Sportvisio

Přihl. jméno
nebo číslo
Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
 

Startovní listina TRUTNOVSKÝ PŮLMARATON - 2. ročník

Statistika přihlášených

Trať
Dpůlmaraton190
K10 km50
A5A528
A3A324
A4A419
A6A614
A2A213
A1A12
Kategorie
M30Muži 1978 - 198745
M40Muži 1968 - 1977 42
MMuži 30
M18Muži 1988 - 199923
SŠtafeta22
ZŽeny 18
Z30Ženy 1978 - 198715
Z40Ženy 1968 - 197715
CH3Chlapci 2009 - 201015
D5Dívky 2005 - 200614
CH5Chlapci 2005 - 200614
CH4Chlapci 2007 - 200812
Z18Ženy 1988 - 199911
M50Muži 1958 - 196711
D6Dívky 2003 - 20049
D3Dívky 2009 - 20109
CH2Chlapci 2011 - 20128
D4Dívky 2007 - 20087
M60Muži 1957 a starší6
CH6Chlapci 2003 - 20045
D2Dívky 2011 - 20125
JMJunioři 2000 - 20022
CH1Chlapci 2013 a mladší2
Celkem přihlášených340

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
26.3.2017 Francesco 1996 půlmaraton M18 1.4.2017
17.5.2017Aberle Jiří 1992 půlmaraton M18 19.5.2017
29.4.2017Adamík Jakub 1990 půlmaraton M18 4.5.2017
19.5.2017Balcar Jaroslav 1975 půlmaraton M40 24.5.2017
22.5.2017Baranowski JACEK 1978 Faurecia Wałbrzych půlmaraton M30 nezaplaceno
28.12.2016Baše Tomáš 1994 půlmaraton M18 29.12.2016
21.5.2017Bayerová Lenka 1968 půlmaraton Z40 23.5.2017
19.5.2017Bergmann David 1974 půlmaraton M40 20.5.2017
23.5.2017Bezušková Leontýna 2005 Spartak Police nad Metují A5 D5 nezaplaceno
14.5.2017Bímanová Aneta 2007 Olfin Car Ski team A4 D4 14.5.2017
14.5.2017Bímanová Eliška 2005 Olfin Car Ski team A5 D5 14.5.2017
23.5.2017Blaha Kamil 1972 Absped Pardubice půlmaraton M40 24.5.2017
19.5.2017Blažej Michal 1987 10 km M nezaplaceno
22.5.2017Blažek Kamil 2011 Kami team A2 CH2 22.5.2017
22.5.2017Blažková Petra + Blažek Kamil + Andrea Vlnasová + Jaromír Skuček 1981 Kami team půlmaraton S nezaplaceno
22.5.2017Bouček Lukáš 2005 Olfin Car Ski team A5 CH5 22.5.2017
22.5.2017Branský Antonín 1991 FC Bukovka půlmaraton M18 24.5.2017
10.5.2017Brázda Hynek 1971 10 km M 18.5.2017
29.4.2017Bronikowski Marcin 1980 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA půlmaraton M30 29.4.2017
20.5.2017Brož Jan 1980 10 km M nezaplaceno
21.5.2017Brož Michal 1980 10 km M nezaplaceno
22.5.2017Brýdl Pavel 1980 Mizuno/OlfinCar půlmaraton M30 22.5.2017
22.5.2017Bures Vojtech 1991 půlmaraton M18 24.5.2017
22.5.2017Burešová Aneta 2004 Olfin Car Ski team A6 D6 22.5.2017
29.4.2017Cabaj Damian 1986 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA půlmaraton M30 29.4.2017
22.5.2017Čepelka Petr 1986 půlmaraton M30 23.5.2017
8.5.2017Černá Kateřina 1973 půlmaraton Z40 10.5.2017
22.5.2017Černá Veronika 2005 Olfin Car Ski team A5 D5 22.5.2017
15.3.2017Chojnowski Dariusz 1973 půlmaraton M40 15.3.2017
12.5.2017Chrásková Jana 1978 10 km Z 16.5.2017
17.4.2017Čirip Lukáš 1979 půlmaraton M30 21.4.2017
23.5.2017Čivrný Jiří 1980 SK Nové Město nad Metují půlmaraton M30 nezaplaceno
