Sportvisio

Přihl. jméno
nebo číslo
Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
 

Startovní listina Křížová desítka

Statistika přihlášených

Trať
D10 km204
K5 km69
A5A515
A3A314
A4A413
A2A213
A6A66
KBKB4
A1A12
Kategorie
M40Muži 1968 - 1977 53
M30Muži 1978 - 198739
ZŽeny 38
Z40Ženy 1968 - 197726
MMuži 21
Z18Ženy 1988 - 199921
M18Muži 1988 - 199921
Z30Ženy 1978 - 198716
M50Muži 1958 - 196714
CH5Chlapci 2005 - 200611
Z50Ženy 1967 a starší11
D4Dívky 2007 - 20089
CH2Chlapci 2011 - 20128
D3Dívky 2009 - 20107
CH3Chlapci 2009 - 20107
JZJuniorky 2000 - 20026
D2Dívky 2011 - 20125
CH4Chlapci 2007 - 20084
JMJunioři 2000 - 20024
D5Dívky 2005 - 20064
M60Muži 1957 a starší3
D6Dívky 2003 - 20043
KMMuži 1999 a starší - Koloběžky3
CH6Chlapci 2003 - 20043
CH1Chlapci 2013 a mladší1
D1Dívky 2013 a mladší1
KZŽeny 1999 a starší - Koloběžky1
Celkem přihlášených340

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba Star.č.
24.1.2017Adámek Jakub 1985 10 km M30 28.1.201764
1.3.2017Antoš Jan 1987 Glatt 5 km M 1.3.2017236
12.3.2017Antuš Erik 1976 SANUS HK 10 km M40 15.3.20172030
31.1.2017Aujeská Gabriela 1970 10 km Z40 2.2.201773
25.3.2017Avramov Valentýn 1972 10 km M40 30.3.20172111
25.3.2017Avramová Pavla 1971 10 km Z40 30.3.20172110
15.2.2017Babák Pavel 1985 Glatt 10 km M30 15.2.201799
12.1.2017Bagová Linda 1990 Glatt 10 km Z18 17.1.20172
16.3.2017Balcar Jaroslav 1975 10 km M40 21.3.20172064
4.3.2017Bedroš Roman 1988 RETIA 10 km M18 7.3.20172004
27.3.2017BERÁNEK Jan 2005 Beránci A5 CH5 31.3.201763
27.3.2017Beránková Lenka 2008 Beránci A4 D4 31.3.201748
6.3.2017Beránková Eva 1971 10 km Z40 16.3.20172006
23.2.2017Bezvoda Jaroslav 1952 AVT 10 km M60 28.2.2017135
8.3.2017Bláha Daniel 2006 A5 CH5 10.3.201754
19.12.2016Bláha Jiří 1975 Houmr Coowa team 10 km M40 24.12.201618
11.1.2017Bláha Jan 1974 10 km M40 13.1.201751
8.3.2017Bláhová Tereza 2009 Bláhovi A3 D3 10.3.201721
8.12.2016Bláhová Tereza 2007 TJ Sokol Hradec Králové A4 D4 21.12.201634
20.2.2017Blažej Jiří 1963 10 km M50 25.2.2017108
28.3.2017Boháč Jan 1981 RUN4FUN 10 km M30 30.3.20172145
26.3.2017Brádle Petr 1968 Dobrá Voda u Hořic 10 km M40 29.3.20172117
15.2.2017Braná Nikola 1996 5 km Z 17.2.2017220
19.2.2017Brixi Lukáš 1985 SRTG Hradec Králové 5 km M 24.2.2017222
28.12.2016Brožek David 1991 10 km M18 4.1.201739
27.2.2017Brunová Aneta 1990 10 km Z18 2.3.2017166
27.2.2017Brunová Jana 1967 10 km Z50 2.3.2017165
14.3.2017Brýdl Pavel 1980 Mizuno / Svetbehu.cz 10 km M30 14.3.20172038
18.3.2017Bulicek Michal 1989 GLATT 5 km M 18.3.2017252
