Sportvisio

Přihl. jméno
nebo číslo
Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
 

Startovní listina GLADIATOR RACE - HOLICE - neděle 18.6.2017

Statistika přihlášených

Trať
GR6 km + 20 překážek369
Kategorie
MMuži - 1978 - 1999137
MIXSmíšené dvojice (pouze muž a žena)72
ZŽeny - 1978 - 1999 60
M2Muži - 1977 a starší38
TTýmy (čtyřčlenné)35
Z2Ženy - 1977 a starší12
JMJunioři - 2000 - 200311
JZJuniorky - 2000 - 20034
Celkem přihlášených369

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
10.5.2017Adámek Martin 1998 Traitors 6 km + 20 překážek M 13.5.2017
18.11.2016Andělová Monika 1970 DÁMTO 6 km + 20 překážek Z2 18.11.2016
24.5.2017Antošová Žaneta 1985 Olfin Car 6 km + 20 překážek Z 31.5.2017
5.6.2017Arazim Milan 1980 ROCO TEAM 6 km + 20 překážek M 5.6.2017
8.6.2017Baar Leoš 1986 6 km + 20 překážek M 10.6.2017
11.5.2017Babák Pavel 1985 Glatt 6 km + 20 překážek M 11.5.2017
20.2.2017Babušková Stanislava 1974 6 km + 20 překážek Z2 22.2.2017
8.5.2017Bagová Linda 1990 Glatt 6 km + 20 překážek Z 16.5.2017
22.5.2017Bálaž Stanislav 1985 traitors 6 km + 20 překážek M 22.5.2017
21.3.2017Bartáková Stanislava + Kuzin Tomáš 1993 Čejglátoři 6 km + 20 překážek MIX 21.3.2017
6.3.2017Bartáková Radka 1995 Čejglátoři 6 km + 20 překážek Z 7.3.2017
17.5.2017Bartoníček Jan 1972 6 km + 20 překážek M2 24.5.2017
27.1.2017Bartoš Jan 1984 BeAst shapes 6 km + 20 překážek M 4.2.2017
27.1.2017Bartos Jan 1984 Beast shapes 6 km + 20 překážek Z 4.2.2017
9.5.2017Bartošová Petra + Jan Bartoš 1978 HBčkovi 6 km + 20 překážek MIX 11.5.2017
23.5.2017Bauer Antonín 1974 6 km + 20 překážek M2 27.5.2017
26.5.2017Baumann Helga 1984 6 km + 20 překážek Z 27.5.2017
10.1.2017Bečička Petr 1971 6 km + 20 překážek M2 13.1.2017
17.2.2017Bednář Josef 1999 6 km + 20 překážek M 21.2.2017
15.2.2017Bednář Tomáš 1996 6 km + 20 překážek M 17.2.2017
20.5.2017Bednářová Lucie 1994 Rafanďačky 6 km + 20 překážek Z 27.5.2017
5.6.2017Berky Martin 1973 6 km + 20 překážek M2 9.6.2017
31.5.2017Blovský Viktor + Karbanová Eva + Vyhnálková Kristýna + Petrovičová Linda 1988 Princ Krasoň a jeho družina 6 km + 20 překážek T 31.5.2017
4.6.2017Bohacova Michaela 1990 silkysmooth 6 km + 20 překážek Z 6.6.2017
16.5.2017Bořuta Marek 1977 6 km + 20 překážek M2 17.5.2017
19.5.2017Bouchalová Barbora 1992 Rafanďačky 6 km + 20 překážek Z 30.5.2017
7.5.2017Boura Martin 1992 6 km + 20 překážek M 15.5.2017
5.6.2017Bousek Michael 1992 VF Sport Team Černá Hora 6 km + 20 překážek M 7.6.2017
13.5.2017Brejcha Šimon 2001 6 km + 20 překážek JM 20.5.2017
13.5.2017Brejcha Jakub + Gabriela Hartmanová 1995 Moudrá pěchota 6 km + 20 překážek MIX 20.5.2017
11.6.2017Bukovský Viktor 1997 6 km + 20 překážek M 13.6.2017
30.5.2017Čapek Filip 2000 6 km + 20 překážek JM 8.6.2017
8.6.2017Ceplová Michaela + Andrea Vodrážková + Pavel Blažek + Josef Vladyka 1990 Ramba z prášku 6 km + 20 překážek T 9.6.2017
8.5.2017Čermák Martin 1978 PEPINO 6 km + 20 překážek M 12.5.2017
11.6.2017Cermanová Rozálie 1996 Roz 6 km + 20 překážek Z 13.6.2017
24.2.2017Černá Jana + Silovská Gabriela + Baránková Šárka + Klesová Jana 1974 BKV - POSTRADATELNI 6 km + 20 překážek T 28.2.2017
25.3.2017Červ Tomáš 1993 6 km + 20 překážek M 28.3.2017
29.3.2017Chaura Vilém 2000 6 km + 20 překážek JM 6.4.2017
13.5.2017Choutka Jiří 1976 6 km + 20 překážek M2 17.5.2017
18.5.2017Coufal Tomáš 2001 6 km + 20 překážek JM 19.5.2017
14.5.2017Dolečková Veronika 1989 Nejde jenom chcíplá koza !!!! 6 km + 20 překážek Z 24.5.2017
8.6.2017Doležalová Šárka 1994 HC Devro 6 km + 20 překážek Z 10.6.2017
29.11.2016Domorád Vojtěch 1986 UUHČ 6 km + 20 překážek M 4.12.2016