18.3.2017Číž Josef 1971 půlmaraton M40 22.3.2017
14.3.2017Cyrankowská Martina 1991 půlmaraton Z18 15.3.2017
15.5.2017Davidkova Sofie 2003 Loko Trutnov - EVN Run A6 D6 15.5.2017
19.2.2017Dolejšková Denisa 2008 Bílí Tygři A4 D4 19.2.2017
14.5.2017Doucha Jiří 1971 Hvězda Pardubice půlmaraton M40 15.5.2017
5.5.2017Drholcová Veronika 1986 10 km Z 10.5.2017
23.5.2017Drobny Jan 2009 Olfin Car Ski team A3 CH3 23.5.2017
2.4.2017Dusbaba Jan 1985 TJ Jiskra Velký Dřevíč půlmaraton M30 6.4.2017
8.5.2017Dvořáková Daniela 2009 TJ sokol Jaroměř A3 D3 8.5.2017
22.5.2017Dvorská Alžběta 2004 Olfin Car Ski team A6 D6 22.5.2017
27.4.2017Dybiec Arkadiusz 1973 KGB půlmaraton M40 27.4.2017
6.12.2016Elzner Petr 1981 půlmaraton M30 6.12.2016
30.3.2017Feik Jan 2010 A3 CH3 30.3.2017
31.3.2017Fenik Tomáš 1981 půlmaraton M30 11.4.2017
23.5.2017Férová Nikola + Lukáš Gabriel + Marek Smutný + Albert Teichmann 1988 Šneci půlmaraton S nezaplaceno
2.5.2017Figera Michal 1979 půlmaraton M30 6.5.2017
22.5.2017Fišer Vojtěch 2004 Olfin Car Ski team A6 CH6 22.5.2017
23.5.2017Fišera Jan 2007 A4 CH4 nezaplaceno
23.5.2017Fišera Vojtěch 2005 A5 CH5 nezaplaceno
23.5.2017Fišerová Tereza 2005 A5 D5 23.5.2017
18.5.2017Fogl Marek 1972 Jablonská běžecká liga - Standa tým půlmaraton M40 20.5.2017
9.5.2017Fořtová Iveta 1972 ELEVENRUNTEAM půlmaraton Z40 9.5.2017
12.4.2017Friebelová Eva 1962 TJ Maratonstav Úpice 10 km Z 14.4.2017
8.5.2017Frýba Jakub + Malíková Tereza + Gracík Vít + Scholzeová Veronika 1999 smíšci půlmaraton S 10.5.2017
22.5.2017Gajdoš Dušan 1973 půlmaraton M40 24.5.2017
22.5.2017Gajdošová Oluša + Maršíková Vendula + Vančák Josef + Divišek Jakub 1991 půlmaraton S 24.5.2017
16.3.2017Gdowska Ewa 1977 Aktywny Wałbrzych půlmaraton Z40 17.3.2017
23.5.2017Glos Petr 1987 půlmaraton M30 24.5.2017
6.3.2017Gnolová Dita 1979 půlmaraton Z30 7.3.2017
18.5.2017Gogola Ján 1977 půlmaraton M40 19.5.2017
22.5.2017Gotz Oliver 2007 Olfin Car Ski team A4 D4 22.5.2017
29.4.2017Gołębiewska Sylwia 1975 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA půlmaraton Z40 29.4.2017
29.4.2017Gołębiewski Jacek 1974 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA půlmaraton M40 29.4.2017
5.5.2017Grebennikov Boris 1972 Estoy Loco půlmaraton M40 13.5.2017
21.5.2017GREGORCZYK KRZYSZTOF 1970 10 km M nezaplaceno
30.3.2017Gult Martin 1975 Wikov Hronov půlmaraton M40 6.4.2017
3.4.2017Gultová Eliška 2009 BKL Machov A3 D3 3.4.2017
3.4.2017Gultová Aneta 2006 BKL Machov A5 D5 3.4.2017
22.5.2017Haas Jan 1984 Kasper Swix Team půlmaraton M30 nezaplaceno
22.5.2017Hajn Milan 1987 Športniki půlmaraton M30 nezaplaceno
12.4.2017Hajná Vladimíra 1990 Věrka kruháč Trutnov 10 km Z 14.4.2017
23.5.2017Hamáček Matěj 2011 Olfin Car Ski team A2 CH2 23.5.2017
18.12.2016Harant Petr 1983 Sobotka půlmaraton M30 21.12.2016
15.5.2017Havel Lukáš 1982 půlmaraton M30 15.5.2017
