Sportvisio

Přihl. jméno
nebo číslo
Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
 

Startovní listina NIGHT GLADIATOR RACE - JOSEFOV - pátek 1.9.2017

Statistika přihlášených

Trať
GR3 km + 10 překážek165
Kategorie
MMuži - 1978 - 199958
MIXSmíšené dvojice (pouze muž a žena)51
ZŽeny - 1978 - 199926
M2Muži - 1977 a starší16
Z2Ženy - 1977 a starší6
JZJuniorky - 2000 - 20034
JMJunioři - 2000 - 20034
Celkem přihlášených165

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
13.3.2017Babala Jan 1972 3 km + 10 překážek M2 21.3.2017
20.6.2017Barták Vít + Vendula Pinková 1998 3 km + 10 překážek MIX nezaplaceno
11.6.2017Bartelsen Martin 1984 3 km + 10 překážek M 14.6.2017
13.6.2017bartelsen pavel + 1976 3 km + 10 překážek M2 16.6.2017
20.2.2017Bartozel Zdenek + Polcarová Petra 1991 Růžoví poníci 3 km + 10 překážek MIX 23.2.2017
26.2.2017Beskydová Dana 1980 Mission: SURVIVE 3 km + 10 překážek Z 3.3.2017
26.4.2017Binko Dominik 1997 TRIUMPHALIS 3 km + 10 překážek M 3.5.2017
31.5.2017Blažek Ondřej 2003 3 km + 10 překážek JM 6.6.2017
20.6.2017Brejcha Jakub + Hartmanová Gabriela 1995 Moudrá pěchota 3 km + 10 překážek MIX 22.6.2017
23.12.2016Brych Pavel 1980 Noční běsové 3 km + 10 překážek M 31.12.2016
15.2.2017Bulva Tomáš + Žaneta Bartůňková 1983 Perníci 3 km + 10 překážek MIX 21.2.2017
7.6.2017Černá Pavla 1990 3 km + 10 překážek Z 12.6.2017
19.4.2017Černá Jana 1974 BKV - POSTRADATELNI 3 km + 10 překážek Z2 22.4.2017
7.6.2017Černý Jan 1990 3 km + 10 překážek M 10.6.2017
30.12.2016Černý Lukáš 1995 3 km + 10 překážek M 3.1.2017
8.6.2017Červenka Jan 1975 Pierburg Team 3 km + 10 překážek M2 16.6.2017
17.2.2017Chaloupka Radek + Romana Šormová 1991 3 km + 10 překážek MIX 21.2.2017
26.12.2016Čihák Martin 1991 Pneuservis František Kulháň 3 km + 10 překážek M 28.12.2016
11.3.2017Čížková Andrea + Štancl Miroslav 1987 AnČí a MiŠta 3 km + 10 překážek MIX 15.3.2017
19.4.2017Czibulka Miroslav + Kokešová Kateřina 1989 3 km + 10 překážek MIX 22.4.2017
31.12.2016Daliba Jan 1989 3 km + 10 překážek M 3.1.2017
17.2.2017Daňková Petra 1982 Gaučáci 3 km + 10 překážek Z 21.2.2017
19.6.2017Diviš Zdeněk 1964 3 km + 10 překážek M2 nezaplaceno
4.4.2017Dobruský Jaromír + Chudáčková Iveta 1978 Sexy bonbónky 3 km + 10 překážek MIX 6.4.2017
2.5.2017Dočkal Roman 1979 SRTG Olomouc 3 km + 10 překážek M 3.5.2017
26.2.2017Dostálová Hana 1992 Mission: SURVIVE 3 km + 10 překážek Z 1.3.2017
21.12.2016Douša Michal 1982 SRTG Kolín 3 km + 10 překážek M 24.12.2016
13.11.2016Dvořáčková Martina 1992 Holky z kruháče 3 km + 10 překážek Z 15.11.2016
