Sportvisio

Přihl. jméno
nebo číslo
Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
 

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE - HOLICE - neděle 18.6.2017

Statistika přihlášených

Trať
KGR1 km + 7 překážek265
Kategorie
CH2Chlapci - 2004 - 200779
CH1Chlapci - 2008 - 201072
D2Dívky - 2004 - 200767
D1Dívky - 2008 - 201047
Celkem přihlášených265

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
20.5.2017Arazim Nikolas 2009 1 km + 7 překážek CH1 30.5.2017
20.5.2017Arazim Matěj 2005 1 km + 7 překážek CH2 30.5.2017
20.1.2017Babuška David 2008 1 km + 7 překážek CH1 24.1.2017
20.1.2017Babuška Matěj 2008 1 km + 7 překážek CH1 24.1.2017
20.1.2017Babušková Lucie 2006 1 km + 7 překážek D2 24.1.2017
14.5.2017Balcarová Anna 2006 1 km + 7 překážek D2 23.5.2017
17.5.2017Bartoníček Ondřej 2009 1 km + 7 překážek CH1 24.5.2017
17.5.2017Bartoníčková Tereza 2007 1 km + 7 překážek D2 24.5.2017
9.5.2017Bartoš Šimon 2010 1 km + 7 překážek CH1 11.5.2017
9.5.2017Bartošová Kristýna 2006 1 km + 7 překážek D2 11.5.2017
8.5.2017Baťka Petr Jan 2007 Sakigladiator team 1 km + 7 překážek CH2 10.5.2017
23.5.2017Bauerová Ella 2010 1 km + 7 překážek D1 27.5.2017
23.5.2017Bauerová Hana 2010 1 km + 7 překážek D1 27.5.2017
10.1.2017Bečička Petr 2007 1 km + 7 překážek CH2 13.1.2017
10.5.2017Benda Jan 2008 1 km + 7 překážek CH1 13.5.2017
31.5.2017Benešová Pavlína 2007 1 km + 7 překážek D2 1.6.2017
31.5.2017Benešová Kristyna 2006 1 km + 7 překážek D2 1.6.2017
9.6.2017Berounský Martin 2004 1 km + 7 překážek CH2 13.6.2017
11.5.2017Blažek Matěj 2008 1 km + 7 překážek CH1 12.5.2017
11.5.2017Blažek Tomáš 2010 1 km + 7 překážek CH1 12.5.2017
7.6.2017Blažko Patrik 2007 1 km + 7 překážek CH2 8.6.2017
31.5.2017Blažková Justýna 2009 1 km + 7 překážek D1 6.6.2017
5.6.2017Bobot Sebastian 2009 1 km + 7 překážek CH1 10.6.2017
5.6.2017Bobot Tadeáš 2005 1 km + 7 překážek CH2 10.6.2017
9.5.2017Bohatá Barbora 2008 1 km + 7 překážek D1 11.5.2017
16.5.2017Bohatá Eliška 2011 1 km + 7 překážek D1 18.5.2017
9.6.2017Bolehovský Štepán 2009 Tj Sokol Horní Ředice 1 km + 7 překážek CH1 16.6.2017
19.2.2017Borovičková Viktorie 2010 1 km + 7 překážek D1 21.2.2017
16.5.2017Bořutová Valérie 2009 1 km + 7 překážek D1 17.5.2017
17.5.2017Brož Michal 2007 1 km + 7 překážek CH2 19.5.2017
17.5.2017Brožová Marie 2009 1 km + 7 překážek D1 19.5.2017
7.5.2017Buryšek Matyáš 2008 Motomach3 1 km + 7 překážek CH1 15.5.2017
1.5.2017Čadová Alice 2010 1 km + 7 překážek D1 10.5.2017
1.5.2017Čadová Anna 2007 1 km + 7 překážek D2 10.5.2017
