Sportvisio

Přihl. jméno
nebo číslo
Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
 

Startovní listina JARNÍ PŮLMARATON****

Statistika přihlášených

Trať
Dpůlmaraton143
K10 km61
A5A57
A3A35
A2A25
A4A43
A6A61
Kategorie
ZŽeny 34
M40Muži 1968 - 1977 33
M30Muži 1978 - 198732
MMuži 26
Z30Ženy 1978 - 198717
Z40Ženy 1968 - 197715
M18Muži 1988 - 199915
Z18Ženy 1988 - 199914
M50Muži 1958 - 196712
M60Muži 1957 a starší5
CH3Chlapci 2009 - 20104
CH5Chlapci 2005 - 20064
D5Dívky 2005 - 20063
D4Dívky 2007 - 20083
CH2Chlapci 2011 - 20123
D2Dívky 2011 - 20122
D3Dívky 2009 - 20101
D6Dívky 2003 - 20041
JMJunioři 2000 - 20021
Celkem přihlášených225

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba Star.č.
19.2.2017Andres Zdenek 1984 půlmaraton M30 25.2.201757
4.4.2017Balcar Michal 1985 Vella/Runsport půlmaraton M30 6.4.2017146
3.4.2017Barabáš Jindřich 1996 10 km M 5.4.2017255
28.3.2017Bebjak Jozef 1956 půlmaraton M60 29.3.2017124
3.4.2017Bečvarovská Klára 1983 SRTG Rychnov n. Kn 10 km Z 3.4.2017260
13.2.2017Bednářová Aneta 1996 půlmaraton Z18 15.2.201750
31.3.2017Belobrad Ivan 1966 Pasivity Žamberk půlmaraton M50 5.4.2017128
21.2.2017Bendová Ilona 1988 10 km Z 23.2.2017216
4.4.2017Benko Jan 1974 =klub =Gomango Ho"gner půlmaraton M40 7.4.2017149
4.4.2017Benková Romana 1978 Litomyšl půlmaraton Z30 7.4.2017150
24.3.2017Boková Ivana 1999 Titáni 10 km Z 29.3.2017243
2.2.2017Breitrová Petra 1978 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ půlmaraton Z30 4.2.201732
25.2.2017Brzobohatá Veronika 1982 půlmaraton Z30 7.3.201777
3.4.2017Burket Jan 2011 Stalak Rychnov n.Kn. A2 CH2 5.4.2017304
3.4.2017Burketová Kateřina 2008 Stalak Rychnov n.Kn. A4 D4 5.4.2017313
3.4.2017Čáp Ondřej 1974 10 km M 5.4.2017259
30.12.2016Capoušek Miroslav 1970 3D Fitness Race Team půlmaraton M40 3.1.201711
17.3.2017Černá Petra 1977 Hradecký expres půlmaraton Z40 21.3.2017100
20.2.2017Černý Aleš 1964 TC Dobruška půlmaraton M50 21.2.201759
1.3.2017Červenka Jaroslav 1979 Dobřenice půlmaraton M30 8.3.201785
25.3.2017Červinka Rudolf 1987 SPORTISIMO hvězdy 10 km M 29.3.2017244
25.3.2017Červinková Alice 1987 SPORTISIMO hvězdy 10 km Z 29.3.2017245
26.3.2017Čížová Barbora 1996 10 km Z 29.3.2017246
4.1.2017Čožíková Dagmar 1979 půlmaraton Z30 6.1.201714
2.2.2017Divišková Pavlína 1974 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ půlmaraton Z40 9.2.201734
1.4.2017Dlabáčková Miroslava 1958 10 km Z 5.4.2017251
27.2.2017Dlabka Ludvík 1960 3D Fitness race team půlmaraton M50 1.3.201782
10.1.2017Dohnálek Pavel 1993 DoDo Team půlmaraton M18 13.1.201717
19.3.2017Doležal Stanislav 1981 půlmaraton M30 29.3.2017104
16.3.2017Doležal Ondřej 1973 SRTG Hradec Králové půlmaraton M40 18.3.201798
1.4.2017Donátová Hanka 1978 SRTG Rychnov nad Kněžnou půlmaraton Z30 5.4.2017130
13.3.2017Dostálková Andrea 1984 10 km Z 15.3.2017234
27.2.2017Dudková Veronika 1994 půlmaraton Z18 1.3.201783
27.2.2017Dufková Šárka 1981 10 km Z 28.2.2017220
