Přihlášen
Závodník
Ročník
Team
Trať
Kat.
Platba
10.5.2017 Adámek Martin 1998
Traitors
6 km + 20 překážek
M
13.5.2017
18.11.2016 Andělová Monika 1970
DÁMTO
6 km + 20 překážek
Z2
18.11.2016
24.5.2017 Antošová Žaneta 1985
Olfin Car
6 km + 20 překážek
Z
31.5.2017
5.6.2017 Arazim Milan 1980
ROCO TEAM
6 km + 20 překážek
M
5.6.2017
8.6.2017 Baar Leoš 1986
6 km + 20 překážek
M
10.6.2017
11.5.2017 Babák Pavel 1985
Glatt
6 km + 20 překážek
M
11.5.2017
20.2.2017 Babušková Stanislava 1974
6 km + 20 překážek
Z2
22.2.2017
8.5.2017 Bagová Linda 1990
Glatt
6 km + 20 překážek
Z
16.5.2017
22.5.2017 Bálaž Stanislav 1985
bednicka
6 km + 20 překážek
M
22.5.2017
21.3.2017 Bartáková Stanislava + Kuzin Tomáš 1993
Čejglátoři
6 km + 20 překážek
MIX
21.3.2017
6.3.2017 Bartáková Radka 1995
Čejglátoři
6 km + 20 překážek
Z
7.3.2017
17.5.2017 Bartoníček Jan 1972
6 km + 20 překážek
M2
24.5.2017
27.1.2017 Bartoš Jan 1984
BeAst shapes
6 km + 20 překážek
M
4.2.2017
27.1.2017 Bartos Jan 1984
Beast shapes
6 km + 20 překážek
Z
4.2.2017
9.5.2017 Bartošová Petra + Jan Bartoš 1978
HBčkovi
6 km + 20 překážek
MIX
11.5.2017
23.5.2017 Bauer Antonín 1974
6 km + 20 překážek
M2
27.5.2017
26.5.2017 Baumann Helga 1984
6 km + 20 překážek
Z
27.5.2017
10.1.2017 Bečička Petr 1971
6 km + 20 překážek
M2
13.1.2017
15.2.2017 Bednář Tomáš 1996
6 km + 20 překážek
M
17.2.2017
17.2.2017 Bednář Josef 1999
6 km + 20 překážek
M
21.2.2017
20.5.2017 Bednářová Lucie 1994
Rafanďačky
6 km + 20 překážek
Z
27.5.2017
5.6.2017 Berky Martin 1973
6 km + 20 překážek
M2
9.6.2017
31.5.2017 Blovský Viktor + Karbanová Eva + Vyhnálková Kristýna + Petrovičová Linda 1988
Princ Krasoň a jeho družina
6 km + 20 překážek
T
31.5.2017
4.6.2017 Bohacova Michaela 1990
silkysmooth
6 km + 20 překážek
Z
6.6.2017
16.5.2017 Bořuta Marek 1977
6 km + 20 překážek
M2
17.5.2017
19.5.2017 Bouchalová Barbora 1992
Rafanďačky
6 km + 20 překážek
Z
30.5.2017
7.5.2017 Boura Martin 1992
6 km + 20 překážek
M
15.5.2017
5.6.2017 Bousek Michael 1992
VF Sport Team Černá Hora
6 km + 20 překážek
M
7.6.2017
13.5.2017 Brejcha Jakub + Gabriela Hartmanová 1995
Moudrá pěchota
6 km + 20 překážek
MIX
20.5.2017
13.5.2017 Brejcha Šimon 2001
6 km + 20 překážek
JM
20.5.2017
11.6.2017 Bukovský Viktor 1997
6 km + 20 překážek
M
13.6.2017
30.5.2017 Čapek Filip 2000
6 km + 20 překážek
JM
8.6.2017
8.6.2017 Ceplová Michaela + Andrea Vodrážková + Pavel Blažek + Josef Vladyka 1990
Ramba z prášku
6 km + 20 překážek
T
9.6.2017
8.5.2017 Čermák Martin 1978
PEPINO
6 km + 20 překážek
M
12.5.2017
11.6.2017 Cermanová Rozálie 1996
Roz
6 km + 20 překážek
Z
13.6.2017
24.2.2017 Černá Jana + Silovská Gabriela + Baránková Šárka + Klesová Jana 1974
BKV - POSTRADATELNI
6 km + 20 překážek
T
28.2.2017
25.3.2017 Červ Tomáš 1993
6 km + 20 překážek
M
28.3.2017
29.3.2017 Chaura Vilém 2000
6 km + 20 překážek
JM
6.4.2017
13.5.2017 Choutka Jiří 1976
6 km + 20 překážek
M2
17.5.2017
18.5.2017 Coufal Tomáš 2001
6 km + 20 překážek
JM
19.5.2017
14.5.2017 Dolečková Veronika 1989
Nejde jenom chcíplá koza !!!!
