Sportvisio

Přihl. jméno
nebo číslo
Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
 

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE - MILOVICE - 7.5.2017

Statistika přihlášených

Trať
KGR1 km + 7 překážek258
Kategorie
CH2Chlapci - 2004 - 200794
CH1Chlapci - 2008 - 201068
D2Dívky - 2007 - 2004 63
D1Dívky - 2008 - 2010 33
Celkem přihlášených258

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
13.4.2017 Fischer Arnošt 2005 1 km + 7 překážek CH2 21.4.2017
7.3.2017Akhmetshin Ernest 2008 H1 1 km + 7 překážek CH1 8.3.2017
13.4.2017Albrechtová Eliška 2007 1 km + 7 překážek D2 19.4.2017
13.4.2017Albrechtová Kateřina 2010 1 km + 7 překážek D1 19.4.2017
20.3.2017Antonů František 2008 1 km + 7 překážek CH1 20.3.2017
8.4.2017Anufriev Artemii 2007 1 km + 7 překážek CH2 11.4.2017
6.3.2017Auředník Jan 2005 1 km + 7 překážek CH2 8.3.2017
20.1.2017Babuška David 2008 1 km + 7 překážek CH1 24.1.2017
20.1.2017Babuška Matěj 2008 1 km + 7 překážek CH1 24.1.2017
20.1.2017Babušková Lucie 2006 1 km + 7 překážek D2 24.1.2017
22.2.2017Barták Adam 2007 GYMPRA team 1 km + 7 překážek CH2 23.2.2017
20.3.2017Bártl Jonáš 2006 1 km + 7 překážek CH2 25.3.2017
22.3.2017Bártl Mikoláš 2010 1 km + 7 překážek CH1 25.3.2017
9.3.2017Bartosova Kristyna 2006 1 km + 7 překážek D2 15.3.2017
26.2.2017Baťka Petr Jan 2007 Sakigladiator team 1 km + 7 překážek CH2 28.2.2017
14.3.2017Bavelský Savva 2008 1 km + 7 překážek CH1 17.3.2017
27.4.2017Bébr Bruno 2004 Bébříci 1 km + 7 překážek CH2 28.4.2017
25.4.2017Bébrová Sofie 2007 Bébříci 1 km + 7 překážek D2 28.4.2017
27.4.2017Bébrová Julie 2010 Bébříci 1 km + 7 překážek D1 28.4.2017
10.1.2017Bečička Petr 2007 1 km + 7 překážek CH2 13.1.2017
12.4.2017Bednář Matěj 2008 1 km + 7 překážek CH1 19.4.2017
21.4.2017Berky Adéla 2006 1 km + 7 překážek D2 22.4.2017
21.4.2017Berky Ondřej 2010 1 km + 7 překážek CH1 22.4.2017
20.2.2017Bezová Kateřina 2005 Gympra team 1 km + 7 překážek D2 28.2.2017
14.2.2017Blažek Filip 2009 Letci 2008 1 km + 7 překážek CH1 16.2.2017
27.1.2017Bodlák Dominik 2004 1 km + 7 překážek CH2 4.2.2017
26.2.2017Bohatá Barbora 2008 1 km + 7 překážek D1 1.3.2017
19.2.2017Borovičková Viktorie 2010 1 km + 7 překážek D1 21.2.2017
8.3.2017Borůvková Aneta 2007 1 km + 7 překážek D2 11.3.2017
21.3.2017Brož Michal 2007 1 km + 7 překážek CH2 28.3.2017
21.3.2017Brožová Marie 2009 1 km + 7 překážek D1 28.3.2017
18.3.2017Buato Danny G. 2006 1 km + 7 překážek CH2 26.3.2017
13.3.2017Burda Patrik 2006 1 km + 7 překážek CH2 16.3.2017
12.2.2017Burda Adam 2008 Letci2008 1 km + 7 překážek CH1 17.2.2017
