Sportvisio

Přihl. jméno
nebo číslo
Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
 

Startovní listina NIGHT GLADIATOR RACE - JOSEFOV - pátek 1.9.2017

Statistika přihlášených

Trať
GR3 km + 10 překážek425
Kategorie
MMuži - 1978 - 1999159
MIXSmíšené dvojice (pouze muž a žena)109
ZŽeny - 1978 - 199985
M2Muži - 1977 a starší28
Z2Ženy - 1977 a starší23
JMJunioři - 2000 - 200313
JZJuniorky - 2000 - 20038
Celkem přihlášených425

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
26.8.2017Adámek Petr 1993 Bohemia 3 km + 10 překážek M 28.8.2017
13.3.2017Babala Jan 1972 3 km + 10 překážek M2 21.3.2017
30.6.2017Babušková Lucie 1999 3 km + 10 překážek JZ 4.7.2017
27.6.2017Babušková Stanislava 1974 3 km + 10 překážek Z2 4.7.2017
10.7.2017Balog Josef 1978 perunova sekera 3 km + 10 překážek M 12.7.2017
20.8.2017Balvín Petr 1984 Team Střechy Glogar 3 km + 10 překážek M 22.8.2017
20.7.2017Barták Vít + Pinková Vendula 1998 3 km + 10 překážek MIX 23.7.2017
11.6.2017Bartelsen Martin 1984 3 km + 10 překážek M 14.6.2017
13.6.2017bartelsen pavel + 1976 3 km + 10 překážek M2 16.6.2017
1.8.2017Bartonek Jiri 1979 3 km + 10 překážek M 3.8.2017
20.2.2017Bartozel Zdenek + Polcarová Petra 1991 Růžoví poníci 3 km + 10 překážek MIX 23.2.2017
23.7.2017Bazalová Iva 1972 Kůůl team 3 km + 10 překážek Z2 26.7.2017
2.7.2017Becha Andrea 1984 Warriors 3 km + 10 překážek Z 4.7.2017
2.7.2017Bechová Šárka 1987 Warriors 3 km + 10 překážek Z 4.7.2017
17.7.2017Bednář Martin 1989 3 km + 10 překážek M 18.7.2017
26.7.2017Bednář Richard + Müllerová Kateřina 1985 KaRi OCR 3 km + 10 překážek MIX 28.7.2017
31.7.2017Bednářová Michaela 1997 3 km + 10 překážek Z 4.8.2017
14.8.2017Bekr Ondřej 2001 3 km + 10 překážek JM 16.8.2017
20.8.2017Belko Stanislav 1987 Šabubo 3 km + 10 překážek M 23.8.2017
18.8.2017Berka David 2000 3 km + 10 překážek JM 22.8.2017
26.2.2017Beskydová Dana 1980 Mission: SURVIVE 3 km + 10 překážek Z 3.3.2017
26.4.2017Binko Dominik 1997 TRIUMPHALIS 3 km + 10 překážek M 3.5.2017
31.5.2017Blažek Ondřej 2003 3 km + 10 překážek JM 6.6.2017
18.7.2017Bohm Jaroslav 1977 KAPEBAJA TEAM 3 km + 10 překážek M2 21.7.2017
8.8.2017Brabcová Štěpánka 1995 BRUTÁLNÍ PRINCEZNY 3 km + 10 překážek Z 9.8.2017
20.6.2017Brejcha Jakub + Hartmanová Gabriela 1995 Moudrá pěchota 3 km + 10 překážek MIX 22.6.2017
22.7.2017Brunovský Dominik 1999 Kůůl team 3 km + 10 překážek M 26.7.2017
20.7.2017Brych Vladimír 1985 Klokánci 3 km + 10 překážek M 22.7.2017
23.12.2016Brych Pavel 1980 Noční běsové 3 km + 10 překážek M 31.12.2016
13.8.2017Buchalová Karolína + Pánková Martina 1996 3 km + 10 překážek MIX 18.8.2017
15.2.2017Bulva Tomáš + Žaneta Bartůňková 1983 Perníci 3 km + 10 překážek MIX 21.2.2017
7.8.2017Cacek Dominik 2002 Chci běžet s Lubomírem Pěčkem m 3 km + 10 překážek JM 8.8.2017
2.7.2017Calda Tomáš 1983 3 km + 10 překážek M 5.7.2017
9.8.2017Calka Erik 1994 Seberevolta Liberec 3 km + 10 překážek M 9.8.2017
25.7.2017Čapková Michaela 1986 3 km + 10 překážek Z 2.8.2017
17.8.2017Čavoš Viktor 1993 Nejde jenom chcíplá koza !!!! 3 km + 10 překážek M 18.8.2017
23.8.2017Čekalová Martina 1972 běžet společně s Petra Tomanová a Petr Toman 3 km + 10 překážek Z2 24.8.2017
7.6.2017Černá Pavla 1990 3 km + 10 překážek Z 12.6.2017
19.4.2017Černá Jana 1974 BKV - POSTRADATELNI 3 km + 10 překážek Z2 22.4.2017
19.8.2017cerna sofie + Jörka Jan 2000 gucci gang 3 km + 10 překážek MIX 23.8.2017
30.12.2016Černý Lukáš 1995 3 km + 10 překážek M 3.1.2017
7.6.2017Černý Jan 1990 3 km + 10 překážek M 10.6.2017
8.6.2017Červenka Jan 1975 Pierburg Team 3 km + 10 překážek M2 16.6.2017
17.2.2017Chaloupka Radek + Romana Šormová 1991 3 km + 10 překážek MIX 21.2.2017
15.7.2017Chalupa Lukáš + Chalupová Denisa 1984 Chalupa OCR Team 3 km + 10 překážek MIX 18.7.2017
28.7.2017Chalupa Lukáš 1984 Chalupa OCR Team 3 km + 10 překážek M 3.8.2017
26.12.2016Čihák Martin 1991 Pneuservis František Kulháň 3 km + 10 překážek M 28.12.2016