29.3.2017Dusilová Jana 1967 10 km Z 30.3.2017249
8.3.2017Dušková Iveta 1988 SRTG Trutnov 10 km Z 10.3.2017228
10.2.2017DVOŘÁKOVÁ ZUZANA 1985 půlmaraton Z30 18.2.201744
19.2.2017Dycka Jan 1980 Podrážek půlmaraton M30 21.2.201756
19.2.2017Dyckova Sarka 1982 půlmaraton Z30 21.2.201755
10.2.2017Elster Jan 1988 vývrtka festival team půlmaraton M18 14.2.201745
17.3.2017Fajfr František 1972 Vencl servis 10 km M 29.3.2017235
2.2.2017Flašarová Lenka 1972 SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ půlmaraton Z40 10.2.201733
27.3.2017Flidrová Lenka 1984 Iscarex ČT půlmaraton Z30 5.4.2017122
20.2.2017Fořt Martin 1968 ELEVEN RUN TEAM půlmaraton M40 20.2.201761
20.2.2017Fořtová Iveta 1972 ELEVENRUNTEAM půlmaraton Z40 20.2.201762
5.3.2017Frýdl Miroslav 1964 půlmaraton M50 8.3.201788
11.3.2017Frýdlová Jana 1968 10 km Z 15.3.2017232
27.3.2017Galbavá Sára 1999 Olomouc 10 km Z 30.3.2017248
27.3.2017Galbavá Bára 2003 Olomouc A6 D6 30.3.2017321
27.3.2017Galbavý Pavel 1968 Olomouc 10 km M 30.3.2017247
25.2.2017Gayevsky Sergiy 1976 10 km M 28.2.2017218
8.3.2017Glos Petr 1987 Czech Extreme Team 10 km M 10.3.2017229
31.12.2016Halamka Petr 1971 Squadra půlmaraton M40 4.1.201713
1.4.2017Hanyk Lukáš 1991 SDH Kostelec nad Orlicí půlmaraton M18 5.4.2017131
13.2.2017Hanzlová Markéta 1973 Svaz českých bohémů půlmaraton Z40 22.2.201747
18.12.2016Harant Petr 1983 Sobotka půlmaraton M30 21.12.20163
27.3.2017Havelka Kristinka 2008 A4 D4 5.4.2017312
20.2.2017Havelka Petr 1972 Eleven Run Team půlmaraton M40 20.2.201764
20.3.2017Havelka Milan 1989 10 km M 22.3.2017237
27.3.2017Havelka David 2011 A2 CH2 5.4.2017303
2.4.2017Hlobil Petr 1974 Šalamoun a královna ze Sáby 10 km M 5.4.2017253
3.3.2017Holinger Jiří 1977 Koldín-Rájec půlmaraton M40 7.3.201787
24.2.2017Holingerová Eva 1980 půlmaraton Z30 4.3.201775
27.2.2017Holub Karel 1979 Run4Fun půlmaraton M30 27.2.201781
3.4.2017Horák Jakub 1989 SRTG Rychnov nad Kněžnou půlmaraton M18 5.4.2017137
10.2.2017Horáková Jindra 1968 BŽB 10 km Z 15.2.2017208
10.1.2017Hrbáčová Eliška 1993 půlmaraton Z18 17.1.201716
7.12.2016Hrdý Jaroslav 1972 10 km M 8.12.2016202
4.4.2017Hreusova Michaela 1990 půlmaraton Z18 4.4.2017144
5.2.2017Hronová Markéta 1990 Czech Tri K. team půlmaraton Z18 8.2.201738
28.3.2017Hrušková Darina 1975 ISCAREX Česká Třebová půlmaraton Z40 5.4.2017125
11.3.2017Jamborová Kateřina 1977 Jamilu 10 km Z 15.3.2017231
7.3.2017Ježková Gabriela 1977 10 km Z 11.3.2017227
6.12.2016Jiřička Miloš 1975 půlmaraton M40 9.12.20162
25.3.2017JIruška Petr 1985 půlmaraton M30 29.3.2017119
4.4.2017Jiskra Jaroslav 1978 Dolní Újezd půlmaraton M30 6.4.2017151
23.1.2017Jouklova Eva 1978 10 km Z 28.1.2017206
18.2.2017Jüptner Maxmilián 2009 Mad Squirrels Vrchlabí A3 CH3 22.2.2017307
18.2.2017Jüptner Petr 1978 SC Alemannia Fuchsberg 10 km M 22.2.2017213
30.1.2017Kalát Jiří 1984 Oživlé Brambory půlmaraton M30 1.2.201728