12.2.2017Burdová Anika 2005 Gympra Team 1 km + 7 překážek D2 17.2.2017
6.3.2017Burešová Markéta 2009 tres iuris 1 km + 7 překážek D1 9.3.2017
17.4.2017Buryšek Matyáš 2008 Motomach3 1 km + 7 překážek CH1 26.4.2017
15.3.2017Čadil Vojtěch 2009 1 km + 7 překážek CH1 16.3.2017
21.3.2017Čáp Michal 2010 Malé jádro 1 km + 7 překážek CH1 22.3.2017
11.4.2017Čapek Filip 2011 1 km + 7 překážek CH1 19.4.2017
9.4.2017Čapková Claudie 2007 Bakováci 1 km + 7 překážek D2 19.4.2017
5.12.2016Capůrková Natálie 2006 1 km + 7 překážek D2 7.12.2016
21.3.2017Čížek Jakub 2010 1 km + 7 překážek CH1 23.3.2017
7.3.2017Čuda Jan 2009 Týpci na prknech 1 km + 7 překážek CH1 9.3.2017
7.3.2017Čudová Agáta 2005 Týpci na prknech 1 km + 7 překážek D2 9.3.2017
3.4.2017Daňhel petr 2004 1 km + 7 překážek CH2 5.4.2017
30.3.2017Dindošová Diana 2006 Akademie Neratovice 1 km + 7 překážek D2 8.4.2017
30.3.2017Dindošová Olívia 2007 AVSP Neratovice 1 km + 7 překážek D2 8.4.2017
8.2.2017Dlabač Václav 2005 1 km + 7 překážek CH2 15.2.2017
20.4.2017Dolanová Barbora 2007 1 km + 7 překážek D2 29.4.2017
19.2.2017Dolejšková Denisa 2008 Bílí Tygři 1 km + 7 překážek D1 2.3.2017
12.11.2016Doležal Matyaš 2006 1 km + 7 překážek CH2 18.11.2016
12.11.2016Doležal Jakub 2004 1 km + 7 překážek CH2 18.11.2016
15.3.2017Doležalová Anna 2007 1 km + 7 překážek D2 18.3.2017
25.1.2017Dosedlová Jolana 2008 1 km + 7 překážek D1 29.1.2017
21.3.2017Dráb Miroslav 2007 Moudrá pěchota 1 km + 7 překážek CH2 22.3.2017
27.4.2017Drexlerová Nina 2010 1 km + 7 překážek D1 28.4.2017
24.1.2017Durychová Julie 2005 Rugby Petrovice 1 km + 7 překážek D2 25.1.2017
9.2.2017Dušková Kateřina 2005 1 km + 7 překážek D2 18.2.2017
11.4.2017Dvořák Tadeáš 2007 youtubeři 1 km + 7 překážek CH2 22.4.2017
19.2.2017Dvořák Martin 2005 1 km + 7 překážek CH2 21.2.2017
22.3.2017Fábin Eda 2006 1 km + 7 překážek CH2 25.3.2017
22.3.2017Fábin František 2004 1 km + 7 překážek CH2 25.3.2017
19.3.2017Fiala Martin 2007 Bouchači 1 km + 7 překážek CH2 22.3.2017
23.4.2017Fila Josef 2005 Zabiják z Heřmanče 1 km + 7 překážek CH2 26.4.2017
14.3.2017Filová Natalie 2006 Tuřický Gladátor Team 1 km + 7 překážek D2 16.3.2017
26.3.2017Fojtík Václav 2010 1 km + 7 překážek CH1 28.3.2017
22.3.2017Fojtů Matylda 2005 MASERF 1 km + 7 překážek D2 24.3.2017
22.3.2017Fojtů Ferdinand 2009 Ferdiš 1 km + 7 překážek CH1 24.3.2017
7.3.2017Franěk Viktor 2006 GYMPRA TÝM 1 km + 7 překážek CH2 9.3.2017
26.2.2017Freslová Natálie 2005 GYMPRATEAM 1 km + 7 překážek D2 1.3.2017
15.2.2017Freslová Adéla 2008 Gympra Team 1 km + 7 překážek D1 23.2.2017