21.12.2016Douša Michal 1982 SRTG Kolín 6 km + 20 překážek M 24.12.2016
13.5.2017Drábek Tomáš 1991 6 km + 20 překážek M 16.5.2017
11.5.2017Drčka Jiří 1987 SVVAT 6 km + 20 překážek M 15.5.2017
19.5.2017Dufek Jakub 1994 6 km + 20 překážek M 27.5.2017
15.5.2017Ďuriš Daniel 1990 SokolLib 6 km + 20 překážek M 17.5.2017
15.5.2017Dušková Iveta 1988 SRTG Trutnov 6 km + 20 překážek Z 17.5.2017
24.5.2017Dvořáček Radek + Martin Hrazdil + Martin Sonda + Jan Havlásek 1989 SVVAT 6 km + 20 překážek T 1.6.2017
7.3.2017Dvořáková Markéta + Pech Petr 1992 6 km + 20 překážek MIX 14.3.2017
19.5.2017Fabiánková Pavlína 1970 Rafanďačky 6 km + 20 překážek Z2 30.5.2017
2.1.2017Fiala Pavel + Vrána Ladislav + Havel Jan + Coufal Tomáš 1971 HLTP 6 km + 20 překážek T 5.1.2017
19.5.2017Fierla Martin + Monika Fierlova 1986 6 km + 20 překážek MIX 23.5.2017
17.5.2017Finke Kateřina + Jan Skořepa 1993 6 km + 20 překážek MIX 24.5.2017
9.5.2017Fischer Martin 1989 Glatt 6 km + 20 překážek M 11.5.2017
30.11.2016Fléglová Blanka + Kašpar Josef 1989 6 km + 20 překážek MIX 8.12.2016
25.3.2017Flekrová Anežka 1995 6 km + 20 překážek Z 29.3.2017
7.5.2017Formankova Marketa 1990 Špíny 6 km + 20 překážek Z 15.5.2017
24.1.2017Frič Jaroslav 1975 6 km + 20 překážek M2 31.1.2017
15.5.2017Glos Petr 1987 6 km + 20 překážek M 17.5.2017
22.5.2017Görgl Jan 1976 6 km + 20 překážek M2 25.5.2017
30.5.2017Grus Petr 1984 Glatt 6 km + 20 překážek M 5.6.2017
10.5.2017Gug Gabriel 1984 Traitors 6 km + 20 překážek M 15.5.2017
9.6.2017Habětínek Adam 1997 6 km + 20 překážek M 13.6.2017
9.6.2017Habětínková Barbora 1989 6 km + 20 překážek Z 13.6.2017
17.5.2017Haman Vojtěch + Zuzana Ortová 1990 Smidaráci 6 km + 20 překážek MIX 23.5.2017
30.4.2017Hampejs Tomáš 1992 6 km + 20 překážek M 4.5.2017
10.6.2017Hanák Michal 1971 6 km + 20 překážek M2 13.6.2017
5.6.2017Hant Jaroslav 1971 SKP JUDO NOVÝ BYDŽOV 6 km + 20 překážek M2 9.6.2017
8.3.2017Hanzlík Michal + Krug Jan + Kateřina Líbalová + Katarína Pavelčíková 1987 CbD 6 km + 20 překážek T 14.3.2017
8.6.2017Hašek Rostislav 1991 HC Devro 6 km + 20 překážek M 13.6.2017
11.5.2017Havránková Tereza 1990 Pofrčíme 6 km + 20 překážek Z 15.5.2017
2.6.2017Heisig Jan + Síbrová Lucie 1974 Grape soda 6 km + 20 překážek MIX 6.6.2017
9.5.2017Hejčlová Michala + Mlejnek Tomáš 1990 Teach'sTeam 6 km + 20 překážek MIX 11.5.2017
22.11.2016Hejduková Petra + Stejskal Ondra 1985 6 km + 20 překážek MIX 24.11.2016
27.4.2017Herbstová Eliška 1981 6 km + 20 překážek Z 29.4.2017
15.11.2016Hlava Roman 1978 Běháme v Holicích a okolí 6 km + 20 překážek M 16.11.2016
27.1.2017Holečková Jana 1993 Beast shapes 6 km + 20 překážek Z 4.2.2017
8.6.2017Holoubek Michal 1994 6 km + 20 překážek M 9.6.2017
30.4.2017Holub Petr + Kristýna Hoidekrová + Aleš Chaloupka + Tomáš Joukl 1982 Angry pandas 6 km + 20 překážek T 10.5.2017
3.6.2017Hora Milan 1987 Alfasquadra team 6 km + 20 překážek M 7.6.2017
13.5.2017Horák Roman 1971 6 km + 20 překážek M2 15.5.2017
18.5.2017Horn Roman 1989 dirtrun.company 6 km + 20 překážek M 19.5.2017
19.5.2017HORSKÁ Míša + HORSKÝ Tomáš 1984 6 km + 20 překážek MIX 30.5.2017
10.5.2017Horvath Miroslav 1996 Traitors 6 km + 20 překážek M 15.5.2017
7.5.2017Hrabě Marek 1991 6 km + 20 překážek M 16.5.2017
9.6.2017Hráček Antonín 1973 SVVAT 6 km + 20 překážek M2 14.6.2017
14.1.2017Hrdoušek Filip 1981 6 km + 20 překážek M 25.1.2017
4.5.2017Hrnčál Zdenek 1980 Glatt 6 km + 20 překážek M 11.5.2017
12.11.2016Hronová Markéta 1990 Czech Tri K. team 6 km + 20 překážek Z 16.11.2016
10.5.2017Hudousek Lukáš 1984 Traitors 6 km + 20 překážek M 16.5.2017