9.3.2017Kalous Tomáš 1964 3D - Fitnes půlmaraton M50 16.3.201790
15.3.2017Kalousová Alena 1980 3D - Fitnes půlmaraton Z30 17.3.201797
3.4.2017Kaplan Lukáš 1995 10 km M 5.4.2017256
26.2.2017Karal Pavel 1970 půlmaraton M40 27.2.201778
3.4.2017Kašparová Aneta 1985 10 km Z 5.4.2017258
20.1.2017Kirschová Eva 1978 Trutnov půlmaraton Z30 24.1.201724
14.1.2017Klíma Dušan 1997 půlmaraton M18 15.1.201719
21.3.2017Klíma David 1971 Rychnov nad Kněžnou půlmaraton M40 23.3.2017111
2.2.2017Knížková Anna 2011 A2 D2 9.2.2017301
21.3.2017Koďous Leoš 1974 půlmaraton M40 29.3.2017114
21.2.2017Kolařík Vladimír 1966 10 km M 23.2.2017214
21.2.2017Kolaříková Markéta 1998 10 km Z 23.2.2017215
2.4.2017Kolomá Andrea 1978 Runsport.cz půlmaraton Z30 5.4.2017132
20.3.2017Koníček Filip 1986 půlmaraton M30 22.3.2017107
29.3.2017Konvalina Lukáš 1992 Skiklub Dobruška půlmaraton M18 5.4.2017126
25.3.2017Kopecký Libor 1956 AC Vysoké Mýto půlmaraton M60 31.3.2017118
5.2.2017Kosová Michaela 1967 OB SRK 10 km Z 14.2.2017207
3.4.2017Kotek František 1973 Stalak Rychnov n.Kn. půlmaraton M40 5.4.2017140
21.12.2016Kotenová Bohunka 1971 SSC Otrokovice 10 km Z 29.12.2016203
30.1.2017Kotěra Petr 1978 Oživlé Brambory půlmaraton M30 1.2.201729
3.4.2017Koucký Jiří 1979 půlmaraton M30 6.4.2017142
14.3.2017Kovařík Pavel 1975 půlmaraton M40 16.3.201795
19.1.2017Kožnar Jakub 1978 Žamberk půlmaraton M30 21.1.201723
4.4.2017Kožnarová Julie 2006 Klub biatlonu Letohrad A5 D5 6.4.2017320
4.4.2017Kožnarová Jana 2011 Žamberk A2 D2 6.4.2017305
5.2.2017Kratochvíl Miloš 1975 INOV-8 OCR team půlmaraton M40 8.2.201737
4.3.2017Kratochvil Jan 1971 10 km M 8.3.2017225
21.3.2017Krejsová Aneta 1987 10 km Z 23.3.2017239
28.2.2017Krunčík Pavel 1985 SK Týniště nad Orlicí půlmaraton M30 1.3.201784
28.12.2016Kružberská Nikola 1988 Opava půlmaraton Z18 4.1.20177
20.2.2017Kubík Petr 1966 SRTG Choceň půlmaraton M50 22.2.201758
14.3.2017Kubín Štěpán 1978 Běžci na Hodinářce půlmaraton M30 18.3.201794
2.4.2017Kubišta Michal 1990 půlmaraton M18 5.4.2017133
12.3.2017Lang Marek 1974 půlmaraton M40 16.3.201792
15.3.2017Lanta Stanislav 1963 půlmaraton M50 18.3.201796
24.3.2017Lesák Jakub 1996 10 km M 29.3.2017242
21.2.2017Lhota Zbyšek 1984 ELEVEN RUN TEAM půlmaraton M30 21.2.201767
21.2.2017Lipenská Radka 1990 půlmaraton Z18 24.2.201766
26.2.2017Lorenc Tomáš 1978 půlmaraton M30 2.3.201780
26.2.2017Lorencová Andrea 1978 půlmaraton Z30 2.3.201779
22.3.2017Lukes Tomáš 1986 10 km M 24.3.2017240
20.2.2017Lukeš Martin 1968 Eleven Run Team půlmaraton M40 20.2.201763
11.1.2017Macák Ondra 1987 10 km M 13.1.2017205
22.2.2017Malý Jan 1973 ELEVEN RUN TEAM půlmaraton M40 22.2.201773
21.2.2017Markl Matyáš 2006 A5 CH5 24.2.2017315
20.2.2017Markl Ladislav 1974 půlmaraton M40 22.2.201760
21.2.2017Marklová Eliška 2010 A3 D3 24.2.2017309
7.1.2017Marku Aneta 1988 půlmaraton Z18 17.1.201715
21.2.2017Maruna Robert 1978 Rozběháme Uherské Hradiště půlmaraton M30 3.3.201770
