Sportvisio

Přihl. jméno
nebo číslo
Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
 

Startovní listina GLADIATOR RACE - JOSEFOV - sobota 2.9.2017

Statistika přihlášených

Trať
GR8 km + 30 překážek652
Kategorie
MMuži - 1978 - 1999298
ZŽeny - 1978 - 1999111
MIXSmíšené dvojice (pouze muž a žena)107
M2Muži - 1977 a starší75
Z2Ženy - 1977 a starší23
JMJunioři - 2000 - 200319
TTýmy (čtyřčlenné)15
JZJuniorky - 2000 - 20034
Celkem přihlášených652

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
18.11.2016Adam Petr + Adam Jiří + Baturko Jurij + Adam Jan 1966 Máme to za pár 8 km + 30 překážek M2 21.11.2016
18.11.2016Adam Jiří + Adam Petr + Adam Jan + Baturko Jurij 1960 Máme to za pár 8 km + 30 překážek M2 21.11.2016
18.11.2016Adam Jan + Adam Jiří + Baturko Jurij + Adam Petr 1996 Máme to za pár 8 km + 30 překážek M 21.11.2016
28.5.2017Adámek Petr + Fojtíková Simona + Ansorge Martin + Braha Pavel 1993 Bohemia 8 km + 30 překážek MIX 6.6.2017
30.11.2016Alexová Lucie 1994 TF Legion Gym 8 km + 30 překážek Z 4.12.2016
18.11.2016Andělová Monika 1970 DÁMTO 8 km + 30 překážek Z2 18.11.2016
28.5.2017Ansorge Martin 1992 Bohemia 8 km + 30 překážek M 31.5.2017
31.12.2016Arazim Milan 1980 ROCO TEAM 8 km + 30 překážek M 11.1.2017
19.2.2017Babák Lukáš 1982 Glatt 8 km + 30 překážek M 21.2.2017
15.2.2017Babák Pavel 1985 Glatt 8 km + 30 překážek M 15.2.2017
13.3.2017Babala Jan 1972 8 km + 30 překážek M2 21.3.2017
27.2.2017Baboráková Tereza 1992 Radiator face 8 km + 30 překážek Z 4.3.2017
20.2.2017Babušková Stanislava 1974 8 km + 30 překážek Z2 22.2.2017
12.11.2016Bagová Linda 1990 Glatt 8 km + 30 překážek Z 16.11.2016
11.12.2016Balaš David + Besedová Simona 1994 8 km + 30 překážek MIX 13.12.2016
30.5.2017Balcarová Irena 1980 8 km + 30 překážek Z 31.5.2017
31.5.2017Baloušková Lucie + Petra Keprtová + Kristýna Šavrdová + Michal Kvasnička 1991 8 km + 30 překážek T 10.6.2017
21.2.2017Baránková Šárka 1973 BKV - Postradatelní 8 km + 30 překážek Z2 22.2.2017
5.3.2017Barochovská Andrea 1976 SVVAT 8 km + 30 překážek Z2 5.3.2017
29.5.2017Bartoňková Tereza 1988 Rychlá rota 8 km + 30 překážek Z 30.5.2017
18.3.2017Bartoš Přemysl 1979 8 km + 30 překážek M 22.3.2017
16.6.2017Bartoš Martin + Záleská Kateřina 1986 8 km + 30 překážek MIX nezaplaceno
8.5.2017Bartošová Petra + Jan Bartoš 1978 HBčkovi 8 km + 30 překážek MIX 11.5.2017
18.11.2016Baturko Jurij + 21.10.1960 + Ostrov nad Oslavou 120 1964 Máme to za pár 8 km + 30 překážek M2 21.11.2016
17.2.2017Bayer Tomáš 1982 Total Vital 8 km + 30 překážek M 23.2.2017
10.1.2017Bečička Petr 1971 8 km + 30 překážek M2 13.1.2017
30.5.2017Bedlek Tomas 1975 VEGII 8 km + 30 překážek M2 3.6.2017
23.5.2017Bednář Ladislav + Náměstková Adéla 1984 8 km + 30 překážek MIX 25.5.2017
23.4.2017Bednář Martin + Katarína Bednářová 1980 8 km + 30 překážek MIX 28.4.2017
31.5.2017Bělohlávková Romana + Bělohlávek Petr 1988 Wajťáci 8 km + 30 překážek MIX 1.6.2017
18.12.2016Bendl Petr + Bendlová Petra 1974 8 km + 30 překážek MIX 21.12.2016
26.1.2017Beneš Ladislav 1989 ABUS Přelouč 8 km + 30 překážek M 28.1.2017
12.11.2016Beneš Petr 1977 Kvíčala team 8 km + 30 překážek M2 18.11.2016
14.5.2017Benešová Barbora 1992 Vlčí máky 8 km + 30 překážek Z 17.5.2017
2.6.2017berky martin 1973 8 km + 30 překážek M2 2.6.2017
19.6.2017Biederman Michal 1985 shybuj.cz 8 km + 30 překážek M nezaplaceno
26.4.2017Binko Dominik 1997 TRIUMPHALIS 8 km + 30 překážek M 3.5.2017
22.6.2017Bláhová Lucie + Bláha Jíří + Petrová Štěpánka + Metzlová Veronika 1989 8 km + 30 překážek T nezaplaceno
31.5.2017Blažek Ondřej 2003 8 km + 30 překážek JM 6.6.2017
25.5.2017Blažek Lukáš 1987 8 km + 30 překážek M 27.5.2017
27.2.2017Bogdan Lubomír 1991 Běháme pro radost Pardubice 8 km + 30 překážek M 28.2.2017
3.5.2017Bohatý Martin 1980 8 km + 30 překážek M 10.5.2017
30.11.2016Böhm Ondřej 1979 čvacht 8 km + 30 překážek M 5.12.2016
19.2.2017Bohuňková Lucie 1993 Valhalla gym 8 km + 30 překážek Z 22.2.2017
10.1.2017Borovička Stanislav 1975 8 km + 30 překážek M2 13.1.2017
31.5.2017Bradáč Jan 1987 Dntonín Aoleček 8 km + 30 překážek M 7.6.2017
28.5.2017Braha Pavel 1992 Bohemia 8 km + 30 překážek M 8.6.2017
12.2.2017Braun René 1973 Potkali se u Kolína 8 km + 30 překážek M2 13.2.2017
17.5.2017Brož Michal 1978 Maxáci 8 km + 30 překážek M 19.5.2017
9.5.2017Brožek Radovan 1992 8 km + 30 překážek M 11.5.2017
31.5.2017Brüstlová Jana + Slezák Petr 2000 8 km + 30 překážek MIX 2.6.2017
28.11.2016Bryndačová Jitka 1990 Za hezčí zadecek 8 km + 30 překážek Z 29.11.2016
29.5.2017Bukeš Milan + Matýsková Martina 1990 M&M 8 km + 30 překážek MIX 2.6.2017
4.1.2017Bureš Pavel 1988 North Czech Runners 8 km + 30 překážek M 7.1.2017
30.12.2016Bureš Roman 1981 BURENATUS 8 km + 30 překážek M 3.1.2017
22.6.2017Bureš David 1980 tres iuris 8 km + 30 překážek M nezaplaceno
11.1.2017Burešová Jaroslava 1969 Hradecký spinning klub 8 km + 30 překážek Z2 11.1.2017
14.11.2016Capkova Petra 1978 8 km + 30 překážek Z 22.11.2016
25.5.2017Cardová Alena 1988 Parťáci do bahna 8 km + 30 překážek Z 27.5.2017
21.6.2017Čech Daniel 1976 VM Cross 8 km + 30 překážek M2 23.6.2017
28.2.2017Cejpek Jakub 1994 8 km + 30 překážek M 7.3.2017
31.5.2017Čermák Adam 1999 8 km + 30 překážek M 6.6.2017
15.11.2016Čermáková Petra + Baldrych Martin 1979 Glatt 8 km + 30 překážek MIX 16.11.2016
28.2.2017Černá Soňa 1988 Prostě MY 8 km + 30 překážek Z 8.3.2017
21.6.2017Černá Lucie + Jan Hromek 1990 Pěknej čásek na kilásek 8 km + 30 překážek MIX nezaplaceno
2.5.2017Černá Alena 1983 Prvňáci 8 km + 30 překážek Z 3.5.2017
21.2.2017Černá Jana 1974 BKV - POSTRADATELNI 8 km + 30 překážek Z2 23.2.2017
12.11.2016Černoch Michal 1977 8 km + 30 překážek M2 14.11.2016
10.5.2017Černý Jakub 1992 8 km + 30 překážek M 12.5.2017
20.5.2017Černý Radek 2003 8 km + 30 překážek JM 21.5.2017
30.12.2016Černý Lukáš 1995 8 km + 30 překážek M 3.1.2017
14.11.2016Černý Pavel 1983 neBULL 8 km + 30 překážek M 15.11.2016
8.6.2017Červenka Jan 1975 Pierburg Team 8 km + 30 překážek M2 16.6.2017
