Sportvisio

Přihl. jméno
nebo číslo
Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
 

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE - JOSEFOV - sobota 2.9.2017

Statistika přihlášených

Trať
KGR1 km + 7 překážek68
Kategorie
CH1Chlapci - 2004 - 200722
D2Dívky - 2004 - 200718
CH1Chlapci - 2008 - 201015
D1Dívky - 2008 - 201013
Celkem přihlášených68

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
20.1.2017Babuška David 2008 1 km + 7 překážek CH1 24.1.2017
20.1.2017Babuška Matěj 2008 1 km + 7 překážek CH1 24.1.2017
20.1.2017Babušková Lucie 2006 1 km + 7 překážek D2 24.1.2017
8.5.2017Bartoš Šimon 2010 1 km + 7 překážek CH1 11.5.2017
8.5.2017Bartošová Kristýna 2006 1 km + 7 překážek D2 11.5.2017
8.5.2017Baťka Petr Jan 2007 Sakigladiator team 1 km + 7 překážek CH1 10.5.2017
10.1.2017Bečička Petr 2007 1 km + 7 překážek CH1 13.1.2017
19.2.2017Borovičková Viktorie 2010 1 km + 7 překážek D1 21.2.2017
12.5.2017Bouška Adam 2009 1 km + 7 překážek CH1 13.5.2017
22.5.2017Burda Adam 2008 Gympra Team 1 km + 7 překážek CH1 nezaplaceno
22.5.2017Burdová Anika 2005 Gympra Team 1 km + 7 překážek D2 nezaplaceno
8.5.2017Deif Karim 2008 ŠSK Újezd nad Lesy 1 km + 7 překážek CH1 9.5.2017
6.5.2017Dlabač Václav 2005 1 km + 7 překážek CH1 10.5.2017
19.2.2017Dvořák Martin 2005 1 km + 7 překážek CH1 21.2.2017
10.5.2017Dvořáková Daniela 2009 TJ sokol Jaroměř 1 km + 7 překážek D1 18.5.2017
22.5.2017Freslová Adélka 2008 Gympra Team 1 km + 7 překážek D1 nezaplaceno
22.5.2017Freslová Natálka 2005 Gympra Team 1 km + 7 překážek D2 nezaplaceno
13.2.2017Hynek Ondřej 2005 1 km + 7 překážek CH1 17.2.2017
13.2.2017Hynek Lukáš 2005 1 km + 7 překážek CH1 17.2.2017
13.2.2017Hynková Eliška 2009 1 km + 7 překážek D1 17.2.2017
16.5.2017Jelen Lukáš 2008 ŠSK Újezd nad lesy 1 km + 7 překážek CH1 18.5.2017
16.5.2017Jelen Matyáš 2010 ŠSK Újezd nad lesy 1 km + 7 překážek CH1 17.5.2017
16.5.2017Jelen Tomáš 2006 ŠSK Újezd nad lesy 1 km + 7 překážek CH1 17.5.2017
7.3.2017Jonášová Markéta 2008 1 km + 7 překážek D1 7.3.2017
22.11.2016Klimeš Pavel 2005 1 km + 7 překážek CH1 24.11.2016
28.2.2017Kobrlová Eliška 2009 Prostě MY 1 km + 7 překážek D1 8.3.2017
24.4.2017Kopecká Rozálie Emma 2009 Altus Pons 1 km + 7 překážek D1 3.5.2017
24.4.2017Kopecký Matyáš 2007 Altus Pons 1 km + 7 překážek CH1 3.5.2017
8.5.2017Koričanská Andrea 2010 1 km + 7 překážek D1 10.5.2017
8.5.2017Koričanský Lukáš 2007 1 km + 7 překážek CH1 10.5.2017
20.2.2017Kubasová Sabina 2006 1 km + 7 překážek D2 21.2.2017