30.5.2017hunal jan 1987 Spartak poběžovice u holic 6 km + 20 překážek M 1.6.2017
8.6.2017Hurt Lukáš 1992 6 km + 20 překážek M 10.6.2017
31.1.2017Jadrný Milan + Michal Horák + Jakub Rejfíř + Radim Vrtáček 1993 (ne)vyměknem! 6 km + 20 překážek T 2.2.2017
4.6.2017Jakl Lukáš + Kotfaldová Monika + Jakl Martin + Hájek Libor 1993 Black Riders 6 km + 20 překážek T 8.6.2017
2.6.2017Jakubcová Ivana 1987 6 km + 20 překážek Z 3.6.2017
27.1.2017Jandová Monika 1987 Beast shapes 6 km + 20 překážek Z 4.2.2017
30.5.2017Janeček Miroslav 1990 6 km + 20 překážek M 3.6.2017
24.4.2017Janečková Alena + Petr Hynek 1988 6 km + 20 překážek MIX 25.4.2017
30.12.2016Jánský Jiří + Barbora Hoštičková 1991 mix 6 km + 20 překážek MIX 3.1.2017
10.12.2016Jánský Petr 1968 6 km + 20 překážek M2 13.12.2016
24.5.2017Jará Marcela 1989 Olfin Car 6 km + 20 překážek Z 31.5.2017
10.5.2017Ježková Brigita + Filip Ježek + Michael Ježek + Jiří Ježek 1993 hedgehog 6 km + 20 překážek T 16.5.2017
15.5.2017Jindra Karel + Pavlová Kateřina 1982 Zoufalci 6 km + 20 překážek MIX 19.5.2017
29.1.2017Jiroutová Michaela + Pavel Štulík 1979 PaMiš 6 km + 20 překážek MIX 31.1.2017
30.5.2017Joska Vladislav 1986 PREDÁTOR WORKOUT TÝN NAD VLTAVOU 6 km + 20 překážek M 6.6.2017
24.5.2017Junková Markéta + Junek Vladimír 1972 6 km + 20 překážek MIX 27.5.2017
10.5.2017Jurcsik Roman 1992 Traitors 6 km + 20 překážek M 12.5.2017
30.5.2017Karaman Michal 1977 6 km + 20 překážek M2 7.6.2017
30.3.2017Karas Vítězslav + Jana Ševčíková 1983 Army Run Elite Runners 6 km + 20 překážek MIX 31.3.2017
24.5.2017Karásková Tereza + Karas Jaroslav 1989 6 km + 20 překážek MIX 25.5.2017
31.1.2017Karel Štěpán 1990 6 km + 20 překážek M 4.2.2017
26.4.2017Karlová Jana + Michaela Pavlátová + Nikola Fantová + Iva Hartychová 1991 Flying fish fingers 6 km + 20 překážek T 3.5.2017
29.5.2017Kárníková Hana 1975 AUTHOR 6 km + 20 překážek Z2 29.5.2017
19.12.2016Kašpar Daniel 1986 6 km + 20 překážek M 20.12.2016
29.4.2017Keprt Jiří + Novohradská Ivona 1988 Srtg Šumperk 6 km + 20 překážek MIX 4.5.2017
10.5.2017Kindernay Sorin 1981 Traitors 6 km + 20 překážek M 13.5.2017
3.5.2017Kirsch Dominik + tym glatt 1993 Glatt 6 km + 20 překážek M 11.5.2017
5.3.2017Klášterecký Michal 1990 6 km + 20 překážek M 6.3.2017
8.5.2017Klikoš Jiří 1985 Fox 6 km + 20 překážek M 13.5.2017
11.6.2017Kloutvorová Lucie + Gabriela Žůrková + Andrea Satýnková + Kristýna Bachmaierová 1990 www.sportvisio.cz 6 km + 20 překážek T 11.6.2017
31.5.2017Klubal Jiří + Krysl Tomáš + Valášek Vladimír + Prokop Dan 1977 Kryplův provar 6 km + 20 překážek T 6.6.2017
16.5.2017Knourek Jan + Kateřina Dvořáková + Ilona Křováková + Lucie Machová 1979 Dream team 6 km + 20 překážek T 19.5.2017
27.4.2017Koďous Leoš + Koďousová 1974 6 km + 20 překážek MIX 29.4.2017
10.6.2017Kollerová Eliška + Pešek Petr 1995 6 km + 20 překážek MIX 13.6.2017
4.6.2017Kolovratník Jan 1978 AC1866 6 km + 20 překážek M 10.6.2017
4.6.2017Kolovratník František 1997 6 km + 20 překážek M 7.6.2017
20.5.2017Konopická Olga + Šrůtová Lucie + Kubíčová Pavlína + Lonská Martina 1995 Veselačky 6 km + 20 překážek T 26.5.2017
10.6.2017Kopecký Jakub + Rexhaj Arbesa 1990 Kubičkovi holky 6 km + 20 překážek MIX 13.6.2017
1.6.2017Kopecký Aleš 1978 Altus Pons 6 km + 20 překážek M 1.6.2017
4.1.2017Kopecký David + Kopecká Iva 1979 6 km + 20 překážek MIX 12.1.2017
24.5.2017Kořánová Petra + Gabriela Šimáčková + Jiří Drtina + Miloslav Nevole 1975 Tak trošku blázni 6 km + 20 překážek T 30.5.2017
4.6.2017Kosek Luboš 1979 Argo-Hytos 6 km + 20 překážek M 8.6.2017
28.5.2017Košťálová Kateřina 1967 Zoufalci 6 km + 20 překážek Z2 31.5.2017