21.5.2017Havel Lukáš + Terka Lešková + Marie Havlová + Zdenda Melša 1974 Olfin extra team půlmaraton S 23.5.2017
11.5.2017Hlobil Petr 1974 Šalamoun a královna ze Sáby 10 km M 18.5.2017
27.4.2017Hnisdilow Slavek 1966 KGB půlmaraton M50 27.4.2017
23.5.2017Holada Martin 2009 Olfin Car Ski team A3 CH3 23.5.2017
23.5.2017Holadová Anna 2008 Olfin Car Ski team A4 D4 23.5.2017
10.5.2017Holub Miroslav 1966 SK Nové Město nad Metují půlmaraton M50 10.5.2017
21.5.2017Holubová Kateřina 1998 10 km Z 23.5.2017
17.5.2017Horáčková Iva 1978 půlmaraton Z30 19.5.2017
12.5.2017Horáčková Lucie 1972 půlmaraton Z40 19.5.2017
19.5.2017Horák Denis 2001 10 km JM 23.5.2017
19.5.2017Horáková Vendula 1973 10 km Z 23.5.2017
14.5.2017Horáková Monika 1981 půlmaraton Z30 18.5.2017
23.5.2017Horka Lucie 2009 Olfin Car Ski team A3 D3 23.5.2017
14.2.2017Horochovská Martina 1972 Hroši půlmaraton Z40 16.2.2017
23.5.2017Hošek Pavel 1974 Rako půlmaraton M40 23.5.2017
9.3.2017Hospodková Michaela + František Přibyl + Andrea Dvořáčková + Iva Trávníčková 1975 Pozdní sběr půlmaraton S 10.3.2017
17.5.2017Housová Martina 1975 půlmaraton Z40 19.5.2017
1.5.2017Houžvička Filip 2005 A5 CH5 1.5.2017
23.4.2017Houžvička Zbyněk 1975 půlmaraton M40 26.4.2017
23.4.2017Houžvičková Kateřina 1979 půlmaraton Z30 26.4.2017
1.5.2017Houžvičková Nikola 2003 A6 D6 1.5.2017
23.5.2017Hromádková Elen 2010 Olfin Car Ski team A3 D3 23.5.2017
8.2.2017Hruška Martin 1964 půlmaraton M50 10.2.2017
17.5.2017Hůlek Martin + Rudolf Schreiber + Stanislav Rek + Dušan Hůlek 1999 Family půlmaraton S 19.5.2017
22.5.2017Hurdálek Robert 2003 TJ Lokomotiva Trutnov A6 CH6 22.5.2017
17.1.2017Hurych Jan 1980 půlmaraton M30 20.1.2017
22.5.2017Jahelka Kryštof 2005 Olfin Car Ski team A5 CH5 22.5.2017
20.5.2017Jakeš Josef 1965 Finbike půlmaraton M50 23.5.2017
28.3.2017Jakoubek Roman 1967 ČLA Trutnov půlmaraton M50 1.4.2017
14.5.2017Janovec Jakub 1989 GAST-PRO 10 km M 23.5.2017
22.5.2017Javurek Pavel + Pavel Fedulov + Ludek Stepan + Jan Tatar 1981 HC Trutnov - treneri půlmaraton S nezaplaceno
29.4.2017Jaworski Tomasz 1980 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA půlmaraton M30 29.4.2017
22.5.2017Jerová Martina 1990 půlmaraton Z18 22.5.2017
22.5.2017Ježek Jaroslav 1995 půlmaraton M18 24.5.2017
29.3.2017Ježková Klára 1999 půlmaraton Z18 1.4.2017
22.5.2017Jindra Vojtěch 2005 Olfin Car Ski team A5 CH5 22.5.2017
27.3.2017Jindřišek Martin 1972 TE půlmaraton M40 1.4.2017
22.5.2017Jindrová Alžběta 2007 Olfin Car Ski team A4 D4 22.5.2017
8.3.2017jiráň antonín 2010 A3 CH3 8.3.2017
31.3.2017Jiránek Michal 1979 10 km M 6.4.2017
14.5.2017Jiráňová Tamara 1999 10 km Z 18.5.2017
8.3.2017jiráňová tamara 1976 půlmaraton Z40 15.3.2017
10.5.2017Jirčík Bohuslav 1975 půlmaraton M40 11.5.2017
19.5.2017Jiroušek Zdeněk 1987 SK Hasiči KHK 10 km M nezaplaceno