10.1.2017Bulisová Eva 1984 10 km Z30 20.1.201744
24.3.2017Bürger Jaroslav 1966 DuPont 10 km M50 29.3.20172099
13.3.2017Buršík Michal 1990 10 km M18 14.3.201755
23.3.2017Čambal Filip 2011 A2 CH2 29.3.201713
21.12.2016Capoušek Miroslav 1970 3D Fitness Race Team 10 km M40 22.12.201624
18.3.2017Černá Stella 2009 A3 D3 22.3.201726
10.3.2017Černá Petra 1977 Hradecký expres 10 km Z40 11.3.20172017
28.12.2016Chmelař Michal 1981 10 km M30 3.1.201740
13.2.2017Chudoba Petr 1985 KB KM 15.2.201771
15.1.2017Cihlář Václav 2010 Cihlíci A3 CH3 16.1.201761
15.1.2017Cihlář Petr 1979 Cihlíci 10 km M30 16.1.201760
15.1.2017Cihlářová Adélka 2008 Cihlíci A4 D4 16.1.201735
26.2.2017Cimprichová Martina 1976 ŠLEMRGANG 5 km Z 1.3.2017233
27.2.2017Cink Martin 1994 10 km M18 11.3.2017163
19.2.2017Cink Tomáš 1987 10 km M30 22.2.2017104
19.2.2017Číž Josef 1971 10 km M40 21.2.2017105
28.2.2017Cutych Jakub 1991 10 km M18 3.3.2017178
18.12.2016Czagan Jan 1971 SDH Dědek 10 km M40 21.12.201616
6.3.2017Dachovský Radovan 1969 Tempo Malšovice 5 km M 8.3.2017242
16.12.2016dejmkova petra 1982 vokurka 5 km Z 19.12.2016204
8.2.2017Dlouhá Roberta 1971 Šlemrgang 5 km Z 14.2.2017217
11.1.2017Dogaru Vasil 1981 Rungo.cz 10 km M30 13.1.201735
4.3.2017Dohnal Martin 1962 Konečně společně 5 km M 7.3.2017240
8.2.2017Doležel Tomáš 1970 Šlemrgang 5 km M 15.2.2017218
21.3.2017Dryml Mojmír 1986 Hvězda SKP Pardubice 10 km M30 26.3.20172065
15.3.2017Dubják Petr 1970 Jiskra Zruč nad Sázavou 10 km M40 17.3.20172046
15.3.2017Dubják Ondřej 2003 Jiskra Zruč nad Sázavou A6 CH6 17.3.201767
9.3.2017Dušková Iveta 1988 SRTG Trutnov 10 km Z18 11.3.20172012
7.2.2017Dvořáková Martina 1984 šlemrgang 5 km Z 22.2.2017211
16.3.2017Ernestová Zuzana 1972 10 km Z40 21.3.20172056
16.3.2017Ernestová Viktoria 1998 10 km Z18 21.3.20172062
27.3.2017Ersepke Lubos 1980 IM Free 5 km M 30.3.2017267
9.2.2017Filipiová Žaneta 1989 Šlemrgang 5 km Z 24.2.2017219
28.3.2017Firkušný Martin 1982 Smiřice / Kingspan 5 km M 31.3.2017275
20.2.2017Gaisl Luboš 1985 ELEVEN RUN TEAM 10 km M30 20.2.2017112
26.12.2016Gál Jakub 1993 5 km M 29.12.2016207
9.3.2017Glos Petr 1987 Czech Extreme Team 10 km M30 11.3.20172011
28.3.2017Hájek Jakub 1994 10 km M18 30.3.20172144
7.2.2017Hajská Gabriela 1974 šlemrgang 5 km Z 10.2.2017210
24.2.2017Hála Slávek 2003 5 km JM 28.2.2017231
31.12.2016Halamka Petr 1971 Squadra 10 km M40 4.1.201721
21.2.2017Hálová Lucie 1979 5 km Z 24.2.2017224
24.2.2017Hálová Sabina 2006 5 km JZ 28.2.2017230
24.2.2017Hálová Sabina 2006 A5 D5 1.3.201752
27.2.2017Hamplová Kateřina 1999 10 km Z18 8.3.2017168