30.4.2017Košťálová Lucie 1994 Zoufalci 6 km + 20 překážek Z 4.5.2017
5.4.2017Kotorová Lucie 1988 INVENTI 6 km + 20 překážek Z 13.4.2017
5.4.2017Kotorová Veronika 1992 INVENTI 6 km + 20 překážek Z 8.4.2017
22.5.2017Koucký Roman + Tykvartová Romana 1982 6 km + 20 překážek MIX 25.5.2017
8.12.2016Koudela Adam 1985 Šogorisa - Ostřetín 6 km + 20 překážek M 13.12.2016
5.6.2017Kout Martin 1976 ROCO TEAM 6 km + 20 překážek M2 5.6.2017
18.5.2017Koutná Lenka + Rizner David 1988 SRTG Blansko 6 km + 20 překážek MIX 23.5.2017
15.2.2017Kovář Pavel 1993 6 km + 20 překážek M 16.2.2017
23.11.2016Kovářová Zuzana + Rudolf Sadil 1992 6 km + 20 překážek MIX 25.11.2016
12.12.2016Králík Petr 1985 6 km + 20 překážek M 15.12.2016
26.2.2017Krátká Adéla + Krátký Miroslav 1992 6 km + 20 překážek MIX 27.2.2017
12.11.2016Kratochvíl Miloš 1975 INOV-8 OCR team 6 km + 20 překážek M2 16.11.2016
10.5.2017kratochvilova diana 1989 silkysmooth 6 km + 20 překážek Z 12.5.2017
15.5.2017Krejčí Kateřina 1982 6 km + 20 překážek Z 24.5.2017
30.5.2017Křepela Pavel 1978 6 km + 20 překážek M 6.6.2017
31.5.2017Křivánek Lukáš + Helena Krejčíková 1987 Křivani 6 km + 20 překážek MIX 2.6.2017
14.5.2017Krmenčík Jan 1988 Nejde jenom chcíplá koza!!!! 6 km + 20 překážek M 17.5.2017
29.1.2017Kubasa Jiří + Leona Kubasová 1977 Maratonstav Úpice 6 km + 20 překážek MIX 31.1.2017
11.2.2017Kubečková Jana + Kubeček Milan 1980 6 km + 20 překážek MIX 18.2.2017
3.6.2017Kučera Lukáš 1992 Alfasquadra team 6 km + 20 překážek M 7.6.2017
1.5.2017Kuchta Michal 1981 6 km + 20 překážek M 11.5.2017
11.5.2017Kudláčková Lucie 1984 Pofrčíme 6 km + 20 překážek Z 13.5.2017
13.1.2017Kulhánek Michal + Sabina Šteľbaská 1991 LUDUS MAGNUS 6 km + 20 překážek MIX 17.1.2017
15.5.2017Kulhanová Andrea + Komárek Michal 1985 Nejde jenom chcíplá koza !!!! 6 km + 20 překážek MIX 16.5.2017
20.1.2017Kulhavý Leoš + Ilona Kulhavá + Jiří Jakoubek + Lenka Nekvindová 1989 Tvrďáci 6 km + 20 překážek T 28.1.2017
20.3.2017Kulovaný Vojtěch + Köhlerová Zuzana + Pospíšil Patrik + Kulovaná Magda 1991 Fast&Furious 6 km + 20 překážek T 22.3.2017
28.11.2016Kuník Jiří 1978 Rokytka 6 km + 20 překážek M 29.11.2016
7.6.2017Kvasnička Lukáš 1991 6 km + 20 překážek M 7.6.2017
19.5.2017Lebeda Michael 1989 6 km + 20 překážek M 19.5.2017
10.5.2017Lédr Tomáš 1986 6 km + 20 překážek M 11.5.2017
10.5.2017Lerch Jakub 1984 6 km + 20 překážek M 19.5.2017
29.11.2016Levý jan 1981 6 km + 20 překážek M 29.11.2016
29.11.2016Levý Štěpán 1982 6 km + 20 překážek M 30.11.2016
17.11.2016Liška Jan 1975 6 km + 20 překážek M2 24.11.2016
8.6.2017Lukeš Vladimír 1977 HC Devro 6 km + 20 překážek M2 13.6.2017
10.6.2017Luňáková Veronika 1995 6 km + 20 překážek Z 13.6.2017
27.4.2017Machatá Martina 1983 6 km + 20 překážek Z 29.4.2017
28.3.2017Maliha Vít 2001 6 km + 20 překážek JM 31.3.2017
28.3.2017Maliha Roman 1999 6 km + 20 překážek M 31.3.2017
26.1.2017Malíková Kristýna + Rác Vojtěch 1991 6 km + 20 překážek MIX 27.1.2017
30.5.2017Maloch Aleš + Michaela Hrochová + Vlastislav Buchar + Marie Opočenská 1976 PEPINA TEAM RUDNÍK 6 km + 20 překážek T 2.6.2017
31.12.2016Malý Ondřej 1987 6 km + 20 překážek M 7.1.2017
10.5.2017Mareš Oldřich 1989 6 km + 20 překážek M 12.5.2017
29.5.2017Markovič Marek 1993 Spolek Vlčí máky 6 km + 20 překážek M 29.5.2017
3.4.2017Martinková Kateřina + Volenec Antonín 1987 WILD Team 6 km + 20 překážek MIX 7.4.2017
21.5.2017Mašátová Pavlína 1986 Nejde jenom chcíplá koza !!!! 6 km + 20 překážek Z 31.5.2017
28.11.2016MAŠATOVÁ INGRID 1971 Rokytka 6 km + 20 překážek Z2 29.11.2016
