Sportvisio

Přihl. jméno
nebo číslo
Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
 

Startovní listina ELEVEN PŮLMARATON ČESKÝ RÁJ 2017

Statistika přihlášených

Trať
D21,1 km216
K11 km35
A3A36
A4A44
A5A53
A2A22
A1A11
A6A61
Kategorie
M40Muži 1968 - 197748
M30Muži 1978 - 198746
Z30Ženy 1978 - 198737
Z40Ženy 1968 - 197730
ZŽeny 29
Z18Ženy 1988 - 199920
M18Muži 1988 - 199916
M50Muži 1958 - 19679
Z50Ženy 1967 a starší8
MMuži 6
D3Dívky 2009 - 20104
D5Dívky 2005 - 20063
Ch4Chlapci 2007 - 20082
M60Muži 1957 a starší2
CH3Chlapci 2009 - 20102
D4Dívky 2007 - 20082
D2Dívky 2011 - 20121
CH2Chlapci 2011 - 20121
D6Dívky 2003 - 20041
CH1Chlapci 2013 a mladší1
Celkem přihlášených268

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
29.12.2016Ambrúžová Simona 1980 Jilemnické nebe 21,1 km Z30 31.12.2016
26.4.2017Andrade Telmo 1974 Terronska UTD 11 km M 4.5.2017
31.5.2017Babovák Radim 1975 Running Man a Team 11 km M 2.6.2017
25.12.2016Bačkovská Petra 1978 21,1 km Z30 28.12.2016
6.1.2017Badová Zdeňka 1978 SK Šráni Frámka 11 km Z 20.1.2017
29.5.2017Baladránová Romana 1969 21,1 km Z40 9.6.2017
20.4.2017Baliczová Daniela 1977 21,1 km Z40 25.4.2017
4.5.2017Balušík Michal 1973 21,1 km M40 6.5.2017
16.3.2017Bareš Jakub 1988 Miku 21,1 km M18 1.4.2017
9.6.2017Barochovská Andrea 1976 SVVAT 21,1 km Z40 20.6.2017
14.6.2017Bartošová Ivana 1987 SK KOURA PRAHA 21,1 km Z30 16.6.2017
25.12.2016Behenský Jan 1991 21,1 km M18 28.12.2016
11.1.2017Beránek Bořivoj 1979 21,1 km M30 21.1.2017
18.5.2017Bienová Lenka 1973 21,1 km Z40 23.5.2017
26.2.2017Bilek Vladislav 1975 KPB 21,1 km M40 1.3.2017
17.1.2017Bílek Jiří 1974 21,1 km M40 20.1.2017
18.1.2017Bílková Eliška 2007 A4 D4 20.1.2017
18.1.2017Bílková Kateřina 2006 A5 D5 20.1.2017
12.5.2017Bláha Martin 1971 lk mělník 21,1 km M40 25.5.2017
5.4.2017Bočková Lucie 1982 21,1 km Z30 11.4.2017
18.5.2017Bohatová Jana 1981 21,1 km Z30 20.5.2017
18.5.2017Bohatová Tereza 1983 21,1 km Z30 20.5.2017
14.4.2017Bonková Petra 1985 11 km Z 19.4.2017
11.4.2017Brinkman Jarka 1977 Gomango 21,1 km Z40 13.4.2017
17.5.2017Budaj Oliver 2016 Hurrá team A1 CH1 24.5.2017
17.5.2017Budaj Radoslav 1986 Hurrá team 21,1 km M30 24.5.2017
12.6.2017Bulisová Eva 1984 21,1 km Z30 22.6.2017
27.5.2017Čabelová Lenka 1974 21,1 km Z40 30.5.2017
4.1.2017Čermáková Šárka 1983 11 km Z 12.1.2017
2.1.2017Červenka Jiří 1983 21,1 km M30 4.1.2017
22.4.2017Chocholoušová Jitka 1981 Pandovic 21,1 km Z30 25.4.2017
14.6.2017Churaň Radek 1988 Kopanda Team 21,1 km M18 17.6.2017
23.2.2017Cingl Ondřej 1983 21,1 km M30 25.2.2017
19.4.2017Čožíková Dagmar 1979 21,1 km Z30 21.4.2017
3.1.2017Čuda Pavel 1968 SK Šráni Framka 11 km M 17.1.2017