4.5.2017Judová Petra 1975 Věrka kruháč Trutnov 10 km Z 6.5.2017
22.5.2017Jüptner Petr 1978 SC Alemannia Fuchsberg půlmaraton M30 24.5.2017
19.3.2017Kalus Jacek 1990 Sudeckie Wycieczki Biegowe půlmaraton M18 24.3.2017
17.4.2017Kamenický Tomáš 1985 půlmaraton M30 19.4.2017
15.5.2017Kameníková Miroslava 1979 10 km Z 16.5.2017
22.5.2017Kejzar Marek 1983 půlmaraton M30 24.5.2017
22.5.2017Kičinová Erika 1991 Maruna a Eruna půlmaraton Z18 nezaplaceno
19.5.2017Kilianová Dagmar 1976 10 km Z 23.5.2017
29.3.2017Killar Marek 1968 Čarodějní lumpové 10 km M 1.4.2017
3.5.2017Kirschová Eva 1978 Trutnov půlmaraton Z30 5.5.2017
27.4.2017Klich Krzysztof 1981 KGB půlmaraton M30 27.4.2017
14.5.2017Klůz David 1992 HZS Královéhradeckého kraje půlmaraton M18 15.5.2017
6.5.2017Kochel Paweł 1981 Kowary biegaja půlmaraton M30 16.5.2017
10.5.2017Kogut Stanisław 1981 Biegowa Świdnica půlmaraton M30 10.5.2017
22.5.2017Kosek Luboš 1979 Argo-Hytos půlmaraton M30 24.5.2017
30.4.2017Kosinková Michaela + Vosáhlo Vít + Černá Karolína + Vognarová Dominika 1999 Tři gympláci a jejich zdravuška půlmaraton S 3.5.2017
4.4.2017Košťál Lukáš + Adéla Antošová + Petr Košťál + Pavel Vokřál 1985 SRTG Trutnov půlmaraton S 11.4.2017
23.5.2017Kotyk Šimon 2008 HC Trutnov A4 CH4 23.5.2017
23.5.2017Kotyk Vojtěch 2005 HC Trutnov A5 CH5 23.5.2017
8.3.2017Kotyza Tomáš 1992 půlmaraton M18 11.3.2017
16.4.2017Koubek Vladan 1975 10 km M 26.4.2017
17.5.2017Kovařík Pavel 1975 půlmaraton M40 20.5.2017
22.5.2017Krákorová Eva 2004 Olfin Car Ski team A6 D6 22.5.2017
23.5.2017Králík David 2008 Olfin Car Ski team A4 CH4 23.5.2017
15.5.2017Králík Pavel + Pavel Zajíc + Mirek Karel + Milada Veselá 1999 půlmaraton S nezaplaceno
22.5.2017Králík Antonín 2007 Olfin Car Ski team A4 CH4 22.5.2017
23.5.2017Králíková Anna 2010 Olfin Car Ski team A3 D3 23.5.2017
22.5.2017Králová Denisa 2012 Malé Svatoňovice A2 D2 22.5.2017
14.2.2017Krátký Aleš 1972 10 km M 15.2.2017
19.2.2017Krejčová Lucie + Pavel Říha + Jan Dolejška + Daniel Pršala 1992 Tygrofans půlmaraton S 2.3.2017
1.3.2017Kříž Pavel 1968 půlmaraton M40 11.3.2017
23.5.2017Krunka Kamil 1986 SK Nové Město nad Metují 10 km M 23.5.2017
4.5.2017Kubín Filip 2012 A2 CH2 4.5.2017
4.5.2017Kubín Marek 2012 A2 CH2 4.5.2017
23.4.2017Kučera Jakub 1995 10 km M 3.5.2017
22.5.2017Kudlej Štěpán 2007 Olfin Car Ski team A4 CH4 22.5.2017
22.5.2017Kudlej Radim 2007 Olfin Car Ski team A4 CH4 22.5.2017
26.3.2017Kudrna Tomáš 1997 půlmaraton M18 1.4.2017
22.5.2017Kuhn Viktor + Tereza Beranová + Robert Krupička + Vladimír Šlofar 1927 Olfin Car Ski team půlmaraton S 22.5.2017
2.5.2017Kupka Martin 2012 A2 CH2 2.5.2017
17.5.2017Kupková Slávka 1980 Atletická škola HK 10 km Z 19.5.2017
16.1.2017Kutěj Lukáš 1980 půlmaraton M30 18.1.2017
18.1.2017Kutějová Nikola 1993 10 km Z 20.1.2017
22.5.2017Laštůvka Vojtěch 2013 A1 CH1 22.5.2017
