Sportvisio

Přihl. jméno
nebo číslo
Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
 

Startovní listina NIGHT GLADIATOR RACE - PRAHA - pátek 27.10.2017

Statistika přihlášených

Trať
GR3 km + 10 překážek34
Kategorie
MMuži - 1978 - 199915
ZŽeny - 1978 - 19998
MIXSmíšené dvojice (pouze muž a žena)5
M2Muži - 1977 a starší4
JZJuniorky - 2000 - 20031
Z2Ženy - 1977 a starší1
Celkem přihlášených34

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
19.1.2017Balčevová Ivona 1983 3 km + 10 překážek Z 20.1.2017
17.5.2017Brož Michal + Malá Marie 1978 Maxáci 3 km + 10 překážek MIX 19.5.2017
1.3.2017Černý Lukáš 1995 3 km + 10 překážek M 3.3.2017
17.3.2017Charvát Jakub + Barbora Špalková 1987 Kuba a Barča 3 km + 10 překážek MIX 24.3.2017
17.1.2017Cibulka Pavel 1977 SPORTVISIO 3 km + 10 překážek M2 18.1.2017
28.2.2017Čihák Martin 1991 Pneuservis František Kulháň 3 km + 10 překážek M 2.3.2017
28.2.2017Durych Vilém 1964 SRTG Praha 3 km + 10 překážek M2 7.3.2017
28.2.2017Durychová Julie 2003 rugby Petrovice 3 km + 10 překážek JZ 7.3.2017
28.2.2017Durychová Kateřina 1972 SRTG Praha 3 km + 10 překážek Z2 7.3.2017
15.2.2017Fialová Dagmar 1993 3 km + 10 překážek Z 21.2.2017
20.5.2017Hanyk Lukáš 1991 SDH Kostelec nad Orlicí 3 km + 10 překážek M nezaplaceno
12.4.2017Hribal Vojtech 1978 Lacrima 3 km + 10 překážek M 21.4.2017
28.2.2017Hušková Lucie 1989 Policie ČR 3 km + 10 překážek Z 4.3.2017
30.3.2017Karas Vítězslav + Jana Ševčíková 1983 SVVAT 3 km + 10 překážek MIX 31.3.2017
15.2.2017Kodydek Tomáš 1978 TriClub Dobruška 3 km + 10 překážek M 18.2.2017
16.5.2017Košinár Daniel 1988 VLČÍ MÁKY 3 km + 10 překážek M 18.5.2017
15.5.2017Krček Roman 1994 Zvládnu to 3 km + 10 překážek M 15.5.2017
28.2.2017Křivohlavý Tomáš 1991 Pierburg Team 3 km + 10 překážek M 4.3.2017
28.2.2017Křivohlavý Radek 1989 Pierburg Team 3 km + 10 překážek M 4.3.2017
12.4.2017Kvapilová Beata 1992 Lacrima 3 km + 10 překážek Z 21.4.2017
28.2.2017Miltner Milan 1971 3 km + 10 překážek M2 4.3.2017
14.2.2017Mísař Martin 1983 3 km + 10 překážek M 14.2.2017
28.2.2017Němec David 1981 Pierburg Team 3 km + 10 překážek M 4.3.2017
20.2.2017Novák Jan + Jarošová Ludmila 1987 Mar(i)ňáci 3 km + 10 překážek MIX 25.2.2017
12.4.2017Parilová Nikola 1995 Lacrima 3 km + 10 překážek Z 21.4.2017
28.2.2017Pokorná Alena 1983 Pierburg Team 3 km + 10 překážek Z 4.3.2017
12.2.2017Polák Michal 1980 3 km + 10 překážek M 15.2.2017
15.5.2017Šana Radek 1985 3 km + 10 překážek M 18.5.2017
15.5.2017Šebková Klára + Janda Luboš 1987 3 km + 10 překážek MIX 16.5.2017
8.5.2017Šeda Radek 1977 Barbarians from Giant Mountains 3 km + 10 překážek M2 10.5.2017
7.4.2017Slavík Tomáš 1987 3 km + 10 překážek M 10.4.2017
23.5.2017Stránská Věra 1978 SRTG Čelákovice 3 km + 10 překážek Z 24.5.2017
14.4.2017Vepřek Martin 1990 Kolšov 3 km + 10 překážek M 19.4.2017
19.3.2017Zábranská Ladislava 1983 3 km + 10 překážek Z 29.3.2017

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.