9.2.2017Erbenová Markéta 1989 3 km + 10 překážek Z 16.2.2017
5.1.2017Folta Radek 1981 lacrima 3 km + 10 překážek M 7.1.2017
30.12.2016Foltová Lucie + Jan Novák 1990 PLESÁCI 3 km + 10 překážek MIX 3.1.2017
24.4.2017Foriška Štefan + Hanzelová Tereza 1983 Koloušek a Veverka 3 km + 10 překážek MIX 26.4.2017
5.4.2017Greplová Eva + Šalanda Ondřej 1983 3 km + 10 překážek MIX 13.4.2017
16.5.2017Hajek Harald + Hajek Marlene 1976 satyr knut 3 km + 10 překážek MIX 16.5.2017
8.6.2017Hamala Miroslav 1984 Pierburg Team 3 km + 10 překážek M 16.6.2017
27.1.2017Hanousková Veronika + Palička Václav 1994 3 km + 10 překážek MIX 31.1.2017
12.11.2016Hanyk Lukáš 1991 SDH Kostelec nad Orlicí 3 km + 10 překážek M 14.11.2016
12.3.2017Heindl Martin 1990 Čukrové 3 km + 10 překážek M 14.3.2017
20.6.2017Herák Josef 1981 srtg varnsdorf 3 km + 10 překážek M nezaplaceno
20.6.2017Hlava Roman + Fléglová Blana 1978 Běháme v Holicích a okolí 3 km + 10 překážek MIX 22.6.2017
30.12.2016Hribal Vojtech 1978 Lacrima 3 km + 10 překážek M 31.12.2016
30.4.2017Hruška Martin + Kafková Ivana 1977 SRTG Olomouc 3 km + 10 překážek MIX 10.5.2017
11.6.2017Izák Miroslav 1985 SRTG Hradec Králové 3 km + 10 překážek M 12.6.2017
13.6.2017Jandáček Jakub 1997 3 km + 10 překážek M 20.6.2017
17.6.2017Janota Jiří 1969 3 km + 10 překážek M2 23.6.2017
18.4.2017Janusová Veronika 1991 www.sportvisio.cz 3 km + 10 překážek Z 19.4.2017
28.2.2017Jeřábek Tomáš 1994 The Running Dead 3 km + 10 překážek M 2.3.2017
3.6.2017Jiroutková Lucie 1996 3 km + 10 překážek Z 9.6.2017
25.12.2016Junek Michal 1989 3 km + 10 překážek M 31.12.2016
29.5.2017Kábrt Tomáš 1994 3 km + 10 překážek M 31.5.2017
22.6.2017Kameník Jindřich 1992 Divočáci 3 km + 10 překážek M nezaplaceno
30.3.2017Karas Vítězslav + Jana Ševčíková 1983 Army Run Elite Runners 3 km + 10 překážek MIX 31.3.2017
11.6.2017Kaša František 1992 3 km + 10 překážek M 13.6.2017
8.5.2017Kašpar Petr 1977 3 km + 10 překážek M2 11.5.2017
30.12.2016Kiša Jan 1986 chrobaci 3 km + 10 překážek M 4.1.2017
14.5.2017Kleiner Jan 2000 Blood Brothers 3 km + 10 překážek JM 16.5.2017
19.4.2017klesová jana 1984 BKV-Postradatelní 3 km + 10 překážek Z 21.4.2017
11.6.2017Kličková Lucie + Matěj Macháček 1989 3 km + 10 překážek MIX 12.6.2017
30.5.2017Klikoš Jiří 1985 Fox 3 km + 10 překážek M 2.6.2017
27.12.2016Klimeš Michal + Klimešová Kateřina 1989 3 km + 10 překážek MIX 3.1.2017
27.12.2016Klimeš Stanislav 1962 3 km + 10 překážek M2 3.1.2017
26.4.2017Kocourek Otakar + Dušková Klára 1993 3 km + 10 překážek MIX 3.5.2017