26.3.2017Chadima Martin 1986 Dum spiro spero 8 km + 30 překážek Z 28.3.2017
13.12.2016Chaloupka Radek 1991 8 km + 30 překážek M 14.12.2016
29.5.2017Chaloupka Radek + Chaloupkova Lucie 1972 Lucie Chaloupková 8 km + 30 překážek MIX 4.6.2017
25.5.2017Chaloupková Jitka 1983 8 km + 30 překážek Z 26.5.2017
14.11.2016Cibulka Pavel 1977 SPORTVISIO 8 km + 30 překážek M2 16.11.2016
26.12.2016Čihák Martin 1991 Pneuservis František Kulháň 8 km + 30 překážek M 28.12.2016
25.5.2017Cmundová Klára + Štorkánová Lenka + Štorkánová Hana 1992 SOS- skupina odvážných slečen 8 km + 30 překážek Z 2.6.2017
26.3.2017Coufal Tomáš 2001 8 km + 30 překážek JM 29.3.2017
27.5.2017Cudova Monika + Čuda Jan 1977 8 km + 30 překážek MIX 3.6.2017
21.3.2017Cupák Ondřej 1994 8 km + 30 překážek M 30.3.2017
26.1.2017Danihelka Tomáš 1988 ABUS Přelouč 8 km + 30 překážek M 31.1.2017
21.11.2016Demjanovič Tomáš 1987 8 km + 30 překážek M 24.11.2016
31.12.2016Diblík Jan 1984 BRUTÁLNÍ PRINCEZNY 8 km + 30 překážek M 7.1.2017
31.5.2017Dítě Zdeněk 1995 8 km + 30 překážek M 8.6.2017
29.1.2017Divil Pavel 1973 8 km + 30 překážek M2 1.2.2017
17.2.2017Dobeš Radek 1982 Total Vital 8 km + 30 překážek M 23.2.2017
2.5.2017Dočkal Roman 1979 SRTG Olomouc 8 km + 30 překážek M 3.5.2017
16.6.2017Dočkal Jakub 1988 JD 8 km + 30 překážek M 17.6.2017
30.5.2017DOHNAL LUKAS 1983 PERUN 8 km + 30 překážek M 2.6.2017
27.11.2016Doležal Lukáš 1982 SRTG Rychnov nad Kněžnou 8 km + 30 překážek M 29.11.2016
26.11.2016Domorád Vojtěch 1986 UUHČ 8 km + 30 překážek M 4.12.2016
28.5.2017Dostálová Lenka + Zítko Jiří 1992 Alfa 8 km + 30 překážek MIX 30.5.2017
21.12.2016Douša Michal 1982 SRTG Kolín 8 km + 30 překážek M 29.12.2016
31.5.2017Dráb Miroslav 1978 moudrá pěchota 8 km + 30 překážek M 8.6.2017
25.5.2017Drahorádová Klára 1990 Parťáci do bahna 8 km + 30 překážek Z 27.5.2017
20.2.2017Drčka Jiří 1987 SVVAT 8 km + 30 překážek M 24.2.2017
27.2.2017Drozd Michal 1977 KoLEGOve 8 km + 30 překážek M2 7.3.2017
22.6.2017Ducháček Bohumír 1978 8 km + 30 překážek M nezaplaceno
22.12.2016Duchek Petr 1987 Predator workout Kladno 8 km + 30 překážek M 24.12.2016
19.11.2016Dufka Vladislav 1991 Viktorie team 8 km + 30 překážek M 24.11.2016
19.2.2017Dušek Miroslav 1995 Machine 8 km + 30 překážek M 22.2.2017
19.2.2017Dušek Martin + Tereza Hloušková 1992 Machine 8 km + 30 překážek MIX 22.2.2017
15.11.2016Dvořáček Radek 1989 SVVAT 8 km + 30 překážek M 22.11.2016
17.5.2017Dvořáčková Petra 1987 Maxáci 8 km + 30 překážek Z 23.5.2017
31.12.2016Dvořák Martin 1980 Varovi legie 8 km + 30 překážek M 5.1.2017
15.12.2016Dvořák Miroslav 1999 8 km + 30 překážek M 19.12.2016
30.12.2016Dvořák Libor 1974 TRIUMPHALIS 8 km + 30 překážek M2 3.1.2017
18.12.2016Dzurenda Ján 1989 Kooki Dirt 8 km + 30 překážek M 19.12.2016
28.12.2016Efler Jakub 1986 Blatoslapove 8 km + 30 překážek M 31.12.2016
28.12.2016Efler Filip 1991 8 km + 30 překážek M 31.12.2016
30.1.2017Eflerová Nela + Boháček Michal 1993 Spolek Borek 8 km + 30 překážek MIX 2.2.2017
14.5.2017Ehlová Klára + Joska Radek 1992 Máslička 8 km + 30 překážek MIX 24.5.2017
9.2.2017Erbenová Markéta 1989 8 km + 30 překážek Z 16.2.2017
27.2.2017Ešner Lukáš + Marcela Erbanová 1982 Radiator face 8 km + 30 překážek MIX 3.3.2017
28.2.2017Fabián Martin + Fabiánová Jana 1985 8 km + 30 překážek MIX 7.3.2017
8.5.2017Farský Ondřej 1978 8 km + 30 překážek M 10.5.2017
20.1.2017Fiala Pavel 1970 8 km + 30 překážek M2 23.1.2017
16.6.2017Fierla Martin 1986 8 km + 30 překážek M nezaplaceno
7.6.2017Fíla Vlastimil 1984 8 km + 30 překážek M 14.6.2017
19.2.2017Fišer Tom 1989 Valhalla gym 8 km + 30 překážek M 23.2.2017
30.11.2016Fléglová Blanka 1989 8 km + 30 překážek Z 8.12.2016
29.5.2017Fojtů Josef + Fojtů Kateřina + Bohm Jaroslav + Bohmová Barbora 1980 KAPEBAJA TEAM 8 km + 30 překážek T 1.6.2017
9.1.2017Folvarská Lucie 1989 8 km + 30 překážek Z 17.1.2017
15.11.2016Frait Marek 1967 Hector95 8 km + 30 překážek M2 16.11.2016
30.1.2017Frei Martin 1978 8 km + 30 překážek M 2.2.2017
7.3.2017Frič Jaroslav 1975 8 km + 30 překážek M2 15.3.2017
31.12.2016Gábler Stanislav 1979 8 km + 30 překážek M 11.1.2017
17.1.2017Gábler Radek 1990 BK Kmínek Králíky 8 km + 30 překážek M 17.1.2017
30.5.2017Gabrielová Pavlína 1978 Fitness club Slovany 8 km + 30 překážek Z 2.6.2017
31.5.2017Gajdoš Jan 1992 8 km + 30 překážek M 8.6.2017
30.12.2016Gavlas Jan + Peterková Alena 1992 Caesarova garda TRIUMPHALIS 8 km + 30 překážek MIX 5.1.2017
19.2.2017Gigi JIndřich 1991 Valhalla gym 8 km + 30 překážek M 24.2.2017
25.5.2017Görgl Jan + Görglová Daniela + David Jaroslav + Davidová Péťa 1976 THE KILLERS 8 km + 30 překážek T 31.5.2017
24.1.2017Grim Martin 1989 8 km + 30 překážek M 31.1.2017
16.5.2017Hajek Harald + Hajek Marlene 1976 satyr knut 8 km + 30 překážek MIX 16.5.2017
19.2.2017Hájek Zdenek 1984 Valhalla gym 8 km + 30 překážek M 22.2.2017
17.3.2017Hájková Barbora 1998 8 km + 30 překážek Z 22.3.2017
8.6.2017Hamala Miroslav 1984 Pierburg Team 8 km + 30 překážek M 16.6.2017
31.5.2017Hampejs Tomáš 1992 8 km + 30 překážek M 3.6.2017
21.5.2017Hančilová Denisa 1987 Jana Vondráčková a Petra Dvořáčková 8 km + 30 překážek Z 30.5.2017
27.1.2017Hanousková Veronika + Palička Václav 1994 8 km + 30 překážek MIX 31.1.2017
12.11.2016Hanyk Lukáš 1991 SDH Kostelec nad Orlicí 8 km + 30 překážek M 14.11.2016
28.2.2017Hanzlík Michal 1987 CbD 8 km + 30 překážek M 2.3.2017
29.11.2016Hartmanova Pavlina 1978 8 km + 30 překážek Z 5.12.2016
13.6.2017Hasilová Michaela + Martin Kříž 1978 Křižáci 8 km + 30 překážek MIX nezaplaceno
18.11.2016Hawlik Ondřej 1988 8 km + 30 překážek M 21.11.2016
30.5.2017Hebelka Jakub + Karbanová + Monika Karbanová 1993 JMM 8 km + 30 překážek MIX 1.6.2017
28.2.2017Hegar Ladislav 2000 Angry Wolves 8 km + 30 překážek JM 4.3.2017
12.3.2017Heindl Martin 1990 Čukrové 8 km + 30 překážek M 14.3.2017
27.12.2016Heitl Antonín 1982 8 km + 30 překážek M 30.12.2016
22.6.2017Heitl Antonín 1960 8 km + 30 překážek M2 nezaplaceno
27.12.2016Heitl Michal 1990 8 km + 30 překážek M 3.1.2017