7.5.2017Čapková Claudie 2007 Bakováci 1 km + 7 překážek D2 16.5.2017
1.6.2017Čech Jan 2006 1 km + 7 překážek CH2 7.6.2017
11.5.2017Cibulková Anna 2007 1 km + 7 překážek D2 11.5.2017
15.5.2017Davídková Adéla 2007 JUDO Beskydy 1 km + 7 překážek D2 17.5.2017
26.5.2017Dolejšková Denisa 2008 Bílí Tygři 1 km + 7 překážek D1 30.5.2017
14.11.2016Doležal Matyaš 2006 1 km + 7 překážek CH2 18.11.2016
14.11.2016Doležal Jakub 2004 1 km + 7 překážek CH2 18.11.2016
7.6.2017Dostál Jan 2007 1 km + 7 překážek CH2 15.6.2017
7.6.2017Dostál Jiří 2007 1 km + 7 překážek CH2 15.6.2017
12.5.2017Doubrava Ondřej 2008 1 km + 7 překážek CH1 17.5.2017
3.5.2017Dráb Miroslav 2007 Moudrá pěchota 1 km + 7 překážek CH2 5.5.2017
9.6.2017Dudčak Martin 2010 1 km + 7 překážek CH1 10.6.2017
29.1.2017Durychová Julie 2005 rugby Petrovice 1 km + 7 překážek D2 31.1.2017
26.5.2017Dusilová Bára 2007 Svítkovští tygři 1 km + 7 překážek D2 3.6.2017
19.2.2017Dvořák Martin 2005 1 km + 7 překážek CH2 21.2.2017
16.5.2017Dvořáková Daniela 2009 TJ sokol Jaroměř 1 km + 7 překážek D1 18.5.2017
15.5.2017Falberova Michaela 2009 Borůvky na útěku 1 km + 7 překážek D1 24.5.2017
22.2.2017Fefková Terezie 2008 1 km + 7 překážek D1 4.3.2017
11.6.2017Fenclová Magdaléna 2005 FENCLOVKY 1 km + 7 překážek D2 14.6.2017
11.6.2017Fenclová Rozálie 2007 FENCLOVKY 1 km + 7 překážek D2 14.6.2017
26.5.2017Ferenčíková Sofie 2009 1 km + 7 překážek D1 31.5.2017
26.5.2017Ferenčíková Nela 2006 1 km + 7 překážek D2 31.5.2017
5.6.2017Filip Patrik 2007 1 km + 7 překážek CH2 8.6.2017
14.5.2017Gazsi Sebastián 2007 1 km + 7 překážek CH2 19.5.2017
22.5.2017Görglová Karolina 2005 Team Slivenec 1 km + 7 překážek D2 25.5.2017
22.5.2017Görglová Kateřina 2008 Team Slivenec 1 km + 7 překážek D1 25.5.2017
4.6.2017Hájková Rozálie 2007 1 km + 7 překážek D2 6.6.2017
24.5.2017Hanzlík Jan 2010 1 km + 7 překážek CH1 26.5.2017
24.5.2017Hanzlíková Natálie 2005 1 km + 7 překážek D2 26.5.2017
18.3.2017Hendrych Antonín 2010 1 km + 7 překážek CH1 22.3.2017
18.3.2017Hendrych Matěj 2006 1 km + 7 překážek CH2 22.3.2017
24.5.2017Hlava Viktor 2008 1 km + 7 překážek CH1 26.5.2017
8.5.2017Hodas Marek 2007 1 km + 7 překážek CH2 11.5.2017
6.6.2017Holingerová Bětka 2009 1 km + 7 překážek D1 8.6.2017
23.5.2017Homolová Anna 2007 1 km + 7 překážek D2 26.5.2017
23.5.2017Homolová Adela 2005 1 km + 7 překážek D2 26.5.2017
10.5.2017HONZA KRISTIAN 2006 1 km + 7 překážek CH2 11.5.2017
21.5.2017Horská Valérie 2006 1 km + 7 překážek D2 23.5.2017
19.5.2017HORSKÝ Matěj 2007 HORYMÍRCI 1 km + 7 překážek CH2 19.5.2017