22.5.2017Laštůvka Martin 1980 Cyklo Tony 10 km M 24.5.2017
22.5.2017Leblochová Jana 2004 Olfin Car Ski team A6 D6 22.5.2017
22.3.2017Libnarová Pavla 1976 půlmaraton Z40 24.3.2017
22.5.2017Limberská Diana 2006 Olfin Car Ski team A5 D5 22.5.2017
22.5.2017Limberská Diana 2006 Olfin Car Ski team A5 D5 22.5.2017
22.5.2017Linka Dominik 1986 Športniki půlmaraton M30 nezaplaceno
23.4.2017Losman Miroslav 1951 půlmaraton M60 26.4.2017
18.5.2017Mach Matěj 1994 Karbanátek půlmaraton M18 23.5.2017
4.5.2017Macháček Martin + Králík Petr + Švadlák Petr + Grbač Vladimír 1973 TE- To nejlepší na konec půlmaraton S 6.5.2017
21.5.2017Majer Jiří 2008 A4 CH4 23.5.2017
20.4.2017Maksymovová Petra 1987 půlmaraton Z30 25.4.2017
20.5.2017Malá Gabriela 2005 TJ Maratonstav Úpice A5 D5 20.5.2017
21.5.2017Malá Kateřina 2004 TJ Maratonstav Úpice A6 D6 21.5.2017
2.2.2017Málek Petr 1980 San Piego 10 km M 4.2.2017
17.5.2017Marek Jakub 1986 Jablonská běžecká liga - Standa tým půlmaraton M30 18.5.2017
22.4.2017Mareš Pavel 1959 BCS Boudy+ půlmaraton M50 26.4.2017
22.5.2017Matoulek Jiří 2006 Olfin Car Ski team A5 CH5 22.5.2017
23.5.2017Matoulek Tomáš 2009 Olfin Car Ski team A3 CH3 23.5.2017
28.3.2017Mazač Jaroslav 1968 Wikov Hronov půlmaraton M40 1.4.2017
23.5.2017Mikołajczyk Mirosław 1967 10 km M nezaplaceno
17.5.2017Mizerák Radek 1988 Activity Lanškroun 10 km M 19.5.2017
29.3.2017Mraček Jan 1966 půlmaraton M50 1.4.2017
22.5.2017Mračková Lucie 2005 Olfin Car Ski team A5 D5 22.5.2017
22.5.2017Mráz Bořivoj 1974 půlmaraton M40 24.5.2017
22.5.2017Mrázová Petra 1973 půlmaraton Z40 24.5.2017
16.4.2017Mroczkowski Karol 1990 @TRI_ZIPTII půlmaraton M18 24.4.2017
23.5.2017Mykasová Natálie 2010 Olfin Car Ski team A3 D3 23.5.2017
22.5.2017Nesládek Petr 2005 Olfin Car Ski team A5 CH5 22.5.2017
22.5.2017Nesládek Tomáš 2007 Olfin Car Ski team A4 CH4 22.5.2017
30.12.2016Nosková Daniela 1997 D&D 10 km Z 3.1.2017
13.3.2017Novotná Dora 1997 půlmaraton Z18 16.3.2017
23.5.2017Novotný Ondřej 2011 Olfin Car Ski team A2 CH2 23.5.2017
29.3.2017Novotný Tomáš 1993 půlmaraton M18 1.4.2017
18.5.2017Novotný Jan 1990 Pijatlon půlmaraton M18 20.5.2017
23.5.2017Novotny Jan 2009 Olfin Car Ski team A3 CH3 23.5.2017
22.5.2017Ohlídalová Karolína 1999 půlmaraton Z18 nezaplaceno
22.5.2017Ophoff Micke + Jarda Lichtenberg + Jan Cibulka + Marte Blond 1999 Olfin Car Ski team - rolbaři půlmaraton S 22.5.2017
27.4.2017Pakula Ada 1985 KGB půlmaraton Z30 27.4.2017
23.5.2017Paleček Jakub 2010 Olfin Car Ski team A3 CH3 23.5.2017
23.5.2017Paleček Jan 2008 Olfin Car Ski team A4 CH4 23.5.2017
2.5.2017Pawlicki Marek 1976 Świdnicka Grupa Biegowa půlmaraton M40 9.5.2017
20.4.2017Petera Adam + David Ryzák + Tomáš Kraus + David Ryšavý 1998 Béčkoví kuci půlmaraton S 21.4.2017
23.5.2017Petrov Boris 2010 Olfin Car Ski team A3 CH3 23.5.2017
24.4.2017Petrova Geri 1976 Bulharsko půlmaraton Z40 26.4.2017