13.7.2017Cimfe Martin 1985 Radiators 3 km + 10 překážek M 20.7.2017
11.3.2017Čížková Andrea + Štancl Miroslav 1987 AnČí a MiŠta 3 km + 10 překážek MIX 15.3.2017
1.7.2017Čtvrtečka Pavel 1968 3 km + 10 překážek M2 4.7.2017
22.8.2017Culik Petr 1988 Bystron group 3 km + 10 překážek M 26.8.2017
19.4.2017Czibulka Miroslav 1989 3 km + 10 překážek M 22.4.2017
31.12.2016Daliba Jan 1989 3 km + 10 překážek M 3.1.2017
17.2.2017Daňková Petra 1982 Gaučáci 3 km + 10 překážek Z 21.2.2017
20.8.2017Deško Peter 1997 Team Střechy Glogar 3 km + 10 překážek M 22.8.2017
31.7.2017Dítě Zdeněk 1995 3 km + 10 překážek M 4.8.2017
27.8.2017Dlouhý Ladislav 1988 3 km + 10 překážek M 28.8.2017
22.8.2017Dobrkovský Miroslav 1995 3 km + 10 překážek M 24.8.2017
4.4.2017Dobruský Jaromír + Chudáčková Iveta 1978 Sexy bonbónky 3 km + 10 překážek MIX 6.4.2017
2.5.2017Dočkal Roman 1979 SRTG Olomouc 3 km + 10 překážek M 3.5.2017
20.7.2017Dolezel Lukas 1991 3 km + 10 překážek M 22.7.2017
18.8.2017Doleželová Petra 1992 SRTG Olomouc 3 km + 10 překážek Z 22.8.2017
26.2.2017Dostálová Hana 1992 Mission: SURVIVE 3 km + 10 překážek Z 1.3.2017
21.12.2016Douša Michal 1982 SRTG Kolín 3 km + 10 překážek M 24.12.2016
22.8.2017Dubec Robin 1990 Bystron group 3 km + 10 překážek M 24.8.2017
17.8.2017Dušková Iveta + Kudlík Tomáš 1988 3 km + 10 překážek MIX 23.8.2017
24.8.2017Eflerová Nela 1993 Spolek Borek 3 km + 10 překážek Z 30.8.2017
28.6.2017Elzas Věra 1980 S Denisou Veselou 3 km + 10 překážek Z 4.7.2017
9.2.2017Erbenová Markéta 1989 3 km + 10 překážek Z 16.2.2017
16.8.2017Fojtíková Dita 1987 3 km + 10 překážek Z 16.8.2017
27.6.2017Fojtů Josef 1980 KAPEBAJA TEAM 3 km + 10 překážek M 30.6.2017
5.1.2017Folta Radek + Brázdová Kateřina 1981 lacrima 3 km + 10 překážek MIX 7.1.2017
30.12.2016Foltová Lucie + Jan Novák 1990 PLESÁCI 3 km + 10 překážek MIX 3.1.2017
25.7.2017Folwarczná Jarmila 1992 3 km + 10 překážek Z 2.8.2017
24.4.2017Foriška Štefan + Hanzelová Tereza 1983 Koloušek a Veverka 3 km + 10 překážek MIX 26.4.2017
20.8.2017Glogar Tomáš 1983 Team Střechy Glogar 3 km + 10 překážek M 23.8.2017
21.8.2017Gotzova Vera + Miroslav Janovsky 1985 Chodci 1 3 km + 10 překážek MIX 26.8.2017
22.8.2017Gregorová Linda 1973 3 km + 10 překážek Z2 28.8.2017
5.4.2017Greplová Eva + Šalanda Ondřej 1983 3 km + 10 překážek MIX 13.4.2017
16.5.2017Hajek Harald + Hajek Marlene 1976 satyr knut 3 km + 10 překážek MIX 16.5.2017
8.6.2017Hamala Miroslav 1984 Pierburg Team 3 km + 10 překážek M 16.6.2017
12.7.2017Hampejsová Martina + Říha Pavel 1990 New Roll Runners 3 km + 10 překážek MIX 13.7.2017
11.8.2017Hanousková Lenka 1988 šváby 3 km + 10 překážek Z 15.8.2017
27.1.2017Hanousková Veronika + Palička Václav 1994 3 km + 10 překážek MIX 31.1.2017
12.11.2016Hanyk Lukáš 1991 SDH Kostelec nad Orlicí 3 km + 10 překážek M 14.11.2016
13.7.2017Haufer Pavel 1977 Radiators 3 km + 10 překážek M2 18.7.2017
9.7.2017Havlíková Iveta 1977 3 km + 10 překážek Z2 11.7.2017
27.8.2017Havránková Eva + Zdeněk Havránek 1983 3 km + 10 překážek MIX 27.8.2017
12.3.2017Heindl Martin 1990 Čukrové 3 km + 10 překážek M 14.3.2017
20.6.2017Herák Josef 1981 srtg varnsdorf 3 km + 10 překážek M 24.6.2017
22.8.2017Hloušková Pavla + Tomáš Zima 1992 3 km + 10 překážek MIX 24.8.2017
11.7.2017Homolka Igor + Marie Homolková 1984 3 km + 10 překážek MIX 12.7.2017
21.8.2017Honěk Jan 1979 3 km + 10 překážek M 23.8.2017
31.7.2017Horečný Karel 1975 3 km + 10 překážek M2 2.8.2017
27.8.2017Hradil Jakub 1985 3 km + 10 překážek M 30.8.2017
30.12.2016Hribal Vojtech + Krpatová Pavla 1978 Lacrima 3 km + 10 překážek MIX 31.12.2016
27.7.2017Hruška Vladimír + Mikulková Petra 1979 paráda 3 km + 10 překážek MIX 29.7.2017
15.8.2017Hudec Jan 1996 KTB fitness Kroměříž 3 km + 10 překážek M 16.8.2017
9.8.2017Huňáková Michaela 1999 Asics FrontRunner CZE 3 km + 10 překážek Z 9.8.2017
24.8.2017Husenská Veronika 1978 DOLCE GANG 3 km + 10 překážek Z 31.8.2017
22.8.2017Hynek Otto 1974 ZEWL GANG 3 km + 10 překážek M2 24.8.2017