18.2.2017Matějíček Jan 2009 A3 CH3 27.2.2017308
18.2.2017Matějíčková Ema 2006 A5 D5 27.2.2017314
18.2.2017Matějíčková Martina 1976 půlmaraton Z40 27.2.201754
30.3.2017Matějů Ladislav 1997 10 km M 30.3.2017250
17.3.2017Mazánková Petra 1988 SRTG Rychnov nad Kněžnou půlmaraton Z18 22.3.2017101
1.2.2017Michaela Hreusova 1990 půlmaraton Z18 3.2.201731
8.2.2017Mikešová Jana 1991 Sokol Nová Paka půlmaraton Z18 8.2.201743
2.4.2017Mikulecká Radana 1974 10 km Z 5.4.2017252
21.12.2016Moka Michal 1979 KRB Chrudim půlmaraton M30 28.12.20164
9.3.2017NÉMA Tibor 1964 TRIUMPHALIS půlmaraton M50 11.3.201791
19.3.2017Němeček Stanislav 1985 10 km M 21.3.2017236
6.3.2017Neuchlová Lucie 1991 10 km Z 11.3.2017226
3.4.2017Novák Vojtěch 1986 půlmaraton M30 5.4.2017134
21.3.2017Nováková Gabriela 1971 10 km Z 23.3.2017238
15.2.2017Novotná Tereza 2005 báječné ženy v běhu 10 km Z 22.2.2017212
27.2.2017Novotná Jana 1986 10 km Z 1.3.2017221
14.2.2017Novotná Renata 1976 báječné ženy v běhu 10 km Z 18.2.2017210
14.2.2017Novotný Roman 1966 10 km M 18.2.2017211
29.12.2016Odnoha David 1974 Kosmorunners půlmaraton M40 31.12.20169
27.3.2017Pavelcová Romana 1972 půlmaraton Z40 29.3.2017120
22.2.2017Pavlásková Romana 1976 Romča půlmaraton Z40 28.2.201771
14.2.2017Pavlů Adam 2002 10 km JM 22.2.2017209
28.3.2017Pecháčková Renáta 1990 půlmaraton Z18 31.3.2017123
22.2.2017Pecina David 1974 ELEVEN RUN TEAM půlmaraton M40 22.2.201772
13.2.2017Pešina Jan 1989 půlmaraton M18 16.2.201748
25.2.2017Petkova Polina 1985 10 km Z 1.3.2017217
22.3.2017Petráňová Jana 1972 půlmaraton Z40 29.3.2017115
21.3.2017Petržílek Zdeněk 1955 KRB Chrudim půlmaraton M60 23.3.2017109
12.3.2017Pinková Hana 1967 10 km Z 15.3.2017233
30.12.2016Plašil Jan 1980 půlmaraton M30 4.1.201712
24.3.2017Plný David 1993 Enervit Team půlmaraton M18 28.3.2017116
21.2.2017Podolský FIlip 1990 Rychnov nad Kněžnou půlmaraton M18 23.2.201765
4.2.2017Podškubka Viktor 1973 Eleven Run Team půlmaraton M40 9.2.201735
7.2.2017Pohanková Gabriela 1984 půlmaraton Z30 10.2.201741
20.3.2017Polický Tomáš 1984 POLIČÁTKA půlmaraton M30 25.3.2017108
3.3.2017PONČOVA Eva 1974 RunSportTeam půlmaraton Z40 7.3.201786
2.3.2017Prchlík Jindřich 1969 Wolfiho smečka 10 km M 7.3.2017222
20.3.2017Preclík Pavel 2006 Sokol Lično A5 CH5 29.3.2017317
6.12.2016Příhoda Martin 1979 Tasmanian tigers půlmaraton M30 7.12.20161
3.3.2017Radoň Luboš 1981 10 km M 7.3.2017223
1.1.2017Řehořková Štěpánka 1984 10 km Z 3.1.2017204
18.3.2017Rejl Michal 1974 půlmaraton M40 21.3.2017103
3.3.2017Rerych Pavel 1978 10 km M 9.3.2017224
29.12.2016Richtrova Helena 1972 Gomango půlmaraton Z40 4.1.20178
18.1.2017Rudolfová Jana 1971 BAK SEAL 6TEAM půlmaraton Z40 26.1.201722
7.2.2017Růžička Lukáš 1986 Runsport Team půlmaraton M30 9.2.201739
23.1.2017Rychtera Petr 1983 půlmaraton M30 25.1.201725
12.1.2017Sádovská Petra 1987 půlmaraton Z30 14.1.201718
26.2.2017Sauerová Monika 1989 10 km Z 1.3.2017219
18.3.2017Scheuer Jan 1966 Lanškroun půlmaraton M50 21.3.2017102