8.6.2017Máslo Jiří 1986 HC Devro 6 km + 20 překážek M 13.6.2017
9.5.2017Matouš Adam 1998 6 km + 20 překážek M 11.5.2017
1.6.2017Medveď Lukáš 1989 6 km + 20 překážek M 7.6.2017
16.5.2017Meloun Radek 1986 6 km + 20 překážek M 25.5.2017
17.5.2017Menoušek Martin 1988 VF Sport Team Černá Hora 6 km + 20 překážek M 19.5.2017
23.5.2017Michalčák Matěj 2000 Barons team 6 km + 20 překážek JM 26.5.2017
8.5.2017Michalovičová Vlasta + Mikyska Václav 1974 Klub požárního sportu 6 km + 20 překážek MIX 11.5.2017
14.5.2017Mikeš Petr 1978 tres iuris 6 km + 20 překážek M 17.5.2017
10.5.2017Mikolášek Petr 1982 6 km + 20 překážek M 13.5.2017
24.5.2017Militký Lukáš 1978 6 km + 20 překážek M 26.5.2017
24.5.2017ml.Šmidrkal Petr 1985 Šmidryho vydry 6 km + 20 překážek M 30.5.2017
27.4.2017Mládek Luboš 1979 6 km + 20 překážek M 29.4.2017
27.4.2017Mládková Michaela 1978 6 km + 20 překážek Z 29.4.2017
16.1.2017Mládová Eliška + Galušková Linda + Karolína Smolová + Samuel Němec 1997 Praštěná čtyřka 6 km + 20 překážek T 17.1.2017
23.5.2017Mlýnková Lucie 1984 SVVAT 6 km + 20 překážek Z 23.5.2017
8.6.2017Mojžíšová Běla 1985 HC Devro 6 km + 20 překážek Z 10.6.2017
11.6.2017Mokošová Michaela + Matěj Cerman 1995 Michaela09 6 km + 20 překážek MIX 13.6.2017
27.5.2017Mokříž Jakub 1991 Moky 6 km + 20 překážek M 30.5.2017
11.5.2017Moravec Libor 1968 6 km + 20 překážek M2 18.5.2017
29.12.2016Morávek Jan 1987 Barbarian Extreme Team 6 km + 20 překážek M 4.1.2017
3.6.2017Morávek Václav 1999 Alfasquadra team 6 km + 20 překážek M 10.6.2017
7.4.2017Mundilová Soňa 1982 6 km + 20 překážek Z 11.4.2017
17.5.2017Munzar Milan 1987 6 km + 20 překážek M 23.5.2017
1.6.2017Nádeník Karel 1969 6 km + 20 překážek M2 7.6.2017
16.1.2017Nedvídek Daniel + Dušková Veronika 1995 6 km + 20 překážek MIX 17.1.2017
9.5.2017Neffe Andrea + Radek Volech 1975 TRIUMPHALIS 6 km + 20 překážek MIX 16.5.2017
3.12.2016NÉMA Tibor 1964 TRIUMPHALIS 6 km + 20 překážek M2 5.12.2016
28.5.2017Němcová Šárka 2003 Zoufalci 6 km + 20 překážek JZ 1.6.2017
28.5.2017Němcová Tereza 2001 Zoufalci 6 km + 20 překážek JZ 1.6.2017
28.5.2017Němcová Lenka 1973 Zoufalci 6 km + 20 překážek Z2 1.6.2017
17.5.2017Němcová Michaela 1982 VF Sport Team Černá Hora 6 km + 20 překážek Z 23.5.2017
30.5.2017Němec Tomáš 1999 Spolek Vlčí máky 6 km + 20 překážek M 30.5.2017
7.5.2017Němec Petr + Němcová Kateřina 1976 6 km + 20 překážek MIX 10.5.2017
22.5.2017Netíková Anežka 2000 GLADIATORS 6 km + 20 překážek JZ 25.5.2017
27.1.2017Nigrínová Markéta 1989 Beast shapes 6 km + 20 překážek Z 4.2.2017
31.1.2017Nosková Klára 1990 6 km + 20 překážek Z 8.2.2017
10.5.2017Novák Kamil 1995 Traitors 6 km + 20 překážek M 16.5.2017
14.5.2017Novotná Lenka 1973 Nejde jenom chcíplá koza !!!! 6 km + 20 překážek Z2 19.5.2017
3.2.2017Novotná Lucie + Bednář Michal + Vašíček Martin + Hrdinová Barbora 1993 Myšáci 6 km + 20 překážek T 7.2.2017
10.6.2017Novotná Tereza 1993 6 km + 20 překážek Z 13.6.2017
26.5.2017Novotný Marek 1990 BeAst shapes 6 km + 20 překážek M 29.5.2017
18.5.2017Oltean Andrei + Polčan Peter + Soudek Michal + Hudousek Lukaš 1985 Traitors 6 km + 20 překážek M 20.5.2017
24.1.2017Opočenská Dominika + Havlíčková Klára + Eichler Petr + Antonín Juhas 1992 Walking dead 6 km + 20 překážek T 27.1.2017
25.4.2017Osolsobě Jan + Osolsobě Marelová Veronika + Prošková Marcela + Kovářová Šárka 1980 Magorky a šílenec 6 km + 20 překážek T 3.5.2017
7.6.2017Otmanová Ilona + Holoubek Petr 1988 6 km + 20 překážek MIX 10.6.2017
31.5.2017Outrata Petr 1989 6 km + 20 překážek M 2.6.2017
31.12.2016Palýová Tereza + Džurban Tomáš 1992 Barbarian Extreme Team 6 km + 20 překážek MIX 3.1.2017