25.8.2017Illéš Martin 1998 Spartan Patriot Team Slovakia 3 km + 10 překážek M 26.8.2017
24.8.2017Illéš Jozef 1983 3 km + 10 překážek M 26.8.2017
11.6.2017Izák Miroslav 1985 SRTG Hradec Králové 3 km + 10 překážek M 12.6.2017
13.6.2017Jandáček Jakub 1997 3 km + 10 překážek M 20.6.2017
17.6.2017Janota Jiří 1969 3 km + 10 překážek M2 23.6.2017
23.6.2017Janouch Tomáš 1987 3 km + 10 překážek M 4.7.2017
18.4.2017Janusová Veronika 1991 www.sportvisio.cz 3 km + 10 překážek Z 19.4.2017
28.2.2017Jeřábek Tomáš 1994 The Running Dead 3 km + 10 překážek M 2.3.2017
26.8.2017Jetmar Lukáš 1983 3 km + 10 překážek M 28.8.2017
18.8.2017Jindra Milan 1989 Skateři Držkov 3 km + 10 překážek M 22.8.2017
20.8.2017Jiroušek Štěpán + Nerudová Monika 1997 3 km + 10 překážek MIX 23.8.2017
3.6.2017Jiroutková Lucie 1996 3 km + 10 překážek Z 9.6.2017
8.8.2017Jiroutková Tereza 1987 Pohodáři 3 km + 10 překážek Z 11.8.2017
15.8.2017Jordán Jakub 1994 KTB fitness Kroměříž 3 km + 10 překážek M 16.8.2017
25.12.2016Junek Michal 1989 3 km + 10 překážek M 31.12.2016
29.5.2017Kábrt Tomáš 1994 3 km + 10 překážek M 31.5.2017
19.8.2017Kafková Barbora 1991 3 km + 10 překážek Z 22.8.2017
19.8.2017Kafková Anna 1997 3 km + 10 překážek Z 22.8.2017
12.8.2017Kalenda Jaroslav 1963 Hell yeah! 3 km + 10 překážek M2 16.8.2017
9.7.2017Kalendová Klára 1992 Hell yeah! 3 km + 10 překážek Z 12.7.2017
22.6.2017Kameník Jindřich 1992 Divočáci 3 km + 10 překážek M 24.6.2017
30.3.2017Karas Vítězslav + Jana Ševčíková 1983 Army Run Elite Runners 3 km + 10 překážek MIX 31.3.2017
11.6.2017Kaša František 1992 3 km + 10 překážek M 13.6.2017
8.5.2017Kašpar Petr 1977 3 km + 10 překážek M2 11.5.2017
25.8.2017Kašpar Jiří + Kotová Viktorie 1984 KK team 3 km + 10 překážek MIX 28.8.2017
23.8.2017Kasparova Andrea 1988 3 km + 10 překážek Z 25.8.2017
25.6.2017Kavulok Lukáš 1979 3 km + 10 překážek M 30.6.2017
14.8.2017Kazdová Miroslava 1970 3 km + 10 překážek Z2 17.8.2017
30.12.2016Kiša Jan 1986 chrobaci 3 km + 10 překážek M 4.1.2017
14.5.2017Kleiner Jan 2000 Blood Brothers 3 km + 10 překážek JM 16.5.2017
7.8.2017Kleistner Tomáš 1975 Pohodáři 3 km + 10 překážek M2 15.8.2017
7.8.2017Kleistner Tomáš 1999 Pohodáři 3 km + 10 překážek M 15.8.2017
7.8.2017Kleistner Josef 2002 Pohodáři 3 km + 10 překážek JM 15.8.2017
19.4.2017klesová jana 1984 BKV-Postradatelní 3 km + 10 překážek Z 21.4.2017
11.6.2017Kličková Lucie + Matěj Macháček 1989 3 km + 10 překážek MIX 12.6.2017
28.6.2017Klicpera Václav + Veselá Denisa 1986 Překonej sám sebe... 3 km + 10 překážek MIX 6.7.2017
30.5.2017Klikoš Jiří 1985 Fox 3 km + 10 překážek M 2.6.2017
16.8.2017Kliková Renáta + Marek Teichman 1981 3 km + 10 překážek MIX 18.8.2017
27.12.2016Klimeš Stanislav 1962 3 km + 10 překážek M2 3.1.2017
27.12.2016Klimeš Michal + Klimešová Kateřina 1989 3 km + 10 překážek MIX 3.1.2017
24.8.2017Knihová Tereza 1980 3 km + 10 překážek Z 31.8.2017
18.7.2017Kobulnicky Patrik Rastislav + Tuhačkova Oldřiška 1970 GLADIATORS 3 km + 10 překážek MIX 21.7.2017
20.7.2017Kočí Monika 1982 3 km + 10 překážek Z 20.7.2017
21.8.2017Kočíb Jan 1993 Eleven 3 km + 10 překážek M 21.8.2017
26.4.2017Kocourek Otakar + Dušková Klára 1993 3 km + 10 překážek MIX 3.5.2017
15.2.2017Kodydek Tomáš 1978 TriClub Dobruška 3 km + 10 překážek M 21.2.2017
26.2.2017Kolář Michal 1992 Mission: SURVIVE 3 km + 10 překážek M 4.3.2017
14.8.2017Kolář Josef 1989 SRTG Jablonec n.Nisou 3 km + 10 překážek M 15.8.2017
21.8.2017Kolečář Lukáš 1989 Crazy Runners 3 km + 10 překážek M 28.8.2017
10.7.2017Koleszár Jan 1991 3 km + 10 překážek M 15.7.2017
31.7.2017Korytova Kateřina 1978 Heřmanice nad Labem 3 km + 10 překážek Z 9.8.2017
18.8.2017Košan Adam + Eva Hlaváčová 1990 Adam a Eva 3 km + 10 překážek MIX 22.8.2017
20.12.2016Kosina Tomáš 1991 3 km + 10 překážek M 22.12.2016
23.8.2017Košková Lucie 1991 AndyLucy 3 km + 10 překážek Z 28.8.2017
19.6.2017Koštíř Jan 1990 3 km + 10 překážek M 21.6.2017