28.2.2017Hanl Vratislav 1974 SRK Borec 10 km M40 2.3.2017172
18.12.2016Harant Petr 1983 Sobotka 10 km M30 21.12.201614
28.1.2017Hartmanová Marcela 1970 AC GoMango Hogner 10 km Z40 31.1.201759
11.1.2017Haškovec Petr 1987 10 km M30 26.1.201752
20.2.2017Havel Lukáš 1982 10 km M30 21.2.2017106
20.2.2017Havelka Petr 1972 Eleven Run Team 10 km M40 20.2.2017115
22.2.2017Havrda Aleš 1986 Koloběžec Pardubice KB KM 4.3.201773
28.3.2017Hejtíková Gabriela 1981 10 km Z30 28.3.20172130
22.3.2017Hladík Václav 2006 Lískovice A5 CH5 24.3.201758
22.3.2017Hladík Vojtěch 2005 Lískovice A5 CH5 24.3.201757
22.3.2017Hladíková Andrea 1980 Lískovice 5 km Z 24.3.2017257
19.3.2017Hlobil Petr 1974 Šalamoun a královna ze Sáby 10 km M40 22.3.20172080
21.3.2017Hniková Romana 1992 5 km Z 24.3.2017254
24.3.2017Hodboď Radko 1958 10 km M50 29.3.20172108
24.3.2017Hodboďová Jiřina 1958 10 km Z50 29.3.20172107
20.2.2017Hofman František 1963 10 km M50 1.3.2017110
15.3.2017Holeček Mirek 1974 10 km M40 17.3.20172044
13.2.2017Holub Karel 1979 Run4Fun 10 km M30 25.2.201789
24.2.2017Homola Vladimír 1959 Glatt 5 km M 24.2.2017228
11.2.2017Homola Miloslav 1979 Running Brothers 10 km M30 21.2.201780
11.2.2017Homola Matej 2014 A1 CH1 21.2.20171
28.3.2017Houžvička Filip 2005 A5 CH5 31.3.201775
1.3.2017Houžvička Zbyněk 1975 10 km M40 4.3.2017192
26.3.2017Houžvičková Nikola 2003 A6 D6 31.3.201769
27.2.2017Houžvičková Kateřina 1979 10 km Z30 1.3.2017170
11.3.2017Hradilová Zina 1961 Bikesport HK 10 km Z50 17.3.20172021
16.3.2017Hrdinka Jirka 1982 Run4fun 10 km M30 25.3.20172053
1.1.2017Hrubeš Pavel 1980 10 km M30 3.1.201753
6.3.2017Hušek Pavel 1976 10 km M40 8.3.201717
13.3.2017Jakubcová Radka 1975 10 km Z40 21.3.20172033
9.3.2017Janáček Tomáš 2011 TOM A2 CH2 18.3.20179
9.3.2017Janáčková Kateřina 1975 TOM 10 km Z40 18.3.20172016
23.3.2017Janata Milan 1985 Run4fun/Salming 10 km M30 23.3.20172092
28.2.2017Janišová Petra 1976 MY2 10 km Z40 2.3.2017184
23.2.2017Jeřábková Iva 1967 Triatlon Býšť 10 km Z50 28.2.2017137
6.2.2017Jeriová Lenka 1987 5 km Z 8.2.2017209
6.12.2016Jiřička Miloš 1975 10 km M40 9.12.20168
28.12.2016Johnová Kamila 1989 10 km Z18 30.12.201637
20.3.2017Judová Petra 1975 Běhna z Trauče 10 km Z40 23.3.20172085
29.12.2016Kalaš Pavel 1979 10 km M30 30.12.201642
28.2.2017Kalmuk Halyna 1988 10 km Z18 2.3.2017171
15.3.2017Kamenický Tomáš 1985 10 km M30 23.3.20172043
24.2.2017Kasalová Anna 2008 Báječné děti v běhu A4 D4 28.2.201736
16.3.2017Kašpar Jiří 1984 kaspi 5 km M 18.3.2017248
27.2.2017Khýn Lukáš 1991 10 km M18 1.3.2017169