13.2.2017Görglová Kateřina 2008 Team Slivenec 1 km + 7 překážek D1 15.2.2017
13.2.2017Görglová Karolina 2005 Team Slivenec 1 km + 7 překážek D2 15.2.2017
26.2.2017Hanuš Šimon 2008 1 km + 7 překážek CH1 1.3.2017
9.3.2017Harcek Tobias 2007 1 km + 7 překážek CH2 14.3.2017
19.2.2017Hejcman Patrik 2009 1 km + 7 překážek CH1 23.2.2017
15.3.2017Hejtmánek Ignác 2008 1 km + 7 překážek CH1 17.3.2017
13.2.2017Hendrych Matěj 2006 1 km + 7 překážek CH2 18.2.2017
13.2.2017Hendrych Antonín 2010 1 km + 7 překážek CH1 18.2.2017
17.2.2017Hladíková Adela 2004 1 km + 7 překážek D2 22.2.2017
21.2.2017Hladká Karolína 2004 Freesolo 1 km + 7 překážek D2 1.3.2017
21.2.2017Hladký Kryštof 2008 HC Letci 2008 1 km + 7 překážek CH1 1.3.2017
2.1.2017Holubec Matyáš 2009 čvacht 1 km + 7 překážek CH1 4.1.2017
23.3.2017Homolová Anna 2007 1 km + 7 překážek D2 1.4.2017
23.3.2017Homolová Adela 2005 1 km + 7 překážek D2 1.4.2017
27.2.2017HONZA KRISTIAN 2006 1 km + 7 překážek CH2 1.3.2017
10.3.2017Horák Lukáš 2007 ZEKON 1 km + 7 překážek CH2 18.3.2017
12.3.2017Hořínek Jan 2010 1 km + 7 překážek CH1 16.3.2017
9.12.2016Houžvička David 2005 5H 1 km + 7 překážek CH2 12.12.2016
14.2.2017Hovorka Adam 2005 1 km + 7 překážek CH2 22.2.2017
20.4.2017Hrabík Lukáš 2007 Sakigladiator team 1 km + 7 překážek CH2 22.4.2017
15.3.2017Hrazdil Jan 2010 AVSP Neratovice 1 km + 7 překážek CH1 17.3.2017
11.4.2017Jakšová Kristýna 2005 Martina a Josef Ptáčkovi- bojové sporty a sebeobrana 1 km + 7 překážek D2 19.4.2017
26.3.2017Janďourek Adam 2009 1 km + 7 překážek CH1 28.3.2017
27.4.2017Janušková Nela 2006 Youtubeři 1 km + 7 překážek D2 29.4.2017
12.2.2017Javůrek Martin 2008 1 km + 7 překážek CH1 18.2.2017
27.2.2017Jelen Tomáš 2006 ŠSK Újezd nad lesy 1 km + 7 překážek CH2 1.3.2017
27.2.2017Jelen Lukáš 2008 ŠSK Újezd nad lesy 1 km + 7 překážek CH1 1.3.2017
15.2.2017Jonášová Markéta 2008 1 km + 7 překážek D1 17.2.2017
11.2.2017Kára Mikuláš Jan 2005 1 km + 7 překážek CH2 14.2.2017
24.4.2017Karas Vítězslav 2009 1 km + 7 překážek CH1 26.4.2017
19.3.2017Karaus Emil 2006 Bouchači 1 km + 7 překážek CH2 28.3.2017
10.4.2017Karnetová Michaela 2006 1 km + 7 překážek D2 14.4.2017
11.4.2017Kašpar Maxim 2009 youtubeři 1 km + 7 překážek CH1 12.4.2017
26.4.2017Klik Jakub 2010 1 km + 7 překážek CH1 29.4.2017
11.12.2016Klimeš Pavel 2005 1 km + 7 překážek CH2 12.12.2016
31.1.2017Kocourková Kamila 2007 Ptáčkovi- Martina a Josef - bojové sporty a sebeobrana 1 km + 7 překážek D2 3.2.2017
27.4.2017Kopecká Rozálie Emma 2009 Altus Pons 1 km + 7 překážek D1 3.5.2017