15.2.2017Kodydek Tomáš 1978 TriClub Dobruška 3 km + 10 překážek M 21.2.2017
26.2.2017Kolář Michal 1992 Mission: SURVIVE 3 km + 10 překážek M 4.3.2017
20.12.2016Kosina Tomáš 1991 3 km + 10 překážek M 22.12.2016
19.6.2017Koštíř Jan 1990 3 km + 10 překážek M 21.6.2017
30.4.2017Kozák Milan + Lenka Mrkousová 1991 3 km + 10 překážek MIX 2.5.2017
17.5.2017Králová Lenka + Smolík Tomáš 1986 Lepší Sexy Bonbónky 3 km + 10 překážek MIX 19.5.2017
30.5.2017Kratinová Barbora + Vít Kratina 1991 Kratinovi 3 km + 10 překážek MIX 31.5.2017
21.6.2017Křepela Pavel 1978 3 km + 10 překážek M nezaplaceno
28.2.2017Křivohlavý Tomáš 1991 Pierburg Team 3 km + 10 překážek M 4.3.2017
28.2.2017Křivohlavý Radek 1989 Pierburg Team 3 km + 10 překážek M 4.3.2017
31.5.2017Křivský Jaroslav 1990 Coolna Team 3 km + 10 překážek M 7.6.2017
22.6.2017Kruzik Frantisek 1991 Divočáci 3 km + 10 překážek M nezaplaceno
22.6.2017Kuba Jiří + Kubová Gabriela 1980 Smrkáči 3 km + 10 překážek MIX nezaplaceno
31.5.2017Kubelka Václav 1991 Coolna Team 3 km + 10 překážek M 2.6.2017
3.6.2017Kudláčková Petra 1992 3 km + 10 překážek Z 13.6.2017
3.6.2017Kudláčková Klára 1990 Husťáci 3 km + 10 překážek Z 13.6.2017
30.12.2016Lejnarová Veronika 1988 3 km + 10 překážek Z 7.1.2017
24.12.2016Lenfeld Miloslav + Kristýna Lenfeldová 1990 TuKaBeL 3 km + 10 překážek MIX 3.1.2017
29.12.2016Lutz Vojtěch 1989 Jižani 3 km + 10 překážek M 3.1.2017
20.11.2016Majorová Kateřina 1987 3 km + 10 překážek Z 24.11.2016
20.6.2017Marčík Vlastimil 1965 SRTG Varnsdorf 3 km + 10 překážek M2 22.6.2017
18.4.2017Marková Jana 1988 www.sportvisio.cz 3 km + 10 překážek Z 19.4.2017
31.5.2017Martinková Kateřina + Volenec Antonín 1987 WILD Team 3 km + 10 překážek MIX 6.6.2017
17.6.2017Maštálka Daniel 1991 3 km + 10 překážek M 23.6.2017
5.1.2017Mihule Tomáš + Irena Mihulová 1970 Mihu 3 km + 10 překážek MIX 6.1.2017
20.6.2017Milec Jindřich 1979 SRTG Varnsdorf 3 km + 10 překážek M nezaplaceno
28.2.2017Miltner Milan 1971 Pierburg Team 3 km + 10 překážek M2 4.3.2017
10.2.2017Minařík Svatopluk 1988 3 km + 10 překážek M 12.2.2017
19.5.2017Míšková Tereza + Ruffer Jan 1993 SRTG Olomouc 3 km + 10 překážek MIX 20.5.2017
20.11.2016Najman František 1974 3 km + 10 překážek M2 24.11.2016
20.11.2016Najmanová Marcela 1975 Hradec Králové 3 km + 10 překážek Z2 24.11.2016
20.11.2016Najmanová Marcela 2003 Hradec Králové 3 km + 10 překážek JZ 24.11.2016
21.6.2017Nedvídek Daniel 1995 3 km + 10 překážek M 21.6.2017
3.12.2016NÉMA Tibor 1964 TRIUMPHALIS 3 km + 10 překážek M2 5.12.2016
18.6.2017Nemcok Martin 2003 3 km + 10 překážek JM nezaplaceno