7.3.2017Daliborová Ivana 1970 11 km Z 9.3.2017
20.1.2017Devátý Zdeněk 1996 21,1 km M18 25.1.2017
11.1.2017Dlasková Diana 1973 11 km Z 25.1.2017
22.4.2017Dneboský František 1980 Terronská UTD 11 km M 26.4.2017
5.5.2017Domalípová Eva 1983 21,1 km Z30 11.5.2017
22.4.2017Dostál Michal 1982 Pandovic 21,1 km M30 25.4.2017
30.5.2017Doubek Vladimír 1969 21,1 km M40 1.6.2017
11.6.2017Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice 21,1 km M40 12.6.2017
25.5.2017Drbohlav Michal 1992 21,1 km M18 26.5.2017
15.6.2017Ďuranová Veronika 1989 21,1 km Z18 nezaplaceno
20.2.2017Dusbabová Radka 1983 21,1 km Z30 22.2.2017
24.4.2017Dušková Adéla 2004 Milovičtí běžci A6 D6 27.4.2017
1.1.2017Ebelová Alena 1990 AT LTM 21,1 km Z18 4.1.2017
1.5.2017Edrová Petra 1982 Bad Girls 21,1 km Z30 6.5.2017
23.3.2017Fiala Jiří 1956 21,1 km M60 25.3.2017
26.2.2017Fiedler Steffen 1968 Stuttgart 21,1 km M40 1.3.2017
29.4.2017Fišerová Markéta 1979 MP Mahonyroach 21,1 km Z30 10.5.2017
29.12.2016Fridrich Jan 1983 SRTG Kladno 21,1 km M30 31.12.2016
16.3.2017Fučík Pavel 1979 Milovičtí běžci 21,1 km M30 22.3.2017
20.2.2017Gittlerová Jana 1973 BK Manušice 11 km Z 23.2.2017
27.4.2017Gombik Josef 1978 21,1 km M30 29.4.2017
10.3.2017Grebennikov Boris 1972 Estoy Loco 21,1 km M40 15.3.2017
13.3.2017Grof Tom 2007 KPB Bylany A4 Ch4 22.3.2017
13.3.2017Grof Tomáš 1976 KPB Bylany 21,1 km M40 22.3.2017
13.3.2017Grofová Gábi 2009 KPB Bylany A3 D3 22.3.2017
13.3.2017Grofová Gabriela 1976 KPB Bylany 11 km Z 22.3.2017
23.3.2017Hajicek David 1980 21,1 km M30 31.3.2017
28.5.2017Hakenová Kateřina 1972 Milovičtí běžci 11 km Z 30.5.2017
31.12.2016Halíková Denisa 1995 11 km Z 3.1.2017
18.12.2016Harant Petr 1983 Sobotka 21,1 km M30 22.12.2016
22.1.2017Havlena Jaroslav 1977 MB 21,1 km M40 25.1.2017
31.5.2017Herrmannová Petra 1975 21,1 km Z40 3.6.2017
9.5.2017Hlaváčková Hana 1977 21,1 km Z40 24.5.2017
27.3.2017Holdova Kamila 1981 21,1 km Z30 1.4.2017
7.1.2017Holý Jakub 1988 Lumpi u pumpy 21,1 km M18 17.1.2017
28.5.2017Honzová Petra 1994 11 km Z 30.5.2017
10.5.2017Horska Petra 1983 21,1 km Z30 13.5.2017
23.12.2016Hozák Dan 1981 STPA CZ 21,1 km M30 5.1.2017
1.3.2017Hrdinová Jana 1988 11 km Z 7.3.2017
24.4.2017Hronek Tomáš 1975 21,1 km M40 29.4.2017
6.2.2017Hrušková Darina 1975 ISCAREX Česká Třebová 21,1 km Z40 9.2.2017
25.3.2017Hruskova Sylvie 1978 21,1 km Z30 5.4.2017
25.4.2017Hudeček JIří 1973 21,1 km M40 26.4.2017
6.4.2017Hurbánková Romana 1984 21,1 km Z30 14.4.2017
22.1.2017Hynek Michal 1975 21,1 km M40 31.1.2017
25.5.2017Jahelka Aleš 1983 Hradecké střely 21,1 km M30 27.5.2017
10.3.2017Janata Tomáš 1970 21,1 km M40 14.3.2017