6 km + 20 překážek
Z
24.5.2017
8.6.2017 Doležalová Šárka 1994
HC Devro
6 km + 20 překážek
Z
10.6.2017
29.11.2016 Domorád Vojtěch 1986
6 km + 20 překážek
M
4.12.2016
21.12.2016 Douša Michal 1982
SRTG Kolín
6 km + 20 překážek
M
24.12.2016
13.5.2017 Drábek Tomáš 1991
6 km + 20 překážek
M
16.5.2017
11.5.2017 Drčka Jiří 1987
SVVAT
6 km + 20 překážek
M
15.5.2017
19.5.2017 Dufek Jakub 1994
6 km + 20 překážek
M
27.5.2017
15.5.2017 Ďuriš Daniel 1990
SokolLib
6 km + 20 překážek
M
17.5.2017
15.5.2017 Dušková Iveta 1988
SRTG Trutnov
6 km + 20 překážek
Z
17.5.2017
24.5.2017 Dvořáček Radek + Martin Hrazdil + Martin Sonda + Jan Havlásek 1989
SVVAT
6 km + 20 překážek
T
1.6.2017
7.3.2017 Dvořáková Markéta + Pech Petr 1992
6 km + 20 překážek
MIX
14.3.2017
19.5.2017 Fabiánková Pavlína 1970
Rafanďačky
6 km + 20 překážek
Z2
30.5.2017
2.1.2017 Fiala Pavel + Vrána Ladislav + Havel Jan + Coufal Tomáš 1971
HLTP
6 km + 20 překážek
T
5.1.2017
19.5.2017 Fierla Martin + Monika Fierlova 1986
6 km + 20 překážek
MIX
23.5.2017
17.5.2017 Finke Kateřina + Jan Skořepa 1993
6 km + 20 překážek
MIX
24.5.2017
9.5.2017 Fischer Martin 1989
Glatt
6 km + 20 překážek
M
11.5.2017
30.11.2016 Fléglová Blanka + Kašpar Josef 1989
6 km + 20 překážek
MIX
8.12.2016
25.3.2017 Flekrová Anežka 1995
6 km + 20 překážek
Z
29.3.2017
7.5.2017 Formankova Marketa 1990
Špíny
6 km + 20 překážek
Z
15.5.2017
24.1.2017 Frič Jaroslav 1975
6 km + 20 překážek
M2
31.1.2017
15.5.2017 Glos Petr 1987
Czech Extreme Team
6 km + 20 překážek
M
17.5.2017
30.5.2017 Grus Petr 1984
Glatt
6 km + 20 překážek
M
5.6.2017
10.5.2017 Gug Gabriel 1984
bednicka
6 km + 20 překážek
M
15.5.2017
9.6.2017 Habětínek Adam 1997
6 km + 20 překážek
M
13.6.2017
9.6.2017 Habětínková Barbora 1989
6 km + 20 překážek
Z
13.6.2017
17.5.2017 Haman Vojtěch + Zuzana Ortová 1990
Smidaráci
6 km + 20 překážek
MIX
23.5.2017
30.4.2017 Hampejs Tomáš 1992
LoukaGym
6 km + 20 překážek
M
4.5.2017
10.6.2017 Hanák Michal 1971
6 km + 20 překážek
M2
13.6.2017
5.6.2017 Hant Jaroslav 1971
SKP JUDO NOVÝ BYDŽOV
6 km + 20 překážek
M2
9.6.2017
8.3.2017 Hanzlík Michal + Krug Jan + Kateřina Líbalová + Katarína Pavelčíková 1987
6 km + 20 překážek
T
14.3.2017
8.6.2017 Hašek Rostislav 1991
HC Devro
6 km + 20 překážek
M
13.6.2017
11.5.2017 Havránková Tereza 1990
Pofrčíme
6 km + 20 překážek
Z
15.5.2017
2.6.2017 Heisig Jan + Síbrová Lucie 1974
Grape soda
6 km + 20 překážek
MIX
6.6.2017
9.5.2017 Hejčlová Michala + Mlejnek Tomáš 1990
Teach'sTeam
6 km + 20 překážek
MIX
11.5.2017
22.11.2016 Hejduková Petra + Stejskal Ondra 1985
6 km + 20 překážek
MIX
24.11.2016
27.4.2017 Herbstová Eliška 1981
6 km + 20 překážek
Z
29.4.2017
15.11.2016 Hlava Roman 1978
Běháme v Holicích a okolí
6 km + 20 překážek
M
16.11.2016
27.1.2017 Holečková Jana 1993
Beast shapes
6 km + 20 překážek
Z
4.2.2017
8.6.2017 Holoubek Michal 1994
6 km + 20 překážek
M
9.6.2017
30.4.2017 Holub Petr + Kristýna Hoidekrová + Aleš Chaloupka + Tomáš Joukl 1982
Angry pandas
6 km + 20 překážek
T
10.5.2017
3.6.2017 Hora Milan 1987
Alfasquadra team
6 km + 20 překážek
M
7.6.2017
13.5.2017 Horák Roman 1971
6 km + 20 překážek
M2
15.5.2017
18.5.2017 Horn Roman 1989
dirtrun.company
6 km + 20 překážek
M
19.5.2017
19.5.2017 HORSKÁ Míša + HORSKÝ Tomáš 1984
6 km + 20 překážek
MIX
30.5.2017
10.5.2017 Horvath Miroslav 1996
bednicka
6 km + 20 překážek
M
15.5.2017
7.5.2017 Hrabě Marek 1991
6 km + 20 překážek
M
16.5.2017
9.6.2017 Hráček Antonín 1973
SVVAT
6 km + 20 překážek
M2
14.6.2017
14.1.2017 Hrdoušek Filip 1981
6 km + 20 překážek
M
25.1.2017
4.5.2017 Hrnčál Zdenek 1980
Glatt
6 km + 20 překážek
M
11.5.2017
12.11.2016 Hronová Markéta 1990
Czech Tri K. team
6 km + 20 překážek
Z
16.11.2016
10.5.2017 Hudousek Lukáš 1984
Traitors
6 km + 20 překážek
M
16.5.2017
30.5.2017 hunal jan 1987
Spartak poběžovice u holic
6 km + 20 překážek
M
1.6.2017
8.6.2017 Hurt Lukáš 1992
6 km + 20 překážek
M
10.6.2017
31.1.2017 Jadrný Milan + Michal Horák + Jakub Rejfíř + Radim Vrtáček 1993
(ne)vyměknem!