28.2.2017Němec David 1981 Pierburg Team 3 km + 10 překážek M 4.3.2017
20.2.2017Novák Jan + Jarošová Ludmila 1987 Mar(i)ňáci 3 km + 10 překážek MIX 25.2.2017
18.6.2017Novák Lukáš + Anna Hamplová 1991 3 km + 10 překážek MIX 21.6.2017
22.6.2017novotna Marketa 1991 Divočáci 3 km + 10 překážek Z nezaplaceno
23.12.2016Ošlejšek Jan + Ošlejšková Dana 1972 Šlejšové 3 km + 10 překážek MIX 29.12.2016
26.4.2017Páblová Aneta 2000 3 km + 10 překážek JZ 3.5.2017
24.1.2017Patzeltová Jana + Přemysl Patzelt 1978 Mikulášovice 3 km + 10 překážek MIX 26.1.2017
15.2.2017Pejša Jan 1978 Perníci 3 km + 10 překážek M 22.2.2017
3.2.2017Petruchová Hana 1975 3 km + 10 překážek Z2 7.2.2017
13.11.2016Pivoňková Anna 1991 Holky z kruháče 3 km + 10 překážek Z 16.11.2016
18.6.2017Pizúr Marek + Ivana Pizúrová 1977 3 km + 10 překážek MIX nezaplaceno
22.6.2017Podlahová Marcela 1992 Divočáci 3 km + 10 překážek Z nezaplaceno
28.2.2017Pokorná Alena 1983 Pierburg Team 3 km + 10 překážek Z 4.3.2017
12.6.2017Polák Jan + Klára Kozáková 1988 WILD TEAM 3 km + 10 překážek MIX nezaplaceno
17.12.2016Popelka Jan 1992 3 km + 10 překážek M 21.12.2016
30.12.2016Prantl Jiří 1988 Jižani 3 km + 10 překážek M 7.1.2017
21.6.2017Příhodová Michaela 2001 3 km + 10 překážek JZ nezaplaceno
21.6.2017Příhodová Pavlína 1979 3 km + 10 překážek Z nezaplaceno
18.6.2017Přiklopil Marek 1991 3 km + 10 překážek M nezaplaceno
18.6.2017Přiklopil Patrik 1998 3 km + 10 překážek M nezaplaceno
19.6.2017Řádek Zdeněk 1990 3 km + 10 překážek M nezaplaceno
16.2.2017Rak Michal 1980 Gaučáci 3 km + 10 překážek M 21.2.2017
25.5.2017Rapčan Ladislav 1984 3 km + 10 překážek M 27.5.2017
18.4.2017Rychlíková Aneta + David Šišán 1990 Neasi 3 km + 10 překážek MIX 19.4.2017
12.11.2016Ryšavý Martin 1975 PRO MUSIC PROLOG BIKE 3 km + 10 překážek M2 15.11.2016
30.12.2016Sába Josef 1986 3 km + 10 překážek M 4.1.2017
15.2.2017Šára David + Šárová Jana 1980 Perníci 3 km + 10 překážek MIX 17.2.2017
8.5.2017Šeda Radek 1977 Barbarians from Giant Mountains 3 km + 10 překážek M2 10.5.2017
23.4.2017Šerlovský Dominik 1994 Čukrové 3 km + 10 překážek M 26.4.2017
22.4.2017Sládková Kateřina + Vítězslav Hrubý 1995 Bambejšci 3 km + 10 překážek MIX 25.4.2017
22.4.2017Sládková Veronika + Ulrych Jakub 1992 Plši 3 km + 10 překážek MIX 25.4.2017
7.4.2017Slavíček Josef + Lucie Šedová 1991 Slavíci 3 km + 10 překážek MIX 11.4.2017
24.1.2017Sluťáková Kateřina + Martin Sluťák 1980 3 km + 10 překážek MIX 26.1.2017
8.5.2017Smutná Veronika + Martin Smutný 1981 Kobylňáci I 3 km + 10 překážek MIX 11.5.2017