23.5.2017Janda Jiri 1970 Milovičtí běžcí 21,1 km M40 31.5.2017
20.6.2017Janečková Jana 1965 21,1 km Z50 nezaplaceno
15.5.2017Jelínková Hana 1978 Bad girls 21,1 km Z30 15.5.2017
12.4.2017Ježková Jitka 1976 21,1 km Z40 13.4.2017
6.12.2016Jiřička Miloš 1975 21,1 km M40 9.12.2016
2.1.2017Josková Jana 1983 21,1 km Z30 4.1.2017
18.2.2017Jüptner Maxmilián 2009 ROYAL BAY A3 CH3 22.2.2017
18.2.2017Jüptner Petr 1978 SC Alemannia Fuchsberg 21,1 km M30 22.2.2017
1.4.2017Kainarová Zora 2008 A4 D4 5.4.2017
1.4.2017Kainarová Zita 2009 A3 D3 5.4.2017
1.4.2017Kainarová Andrea 1971 21,1 km Z40 5.4.2017
26.4.2017Kaněvová Eva 1969 21,1 km Z40 3.5.2017
23.5.2017Kára Vladimír 1962 AC-Patřín 21,1 km M50 27.5.2017
18.4.2017Káralová Denisa 1976 11 km Z 21.4.2017
12.6.2017Karl Christian Karl 1990 Skoda Trainee 21,1 km M18 15.6.2017
3.5.2017Kaška Filip 1971 DUKASE 21,1 km M40 9.5.2017
11.4.2017kasparova pavlina 1982 21,1 km Z30 19.4.2017
27.5.2017Katolická Markéta 1977 Sk Luštěnice 2012 11 km Z 1.6.2017
27.5.2017Katrin Stoelzel 1966 HSV Weimar 21,1 km Z50 31.5.2017
19.6.2017Kilianová Dagmar 1976 21,1 km Z40 20.6.2017
30.1.2017Kletečka Petr 1977 21,1 km M40 1.2.2017
18.4.2017Klouček Richard 1965 21,1 km M50 19.4.2017
12.5.2017Knespl Pavel 1980 21,1 km M30 15.5.2017
2.2.2017Knížková Anna 2011 A2 D2 9.2.2017
10.5.2017Kočí Vojtěch 1977 SK BOX Mělník 21,1 km M40 17.5.2017
31.5.2017Konta Roman 1980 21,1 km M30 2.6.2017
24.4.2017Kopecká Rozálie Emma 2009 Altus Pons A3 D3 3.5.2017
12.6.2017Kopecký Aleš 1978 Altus Pons 21,1 km M30 15.6.2017
24.4.2017Kopecký Matyáš 2007 Altus Pons A4 Ch4 3.5.2017
12.5.2017Kopecký Robert 1969 21,1 km M40 15.5.2017
3.1.2017Košťálová Olga 1977 21,1 km Z40 5.1.2017
16.4.2017Koubek Vladan 1975 21,1 km M40 26.4.2017
24.5.2017Kozdera Aleš 1990 21,1 km M18 26.5.2017
4.1.2017Kratochvíl Jiří 1992 21,1 km M18 11.1.2017
25.5.2017kratochvílová lenka 1968 medila 11 km Z 7.6.2017
14.3.2017Kubín Štěpán 1978 Běžci na Hodinářce 21,1 km M30 18.3.2017
16.5.2017Kudrna Michal 1974 21,1 km M40 18.5.2017
16.5.2017Kudrnová Barbora 2002 21,1 km Z18 18.5.2017
22.3.2017Kulhavy Vaclav 1975 21,1 km M40 23.3.2017
24.5.2017Kužel Jiří 1975 SK Šráni Frámka 11 km M 27.5.2017
7.2.2017Kvasnica Miloš 1972 21,1 km M40 14.2.2017
3.4.2017Kybal Petr 1981 Vasa Pasa 21,1 km M30 5.4.2017
1.6.2017Kysela Olda 1979 Bike and Ski Bakajda 21,1 km M30 9.6.2017
18.12.2016Latislavova Eva 1973 eleven run team 21,1 km Z40 30.12.2016
28.5.2017Libnarová Pavla 1976 21,1 km Z40 30.5.2017
1.1.2017Lustyk Tomáš 1985 AT LTM 21,1 km M30 4.1.2017
15.6.2017Macháček Karel 2012 A2 CH2 nezaplaceno
15.6.2017Macháčková Zuzana 1977 21,1 km Z40 nezaplaceno