19.5.2017HORSKÝ Vojta 2010 HORYMÍRCI 1 km + 7 překážek CH1 27.5.2017
8.5.2017Hrabík Lukáš 2007 Sakigladiator team 1 km + 7 překážek CH2 10.5.2017
11.5.2017Hronek Alexandr 2007 1 km + 7 překážek CH2 20.5.2017
11.5.2017Hronek Mikuláš 2008 1 km + 7 překážek CH1 20.5.2017
24.5.2017Hruban Jan 2007 Hasiči Holice 1 km + 7 překážek CH2 29.5.2017
14.5.2017Hrůzová Gábina 2009 1 km + 7 překážek D1 18.5.2017
18.5.2017Hudcová Saša 2008 Hudy 1 km + 7 překážek D1 26.5.2017
18.5.2017Hudec Matěj 2005 Hudy 1 km + 7 překážek CH2 26.5.2017
1.6.2017Jakubcová Tereza 2009 1 km + 7 překážek D1 2.6.2017
8.3.2017Jakubec Tomáš 2007 1 km + 7 překážek CH2 15.3.2017
26.5.2017Jamborová Michaela 2009 1 km + 7 překážek D1 30.5.2017
26.5.2017Jamborová Andrea 2007 1 km + 7 překážek D2 30.5.2017
29.5.2017Jirásková Ema 2009 jiras team 1 km + 7 překážek D1 7.6.2017
16.5.2017Jonášová Markéta 2008 1 km + 7 překážek D1 18.5.2017
24.5.2017Kabrhel Jan 2008 šneci 1 km + 7 překážek CH1 27.5.2017
24.5.2017Kabrhelová Pavlína 2006 šneci 1 km + 7 překážek D2 27.5.2017
30.5.2017Karamanová Aneta 2006 1 km + 7 překážek D2 7.6.2017
25.5.2017Karas Vítězslav 2009 1 km + 7 překážek CH1 27.5.2017
6.6.2017Kareš Matouš 2008 Sokol Horní Ředice 1 km + 7 překážek CH1 8.6.2017
4.6.2017Klement Samuel Benjamin 2009 1 km + 7 překážek CH1 10.6.2017
8.5.2017Klik Jakub 2010 1 km + 7 překážek CH1 11.5.2017
1.6.2017Kolářová Bara 2009 1 km + 7 překážek D1 7.6.2017
30.1.2017Koletová Eliška 2006 1 km + 7 překážek D2 31.1.2017
5.6.2017Kolovrátníková Ema 2009 JIROUS 1 km + 7 překážek D1 5.6.2017
21.5.2017Kopecká Rozálie Emma 2009 Altus Pons 1 km + 7 překážek D1 23.5.2017
24.4.2017Kopecký Matyáš 2007 Altus Pons 1 km + 7 překážek CH2 3.5.2017
17.5.2017Kopecký Šimon 2005 1 km + 7 překážek CH2 25.5.2017
8.5.2017Koričanská Andrea 2010 1 km + 7 překážek D1 10.5.2017
8.5.2017Koričanský Lukáš 2007 1 km + 7 překážek CH2 10.5.2017
8.6.2017Koudelová Adéla 2006 1 km + 7 překážek D2 14.6.2017
8.5.2017Kozelek Jakub 2010 1 km + 7 překážek CH1 16.5.2017
13.5.2017Kožíšková Nela 2007 1 km + 7 překážek D2 16.5.2017
8.6.2017Kramule Tadeáš 2012 1 km + 7 překážek CH1 10.6.2017
8.5.2017Kramule Matyáš 2009 1 km + 7 překážek CH1 11.5.2017
18.5.2017Krátká Zuzka 2008 1 km + 7 překážek D1 19.5.2017
15.3.2017Krček Jiří 2009 1 km + 7 překážek CH1 16.3.2017
25.5.2017Krejčí Metoděj 2010 Bílofčáci 1 km + 7 překážek CH1 29.5.2017
15.5.2017Krejci Leona 2009 Borůvky na útěku 1 km + 7 překážek D1 24.5.2017
25.5.2017Krejčí Mikuláš 2009 Bílofčáci 1 km + 7 překážek CH1 27.5.2017