23.1.2017Klimešová Zuzka 1968 AC GoMango Hogner 10 km Z40 3.2.201763
25.3.2017KMentová Olga 1977 10 km Z40 30.3.20172109
13.3.2017Kmošková Ivana 1976 10 km Z40 21.3.20172031
2.2.2017Knížková Anna 2011 A2 D2 9.2.20173
2.2.2017Knížková Michaela 1986 5 km Z 9.2.2017201
19.3.2017Kodydek Tomáš 1978 TRICLUB Dobruška 10 km M30 24.3.20174
6.3.2017Kolářová Tereza 1995 5 km Z 8.3.2017243
27.3.2017Kopčil Jiří 2008 A4 CH4 30.3.201747
27.3.2017Kopčil Jan 2005 A5 CH5 29.3.201762
27.3.2017Kopčilová Markéta 1975 Run4fun 10 km Z40 29.3.20172119
28.3.2017Kopecký Aleš 1995 Run4fun 10 km M18 31.3.20172143
30.1.2017Kořínek Michal 1975 10 km M40 1.2.201772
13.3.2017Kořínek Martin 1963 10 km M50 15.3.20172036
15.2.2017Kovářová Monika 1965 10 km Z50 17.2.201797
13.1.2017Kozáková Denisa 1979 Hvězda Pardubice 10 km Z30 17.1.201754
8.2.2017Kratěnová Lucie 1992 šlemrgang 5 km Z 10.2.2017215
23.3.2017Krejčí Klára 1979 10 km Z30 25.3.20172089
23.3.2017Krejčí Natálie 2006 A5 D5 25.3.201759
8.2.2017Krejzová Kateřina 1991 šlemrgang 5 km Z 10.2.2017214
15.2.2017Krempa Milan 1963 AC Gomango Högner 10 km M50 21.2.2017102
14.2.2017Krempová Anna 1964 AC Gomango Högner 10 km Z50 21.2.201793
27.2.2017Křivohlávek Miroslav 1967 5 km M 28.2.2017235
22.2.2017Kubcová Šárka 1989 Koloběžec Pardubice KB KZ 2.3.201772
12.3.2017Kučerová Štěpánka 1987 Písek 10 km Z30 15.3.20172029
23.3.2017Kučerová Pavla 1983 AC GoMango Hogner 5 km Z 31.3.2017258
5.3.2017Kulíř Tomáš 1986 10 km M30 11.3.20172005
23.3.2017Kunrt Jaroslav 1975 10 km M40 25.3.20172094
20.3.2017Kupka Martin 2011 A2 CH2 22.3.201712
20.3.2017Kupková Tony 2008 A4 D4 22.3.201742
21.2.2017Kupková Slávka 1980 Atletická škola HK 5 km Z 7.3.2017202
23.2.2017Kuřík Josef 1971 Running Brothers 10 km M40 28.2.2017138
7.3.2017Ladman Niky 2011 A2 CH2 16.3.20178
7.3.2017Ladman Patrik 2009 A3 CH3 16.3.201720
28.3.2017Lášek Tomáš 1986 SK RN Hradec Králové 10 km M30 30.3.20172125
28.3.2017Lebeda Jan 2005 A5 CH5 31.3.201751
18.3.2017Ledvinka Jan 1995 10 km M18 23.3.20172072
18.3.2017Ledvinka Lubomír 1969 10 km M40 23.3.20172070
22.2.2017Letko Zbyněk 1988 HZS KHK UO Jičín 10 km M18 24.2.2017134
27.3.2017Lingová Michaela 1991 5 km Z 30.3.2017265
27.3.2017Linhartova Bára 1993 10 km Z18 27.3.20172124
28.3.2017Lochman Petr 1977 5 km M 31.3.2017272
26.2.2017Lorenc Tomáš 1978 10 km M30 2.3.2017159
26.2.2017Lorencová Andrea 1978 10 km Z30 2.3.2017158
21.2.2017Losman Miroslav 1951 10 km M60 28.2.2017120
22.3.2017Ludvík Jan 1975 10 km M40 24.3.20172088