19.5.2017Pilař Matyáš 2013 A1 CH1 19.5.2017
5.5.2017Pilar Petr 1970 TE půlmaraton M40 10.5.2017
19.5.2017Pilný Marek 1973 TE půlmaraton M40 24.5.2017
15.5.2017Pirkl Vlastimil 1970 Ohrazenice půlmaraton M40 18.5.2017
12.3.2017Pitthard Leoš 1968 Jiskra Rybitví půlmaraton M40 15.3.2017
22.5.2017Plecháč Jakub 2004 Olfin Car Ski team A6 CH6 22.5.2017
22.5.2017Plecháčová Adéla Sára 2007 Olfin Car Ski team A4 D4 22.5.2017
22.5.2017Plecháčová Barbora 2004 Olfin Car Ski team A6 D6 22.5.2017
23.5.2017Plecháčová Sofie Anna 2011 Olfin Car Ski team A2 D2 23.5.2017
24.3.2017Plný David 1993 Enervit Team půlmaraton M18 1.4.2017
21.5.2017Polická Beáta 2010 Poličátka A3 D3 21.5.2017
21.5.2017Policka Liliana 2006 Poličátka A5 D5 21.5.2017
21.5.2017Polická Julie 2011 Poličátka A2 D2 21.5.2017
22.12.2016Polický Tomáš 1984 POLIČÁTKA půlmaraton M30 24.12.2016
17.5.2017Pondělíček Petr 1975 Jablonská běžecká liga - Standa tým 10 km M 19.5.2017
19.4.2017Popová Veronika 2012 A2 D2 19.4.2017
19.4.2017Popová Barbora 2012 A2 D2 19.4.2017
19.4.2017Popová Karolína 2010 A3 D3 19.4.2017
19.4.2017Popová Jana 1979 Hanseatic Logistic půlmaraton Z30 19.4.2017
23.5.2017Poprach Vladimír 2009 Olfin Car Ski team A3 CH3 23.5.2017
22.5.2017Potůček Oto 2005 Olfin Car Ski team A5 CH5 22.5.2017
12.2.2017Přibilová Pavlína 1985 půlmaraton Z30 15.2.2017
22.5.2017Přibyl Aleš 1989 půlmaraton M18 nezaplaceno
18.2.2017Priputen Radek 1985 www.priputen.wz.cz půlmaraton M30 21.2.2017
8.5.2017Procházka Milan 1941 ASK Slavia Praha půlmaraton M60 10.5.2017
8.5.2017Prokopová Tereza 2010 TJ Sokol Jaroměř A3 D3 8.5.2017
22.5.2017Radová Aneta 2007 Olfin Car Ski team A4 D4 22.5.2017
22.5.2017ŘEHÁK BŘETISLAV 1955 Rehak´s Runners půlmaraton M60 24.5.2017
10.4.2017Rejl Michal 1974 půlmaraton M40 12.4.2017
27.4.2017Remiszewska Aneta 1982 KGB půlmaraton Z30 27.4.2017
12.4.2017Resler Petr 1965 půlmaraton M50 19.4.2017
22.5.2017Retek David 2004 Olfin Car Ski team A6 CH6 22.5.2017
22.5.2017Retková Klára 2006 Olfin Car Ski team A5 D5 22.5.2017
23.5.2017Richtr Michal 1981 RunSport Team 10 km M nezaplaceno
12.4.2017Rudelová Petra 1977 Věrka kruháč Trutnov 10 km Z 13.4.2017
18.1.2017Rudolfová Jana 1971 BAK SEAL 6TEAM půlmaraton Z40 26.1.2017
16.5.2017Rybář Vojtěch 2008 SK Janské Lázně A4 CH4 16.5.2017
16.5.2017Rybář Matyáš 2011 A2 CH2 16.5.2017
16.5.2017Rybář Michal 1975 půlmaraton M40 23.5.2017
24.1.2017Rychtera Petr 1983 půlmaraton M30 25.1.2017
12.5.2017Ryšavý Martin 1975 PRO MUSIC PROLOG BIKE TRUTNOV půlmaraton M40 15.5.2017
24.3.2017Šarek Gabriel 1988 pro-body triatlon team Košice půlmaraton M18 1.4.2017
22.5.2017Schejbalová Dana 1992 půlmaraton Z18 nezaplaceno
18.5.2017Schubertová Monika + Kryštof Schubert + Markéta Junková + Vladimír Junek 1974 SK ŘEKA půlmaraton S 23.5.2017
12.2.2017Ševčík Ondřej 2000 10 km JM 14.2.2017