11.6.2017Pastrňáková Aneta + Hráský František 1993 Polabáci 6 km + 20 překážek MIX 14.6.2017
15.5.2017Paukert Tomáš 1991 SokolLib 6 km + 20 překážek M 17.5.2017
23.4.2017Pavelková Anna 1998 6 km + 20 překážek Z 26.4.2017
22.5.2017Pavlík Michal 1977 Jupko 6 km + 20 překážek M2 27.5.2017
9.6.2017Pavlík Zdenek 1973 6 km + 20 překážek M2 16.6.2017
18.3.2017Pavlik David 1992 6 km + 20 překážek M 23.3.2017
31.5.2017Pavlík Zdeněk 2002 6 km + 20 překážek JM 8.6.2017
16.2.2017Pazdera Aleš 1996 6 km + 20 překážek M 18.2.2017
24.5.2017Pechač Jan 1986 Špíny 6 km + 20 překážek M 24.5.2017
7.5.2017Pechlátová Jana + Jan Šeberka 1992 6 km + 20 překážek MIX 12.5.2017
29.12.2016Pelikán Jaroslav + Koblížková Michaela 1988 Bananas 6 km + 20 překážek MIX 7.1.2017
31.5.2017Petera Tadeáš 1993 Foxtrot 6 km + 20 překážek M 1.6.2017
11.6.2017Peterová Věra 1975 6 km + 20 překážek Z2 13.6.2017
5.4.2017Petr Jan 1978 INVENTI 6 km + 20 překážek M 13.4.2017
10.5.2017Petrescu Adrian Alexandru 1990 Traitors 6 km + 20 překážek M 20.5.2017
30.1.2017Petrides Oldřich 1980 TRIUMPHALIS 6 km + 20 překážek M 4.2.2017
17.5.2017Píchová Martina 1986 VF Sport Team Černá Hora 6 km + 20 překážek Z 25.5.2017
5.6.2017Pláněk Martin + Jarůšek Richard + Zdeněk Čáp + Radek Pavlík 1991 Mountfield HK 6 km + 20 překážek T 5.6.2017
11.5.2017Plecitá Tereza + Šmaň Jakub 1999 DUOSIS 6 km + 20 překážek MIX 17.5.2017
11.5.2017Plecitá Gabriela 2001 DUOSIS 6 km + 20 překážek JZ 17.5.2017
11.5.2017Plecitý Ivan 1971 6 km + 20 překážek M2 17.5.2017
7.6.2017plihal tomas 1975 pepino 6 km + 20 překážek M2 10.6.2017
31.5.2017Podstavek Michal + Kamil Mrázek + Michal Plachetka + Marek Stodůlka 1988 Bejčci 6 km + 20 překážek T 31.5.2017
10.5.2017Pokorná Linda 1985 6 km + 20 překážek Z 14.5.2017
10.5.2017Polčan Peter 1989 Traitors 6 km + 20 překážek M 13.5.2017
28.11.2016Pomahač Tomáš 1980 SRTG Strupčice 6 km + 20 překážek M 29.11.2016
9.6.2017Pořický Tomáš 1975 Tak trošku blázni 6 km + 20 překážek M2 14.6.2017
5.12.2016Pospíšil Jiří 1977 6 km + 20 překážek M2 6.12.2016
29.12.2016Pošvová Iveta 1985 TRIUMPHALIS 6 km + 20 překážek Z 31.12.2016
10.5.2017Potrebuješ Jan 1966 SRTG Strupčice 6 km + 20 překážek M2 16.5.2017
17.5.2017Prášek Petr 1989 Smidaráci 6 km + 20 překážek M 18.5.2017
11.6.2017Prokop Lukáš 2001 6 km + 20 překážek JM 13.6.2017
12.3.2017Provaznik Michal 1984 6 km + 20 překážek M 15.3.2017
17.5.2017Rakovská Sabina + Jaromír Vytina 1990 SRTG Jablonec n.Nisou 6 km + 20 překážek Z 24.5.2017
8.5.2017Rašková Martina 1982 Marťánek 6 km + 20 překážek Z 16.5.2017
14.11.2016Raszyk Tomáš 1983 Pak jdem chlastat 6 km + 20 překážek M 16.11.2016
4.6.2017Rázek Stanislav 1999 6 km + 20 překážek M 6.6.2017
15.5.2017Řehoř Zdeněk 1978 SRTG Strupčice 6 km + 20 překážek M 17.5.2017
20.11.2016Řezníček Jan 1973 Junák Č.Kostelec 6 km + 20 překážek M2 24.11.2016
18.5.2017Riedlová Pavlína + Jan Žaloudek 1999 6 km + 20 překážek MIX 26.5.2017
7.5.2017Rohr Martin 1991 6 km + 20 překážek M 17.5.2017
10.5.2017Rokytova Adela 1996 traitors 6 km + 20 překážek Z 15.5.2017
14.5.2017Rosová Jitka 1987 Nejde jenom chcíplá koza!!!! 6 km + 20 překážek Z 17.5.2017
30.11.2016Rudolfová Jana 1971 BAK SEAL 6TEAM 6 km + 20 překážek Z2 5.12.2016
11.6.2017Růžičková Lucie + Leona Mullerová + Lucie Floriánová + Tereza Mrázková 1995 FBK Jičín no.3 6 km + 20 překážek T 11.6.2017
12.5.2017Rýz Bohuslav 1977 snakes Vysoké Mýto 6 km + 20 překážek M2 15.5.2017
7.6.2017Sádovský Jan 1986 6 km + 20 překážek M 7.6.2017
11.6.2017Samková Veronika + Šárka Chlumská + Karolína Exnarová + Žaneta Kuželová 1991 FBK Jičín no.2 6 km + 20 překážek T 11.6.2017