16.5.2017Krejčíř Vladimír 2008 1 km + 7 překážek CH1 22.5.2017
7.6.2017Křelina Matyáš 2011 1 km + 7 překážek CH1 13.6.2017
20.5.2017Kropáčková Nelly 2005 1 km + 7 překážek D2 30.5.2017
9.5.2017Krpata Tomáš 2006 1 km + 7 překážek CH2 18.5.2017
9.5.2017Krpatová Nikola 2010 1 km + 7 překážek D1 18.5.2017
22.5.2017Kubánek Jan 2006 ZNACAR Holice 1 km + 7 překážek CH2 24.5.2017
21.5.2017Kubánek Bronislav 2004 ZNACAR Holice 1 km + 7 překážek CH2 24.5.2017
29.1.2017Kubasová Sabina 2006 1 km + 7 překážek D2 31.1.2017
11.2.2017Kubeček Eduard 2009 1 km + 7 překážek CH1 18.2.2017
11.2.2017Kubeček Antonín 2008 1 km + 7 překážek CH1 18.2.2017
12.4.2017Kubečková Gabriela 2006 1 km + 7 překážek D2 19.4.2017
9.5.2017Kubíček Ondřej 2008 Kubíčci 1 km + 7 překážek CH1 12.5.2017
9.5.2017Kubíček Michal 2005 Kubíčci 1 km + 7 překážek CH2 12.5.2017
31.5.2017Kubín Jan 2010 1 km + 7 překážek CH1 1.6.2017
7.6.2017Kuřík Ondřej 2008 1 km + 7 překážek CH1 8.6.2017
7.6.2017Kuříková Anna 2006 1 km + 7 překážek D2 8.6.2017
7.6.2017Langášek Marek 2010 1 km + 7 překážek CH1 8.6.2017
18.5.2017Lešková Barbora 2008 1 km + 7 překážek D1 26.5.2017
30.5.2017Lohniský Denis 2006 1 km + 7 překážek CH2 1.6.2017
8.4.2017Loskotová Michaela 2006 1 km + 7 překážek D2 12.4.2017
13.5.2017Lučan Zdeněk 2005 1 km + 7 překážek CH2 17.5.2017
22.5.2017Lyčka Ondřej 2006 NERF Team 1 km + 7 překážek CH2 24.5.2017
17.2.2017Machač Jan 2004 1 km + 7 překážek CH2 21.2.2017
11.5.2017Machač Jan 2007 1 km + 7 překážek CH2 20.5.2017
8.6.2017Marcaník Josef 2006 CERMEN racing team 1 km + 7 překážek CH2 10.6.2017
11.5.2017Marhold Jan 2008 Choceň 1 km + 7 překážek CH1 13.5.2017
4.3.2017Martinec Lukáš 2007 1 km + 7 překážek CH2 7.3.2017
25.5.2017Matouš Lukáš 2007 1 km + 7 překážek CH2 1.6.2017
25.5.2017Matouš Ladislav 2004 1 km + 7 překážek CH2 1.6.2017
9.5.2017Melcová Tereza 2004 1 km + 7 překážek D2 11.5.2017
4.5.2017Melichar Tomáš 2010 Cyklokramo Suchdol nad Odrou 1 km + 7 překážek CH1 5.5.2017
4.6.2017Melichová Týna 2008 1 km + 7 překážek D1 7.6.2017
23.5.2017Meloun Daniel 2008 1 km + 7 překážek CH1 25.5.2017
23.5.2017Michalčáková Adéla 2005 Barons team 1 km + 7 překážek D2 26.5.2017
25.5.2017Michálek Michal 2004 1 km + 7 překážek CH2 1.6.2017
14.5.2017Mikeš Vojtěch 2006 duo iuris 1 km + 7 překážek CH2 17.5.2017
14.5.2017Mikešová Klára 2008 duo iuris 1 km + 7 překážek D1 17.5.2017
7.6.2017Mikulecký Matyáš Josef 2008 1 km + 7 překážek CH1 8.6.2017
6.12.2016Miškolci Tadeáš 2010 Hero in art! 1 km + 7 překážek CH1 7.12.2016
