Sportvisio

Přihl. jméno
nebo číslo
Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
 

Startovní listina NIGHT GLADIATOR RACE - HOLICE - pátek 16.6.2017

Statistika přihlášených

Trať
GR3 km + 10 překážek102
Kategorie
MIXSmíšené dvojice (pouze muž a žena)33
MMuži - 1978 - 199932
ZŽeny - 1978 - 199920
M2Muži - 1977 a starší10
JZJuniorky - 2000 - 20033
Z2Ženy - 1977 a starší2
JMJunioři - 2000 - 20032
Celkem přihlášených102

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
12.5.2017Andrová Štěpánka 1995 3 km + 10 překážek Z 13.5.2017
8.2.2017Biederman Michal 1985 shybuj.cz 3 km + 10 překážek M 14.2.2017
26.4.2017Binko Dominik 1997 TRIUMPHALIS 3 km + 10 překážek M 3.5.2017
22.5.2017Blokša Matěj + Pavlína Blokšová 2000 Nudličky 3 km + 10 překážek MIX 24.5.2017
21.5.2017Bohm Jaroslav 1977 3 km + 10 překážek M2 24.5.2017
9.2.2017Bohuňková Lucie + Tom Fišer 1993 Valhalla gym 3 km + 10 překážek MIX 14.2.2017
17.5.2017Bořuta Marek 1977 3 km + 10 překážek M2 19.5.2017
15.5.2017Brabcová Štěpánka 1995 BRUTÁLNÍ PRINCEZNY 3 km + 10 překážek Z 17.5.2017
12.5.2017Brucknerová Iva 1973 3 km + 10 překážek Z2 13.5.2017
12.5.2017Buchalová Karolína + Martina Pánková 1996 3 km + 10 překážek MIX 15.5.2017
11.5.2017Burdová Lucie 1993 3 km + 10 překážek Z 13.5.2017
16.5.2017Čada David 1981 3 km + 10 překážek M 23.5.2017
11.5.2017Čapková Michaela 1986 3 km + 10 překážek Z 13.5.2017
30.12.2016Černý Lukáš 1995 3 km + 10 překážek M 3.1.2017
19.5.2017Chvojsík Pavel + Chvojsíková Bára 1972 3 km + 10 překážek MIX nezaplaceno
26.12.2016Čihák Martin 1991 Pneuservis František Kulháň 3 km + 10 překážek M 28.12.2016
9.5.2017Dušek Michal + Hanslová Eliška 1995 3 km + 10 překážek MIX 18.5.2017
30.11.2016Fléglová Blanka 1989 3 km + 10 překážek Z 8.12.2016
21.5.2017Fojtů Josef 1980 3 km + 10 překážek M nezaplaceno
11.5.2017Folwarczná Jarmila 1992 3 km + 10 překážek Z 13.5.2017
17.5.2017Fořter Jan 1983 Bratrstvo kočičí pracky 3 km + 10 překážek M 19.5.2017
21.5.2017Graboviuk Mariia 2003 3 km + 10 překážek JZ 24.5.2017
21.5.2017Graboviuk Anastasiia 1997 3 km + 10 překážek Z 24.5.2017
16.4.2017Hajek Harald 1976 satyr knut 3 km + 10 překážek M2 26.4.2017
12.5.2017Halešová René 1994 3 km + 10 překážek Z 13.5.2017
12.11.2016Hanyk Lukáš 1991 SDH Kostelec nad Orlicí 3 km + 10 překážek M 17.11.2016
18.3.2017Hendrych Jan 1978 3 km + 10 překážek M 22.3.2017
12.11.2016Hlava Roman 1978 Běháme v Holicích a okolí 3 km + 10 překážek M 22.11.2016
3.1.2017Holub Lukáš + Kopáčová Lenka 1988 3 km + 10 překážek MIX 6.1.2017
12.4.2017Horák Martin + Horáková Jana 1971 Horáci 3 km + 10 překážek MIX 19.4.2017
20.3.2017Hubeňáková Hana + Bartoň Jiří 1992 Tygřice 3 km + 10 překážek MIX 22.3.2017
