Sportvisio

Přihl. jméno
nebo číslo
Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
 

Startovní listina NIGHT GLADIATOR RACE - PRAHA - pátek 27.10.2017

Statistika přihlášených

Trať
GR3 km + 10 překážek279
Kategorie
MMuži - 1978 - 199992
MIXSmíšené dvojice (pouze muž a žena)75
ZŽeny - 1978 - 199963
M2Muži - 1977 a starší20
Z2Ženy - 1977 a starší14
JZJuniorky - 2000 - 200311
JMJunioři - 2000 - 20034
Celkem přihlášených279

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
10.10.2017Andělová Monika 1970 DÁMTO 3 km + 10 překážek Z2 12.10.2017
30.6.2017Babušková Stanislava 1974 3 km + 10 překážek Z2 4.7.2017
19.1.2017Balčevová Ivona 1983 3 km + 10 překážek Z 20.1.2017
18.10.2017Balihar Jiří + Baliharová Hana 1973 Balini 3 km + 10 překážek MIX 20.10.2017
12.9.2017Balog Josef 1978 perunova sekera 3 km + 10 překážek M 14.9.2017
31.5.2017Bardová Petra 1982 3 km + 10 překážek Z 1.6.2017
3.9.2017Bartonek Jiri 1979 3 km + 10 překážek M 5.9.2017
30.9.2017Bečvář Rudolf + Karolína Kuncová 1995 Ampéři 3 km + 10 překážek MIX 4.10.2017
18.10.2017Becvar Radek 1983 Ampéři 3 km + 10 překážek M 19.10.2017
21.10.2017Begunová Oxana 1989 3 km + 10 překážek Z 24.10.2017
19.10.2017bendová petra + tomáš karásek 1982 BC Rebel 3 km + 10 překážek MIX 21.10.2017
10.10.2017Bensch Michal 1979 Synové Slezska 3 km + 10 překážek M 12.10.2017
25.5.2017Beran Lukáš + Lucie Kolářová 1986 3 km + 10 překážek MIX 31.5.2017
9.6.2017Bernardová Klára 1974 SRTG Čelákovice 3 km + 10 překážek Z2 14.6.2017
14.9.2017Bílková Ilona 1994 RAJTEAM 3 km + 10 překážek Z 15.9.2017
14.9.2017Binko Dominik 1997 TRIUMPHALIS 3 km + 10 překážek M 22.9.2017
16.10.2017Bobek Jiri 1984 3 km + 10 překážek M 20.10.2017
20.6.2017Bodnár Michal + Zuzana Bodnárová 1983 SRTG Košice 3 km + 10 překážek MIX 26.6.2017
6.9.2017Bohm Jaroslav 1977 KAPEBAJA TEAM 3 km + 10 překážek M2 9.9.2017
21.10.2017Bombelová Eva 1986 3 km + 10 překážek Z 24.10.2017
15.9.2017Boura Martin 1992 3 km + 10 překážek M 19.9.2017
8.9.2017Brabcová Štěpánka 1995 BRUTÁLNÍ PRINCEZNY 3 km + 10 překážek Z 9.9.2017
22.10.2017Braun Lukas 1989 HendeHoch 3 km + 10 překážek M 24.10.2017
17.5.2017Brož Michal + Malá Marie 1978 Maxáci 3 km + 10 překážek MIX 19.5.2017
30.9.2017Brüstlová Jana 2000 G.O.R. 3 km + 10 překážek JZ 3.10.2017
17.10.2017Buchalová Karolína 1996 3 km + 10 překážek Z 20.10.2017
6.9.2017Buisman Sophia 1994 RAJTEAM 3 km + 10 překážek Z 8.9.2017
19.9.2017Burian Lukáš 1982 Hřebci 3 km + 10 překážek M 27.9.2017
24.8.2017Cenefels Filip 1994 3 km + 10 překážek M 26.8.2017
27.9.2017Černohorský Jan 1989 3 km + 10 překážek M 27.9.2017
18.7.2017Černohorský Lukáš 1993 Spermanátoři 3 km + 10 překážek M 22.7.2017
1.3.2017Černý Lukáš 1995 3 km + 10 překážek M 3.3.2017
16.10.2017Chaloupka Filip 1981 Kamaradi 3 km + 10 překážek M 19.10.2017
26.9.2017Chalupa Lukáš + Chalupová Denisa 1984 Chalupa OCR Team 3 km + 10 překážek MIX 4.10.2017
26.9.2017Chalupa Lukáš 1984 Chalupa OCR Team 3 km + 10 překážek M 4.10.2017