6.12.2016Miškolci Tomáš 2006 Hero in art! 1 km + 7 překážek CH2 7.12.2016
27.4.2017Mládková Nella 2004 1 km + 7 překážek D2 29.4.2017
23.5.2017Morávek Vojta 2007 1 km + 7 překážek CH2 31.5.2017
8.5.2017Morávková Anna Marie 2007 1 km + 7 překážek D2 11.5.2017
9.5.2017Neffe Laura 2006 TRIUMPHALIS 1 km + 7 překážek D2 16.5.2017
7.5.2017Němcová Kateřina 2007 1 km + 7 překážek D2 10.5.2017
8.5.2017Němec Dominik 2007 Sakigladiator team 1 km + 7 překážek CH2 12.5.2017
7.5.2017Němec Petr 2010 1 km + 7 překážek CH1 10.5.2017
10.6.2017Novakova Natalie 2009 Zabijaci 1 km + 7 překážek D1 16.6.2017
14.5.2017Novotná Kateřina 2010 Nejde jenom chcíplá koza !!!! 1 km + 7 překážek D1 19.5.2017
16.5.2017Ondrášková Kateřina 2010 Nejde jenom chcíplá koza !!!! 1 km + 7 překážek D1 18.5.2017
31.5.2017Outratova Kristyna 2006 1 km + 7 překážek D2 2.6.2017
29.5.2017Pavlík Šimon 2008 1 km + 7 překážek CH1 1.6.2017
11.4.2017Pavlík Štěpán 2010 1 km + 7 překážek CH1 11.4.2017
8.5.2017Pavliš Matěj 2007 1 km + 7 překážek CH2 12.5.2017
12.5.2017Pavlová Anička 2006 WANCHAK TEAM 1 km + 7 překážek D2 15.5.2017
1.5.2017Peleška Martin 2004 1 km + 7 překážek CH2 3.5.2017
11.6.2017Petera Martin 2005 1 km + 7 překážek CH2 13.6.2017
11.6.2017Petera Tomáš 2008 1 km + 7 překážek CH1 13.6.2017
7.5.2017Petrovský Vojtěch 2010 1 km + 7 překážek CH1 15.5.2017
10.5.2017Pleskač Václav 2007 1 km + 7 překážek CH2 12.5.2017
16.3.2017Pošva Lukáš 2007 1 km + 7 překážek CH2 21.3.2017
10.6.2017Prokop Matěj 2007 1 km + 7 překážek CH2 13.6.2017
19.5.2017Proroková Lucie 2007 1 km + 7 překážek D2 26.5.2017
7.6.2017Ptáček David 2006 Team Opočno 1 km + 7 překážek CH2 13.6.2017
7.6.2017Ptáček Lukáš 2009 Team Opočno 1 km + 7 překážek CH1 13.6.2017
4.6.2017Rázek Šimon 2007 1 km + 7 překážek CH2 6.6.2017
4.3.2017Řeháková Klára 2006 1 km + 7 překážek D2 8.3.2017
5.6.2017Reimann Theodor 2009 RajmiStars 1 km + 7 překážek CH1 14.6.2017
5.6.2017Reimannová Ema 2006 RajmiStars 1 km + 7 překážek D2 14.6.2017
9.6.2017Říha Jakub 2005 Koudelka STS Chvojkovice Brod 1 km + 7 překážek CH2 13.6.2017
24.5.2017Rouhová Nela 2007 1 km + 7 překážek D2 31.5.2017
29.5.2017Rychlá Karolína 2007 KOS Krnov 1 km + 7 překážek D2 8.6.2017
11.5.2017Rýz Štěpán 2007 snakes Vysoké Mýto 1 km + 7 překážek CH2 13.5.2017
11.5.2017Rýz ml. Bohuslav 2004 snakes Vysoké Mýto 1 km + 7 překážek CH2 13.5.2017
9.5.2017Šašková Kristýna 2010 Roudnice nad Labem 1 km + 7 překážek D1 19.5.2017
6.6.2017Schiller Jan 2009 HC Chrudim 2009 1 km + 7 překážek CH1 8.6.2017