11.5.2017Hejčlová Michala + Mlejnek Tomáš 1990 Teach'sTeam 8 km + 30 překážek MIX 13.5.2017
13.11.2016Hendrych Jan 1978 8 km + 30 překážek M 21.11.2016
24.12.2016Henkl Tomáš 1983 8 km + 30 překážek M 29.12.2016
20.6.2017Herák Josef 1981 srtg varnsdorf 8 km + 30 překážek M nezaplaceno
23.1.2017hering tomáš 1991 ESD 8 km + 30 překážek M 25.1.2017
22.6.2017Hisem Miroslav 1983 8 km + 30 překážek M nezaplaceno
23.5.2017Hladík Stanislav 1995 "Cardio lovers" 8 km + 30 překážek M 30.5.2017
23.5.2017Hladík Radim 1999 "Cardio lovers" 8 km + 30 překážek M 30.5.2017
12.11.2016Hlava Roman 1978 Běháme v Holicích a okolí 8 km + 30 překážek M 16.11.2016
30.12.2016Hlaváčková Andrea + Jakubský Petr 1995 Caesarova garda TRIUMPHALIS 8 km + 30 překážek MIX 3.1.2017
25.4.2017Hlavoňová Veronika + Kupka Pavel 1997 8 km + 30 překážek MIX 29.4.2017
27.2.2017Hlavova Jana 1998 Radiator face 8 km + 30 překážek Z 1.3.2017
20.6.2017Hnát Jaroslav 1971 SKP Judo Nový Bydžov 8 km + 30 překážek M2 nezaplaceno
12.11.2016Hnízdilová Lenča 1986 Za hezčí zadeček 8 km + 30 překážek Z 21.11.2016
28.12.2016Hnizdova Klara 1990 8 km + 30 překážek Z 3.1.2017
30.3.2017Hodková Zuzana + Fiala Milan 1958 Hmyzáci 8 km + 30 překážek MIX 2.4.2017
29.3.2017Holík Tomáš 1993 Glatt 8 km + 30 překážek M 29.3.2017
31.5.2017Holubář Martin 1979 Urveme to silou 8 km + 30 překážek M 2.6.2017
19.12.2016Hora Vojtěch 1992 Predator Workout Kladno 8 km + 30 překážek M 21.12.2016
27.12.2016Horák Matěj 1991 8 km + 30 překážek M 28.12.2016
31.5.2017Hořčák Michal 1986 8 km + 30 překážek M 2.6.2017
30.12.2016Horník Tomáš 1988 Chrobaci 8 km + 30 překážek M 7.1.2017
12.11.2016Hošek Adam 1997 8 km + 30 překážek M 18.11.2016
24.4.2017Houdek Jan + Soňa Charvátová 1982 8 km + 30 překážek MIX 26.4.2017
18.12.2016Hrabovský Adam 1990 8 km + 30 překážek M 19.12.2016
13.11.2016Hrazdil Martin 1983 SVVAT 8 km + 30 překážek M 16.11.2016
30.12.2016Hrdlička Jiří 1979 Czech Extreme Team 8 km + 30 překážek M 3.1.2017
30.12.2016Hribal Vojtech 1978 Lacrima 8 km + 30 překážek M 31.12.2016
21.2.2017Hrnčál Zdenek 1980 Glatt 8 km + 30 překážek M 21.2.2017
23.1.2017Hromádko Daniel 1993 ESD 8 km + 30 překážek M 25.1.2017
12.11.2016Hronová Markéta 1990 Czech Tri K. team 8 km + 30 překážek Z 16.11.2016
29.12.2016Hrouza Jan 1981 KOS Krnov 8 km + 30 překážek M 2.1.2017
17.5.2017Hrůzová Blanka 1975 8 km + 30 překážek Z2 20.5.2017
28.12.2016HUBÁLEK David 1974 8 km + 30 překážek M2 3.1.2017
27.1.2017Husák Jakub + Bulova Katerina 1991 8 km + 30 překážek MIX 1.2.2017
23.2.2017Husák Vlastimil 1992 GLATT 8 km + 30 překážek M 23.2.2017
31.12.2016Hušek Martin 1969 8 km + 30 překážek M2 11.1.2017
31.12.2016Hušek Matěj 1994 8 km + 30 překážek M 7.1.2017
28.2.2017Ilčíková Barbora 1989 pivní princátka 8 km + 30 překážek Z 3.3.2017
13.12.2016Izák Miroslav 1985 SRTG Hradec Králové 8 km + 30 překážek M 14.12.2016
26.2.2017Jakubcová Lucie 1993 Chátra líná 8 km + 30 překážek Z 1.3.2017
26.2.2017Jakubcová Jana 1992 Chátra líná 8 km + 30 překážek Z 1.3.2017
14.2.2017Jandáček Jakub 1997 8 km + 30 překážek M 17.2.2017
21.12.2016Jandera Vojtěch + Janderová Veronika 1996 8 km + 30 překážek MIX 22.12.2016
30.11.2016Jandova Monika 1985 BeAst shapes 8 km + 30 překážek M 5.12.2016
10.12.2016Jánský Petr 1968 8 km + 30 překážek M2 13.12.2016
12.6.2017Jareš Theodor 1987 8 km + 30 překážek M 21.6.2017
31.5.2017Jelínková Dagmar + Jelínek Jaromír 1978 8 km + 30 překážek MIX 3.6.2017
29.12.2016Jeriová Lenka 1987 8 km + 30 překážek Z 4.1.2017
12.6.2017Jirásková Klára 1991 8 km + 30 překážek Z nezaplaceno
26.2.2017Jiříček Karel 1988 Chátra líná 8 km + 30 překážek M 27.2.2017
14.5.2017Jókala Filip 1999 Blood Brothers 8 km + 30 překážek M 16.5.2017
31.12.2016Jonášová Zdeňka 1964 Hradecký spinning klub 8 km + 30 překážek Z2 7.1.2017
30.5.2017Joska Vladislav 1986 PREDÁTOR WORKOUT TÝN NAD VLTAVOU 8 km + 30 překážek M 6.6.2017
20.5.2017Judl Libor 1992 Bootcamp team 8 km + 30 překážek M 23.5.2017
29.5.2017Kábrt Tomáš 1994 8 km + 30 překážek M 31.5.2017
18.6.2017Kadrmas Marek 2000 8 km + 30 překážek JM 21.6.2017
31.5.2017KADRMAS Martin 2000 8 km + 30 překážek JM 7.6.2017
30.3.2017Kala Michal 1991 Hello Kitty 8 km + 30 překážek M 31.3.2017
30.3.2017Kalová Kristýna 1992 8 km + 30 překážek Z 31.3.2017
25.5.2017Kamic Petr 1982 8 km + 30 překážek M 27.5.2017
31.5.2017Karásková Kateřina + Bruml Hynek + Miloš Fiala + Lenka Bartásková 1979 Zumba fitness Nezvěstice 8 km + 30 překážek T 7.6.2017
27.2.2017Karbanová Stanislava 1985 Radiator face 8 km + 30 překážek Z 28.2.2017
31.1.2017Karel Štěpán 1990 8 km + 30 překážek M 4.2.2017
21.12.2016Karpíšková Zlata 1960 Elzička 8 km + 30 překážek Z2 22.12.2016
15.11.2016Kašpar Josef 1995 Pepča a Blanča 8 km + 30 překážek M 18.11.2016
10.12.2016Kašpar Marián 1981 8 km + 30 překážek M 19.12.2016
27.2.2017Kašpar David 1989 Běháme pro radost Pardubice 8 km + 30 překážek M 28.2.2017
28.12.2016Kašparová Lenka 1991 8 km + 30 překážek Z 30.12.2016
21.2.2017Kastnerová Kristýna 1985 BKV - Postradatelní 8 km + 30 překážek Z 23.2.2017
29.12.2016Kecina Tomáš 1978 Kondiční box TRUTNOV 8 km + 30 překážek M 6.1.2017
14.11.2016Kedršt Daniel 1981 8 km + 30 překážek M 15.11.2016
19.11.2016Kejdana Adam 1995 Viktorie team 8 km + 30 překážek M 25.11.2016
30.12.2016Kerpl Luboš 1986 SlanýKobylky 8 km + 30 překážek M 5.1.2017
21.2.2017Kirsch Dominik 1993 Glatt 8 km + 30 překážek M 21.2.2017
30.12.2016Kiša Jan 1986 chrobaci 8 km + 30 překážek M 4.1.2017
7.5.2017Klanica Tomáš 1987 8 km + 30 překážek M 12.5.2017
7.5.2017Klanica Ondřej 1994 8 km + 30 překážek M 16.5.2017
7.5.2017Klanica Tomáš 1967 8 km + 30 překážek M2 13.5.2017
19.6.2017Klégrová Martina 1982 2hasance 8 km + 30 překážek Z nezaplaceno
14.5.2017Kleiner Jan 2000 Blood Brothers 8 km + 30 překážek JM 16.5.2017
21.2.2017klesová jana 1984 BKV-Postradatelní 8 km + 30 překážek Z 24.2.2017
2.1.2017Klicpera Václav 1986 Polabáci 8 km + 30 překážek M 2.1.2017
15.11.2016Klicpera Lukáš 1985 neBULL 8 km + 30 překážek M 21.11.2016
