Sportvisio

Přihl. jméno
nebo číslo
Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
 

Startovní listina Dětský závod

Statistika přihlášených

Trať
A3450 m45
A4850 m28
A5850 m21
nesoutěžní běhA215
A61000 m12
nesoutěžní běhA18
Kategorie
D3Dívky 2009 - 201023
CH3Chlapci 2009 - 201022
D4Dívky 2007 - 200817
CH5 Chlapci 2005 - 200612
CH4Chlapci 2007 - 200811
CH2Chlapci 2011 - 201211
D5Dívky 2005 - 20069
CH6Chlapci 2003 - 20048
D1Dívky 2013 a mladší6
D6Dívky 2003 - 20044
D2Chlapci 2011 - 20124
CH1Chlapci 2013 a mladší2
Celkem přihlášených129

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba Star.č.
28.9.2017Adamcová Nikola 2008 850 m D4 28.9.201760
16.9.2017Adamcová Barbora 2005 850 m D5 16.9.201781
2.10.2017Bača Jáchym 2007 LANATAL 850 m CH4 6.10.201771
2.10.2017Bača Matyáš 2004 LANATAL 1000 m CH6 6.10.2017105
29.9.2017Bednářová Alžběta 2010 Sokol Jaroměř 450 m D3 29.9.201731
11.9.2017Beránková Lenka 2008 Beránci 850 m D4 11.9.201755
1.10.2017Bertoletti Alex 2008 850 m CH4 1.10.201767
8.12.2016Bláhová Tereza 2007 TJ Sokol Hradec Králové 850 m D4 8.12.201646
29.8.2017Čechová Martina 2007 850 m D4 29.8.201751
29.8.2017Čechová Monička 2009 450 m D3 29.8.201716
12.9.2017Černá Stella 2009 450 m D3 12.9.201718
2.10.2017Darbujan Matous 2007 850 m CH4 6.10.201772
2.10.2017Darbujanova Dorotka 2009 sportbase 450 m D3 6.10.201736
26.9.2017Dašek Tomáš 2010 450 m CH3 26.9.201729
26.9.2017Dašková Veronika 2007 850 m D4 26.9.201759
1.10.2017Dítě Marek 2004 TJ Sokol Jaroměř 1000 m CH6 1.10.2017101
13.9.2017Dundová Ema 2009 FBC Hradec Králové 450 m D3 13.9.201720
8.5.2017Dvořáková Daniela 2009 TJ sokol Jaroměř 450 m D3 8.5.201710
1.10.2017Eisner Lukáš 2007 850 m CH4 1.10.201768
1.10.2017Eisner Jan 2005 850 m CH5 1.10.201790
3.10.2017Fidler Jakub 2010 450 m CH3 6.10.201744
2.10.2017Filip Tadeáš 2008 SportStyl HK 850 m CH4 3.10.201773
1.10.2017Groulík Vít 2003 Ústí nad Labem 1000 m CH6 1.10.201799
1.10.2017Groulík Vilém 2010 Ústí nad Labem 450 m CH3 1.10.201734
1.10.2017Groulíková Adéla 2004 Ústí nad Labem 1000 m D6 1.10.2017100
5.6.2017Hálová Sabina 2006 850 m D5 5.6.201778
28.9.2017Hladík Vojtěch 2005 Lískovice 850 m CH5 28.9.201784
3.9.2017Hojgrová Veronika 2007 850 m D4 3.9.201753
25.9.2017Holingerová Bětka 2009 450 m D3 25.9.201726
25.9.2017Holingerová Alenka 2010 450 m D3 25.9.201727
23.8.2017Horák Štěpán 2010 450 m CH3 23.8.201715
23.8.2017Horáková Pavlína 2008 850 m D4 23.8.201750
7.9.2017Hrdá Karolína 2010 450 m D3 7.9.201717
15.9.2017Hruška Šimon 2006 850 m CH5 15.9.201780
15.9.2017Hrušková Magdaléna 2009 450 m D3 15.9.201722