6.6.2017Schillerová Lada 2006 HC Chrudim 2009 1 km + 7 překážek D2 8.6.2017
11.5.2017Sedláček Antonín 2009 1 km + 7 překážek CH1 13.5.2017
1.5.2017Sedláčková Kateřina 2007 1 km + 7 překážek D2 3.5.2017
1.5.2017Sedláčková Zuzana 2009 1 km + 7 překážek D1 3.5.2017
29.5.2017Sedlák Jirka 2008 1 km + 7 překážek CH1 1.6.2017
9.5.2017Sehnoutka Štěpán 2007 1 km + 7 překážek CH2 12.5.2017
17.5.2017Seinerová Linda 2008 1 km + 7 překážek D1 19.5.2017
10.6.2017Sikorová Terezie 2005 1 km + 7 překážek D2 11.6.2017
29.3.2017Šinkovský Samuel 2006 www.sportvisio.cz 1 km + 7 překážek CH2 6.4.2017
17.5.2017Šinkovský Adam 2010 www.sportvisio.cz 1 km + 7 překážek CH1 17.5.2017
8.6.2017Slabihoud Pavel 2010 1 km + 7 překážek CH1 13.6.2017
8.6.2017Slabihoud Aleš 2010 1 km + 7 překážek CH1 13.6.2017
21.3.2017Slabihoudová Tereza 2007 1 km + 7 překážek D2 25.3.2017
29.5.2017Slovák Miroslav 2005 SOKOL Nymburk 1 km + 7 překážek CH2 1.6.2017
1.12.2016Sondová Rita 2005 SVVAT FANS 1 km + 7 překážek D2 4.12.2016
16.3.2017Souček Ondřej 2006 Maratonstav Úpice 1 km + 7 překážek CH2 21.3.2017
16.3.2017Souček Šimon 2008 Maratonstav Úpice 1 km + 7 překážek CH1 21.3.2017
9.5.2017spesny simon 2009 lev 1 km + 7 překážek CH1 12.5.2017
11.6.2017Spitzre Filip 2006 1 km + 7 překážek CH2 13.6.2017
1.6.2017Šplichalova Karolina 2006 1 km + 7 překážek D2 7.6.2017
30.5.2017Šrámková Andrea 2006 1 km + 7 překážek D2 30.5.2017
19.5.2017Šrůta Pavel 2006 1 km + 7 překážek CH2 25.5.2017
22.5.2017Stárková Sofie 2008 KSK Koldín, z.s. 1 km + 7 překážek D1 30.5.2017
10.5.2017STARY ŠIMON LADISLAV 2010 1 km + 7 překážek CH1 11.5.2017
19.5.2017Stejskal Damián 2005 1 km + 7 překážek CH2 26.5.2017
2.6.2017Stejskalova Tereza 2007 1 km + 7 překážek D2 7.6.2017
2.6.2017Stejskalova Barbora 2007 1 km + 7 překážek D2 7.6.2017
29.1.2017Stráník Marek 2009 1 km + 7 překážek CH1 31.1.2017
29.1.2017Stráník Martin 2006 1 km + 7 překážek CH2 31.1.2017
16.3.2017Stránská Tereza 2006 1 km + 7 překážek D2 24.3.2017
21.5.2017Střížová Nicol 2009 1 km + 7 překážek D1 27.5.2017
29.1.2017Štulík Vojtěch 2005 1 km + 7 překážek CH2 31.1.2017
8.5.2017Šulc Filip 2007 Bakov nad Jizerou 1 km + 7 překážek CH2 12.5.2017
8.5.2017Šulc Tomáš 2008 Bakov nad Jizerou 1 km + 7 překážek CH1 12.5.2017
2.6.2017Svedinek Adam Vaclav 2007 1 km + 7 překážek CH2 7.6.2017
4.6.2017Tefert Lelle 2007 1 km + 7 překážek D2 6.6.2017
7.5.2017Tománek Šimon 2006 1 km + 7 překážek CH2 11.5.2017
7.5.2017Tománková Sára 2009 1 km + 7 překážek D1 11.5.2017
9.5.2017Tomčala Míchal 2009 1 km + 7 překážek CH1 12.5.2017