25.3.2017Maceček Tomáš 1991 Light Bike Running Team 10 km M18 26.3.20172114
23.3.2017Machút Michal 1967 10 km M50 25.3.20172090
19.3.2017Macková Jaroslava 1973 Šalamoun a královna ze Sáby 10 km Z40 22.3.20172081
27.12.2016Maivald Matyáš 2009 HC Třebechovice A3 CH3 4.1.201717
27.12.2016Maivaldová Nikola 2012 A2 D2 4.1.20174
26.12.2016Malovcová Adéla 1999 5 km Z 4.1.2017206
12.12.2016Marek Martin 1974 5 km M 14.12.2016203
23.2.2017Matějcová Jitka 1968 Báječné ženy v běhu 10 km Z40 28.2.2017141
28.2.2017Mátlová Markéta 1985 10 km Z30 9.3.2017182
28.12.2016Matoulek Jiří 1972 10 km M40 4.1.201741
10.3.2017Michal Jakub 2012 Fajn Tým A2 CH2 14.3.201710
24.2.2017Mikulková Radka 1984 Glatt 10 km Z30 24.2.2017151
28.3.2017Mísař Martin 1973 MusardTeam Mladá Boleslav 5 km M 30.3.2017268
28.3.2017Mísařová Petra 1972 MusardTeam Mladá Boleslav 5 km Z 30.3.2017269
20.12.2016Modlíková Hana 1962 5 km Z 22.12.2016205
28.3.2017Mohs Markus 1970 10 km M40 31.3.20172129
3.3.2017Moník Petr 1977 UH HK 10 km M40 7.3.2017199
23.12.2016Moravec David 1999 10 km M18 28.12.201628
28.2.2017Motl Jan 1976 Hradecký amatér 10 km M40 28.2.2017175
28.3.2017Mottl Roman 1966 5 km M 28.3.2017271
28.2.2017Mottlová Lucie 2003 A6 D6 2.3.201766
28.2.2017Mottlová Tereza 2006 A5 D5 2.3.201753
16.2.2017Mottlová Lenka 1973 šlemrgang 5 km Z 2.3.2017221
24.2.2017Navrátil Vlastimil 1955 10 km M60 28.2.2017147
13.3.2017Nechanická Karin 1976 10 km Z40 15.3.20172034
27.3.2017Nejman Jiří 1992 TevNaPlech 5 km M 29.3.2017264
28.2.2017Němeček Vratislav 1973 MY2 10 km M40 2.3.2017180
26.3.2017Novák Jan 2003 A6 CH6 30.3.201768
26.3.2017Novák Karel 1964 10 km M50 30.3.20172116
24.3.2017Nováková Zuzana 2013 Habřina A1 D1 30.3.20172
24.3.2017Nováková Aneta 2011 Habřina A2 D2 30.3.201714
21.2.2017Novotná Renata 1976 báječné ženy v běhu 10 km Z40 1.3.2017125
21.2.2017Novotná Irena 1978 Šlemrgang II. 5 km Z 28.2.2017223
22.3.2017Novotná Denisa 1992 Mokrý banditi 5 km Z 24.3.2017256
14.3.2017Novotná Tereza 2005 báječné ženy v běhu 10 km Z18 21.3.20172040
28.3.2017Novotná Nelly 2006 TJ sokol HK A5 D5 30.3.201764
28.3.2017Novotný David Michael 2004 A6 CH6 31.3.201770
19.3.2017Novotný David 1987 Mokrý Banditi 10 km M30 22.3.20172071
21.2.2017Novotný Roman 1966 10 km M50 1.3.2017126
28.3.2017Páblová Aneta 2000 5 km JZ 31.3.2017274
21.3.2017Pasák Petr 1982 5 km M 29.3.2017255
16.1.2017Paulovič Ladislav 1976 10 km M40 20.1.201762
22.2.2017Pavlásková Romana 1976 Romča 10 km Z40 28.2.2017129
26.12.2016Pavlíková Tereza 1989 10 km Z18 30.12.201629
26.2.2017Pavlíková Dagmar 1959 10 km Z50 28.2.2017154