30.4.2017Kozák Milan + Lenka Mrkousová 1991 3 km + 10 překážek MIX 2.5.2017
1.7.2017Kozakova Klara + Jan Polák 1992 3 km + 10 překážek MIX 4.7.2017
28.6.2017Kozel Ondřej + Najbrtová Monika 1997 3 km + 10 překážek MIX 8.7.2017
27.8.2017Kozumplík Jaroslav 2001 3 km + 10 překážek JM 30.8.2017
17.5.2017Králová Lenka + Smolík Tomáš 1986 Lepší Sexy Bonbónky 3 km + 10 překážek MIX 19.5.2017
30.5.2017Kratinová Barbora + Vít Kratina 1991 Kratinovi 3 km + 10 překážek MIX 31.5.2017
23.6.2017Krätzer Jan 1996 Hell yeah! 3 km + 10 překážek M 27.6.2017
23.6.2017Krätzer Petr 1990 Hell yeah! 3 km + 10 překážek M 28.6.2017
21.8.2017Krausová Lucie + Vacek Lukáš 1985 3 km + 10 překážek MIX 26.8.2017
15.8.2017Krbálek Jan 1989 3 km + 10 překážek M 23.8.2017
26.8.2017Krejčí David 1998 APLE 3 km + 10 překážek M 27.8.2017
30.6.2017Krejčová Lucie 1992 Tygrofans 3 km + 10 překážek Z 4.7.2017
19.8.2017Křemenáková Kristýna 1996 3 km + 10 překážek Z 22.8.2017
21.6.2017Křepela Pavel + Fléglová Blanka 1978 Téčka T42 3 km + 10 překážek MIX 30.6.2017
14.8.2017Křepelová Leona 1979 NOVOMĚSTSKÝ HVĚZDY 3 km + 10 překážek Z 17.8.2017
28.2.2017Křivohlavý Tomáš 1991 Pierburg Team 3 km + 10 překážek M 4.3.2017
28.2.2017Křivohlavý Radek 1989 Pierburg Team 3 km + 10 překážek M 4.3.2017
31.5.2017Křivský Jaroslav 1990 Coolna Team 3 km + 10 překážek M 7.6.2017
7.8.2017Krmášková Ivana + Mácová Linda 1987 3 km + 10 překážek Z 9.8.2017
24.8.2017Kroupa Tomáš 1996 Tygři 3 km + 10 překážek M 26.8.2017
8.8.2017Krpelan Jaroslav 1994 Rychlá Rota 3 km + 10 překážek M 12.8.2017
16.8.2017Krupičková Jana 1977 3 km + 10 překážek Z2 18.8.2017
24.8.2017Krutská Veronika 1993 DOLCE GANG 3 km + 10 překážek Z 31.8.2017
27.7.2017Kuba Jiří + Kubová Gabriela 1980 Smrkáči 3 km + 10 překážek MIX 27.7.2017
25.6.2017Kubeček Martin + Grunerová Jana 1989 3 km + 10 překážek MIX 27.6.2017
31.5.2017Kubelka Václav 1991 Coolna Team 3 km + 10 překážek M 2.6.2017
6.8.2017Kubiš Michael 1994 EXTRA BRNO 3 km + 10 překážek M 8.8.2017
23.8.2017Kuboušek Lukáš 1990 3 km + 10 překážek M 31.8.2017
16.8.2017Kučera Pavel 1997 Nedotknutelní 3 km + 10 překážek M 18.8.2017
28.6.2017Kučera Vojtěch 1989 Amorino Team 3 km + 10 překážek M 4.7.2017
16.8.2017Kučera Martin 1991 Nedotknutelní 3 km + 10 překážek M 18.8.2017
21.8.2017Kučerová Renata 1990 Crazy Runners 3 km + 10 překážek Z 23.8.2017
26.8.2017Kučerová Tereza 1992 3 km + 10 překážek Z 30.8.2017
3.6.2017Kudláčková Klára 1990 Husťáci 3 km + 10 překážek Z 13.6.2017
3.6.2017Kudláčková Petra 1992 3 km + 10 překážek Z 13.6.2017
2.8.2017Kulhánek Martin + Holcová Petra 1987 Kráska a zvíře 3 km + 10 překážek MIX 9.8.2017
24.8.2017Kunc Martin + Andrea Uškrtová 1977 Ptáček a Pipinka II. 3 km + 10 překážek MIX 30.8.2017
27.8.2017Kuncl Martin 1985 J.Elita 3 km + 10 překážek M 30.8.2017
27.6.2017Lauko Lukas 1988 3 km + 10 překážek M 29.6.2017
30.12.2016Lejnarová Veronika 1988 3 km + 10 překážek Z 7.1.2017
24.12.2016Lenfeld Miloslav + Kristýna Lenfeldová 1990 TuKaBeL 3 km + 10 překážek MIX 3.1.2017
8.8.2017Lešková Tereza 1980 3 km + 10 překážek Z 12.8.2017
24.8.2017Lev Tomáš 1989 Spolek Borek 3 km + 10 překážek M 30.8.2017
22.8.2017Link Karel 1990 ARMYRUN ELITE RUNNERS 3 km + 10 překážek M 23.8.2017
5.7.2017Luňáková Veronika + Drahý Michal 1995 3 km + 10 překážek MIX 13.7.2017
29.12.2016Lutz Vojtěch 1989 Jižani 3 km + 10 překážek M 3.1.2017
16.8.2017Machek Ondrej 1985 3 km + 10 překážek M 23.8.2017
14.8.2017Macíková Lucie 1984 Hoděšovačky 3 km + 10 překážek Z 22.8.2017
2.8.2017Mácová Linda 1986 Ty a Ja 3 km + 10 překážek Z 9.8.2017
20.11.2016Majorová Kateřina 1987 3 km + 10 překážek Z 24.11.2016
20.6.2017Marčík Vlastimil 1965 SRTG Varnsdorf 3 km + 10 překážek M2 22.6.2017
18.8.2017Marek Miroslav + Marková Jana 1981 koloseum 3 km + 10 překážek MIX 22.8.2017
18.4.2017Marková Jana 1988 www.sportvisio.cz 3 km + 10 překážek Z 19.4.2017
8.8.2017Markup Emil + Věra Němcová 1991 Lanáčovci 3 km + 10 překážek MIX 10.8.2017