17.3.2017Charvát Jakub + Barbora Špalková 1987 Kuba a Barča 3 km + 10 překážek MIX 24.3.2017
19.10.2017Chmelařová Eliška + Link Karel 1985 AR Elita Team 3 km + 10 překážek MIX 19.10.2017
30.9.2017Chmelová Barbora 2000 SRTG Čelákovice 3 km + 10 překážek JZ 3.10.2017
29.9.2017Chudý Dominik + Terezie Ujazdowská 1999 3 km + 10 překážek MIX 7.10.2017
17.1.2017Cibulka Pavel 1977 SPORTVISIO 3 km + 10 překážek M2 18.1.2017
30.9.2017Cibulka Petr + Exnerová Nela 1986 INSIA 3 km + 10 překážek MIX 4.10.2017
28.2.2017Čihák Martin 1991 Pneuservis František Kulháň 3 km + 10 překážek M 2.3.2017
28.5.2017Dědek Tomáš 1988 3 km + 10 překážek M 30.5.2017
28.5.2017Dědková Lenka 1968 3 km + 10 překážek Z2 30.5.2017
28.5.2017Dědková Petra 1989 3 km + 10 překážek Z 30.5.2017
29.9.2017Desenská Eva + Jan Švec 1987 SVVAT 3 km + 10 překážek MIX 7.10.2017
3.9.2017Dlouhý Petr + Denisa Dlouhá 1976 P+D 3 km + 10 překážek MIX 5.9.2017
13.10.2017Dobřichovský Mirek 1995 3 km + 10 překážek M 22.10.2017
23.8.2017Dopita Pavel + Mračková Veronika 1964 Vrahovice 3 km + 10 překážek MIX 29.8.2017
13.10.2017Dráb Miroslav 1978 moudrá pěchota 3 km + 10 překážek M 17.10.2017
28.2.2017Durych Vilém 1964 SRTG Praha 3 km + 10 překážek M2 7.3.2017
28.2.2017Durychová Julie 2003 rugby Petrovice 3 km + 10 překážek JZ 7.3.2017
28.2.2017Durychová Kateřina 1972 SRTG Praha 3 km + 10 překážek Z2 7.3.2017
17.10.2017Echegaray Inigo 1979 3 km + 10 překážek M 20.10.2017
19.10.2017Ferencova Jana 1985 3 km + 10 překážek Z 23.10.2017
1.10.2017Fišerová Markéta 1985 3 km + 10 překážek Z 4.10.2017
19.9.2017Fléglová Blanka + Lukáš Veselý 1989 3 km + 10 překážek MIX 26.9.2017
3.9.2017Fojtů Josef 1980 KAPEBAJA TEAM 3 km + 10 překážek M 8.9.2017
27.9.2017Foldynová Veronika + Merc Jaroslav 1997 Folmers Lions 3 km + 10 překážek MIX 30.9.2017
20.9.2017Frančík Lukáš 1984 3 km + 10 překážek M 22.9.2017
12.10.2017Frátriková Šárka + Jakub Bárta 1993 3 km + 10 překážek MIX 14.10.2017
18.10.2017Gajdoš Jan 1992 3 km + 10 překážek M 25.10.2017
11.8.2017Grau Jakub 1985 3 km + 10 překážek M 12.8.2017
20.9.2017Gutova Linda 1994 Buchty 3 km + 10 překážek Z 22.9.2017
28.8.2017Hamala Miroslav 1984 Pierburg Team 3 km + 10 překážek M 28.8.2017
14.10.2017Hanousková Lenka 1988 šváby 3 km + 10 překážek Z 21.10.2017
20.5.2017Hanyk Lukáš 1991 SDH Kostelec nad Orlicí 3 km + 10 překážek M 25.5.2017
29.9.2017Haubert Marek + Čermáková Magdalena 1992 Vader 3 km + 10 překážek MIX 3.10.2017
29.9.2017Haubert Tomáš + Haubertová Tereza 1988 Vader 3 km + 10 překážek MIX 3.10.2017
16.9.2017Haut Michal 1990 3 km + 10 překážek M 22.9.2017
8.10.2017Havlová Zuzana 1993 3 km + 10 překážek Z 14.10.2017
11.10.2017Hejna Miroslav 1989 SRTG Praha 3 km + 10 překážek M 14.10.2017
13.10.2017Hellmich Petr 1987 3 km + 10 překážek M 17.10.2017
20.10.2017Herrera Carballido Gwendolin 1988 3 km + 10 překážek Z 24.10.2017
29.8.2017Hervertová Klára 1991 3 km + 10 překážek Z 31.8.2017