19.1.2017Pavlovcová Barbora 2012 A2 D2 31.1.20176
3.3.2017Pavlovec Lukáš 1989 SITA CZ Jihlava 10 km M18 4.3.2017197
19.1.2017Pavlovec Ondrej 1984 Kukleny 10 km M30 31.1.201756
21.3.2017Pelant Michal 1969 GLATT KB KM 21.3.201774
24.3.2017Pelikán Pavel 1988 GrupaVrdy 10 km M18 29.3.20172100
24.3.2017Pelikánová Kristina 1997 GrupaVrdy 10 km Z18 29.3.20172103
16.3.2017Petr Tomáš 1970 10 km M40 21.3.20172058
24.2.2017Petr Jan 1998 Ještětice 10 km M18 28.2.2017146
3.3.2017Petronyuk Viktor 1960 TJ CZU Praha 10 km M50 8.3.20172003
26.2.2017Picek Karel 1963 Glatt 10 km M50 26.2.2017157
20.3.2017Pickova Rebeka 2009 www.seakayakHK.cz A3 D3 21.3.201727
27.3.2017Pidanič Michal 1987 10 km M30 30.3.20172121
30.12.2016Pištorová Tereza 1980 5 km Z 3.1.2017208
9.3.2017Pitašová Petra 1982 5 km Z 15.3.2017245
21.2.2017Podškubka Viktor 1973 Eleven Run Team 10 km M40 21.2.2017116
24.2.2017Pohl Jaroslav 1986 Ještětice 10 km M30 28.2.2017143
11.1.2017Polan Michal 1981 KC Kutná Hora 10 km M30 17.1.201747
25.3.2017Popelkova Michaela 2010 A3 D3 29.3.201729
17.3.2017Pospíšil Daniel 2010 A3 CH3 29.3.201724
17.3.2017Pospíšilová Aneta 2007 A4 D4 29.3.201740
17.3.2017Pospíšilová Barbora 1979 5 km Z 29.3.2017251
18.3.2017Pradáč Jan 1991 10 km M18 21.3.20172074
2.3.2017Prchlík Jindřich 1969 Wolfiho smečka 10 km M40 7.3.2017193
20.3.2017Preclík Pavel 2006 Sokol Lično A5 CH5 30.3.201755
19.3.2017Přibylová Adéla 1983 10 km Z30 22.3.20172079
3.3.2017Procházka Jaroslav 1979 10 km M30 3.3.2017195
21.3.2017Pšenička Jiří 1968 Fajn Tým 10 km M40 29.3.20172086
22.2.2017Pultarová Veronika 2001 šlemrgang 5 km JZ 24.2.2017229
5.12.2016Radoň Luboš 1981 10 km M30 6.12.20167
26.3.2017Raim Ladislav 2009 Nový Hradec A3 CH3 29.3.201730
12.2.2017Rejmanová Tereza 2004 A6 D6 23.2.201765
8.2.2017Riško Halyna 1970 5 km Z 21.2.2017216
23.2.2017Ritter Tomáš 1973 RUN4FUN 10 km M40 25.2.2017139
27.2.2017ROLENCOVÁ DAGMAR 1971 10 km Z40 1.3.2017161
1.3.2017Rudolfová Jana 1971 BAK SEAL 6TEAM 10 km Z40 8.3.2017191
28.2.2017Ságner Roman 1972 10 km M40 8.3.2017173
3.3.2017Ságnerová Anna 2004 5 km JZ 9.3.2017238
3.3.2017Ságnerová Eliška 2005 5 km JZ 9.3.2017239
24.3.2017Šalamon Adam 1990 Mokrý banditi 5 km M 29.3.2017261
16.3.2017Samberger Karel 1958 gerlov 10 km M50 18.3.20172063
16.3.2017Samberger Martin 2000 gerlov 5 km JM 18.3.2017249
16.3.2017Šambergerová Barbora 1997 gerlov 5 km Z 18.3.2017250
16.3.2017Schmidt Matěj 2008 FK Vysoká nad Labem A4 CH4 18.3.201739
16.3.2017Schmidt Vojtěch 2011 FK Vysoká nad Labem A2 CH2 18.3.201711