27.4.2017Kopecký Matyáš 2007 Altus Pons 1 km + 7 překážek CH2 3.5.2017
14.2.2017Koričanská Andrea 2010 1 km + 7 překážek D1 16.2.2017
14.2.2017Koričanský Lukáš 2007 1 km + 7 překážek CH2 16.2.2017
18.4.2017Kotyková Nina 2004 1 km + 7 překážek D2 19.4.2017
25.1.2017Koutová Lucie 2008 Kout 1 km + 7 překážek D1 1.2.2017
25.1.2017Koutová Veronika 2008 Kout 1 km + 7 překážek D1 1.2.2017
8.3.2017Kramule Matyáš 2009 1 km + 7 překážek CH1 11.3.2017
3.4.2017Krátká Zuzka 2008 1 km + 7 překážek D1 4.4.2017
27.2.2017Křistek Matěj 2006 Křistečci z Bašky 1 km + 7 překážek CH2 1.3.2017
27.2.2017Křistková Viktorie 2010 Křistečci z Bašky 1 km + 7 překážek D1 1.3.2017
22.2.2017Křivda Tomáš 2009 1 km + 7 překážek CH1 24.2.2017
22.2.2017Křivdová Barbora 2007 1 km + 7 překážek D2 24.2.2017
5.12.2016Krofta daniel 2004 1 km + 7 překážek CH2 6.12.2016
10.3.2017Krpata Tomáš 2006 1 km + 7 překážek CH2 21.3.2017
10.3.2017Krpatová Nikola 2010 1 km + 7 překážek D1 21.3.2017
29.1.2017Kubasová Sabina 2006 1 km + 7 překážek D2 31.1.2017
22.3.2017Kubín Jan 2010 1 km + 7 překážek CH1 28.3.2017
9.2.2017Kubouškoá Barbora 2005 1 km + 7 překážek D2 14.2.2017
18.2.2017Kučera Matěj 2008 Letci 2008 1 km + 7 překážek CH1 28.2.2017
15.1.2017Kutil Filip 2008 1 km + 7 překážek CH1 17.1.2017
28.3.2017Lásková Rozálie 2009 1 km + 7 překážek D1 30.3.2017
21.3.2017Lebedová Katy 2004 1 km + 7 překážek D2 24.3.2017
22.2.2017Lišková Kristýna 2008 Gympra team 1 km + 7 překážek D1 28.2.2017
26.2.2017Lukšo Jan 2008 1 km + 7 překážek CH1 1.3.2017
9.3.2017Lupač Jonáš 2005 PAKOBYLKA team 1 km + 7 překážek CH2 14.3.2017
14.3.2017Lux Pavel 2007 Akademie Neratovice 1 km + 7 překážek CH2 20.3.2017
28.2.2017Machač Jan 2007 1 km + 7 překážek CH2 10.3.2017
18.2.2017Macháček Jáchym 2008 Letci 2008 1 km + 7 překážek CH1 21.2.2017
22.2.2017Markl Matyáš 2006 1 km + 7 překážek CH2 24.2.2017
22.2.2017Marklová Eliška 2010 1 km + 7 překážek D1 24.2.2017
4.3.2017Martinec Lukáš 2007 1 km + 7 překážek CH2 7.3.2017
14.2.2017Mauder Lukáš 2008 Letci 2008 1 km + 7 překážek CH1 18.2.2017
22.2.2017Měřinská Klára 2007 1 km + 7 překážek D2 24.2.2017
12.11.2016Michajlík Filip 2006 1 km + 7 překážek CH2 18.11.2016
26.3.2017Michalčáková Adéla 2005 Barons team 1 km + 7 překážek D2 29.3.2017
6.3.2017Mikeš Vojtěch 2006 duo iuris 1 km + 7 překážek CH2 8.3.2017
6.3.2017Mikešová Klára 2008 duo iuris 1 km + 7 překážek D1 8.3.2017
22.3.2017Morenová Adriana 2004 Maserf 1 km + 7 překážek D2 24.3.2017
8.2.2017Morgan David 2004 Gladiatori 1 km + 7 překážek CH2 16.2.2017