17.8.2017Herzigová Lucie + Michael Škoda 1999 3 km + 10 překážek MIX 18.8.2017
22.10.2017Holá Martina + Holý Martin 1992 Holy family 3 km + 10 překážek MIX 26.10.2017
20.9.2017Horáček David 1994 3 km + 10 překážek M 27.9.2017
15.9.2017Hrabě Marek 1991 3 km + 10 překážek M 19.9.2017
12.4.2017Hribal Vojtech 1978 Lacrima 3 km + 10 překážek M 21.4.2017
22.10.2017Hrstková Veronika 1973 SRTG PRAHA 3 km + 10 překážek Z2 24.10.2017
10.10.2017Hudák Tomáš 2003 INSIA 3 km + 10 překážek JM 17.10.2017
10.10.2017Hudák Fero + Hudáková Terézia 1973 INSIA 3 km + 10 překážek MIX 17.10.2017
5.10.2017Huňáková Michaela 1999 Asics FrontRunner CZE 3 km + 10 překážek Z 5.10.2017
11.10.2017Hurdich Petr 1988 3 km + 10 překážek M 17.10.2017
28.2.2017Hušková Lucie 1989 Policie ČR 3 km + 10 překážek Z 4.3.2017
8.9.2017Jakubský Marek + Jakubská Beáta 1968 3 km + 10 překážek MIX 12.9.2017
22.6.2017Jerlingova Lucka 1980 3 km + 10 překážek Z 25.6.2017
29.9.2017Jílková Lucie + Brčák Pavel 1981 D.T.P. 3 km + 10 překážek MIX 4.10.2017
26.9.2017Jonák Jan 1991 3 km + 10 překážek M 30.9.2017
28.9.2017Kábrt Tomáš + Pišlová Aneta 1994 3 km + 10 překážek MIX 29.9.2017
31.5.2017Kadlecová Markéta 1989 3 km + 10 překážek Z 1.6.2017
8.10.2017Kameníček Ondřej 1992 3 km + 10 překážek M 13.10.2017
12.9.2017Kapuciánová Radka + Tomáš Tuhaček 1990 GLADIATORS 3 km + 10 překážek MIX 15.9.2017
30.3.2017Karas Vítězslav + Jana Ševčíková 1983 Army Run Elite Runners 3 km + 10 překážek MIX 31.3.2017
18.9.2017Karásek Jaroslav 1981 3 km + 10 překážek M 26.9.2017
29.9.2017Kecková Štěpánka + Sucharda Jiří 1971 3 km + 10 překážek MIX 7.10.2017
19.10.2017Kellner David 1975 3 km + 10 překážek M2 25.10.2017
13.10.2017Klement Oldřich 1988 3 km + 10 překážek M 17.10.2017
28.6.2017Klicpera Václav + Veselá Denisa 1986 Překonej sám sebe... 3 km + 10 překážek MIX 6.7.2017
24.8.2017Klímová Kristýna 1979 3 km + 10 překážek Z 30.8.2017
10.10.2017Knaiflová Jitka + Ladislav Rameš 1985 3 km + 10 překážek MIX 13.10.2017
12.9.2017Kobulnicky Patrik Rastislav + Tuháčkova Oldřiška 1970 GLADIATORS 3 km + 10 překážek MIX 15.9.2017
19.9.2017Kocourek Otakar 1999 3 km + 10 překážek M 26.9.2017
7.10.2017Kohout Miroslav 1983 3 km + 10 překážek M 11.10.2017
22.10.2017Kolář Petr 1990 3 km + 10 překážek M 25.10.2017
11.9.2017Kolařík Petr + Sanders Alena 1980 Spartan gym 3 km + 10 překážek MIX 13.9.2017
16.6.2017Kolářová Soňa 1991 3 km + 10 překážek Z 21.6.2017
11.9.2017Koleszár Jan 1991 3 km + 10 překážek M 14.9.2017
16.10.2017Kollerová Eliška 1995 3 km + 10 překážek Z 24.10.2017
17.9.2017Komínek Lukáš 1999 SRTG Most 3 km + 10 překážek M 22.9.2017
9.10.2017Koniková Lucie + Koldovský Michal 1989 3 km + 10 překážek MIX 13.10.2017
26.6.2017Kopřiva Petr 1981 Glock Team Mělník 3 km + 10 překážek M 4.7.2017
26.9.2017Kořínková Marie + Jan Bán 1973 3 km + 10 překážek MIX 4.10.2017
25.9.2017Košan Adam + Hlaváčová Eva 1990 Adam a Eva 3 km + 10 překážek MIX 27.9.2017
9.10.2017Kosina Tomáš 1991 3 km + 10 překážek M 9.10.2017