18.6.2017Klikoš Jiří 1985 Fox 8 km + 30 překážek M nezaplaceno
28.12.2016Klos Petr 1985 8 km + 30 překážek M 30.12.2016
28.12.2016Klosová Táňa + Josef Telvák 1990 8 km + 30 překážek MIX 30.12.2016
31.5.2017Klubal Jiří + Krysl Tomáš + Valášek Vladimír + Prokop Dan 1977 Kryplův provar 8 km + 30 překážek T 6.6.2017
6.3.2017KMentová Olga 1977 8 km + 30 překážek Z2 10.3.2017
20.6.2017Knourek Jan + Dvořáková Kateřina + Křováková Ilona + Machová Lucie 1979 Dream team 8 km + 30 překážek T nezaplaceno
11.6.2017Knytl Pavel + Leoš Gebhart + Vojtěch Vaníček + Lenka Zejdová 1996 Humburky 8 km + 30 překážek T 14.6.2017
28.2.2017Kobrlová Dana 2001 Prostě My 8 km + 30 překážek JZ 7.3.2017
28.2.2017Kočárková Radka 1977 Prostě MY 8 km + 30 překážek Z2 3.3.2017
28.2.2017Kočárková Petra 1978 Prostě My 8 km + 30 překážek Z 7.3.2017
28.2.2017Kočárková Aneta 2000 Prostě My 8 km + 30 překážek JZ 7.3.2017
18.2.2017Kočí Monika 1982 8 km + 30 překážek Z 22.2.2017
5.4.2017Kočí David 1980 Glatt 8 km + 30 překážek M 5.4.2017
7.3.2017Kocián Vojtěch 1991 Vojta je bůh 8 km + 30 překážek M 9.3.2017
26.4.2017Kocourek Otakar + Dušková Klára 1993 8 km + 30 překážek MIX 3.5.2017
15.2.2017Kodydek Tomáš 1978 TriClub Dobruška 8 km + 30 překážek M 21.2.2017
21.6.2017Köhlerová Adéla 1992 8 km + 30 překážek Z nezaplaceno
17.2.2017Kolouch Zdeněk 1987 Glatt 8 km + 30 překážek M 17.2.2017
8.2.2017Kolovrátník Jiří 1977 JIROUS 8 km + 30 překážek M2 15.2.2017
28.11.2016Komárek Pavel 1981 Hostivařský Spartacus 8 km + 30 překážek M 30.11.2016
18.6.2017Kopecký Aleš + Bulisová Eva 1978 Altus Pons 8 km + 30 překážek MIX 22.6.2017
31.5.2017Kopecký Aleš + Šmídová Pavla 1981 Rychlá rota 8 km + 30 překážek MIX 2.6.2017
4.1.2017Kopecký David + Kopecká Iva 1979 8 km + 30 překážek MIX 12.1.2017
29.12.2016Kopic Jakub + Eliška Kopicová 1986 8 km + 30 překážek MIX 2.1.2017
18.6.2017Kořínek Michal 1975 8 km + 30 překážek M2 21.6.2017
22.12.2016Kosina Tomáš 1991 8 km + 30 překážek M 23.12.2016
12.11.2016Kotrnec Tomáš 1989 8 km + 30 překážek M 25.11.2016
12.11.2016Kotrnec Jan 1984 8 km + 30 překážek M 18.11.2016
12.11.2016Kotyk Zdeněk 1990 SRTG Choceň 8 km + 30 překážek M 15.11.2016
8.5.2017Koudelková Lucie 1988 8 km + 30 překážek Z 10.5.2017
31.12.2016Kout Martin 1976 ROCO TEAM 8 km + 30 překážek M2 11.1.2017
2.3.2017Koutník Jan 1989 8 km + 30 překážek M 8.3.2017
29.5.2017Kovář Jiří + Tupý Martin + Petrů Martin + Ondráček Jan 1992 Orel team Telč 8 km + 30 překážek T 1.6.2017
23.5.2017Kovářová Veronika 1997 Už nemůžeš? Tak přidej! 8 km + 30 překážek Z 25.5.2017
26.1.2017Kozák Milan 1991 8 km + 30 překážek M 27.1.2017
15.11.2016Kozel Ondřej 1997 8 km + 30 překážek M 22.11.2016
25.5.2017Kračmar Matyáš 1999 8 km + 30 překážek M 30.5.2017
31.5.2017Král Lukáš 1991 8 km + 30 překážek M 2.6.2017
31.5.2017Kramář Ondřej + Jirsová Anežka 1994 Rychlá rota 8 km + 30 překážek MIX 7.6.2017
12.6.2017Kratěna Karel + Lukáš Tesař 1986 Spolek ledoborců 8 km + 30 překážek M 20.6.2017
14.11.2016Kratochvíl Zdeněk 1988 8 km + 30 překážek M 18.11.2016
12.11.2016Kratochvíl Miloš 1975 INOV-8 OCR team 8 km + 30 překážek M2 16.11.2016
27.2.2017Kraus Filip 1984 Radiator face 8 km + 30 překážek M 28.2.2017
18.11.2016Krčál Martin 1988 conrad&bonrad 8 km + 30 překážek M 21.11.2016
28.2.2017Krejcarová Dominika 1993 Fitpeople 8 km + 30 překážek Z 8.3.2017
13.11.2016Krejčí Michal + Lipenská 1985 Písečná 8 km + 30 překážek MIX 16.11.2016
14.11.2016Krejčová Lucie + Říha Pavel 1992 Tygrofans 8 km + 30 překážek MIX 22.11.2016
31.5.2017Křivánek Martin 1992 8 km + 30 překážek M 6.6.2017
20.6.2017Křivánek Aleš 2000 8 km + 30 překážek JM nezaplaceno
25.5.2017Křivohlávek Pavel + Smolová Natalie 1986 f Pohodě 8 km + 30 překážek MIX 31.5.2017
28.2.2017Křivohlavý Tomáš 1991 Pierburg Team 8 km + 30 překážek M 4.3.2017
28.2.2017Křivohlavý Radek 1989 Pierburg Team 8 km + 30 překážek M 4.3.2017
31.5.2017Křivský Jaroslav 1990 Coolna Team 8 km + 30 překážek M 7.6.2017
10.3.2017Křížová Monika + Kříž Josef 1997 SRTG Trutnov 8 km + 30 překážek MIX 14.3.2017
17.2.2017Kroužek Jan + Vysloužilová Kateřina 1976 Total Vital 8 km + 30 překážek MIX 21.2.2017
2.5.2017Krpatová Martina 1981 Prvňáci 8 km + 30 překážek Z 11.5.2017
17.4.2017Krtková Rudnická Růžena + Pazourek Ondřej 1986 8 km + 30 překážek MIX 19.4.2017
28.12.2016Krumlovský Lukáš 1975 8 km + 30 překážek M2 4.1.2017
14.11.2016Kryštůfek Radim 1985 neBULL 8 km + 30 překážek M 21.11.2016
14.11.2016Kryštůfková Petra 1984 neBULL 8 km + 30 překážek Z 15.11.2016
18.6.2017Kuba Jiří 1980 Smrkáči 8 km + 30 překážek M nezaplaceno
20.2.2017Kubasa Jiří + Kubasová Leona 1977 Maratonstav Úpice 8 km + 30 překážek MIX 21.2.2017
30.11.2016Kubeček Martin 1989 8 km + 30 překážek M 4.12.2016
18.6.2017Kubečková Jana + Milan Kubeček 1980 8 km + 30 překážek MIX nezaplaceno
31.5.2017Kubelka Václav 1991 Coolna Team 8 km + 30 překážek M 2.6.2017
31.5.2017Kubelková Dana 1989 8 km + 30 překážek Z 2.6.2017
14.11.2016Kubík Petr 1966 SRTG Choceň 8 km + 30 překážek M2 24.11.2016
30.11.2016Kubín Martin + Dvořáčková Andrea 1987 TF Legion Gym 8 km + 30 překážek MIX 4.12.2016
5.12.2016Kubinčiak Pavel + Stanislava Pištěková 1985 Duo madness 8 km + 30 překážek MIX 6.12.2016
28.2.2017Kubišta Miroslav 1984 MOTRE Gladiators 8 km + 30 překážek M 4.3.2017
15.2.2017Kuglerová Romana + Košina Pavel 1984 8 km + 30 překážek MIX 16.2.2017
10.4.2017Kulovaný Vojtěch + Köhlerová Zuzana 1991 Fast&Furious 8 km + 30 překážek MIX 19.4.2017
28.11.2016Kuník Jiří 1978 Rokytka 8 km + 30 překážek M 29.11.2016
31.12.2016Kusovský Ondřej 1991 Polabáci 8 km + 30 překážek M 4.1.2017
30.5.2017Kylar Martin 1983 8 km + 30 překážek M 1.6.2017
27.11.2016Kysilka Lukáš 1987 8 km + 30 překážek M 28.11.2016
23.12.2016Kytýr Pavel 1974 8 km + 30 překážek M2 29.12.2016
20.6.2017LABSKÝ Jirka + MICHÁLKOVÁ Petra + Křivohlávek Pavel 1986 8 km + 30 překážek MIX 22.6.2017
28.12.2016Lampárková Pavlína + Ivan Chalupník 1995 8 km + 30 překážek MIX 30.12.2016