8.2.2017Morgan Julie 2007 Gladiatori 1 km + 7 překážek D2 16.2.2017
12.4.2017Mutinský Jiří 2010 1 km + 7 překážek CH1 21.4.2017
15.2.2017Neffe Laura 2006 TRIUMPHALIS 1 km + 7 překážek D2 16.2.2017
5.4.2017Novak Marek 2005 Adam hovorka 1 km + 7 překážek CH2 5.4.2017
19.3.2017Novák Matěj 2005 H2 1 km + 7 překážek CH2 23.3.2017
7.3.2017Novák Lukáš 2008 čvacht 1 km + 7 překážek CH1 9.3.2017
20.2.2017Novotná Kateřina 2010 Nejde jenom chcíplá koza !!!! 1 km + 7 překážek D1 24.2.2017
25.2.2017Novotný Martin 2004 1 km + 7 překážek CH2 1.3.2017
6.3.2017Oswald Vojtěch 2004 1 km + 7 překážek CH2 8.3.2017
5.4.2017Ouhledová Viktorie 2005 1 km + 7 překážek D2 7.4.2017
17.2.2017Paur Ondřej 2006 Gympra team 1 km + 7 překážek CH2 21.2.2017
17.2.2017Paurová Andrea 2004 Gympra Team 1 km + 7 překážek D2 21.2.2017
8.3.2017Pavliš Matěj 2007 1 km + 7 překážek CH2 10.3.2017
15.2.2017Petrovský Vojtěch 2010 1 km + 7 překážek CH1 19.2.2017
8.3.2017Pleskač Václav 2007 1 km + 7 překážek CH2 11.3.2017
12.2.2017Pojkar David 2008 Letci2008 1 km + 7 překážek CH1 21.2.2017
13.2.2017Pojkarová Pavlína 2005 FCBHS 1 km + 7 překážek D2 21.2.2017
26.4.2017Pokorná Laura 2009 1 km + 7 překážek D1 27.4.2017
5.4.2017Polidar Matyáš 2007 1 km + 7 překážek CH2 14.4.2017
13.2.2017Polka Vratislav 2004 AVSP Neratovice 1 km + 7 překážek CH2 22.2.2017
13.2.2017Polka Michael 2008 HC Letci Letňany 1 km + 7 překážek CH1 22.2.2017
4.3.2017Ponikelský Štěpán 2007 1 km + 7 překážek CH2 11.3.2017
16.3.2017Pošva Lukáš 2007 1 km + 7 překážek CH2 21.3.2017
7.3.2017Potrebuješ Adam 2007 SRTG Strupčice 1 km + 7 překážek CH2 15.3.2017
17.4.2017Prchlik Tomas 2005 1 km + 7 překážek CH2 26.4.2017
26.3.2017Preclík Pavel 2006 Sokol Lično 1 km + 7 překážek CH2 29.3.2017
16.3.2017Prejsová Tereza 2007 AVSP Neratovice 1 km + 7 překážek D2 22.3.2017
24.3.2017Procházka Bořek 2005 Borci z Pardubic 1 km + 7 překážek CH2 28.3.2017
27.3.2017Procházka Přemek 2007 Borci z Pardubic 1 km + 7 překážek CH2 30.3.2017
6.3.2017procházková tarja 2008 1 km + 7 překážek D1 8.3.2017
20.3.2017Prudký Jakub 2005 Fly Iron 1 km + 7 překážek CH2 22.3.2017
12.3.2017Ptáček David 2006 Team Opočno 1 km + 7 překážek CH2 14.3.2017
12.3.2017Ptáček Lukáš 2009 Team Opočno 1 km + 7 překážek CH1 14.3.2017
22.3.2017Raslová Eliška 2005 Maserf 1 km + 7 překážek D2 24.3.2017
19.3.2017Řezáč Pavel 2009 Bouchači 1 km + 7 překážek CH1 28.3.2017
20.2.2017Rokos Michal 2004 1 km + 7 překážek CH2 23.2.2017
27.2.2017Rokosová Lucie 2008 1 km + 7 překážek D1 1.3.2017
21.3.2017Ruml Jan 2009 Malé jádro 1 km + 7 překážek CH1 23.3.2017