31.5.2017Martinková Kateřina + Volenec Antonín 1987 WILD Team 3 km + 10 překážek MIX 6.6.2017
17.6.2017Maštálka Daniel 1991 3 km + 10 překážek M 23.6.2017
22.7.2017Matějček Radim 1972 Kůůl team 3 km + 10 překážek M2 26.7.2017
22.7.2017Matějček Jan 1996 Kůůl team 3 km + 10 překážek M 26.7.2017
6.8.2017Matejovic Andrej 1983 Warriors 3 km + 10 překážek M 9.8.2017
27.8.2017Matušík Tomáš 1992 3 km + 10 překážek M 30.8.2017
21.8.2017Medek František 1992 3 km + 10 překážek M 21.8.2017
21.8.2017Michalčák Matěj 2000 GLADIATOR RACE TEAM 3 km + 10 překážek JM 21.8.2017
5.1.2017Mihule Tomáš + Irena Mihulová 1970 Mihu 3 km + 10 překážek MIX 6.1.2017
9.8.2017Míka Vladimír 1986 Rychlá rota 3 km + 10 překážek M 11.8.2017
20.6.2017Milec Jindřich 1979 SRTG Varnsdorf 3 km + 10 překážek M 27.6.2017
28.2.2017Miltner Milan 1971 Pierburg Team 3 km + 10 překážek M2 4.3.2017
10.2.2017Minařík Svatopluk 1988 3 km + 10 překážek M 12.2.2017
21.8.2017Ministrová Kamila 1992 Crazy Runners 3 km + 10 překážek Z 28.8.2017
19.5.2017Míšková Tereza + Ruffer Jan 1993 SRTG Olomouc 3 km + 10 překážek MIX 20.5.2017
1.8.2017Mračková Veronika 1989 3 km + 10 překážek Z 9.8.2017
23.8.2017Mrázková Eva + Brtek Petr 1988 Rychlá Rota 3 km + 10 překážek MIX 25.8.2017
31.7.2017Mrkos Ondřej 1992 3 km + 10 překážek M 4.8.2017
2.7.2017Musílková Marcela 1986 3 km + 10 překážek Z 4.7.2017
10.8.2017Myška Petr 1978 SDH Chlumětín 3 km + 10 překážek M 16.8.2017
20.11.2016Najman František 1974 3 km + 10 překážek M2 24.11.2016
20.11.2016Najmanová Marcela 1975 Hradec Králové 3 km + 10 překážek Z2 24.11.2016
20.11.2016Najmanová Marcela 2003 Hradec Králové 3 km + 10 překážek JZ 24.11.2016
6.8.2017Navrátilová Klára 1992 SRTG Ceska Trebova 3 km + 10 překážek Z 8.8.2017
21.6.2017Nedvídek Daniel 1995 3 km + 10 překážek M 21.6.2017
3.12.2016NÉMA Tibor 1964 TRIUMPHALIS 3 km + 10 překážek M2 5.12.2016
21.7.2017Němcová Tereza 2001 Zoufalci 3 km + 10 překážek JZ 27.7.2017
21.7.2017Němcová Lenka 1973 Zoufalci 3 km + 10 překážek Z2 27.7.2017
21.7.2017Němcová Šárka 2003 Zoufalci 3 km + 10 překážek JZ 27.7.2017
28.2.2017Němec David 1981 Pierburg Team 3 km + 10 překážek M 4.3.2017
15.8.2017Nesnídalová Andrea 1995 3 km + 10 překážek Z 16.8.2017
20.2.2017Novák Jan + Jarošová Ludmila 1987 Mar(i)ňáci 3 km + 10 překážek MIX 25.2.2017
18.6.2017Novák Lukáš + Vytinová Veronika 1991 SWEEP OCRA CZ Elite Team 3 km + 10 překážek MIX 21.6.2017
22.6.2017novotna Marketa 1991 Divočáci 3 km + 10 překážek Z 27.6.2017
27.6.2017Novotná Tereza + Daniel Zlesák 1993 3 km + 10 překážek MIX 1.7.2017
23.8.2017Ondráčková Lucie + Galuščák Jan 1999 3 km + 10 překážek MIX 25.8.2017
23.12.2016Ošlejšek Jan + Ošlejšková Dana 1972 Šlejšové 3 km + 10 překážek MIX 29.12.2016
26.4.2017Páblová Aneta 2000 3 km + 10 překážek JZ 3.5.2017
25.6.2017Pácha Zdeněk 1968 Beskydský šerpa 3 km + 10 překážek M2 26.6.2017
22.8.2017Palla Radovan + Weisová Monika 1969 3 km + 10 překážek MIX 24.8.2017
22.8.2017Paraj Tomáš 1980 3 km + 10 překážek M 24.8.2017
13.8.2017Patrik Huňady + Lavičková Linda 1994 3 km + 10 překážek MIX 18.8.2017
24.1.2017Patzeltová Jana + Přemysl Patzelt 1978 Mikulášovice 3 km + 10 překážek MIX 26.1.2017
10.8.2017Pávek Petr + Dohnalová Jana 1985 3 km + 10 překážek MIX 11.8.2017
19.8.2017Pavel Aleš 1979 3 km + 10 překážek M 22.8.2017
7.8.2017Pěčěk Lubomír 1991 3 km + 10 překážek M 8.8.2017
24.8.2017Pecinovský Miloslav + Adriana Pecinovská 1984 Ptáček a Pipinka 3 km + 10 překážek MIX 30.8.2017
15.2.2017Pejša Jan 1978 Perníci 3 km + 10 překážek M 22.2.2017
13.8.2017Peksa Tomáš + Wohlmuthová Daniela 1990 SRTG ROKYCANY 3 km + 10 překážek MIX 15.8.2017
14.8.2017Petera Tadeáš 1993 Foxtrot 3 km + 10 překážek M 17.8.2017
23.8.2017Peterková Alena + David Pejchal 1996 3 km + 10 překážek MIX 26.8.2017
8.8.2017Peterková Eva 1996 3 km + 10 překážek Z 15.8.2017
23.6.2017Peterová Věra 1975 raketa u Vilantic 3 km + 10 překážek Z2 27.6.2017
