Sportvisio

Přihl. jméno
nebo číslo
Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
 

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE - JOSEFOV - sobota 2.9.2017

Statistika přihlášených

Trať
KGR1 km + 7 překážek137
Kategorie
CH1Chlapci - 2004 - 200744
CH1Chlapci - 2008 - 201038
D2Dívky - 2004 - 200735
D1Dívky - 2008 - 201020
Celkem přihlášených137

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
20.1.2017Babuška David 2008 1 km + 7 překážek CH1 24.1.2017
20.1.2017Babuška Matěj 2008 1 km + 7 překážek CH1 24.1.2017
20.1.2017Babušková Lucie 2006 1 km + 7 překážek D2 24.1.2017
20.6.2017Balcarová Anna 2006 1 km + 7 překážek D2 nezaplaceno
8.5.2017Bartoš Šimon 2010 1 km + 7 překážek CH1 11.5.2017
8.5.2017Bartošová Kristýna 2006 1 km + 7 překážek D2 11.5.2017
8.5.2017Baťka Petr Jan 2007 Sakigladiator team 1 km + 7 překážek CH1 10.5.2017
10.1.2017Bečička Petr 2007 1 km + 7 překážek CH1 13.1.2017
20.6.2017Benda Jan 2008 1 km + 7 překážek CH1 nezaplaceno
21.6.2017Beneš Marek 2008 1 km + 7 překážek CH1 nezaplaceno
28.5.2017Bohm David 2007 KAPEBAJA TEAM 1 km + 7 překážek CH1 2.6.2017
28.5.2017Bohm Tomáš 2004 KAPEBAJA TEAM 1 km + 7 překážek CH1 2.6.2017
19.2.2017Borovičková Viktorie 2010 1 km + 7 překážek D1 21.2.2017
12.5.2017Bouška Adam 2009 1 km + 7 překážek CH1 13.5.2017
22.5.2017Burda Adam 2008 Gympra Team 1 km + 7 překážek CH1 25.5.2017
22.5.2017Burdová Anika 2005 Gympra Team 1 km + 7 překážek D2 25.5.2017
18.6.2017Buryšek Matyáš 2008 Motomach3 1 km + 7 překážek CH1 21.6.2017
19.6.2017Čermák Martin 2005 Smrkáči 1 km + 7 překážek CH1 nezaplaceno
25.5.2017Chaloupka Ondřej 2009 1 km + 7 překážek CH1 26.5.2017
21.6.2017Chráska Štěpán 2009 1 km + 7 překážek CH1 nezaplaceno
20.6.2017Davídková Adéla 2007 JUDO Beskydy 1 km + 7 překážek D2 22.6.2017
19.6.2017Deif Jusef 2010 ŠSK Újezd nad Lesy 1 km + 7 překážek CH1 20.6.2017
19.6.2017Deif Samer 2010 ŠSK Újezd nad Lesy 1 km + 7 překážek CH1 20.6.2017
8.5.2017Deif Karim 2008 ŠSK Újezd nad Lesy 1 km + 7 překážek CH1 9.5.2017
6.5.2017Dlabač Václav 2005 1 km + 7 překážek CH1 10.5.2017
19.6.2017Dolejšková Denisa 2008 Bílí Tygři 1 km + 7 překážek D1 nezaplaceno
31.5.2017Dráb Miroslav 2007 Moudrá pěchota 1 km + 7 překážek CH1 8.6.2017
19.2.2017Dvořák Martin 2005 1 km + 7 překážek CH1 21.2.2017
10.5.2017Dvořáková Daniela 2009 TJ sokol Jaroměř 1 km + 7 překážek D1 18.5.2017
18.6.2017Fefková Terezie 2008 1 km + 7 překážek D1 nezaplaceno
16.6.2017Ficenec David 2006 Čivavové s.r.o. 1 km + 7 překážek CH1 22.6.2017
22.5.2017Freslová Adélka 2008 Gympra Team 1 km + 7 překážek D1 25.5.2017
22.5.2017Freslová Natálka 2005 Gympra Team 1 km + 7 překážek D2 25.5.2017
19.6.2017Hanzlík Jan 2010 1 km + 7 překážek CH1 20.6.2017
19.6.2017Hanzlíková Natálie 2005 1 km + 7 překážek D2 20.6.2017
11.6.2017Hejcman Patrik 2009 1 km + 7 překážek CH1 11.6.2017
19.6.2017Hlava Viktor 2008 1 km + 7 překážek CH1 21.6.2017
18.6.2017Hodas Marek 2007 1 km + 7 překážek CH1 21.6.2017
19.6.2017Homolová Anna 2007 1 km + 7 překážek D2 20.6.2017
19.6.2017Homolová Adela 2005 1 km + 7 překážek D2 20.6.2017
25.5.2017Hořínek Jan 2010 1 km + 7 překážek CH1 1.6.2017
21.6.2017Hrůzová Gábina 2009 1 km + 7 překážek D1 23.6.2017