24.3.2017Schubertová Monika 1974 SK ŘEKA 5 km Z 31.3.2017262
12.2.2017Šebek Martin 1983 10 km M30 14.2.201781
5.2.2017Sháněl Martin 1973 DuPont CZ 10 km M40 7.2.201774
5.3.2017Šilhavá Kristýna 1994 5 km Z 9.3.2017241
26.12.2016Šimák Jan 1983 10 km M30 7.1.201732
26.12.2016Šimáková Klára 1983 10 km Z30 7.1.201734
22.2.2017Škaldová Hana 1979 GLATT 10 km Z30 22.2.2017131
21.2.2017Škaloud Jakub 1991 GrupaVrdy 10 km M18 23.2.2017128
15.2.2017Skořepová Tereza 1978 10 km Z30 15.2.201794
27.3.2017Slabihoud Pavel 2010 A3 CH3 30.3.201731
27.3.2017Slabihoud Aleš 2010 A3 CH3 30.3.201733
27.3.2017Slabihoudová Tereza 2007 A4 D4 30.3.201745
21.2.2017Sláma Petr 2000 5 km JM 24.2.2017226
21.2.2017Sláma Martin 1968 SPORTVISIO.cz 10 km M40 28.2.2017123
21.2.2017Sláma Jiří 2000 5 km JM 24.2.2017225
17.2.2017Šlambora Jakub 1981 AC Gomango Högner 10 km M30 21.2.2017103
24.2.2017Šlesingrová Markéta 1992 10 km Z18 1.3.2017153
17.3.2017Snopek Vladimír 1977 10 km M40 21.3.20172066
19.3.2017Sobotka Vlastimil 1999 10 km M18 28.3.20172077
12.3.2017Špaček Michal 1991 Matěj Košťál, Christian Grym 10 km M18 21.3.20172028
28.3.2017Špačková Veronika 2002 5 km JZ 31.3.2017273
19.2.2017Šrytr Dominik 2005 Sokol HK A5 CH5 21.2.201750
27.3.2017Staffa Daniel 2006 A5 CH5 30.3.201761
14.3.2017staffa pavel 1975 10 km M40 17.3.20172039
27.3.2017Staffa Dominik 2007 A4 CH4 30.3.201746
27.3.2017Štěpová Adéla 1993 10 km Z18 30.3.20172123
8.3.2017Stránská Adéla 1991 Iscarex Česká Třebová 10 km Z18 9.3.20172007
15.3.2017Stránská Magda 1971 Iscarex Česká Třebová 10 km Z40 17.3.20172051
2.3.2017Stránská Zuzana 1977 Šlemrgang 5 km Z 4.3.2017237
15.3.2017Stránský Aleš 1960 Iscarex Česká Třebová 10 km M50 17.3.20172050
3.3.2017Strejček Pavel 1959 TESTR running team 10 km M50 9.3.2017200
28.3.2017Strejčková Anna 1990 TESTR running team 10 km Z18 30.3.20172142
3.3.2017Strejčková Zuzana 1962 TESTR running team 10 km Z50 9.3.20172001
26.3.2017Stříbrná Lenka 1986 5 km Z 31.3.2017263
24.3.2017Strzepeková Lucie 1984 5 km Z 31.3.2017260
30.12.2016Šulanová Marie 1982 Running Brothers 10 km Z30 5.1.201745
24.3.2017Šulc Adam 2007 Dětské centrum Ostroměř A4 CH4 25.3.201743
1.3.2017Švarcová Martina 1965 Olfin car ski team 10 km Z50 14.3.2017189
20.2.2017Sviták Pavel 1970 10 km M40 23.2.2017114
24.2.2017Švorc Jiří 1983 Ještětice 10 km M30 28.2.2017142
21.12.2016Tamchynova Marcela 1962 Máca Prelouc 10 km Z50 29.12.201627
20.3.2017Tesař Milan 1971 10 km M40 22.3.20172083
8.3.2017Tkáč Ján 1973 10 km M40 11.3.20172008
12.12.2016Tojnar Václav 1976 Running Brothers 10 km M40 13.12.201613