7.5.2017Samková Barbora + Štěpán Minařík 1988 špíny 6 km + 20 překážek MIX 10.5.2017
14.5.2017Sanko Robin 1990 Smidaraci 6 km + 20 překážek M 17.5.2017
7.6.2017Šašková Zuzana + Matěj Šašek 1983 Roudnice nad Labem 6 km + 20 překážek MIX 7.6.2017
5.1.2017Šebková Andrea 1991 INVENTI 6 km + 20 překážek Z 11.1.2017
8.5.2017Šeda Radek 1977 Barbarians from Giant Mountains 6 km + 20 překážek M2 17.5.2017
11.4.2017Sehnoutkova Barbora 1992 BeAst shapes 6 km + 20 překážek Z 11.4.2017
20.5.2017Šíblova Adéla + Furmánek Viktor 1982 Šíbl Fitness 6 km + 20 překážek MIX 27.5.2017
31.5.2017Siegl Josef 1978 Pepino 6 km + 20 překážek M 9.6.2017
9.6.2017Šigut Martin + Johana Šigutová 1979 6 km + 20 překážek MIX 13.6.2017
8.6.2017Šír Jan 1987 HC Devro 6 km + 20 překážek M 13.6.2017
9.6.2017Skala Jan 1977 Spartan Gym 6 km + 20 překážek M2 13.6.2017
30.5.2017Skála Martin + Iveta Pospíšilová + Ondřej Měšťák + Lucie Kalinová 1979 PlasticFighters 6 km + 20 překážek T 1.6.2017
29.5.2017Škvařilová Radka 1991 6 km + 20 překážek Z 29.5.2017
10.5.2017Sládek Vladimír 1988 SRTG Strupčice 6 km + 20 překážek M 11.5.2017
7.4.2017Slavík Jan 1989 6 km + 20 překážek MIX 11.4.2017
26.5.2017Slavík Tomáš + Eliška Svobodová 1987 6 km + 20 překážek MIX 30.5.2017
30.5.2017Slovák Petr + Eliška Tumová 1976 Krakonošova pěchota 6 km + 20 překážek MIX 2.6.2017
24.5.2017Šmidrkal Petr 1966 Šmidryho vydry 6 km + 20 překážek M2 24.5.2017
23.5.2017Šobová Andrea + Stehno Petr 1992 Blondýnka a Stehýnko 6 km + 20 překážek MIX 2.6.2017
6.6.2017Šolc Jakub + Šolcová Romana 1987 Ventilek 6 km + 20 překážek MIX 8.6.2017
8.3.2017Solil Stanislav 1958 6 km + 20 překážek M2 14.3.2017
30.1.2017Solil Pavel + Eflerová Nela 1983 Spolek Borek 6 km + 20 překážek MIX 1.2.2017
10.5.2017Šolta Marcel 1969 SRTG Strupčice 6 km + 20 překážek M2 12.5.2017
18.4.2017Sopr Zdeněk + Peca Vladimír + Vízek Jan + Šuler Jan 1982 Hiko Rescue 6 km + 20 překážek T 18.4.2017
10.5.2017Soudek Michal 1988 Traitors 6 km + 20 překážek M 11.5.2017
8.12.2016Špaček Jiří 1983 Šogorisa - Ostřetín 6 km + 20 překážek M 13.12.2016
30.5.2017Špelda Oldřich + Hanzal Vojtěch + Fričová Markéta + Vavrouchová Kateřina 2000 Sekaná v housce 6 km + 20 překážek T 30.5.2017
24.5.2017Špička Denis + Vaňková Nikola 1988 Kraska a zvíře 6 km + 20 překážek MIX 26.5.2017
4.3.2017Staněk Martin 1991 6 km + 20 překážek M 7.3.2017
7.5.2017Staněk Miroslav 1989 Glatt 6 km + 20 překážek M 11.5.2017
31.5.2017starý roman + Benešová Kateřina 1979 SVVAT 6 km + 20 překážek MIX 1.6.2017
3.5.2017Šťastný Jiří 1989 Glatt 6 km + 20 překážek M 11.5.2017
18.5.2017Stráník František 1971 6 km + 20 překážek M2 20.5.2017
15.2.2017Střítežský Vlastimil 1994 6 km + 20 překážek M 23.2.2017
14.5.2017Štrof Michal 1983 tres iuris 6 km + 20 překážek M 17.5.2017
27.1.2017suchánková Pavlína 1983 Beast shapes 6 km + 20 překážek Z 4.2.2017
23.5.2017Šulcová Kateřina 1991 6 km + 20 překážek MIX 23.5.2017
13.11.2016Švadlák Petr 1972 VH Fitness 6 km + 20 překážek M2 15.11.2016
28.2.2017Svědínková Adéla + Šantora Ondřej 1997 6 km + 20 překážek MIX 7.3.2017
6.1.2017Švihlíková Simona 1996 INVENTI 6 km + 20 překážek Z 12.1.2017
8.6.2017Svoboda David 1985 HC Devro 6 km + 20 překážek M 10.6.2017
5.2.2017Svoboda Ludvík + Petr Jiruška + Ivan Šimek + Jakub Šimek 1973 Igráčci 6 km + 20 překážek T 7.2.2017
9.6.2017Svoboda Martin 1989 Spartan gym 6 km + 20 překážek M 9.6.2017
28.1.2017Svobodová Mirka + Tomáš Világi 1987 6 km + 20 překážek MIX 1.2.2017
30.11.2016Svobodová Klára + Ladislav Rapčan 1986 Diblíci 6 km + 20 překážek MIX 30.11.2016