10.2.2017Ševčík Jiří 1970 10 km M 14.2.2017
23.5.2017Shorný Mikuláš 2008 Olfin Car Ski team A4 CH4 23.5.2017
22.5.2017Síč Alexandr 2006 Olfin Car Ski team A5 CH5 22.5.2017
23.5.2017Síč Oliver 2009 Olfin Car Ski team A3 CH3 23.5.2017
17.5.2017Šíl Petr 1976 10 km M 20.5.2017
30.4.2017Šilar Martin 1976 10 km M 3.5.2017
2.5.2017Šimek František 1979 10 km M 4.5.2017
23.5.2017Šimková Daniela 1972 BAK SEAL 6 Team půlmaraton Z40 nezaplaceno
23.5.2017Šimůnek Jaromír 1955 ELEVEN RUN TEAM půlmaraton M60 23.5.2017
21.5.2017Šinkovský Samuel 2006 www.sportvisio.cz A5 CH5 21.5.2017
21.5.2017Šinkovský Adam 2010 www.sportvisio.cz A3 CH3 21.5.2017
22.5.2017Široký Matěj 2006 A5 CH5 22.5.2017
22.5.2017Škoda Aleš + Škoda Ondřej + Kuhn Michal + Stoklasa Štěpán 1999 Olfin Car Ski team - young boys půlmaraton S 22.5.2017
22.5.2017Škoda Matěj 2005 Olfin Car Ski team A5 D5 22.5.2017
29.4.2017Skowron Tomasz 1962 Świdnicka Grupa Biegowa půlmaraton M50 5.5.2017
17.5.2017Sladká Zůzi + Bouška Martin + Jindra Karel + Hrudík Martin 1988 Zůzi Quatro půlmaraton S 19.5.2017
29.3.2017Sláma Martin 1968 SPORTVISIO.cz půlmaraton M40 1.4.2017
29.4.2017Slánková Veronika 1984 půlmaraton Z30 3.5.2017
27.3.2017Slavkovský Milan 1976 10 km M 1.4.2017
19.3.2017Šmída Pavel 1987 půlmaraton M30 21.3.2017
9.5.2017Smola Josef 1980 Sněžka v.d. půlmaraton M30 11.5.2017
31.3.2017Sokol Milan 1972 10 km M 6.4.2017
8.5.2017Šorf Jirka 1987 Chuck Norris půlmaraton M30 11.5.2017
22.3.2017Špičáková Pavla 1978 Eimy Team Hradec Králové půlmaraton Z30 1.4.2017
19.2.2017Šrytr Dominik 2005 Sokol HK A5 CH5 19.2.2017
17.5.2017Štancl Daniel 2010 A3 CH3 17.5.2017
22.5.2017Štangler David 1974 Trutnov TRI TEAM půlmaraton M40 nezaplaceno
23.1.2017Štéc Petr 1986 RBZ PRAHA půlmaraton M30 26.1.2017
11.5.2017Stecher Bedrich 1953 půlmaraton M60 18.5.2017
18.5.2017Štěpán Václav 1990 Bražecký mládenci půlmaraton M18 20.5.2017
22.5.2017Stoklasa Ondřej 2006 Olfin Car Ski team A5 D5 22.5.2017
22.5.2017Stolínová Doubravka 2005 Olfin Car Ski team A5 D5 22.5.2017
24.2.2017Šturma Robert 1980 půlmaraton M30 28.2.2017
8.5.2017Šubrt Jan 1968 půlmaraton M40 10.5.2017
8.5.2017Šubrt Jan 1997 Sokol Horní Sytová půlmaraton M18 11.5.2017
22.5.2017Šulcová Simona 1993 10 km Z 24.5.2017
20.5.2017Sulima Gregor 1967 Strzegomska Dwunastka půlmaraton M50 nezaplaceno
29.3.2017Syrovátka Petr 1983 půlmaraton M30 1.4.2017
30.4.2017Szaradowski Piotr 1972 ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWA půlmaraton M40 9.5.2017
15.4.2017Szarzyńska Paulina 1985 Sudeckie Wycieczki Biegowe 10 km Z 17.4.2017
14.5.2017Terbák Tibor 1971 Königshan 10 km M 16.5.2017
2.5.2017Titzenhalerová Marcela 1970 10 km Z 4.5.2017
13.5.2017Tomšík Zdeněk 1987 půlmaraton M30 18.5.2017
22.5.2017Tóthová Eva 1995 půlmaraton Z18 22.5.2017
26.4.2017Trejtnar Jiří 1993 půlmaraton M18 28.4.2017
