4.2017
14.4.2017Zourek Marek 1974 8 km a 25 překážek M2 19.4.2017
12.3.2017Zvelebil Jakub 1992 8 km a 25 překážek M 18.3.2017

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.