6 km + 20 překážek
T
2.2.2017
4.6.2017 Jakl Lukáš + Kotfaldová Monika + Jakl Martin + Hájek Libor 1993
Black Riders
6 km + 20 překážek
T
8.6.2017
2.6.2017 Jakubcová Ivana 1987
6 km + 20 překážek
Z
3.6.2017
27.1.2017 Jandová Monika 1987
Beast shapes
6 km + 20 překážek
Z
4.2.2017
30.5.2017 Janeček Miroslav 1990
6 km + 20 překážek
M
3.6.2017
24.4.2017 Janečková Alena + Petr Hynek 1988
6 km + 20 překážek
MIX
25.4.2017
30.12.2016 Jánský Jiří + Barbora Hoštičková 1991
mix
6 km + 20 překážek
MIX
3.1.2017
10.12.2016 Jánský Petr 1968
6 km + 20 překážek
M2
13.12.2016
24.5.2017 Jará Marcela 1989
Olfin Car
6 km + 20 překážek
Z
31.5.2017
10.5.2017 Ježková Brigita + Filip Ježek + Michael Ježek + Jiří Ježek 1993
hedgehog
6 km + 20 překážek
T
16.5.2017
15.5.2017 Jindra Karel + Pavlová Kateřina 1982
Zoufalci
6 km + 20 překážek
MIX
19.5.2017
29.1.2017 Jiroutová Michaela + Pavel Štulík 1979
PaMiš
6 km + 20 překážek
MIX
31.1.2017
30.5.2017 Joska Vladislav 1986
PREDÁTOR WORKOUT TÝN NAD VLTAVOU
6 km + 20 překážek
M
6.6.2017
24.5.2017 Junková Markéta + Junek Vladimír 1972
6 km + 20 překážek
MIX
27.5.2017
10.5.2017 Jurcsik Roman 1992
bednicka
6 km + 20 překážek
M
12.5.2017
30.5.2017 Karaman Michal 1977
6 km + 20 překážek
M2
7.6.2017
30.3.2017 Karas Vítězslav + Jana Ševčíková 1983
Army Run Elite Runners
6 km + 20 překážek
MIX
31.3.2017
24.5.2017 Karásková Tereza + Karas Jaroslav 1989
6 km + 20 překážek
MIX
25.5.2017
31.1.2017 Karel Štěpán 1990
6 km + 20 překážek
M
4.2.2017
26.4.2017 Karlová Jana + Michaela Pavlátová + Nikola Fantová + Iva Hartychová 1991
Flying fish fingers
6 km + 20 překážek
T
3.5.2017
29.5.2017 Kárníková Hana 1975
AUTHOR
6 km + 20 překážek
Z2
29.5.2017
19.12.2016 Kašpar Daniel 1986
6 km + 20 překážek
M
20.12.2016
29.4.2017 Keprt Jiří + Novohradská Ivona 1988
Srtg Šumperk
6 km + 20 překážek
MIX
4.5.2017
10.5.2017 Kindernay Sorin 1981
bednicka
6 km + 20 překážek
M
13.5.2017
3.5.2017 Kirsch Dominik + tym glatt 1993
Glatt
6 km + 20 překážek
M
11.5.2017
5.3.2017 Klášterecký Michal 1990
6 km + 20 překážek
M
6.3.2017
8.5.2017 Klikoš Jiří 1985
Fox
6 km + 20 překážek
M
13.5.2017
11.6.2017 Kloutvorová Lucie + Gabriela Žůrková + Andrea Satýnková + Kristýna Bachmaierová 1990
www.sportvisio.cz
6 km + 20 překážek
T
11.6.2017
31.5.2017 Klubal Jiří + Krysl Tomáš + Valášek Vladimír + Prokop Dan 1977
Kryplův provar
6 km + 20 překážek
T
6.6.2017
16.5.2017 Knourek Jan + Kateřina Dvořáková + Ilona Křováková + Lucie Machová 1979
Dream team
6 km + 20 překážek
T
19.5.2017
27.4.2017 Koďous Leoš + Koďousová 1974
6 km + 20 překážek
MIX
29.4.2017
10.6.2017 Kollerová Eliška + Pešek Petr 1995
6 km + 20 překážek
MIX
13.6.2017
4.6.2017 Kolovratník František 1997
6 km + 20 překážek
M
7.6.2017
4.6.2017 Kolovratník Jan 1978
AC1866
6 km + 20 překážek
M
10.6.2017
20.5.2017 Konopická Olga + Šrůtová Lucie + Kubíčová Pavlína + Lonská Martina 1995
Veselačky
6 km + 20 překážek
T
26.5.2017
1.6.2017 Kopecký Aleš 1978
Altus Pons
6 km + 20 překážek
M
1.6.2017
4.1.2017 Kopecký David + Kopecká Iva 1979
6 km + 20 překážek
MIX
12.1.2017
10.6.2017 Kopecký Jakub + Rexhaj Arbesa 1990
Kubičkovi holky
6 km + 20 překážek
MIX
13.6.2017
24.5.2017 Kořánová Petra + Gabriela Šimáčková + Jiří Drtina + Miloslav Nevole 1975
Tak trošku blázni
6 km + 20 překážek
T
30.5.2017
4.6.2017 Kosek Luboš 1979
Argo-Hytos
6 km + 20 překážek
M
8.6.2017
28.5.2017 Košťálová Kateřina 1967
Zoufalci
6 km + 20 překážek
Z2
31.5.2017
30.4.2017 Košťálová Lucie 1994
Zoufalci
6 km + 20 překážek
Z
4.5.2017
5.4.2017 Kotorová Lucie 1988
INVENTI
6 km + 20 překážek
Z
13.4.2017
5.4.2017 Kotorová Veronika 1992
INVENTI
6 km + 20 překážek
Z
8.4.2017
22.5.2017 Koucký Roman + Tykvartová Romana 1982
6 km + 20 překážek
MIX
25.5.2017
8.12.2016 Koudela Adam 1985
Šogorisa - Ostřetín
6 km + 20 překážek
M
13.12.2016
5.6.2017 Kout Martin 1976
ROCO TEAM
6 km + 20 překážek
M2
5.6.2017
18.5.2017 Koutná Lenka + Rizner David 1988
SRTG Blansko
6 km + 20 překážek
MIX
23.5.2017
15.2.2017 Kovář Pavel 1993
6 km + 20 překážek
M
16.2.2017
23.11.2016 Kovářová Zuzana + Rudolf Sadil 1992
6 km + 20 překážek
MIX
25.11.2016
12.12.2016 Králík Petr 1985
6 km + 20 překážek
M
15.12.2016
26.2.2017 Krátká Adéla + Krátký Miroslav 1992
6 km + 20 překážek
MIX
27.2.2017
12.11.2016 Kratochvíl Miloš 1975
INOV-8 OCR team
6 km + 20 překážek
M2
16.11.2016
10.5.2017 kratochvilova diana 1989
silkysmooth
6 km + 20 překážek
Z
12.5.2017
15.5.2017 Krejčí Kateřina 1982
6 km + 20 překážek
Z
24.5.2017
30.5.2017 Křepela Pavel 1978
Téčka T42
6 km + 20 překážek
M
6.6.2017
31.5.2017 Křivánek Lukáš + Helena Krejčíková 1987
Křivani
6 km + 20 překážek
MIX
2.6.2017
14.5.2017 Krmenčík Jan 1988
Nejde jenom chcíplá koza!!!!