31.1.2017Růžičková Eliška 2005 Ptáčkovi- Martina a Josef - bojové sporty a sebeobrana 1 km + 7 překážek D2 2.2.2017
2.1.2017Rybišarová Tina 2009 čvacht 1 km + 7 překážek D1 4.1.2017
2.1.2017Rybišarová Lucie 2005 čvacht 1 km + 7 překážek D2 4.1.2017
31.1.2017Salvetová Anna 2004 Ptáčkovi- Martina a Josef - bojové sporty a sebeobrana 1 km + 7 překážek D2 8.2.2017
21.4.2017Šašková Kristýna 2010 Roudnice nad Labem 1 km + 7 překážek D1 27.4.2017
24.3.2017Sedláčková Zuzana 2009 1 km + 7 překážek D1 28.3.2017
24.3.2017Sedláčková Kateřina 2007 1 km + 7 překážek D2 28.3.2017
22.3.2017Sedláková Magdalena 2005 Maserf 1 km + 7 překážek D2 24.3.2017
20.4.2017Sikorová Terezie 2005 1 km + 7 překážek D2 21.4.2017
14.3.2017Šimonka Dominik 2004 Tuřický Gladiátor Team 1 km + 7 překážek CH2 16.3.2017
17.3.2017Šinkovský Samuel 2006 www.sportvisio.cz 1 km + 7 překážek CH2 17.3.2017
17.3.2017Šinkovský Adam 2010 www.sportvisio.cz 1 km + 7 překážek CH1 17.3.2017
20.2.2017Skoupý Adam 2006 1 km + 7 překážek CH2 28.2.2017
8.2.2017Skyslak Jakub 2005 Gladiatori 1 km + 7 překážek CH2 14.2.2017
8.2.2017Skyslakova Hana 2007 Gladiatori 1 km + 7 překážek D2 14.2.2017
23.3.2017Slabý Filip 2007 Target sport Milovice 1 km + 7 překážek CH2 24.3.2017
13.2.2017Sládková Monika 2008 1 km + 7 překážek D1 16.2.2017
17.2.2017Slavata Karel 2007 SDH Praha Letňany 1 km + 7 překážek CH2 23.2.2017
25.3.2017Slavíček Jiří 2005 Ragby Petrovice 1 km + 7 překážek CH2 31.3.2017
12.3.2017Slezák Jakub 2004 Team Opočno 1 km + 7 překážek CH2 21.3.2017
12.3.2017Slezáková Štěpánka 2007 Team Opočno 1 km + 7 překážek D2 21.3.2017
28.3.2017Slovák Jakub 2008 Letci2008 1 km + 7 překážek CH1 31.3.2017
31.3.2017Sondová Rita 2005 SVVAT FANS 1 km + 7 překážek D2 6.4.2017
26.3.2017Šorf Nathan 2008 HC Letci Letňany 1 km + 7 překážek CH1 28.3.2017
11.2.2017Souček Šimon 2008 Maratonstav Úpice 1 km + 7 překážek CH1 15.2.2017
11.2.2017Souček Ondřej 2006 Maratonstav Úpice 1 km + 7 překážek CH2 15.2.2017
21.2.2017springrova justina 2006 komando wolf 1 km + 7 překážek D2 1.3.2017
27.2.2017STARY ŠIMON LADISLAV 2010 1 km + 7 překážek CH1 1.3.2017
14.1.2017Stehlík Patrik 2008 1 km + 7 překážek CH1 19.1.2017
14.2.2017Štoček Ondřej 2005 1 km + 7 překážek CH2 16.2.2017
14.2.2017Štoček Martin 2007 1 km + 7 překážek CH2 16.2.2017
18.4.2017Straka František 2006 Piráti Chomutov 1 km + 7 překážek CH2 25.4.2017
18.4.2017Straková Iva 2006 Beavers Chomutov 1 km + 7 překážek D2 25.4.2017
16.3.2017Stránská Tereza 2006 1 km + 7 překážek D2 24.3.2017