18.9.2017Jahelková Kamila 2013 Hradecké střely A1 D1 18.9.20170
18.9.2017Jahelková Hana 2011 Hradecké střely A2 D2 22.9.20170
1.10.2017Janáček Tomáš 2011 Tom Team A2 CH2 1.10.20170
2.10.2017Jará Mariana 2009 450 m D3 6.10.201742
18.2.2017Jüptner Maxmilián 2009 Mad Squirrels Vrchlabí 450 m CH3 18.2.20174
4.9.2017Kalinová Michaela 2008 850 m D4 4.9.201754
22.9.2017Kirchdörfer Emma 2012 A2 D2 22.9.20170
20.4.2017Klimeš Pavel 2005 850 m CH5 20.4.201777
29.9.2017Koberová Anna 2014 A1 D1 29.9.20170
24.4.2017Kopecká Rozálie Emma 2009 Altus Pons 450 m D3 24.4.20177
24.4.2017Kopecký Matyáš 2007 Altus Pons 850 m CH4 24.4.201747
20.9.2017Koudelka Matyáš 2010 450 m CH3 20.9.201723
20.9.2017Koudelková Bětuška 2014 A1 D1 20.9.20170
29.9.2017Krejčí Natálie 2006 850 m D5 29.9.201787
2.10.2017Krejčík Pavel 2009 Krejčíci 450 m CH3 nezaplaceno37
2.10.2017Krejčík Pavel 2009 Tri bratri 450 m CH3 nezaplaceno35
2.10.2017Krejčík Daniel 2011 Krejčíci A2 CH2 2.10.20170
2.10.2017Krejčík Matyáš 2014 Krejčíci A1 CH1 2.10.20170
3.10.2017Krnáč Pavel 2010 450 m CH3 6.10.201745
3.10.2017Krnáčová Anna 2012 A2 D2 3.10.20170
22.3.2017Kubín Jan 2010 450 m CH3 22.3.20176
30.9.2017Kuštan Max 2003 1000 m CH6 30.9.201798
30.9.2017Kuštanová Julie 2008 850 m D4 30.9.201764
19.9.2017Lebeda Vítek 2011 A2 CH2 19.9.20170
19.9.2017Lebeda Jan 2005 850 m CH5 19.9.201782
24.9.2017Letková Beata 2015 running_sl0tr A1 D1 24.9.20170
30.9.2017Lohnická Natálie 2007 850 m D4 30.9.201763
30.9.2017Lohnický Matěj 2005 850 m CH5 30.9.201789
20.9.2017Macháček Tomáš 2008 850 m CH4 20.9.201757
20.9.2017Macháček Jakub 2012 A2 CH2 20.9.20170
3.12.2016Macháčková Tereza 2010 450 m D3 3.12.20161
20.9.2017Macháčková Lucie 2011 A2 D2 22.9.20170
13.9.2017Marek Filip 2009 450 m CH3 13.9.201719
18.2.2017Matějíček Jan 2009 450 m CH3 18.2.20175
18.2.2017Matějíčková Ema 2006 850 m D5 18.2.201775
29.9.2017Melicharová Monika 2008 Taekwondo HK 850 m D4 29.9.201762
30.9.2017Metelka Tomáš 2008 OK99 Hradec Králové 850 m CH4 30.9.201765
3.9.2017Morávková Anna Marie 2007 850 m D4 3.9.201752
18.6.2017Nemcok Martin 2003 1000 m CH6 18.6.201795
2.10.2017Novak Daniel 2009 450 m CH3 6.10.201739
17.6.2017Novák Matyáš 2010 Nováci 450 m CH3 17.6.201712
16.8.2017Novotná Anežka 2010 Strašov 450 m D3 16.8.201714
16.8.2017Novotná Denisa 2010 Letňany 450 m D3 16.8.201713
16.8.2017Novotný Kryštof 2007 Letňany 850 m CH4 16.8.201749
3.10.2017Patočkova Eva 2004 1000 m D6 6.10.2017106
4.9.2017Pavlová Anička 2006 WANCHAK TEAM 850 m D5 4.9.201779
1.10.2017Pecka Šimon 2009 SK Řečany nad Labem 1920 450 m CH3 1.10.201733
27.9.2017Pilnáček Dominik 2011 HSK cycling team A2 CH2 27.9.20170