13.2.2017Hynek Ondřej 2005 1 km + 7 překážek CH1 17.2.2017
13.2.2017Hynek Lukáš 2005 1 km + 7 překážek CH1 17.2.2017
13.2.2017Hynková Eliška 2009 1 km + 7 překážek D1 17.2.2017
16.5.2017Jelen Lukáš 2008 ŠSK Újezd nad lesy 1 km + 7 překážek CH1 18.5.2017
16.5.2017Jelen Matyáš 2010 ŠSK Újezd nad lesy 1 km + 7 překážek CH1 17.5.2017
16.5.2017Jelen Tomáš 2006 ŠSK Újezd nad lesy 1 km + 7 překážek CH1 17.5.2017
7.3.2017Jonášová Markéta 2008 1 km + 7 překážek D1 7.3.2017
19.6.2017Kabrhel Jan 2008 šneci 1 km + 7 překážek CH1 nezaplaceno
19.6.2017Kabrhelová Pavlína 2006 šneci 1 km + 7 překážek D2 nezaplaceno
20.6.2017Kamitz Martin 2004 Marty 1 km + 7 překážek CH1 nezaplaceno
19.6.2017Karban Šimon 2009 1 km + 7 překážek CH1 21.6.2017
19.6.2017Karban Jakub 2007 1 km + 7 překážek CH1 21.6.2017
22.11.2016Klimeš Pavel 2005 1 km + 7 překážek CH1 24.11.2016
28.2.2017Kobrlová Eliška 2009 Prostě MY 1 km + 7 překážek D1 8.3.2017
24.4.2017Kopecká Rozálie Emma 2009 Altus Pons 1 km + 7 překážek D1 3.5.2017
19.6.2017Kopecká Adéla 2006 Atletika Jaroměř 1 km + 7 překážek D2 nezaplaceno
24.4.2017Kopecký Matyáš 2007 Altus Pons 1 km + 7 překážek CH1 3.5.2017
19.6.2017Kopecký Vojtěch 2006 Atletika Jaroměř 1 km + 7 překážek CH1 nezaplaceno
8.5.2017Koričanská Andrea 2010 1 km + 7 překážek D1 10.5.2017
8.5.2017Koričanský Lukáš 2007 1 km + 7 překážek CH1 10.5.2017
31.5.2017Koza Petr 2007 1 km + 7 překážek CH1 7.6.2017
22.6.2017Krejčíř Vladimír 2008 1 km + 7 překážek CH1 nezaplaceno
20.6.2017Křelina Matyáš 2011 1 km + 7 překážek CH1 nezaplaceno
20.2.2017Kubasová Sabina 2006 1 km + 7 překážek D2 21.2.2017
18.6.2017Kubeček Antonín 2008 1 km + 7 překážek CH1 nezaplaceno
18.6.2017Kubeček Eduard 2009 1 km + 7 překážek CH1 nezaplaceno
4.6.2017Kubínová Šarlota 2008 1 km + 7 překážek D1 6.6.2017
7.5.2017Kutil Filip 2008 1 km + 7 překážek CH1 10.5.2017
18.6.2017Marcaník Josef 2006 CERMEN racing team 1 km + 7 překážek CH1 21.6.2017
7.5.2017Marek Josef 2006 1 km + 7 překážek CH1 10.5.2017
7.5.2017Marková Barbora 2004 TJ Sokol HK 1 km + 7 překážek D2 10.5.2017
19.6.2017Matouš Ladislav 2004 1 km + 7 překážek CH1 nezaplaceno
19.6.2017Matouš Lukáš 2007 1 km + 7 překážek CH1 nezaplaceno
19.6.2017Michálek Michal 2004 1 km + 7 překážek CH1 nezaplaceno
28.2.2017Minaříková Eliška 2004 Holohlavy 1 km + 7 překážek D2 2.3.2017
18.6.2017Moravcová Alena 2006 1 km + 7 překážek D2 nezaplaceno
18.6.2017Morávková Anna Marie 2007 1 km + 7 překážek D2 nezaplaceno
18.3.2017Motal Jan 2009 1 km + 7 překážek CH1 21.3.2017
31.5.2017Mrkos Filip 2008 1 km + 7 překážek CH1 8.6.2017
30.5.2017Neffe Laura 2006 TRIUMPHALIS 1 km + 7 překážek D2 6.6.2017
28.2.2017Nováková Bára 2008 Prostě MY 1 km + 7 překážek D1 3.3.2017
16.6.2017Ouda Pavel 2004 1 km + 7 překážek D2 22.6.2017
16.6.2017Ouda Kryštof 2007 1 km + 7 překážek CH1 22.6.2017
16.6.2017Palán Štěpán 2006 Čivavové s.r.o. 1 km + 7 překážek CH1 21.6.2017
17.2.2017Pánek Matěj 2004 Gaučáci 1 km + 7 překážek CH1 21.2.2017
17.2.2017Pánková Dominika 2005 Gaučáci 1 km + 7 překážek D2 21.2.2017
17.2.2017Pánková Viktorie 2005 Gaučáci 1 km + 7 překážek CH1 21.2.2017
22.5.2017Paur Ondřej 2006 Gympra team 1 km + 7 překážek CH1 25.5.2017