11.4.2017Štryncl Vilda 2008 JOVI team 1 km + 7 překážek CH1 19.4.2017
11.4.2017Štrynclová Johanka 2006 JOVI team 1 km + 7 překážek D2 19.4.2017
6.3.2017Šulc Tomáš 2008 Bakov nad Jizerou 1 km + 7 překážek CH1 15.3.2017
6.3.2017Šulc Filip 2007 Bakov nad Jizerou 1 km + 7 překážek CH2 15.3.2017
15.3.2017Svobodová Ivana 2007 Neratovice 1 km + 7 překážek D2 22.3.2017
19.3.2017Tajzler Patrik 2009 Bouchači 1 km + 7 překážek CH1 23.3.2017
19.3.2017Tajzler Filip 2006 Bouchači 1 km + 7 překážek CH2 23.3.2017
7.3.2017Tošner Robin 2009 Týpci na prknech 1 km + 7 překážek CH1 9.3.2017
7.3.2017Tošner Natálie 2006 Týpci na prknech 1 km + 7 překážek D2 17.3.2017
27.3.2017Touc Jakub 2007 1 km + 7 překážek CH2 30.3.2017
31.1.2017Treml Tobiáš 2006 Ptáčkovi- Martina a Josef - bojové sporty a sebeobrana 1 km + 7 překážek CH2 4.2.2017
27.2.2017Uher Vaclav 2005 1 km + 7 překážek CH2 7.3.2017
27.2.2017Uher Petr 2009 1 km + 7 překážek CH1 7.3.2017
20.3.2017Urbánek Šimon 2008 1 km + 7 překážek CH1 24.3.2017
14.2.2017Vachutková Bára 2009 1 km + 7 překážek D1 21.2.2017
21.2.2017Václavík Štěpán 2008 Hc Letci Letnany 2008 1 km + 7 překážek CH1 2.3.2017
14.2.2017Vala Tomáš 2009 1 km + 7 překážek CH1 17.2.2017
27.3.2017Váně Antonín 2009 1 km + 7 překážek CH1 29.3.2017
25.3.2017Vaněček Filip 2005 1 km + 7 překážek CH2 1.4.2017
27.3.2017Váňová Martina 2009 1 km + 7 překážek D1 29.3.2017
23.1.2017Vavřička Václav 2006 1 km + 7 překážek CH2 27.1.2017
23.1.2017Vavřička Mikoláš 2005 1 km + 7 překážek CH2 27.1.2017
21.4.2017Veselý Michal 2007 youtubeři 1 km + 7 překážek CH2 25.4.2017
13.3.2017Viktorin Filip 2006 1 km + 7 překážek CH2 15.3.2017
13.3.2017Viktorin Vojta 2006 1 km + 7 překážek CH2 15.3.2017
13.3.2017Viktorinová Šárka 2004 1 km + 7 překážek D2 15.3.2017
21.3.2017Víravová Eliška 2005 1 km + 7 překážek D2 29.3.2017
21.3.2017Víravová Anna 2007 1 km + 7 překážek D2 29.3.2017
16.2.2017Volechová Klára 2005 1 km + 7 překážek D2 18.2.2017
21.3.2017Vondráček Jakub 2010 Maxáci 1 km + 7 překážek CH1 24.3.2017
3.4.2017Vondrouš Antonín 2005 1 km + 7 překážek CH2 5.4.2017
14.3.2017Voříšek Luděk 2008 Skorpion 1 km + 7 překážek CH1 17.3.2017
17.4.2017Vytina Michal 2009 1 km + 7 překážek CH1 20.4.2017
25.3.2017Zatloukak Filip 2005 1 km + 7 překážek CH2 30.3.2017
25.1.2017Zeman Martin 2006 1 km + 7 překážek CH2 31.1.2017
4.2.2017Zich Dominik 2009 1 km + 7 překážek CH1 7.2.2017
4.4.2017Zika Kryštof 2009 1 km + 7 překážek CH1 12.4.2017
25.2.2017Zima Petr 2007 1 km + 7 překážek CH2 7.3.2017

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.