30.3.2017Lavrovič Michal 1973 Angry pandas 8 km + 30 překážek M2 5.4.2017
19.6.2017Lédr Tomáš 1986 8 km + 30 překážek M 20.6.2017
18.6.2017Leierová Sára 1994 VoTomPotoM 8 km + 30 překážek Z nezaplaceno
19.2.2017Lešinger Josef 1980 Valhalla gym 8 km + 30 překážek M 22.2.2017
5.2.2017Leško Daniel 1983 Divočáci Lú 8 km + 30 překážek M 14.2.2017
29.11.2016Levý jan 1981 8 km + 30 překážek M 29.11.2016
29.11.2016Levý Štěpán 1982 8 km + 30 překážek M 30.11.2016
29.12.2016Líman Petr + Lenka Treutnerová 1994 Red Dwarf Crew 8 km + 30 překážek MIX 30.12.2016
17.11.2016Liška Jan 1975 8 km + 30 překážek M2 24.11.2016
31.5.2017Lochmanová Lucie 1986 2hasance 8 km + 30 překážek Z 7.6.2017
28.5.2017Lodrová Kristina + Šín Daniel 1997 8 km + 30 překážek MIX 2.6.2017
30.5.2017Lončák Andrej 1988 8 km + 30 překážek M 6.6.2017
10.4.2017Máčel Jan 1986 8 km + 30 překážek M 12.4.2017
20.6.2017Mach Matěj + Fišerová Natálie 1994 Karbanátek 8 km + 30 překážek MIX nezaplaceno
11.1.2017Macková Karolína 1998 Polabáci 8 km + 30 překážek Z 20.1.2017
30.5.2017Macola Pavel 1978 SRTG - Pardubice 8 km + 30 překážek M 6.6.2017
27.2.2017Macoun Lukáš 1980 Radiator face 8 km + 30 překážek M 1.3.2017
27.2.2017Macoun Jan 1983 Radiator face 8 km + 30 překážek M 1.3.2017
19.6.2017Macurová Jana 1986 slim and loft 8 km + 30 překážek Z 21.6.2017
30.5.2017Majera Dominik 2000 SKBU TRUTNOV 8 km + 30 překážek JM 2.6.2017
3.4.2017Maliha Roman 1999 8 km + 30 překážek M 5.4.2017
3.4.2017Maliha Vít 2001 8 km + 30 překážek JM 5.4.2017
14.4.2017Malíková Kristýna + Vojtěch Rác 1991 8 km + 30 překážek MIX 15.4.2017
15.5.2017Malina Lukáš 1992 8 km + 30 překážek M 18.5.2017
26.2.2017Malotová Martina 1984 Chátra líná 8 km + 30 překážek Z 27.2.2017
31.12.2016Malý Ondřej 1987 8 km + 30 překážek M 7.1.2017
20.6.2017Marčík Vlastimil 1965 SRTG Varnsdorf 8 km + 30 překážek M2 22.6.2017
9.5.2017Marek Lubomír 1977 8 km + 30 překážek M2 11.5.2017
29.5.2017Markl Ladislav + Marklová Hana + Sklenářová Petra + Harwot Štěpán 1974 8 km + 30 překážek T 31.5.2017
26.2.2017Martin Vojtěch 1989 Chátra líná 8 km + 30 překážek M 1.3.2017
31.5.2017Martinková Kateřina + Volenec Antonín 1987 WILD Team 8 km + 30 překážek MIX 6.6.2017
28.11.2016MAŠATOVÁ INGRID 1971 Rokytka 8 km + 30 překážek Z2 29.11.2016
9.5.2017Maštalíř Adam + Jonáková Lenka 1990 Suicide Squad 8 km + 30 překážek MIX 11.5.2017
3.4.2017Matejková Klára 1993 Čápici 8 km + 30 překážek Z 5.4.2017
19.2.2017Matyášová Monika 1986 Valhalla gym 8 km + 30 překážek Z 28.2.2017
26.3.2017Matyšková Dana 1992 Dum spiro spero 8 km + 30 překážek Z 28.3.2017
30.5.2017Matýsková Petra 1988 8 km + 30 překážek Z 1.6.2017
28.2.2017Matysová Petra 1992 Princezny 8 km + 30 překážek Z 3.3.2017
30.5.2017Matzner Martin 2000 KAPEBAJA TEAM 8 km + 30 překážek JM 2.6.2017
6.2.2017Maur Petr 1981 8 km + 30 překážek M 7.2.2017
22.2.2017Mencl Michal 1991 Glatt 8 km + 30 překážek M 22.2.2017
30.5.2017Michnová Michala + Michna Pavel 1986 8 km + 30 překážek MIX 7.6.2017
22.6.2017Mikeš Petr 1978 tres iuris 8 km + 30 překážek M nezaplaceno
12.11.2016Mikulková Petra 1985 fitMAMI HK 8 km + 30 překážek Z 18.11.2016
20.6.2017Milec Jindřich 1979 SRTG Varnsdorf 8 km + 30 překážek M nezaplaceno
28.2.2017Miltner Milan 1971 Pierburg Team 8 km + 30 překážek M2 4.3.2017
19.5.2017Míšková Tereza + Ruffer Jan 1993 SRTG Olomouc 8 km + 30 překážek MIX 20.5.2017
13.11.2016Mlýnková Lucie 1984 SVVAT 8 km + 30 překážek Z 14.11.2016
18.6.2017Moravec Libor 1968 8 km + 30 překážek M2 nezaplaceno
18.6.2017Moravec Michal 1993 SRTG Česká Třebová 8 km + 30 překážek M nezaplaceno
29.12.2016Morávek Jan 1987 Barbarian Extreme Team 8 km + 30 překážek M 4.1.2017
29.12.2016Morávková Tereza + Jakub Rolf 1990 Blondýny s.r.o. 8 km + 30 překážek MIX 4.1.2017
18.3.2017Motal Jan 1971 8 km + 30 překážek M2 22.3.2017
31.5.2017Moudrá Lucie + Tomáš Bohumský 2001 Moudrá pěchota 8 km + 30 překážek MIX 8.6.2017
31.5.2017Moudrý David 2003 Moudrá pěchota 8 km + 30 překážek JM 8.6.2017
29.1.2017Mráz Jan 1989 Atletika Jihlava 8 km + 30 překážek M 30.1.2017
14.2.2017Mrázek Kamil 1979 Bejčci 8 km + 30 překážek M 21.2.2017
31.5.2017Mrkos Ondřej + Bednářová Michaela 1992 8 km + 30 překážek MIX 8.6.2017
17.5.2017Munzar Milan 1987 8 km + 30 překážek M 23.5.2017
20.6.2017Munzar Martin 1996 8 km + 30 překážek M 23.6.2017
21.12.2016Mužík David 1978 Tragedos 8 km + 30 překážek M 24.12.2016
21.12.2016Mužík Martin 1983 Tragedos 8 km + 30 překážek M 24.12.2016
21.12.2016Mužíková Petra 1978 Tragedos 8 km + 30 překážek Z 28.12.2016
17.2.2017Náhlík Jan 1981 Total Vital 8 km + 30 překážek M 21.2.2017
12.12.2016Nedomlel Tomáš 1997 8 km + 30 překážek M 14.12.2016
19.6.2017Nedvídek Daniel 1995 8 km + 30 překážek M 21.6.2017
30.5.2017Neffe Andrea + Tomáš Vagenknecht 1975 TRIUMPHALIS 8 km + 30 překážek MIX 6.6.2017
3.12.2016NÉMA Tibor 1964 TRIUMPHALIS 8 km + 30 překážek M2 5.12.2016
22.6.2017Němcová Michaela 1981 8 km + 30 překážek Z 22.6.2017
28.2.2017Němec David 1981 Pierburg Team 8 km + 30 překážek M 4.3.2017
24.5.2017Nouzová Eva 1991 Chaos 8 km + 30 překážek Z 27.5.2017
29.11.2016Novák Tomáš 1999 8 km + 30 překážek M 29.11.2016
30.11.2016Novák Michal + Rybišár Josef 1972 čvacht 8 km + 30 překážek M2 4.12.2016
20.2.2017Novák Jan + Jarošová Ludmila 1987 Mar(i)ňáci 8 km + 30 překážek MIX 25.2.2017
29.5.2017Novak Pavel 1977 Zabijáci 8 km + 30 překážek M2 31.5.2017
13.11.2016Novák Lukáš 1991 8 km + 30 překážek M 15.11.2016
25.2.2017Novák David 1998 8 km + 30 překážek M 3.3.2017
28.2.2017Novotná Tereza 1990 Princezny 8 km + 30 překážek Z 8.3.2017
29.5.2017Novotný Karel + Garbier Martin + Emmer Klára + Slávik Peter 1985 8 km + 30 překážek T 30.5.2017
5.6.2017Novotný Jiři 2001 8 km + 30 překážek JM 5.6.2017
20.6.2017Novotný Jakub + Rypanová Kristýna 1995 8 km + 30 překážek MIX 22.6.2017
21.12.2016Novotný Milan 1978 Tragedos 8 km + 30 překážek M 28.12.2016
17.12.2016Novotný Josef 1958 8 km + 30 překážek M2 21.12.2016