28.6.2017Petrásek Robin + Vojtěch Kučera 1989 Ninja Team 3 km + 10 překážek M 30.6.2017
3.2.2017Petruchová Hana 1975 3 km + 10 překážek Z2 7.2.2017
9.7.2017Pichová Martina + Dan Pícha 1974 3 km + 10 překážek Z2 18.7.2017
7.8.2017Pivková Lada 1978 3 km + 10 překážek Z 8.8.2017
18.6.2017Pizúr Marek + Ivana Pizúrová 1977 3 km + 10 překážek MIX 24.6.2017
21.8.2017Plašilová Tereza + Chlád Robert 1992 3 km + 10 překážek MIX 25.8.2017
25.8.2017Plecháč Daniel 1998 3 km + 10 překážek M 30.8.2017
22.8.2017plihal Antonin 1983 Bystron group 3 km + 10 překážek M 26.8.2017
22.6.2017Podlahová Marcela 1992 Divočáci 3 km + 10 překážek Z 28.6.2017
28.2.2017Pokorná Alena 1983 Pierburg Team 3 km + 10 překážek Z 4.3.2017
24.8.2017Polak Michal + Lenka 1987 3 km + 10 překážek MIX 25.8.2017
17.12.2016Popelka Jan 1992 3 km + 10 překážek M 21.12.2016
30.12.2016Prantl Jiří 1988 Jižani 3 km + 10 překážek M 7.1.2017
19.7.2017Praus Petr + Aneta Bláhová 1983 FOXRIDER 3 km + 10 překážek MIX 25.7.2017
27.8.2017Praus Lukáš 1982 Sakura 3 km + 10 překážek M 27.8.2017
21.6.2017Příhodová Pavlína 1979 3 km + 10 překážek Z 24.6.2017
21.6.2017Příhodová Michaela 2001 3 km + 10 překážek JZ 24.6.2017
24.8.2017Přiklopil Marek 1991 3 km + 10 překážek M 28.8.2017
24.8.2017Přiklopil Patrik 1998 3 km + 10 překážek M 28.8.2017
10.8.2017Procházka Daniel 1996 SDH Chlumětín 3 km + 10 překážek M 16.8.2017
13.7.2017Proněk Jindřich 1985 Radiators 3 km + 10 překážek M 21.7.2017
20.7.2017Ptáčníková Sandra 1988 3 km + 10 překážek Z 22.7.2017
19.6.2017Řádek Zdeněk 1990 3 km + 10 překážek M 27.6.2017
20.8.2017Rajnoch David 1999 Team Střechy Glogar 3 km + 10 překážek M 23.8.2017
16.2.2017Rak Michal 1980 Gaučáci 3 km + 10 překážek M 21.2.2017
25.5.2017Rapčan Ladislav 1984 3 km + 10 překážek M 27.5.2017
23.8.2017Raslová Marie + David Řezníček 1982 2running hearts 3 km + 10 překážek MIX 25.8.2017
2.8.2017Rečka Martin 1987 3 km + 10 překážek M 9.8.2017
13.7.2017Renčová Alena 1995 3 km + 10 překážek Z 15.7.2017
14.8.2017Rezová Lenka 1978 Novoměstské hvězdy 3 km + 10 překážek Z 18.8.2017
22.8.2017Richter Milan 1992 3 km + 10 překážek M 24.8.2017
4.8.2017Richterová Katka 1986 SRTG Olomouc 3 km + 10 překážek Z 9.8.2017
22.8.2017Říha Michal 1988 3 km + 10 překážek M 25.8.2017
25.8.2017Roháč Pavel 1980 SRTG Olomouc 3 km + 10 překážek M 28.8.2017
23.8.2017Romančáková Lucie 1999 3 km + 10 překážek Z 25.8.2017
12.8.2017Roštejnský Marek 1994 Rychla Rota 3 km + 10 překážek M 15.8.2017
15.8.2017Rudzan Filip + Chytková Barbora 1996 3 km + 10 překážek MIX 17.8.2017
18.4.2017Rychlíková Aneta + David Šišán 1990 Neasi 3 km + 10 překážek MIX 19.4.2017
12.11.2016Ryšavý Martin 1975 PRO MUSIC PROLOG BIKE 3 km + 10 překážek M2 15.11.2016
30.12.2016Sába Josef 1986 3 km + 10 překážek M 4.1.2017
23.8.2017Šafránková Michaela 1973 3 km + 10 překážek Z2 25.8.2017
15.2.2017Šára David + Šárová Jana 1980 Perníci 3 km + 10 překážek MIX 17.2.2017
8.5.2017Šeda Radek 1977 Barbarians from Giant Mountains 3 km + 10 překážek M2 10.5.2017
2.7.2017Sediva Petra + Kolomaznik Pavel 1988 3 km + 10 překážek MIX 12.7.2017
21.8.2017Šedová Lucie + Slavíček Jakub 1994 Slavíci 3 km + 10 překážek MIX 21.8.2017
19.8.2017Šefelín Dušan + Lucie Hniličková 1975 VANTÝM 3 km + 10 překážek MIX 25.8.2017
19.7.2017Sejkora Lubomír 1991 3 km + 10 překážek M 20.7.2017
23.8.2017Šejna Aleš 1985 2hasance 3 km + 10 překážek M 24.8.2017
23.4.2017Šerlovský Dominik 1994 Čukrové 3 km + 10 překážek M 26.4.2017
22.8.2017Šimák Miroslav 1984 Bystroň group 3 km + 10 překážek M 28.8.2017
7.8.2017Šimčík Michal 1995 Pohodáři 3 km + 10 překážek M 15.8.2017
31.7.2017Šimek Radim 1992 3 km + 10 překážek M 4.8.2017
24.8.2017Šindelářová Hana 1977 DOLCE GANG 3 km + 10 překážek Z2 31.8.2017
31.7.2017Šipla Miroslav 2000 AF Team 3 km + 10 překážek JM 8.8.2017
20.8.2017Skalova Zdenka + Martin Berky 1987 Až do cile 3 km + 10 překážek MIX 23.8.2017
4.8.2017Škodová Pavla 1983 3 km + 10 překážek Z 12.8.2017