7.5.2017Kutil Filip 2008 1 km + 7 překážek CH1 10.5.2017
7.5.2017Marek Josef 2006 1 km + 7 překážek CH1 10.5.2017
7.5.2017Marková Barbora 2004 TJ Sokol HK 1 km + 7 překážek D2 10.5.2017
28.2.2017Minaříková Eliška 2004 Holohlavy 1 km + 7 překážek D2 2.3.2017
18.3.2017Motal Jan 2009 1 km + 7 překážek CH1 21.3.2017
28.2.2017Nováková Bára 2008 Prostě MY 1 km + 7 překážek D1 3.3.2017
17.2.2017Pánek Matěj 2004 Gaučáci 1 km + 7 překážek CH1 21.2.2017
17.2.2017Pánková Viktorie 2005 Gaučáci 1 km + 7 překážek CH1 21.2.2017
17.2.2017Pánková Dominika 2005 Gaučáci 1 km + 7 překážek D2 21.2.2017
22.5.2017Paur Ondřej 2006 Gympra team 1 km + 7 překážek CH1 nezaplaceno
22.5.2017Paurová Andrea 2004 Gympra Team 1 km + 7 překážek D2 nezaplaceno
12.5.2017Pavlová Anička 2006 WANCHAK TEAM 1 km + 7 překážek D2 15.5.2017
7.5.2017Peleška Martin 2004 1 km + 7 překážek CH1 17.5.2017
15.5.2017Petrovský Vojtěch 2010 1 km + 7 překážek CH1 15.5.2017
16.3.2017Pošva Lukáš 2007 1 km + 7 překážek CH1 21.3.2017
12.5.2017Příhodová Petra 2005 1 km + 7 překážek D2 12.5.2017
10.5.2017Prokopová Tereza 2010 TJ Sokol Jaroměř 1 km + 7 překážek D1 18.5.2017
16.2.2017Rakova Vendula 2009 Gaučáci 1 km + 7 překážek D1 21.2.2017
4.3.2017Řeháková Klára 2006 1 km + 7 překážek D2 8.3.2017
9.5.2017Sedláčková Zuzana 2009 1 km + 7 překážek D1 13.5.2017
9.5.2017Sedláčková Kateřina 2007 1 km + 7 překážek D2 13.5.2017
2.12.2016Sondová Rita 2005 SVVAT FANS 1 km + 7 překážek D2 6.12.2016
17.2.2017Špásová Simona 2007 Gaučáci 1 km + 7 překážek D2 21.2.2017
7.5.2017spesny simon 2009 lev 1 km + 7 překážek CH1 12.5.2017
5.3.2017Štěpánová Barbora 2010 1 km + 7 překážek D1 8.3.2017
16.3.2017Stránská Tereza 2006 1 km + 7 překážek D2 24.3.2017
8.5.2017Tříska Tomáš 2006 1 km + 7 překážek CH1 11.5.2017
8.5.2017Tříska Lukáš 2009 1 km + 7 překážek CH1 11.5.2017
9.5.2017Ulčar Martin 2004 1 km + 7 překážek CH1 11.5.2017
3.3.2017Valentová Katka 2004 Holohlavy 1 km + 7 překážek D2 7.3.2017
7.3.2017Vavřička Václav 2006 1 km + 7 překážek CH1 15.3.2017
7.3.2017Vavřička Mikoláš 2005 1 km + 7 překážek CH1 15.3.2017
17.5.2017Vondráček Jakub 2010 Maxáci 1 km + 7 překážek CH1 nezaplaceno
23.12.2016Žárský Jeroným 2007 1 km + 7 překážek CH1 31.12.2016
19.3.2017Zelený Tomáš 2007 1 km + 7 překážek CH1 22.3.2017
13.5.2017Žilka Matěj 2008 ŠSK Újezd nad Lesy 1 km + 7 překážek CH1 22.5.2017
8.5.2017Zupka Sára 2007 1 km + 7 překážek D2 12.5.2017

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.