20.6.2017Oppelt Michal 1983 Krušnoman TT 8 km + 30 překážek M 22.6.2017
19.11.2016Otta Roman 1984 kulíšci 8 km + 30 překážek M 22.11.2016
19.11.2016Ottová Denisa 1989 kulíšci 8 km + 30 překážek Z 22.11.2016
16.6.2017Ouda Pavel + Jelínek Jaromír 1973 8 km + 30 překážek M2 16.6.2017
16.6.2017Oudová Sandra 1976 8 km + 30 překážek Z2 16.6.2017
16.4.2017Paďour Radek 1988 8 km + 30 překážek M 26.4.2017
31.12.2016Palýová Tereza + Džurban Tomáš 1992 Barbarian Extreme Team 8 km + 30 překážek MIX 3.1.2017
7.6.2017Panchártek Miloš + Dobiášová Petra 1992 8 km + 30 překážek MIX 9.6.2017
19.2.2017Pánek Jakub 1992 8 km + 30 překážek M 22.2.2017
26.5.2017Parničan Marek 1985 Plhovský psi 8 km + 30 překážek M 31.5.2017
29.5.2017Pavelková Šárka 1978 KRACH 8 km + 30 překážek Z 1.6.2017
31.5.2017Pavlíková Jitka 1992 8 km + 30 překážek Z 7.6.2017
19.2.2017Pavliš Jéňa 1992 Valhalla gym 8 km + 30 překážek M 28.2.2017
19.2.2017Pavlišová Lucka 1990 Valhalla gym 8 km + 30 překážek Z 22.2.2017
3.4.2017Pávová Gabriela 1975 Čápici 8 km + 30 překážek Z2 5.4.2017
9.1.2017Pecánek Martin 1991 Spartans 8 km + 30 překážek M 14.1.2017
11.6.2017Pechal Filip 1977 8 km + 30 překážek M2 11.6.2017
7.5.2017Pechlátová Jana 1992 8 km + 30 překážek Z 12.5.2017
16.5.2017Pekárek Tomáš 1987 8 km + 30 překážek M 18.5.2017
28.5.2017Pěnka Kryštof 1993 8 km + 30 překážek M 30.5.2017
26.5.2017Petr Vojtěch 1985 Plhovský psi 8 km + 30 překážek M 30.5.2017
25.4.2017Petráň David 1987 8 km + 30 překážek M 28.4.2017
28.2.2017Petrides Oldřich 1980 TRIUMPHALIS 8 km + 30 překážek M 8.3.2017
28.2.2017Petrová Alena 1980 8 km + 30 překážek Z 7.3.2017
3.2.2017Petruchová Hana 1975 8 km + 30 překážek Z2 7.2.2017
31.5.2017Piskáček Luboš 1969 8 km + 30 překážek M2 2.6.2017
29.5.2017Pithardtová Kristýna 1991 8 km + 30 překážek Z 31.5.2017
18.6.2017Pizúr Marek + Ivana Pizúrová 1977 8 km + 30 překážek MIX nezaplaceno
29.12.2016Podaný Lubomír 1986 8 km + 30 překážek M 30.12.2016
14.2.2017Podstavek Michal 1988 Bejčci 8 km + 30 překážek M 21.2.2017
28.11.2016Pohl Vojtěch 1987 Okresní přebor 8 km + 30 překážek M 28.11.2016
28.2.2017Pokorná Alena 1983 Pierburg Team 8 km + 30 překážek Z 4.3.2017
26.3.2017Poláček Filip 1991 Dum spiro spero 8 km + 30 překážek M 28.3.2017
19.12.2016Polák Michal 1980 8 km + 30 překážek M 21.12.2016
31.5.2017Polanský Petr 1990 8 km + 30 překážek M 2.6.2017
28.2.2017Polčan Štefan 1975 MOTRE Gladiators 8 km + 30 překážek M2 4.3.2017
17.5.2017Pomahač Tomáš 1980 SRTG Strupčice 8 km + 30 překážek M 19.5.2017
17.12.2016Popelka Jan 1992 8 km + 30 překážek M 21.12.2016
19.6.2017Popilková Martina + Krupička Lukáš 1980 8 km + 30 překážek MIX nezaplaceno
18.12.2016Pošvová Iveta 1985 TRIUMPHALIS 8 km + 30 překážek Z 28.12.2016
31.5.2017Potrebuješ Jan 1966 SRTG Strupčice 8 km + 30 překážek M2 3.6.2017
15.12.2016Pouzar Jakub 1999 8 km + 30 překážek M 16.12.2016
29.5.2017Pozlerová Pavla 1979 8 km + 30 překážek Z 1.6.2017
22.5.2017Primus Petr 1973 8 km + 30 překážek M2 24.5.2017
11.5.2017Přívratský Miloš 1988 Řepáci 8 km + 30 překážek M 17.5.2017
31.5.2017Procházková Monika + 2haSance 1991 2haSance 8 km + 30 překážek Z 6.6.2017
6.3.2017Průša Milan 1995 The King and The Queen 8 km + 30 překážek M 8.3.2017
30.12.2016Pýcha Zdeněk 1978 SlanýKobylky 8 km + 30 překážek M 31.12.2016
27.2.2017Rada Jiří 2001 Radiator face 8 km + 30 překážek JM 5.3.2017
25.5.2017Rapčan Ladislav 1984 8 km + 30 překážek M 27.5.2017
18.6.2017Raslová Marie + Řezníček David 1982 2running hearts 8 km + 30 překážek MIX 21.6.2017
14.11.2016Raszyk Tomáš 1983 Pak jdem chlastat 8 km + 30 překážek M 16.11.2016
14.11.2016Rathouský Václav 1989 8 km + 30 překážek M 18.11.2016
29.12.2016Remeš Jan 1988 8 km + 30 překážek M 30.12.2016
15.11.2016Rezek Petr 1981 8 km + 30 překážek M 16.11.2016
20.11.2016Řezníček Jan 1973 Junák Č.Kostelec 8 km + 30 překážek M2 24.11.2016
20.6.2017Richtr Michal 1981 RunSport Team 8 km + 30 překážek M 23.6.2017
31.12.2016Říha Michal + Jitka Tománková 1988 8 km + 30 překážek MIX 6.1.2017
21.12.2016Říhová Andrea 1982 8 km + 30 překážek Z 22.12.2016
31.5.2017Ritschel Vít + Jandová Klára 1999 Kin-ball Pardubice 8 km + 30 překážek MIX 6.6.2017
3.1.2017Roth Zdeněk + Novotná Petra 1985 8 km + 30 překážek MIX 5.1.2017
17.2.2017Rott Pavel + Zálešáková Eva 1977 Total Vital 8 km + 30 překážek MIX 23.2.2017
30.11.2016Rudolfová Jana 1971 BAK SEAL 6TEAM 8 km + 30 překážek Z2 5.12.2016
30.12.2016Růžička Jan + Polomská Michaela 1995 Caesarova garda TRIUMPHALIS 8 km + 30 překážek MIX 3.1.2017
27.2.2017Ruzickova Lucie 1993 8 km + 30 překážek Z 1.3.2017
29.11.2016Rybišar Josef 1974 čvacht 8 km + 30 překážek M2 30.11.2016
15.6.2017Ryšavý Martin 1977 Pneumothorax 8 km + 30 překážek M2 20.6.2017
12.11.2016Ryšavý Martin 1975 PRO MUSIC PROLOG BIKE 8 km + 30 překážek M2 15.11.2016
28.12.2016Sadílek Martin 1987 chrobaci 8 km + 30 překážek M 4.1.2017
6.12.2016Sádovský Jan 1986 8 km + 30 překážek M 8.12.2016
25.4.2017Šalanský Jan + Eva Hořínková 1980 8 km + 30 překážek MIX 26.4.2017
31.5.2017Samek Ondřej + Kristýna Kudrnáčová 1992 Kin-ball Pardubice 8 km + 30 překážek MIX 7.6.2017
16.5.2017Šamšulová Zuzana 1990 8 km + 30 překážek Z 18.5.2017
2.3.2017Schinaglová Michaela 1989 8 km + 30 překážek Z 3.3.2017
28.2.2017Schlinger Lukáš 1989 8 km + 30 překážek M 1.3.2017
12.11.2016Scholzová Lenka 1985 8 km + 30 překážek Z 15.11.2016
17.3.2017Šebela Jakub 1991 Hello Kitty 8 km + 30 překážek M 21.3.2017
7.5.2017Šeberka Jan 1988 Libotovská smečka 8 km + 30 překážek M 12.5.2017
27.11.2016Šebestík Ondřej 1991 8 km + 30 překážek M 29.11.2016
5.1.2017Šebková Andrea 1991 INVENTI 8 km + 30 překážek Z 11.1.2017
8.5.2017Šeda Radek 1977 Barbarians from Giant Mountains 8 km + 30 překážek M2 10.5.2017
21.6.2017Šedivý Petr 1994 8 km + 30 překážek M nezaplaceno
26.3.2017Sedmík Vladimír 1981 Dum spiro spero 8 km + 30 překážek M 27.3.2017
19.6.2017Sehnoutkova Barbora 1992 BeAst shapes 8 km + 30 překážek Z nezaplaceno
31.5.2017Seidel Karel + Leyer Petr + Hromada Michal + Špaček Tomáš 1992 Badasses 8 km + 30 překážek T 3.6.2017