22.5.2017Paurová Andrea 2004 Gympra Team 1 km + 7 překážek D2 25.5.2017
29.5.2017Pavelková Tereza 2006 1 km + 7 překážek D2 1.6.2017
12.5.2017Pavlová Anička 2006 WANCHAK TEAM 1 km + 7 překážek D2 15.5.2017
7.5.2017Peleška Martin 2004 1 km + 7 překážek CH1 17.5.2017
20.6.2017Petera Martin 2005 TJ Sokol Jaroměř 1 km + 7 překážek CH1 nezaplaceno
20.6.2017Petera Tomáš 2008 TJ Sokol Jaroměř 1 km + 7 překážek CH1 nezaplaceno
15.5.2017Petrovský Vojtěch 2010 1 km + 7 překážek CH1 15.5.2017
18.6.2017Pizúr Matouš 2009 1 km + 7 překážek CH1 nezaplaceno
16.3.2017Pošva Lukáš 2007 1 km + 7 překážek CH1 21.3.2017
29.5.2017Pozlerová Edita 2007 1 km + 7 překážek D2 1.6.2017
12.5.2017Příhodová Petra 2005 1 km + 7 překážek D2 12.5.2017
10.5.2017Prokopová Tereza 2010 TJ Sokol Jaroměř 1 km + 7 překážek D1 18.5.2017
7.6.2017Ptáček Lukáš 2009 Team Opočno 1 km + 7 překážek CH1 13.6.2017
7.6.2017Ptáček David 2006 Team Opočno 1 km + 7 překážek CH1 13.6.2017
16.2.2017Rakova Vendula 2009 Gaučáci 1 km + 7 překážek D1 21.2.2017
13.6.2017Raušer Dominik 2009 Babí 1 km + 7 překážek CH1 21.6.2017
4.3.2017Řeháková Klára 2006 1 km + 7 překážek D2 8.3.2017
20.6.2017Ryšavý Martin 2010 PRO MUSIC PROLOG BIKE 1 km + 7 překážek CH1 23.6.2017
20.6.2017Sedláček Antonín 2009 1 km + 7 překážek CH1 22.6.2017
9.5.2017Sedláčková Zuzana 2009 1 km + 7 překážek D1 13.5.2017
9.5.2017Sedláčková Kateřina 2007 1 km + 7 překážek D2 13.5.2017
18.6.2017Seinerová Linda 2008 1 km + 7 překážek D1 21.6.2017
13.6.2017Šinkovský Samuel 2006 www.sportvisio.cz 1 km + 7 překážek CH1 20.6.2017
30.5.2017Slezák Jakub 2004 Team Opočno 1 km + 7 překážek CH1 1.6.2017
30.5.2017Slezáková Štěpánka 2007 Team Opočno 1 km + 7 překážek D2 1.6.2017
13.6.2017Sodomka Martin 2007 Babí 1 km + 7 překážek CH1 21.6.2017
2.12.2016Sondová Rita 2005 SVVAT FANS 1 km + 7 překážek D2 6.12.2016
17.2.2017Špásová Simona 2007 Gaučáci 1 km + 7 překážek D2 21.2.2017
7.5.2017spesny simon 2009 lev 1 km + 7 překážek CH1 12.5.2017
5.3.2017Štěpánová Barbora 2010 1 km + 7 překážek D1 8.3.2017
19.6.2017Štorková Nikola 2007 1 km + 7 překážek D2 nezaplaceno
16.3.2017Stránská Tereza 2006 1 km + 7 překážek D2 24.3.2017
18.6.2017Tazlerová Anna 2007 AT TEAM 1 km + 7 překážek D2 21.6.2017
18.6.2017Touc Jakub 2007 1 km + 7 překážek CH1 nezaplaceno
8.5.2017Tříska Tomáš 2006 1 km + 7 překážek CH1 11.5.2017
8.5.2017Tříska Lukáš 2009 1 km + 7 překážek CH1 11.5.2017
9.5.2017Ulčar Martin 2004 1 km + 7 překážek CH1 11.5.2017
3.3.2017Valentová Katka 2004 Holohlavy 1 km + 7 překážek D2 7.3.2017
7.3.2017Vavřička Václav 2006 1 km + 7 překážek CH1 15.3.2017
7.3.2017Vavřička Mikoláš 2005 1 km + 7 překážek CH1 15.3.2017
21.6.2017Vrbová Veronika 2009 1 km + 7 překážek D1 23.6.2017
21.6.2017Vrbová Anna 2005 1 km + 7 překážek D2 23.6.2017
23.12.2016Žárský Jeroným 2007 1 km + 7 překážek CH1 31.12.2016
19.3.2017Zelený Tomáš 2007 1 km + 7 překážek CH1 22.3.2017
13.5.2017Žilka Matěj 2008 ŠSK Újezd nad Lesy 1 km + 7 překážek CH1 22.5.2017
19.6.2017Žilková Zuzana 2010 1 km + 7 překážek D1 21.6.2017
8.5.2017Zupka Sára 2007 1 km + 7 překážek D2 12.5.2017

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.