12.5.2017Huňady Patrik 1994 3 km + 10 překážek M 15.5.2017
19.5.2017Janota Jiří 1969 3 km + 10 překážek M2 23.5.2017
21.5.2017Jelínková Hniličková Lucie + Šefelín Dušan 1985 L+D 3 km + 10 překážek MIX nezaplaceno
18.5.2017Jindra Karel + Košťálová Lucie 1982 Zoufalci 3 km + 10 překážek MIX 23.5.2017
12.5.2017Kafková Barbora 1991 3 km + 10 překážek Z 13.5.2017
14.11.2016Kedršt Daniel 1981 3 km + 10 překážek M 22.11.2016
24.3.2017Klečková Lucie + Bukovský Petr 1978 PetrALucie 3 km + 10 překážek MIX 28.3.2017
22.5.2017Klimpl Zdeněk + Klára Navrátilová 1998 3 km + 10 překážek MIX nezaplaceno
15.2.2017Kočí Monika + Petira Lukáš 1982 3 km + 10 překážek MIX 21.2.2017
13.2.2017Kodydek Tomáš 1978 TriClub Dobruška 3 km + 10 překážek M 15.2.2017
29.4.2017Kolářová Lenka 1987 3 km + 10 překážek Z 4.5.2017
12.5.2017Kopecká Marie 1995 3 km + 10 překážek Z 13.5.2017
24.5.2017Kopecký Jakub + Kopecká Marie 1990 Kubičkovi holky 3 km + 10 překážek MIX nezaplaceno
16.5.2017Kořínek Lukáš 1990 3 km + 10 překážek M nezaplaceno
15.3.2017Kozakova Klara 1992 3 km + 10 překážek Z 17.3.2017
28.2.2017Křivohlavý Tomáš 1991 Pierburg Team 3 km + 10 překážek M 4.3.2017
28.2.2017Křivohlavý Radek 1989 Pierburg Team 3 km + 10 překážek M 4.3.2017
31.3.2017Kudrnáčová Kristýna + Kudrnáč Zdeněk 1995 I love mud 3 km + 10 překážek MIX 1.4.2017
19.4.2017Kulhánek Martin + Kamila Majorová 1987 KM Team 3 km + 10 překážek MIX 20.4.2017
1.4.2017Kuncl Martin 1985 J.Elita 3 km + 10 překážek M 11.4.2017
28.3.2017Maliha Vít 2001 3 km + 10 překážek JM 28.3.2017
28.3.2017Maliha Roman 1999 3 km + 10 překážek M 28.3.2017
17.11.2016Malínská Danča 1970 3 km + 10 překážek Z2 24.11.2016
9.5.2017Maloch Aleš + Michaela Hrochová 1976 PEPINA TEAM RUDNÍK 3 km + 10 překážek MIX 11.5.2017
9.5.2017Marčík Vlastimil 1965 SRTG Varnsdorf 3 km + 10 překážek M2 10.5.2017
28.3.2017Martinec Robert 1974 3 km + 10 překážek M2 5.4.2017
3.4.2017Martinková Kateřina + Volenec Antonín 1987 WILD Team 3 km + 10 překážek MIX 8.4.2017
19.5.2017Maštálka Daniel 1991 3 km + 10 překážek M 23.5.2017
23.5.2017Michalčák Matěj 2000 Barons team 3 km + 10 překážek JM 23.5.2017
9.5.2017Milec Jindřich 1979 SRTG Varnsdorf 3 km + 10 překážek M 11.5.2017
14.12.2016Milichovská Lucie 2000 3 km + 10 překážek JZ 15.12.2016
28.2.2017Miltner Milan 1971 3 km + 10 překážek M2 4.3.2017
16.1.2017Nedvídek Daniel 1995 3 km + 10 překážek M 17.1.2017
28.2.2017Němec David 1981 Pierburg Team 3 km + 10 překážek M 4.3.2017
22.5.2017Nováček Michal 1996 důchodci 3 km + 10 překážek M 22.5.2017
13.12.2016Novák Jan + Ludmila Jarošová 1987 Mar(i)ňáci 3 km + 10 překážek MIX 16.12.2016