29.11.2016Sonda Martin 1976 SVVAT 3 km + 10 překážek M2 4.12.2016
17.2.2017Šorm Milan 1997 3 km + 10 překážek M 21.2.2017
17.2.2017Šormová Blanka + Lukáš Černý 1986 3 km + 10 překážek MIX 25.2.2017
26.4.2017Špačková Veronika 2002 3 km + 10 překážek JZ 28.4.2017
17.2.2017Špás Ivo 1982 Gaučáci 3 km + 10 překážek M 21.2.2017
12.2.2017Špreňar Jakub + Špreňarová Pavla 1990 3 km + 10 překážek MIX 14.2.2017
20.6.2017Sramek Dobroslav + Šturmová Jana 1982 Lanáčovci 3 km + 10 překážek MIX nezaplaceno
19.6.2017Šťastná Andrea + Vavřín Petr 1988 RECUTECH 3 km + 10 překážek MIX 21.6.2017
8.5.2017Stránská Markéta + Stránský Zdeněk 1977 Duo Army 3 km + 10 překážek MIX 11.5.2017
13.11.2016Švadlák Petr 1972 VH Fitness 3 km + 10 překážek M2 15.11.2016
20.12.2016Svobodová Mirka + Világi Tomáš 1987 3 km + 10 překážek MIX 22.12.2016
26.2.2017Svobodová Dominika 1995 Mission: SURVIVE 3 km + 10 překážek Z 28.2.2017
25.5.2017Svobodová Klára 1986 Diblíci 3 km + 10 překážek Z 27.5.2017
18.6.2017Szénási Adam + Medková Iveta 1988 svvat 3 km + 10 překážek MIX 21.6.2017
24.11.2016Tomášková Jana 1980 Báječné ženy v běhu 3 km + 10 překážek Z 26.11.2016
12.2.2017Usler Tomáš 2000 3 km + 10 překážek JM 15.2.2017
14.12.2016Větrovský Jiří + Jana Větrovská 1979 Vrchlabáci 3 km + 10 překážek MIX 16.12.2016
19.12.2016Vilím Ludvík + Hana Vilímová 1972 Policie ČR 3 km + 10 překážek MIX 22.12.2016
31.5.2017Vinopalová Václava 1975 3 km + 10 překážek Z2 6.6.2017
23.12.2016Víšek Pavel 1976 Noční běsové 3 km + 10 překážek M2 28.12.2016
23.12.2016Víšková Kateřina 1979 Noční běsové 3 km + 10 překážek Z 28.12.2016
19.6.2017Vítová Jaroslava 1975 3 km + 10 překážek Z2 21.6.2017
13.11.2016Vlčková Tereza 1986 Holky z kruháče 3 km + 10 překážek Z 14.11.2016
3.6.2017Vodochodský Marek 1991 3 km + 10 překážek M 13.6.2017
27.2.2017Voženílková Denisa 1983 Mission: SURVIVE 3 km + 10 překážek Z 3.3.2017
11.3.2017Vych Jiří + Bečičková Dana 1984 DAPI team 3 km + 10 překážek MIX 15.3.2017
19.3.2017Zábranská Ladislava 1983 3 km + 10 překážek Z 28.3.2017
5.1.2017Zadražilová Kristina + Zadražil Luděk 1978 Modří 3 km + 10 překážek MIX 6.1.2017
23.12.2016Žárská Jana 1974 Noční běsové 3 km + 10 překážek Z2 31.12.2016
28.11.2016Zárybnický Aleš 1989 3 km + 10 překážek M 30.11.2016
12.2.2017Zárybnický Michal 1985 3 km + 10 překážek M 14.2.2017
13.6.2017Zdražil Lukáš 1989 3 km + 10 překážek M 15.6.2017
14.5.2017Zelený Jakub 1990 SRTG Olomouc 3 km + 10 překážek M 17.5.2017
21.6.2017Zeman Ondřej 1997 3 km + 10 překážek M nezaplaceno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.