30.5.2017Seitlová Zuzana 1989 Fitness club Slovany 8 km + 30 překážek Z 2.6.2017
23.4.2017Šerlovský Dominik 1994 Čukrové 8 km + 30 překážek M 26.4.2017
31.5.2017Šesták Martin + Mlatečková Daniela 1987 Dntonín Aoleček 8 km + 30 překážek MIX 2.6.2017
28.5.2017Šífová Jana 1990 8 km + 30 překážek Z 30.5.2017
31.5.2017Šilhánková Andrea + Moravec Martin 1988 Zumba fitness Nezvěstice 8 km + 30 překážek MIX 6.6.2017
8.12.2016Silný Ondřej 1988 8 km + 30 překážek M 12.12.2016
31.5.2017Šimek Radim + Plšková Iveta 1992 8 km + 30 překážek MIX 8.6.2017
22.2.2017Šindlerová Dita 1991 SVVAT 8 km + 30 překážek Z 24.2.2017
30.4.2017Šipka Lukáš + Mazánková Petra 1988 8 km + 30 překážek MIX 3.5.2017
28.2.2017Siváková Renata 1985 8 km + 30 překážek Z 7.3.2017
11.5.2017Sklenářová Dita + Martin Sklenář 1990 Máslička 8 km + 30 překážek MIX 15.5.2017
14.5.2017Škopková Tereza 1996 8 km + 30 překážek Z 16.5.2017
12.11.2016Skořepová Tereza + Petr Kašpar 1978 8 km + 30 překážek MIX 21.11.2016
13.2.2017Škraněk Jiří 1982 8 km + 30 překážek M 15.2.2017
8.3.2017Škvrna Jakub 2001 BradlecTeam 8 km + 30 překážek JM 9.3.2017
8.3.2017Škvrna Jiří + Škvrnová Aneta 1971 BradlecTeam 8 km + 30 překážek MIX 9.3.2017
8.3.2017Škvrnová Lucie 2001 BradlecTeam 8 km + 30 překážek JZ 9.3.2017
17.3.2017Sládek Martin 1987 8 km + 30 překážek M 22.3.2017
15.11.2016Slaměník Bedřich 1976 neBULL 8 km + 30 překážek M2 22.11.2016
21.12.2016Šlapák Petr 1955 Elzička 8 km + 30 překážek M2 22.12.2016
21.12.2016Šlapáková Eva 1959 Elzička 8 km + 30 překážek Z2 22.12.2016
7.4.2017Slavíček Jakub 1997 Slavíci 8 km + 30 překážek M 11.4.2017
7.4.2017Slavíček Josef 1991 Slavíci 8 km + 30 překážek M 11.4.2017
30.5.2017Slavík Tomáš + Eliška Svobodová 1987 8 km + 30 překážek MIX 1.6.2017
31.5.2017Šmejkal Petr 1995 8 km + 30 překážek M 8.6.2017
31.5.2017Šmídová Klára + Aleš Šejna 1990 Bezva 2jka 8 km + 30 překážek MIX 7.6.2017
3.12.2016Šmok Josef 1991 8 km + 30 překážek M 5.12.2016
26.11.2016Šmok David + Havlová Kateřina 1993 Retardíci 8 km + 30 překážek MIX 28.11.2016
3.2.2017Smutná Pavla + Veverka Tomáš 1986 Running Lions 8 km + 30 překážek MIX 8.2.2017
12.11.2016Snopko David 1982 8 km + 30 překážek M 15.11.2016
31.12.2016Sochor Lukáš 1978 Varovi legie 8 km + 30 překážek M 7.1.2017
31.12.2016Sokolová Olga 1964 SRTG Česká Třebová 8 km + 30 překážek Z2 5.1.2017
15.11.2016Sokolová Markéta 1984 8 km + 30 překážek Z 16.11.2016
13.5.2017Soldátová Barbora 1995 8 km + 30 překážek Z 15.5.2017
27.12.2016Solil Pavel 1983 Spolek Borek 8 km + 30 překážek M 28.12.2016
19.5.2017Šolta Marcel 1969 SRTG Strupčice 8 km + 30 překážek M2 23.5.2017
29.11.2016Sonda Martin 1976 SVVAT 8 km + 30 překážek M2 4.12.2016
31.5.2017Souček Tomáš 1971 SKBU Trutnov 8 km + 30 překážek M2 2.6.2017
20.5.2017Souček Vladimír 1973 TJ Lhota Červený Kostelec 8 km + 30 překážek M2 23.5.2017
18.6.2017Šoukal Daniel + Krmelová Nikola 1996 8 km + 30 překážek MIX nezaplaceno
12.4.2017Soušek Martin 1991 8 km + 30 překážek M 14.4.2017
28.4.2017Špačková Veronika + Václav Bartoš 1982 8 km + 30 překážek MIX 3.5.2017
19.6.2017Spitzerová Zuzana + Khor Jakub + Nárožná Kateřina + Schönbeková Klára 1996 Dragouni 8 km + 30 překážek T 20.6.2017
20.6.2017Sramek Dobroslav + Šturmová Jana 1982 Lanáčovci 8 km + 30 překážek MIX nezaplaceno
4.4.2017Staněk Miroslav 1989 Glatt 8 km + 30 překážek M 4.4.2017
24.11.2016Šťastná Andrea 1988 RECUTECH 8 km + 30 překážek Z 25.11.2016
21.6.2017Šťastný Michal 1993 Tvrdý Játra 8 km + 30 překážek M nezaplaceno
27.2.2017Štěpán Jan 1979 Radiator face 8 km + 30 překážek M 5.3.2017
10.5.2017Štíbal Martin + Štíbalová Kateřina 1988 MK Kladno 8 km + 30 překážek MIX 12.5.2017
25.5.2017Štorkánová Hanka 1990 SOS - Skupina Odvážných Slečen 8 km + 30 překážek Z 27.5.2017
25.5.2017Štorkánová Lenka 1986 Karabiny v keckách 8 km + 30 překážek Z 27.5.2017
5.1.2017Straka Pavel + strakova lucie 1975 mazele 8 km + 30 překážek MIX 6.1.2017
30.5.2017STRASIL MARTIN 1971 PERUN 8 km + 30 překážek M2 1.6.2017
30.5.2017STRASIL PAVEL 1978 PERUN 8 km + 30 překážek M 1.6.2017
28.5.2017Stříteská Petra 1985 8 km + 30 překážek Z 30.5.2017
22.6.2017Štrof Michal 1983 tres iuris 8 km + 30 překážek M nezaplaceno
10.5.2017Struna Petr 1981 8 km + 30 překážek M 12.5.2017
3.5.2017Stuchlik Bohumil 1966 8 km + 30 překážek M2 10.5.2017
25.5.2017Stuchlíková Karolína + Hájek Sebastian 1996 Lovci zážitků 8 km + 30 překážek MIX 27.5.2017
15.1.2017Šturma Milan 2000 8 km + 30 překážek JM 17.1.2017
24.4.2017Šubrová Marie 1974 Fit4fun 8 km + 30 překážek Z2 24.4.2017
7.4.2017Šubrt Jakub 1993 Glatt 8 km + 30 překážek M 7.4.2017
26.2.2017suchankova monika 1991 Chátra líná 8 km + 30 překážek Z 1.3.2017
17.6.2017Šulc Martin 1982 8 km + 30 překážek M 21.6.2017
28.2.2017Šulc Patrik 1998 Prostě MY 8 km + 30 překážek M 11.3.2017
9.1.2017Šusta David 1990 Spartans 8 km + 30 překážek M 17.1.2017
13.11.2016Švadlák Petr 1972 VH Fitness 8 km + 30 překážek M2 15.11.2016
14.12.2016Švec Richard 1998 8 km + 30 překážek M 22.12.2016
6.1.2017Švihlíková Simona 1996 INVENTI 8 km + 30 překážek Z 17.1.2017
19.6.2017Svoboda Martin 1987 8 km + 30 překážek M 21.6.2017
15.6.2017Svoboda Ondřej 1977 Pneumothorax 8 km + 30 překážek M2 20.6.2017
19.5.2017Svoboda Marek 1988 8 km + 30 překážek M 23.5.2017
19.6.2017Svobodová Dita 1986 slim and loft 8 km + 30 překážek Z 21.6.2017
7.1.2017Svobodova Jirina + Kuba Svoboda 1974 Super team Bilina 8 km + 30 překážek MIX 8.1.2017
25.5.2017Svobodová Klára 1986 Diblíci 8 km + 30 překážek Z 27.5.2017
22.12.2016Svobodová Mirka + Világi Tomáš 1987 8 km + 30 překážek MIX 23.12.2016
8.5.2017Švrčková Dominika 1993 8 km + 30 překážek Z 10.5.2017
3.5.2017Syrový Michal 1977 8 km + 30 překážek M2 5.5.2017
18.6.2017Szénási Adam 1988 svvat 8 km + 30 překážek M 21.6.2017
8.6.2017Szetei Petr 1984 8 km + 30 překážek M 14.6.2017
23.5.2017Szumowski Pavel 1973 VDFN / Bike Sport Chrudim 8 km + 30 překážek M2 23.5.2017