8.5.2017Szetei Petr 1984 6 km + 20 překážek M 11.5.2017
19.5.2017Táborsky Petr 1981 Špíny 6 km + 20 překážek M 19.5.2017
15.5.2017Těšitel Filip 2000 6 km + 20 překážek JM 19.5.2017
4.6.2017Ticháček Jan 2001 6 km + 20 překážek JM 10.6.2017
7.4.2017Tmějová Vanda + Martin Dušek 1999 6 km + 20 překážek MIX 11.4.2017
7.4.2017Tmějová Vanda 1975 6 km + 20 překážek Z2 11.4.2017
7.6.2017Tocháčková Tereza 1997 GLADIATOR RACEr 6 km + 20 překážek Z 10.6.2017
7.5.2017Točík Libor 1991 6 km + 20 překážek M 10.5.2017
27.1.2017Tomášková Danča 1981 Beast shapes 6 km + 20 překážek Z 4.2.2017
6.6.2017Topinka Lukáš 1985 6 km + 20 překážek M 14.6.2017
31.5.2017Torres Daniel 1989 6 km + 20 překážek M 2.6.2017
26.2.2017Trávníček Marek 1976 6 km + 20 překážek M2 1.3.2017
28.5.2017Třísková Michaela 1994 Zoufalci 6 km + 20 překážek Z 29.5.2017
24.5.2017Tuček Tomáš 1990 Šmidryho vydry 6 km + 20 překážek M 1.6.2017
12.11.2016Uhlík Roman 1986 SRTG Kolín 6 km + 20 překážek M 15.11.2016
10.5.2017Urbanec Vojtěch 1992 Glatt 6 km + 20 překážek M 11.5.2017
18.4.2017Urbanová Dominika + Medviď Valerij 1995 6 km + 20 překážek MIX 19.4.2017
18.3.2017Váchová Michaela 1985 6 km + 20 překážek Z 24.3.2017
8.6.2017Vacík Jiří + Kristína Málková 1989 Spartan gym 6 km + 20 překážek MIX 8.6.2017
24.5.2017Vajnlichová Klára 1991 Olfin 6 km + 20 překážek Z 30.5.2017
9.6.2017Valášek Vratislav 1993 Golden Riders 6 km + 20 překážek M 12.6.2017
9.5.2017Vančurová Bohdana 1983 Pepíno 6 km + 20 překážek Z 15.5.2017
9.6.2017Vaněk Lukáš 1978 Spartan Gym 6 km + 20 překážek M 13.6.2017
27.3.2017Vaníček Petr + Klara Paukova 1991 KečinaV 6 km + 20 překážek MIX 5.4.2017
4.6.2017Vaňous Štěpán + Sára Belová 1988 Barbarian Extreme team 6 km + 20 překážek MIX 6.6.2017
24.1.2017Vavřička Stanislav 2003 6 km + 20 překážek JM 31.1.2017
15.5.2017Vávrová Michaela + David Handlíř 1989 6 km + 20 překážek MIX 17.5.2017
11.6.2017Večeřa Martin + Gabriela Večeřová 1979 6 km + 20 překážek MIX 12.6.2017
29.5.2017Veselá Edita 1975 AUTHOR 6 km + 20 překážek Z2 29.5.2017
28.12.2016Vodenka Tomáš 1982 INVENTI 6 km + 20 překážek M 27.2.2017
23.5.2017Vokatý Milan 1979 6 km + 20 překážek M 26.5.2017
7.6.2017Voříšek Luděk 1982 Skorpion 6 km + 20 překážek M 10.6.2017
30.11.2016Vrlík Petr 1987 6 km + 20 překážek M 5.12.2016
26.2.2017Zábranská Ladislava 1983 6 km + 20 překážek Z 1.3.2017
25.3.2017Zámečník Petr 1993 Žamberáci 6 km + 20 překážek M 5.4.2017
8.5.2017Ždímal Michal 1985 Ždimiators 6 km + 20 překážek M 10.5.2017
26.4.2017Zelinka Jakub 1987 SRTG Choceň 6 km + 20 překážek M 26.4.2017
5.6.2017Zeman Jindřich + Petráň Pavel + Havlas Vašek + Pátíková Aneta 1980 HAVEX-auto s.r.o. 6 km + 20 překážek T 5.6.2017
31.1.2017Zemanová Tereza 1993 6 km + 20 překážek Z 8.2.2017
20.1.2017Zídková Šárka + Petra Vodičková + Martin Bidmon + Lukáš Hynek 1989 Sbírka zvířátek 6 km + 20 překážek T 28.1.2017
11.6.2017Ziegler Jiří 1993 Church Crossfit 6 km + 20 překážek M 11.6.2017
14.5.2017Žilka Radim + Žilková Veronika 1980 ŠSK Újezd nad Lesy 6 km + 20 překážek MIX 22.5.2017
14.5.2017Žítek Petr 1984 Nejde jenom chcíplá koza !!!! 6 km + 20 překážek M 24.5.2017
25.5.2017Zítko Petr + Novák Miloš + Kopecký Ondřej + Matoušek Jan 1982 Rakeťáci 6 km + 20 překážek T 29.5.2017
25.1.2017Zítková Andrea + Johana Matušková + Lucie Zahálková + Michaela Burešová 1991 Bojovnice 6 km + 20 překážek T 1.2.2017
11.6.2017Žižka Josef 1980 6 km + 20 překážek M 11.6.2017
11.6.2017Zych Jaroslav + Nekvindová Veronika 1990 6 km + 20 překážek MIX 11.6.2017

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.