6 km + 20 překážek
M
17.5.2017
29.1.2017 Kubasa Jiří + Leona Kubasová 1977
Maratonstav Úpice
6 km + 20 překážek
MIX
31.1.2017
11.2.2017 Kubečková Jana + Kubeček Milan 1980
6 km + 20 překážek
MIX
18.2.2017
3.6.2017 Kučera Lukáš 1992
Alfasquadra team
6 km + 20 překážek
M
7.6.2017
1.5.2017 Kuchta Michal 1981
6 km + 20 překážek
M
11.5.2017
11.5.2017 Kudláčková Lucie 1984
Pofrčíme
6 km + 20 překážek
Z
13.5.2017
13.1.2017 Kulhánek Michal + Sabina Šteľbaská 1991
LUDUS MAGNUS
6 km + 20 překážek
MIX
17.1.2017
15.5.2017 Kulhanová Andrea + Komárek Michal 1985
Nejde jenom chcíplá koza !!!!
6 km + 20 překážek
MIX
16.5.2017
20.1.2017 Kulhavý Leoš + Ilona Kulhavá + Jiří Jakoubek + Lenka Nekvindová 1989
Tvrďáci
6 km + 20 překážek
T
28.1.2017
20.3.2017 Kulovaný Vojtěch + Köhlerová Zuzana + Pospíšil Patrik + Kulovaná Magda 1991
Fast&Furious
6 km + 20 překážek
T
22.3.2017
28.11.2016 Kuník Jiří 1978
6 km + 20 překážek
M
29.11.2016
7.6.2017 Kvasnička Lukáš 1991
6 km + 20 překážek
M
7.6.2017
19.5.2017 Lebeda Michael 1989
6 km + 20 překážek
M
19.5.2017
10.5.2017 Lédr Tomáš 1986
6 km + 20 překážek
M
11.5.2017
10.5.2017 Lerch Jakub 1984
6 km + 20 překážek
M
19.5.2017
29.11.2016 Levý Štěpán 1982
6 km + 20 překážek
M
30.11.2016
29.11.2016 Levý jan 1981
6 km + 20 překážek
M
29.11.2016
17.11.2016 Liška Jan 1975
6 km + 20 překážek
M2
24.11.2016
8.6.2017 Lukeš Vladimír 1977
HC Devro
6 km + 20 překážek
M2
13.6.2017
10.6.2017 Luňáková Veronika 1995
6 km + 20 překážek
Z
13.6.2017
27.4.2017 Machatá Martina 1983
6 km + 20 překážek
Z
29.4.2017
28.3.2017 Maliha Roman 1999
6 km + 20 překážek
M
31.3.2017
28.3.2017 Maliha Vít 2001
6 km + 20 překážek
JM
31.3.2017
26.1.2017 Malíková Kristýna + Rác Vojtěch 1991
6 km + 20 překážek
MIX
27.1.2017
30.5.2017 Maloch Aleš + Michaela Hrochová + Vlastislav Buchar + Marie Opočenská 1976
PEPINA TEAM RUDNÍK
6 km + 20 překážek
T
2.6.2017
31.12.2016 Malý Ondřej 1987
6 km + 20 překážek
M
7.1.2017
10.5.2017 Mareš Oldřich 1989
6 km + 20 překážek
M
12.5.2017
29.5.2017 Markovič Marek 1993
Spolek Vlčí máky
6 km + 20 překážek
M
29.5.2017
3.4.2017 Martinková Kateřina + Volenec Antonín 1987
WILD Team
6 km + 20 překážek
MIX
7.4.2017
21.5.2017 Mašátová Pavlína 1986
Nejde jenom chcíplá koza !!!!