22.4.2017Sládková Kateřina + Vítězslav Hrubý 1995 Bambejšci 3 km + 10 překážek MIX 25.4.2017
22.4.2017Sládková Veronika + Ulrych Jakub 1992 Plši 3 km + 10 překážek MIX 25.4.2017
24.1.2017Sluťáková Kateřina + Martin Sluťák 1980 3 km + 10 překážek MIX 26.1.2017
31.7.2017Šmejkal Petr 1995 3 km + 10 překážek M 4.8.2017
13.8.2017Šmolíková Michaela + Mach Jiří 1992 SRTG Rokycany 3 km + 10 překážek MIX 15.8.2017
8.5.2017Smutná Veronika + Martin Smutný 1981 Kobylňáci I 3 km + 10 překážek MIX 11.5.2017
21.8.2017Sokol Jaroslav 1987 3 km + 10 překážek M 25.8.2017
24.8.2017Solil Stanislav 1958 SpolekBorek 3 km + 10 překážek M2 25.8.2017
24.8.2017Solil Pavel 1983 Spolek Borek 3 km + 10 překážek M 26.8.2017
28.6.2017Solom Jiří 2002 3 km + 10 překážek JM 1.7.2017
28.6.2017Solomová Jitka 1979 běžet s Věra Elzas 3 km + 10 překážek Z 30.6.2017
29.11.2016Sonda Martin 1976 SVVAT 3 km + 10 překážek M2 4.12.2016
17.2.2017Šorm Milan 1997 3 km + 10 překážek M 21.2.2017
24.8.2017Šormová Alena 1990 SpolekBorek 3 km + 10 překážek Z 28.8.2017
17.2.2017Šormová Blanka + Lukáš Černý 1986 3 km + 10 překážek MIX 25.2.2017
26.4.2017Špačková Veronika 2002 3 km + 10 překážek JZ 28.4.2017
17.2.2017Špás Ivo 1982 Gaučáci 3 km + 10 překážek M 21.2.2017
24.8.2017Špinka Radek + Lenka Petruželková 1982 Bílý lvi 3 km + 10 překážek MIX 26.8.2017
21.8.2017Špísová Petra + Špís Jiří 1984 Kobylňáci II 3 km + 10 překážek MIX 28.8.2017
12.2.2017Špreňar Jakub + Třísková Míša 1990 3 km + 10 překážek MIX 14.2.2017
27.8.2017Špringl Tomáš 1988 3 km + 10 překážek M 27.8.2017
20.6.2017Sramek Dobroslav + Šturmová Jana 1982 Lanáčovci 3 km + 10 překážek MIX 28.6.2017
13.8.2017Štádler Tomáš + Jitka Štádlerová 1975 Štádlerovi 3 km + 10 překážek MIX 15.8.2017
19.6.2017Šťastná Andrea + Vavřín Petr 1988 RECUTECH 3 km + 10 překážek MIX 21.6.2017
14.8.2017Stejskalová Kateřina 1978 3 km + 10 překážek Z2 18.8.2017
23.8.2017Štěpánová Kristýna 1999 Orel Rtyně 3 km + 10 překážek Z 24.8.2017
23.8.2017Štěpánská Veronika 1997 3 km + 10 překážek Z 26.8.2017
26.7.2017Štorkánová Hanka + Růžek Ondřej 1990 3 km + 10 překážek MIX 27.7.2017
8.5.2017Stránská Markéta + Stránský Zdeněk 1977 Duo Army 3 km + 10 překážek MIX 11.5.2017
14.8.2017Stříteská Petra 1979 Hoděšovačky 3 km + 10 překážek Z 22.8.2017
24.8.2017Stříteská Petra 1985 3 km + 10 překážek Z 26.8.2017
29.6.2017Stuchlik Bohumil 1966 3 km + 10 překážek M2 8.7.2017
8.8.2017Štulajterová Gabriela 1988 Pohodáři 3 km + 10 překážek Z 9.8.2017
9.8.2017Šubrová Marie 1974 GLADIATOR RACE TEAM 3 km + 10 překážek Z2 9.8.2017
13.11.2016Švadlák Petr 1972 VH Fitness 3 km + 10 překážek M2 15.11.2016
15.8.2017Švecová Michaela 1996 3 km + 10 překážek Z 16.8.2017
20.12.2016Svobodová Mirka + Világi Tomáš 1987 Tomi & Miri 3 km + 10 překážek MIX 22.12.2016
4.8.2017Svobodová Nikola 1990 3 km + 10 překážek Z 8.8.2017
8.8.2017Svobodová Veronika 1993 BRUTÁLNÍ PRINCEZNY 3 km + 10 překážek Z 9.8.2017
26.2.2017Svobodová Dominika 1995 Mission: SURVIVE 3 km + 10 překážek Z 28.2.2017
25.5.2017Svobodová Klára 1986 3 km + 10 překážek Z 27.5.2017
23.8.2017Svobodová Anna 1986 Diversity Beasts 3 km + 10 překážek Z 24.8.2017
16.8.2017Švrček Radek + Markéta Vitásková 1981 Opava 3 km + 10 překážek MIX 18.8.2017
18.6.2017Szénási Adam + Medková Iveta 1988 3 km + 10 překážek MIX 21.6.2017
25.6.2017Szotkowski Jakub 1980 hospodští gladiatoři 3 km + 10 překážek M 1.7.2017
17.7.2017Theimer Christian 1994 Warriors 3 km + 10 překážek M 18.7.2017
18.7.2017Tichá Jana 1973 Noční běsové 3 km + 10 překážek Z2 20.7.2017
30.7.2017Ticháček Jan 2001 3 km + 10 překážek JM 3.8.2017
18.7.2017Tichý Ivo 1972 Tři švagři 3 km + 10 překážek M2 20.7.2017
7.8.2017Titěrová Barbora 2001 Army Run Elite Runners 3 km + 10 překážek JZ 9.8.2017
11.8.2017Tocháčková Tereza 1997 GLADIATOR RACE TEAM 3 km + 10 překážek Z 11.8.2017
23.8.2017Tomanová Petra + Toman Petr 1973 Petr Toman, Martina Čekalová MIX 3 km + 10 překážek MIX 24.8.2017