22.5.2017Trník Josef 1983 bazarhorice půlmaraton M30 23.5.2017
23.5.2017Tuček Matěj 2012 Spartak Police nad Metují A2 CH2 nezaplaceno
21.5.2017Twaróg Zbigniew 1952 Strzegomska Dwunastka půlmaraton M60 nezaplaceno
10.5.2017Tylšová Daniela 1978 Loko Trutnov Triatlon 10 km Z 18.5.2017
18.4.2017Uchytil Milan 1974 KPA Pardubice půlmaraton M40 19.4.2017
9.5.2017Ungerová Lenka 1989 ELEVEN RUN TEAM půlmaraton Z18 9.5.2017
23.5.2017Vagenknecht Lukáš 2010 Olfin Car Ski team A3 CH3 23.5.2017
14.5.2017Vancl Jindřich 1981 půlmaraton M30 18.5.2017
17.5.2017Vanek Petr 1966 Kocourkov Bobnice 10 km M nezaplaceno
22.5.2017Vašíček Jakub 1979 Športniki půlmaraton M30 24.5.2017
22.5.2017Vavřínová Johana 1986 Športniki půlmaraton Z30 24.5.2017
22.5.2017Vejrych Albert 2005 Olfin Car Ski team A5 CH5 22.5.2017
22.5.2017Vejtasa Simon 1992 půlmaraton M18 nezaplaceno
28.4.2017Verster Rigardt 1988 půlmaraton M18 3.5.2017
22.5.2017Veseleňák Daniel + Tomáš Petr + Patrik Brejcha + Matěj Kalhous 1998 Gymprumáci půlmaraton S nezaplaceno
27.4.2017Veselý Petr 1982 OlfinCar s.r.o. 10 km M 3.5.2017
6.2.2017Vild Jiří + Josef Duben + Tomáš Petruška + Marek Hotovčin 1986 Novozednáři půlmaraton S 15.2.2017
22.5.2017Vinš Lukáš 2004 Olfin Car Ski team A6 CH6 22.5.2017
22.5.2017Víta Michal + Oliver Davídek + Lucie Kohoutová + Luboš Velecký 1968 OLFINCAR Fitness Horská Trutnov půlmaraton S nezaplaceno
5.4.2017vítová kateřina 2003 A6 D6 5.4.2017
23.5.2017Vítů Michal 1978 ELEVEN RUN TEAM půlmaraton M30 23.5.2017
24.3.2017Vojtěch Zdeněk 1976 Bike Team KC Jaroměř půlmaraton M40 1.4.2017
26.4.2017Vojtěch Michal 1977 půlmaraton M40 29.4.2017
23.3.2017Volak Pavel 1970 OB Ulita Broumov půlmaraton M40 1.4.2017
9.1.2017Vostrý Miroslav 1977 MK Kladno půlmaraton M40 12.1.2017
26.11.2016Vrabcová – Nývltová Eva 1986 Olfincar Skiteam půlmaraton Z30 29.11.2016
23.3.2017Werner Oldřich 1964 Wikov Team půlmaraton M50 25.3.2017
16.5.2017Žabčík Marek 1980 půlmaraton M30 18.5.2017
23.5.2017Zábraha Petr 1974 půlmaraton M40 24.5.2017
16.3.2017Żak Artur 1979 Aktywny Wałbrzych půlmaraton M30 17.3.2017
4.5.2017Žaludová Lucie 1972 Triatlon Mladá Boleslav půlmaraton Z40 10.5.2017
15.4.2017Žárová Miroslava 1978 půlmaraton Z30 17.4.2017
22.3.2017Zbraněk Aleš 1968 Eimy Team Hradec Králové půlmaraton M40 25.3.2017
15.5.2017Zeisková Markéta 1998 run4run půlmaraton Z18 18.5.2017
23.5.2017Zelezny Radim 2010 HC Trutnov A3 CH3 23.5.2017
16.5.2017Zemánek Milan 1978 půlmaraton M30 24.5.2017
7.5.2017Zemanek Adan 2008 Dvur Kralove A4 CH4 11.5.2017
7.5.2017Zemanek daniel 2010 Dvur Kralove A3 CH3 11.5.2017
9.4.2017Zima Matěj 1998 10 km M 12.4.2017
15.5.2017Zítková Radka 1988 run4run půlmaraton Z18 18.5.2017
5.5.2017Zoubek Michal 1973 Poolservis půlmaraton M40 11.5.2017
16.5.2017Zvěřina Tomáš 1977 půlmaraton M40 23.5.2017

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.