6 km + 20 překážek
Z
31.5.2017
28.11.2016 Mašatová Ingrid 1971
Rokytka
6 km + 20 překážek
Z2
29.11.2016
8.6.2017 Máslo Jiří 1986
HC Devro
6 km + 20 překážek
M
13.6.2017
9.5.2017 Matouš Adam 1998
6 km + 20 překážek
M
11.5.2017
1.6.2017 Medveď Lukáš 1989
6 km + 20 překážek
M
7.6.2017
16.5.2017 Meloun Radek 1986
6 km + 20 překážek
M
25.5.2017
17.5.2017 Menoušek Martin 1988
VF Sport Team Černá Hora
6 km + 20 překážek
M
19.5.2017
23.5.2017 Michalčák Matěj 2000
GLADIATOR RACE TEAM
6 km + 20 překážek
JM
26.5.2017
8.5.2017 Michalovičová Vlasta + Mikyska Václav 1974
Klub požárního sportu
6 km + 20 překážek
MIX
11.5.2017
14.5.2017 Mikeš Petr 1978
duo iuris
6 km + 20 překážek
M
17.5.2017
10.5.2017 Mikolášek Petr 1982
6 km + 20 překážek
M
13.5.2017
24.5.2017 Militký Lukáš 1978
6 km + 20 překážek
M
26.5.2017
24.5.2017 ml.Šmidrkal Petr 1985
Šmidryho vydry
6 km + 20 překážek
M
30.5.2017
27.4.2017 Mládek Luboš 1979
6 km + 20 překážek
M
29.4.2017
27.4.2017 Mládková Michaela 1978
6 km + 20 překážek
Z
29.4.2017
16.1.2017 Mládová Eliška + Galušková Linda + Karolína Smolová + Samuel Němec 1997
Praštěná čtyřka
6 km + 20 překážek
T
17.1.2017
23.5.2017 Mlýnková Lucie 1984
SVVAT
6 km + 20 překážek
Z
23.5.2017
8.6.2017 Mojžíšová Běla 1985
6 km + 20 překážek
Z
10.6.2017
11.6.2017 Mokošová Michaela + Matěj Cerman 1995
Michaela09
6 km + 20 překážek
MIX
13.6.2017
27.5.2017 Mokříž Jakub 1991
Moky
6 km + 20 překážek
M
30.5.2017
11.5.2017 Moravec Libor 1968
6 km + 20 překážek
M2
18.5.2017
3.6.2017 Morávek Václav 1999
Alfasquadra team
6 km + 20 překážek
M
10.6.2017
29.12.2016 Morávek Jan 1987
Barbarian Extreme Team
6 km + 20 překážek
M
4.1.2017
7.4.2017 Mundilová Soňa 1982
6 km + 20 překážek
Z
11.4.2017
17.5.2017 Munzar Milan 1987
6 km + 20 překážek
M
23.5.2017
1.6.2017 Nádeník Karel 1969
6 km + 20 překážek
M2
7.6.2017
16.1.2017 Nedvídek Daniel + Dušková Veronika 1995
6 km + 20 překážek
MIX
17.1.2017
9.5.2017 Neffe Andrea + Radek Volech 1975
TRIUMPHALIS
6 km + 20 překážek
MIX
16.5.2017
3.12.2016 NÉMA Tibor 1964
TRIUMPHALIS
6 km + 20 překážek
M2
5.12.2016
17.5.2017 Němcová Michaela 1982
VF Sport Team Černá Hora
6 km + 20 překážek
Z
23.5.2017
28.5.2017 Němcová Lenka 1973
Zoufalci
6 km + 20 překážek
Z2
1.6.2017
28.5.2017 Němcová Šárka 2003
Zoufalci
6 km + 20 překážek
JZ
1.6.2017
28.5.2017 Němcová Tereza 2001
Zoufalci
6 km + 20 překážek
JZ
1.6.2017
7.5.2017 Němec Petr + Němcová Kateřina 1976
6 km + 20 překážek
MIX
10.5.2017
30.5.2017 Němec Tomáš 1999
Spolek Vlčí máky
6 km + 20 překážek
M
30.5.2017
22.5.2017 Netíková Anežka 2000
GLADIATORS
6 km + 20 překážek
JZ
25.5.2017
27.1.2017 Nigrínová Markéta 1989
Beast shapes
6 km + 20 překážek
Z
4.2.2017
31.1.2017 Nosková Klára 1990
6 km + 20 překážek
Z
8.2.2017
10.5.2017 Novák Kamil 1995
Traitors
6 km + 20 překážek
M
16.5.2017
14.5.2017 Novotná Lenka 1973
Nejde jenom chcíplá koza !!!!