15.6.2017Macháčková Tereza 2010 A3 D3 nezaplaceno
1.1.2017Mahdalová Hanka 1972 21,1 km Z40 6.1.2017
12.6.2017Majerová Kateřina 1979 Báječné ženy v běhu 21,1 km Z30 12.6.2017
11.4.2017Maláčová Monika 1982 Milovičtí běžci 21,1 km Z30 13.4.2017
24.4.2017Malý Martin 1987 21,1 km M30 3.5.2017
11.5.2017Malzer Petr 1980 21,1 km M30 23.5.2017
29.5.2017Marek Michal 1985 21,1 km M30 31.5.2017
2.3.2017Maruna Robert 1978 Rozběháme Uherské Hradiště 21,1 km M30 6.3.2017
7.5.2017Maryšlerová Monika 1974 21,1 km Z40 11.5.2017
20.5.2017Mašata Marek 1970 21,1 km M40 23.5.2017
18.2.2017Matějíček Jan 2009 A3 CH3 25.2.2017
18.2.2017Matějíčková Ema 2006 A5 D5 25.2.2017
18.2.2017Matějíčková Martina 1976 21,1 km Z40 25.2.2017
7.3.2017Matějka David 1975 Okrašlovací spolek Rohatsko 21,1 km M40 9.3.2017
26.4.2017Matthews Doug 1964 Terronska UTD 21,1 km M50 28.4.2017
27.5.2017Matthias Stoelzel 1966 HSV Weimar 21,1 km M50 31.5.2017
25.1.2017Mikešová Jana 1991 Sokol Nová Paka 21,1 km Z18 8.2.2017
9.6.2017Mišák Milan 1963 Brno 21,1 km M50 15.6.2017
30.12.2016Mochán Petr 1986 Mokrovraty 21,1 km M30 3.1.2017
13.5.2017Mulačová Tereza 1989 21,1 km Z18 19.5.2017
16.3.2017Nádherová Michaela 1987 Miku 21,1 km Z30 1.4.2017
15.5.2017Nemcova Klara 1990 21,1 km Z18 22.5.2017
28.2.2017Neškudlová Radka 1990 11 km Z 4.3.2017
15.4.2017Nesvadbová Tereza 1996 21,1 km Z18 16.4.2017
23.2.2017Nevečeřalová Michaela 1990 MáslaLiberec 21,1 km Z18 28.2.2017
14.4.2017Nezbeda Tomáš 1985 21,1 km M30 19.4.2017
30.12.2016Nosková Daniela 1997 D&D 11 km Z 3.1.2017
4.4.2017Novák Antonín 1962 Remy team 21,1 km M50 6.4.2017
23.4.2017Novák Pavel 1981 21,1 km M30 26.4.2017
10.5.2017Novotná Ivana 1968 21,1 km Z40 16.5.2017
17.5.2017Novotná Renata 1976 báječné ženy v běhu 11 km Z 24.5.2017
17.5.2017Novotná Tereza 1999 báječné ženy v běhu 11 km Z 19.5.2017
17.5.2017Novotný Roman 1966 11 km M 24.5.2017
3.4.2017Novotný Filip 1977 Klenečská 21,1 km M40 5.4.2017
7.1.2017Novotný Luboš 1983 Lumpi u pumpy 21,1 km M30 17.1.2017
31.5.2017Nožičková Barbora 1988 11 km Z 2.6.2017
31.5.2017Odehnalová Marie 1979 11 km Z 6.6.2017
31.5.2017Palowski Marek 1968 21,1 km M40 2.6.2017
20.4.2017Pánková Christiane 1978 21,1 km Z30 22.4.2017
27.5.2017Pasquier Guillaume 1970 21,1 km M40 30.5.2017
28.1.2017Pavelka Radek 1966 21,1 km M50 1.2.2017
17.6.2017Pavelka Michal 1980 21,1 km M30 21.6.2017
29.5.2017Petra Víchová 1974 Báječné ženy v běhu 21,1 km Z40 1.6.2017
23.4.2017Pisková Ilona 1978 Mont Blanc 21,1 km Z30 26.4.2017
3.1.2017Pitthard Zdeněk 1961 STPA CZ 21,1 km M50 5.1.2017
5.5.2017Pňovská Jitka 1958 21,1 km Z50 10.5.2017
22.5.2017Pohl Marek 1984 Gama 21,1 km M30 31.5.2017