6.6.2017Topinka Václav 2008 1 km + 7 překážek CH1 14.6.2017
9.5.2017Touc Jakub 2007 1 km + 7 překážek CH2 15.5.2017
26.2.2017Trávníčková Nikol 2004 1 km + 7 překážek D2 1.3.2017
10.6.2017Ulrich Jan 2006 Mountfield 2006 1 km + 7 překážek CH2 13.6.2017
29.5.2017urbánek šimon 2008 1 km + 7 překážek CH1 31.5.2017
25.4.2017Valenta Jakub 2006 1 km + 7 překážek CH2 27.4.2017
5.5.2017Valentová Kateřina 2009 1 km + 7 překážek D1 10.5.2017
12.5.2017Vančurová Anežka 2006 1 km + 7 překážek D2 15.5.2017
10.5.2017Vaněk Kryštof 2006 Spartan Gym 1 km + 7 překážek CH2 10.5.2017
10.5.2017Vaňková Barbora 2009 1 km + 7 překážek D1 11.5.2017
14.2.2017Varga Daniel 2007 1 km + 7 překážek CH2 17.2.2017
14.2.2017Vargová Karolína 2005 1 km + 7 překážek D2 17.2.2017
6.6.2017Vašák Ondřej 2005 HC Chrudim 2009 1 km + 7 překážek CH2 8.6.2017
6.6.2017Vašák Jan 2009 HC Chrudim 2009 1 km + 7 překážek CH1 8.6.2017
24.1.2017Vavřička Mikoláš 2005 1 km + 7 překážek CH2 31.1.2017
24.1.2017Vavřička Václav 2006 1 km + 7 překážek CH2 31.1.2017
11.6.2017Večeřa Viktor 2009 1 km + 7 překážek CH1 12.6.2017
6.6.2017Velinský Jan 2009 HC Chrudim 2009 1 km + 7 překážek CH1 8.6.2017
25.5.2017Víravová Eliška 2005 1 km + 7 překážek D2 30.5.2017
25.5.2017Víravová Anna 2007 1 km + 7 překážek D2 30.5.2017
23.5.2017Vokatá Alena 2008 1 km + 7 překážek D1 26.5.2017
23.5.2017Vokatý Filip 2010 1 km + 7 překážek CH1 26.5.2017
7.5.2017Volechová Klára 2005 1 km + 7 překážek D2 12.5.2017
17.5.2017Vondráček Jakub 2010 Maxáci 1 km + 7 překážek CH1 20.5.2017
9.5.2017Vondrouš Antonín 2005 1 km + 7 překážek CH2 11.5.2017
10.6.2017Voříšek Luděk 2008 Skorpion 1 km + 7 překážek CH1 15.6.2017
23.5.2017Vošahlíková Ema 2006 1 km + 7 překážek D2 30.5.2017
24.5.2017Vošahlíková Adina 2010 1 km + 7 překážek D1 30.5.2017
24.5.2017Vyčichlo Lukáš 2009 Spartan Gym 1 km + 7 překážek CH1 30.5.2017
25.5.2017Vytina Michal 2009 1 km + 7 překážek CH1 29.5.2017
8.6.2017Zach Radovan 2005 1 km + 7 překážek CH2 10.6.2017
22.5.2017Zelinková Karolína 2006 1 km + 7 překážek D2 25.5.2017
13.5.2017Žilka Matěj 2008 ŠSK Újezd nad Lesy 1 km + 7 překážek CH1 22.5.2017
2.6.2017Zítková Linda 2005 Barons Team 1 km + 7 překážek D2 12.6.2017
12.5.2017Zítková Edita 2010 KSK Koldín, z.s. 1 km + 7 překážek D1 17.5.2017
15.5.2017Zítková Simona 2011 KSK Koldín, z.s. 1 km + 7 překážek D1 17.5.2017
8.5.2017Zupka Sára 2007 1 km + 7 překážek D2 12.5.2017
22.5.2017Zyhaljuk Snižana 2005 sportreg 1 km + 7 překážek D2 24.5.2017

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.