6 km + 20 překážek
Z2
19.5.2017
3.2.2017 Novotná Lucie + Bednář Michal + Vašíček Martin + Hrdinová Barbora 1993
Myšáci
6 km + 20 překážek
T
7.2.2017
10.6.2017 Novotná Tereza 1993
6 km + 20 překážek
Z
13.6.2017
26.5.2017 Novotný Marek 1990
BeAst shapes
6 km + 20 překážek
M
29.5.2017
18.5.2017 Oltean Andrei + Polčan Peter + Soudek Michal + Hudousek Lukaš 1985
Traitors
6 km + 20 překážek
M
20.5.2017
24.1.2017 Opočenská Dominika + Havlíčková Klára + Eichler Petr + Antonín Juhas 1992
Walking dead
6 km + 20 překážek
T
27.1.2017
25.4.2017 Osolsobě Jan + Osolsobě Marelová Veronika + Prošková Marcela + Kovářová Šárka 1980
Magorky a šílenec
6 km + 20 překážek
T
3.5.2017
7.6.2017 Otmanová Ilona + Holoubek Petr 1988
6 km + 20 překážek
MIX
10.6.2017
31.5.2017 Outrata Petr 1989
6 km + 20 překážek
M
2.6.2017
31.12.2016 Palýová Tereza + Džurban Tomáš 1992
SRTG Praha
6 km + 20 překážek
MIX
3.1.2017
11.6.2017 Pastrňáková Aneta + Hráský František 1993
Pomalu, ale pěkně
6 km + 20 překážek
MIX
14.6.2017
15.5.2017 Paukert Tomáš 1991
SokolLib
6 km + 20 překážek
M
17.5.2017
23.4.2017 Pavelková Anna 1998
6 km + 20 překážek
Z
26.4.2017
18.3.2017 Pavlik David 1992
6 km + 20 překážek
M
23.3.2017
9.6.2017 Pavlík Zdenek 1973
6 km + 20 překážek
M2
16.6.2017
31.5.2017 Pavlík Zdeněk 2002
6 km + 20 překážek
JM
8.6.2017
22.5.2017 Pavlík Michal 1977
Jupko
6 km + 20 překážek
M2
27.5.2017
16.2.2017 Pazdera Aleš 1996
6 km + 20 překážek
M
18.2.2017
24.5.2017 Pechač Jan 1986
Špíny
6 km + 20 překážek
M
24.5.2017
7.5.2017 Pechlátová Jana + Jan Šeberka 1992
6 km + 20 překážek
MIX
12.5.2017
29.12.2016 Pelikán Jaroslav + Koblížková Michaela 1988
Bananas
6 km + 20 překážek
MIX
7.1.2017
31.5.2017 Petera Tadeáš 1993
Foxtrot
6 km + 20 překážek
M
1.6.2017
11.6.2017 Peterová Věra 1975
6 km + 20 překážek
Z2
13.6.2017
5.4.2017 Petr Jan 1978
INVENTI
6 km + 20 překážek
M
13.4.2017
10.5.2017 Petrescu Adrian Alexandru 1990
bednicka
6 km + 20 překážek
M
20.5.2017
30.1.2017 Petrides Oldřich 1980
TRIUMPHALIS
6 km + 20 překážek
M
4.2.2017
17.5.2017 Píchová Martina 1986
VF Sport Team Černá Hora
6 km + 20 překážek
Z
25.5.2017
5.6.2017 Pláněk Martin + Jarůšek Richard + Zdeněk Čáp + Radek Pavlík 1991
Mountfield HK
6 km + 20 překážek
T
5.6.2017
11.5.2017 Plecitá Gabriela 2001
DUOSIS
6 km + 20 překážek
JZ
17.5.2017
11.5.2017 Plecitá Tereza + Šmaň Jakub 1999
DUOSIS
6 km + 20 překážek
MIX
17.5.2017
11.5.2017 Plecitý Ivan 1971
6 km + 20 překážek
M2
17.5.2017
7.6.2017 plihal tomas 1975
pepino
6 km + 20 překážek
M2
10.6.2017
31.5.2017 Podstavek Michal + Kamil Mrázek + Michal Plachetka + Marek Stodůlka 1988
Bejčci
6 km + 20 překážek
T
31.5.2017
10.5.2017 Pokorná Linda 1985
6 km + 20 překážek
Z
14.5.2017
10.5.2017 Polčan Peter 1989
Traitors
6 km + 20 překážek
M
13.5.2017
28.11.2016 Pomahač Tomáš 1980
SRTG Strupčice
6 km + 20 překážek
M
29.11.2016
9.6.2017 Pořický Tomáš 1975
Tak trošku blázni
6 km + 20 překážek
M2
14.6.2017
5.12.2016 Pospíšil Jiří 1977
6 km + 20 překážek
M2
6.12.2016
29.12.2016 Pošvová Iveta 1985
TRIUMPHALIS
6 km + 20 překážek
Z
31.12.2016
10.5.2017 Potrebuješ Jan 1966
SRTG Strupčice
6 km + 20 překážek
M2
16.5.2017
17.5.2017 Prášek Petr 1989
Smidaráci
6 km + 20 překážek
M
18.5.2017
11.6.2017 Prokop Lukáš 2001
6 km + 20 překážek
JM
13.6.2017
12.3.2017 Provaznik Michal 1984
6 km + 20 překážek
M
15.3.2017
17.5.2017 Rakovská Sabina + Jaromír Vytina 1990
SRTG Jablonec n.Nisou
6 km + 20 překážek
Z
24.5.2017
8.5.2017 Rašková Martina 1982
Marťánek
6 km + 20 překážek
Z
16.5.2017
14.11.2016 Raszyk Tomáš 1983
Pak jdem chlastat
6 km + 20 překážek
M
16.11.2016
4.6.2017 Rázek Stanislav 1999
6 km + 20 překážek
M
6.6.2017
15.5.2017 Řehoř Zdeněk 1978
SRTG Strupčice
6 km + 20 překážek
M
17.5.2017
20.11.2016 Řezníček Jan 1973
Junák Č.Kostelec
6 km + 20 překážek
M2
24.11.2016
18.5.2017 Riedlová Pavlína + Jan Žaloudek 1999
6 km + 20 překážek
MIX
26.5.2017
7.5.2017 Rohr Martin 1991
6 km + 20 překážek
M
17.5.2017
10.5.2017 Rokytova Adela 1996
traitors
6 km + 20 překážek
Z
15.5.2017
14.5.2017 Rosová Jitka 1987
Nejde jenom chcíplá koza!!!!