3.4.2017Šilar Zdeněk 1981 RunSport Team půlmaraton M30 6.4.2017135
15.2.2017Silný Ondřej 1988 půlmaraton M18 16.2.201751
8.2.2017Šíma Antonín 2010 A3 CH3 9.2.2017306
8.2.2017Šíma Jiří 1983 půlmaraton M30 9.2.201742
8.2.2017Šíma Vojtěch 2012 A2 CH2 9.2.2017302
25.3.2017Simek Petr 1991 Gladiator gym půlmaraton M18 31.3.2017117
18.1.2017Šimková Daniela 1972 BAK SEAL 6 Team půlmaraton Z40 24.1.201721
28.3.2017Šinkovský Samuel 2006 www.sportvisio.cz A5 CH5 28.3.2017318
4.4.2017Šinkovský Adam 2010 www.sportvisio.cz A3 CH3 4.4.2017310
27.12.2016Šipka Lukáš 1988 půlmaraton M18 29.12.20166
3.4.2017Skalický Josef 1962 ACTIVITYLA.cz Žichlínek půlmaraton M50 5.4.2017136
2.4.2017Škorvánek Karel 1979 10 km M 6.4.2017254
3.4.2017ŠKRABÁLKOVÁ ZDENA 1974 10 km Z 5.4.2017257
3.4.2017ŠKRABÁLKOVÁ Kamila 2006 A5 D5 5.4.2017319
21.2.2017Sláma Martin 1968 SPORTVISIO.cz půlmaraton M40 24.2.201768
6.3.2017Sláma Jiří 1974 Vella team Náchod půlmaraton M40 10.3.201789
24.2.2017Šlesingrová Markéta 1992 půlmaraton Z18 1.3.201776
1.3.2017Šmerda Samuel 2006 Východní Horda A5 CH5 8.3.2017316
14.3.2017Šmerda Zdeněk 1977 Východní horda půlmaraton M40 14.3.201793
1.3.2017Šmerdová Nella 2008 Východní Horda A4 D4 8.3.2017311
25.12.2016Sopek Tomas 1976 půlmaraton M40 29.12.20165
21.3.2017Šorma Ivan 1946 půlmaraton M60 23.3.2017110
7.2.2017Šourek Martin 1984 půlmaraton M30 10.2.201740
16.1.2017Strnad Tomáš 1969 3D Fitness Race Team půlmaraton M40 19.1.201720
20.3.2017Suchodol Josef 1967 3D FITNESS RACE TEAM půlmaraton M50 22.3.2017106
30.12.2016Suchý Miroslav 1974 Forrest Gump půlmaraton M40 3.1.201710
21.3.2017Svoboda Ludvík 1973 Igráčci půlmaraton M40 24.3.2017112
13.2.2017Svobodová Dita 1982 půlmaraton Z30 17.2.201749
11.2.2017Teplý Stanislav 1978 Piviště Kořalov půlmaraton M30 14.2.201746
5.2.2017Tobišková Tereza 1977 Atletika Žamberk půlmaraton Z40 8.2.201736
24.2.2017Tóthová Eva 1995 půlmaraton Z18 2.3.201774
10.3.2017Truněčková Pavlína 1976 10 km Z 18.3.2017230
16.2.2017Uher Tomáš 1985 RETIA půlmaraton M30 21.2.201753
27.1.2017Ulč Jiří 1974 půlmaraton M40 31.1.201726
21.2.2017Vacarda Vladimír 1959 ELEVEN RUN TEAM půlmaraton M50 21.2.201769
1.4.2017Vaclavik Martin 1975 půlmaraton M40 5.4.2017129
3.4.2017Valachová Lucia 1984 SRTG Rychnov n. Kn 10 km Z 3.4.2017262
19.3.2017Vimr Michal 1974 - půlmaraton M40 21.3.2017105
30.1.2017Vlach Jakub 1991 Oživlé Brambory půlmaraton M18 1.2.201727
21.3.2017Vránková Pavla 1985 půlmaraton Z30 24.3.2017113
3.4.2017Zahradník Jan 1956 Sokol Sudslava půlmaraton M60 5.4.2017139
17.3.2017Žampach Marek 1991 Hudy sport Pardubice půlmaraton M18 21.3.201799
1.2.2017Zemlicka Jiri 1974 půlmaraton M40 3.2.201730
1.12.2016Zezulka Zdeněk 1973 Běh pro radost 10 km M 4.12.2016201
15.2.2017Zítko Petr 1982 Rakeťáci půlmaraton M30 22.2.201752
3.4.2017Žižka David 1983 TRX team 10 km M 8.4.2017264

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.