22.5.2017Pohlová Gabriela 1982 Gama 21,1 km Z30 31.5.2017
16.5.2017Polák Jan 1983 21,1 km M30 19.5.2017
23.4.2017Polák Jan 1981 21,1 km M30 26.4.2017
31.5.2017Pospíšil Jaroslav 1978 Bike&Run Team Stará Paka 21,1 km M30 13.6.2017
6.12.2016Příhoda Martin 1979 MEDUNA kalírna 21,1 km M30 7.12.2016
23.3.2017Prokopová Lenka 1989 21,1 km Z18 31.3.2017
13.5.2017Prokůpek Luděk 1955 AO TJ Doksy 21,1 km M60 18.5.2017
21.6.2017Prunerová Magdaléna 1975 11 km Z nezaplaceno
23.1.2017Pšenička Jaroslav 1977 21,1 km M40 26.1.2017
22.5.2017Ptáčková Michaela 1991 Sokol Podlázky 21,1 km Z18 26.5.2017
12.4.2017Ptáčková Radmila 1971 Sokol Podlázky 21,1 km Z40 26.4.2017
17.4.2017Řádová Barbora 1990 21,1 km Z18 22.4.2017
18.5.2017Rapčák Láďa 1970 Hostinec U Tří pírek 21,1 km M40 25.5.2017
17.4.2017Rathouský Václav 1989 21,1 km M18 22.4.2017
14.5.2017Řeháčková Ivana 1990 21,1 km Z18 16.5.2017
17.5.2017Řezáč Jan 1978 Podolští běžci 21,1 km M30 19.5.2017
12.5.2017Řezáčová Klára 1978 Podolští běžci 21,1 km Z30 18.5.2017
27.12.2016Richtrova Helena 1972 Gomango 21,1 km Z40 30.12.2016
15.5.2017Ritter Tomáš 1973 RUN4FUN 21,1 km M40 17.5.2017
18.3.2017Roblíková Markéta 1974 Milovičtí běžci ;) 21,1 km Z40 22.3.2017
19.5.2017Roleček Ladislav 1984 Litomyšl 21,1 km M30 24.5.2017
4.4.2017Rozsívalová Markéta 1978 11 km Z 6.4.2017
19.3.2017Rubáš Jan 1980 Milovičtí běžci 21,1 km M30 22.3.2017
24.4.2017Sedláčková Martina 1979 Milovičtí běžci 21,1 km Z30 27.4.2017
29.4.2017Seidl Tomáš 1993 21,1 km M18 3.5.2017
30.1.2017Simandl Ondřej 1993 Dvojčátka 21,1 km M18 1.2.2017
30.1.2017Simandl Radek 1993 Dvojčátka 21,1 km M18 1.2.2017
11.1.2017Šipka Lukáš 1988 21,1 km M18 13.1.2017
15.4.2017Skořepa Petr 1981 Tj Vochov 21,1 km M30 19.4.2017
23.5.2017Skrbková Nikola 1990 11 km Z 26.5.2017
9.6.2017Slavíčková Renata 1975 21,1 km Z40 13.6.2017
28.5.2017Slavíková Martina 1963 21,1 km Z50 30.5.2017
20.4.2017Smolová Michaela 1986 21,1 km Z30 28.4.2017
31.5.2017Smrčková Kateřina 1984 21,1 km Z30 14.6.2017
25.12.2016Sopek Tomas 1976 21,1 km M40 29.12.2016
31.5.2017Šperk Michal 1992 21,1 km M18 2.6.2017
17.5.2017Šperlingová Michaela 1987 Hurrá team 21,1 km Z30 24.5.2017
25.12.2016Špínová Eva 1979 Pathfinder 21,1 km Z30 28.12.2016
9.5.2017Sprostá Kristýna 1990 11 km Z 11.5.2017
21.6.2017Šrejberová Ludmila 1980 VTT 21,1 km Z30 nezaplaceno
2.4.2017stejskal vojtech 1974 slovan vesec 21,1 km M40 5.4.2017
31.3.2017Stezka Václav 1969 21,1 km M40 5.4.2017
31.3.2017Stezková Jana 1966 21,1 km Z50 5.4.2017
30.5.2017Stolička Petr 1972 Liga 100 Olomouc 21,1 km M40 1.6.2017
28.5.2017Strejcovská Karolína 1991 21,1 km Z18 30.5.2017
24.3.2017Strnadová Lucie 1984 Zelení baroni 21,1 km Z30 31.3.2017