6 km + 20 překážek
Z
17.5.2017
30.11.2016 Rudolfová Jana 1971
BAK SEAL 6TEAM
6 km + 20 překážek
Z2
5.12.2016
11.6.2017 Růžičková Lucie + Leona Mullerová + Lucie Floriánová + Tereza Mrázková 1995
FBK Jičín no.3
6 km + 20 překážek
T
11.6.2017
12.5.2017 Rýz Bohuslav 1977
snakes Vysoké Mýto
6 km + 20 překážek
M2
15.5.2017
7.6.2017 Sádovský Jan 1986
6 km + 20 překážek
M
7.6.2017
7.5.2017 Samková Barbora + Štěpán Minařík 1988
špíny
6 km + 20 překážek
MIX
10.5.2017
11.6.2017 Samková Veronika + Šárka Chlumská + Karolína Exnarová + Žaneta Kuželová 1991
FBK Jičín no.2
6 km + 20 překážek
T
11.6.2017
14.5.2017 Sanko Robin 1990
Shybuj.cz
6 km + 20 překážek
M
17.5.2017
7.6.2017 Šašková Zuzana + Matěj Šašek 1983
Roudnice nad Labem
6 km + 20 překážek
MIX
7.6.2017
5.1.2017 Šebková Andrea 1991
INVENTI
6 km + 20 překážek
Z
11.1.2017
8.5.2017 Šeda Radek 1977
Barbarians from Giant Mountains
6 km + 20 překážek
M2
17.5.2017
11.4.2017 Sehnoutkova Barbora 1992
BeAst shapes
6 km + 20 překážek
Z
11.4.2017
20.5.2017 Šíblova Adéla + Furmánek Viktor 1982
Šíbl Fitness
6 km + 20 překážek
MIX
27.5.2017
31.5.2017 Siegl Josef 1978
Pepino
6 km + 20 překážek
M
9.6.2017
9.6.2017 Šigut Martin + Johana Šigutová 1979
6 km + 20 překážek
MIX
13.6.2017
8.6.2017 Šír Jan 1987
HC Devro
6 km + 20 překážek
M
13.6.2017
9.6.2017 Skala Jan 1977
Spartan Gym
6 km + 20 překážek
M2
13.6.2017
30.5.2017 Skála Martin + Iveta Pospíšilová + Ondřej Měšťák + Lucie Kalinová 1979
PlasticFighters
6 km + 20 překážek
T
1.6.2017
29.5.2017 Škvařilová Radka 1991
6 km + 20 překážek
Z
29.5.2017
10.5.2017 Sládek Vladimír 1988
SRTG Strupčice
6 km + 20 překážek
M
11.5.2017
7.4.2017 Slavík Jan 1989
6 km + 20 překážek
MIX
11.4.2017
26.5.2017 Slavík Tomáš + Eliška Svobodová 1987
Rokytka
6 km + 20 překážek
MIX
30.5.2017
30.5.2017 Slovák Petr + Eliška Tumová 1976
Krakonošova pěchota
6 km + 20 překážek
MIX
2.6.2017
24.5.2017 Šmidrkal Petr 1966
Šmidryho vydry
6 km + 20 překážek
M2
24.5.2017
23.5.2017 Šobová Andrea + Stehno Petr 1992
Blondýnka a Stehýnko
6 km + 20 překážek
MIX
2.6.2017
6.6.2017 Šolc Jakub + Šolcová Romana 1987
Ventilek
6 km + 20 překážek
MIX
8.6.2017
8.3.2017 Solil Stanislav 1958
SpolekBorek
6 km + 20 překážek
M2
14.3.2017
30.1.2017 Solil Pavel + Eflerová Nela 1983
Spolek Borek
6 km + 20 překážek
MIX
1.2.2017
10.5.2017 Šolta Marcel 1969
SRTG Strupčice
6 km + 20 překážek
M2
12.5.2017
18.4.2017 Sopr Zdeněk + Peca Vladimír + Vízek Jan + Šuler Jan 1982
Hiko Rescue
6 km + 20 překážek
T
18.4.2017
10.5.2017 Soudek Michal 1988
Traitors
6 km + 20 překážek
M
11.5.2017
8.12.2016 Špaček Jiří 1983
Šogorisa - Ostřetín
6 km + 20 překážek
M
13.12.2016
30.5.2017 Špelda Oldřich + Hanzal Vojtěch + Fričová Markéta + Vavrouchová Kateřina 2000
Sekaná v housce
6 km + 20 překážek
T
30.5.2017
24.5.2017 Špička Denis + Vaňková Nikola 1988
Kraska a zvíře
6 km + 20 překážek
MIX
26.5.2017
4.3.2017 Staněk Martin 1991
6 km + 20 překážek
M
7.3.2017
7.5.2017 Staněk Miroslav 1989
Glatt
6 km + 20 překážek
M
11.5.2017
31.5.2017 starý roman + Benešová Kateřina 1979
SVVAT
6 km + 20 překážek
MIX
1.6.2017
3.5.2017 Šťastný Jiří 1989
Glatt
6 km + 20 překážek
M
11.5.2017
18.5.2017 Stráník František 1971
6 km + 20 překážek
M2
20.5.2017
15.2.2017 Střítežský Vlastimil 1994
6 km + 20 překážek
M
23.2.2017
14.5.2017 Štrof Michal 1983
duo iuris
6 km + 20 překážek
M
17.5.2017
27.1.2017 suchánková Pavlína 1983
Beast shapes
6 km + 20 překážek
Z
4.2.2017
23.5.2017 Šulcová Kateřina 1991
6 km + 20 překážek
MIX
23.5.2017
13.11.2016 Švadlák Petr 1972
VH Fitness
6 km + 20 překážek
M2
15.11.2016
28.2.2017 Svědínková Adéla + Šantora Ondřej 1997
6 km + 20 překážek
MIX
7.3.2017
6.1.2017 Švihlíková Simona 1996
INVENTI
6 km + 20 překážek
Z
12.1.2017
8.6.2017 Svoboda David 1985
HC Devro
6 km + 20 překážek
M
10.6.2017
5.2.2017 Svoboda Ludvík + Petr Jiruška + Ivan Šimek + Jakub Šimek 1973