24.8.2017Tomanová Hana + Toman Lukáš 1979 Tomani 3 km + 10 překážek MIX 28.8.2017
24.11.2016Tomášková Jana 1980 Báječné ženy v běhu 3 km + 10 překážek Z 26.11.2016
24.7.2017Torres Daniel 1989 3 km + 10 překážek M 27.7.2017
13.7.2017Tran Tomáš 1985 Radiators 3 km + 10 překážek M 18.7.2017
15.8.2017Tripšanský Tomáš 1995 KTB fitness Kroměříž 3 km + 10 překážek M 17.8.2017
3.8.2017Trojan Aleš + Szalay Veronika 1975 3 km + 10 překážek MIX 12.8.2017
15.8.2017Trubač Lukáš 1984 KTB fitness Kromeříž 3 km + 10 překážek M 22.8.2017
26.7.2017Trunda Marek 1987 Srtg Olomou 3 km + 10 překážek M 2.8.2017
16.8.2017Turek Michal 1985 Nedotknutelní 3 km + 10 překážek M 18.8.2017
4.8.2017Uhlík Roman 1986 SRTG Kolín 3 km + 10 překážek M 10.8.2017
23.8.2017Uhlířová Hana 1991 3 km + 10 překážek Z 25.8.2017
20.8.2017Ulčová Karolína + Stehlík Daniel 1998 3 km + 10 překážek MIX 22.8.2017
22.8.2017Umlaufová Květa 1974 3 km + 10 překážek Z2 28.8.2017
4.8.2017Urbanová Martina + Jan Woska 1985 3 km + 10 překážek MIX 8.8.2017
12.2.2017Usler Tomáš 2000 3 km + 10 překážek JM 15.2.2017
26.7.2017Ustohalová Tereza 1985 Warriors 3 km + 10 překážek Z 3.8.2017
2.7.2017Vacková Eliška 1988 Princezny 3 km + 10 překážek Z 4.7.2017
11.8.2017Valasek Jaroslav 1984 svabi.cz 3 km + 10 překážek M 11.8.2017
1.7.2017Valouch Petr + Čtvrtečková Lucie 1975 3 km + 10 překážek MIX 4.7.2017
23.8.2017Vernerova Marketa 1979 3 km + 10 překážek Z 25.8.2017
28.6.2017Vesela Klara + Kratochvíl Petr 1987 3 km + 10 překážek MIX 1.7.2017
14.12.2016Větrovský Jiří + Jana Větrovská 1979 Vrchlabáci 3 km + 10 překážek MIX 16.12.2016
19.12.2016Vilím Ludvík + Hana Vilímová 1972 Policie ČR 3 km + 10 překážek MIX 22.12.2016
31.5.2017Vinopalová Václava 1975 3 km + 10 překážek Z2 6.6.2017
23.12.2016Víšek Pavel 1976 Tři švagři 3 km + 10 překážek M2 28.12.2016
23.12.2016Víšková Kateřina 1979 Noční běsové 3 km + 10 překážek Z 28.12.2016
19.6.2017Vítová Jaroslava 1975 3 km + 10 překážek Z2 21.6.2017
5.8.2017Vlasák Martin + Petra Michaličková 1989 Čtyřka 3 km + 10 překážek MIX 8.8.2017
19.7.2017Vlček Vašek 2002 GLADIATORS 3 km + 10 překážek JM 21.7.2017
3.6.2017Vodochodský Marek 1991 3 km + 10 překážek M 13.6.2017
24.8.2017Vojtěchovský Tadeáš 1999 3 km + 10 překážek M 26.8.2017
22.8.2017Vojtko Lukáš 1993 3 km + 10 překážek M 24.8.2017
9.8.2017Volšička Petr 1975 3 km + 10 překážek M2 11.8.2017
2.7.2017Vondráček Zdeněk 1987 Princezny 3 km + 10 překážek M 4.7.2017
23.8.2017Voplakal Jiří 1992 ELEVEN 3 km + 10 překážek M 23.8.2017
14.8.2017Vosyková Eva 1976 Novomĕstský hvĕzdy 3 km + 10 překážek Z2 19.8.2017
27.2.2017Voženílková Denisa 1983 Mission: SURVIVE 3 km + 10 překážek Z 3.3.2017
27.8.2017Vrba Ivo 1980 Rocktechnik tt 3 km + 10 překážek M 28.8.2017
11.3.2017Vych Jiří + Bečičková Dana 1984 DAPI team 3 km + 10 překážek MIX 15.3.2017
24.8.2017Weishaupt Martin 1995 Tygři 3 km + 10 překážek M 26.8.2017
6.7.2017Wollmuth Petr + Jana Slančíková 1968 3 km + 10 překážek MIX 7.7.2017
19.3.2017Zábranská Ladislava 1983 3 km + 10 překážek Z 28.3.2017
10.7.2017Žáček Roman 1978 3 km + 10 překážek M 15.7.2017
5.1.2017Zadražilová Kristina + Zadražil Luděk 1978 Modří 3 km + 10 překážek MIX 6.1.2017
23.12.2016Žárská Jana 1974 Noční běsové 3 km + 10 překážek Z2 31.12.2016
28.11.2016Zárybnický Aleš 1989 3 km + 10 překážek M 30.11.2016
12.2.2017Zárybnický Michal 1985 3 km + 10 překážek M 14.2.2017
7.7.2017Ždímal Michal 1985 Ždimiators 3 km + 10 překážek M 8.7.2017
13.6.2017Zdražil Lukáš 1989 3 km + 10 překážek M 15.6.2017
14.5.2017Zelený Jakub 1990 SRTG Olomouc 3 km + 10 překážek M 17.5.2017
13.8.2017Zeman Jaroslav + Zemanová Karina 1978 JACKERMANN 3 km + 10 překážek MIX 18.8.2017
9.8.2017Zerzánková Michaela 1988 3 km + 10 překážek Z 9.8.2017
22.8.2017Zitta Kamil 1984 3 km + 10 překážek M 26.8.2017
22.8.2017Žižka Josef 1980 3 km + 10 překážek M 22.8.2017

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.