3.2.2017Novotná Lucie + Bednář Michal 1993 Myšáci 3 km + 10 překážek MIX 7.2.2017
29.4.2017Pavlíček Lukáš 1980 Spartan Gym 3 km + 10 překážek M 10.5.2017
22.5.2017Pawlica Martina 1986 3 km + 10 překážek Z nezaplaceno
9.5.2017Podrazilová Lucie + Michal Tichý 1993 3 km + 10 překážek MIX 12.5.2017
26.4.2017Popilková Martina + Tomáš Bajner 1980 3 km + 10 překážek MIX 3.5.2017
8.5.2017Rašková Martina 1982 Marťánek 3 km + 10 překážek Z 16.5.2017
21.12.2016Říhová Andrea 1982 3 km + 10 překážek Z 22.12.2016
21.5.2017Řípová Jana 1993 3 km + 10 překážek Z nezaplaceno
23.5.2017Sadílek Martin 1987 chrobaci 3 km + 10 překážek M 23.5.2017
15.3.2017Schonbekova Petra 1992 3 km + 10 překážek Z 17.3.2017
8.5.2017Šeda Radek 1977 Barbarians from Giant Mountains 3 km + 10 překážek M2 10.5.2017
14.12.2016Širmerová Michaela 2000 3 km + 10 překážek JZ 22.12.2016
21.3.2017Slabihoud Aleš 1975 Wurth 3 km + 10 překážek M2 25.3.2017
20.3.2017Slabihoud Pavel 1977 3 km + 10 překážek M2 25.3.2017
21.5.2017Sládek Jakub 1993 3 km + 10 překážek M 21.5.2017
9.5.2017Slovák Petr + Eliška Tumová 1976 Krakonošova pěchota 3 km + 10 překážek MIX 11.5.2017
12.2.2017Šmerda Samuel + Šmerdová Nella 1996 Východní Horda 3 km + 10 překážek MIX 17.2.2017
5.4.2017Špak Zdenek + Krutilová Lenka 1980 TATRY361 3 km + 10 překážek MIX 5.4.2017
24.5.2017Sramek Dobroslav + Jana Šturmová 1982 Lanáčovci 3 km + 10 překážek MIX nezaplaceno
11.5.2017Svatošová Tereza 1993 3 km + 10 překážek Z 13.5.2017
30.11.2016Svobodová Klára + Ladislav Rapčan 1986 Diblíci 3 km + 10 překážek MIX 30.11.2016
15.5.2017Svobodová Veronika 1993 BRUTÁLNÍ PRINCEZNY 3 km + 10 překážek Z 17.5.2017
28.1.2017Svobodová Mirka + Tomáš Világi 1987 3 km + 10 překážek MIX 1.2.2017
10.5.2017Szuba-Łata Klaudia + Miska Daniel 1996 Enjoy by sport 3 km + 10 překážek MIX 15.5.2017
15.5.2017Torres Daniel 1989 3 km + 10 překážek M 17.5.2017
12.3.2017Tóth Roman 1994 3 km + 10 překážek M 22.3.2017
9.5.2017Urban Radim + Iveta Zirklerová 1976 Turbína Team Vrchlabí 3 km + 10 překážek MIX 11.5.2017
9.5.2017Vondrák Jiří + Bára Vondráková 1968 PEPINA TEAM RUDNÍK 3 km + 10 překážek MIX 11.5.2017
15.5.2017votruba vojtěch 1999 3 km + 10 překážek M nezaplaceno
7.3.2017Ždímal Michal 1985 Ždimiators 3 km + 10 překážek M 9.3.2017
26.4.2017Zeman Lukáš 1987 3 km + 10 překážek M 4.5.2017
12.5.2017Zeman Jaroslav + Karina Zemanová 1978 JACKERMANN 3 km + 10 překážek MIX 15.5.2017
27.4.2017Zerzánková Michaela 1988 3 km + 10 překážek Z 27.4.2017
12.5.2017Zítko Petr + Veronika Zítková 1982 KSK Koldín, z.s. 3 km + 10 překážek MIX 15.5.2017
26.4.2017Žlutíř Matěj 1994 3 km + 10 překážek M 28.4.2017

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.