Igráčci
6 km + 20 překážek
T
7.2.2017
9.6.2017 Svoboda Martin 1989
Spartan gym
6 km + 20 překážek
M
9.6.2017
28.1.2017 Svobodová Mirka + Tomáš Világi 1987
Tomi & Miri
6 km + 20 překážek
MIX
1.2.2017
30.11.2016 Svobodová Klára + Ladislav Rapčan 1986
6 km + 20 překážek
MIX
30.11.2016
8.5.2017 Szetei Petr 1984
6 km + 20 překážek
M
11.5.2017
19.5.2017 Táborsky Petr 1981
Špíny
6 km + 20 překážek
M
19.5.2017
15.5.2017 Těšitel Filip 2000
6 km + 20 překážek
JM
19.5.2017
4.6.2017 Ticháček Jan 2001
6 km + 20 překážek
JM
10.6.2017
7.4.2017 Tmějová Vanda + Martin Dušek 1999
6 km + 20 překážek
MIX
11.4.2017
7.4.2017 Tmějová Vanda 1975
6 km + 20 překážek
Z2
11.4.2017
7.6.2017 Tocháčková Tereza 1997
GLADIATOR RACE TEAM
6 km + 20 překážek
Z
10.6.2017
7.5.2017 Točík Libor 1991
6 km + 20 překážek
M
10.5.2017
27.1.2017 Tomášková Danča 1981
Beast shapes
6 km + 20 překážek
Z
4.2.2017
6.6.2017 Topinka Lukáš 1985
6 km + 20 překážek
M
14.6.2017
31.5.2017 Torres Daniel 1989
6 km + 20 překážek
M
2.6.2017
26.2.2017 Trávníček Marek 1976
6 km + 20 překážek
M2
1.3.2017
28.5.2017 Třísková Michaela 1994
Zoufalci
6 km + 20 překážek
Z
29.5.2017
24.5.2017 Tuček Tomáš 1990
Šmidryho vydry
6 km + 20 překážek
M
1.6.2017
12.11.2016 Uhlík Roman 1986
SRTG Kolín
6 km + 20 překážek
M
15.11.2016
10.5.2017 Urbanec Vojtěch 1992
Glatt
6 km + 20 překážek
M
11.5.2017
18.4.2017 Urbanová Dominika + Medviď Valerij 1995
6 km + 20 překážek
MIX
19.4.2017
18.3.2017 Váchová Michaela 1985
6 km + 20 překážek
Z
24.3.2017
8.6.2017 Vacík Jiří + Kristína Málková 1989
Spartan gym
6 km + 20 překážek
MIX
8.6.2017
24.5.2017 Vajnlichová Klára 1991
Olfin
6 km + 20 překážek
Z
30.5.2017
9.6.2017 Valášek Vratislav 1993
Golden Riders
6 km + 20 překážek
M
12.6.2017
9.5.2017 Vančurová Bohdana 1983
Pepíno
6 km + 20 překážek
Z
15.5.2017
9.6.2017 Vaněk Lukáš 1978
Spartan Gym
6 km + 20 překážek
M
13.6.2017
27.3.2017 Vaníček Petr + Klara Paukova 1991
6 km + 20 překážek
MIX
5.4.2017
4.6.2017 Vaňous Štěpán + Sára Belová 1988
Barbarian Extreme team
6 km + 20 překážek
MIX
6.6.2017
24.1.2017 Vavřička Stanislav 2003
6 km + 20 překážek
JM
31.1.2017
15.5.2017 Vávrová Michaela + David Handlíř 1989
6 km + 20 překážek
MIX
17.5.2017
11.6.2017 Večeřa Martin + Gabriela Večeřová 1979
6 km + 20 překážek
MIX
12.6.2017
29.5.2017 Veselá Edita 1975
AUTHOR
6 km + 20 překážek
Z2
29.5.2017
28.12.2016 Vodenka Tomáš 1982
INVENTI
6 km + 20 překážek
M
27.2.2017
23.5.2017 Vokatý Milan 1979
6 km + 20 překážek
M
26.5.2017
7.6.2017 Voříšek Luděk 1982
Skorpion
6 km + 20 překážek
M
10.6.2017
30.11.2016 Vrlík Petr 1987
6 km + 20 překážek
M
5.12.2016
26.2.2017 Zábranská Ladislava 1983
6 km + 20 překážek
Z
1.3.2017
25.3.2017 Zámečník Petr 1993
Žamberáci
6 km + 20 překážek
M
5.4.2017
8.5.2017 Ždímal Michal 1985
Ždimiators
6 km + 20 překážek
M
10.5.2017
26.4.2017 Zelinka Jakub 1987
SRTG Choceň
6 km + 20 překážek
M
26.4.2017
5.6.2017 Zeman Jindřich + Petráň Pavel + Havlas Vašek + Pátíková Aneta 1980
HAVEX-auto s.r.o.
6 km + 20 překážek
T
5.6.2017
31.1.2017 Zemanová Tereza 1993
6 km + 20 překážek
Z
8.2.2017
20.1.2017 Zídková Šárka + Petra Vodičková + Martin Bidmon + Lukáš Hynek 1989
Sbírka zvířátek
6 km + 20 překážek
T
28.1.2017
11.6.2017 Ziegler Jiří 1993
Church Crossfit
6 km + 20 překážek
M
11.6.2017
14.5.2017 Žilka Radim + Žilková Veronika 1980
ŠSK Újezd nad Lesy
6 km + 20 překážek
MIX
22.5.2017
14.5.2017 Žítek Petr 1984
Nejde jenom chcíplá koza !!!!
6 km + 20 překážek
M
24.5.2017
25.5.2017 Zítko Petr + Novák Miloš + Kopecký Ondřej + Matoušek Jan 1982
Rakeťáci
6 km + 20 překážek
T
29.5.2017
25.1.2017 Zítková Andrea + Johana Matušková + Lucie Zahálková + Michaela Burešová 1991
Bojovnice
6 km + 20 překážek
T
1.2.2017
11.6.2017 Žižka Josef 1980
6 km + 20 překážek
M
11.6.2017
11.6.2017 Zych Jaroslav + Nekvindová Veronika 1990
6 km + 20 překážek
MIX
11.6.2017