12.6.2017Tesař Lukáš + Zelenda Jan 1984 Spolek ledoborců 8 km + 30 překážek M 17.6.2017
23.5.2017Tichý Pavel 1968 8 km + 30 překážek M2 25.5.2017
31.12.2016Tilgner Michal 1992 Cheerleaders 8 km + 30 překážek M 4.1.2017
31.12.2016Tilgner Jakub 1990 Cheerleaders 8 km + 30 překážek M 4.1.2017
15.5.2017Tolda Adam 1997 8 km + 30 překážek M 17.5.2017
28.2.2017Tomíček Václav 1996 SRTG Hradec Králové 8 km + 30 překážek M 3.3.2017
11.4.2017Tóth Roman 1994 8 km + 30 překážek M 13.4.2017
26.3.2017Trachtulcová Hana + Milan Slavkovský 1979 Dum spiro spero 8 km + 30 překážek MIX 29.3.2017
30.12.2016Třešňák Petr 1983 SlanýKobylky 8 km + 30 překážek M 3.1.2017
6.6.2017Tušer Michal 1982 8 km + 30 překážek M 13.6.2017
13.4.2017Tvrdíková Martina 1983 8 km + 30 překážek Z 19.4.2017
19.1.2017Uher Tomáš 1985 8 km + 30 překážek M 21.1.2017
12.11.2016Uhlík Roman 1986 SRTG Kolín 8 km + 30 překážek M 15.11.2016
29.5.2017Ulč Lubomir + Prokopcová Monika 1970 8 km + 30 překážek MIX 1.6.2017
3.5.2017Ulčar Vladimír 1977 8 km + 30 překážek M2 11.5.2017
3.5.2017Ulčar Miroslav 1972 8 km + 30 překážek M2 11.5.2017
30.5.2017Ulman Robert 1980 8 km + 30 překážek M 1.6.2017
15.5.2017Urbánek Milan 1987 8 km + 30 překážek M 17.5.2017
18.6.2017Urbanová Dominika + Medviď Valerij 1995 8 km + 30 překážek MIX 20.6.2017
12.2.2017Usler Tomáš 2000 8 km + 30 překážek JM 15.2.2017
21.4.2017Vacek Jakub 1980 Redpoint Eleven team 8 km + 30 překážek M 26.4.2017
22.2.2017václavková petra 1979 8 km + 30 překážek Z 4.3.2017
14.2.2017Valešová Martina 1983 8 km + 30 překážek Z 22.2.2017
25.11.2016Valouch Petr + Čtvrtečková Lucie 1975 8 km + 30 překážek MIX 29.11.2016
19.2.2017Vaníček Petr 1991 KečinaV 8 km + 30 překážek M 28.2.2017
19.2.2017Vasina Jakub 1980 Valhalla gym 8 km + 30 překážek M 23.2.2017
28.2.2017Vaškůjová Marie 1990 Pivní princátka 8 km + 30 překážek Z 2.3.2017
28.2.2017Vaškůjová Pavlína 1991 pivní princátka 8 km + 30 překážek Z 4.3.2017
7.3.2017Vavřička Stanislav 2003 8 km + 30 překážek JM 15.3.2017
29.1.2017Večeřa Jan 1990 8 km + 30 překážek M 1.2.2017
9.5.2017Velecký Jan 1979 Medvědi 8 km + 30 překážek M 11.5.2017
29.5.2017Veletová Iveta 1988 8 km + 30 překážek Z 30.5.2017
17.1.2017Venzara Tadeáš 1989 BK Kmínek Králíky 8 km + 30 překážek M 17.1.2017
16.5.2017Veselá Karla 1981 8 km + 30 překážek Z 23.5.2017
23.5.2017Veselá Tereza 1997 Už nemůžeš? Tak přidej! 8 km + 30 překážek Z 29.5.2017
16.5.2017Veselá Barbora 1979 8 km + 30 překážek Z 23.5.2017
15.4.2017Veselý Petr 1986 8 km + 30 překážek M 19.4.2017
24.4.2017Větrovský Jiří 1979 Vrchlabáci 8 km + 30 překážek M 26.4.2017
31.5.2017Vinopalová Václava 1975 8 km + 30 překážek Z2 6.6.2017
20.6.2017Vlasák Martin 1989 Běžím o život 8 km + 30 překážek M 21.6.2017
28.2.2017Vočka Jakub 1986 Radiator face 8 km + 30 překážek M 3.3.2017
28.12.2016Vodenka Tomáš 1982 INVENTI 8 km + 30 překážek M 27.2.2017
24.5.2017Vojta Vladimír 1986 Chaos 8 km + 30 překážek M 29.5.2017
17.2.2017Vojtíšek Tomáš 1977 Chrchla a spol. 8 km + 30 překážek M2 22.2.2017
26.2.2017Vokál Petr 1992 Chátra líná 8 km + 30 překážek M 28.2.2017
14.6.2017Volejníková Daniela + Michaela Ceplová + Andrea Vodrážková + Pavel Blažek 1992 Ramba z prášku 8 km + 30 překážek T 16.6.2017
31.5.2017Volf Petr 1990 8 km + 30 překážek M 2.6.2017
29.12.2016Volková Martina 1977 8 km + 30 překážek Z2 31.12.2016
28.12.2016Vondráček Martin 1985 8 km + 30 překážek M 31.12.2016
17.5.2017Vondráčková Jana 1984 Maxáci 8 km + 30 překážek Z 20.5.2017
30.5.2017Vondrousova Petra 1976 Fitness Club Slovany 8 km + 30 překážek Z2 6.6.2017
29.5.2017Voňka Tomáš + Voňka Luboš + Kiss Petr + Miroslav Mohet 1974 8 km + 30 překážek T 30.5.2017
17.6.2017Vorisek Petr 1977 8 km + 30 překážek M2 20.6.2017
22.6.2017Voženílek Lukáš 1986 8 km + 30 překážek M nezaplaceno
22.6.2017Voženílek Michal 1980 8 km + 30 překážek M nezaplaceno
14.5.2017Vrabec Jan 1991 Vlčí máky 8 km + 30 překážek M 17.5.2017
22.2.2017Vrlík Petr 1987 8 km + 30 překážek M 24.2.2017
2.6.2017vybíral jakub 1985 8 km + 30 překážek M 6.6.2017
30.5.2017Vydra Tomáš 1999 8 km + 30 překážek M 1.6.2017
12.6.2017Vyňuchal Jan 1979 Vyňuchalovi 8 km + 30 překážek M 12.6.2017
13.12.2016Vytina Jaromír 1970 SRTG Jablonec n.Nisou 8 km + 30 překážek M2 16.12.2016
15.11.2016Weinzettl René + Holečková Tereza 1991 Hector95 8 km + 30 překážek MIX 16.11.2016
16.12.2016Wollmuth Petr 1968 8 km + 30 překážek M2 16.12.2016
26.2.2017Zábranská Ladislava 1983 8 km + 30 překážek Z 1.3.2017
29.5.2017Žáček Miloslav 1981 Zabijáci 8 km + 30 překážek M 31.5.2017
20.5.2017Zadrobílek Matěj 2003 8 km + 30 překážek JM 31.5.2017
24.5.2017Záhoř Michal + Tereza Jeníková 1986 Chaos 8 km + 30 překážek MIX 27.5.2017
23.3.2017Zajíc Jan 1991 8 km + 30 překážek M 29.3.2017
20.6.2017Zákravská Martina 1995 8 km + 30 překážek Z 22.6.2017
12.11.2016Zámečníková Zuzana 1986 fitMAMI HK 8 km + 30 překážek Z 15.11.2016
29.11.2016Zaplatílek Jan 1988 Krkonoše 8 km + 30 překážek M 4.12.2016
31.5.2017Záruba David + Kábelová Karolina 1991 Kin-ball Pardubice 8 km + 30 překážek MIX 3.6.2017
19.2.2017Zatloukal Miroslav 1993 GLATT 8 km + 30 překážek M 19.2.2017
29.12.2016Zbranek Richard 1977 Vodnáři 8 km + 30 překážek M2 31.12.2016
29.12.2016Zdeňková Petra 1975 Vodnáři 8 km + 30 překážek Z2 31.12.2016
12.6.2017Zelenda Jan 1981 Spolek ledoborců 8 km + 30 překážek M 21.6.2017
14.5.2017Zelený Jakub 1990 SRTG Olomouc 8 km + 30 překážek M 17.5.2017
18.11.2016Zelený Petr 1989 conrad&bonrad 8 km + 30 překážek M 21.11.2016
26.4.2017Zelinka Jakub 1987 SRTG Choceň 8 km + 30 překážek M 26.4.2017
29.5.2017Zeman David 1979 neBull 8 km + 30 překážek M 31.5.2017
13.5.2017Ziegler Jiří 1993 Church Crossfit 8 km + 30 překážek M 16.5.2017
18.6.2017Žilková Veronika + Radim Žilka 1980 8 km + 30 překážek MIX 21.6.2017
31.5.2017Žižková Eliška 2001 8 km + 30 překážek JZ 8.6.2017
31.3.2017Zmitko Jan 1988 Hasiči Zdiby 8 km + 30 překážek M 8.4.2017
16.3.2017Zukal David 1992 8 km + 30 překážek M 18.3.2017

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.