1.10.2017Potoček Vojtěch 2004 TJ Sokol Jaroměř 1000 m CH6 1.10.2017102
30.9.2017Preclík Pavel 2006 Sokol Lično 850 m CH5 30.9.201788
8.5.2017Prokopová Tereza 2010 TJ Sokol Jaroměř 450 m D3 8.5.20179
2.10.2017Regent Maxim 2006 850 m CH5 nezaplaceno93
2.10.2017Regentová Emily 2006 TJ Sokol HK 850 m D5 nezaplaceno92
2.10.2017Řehounková Alena 2009 450 m D3 6.10.201738
2.10.2017Řehounková Klára 2006 850 m D5 6.10.201791
23.9.2017Repaň Pavel 2011 X-Air Ostrava A2 CH2 23.9.20170
23.9.2017Repaň Matěj 2012 X-Air Ostrava A2 CH2 23.9.20170
1.10.2017Rudolf Jáchym 2004 1000 m CH6 1.10.2017103
1.10.2017Rudolfová Alžběta 2008 850 m D4 1.10.201770
30.9.2017Ruta Jiří 2012 A2 CH2 30.9.20170
30.9.2017Rutová Renata 2009 450 m D3 30.9.201732
15.12.2016Samková Karolína 2009 450 m D3 15.12.20162
2.10.2017Seligrová Pavlína 2009 Sokol Hradec Králové 450 m D3 6.10.201740
1.10.2017Šinágl Josef 2004 1000 m CH6 1.10.2017104
2.10.2017Šindler Milan 2012 MS Stefcova A2 CH2 2.10.20170
2.10.2017Šindlerová Magdalena 2009 450 m D3 nezaplaceno41
3.10.2017Šinkovský Samuel 2006 www.sportvisio.cz 850 m CH5 3.10.201794
20.9.2017Šinták Vojtěch 2010 Snowbear 450 m CH3 20.9.201724
20.9.2017Šintáková Nikola 2008 Snowbear 850 m D4 20.9.201756
22.9.2017Škodová Jesika 2003 1000 m D6 22.9.201796
22.9.2017Škodová Andrea 2005 850 m D5 22.9.201783
28.9.2017ŠKRABÁLKOVÁ Kamila 2006 850 m D5 28.9.201785
1.10.2017Smutná Leontýna 2008 Šumleni 850 m D4 1.10.201769
13.8.2017Šplinová Anežka 2008 850 m D4 13.8.201748
19.2.2017Šrytr Dominik 2005 Sokol HK 850 m CH5 19.2.201776
30.9.2017Steklá Barbora 2008 TJ Svitavy, z . s. 850 m D4 30.9.201766
26.9.2017Stříbrná Naty 2014 A1 D1 26.9.20170
26.9.2017Stříbrný Daniel 2010 450 m CH3 26.9.201728
14.9.2017Strnad Jiří 2009 450 m CH3 14.9.201721
3.10.2017Šuda Štěpán 2009 TJ Sokol Hradec Králové 450 m CH3 6.10.201743
3.10.2017Šuda Jakub 2012 A2 CH2 3.10.20170
23.9.2017Šulc Samuel 2009 DC Ostroměř 450 m CH3 23.9.201725
23.9.2017Šulc Adam 2007 850 m CH4 23.9.201758
16.6.2017Valentová Denisa 2010 450 m D3 16.6.201711
29.9.2017Valeš Jonáš 2006 850 m CH5 29.9.201786
27.12.2016Vaňková Karolína 2009 450 m D3 27.12.20163
22.9.2017Vejskrab Šimon 2012 A2 CH2 22.9.20170
22.9.2017Vejskrabová Zuzana 2014 A1 D1 22.9.20170
29.9.2017Zástava Marek 2009 450 m CH3 29.9.201730
29.9.2017Zástavová Eliška 2003 1000 m D6 29.9.201797
28.1.2017Zeman Michal 2006 850 m CH5 28.1.201774
2.5.2017Zemanek Daniel 2010 Dvůr Kralove 450 m CH3 2.5.20178
28.9.2017Zemanek Adam 2008 850 m CH4 28.9.201761
1.10.2017Zicha Viktor 2014 Šumleni A1 CH1 1.10.20170

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.