13.3.2017Tojnar Pavel 1973 Tojnarovi 10 km M40 15.3.20172037
13.3.2017Tojnarová Zuzana 1983 Tojnarovi 5 km Z 16.3.2017247
13.3.2017Tojnarová Sofie 2007 A4 D4 15.3.201737
13.3.2017Tojnarová Natálie 2010 A3 D3 15.3.201723
26.12.2016Tomáš Zdeněk 1971 Triatlon Býšť 10 km M40 29.12.201630
23.3.2017Tomáš Zdeněk 1976 GoMango/Högner/Avenier 10 km M40 30.3.20172093
25.2.2017Tomášková Jana 1980 Báječné ženy v běhu 5 km Z 28.2.2017232
27.3.2017Tomášová Bára 2008 Bike&Run Team Stará Paka A4 D4 30.3.201749
6.2.2017Tomášová Denisa 1988 5 km Z 17.2.2017213
27.3.2017Tomášová Klára 2011 Bike&Run Team Stará Paka A2 D2 30.3.201715
24.2.2017Tóthová Eva 1995 10 km Z18 2.3.2017150
26.12.2016Trávníček Marek 1976 10 km M40 29.12.201631
16.2.2017Trojan Lubomír 1991 10 km M18 17.2.20173
15.2.2017Trousilová Pavlína 1969 AC Gomango-Högner 10 km Z40 18.2.2017101
8.2.2017Trynerová Věra 1960 Emporio exclusive s.r.o. 10 km Z50 11.2.201778
20.2.2017Učíková Michaela 1990 Šlemrgang 10 km Z18 23.2.2017109
27.1.2017Ulč Jiří 1974 10 km M40 31.1.201768
26.2.2017Urbanec Vojtěch 1992 Glatt 5 km M 26.2.2017234
9.3.2017Urbanová Petra 1995 5 km Z 14.3.2017244
22.3.2017Valeš Jonáš 2006 A5 CH5 22.3.201756
11.1.2017Vaněk Tomáš 2011 A2 CH2 12.1.20175
28.3.2017Vaníková Zuzana 1992 10 km Z18 31.3.20172128
11.1.2017Vaňková Karolína 2009 A3 D3 12.1.201718
11.1.2017Vaňková Lucie 1979 10 km Z30 12.1.201749
27.2.2017Věříšová Jaroslava 1970 10 km Z40 2.3.2017160
22.2.2017Vetchý Jan 1985 Iscarex Česká Třebová 10 km M30 4.3.2017133
6.2.2017Vít Jiří 1979 TONDA Sport Prušánky 10 km M30 11.2.201776
19.1.2017Volný Jan 1990 Baka gaijin 10 km M18 24.1.20171
17.3.2017Vomacka Josef 1977 10 km M40 21.3.20172067
17.3.2017Vomáčková Lucie 1976 10 km Z40 27.3.20172069
28.2.2017Vorisek Petr 1977 10 km M40 2.3.2017176
19.3.2017Vosahlo Pavel 1975 5 km M 21.3.2017253
7.12.2016Žabčík Marek 1980 10 km M30 7.12.20169
21.12.2016Záleská Gabriela 1992 Fort CTC 10 km Z18 22.12.201625
15.3.2017Záruba Martin 1976 MěÚ DKnL 10 km M40 21.3.20172041
13.2.2017Zavřelová Barbora 1992 Zavři Němčice 10 km Z18 15.2.201787
13.2.2017Zavřelová Jana 1968 Zavři Němčice 10 km Z40 15.2.201783
1.12.2016Zezulka Zdeněk 1973 Běh pro radost 10 km M40 2.12.20165
9.3.2017Žilková Tereza 1990 GoMango 10 km Z18 21.3.20172014
25.2.2017Zokić Marko 2012 A2 CH2 10.3.20177
25.2.2017Zokić Andrea 2010 A3 D3 10.3.201719
27.12.2016Zoubek Michal 1973 Poolservis 10 km M40 29.12.201636
21.2.2017Zuskinova Martina 1978 10 km Z30 23.2.2017127

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.