9.5.2017Sůva Lukáš 1991 21,1 km M18 13.5.2017
10.5.2017Sůvová Kateřina 1994 11 km Z 23.5.2017
29.4.2017Šváb Michal 1976 MP Mahonyroach 21,1 km M40 10.5.2017
17.3.2017Svárovský David 1977 Horolezecký klub Mladá Boleslav 21,1 km M40 31.3.2017
25.2.2017Svítilová Pavla 1977 Báječné ženy v běhu 21,1 km Z40 1.3.2017
12.3.2017Svoboda Cristian 1983 21,1 km M30 15.3.2017
8.5.2017Svobodová Martina 1975 Brno 21,1 km Z40 13.5.2017
11.3.2017Syrovátková Jana 1989 21,1 km Z18 17.3.2017
18.1.2017Szumowski Pavel 1973 VDFN / Bike Sport Chrudim 21,1 km M40 19.1.2017
18.3.2017TABORSKA Alena 1959 21,1 km Z50 31.3.2017
21.12.2016Tamchynova Marcela 1962 Máca Prelouc 11 km Z 29.12.2016
10.4.2017Trpišovská Iveta 1975 Běhám pro radost 21,1 km Z40 12.4.2017
7.6.2017Trpišovský František 1973 Běhám pro radost 21,1 km M40 10.6.2017
31.5.2017Turčínová Jitka 1966 Báječné ženy v běhu 21,1 km Z50 2.6.2017
20.3.2017uhříček petr 1972 21,1 km M40 23.3.2017
3.6.2017Vacek Jan 1962 Turnov 21,1 km M50 8.6.2017
3.6.2017Vacková Hana 1992 Turnov 21,1 km Z18 8.6.2017
21.5.2017Vagenknechtová Monika 1999 11 km Z 24.5.2017
21.5.2017Vagenknechtová Eva 1988 21,1 km Z18 24.5.2017
4.6.2017Vagenknechtová Markéta 1992 11 km Z 7.6.2017
31.5.2017Vaicová Kamila 1992 21,1 km Z18 2.6.2017
23.2.2017Valeš Lukáš 1979 MáslaLiberec 21,1 km M30 28.2.2017
26.5.2017Valkoun Petr 1973 21,1 km M40 30.5.2017
20.3.2017Vaníková Bohunka 1973 11 km Z 23.3.2017
3.4.2017Vaňková Lucie 1979 21,1 km Z30 6.4.2017
18.5.2017Vele Jirka 1979 Dum Spiro Spero TEAM 21,1 km M30 23.5.2017
26.5.2017Verlová Petra 1978 21,1 km Z30 30.5.2017
7.1.2017Veselá Jana 1991 Lumpi u pumpy 21,1 km Z18 17.1.2017
6.1.2017Vilím Ludvík 1972 Policie ČR 21,1 km M40 11.1.2017
19.3.2017Vimr Michal 1974 - 21,1 km M40 21.3.2017
27.5.2017Vitásek Aleš 1974 21,1 km M40 1.6.2017
27.5.2017Vitásková Aneta 2006 A5 D5 1.6.2017
23.4.2017Vohanka Jiří 1983 21,1 km M30 5.5.2017
5.6.2017Vosáhlová Marie 1992 21,1 km Z18 20.6.2017
28.1.2017Výda Michal 1977 21,1 km M40 1.2.2017
11.4.2017Walter Jerome 1982 21,1 km M30 19.4.2017
30.5.2017Žabčík Marek 1980 21,1 km M30 31.5.2017
8.6.2017Zahrádka Jiří 1987 Sobotka rally team 21,1 km M30 nezaplaceno
15.5.2017Zajíčková Lucie 1979 TSM 21,1 km Z30 16.5.2017
28.5.2017Žaluda David 1973 SPB Dubový háj 21,1 km M40 9.6.2017
14.2.2017Zavřelová Jana 1968 Zavři Němčice 21,1 km Z40 16.2.2017
13.2.2017Zavřelová Barbora 1992 Zavři Němčice 21,1 km Z18 15.2.2017
25.3.2017Zemanová Jitka 1967 21,1 km Z50 1.4.2017
1.12.2016Zezulka Zdeněk 1973 Běh pro radost 21,1 km M40 6.12.2016
21.2.2017Zítko Petr 1982 Rakeťáci 21,1 km M30 21.2.2017

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.