16.5.2017Košinár Daniel 1988 VLČÍ MÁKY 3 km + 10 překážek M 18.5.2017
11.10.2017Kosová Zuzana 1982 3 km + 10 překážek Z 13.10.2017
2.10.2017Koukal David 1989 HuskyJackMagorTeam 3 km + 10 překážek M 4.10.2017
30.9.2017Kozumplík Jaroslav 2001 3 km + 10 překážek JM 10.10.2017
6.9.2017Králíková Anežka 2003 3 km + 10 překážek JZ 13.9.2017
6.8.2017Králová Martina 1982 3 km + 10 překážek Z 8.8.2017
15.5.2017Krček Roman 1994 Zvládnu to 3 km + 10 překážek M 15.5.2017
26.9.2017Křepela Pavel 1978 Téčka T42 3 km + 10 překážek M 30.9.2017
10.10.2017Křivohlávek Honza + Partyková Michaela 1999 HonzikmanTeam 3 km + 10 překážek MIX 12.10.2017
28.2.2017Křivohlavý Radek 1989 Pierburg Team 3 km + 10 překážek M 4.3.2017
28.2.2017Křivohlavý Tomáš 1991 Pierburg Team 3 km + 10 překážek M 4.3.2017
29.9.2017Krnáčová Simona 1974 3 km + 10 překážek Z2 7.10.2017
27.9.2017Kubínová Kristýna + Zeman Šimon 1997 3 km + 10 překážek MIX 4.10.2017
29.9.2017Kučerová Tereza 1992 3 km + 10 překážek Z 4.10.2017
22.6.2017Kuchta Tomáš 1989 3 km + 10 překážek M 25.6.2017
19.10.2017Kujala Michal 1990 3 km + 10 překážek M 24.10.2017
30.9.2017Kuncl Martin 1985 J.Elita 3 km + 10 překážek M 10.10.2017
12.4.2017Kvapilová Beata 1992 Lacrima 3 km + 10 překážek Z 21.4.2017
17.10.2017Lavičková Linda 2001 3 km + 10 překážek JZ 20.10.2017
3.10.2017Linkeová Romana 1991 3 km + 10 překážek Z 3.10.2017
30.9.2017Lisko Ondřej + Friedová Monika 1992 INSIA 3 km + 10 překážek MIX 6.10.2017
30.9.2017Listopad Jan + Vyvialová Kristýna 1978 3 km + 10 překážek MIX 1.10.2017
13.9.2017Lončák Andrej 1988 3 km + 10 překážek M 16.9.2017
6.10.2017Lopata Daniel 1976 3 km + 10 překážek M2 10.10.2017
26.6.2017Máčel Jan 1986 3 km + 10 překážek M 30.6.2017
18.10.2017Machačná Kristýna 1997 3 km + 10 překážek Z 25.10.2017
18.10.2017Machačná Nikola + Čapka Pavel 1993 SRTG Čelákovice 3 km + 10 překážek MIX 25.10.2017
30.9.2017Macík Jan 1993 3 km + 10 překážek M 4.10.2017
26.6.2017Malcotti Stephanie 1975 Lekopin 3 km + 10 překážek Z2 5.7.2017
17.7.2017Malecová Michaela 1998 3 km + 10 překážek Z 20.7.2017
17.7.2017Malecová Markéta 1996 3 km + 10 překážek Z 24.7.2017
19.10.2017Malina Lukáš 1992 3 km + 10 překážek M 24.10.2017
19.9.2017Malínská Danča 1970 3 km + 10 překážek Z2 26.9.2017
22.10.2017Málková Kristína 1991 Spartan Gym 3 km + 10 překážek Z 22.10.2017
29.9.2017Marek David + Voldánová Barbora 1983 3 km + 10 překážek MIX 30.9.2017
1.10.2017Marie Peccoud 1979 Lekopin 3 km + 10 překážek Z 4.10.2017
30.9.2017Marjánková Petra 2001 3 km + 10 překážek JZ 6.10.2017
21.10.2017Marková Petra + Tibor Valachovič 1974 3 km + 10 překážek MIX 24.10.2017
21.10.2017Marková Petra 1974 3 km + 10 překážek Z2 24.10.2017
31.8.2017Markup Emil + Vilímová Anna 1991 Lanáčovci 3 km + 10 překážek MIX 1.9.2017
31.5.2017Martinková Kateřina + Volenec Antonín 1987 WILD Team 3 km + 10 překážek MIX 6.6.2017
31.5.2017Matějíček Marek 1975 3 km + 10 překážek M2 1.6.2017
30.9.2017Mates Martin + Kaňková Michaela 1991 3 km + 10 překážek MIX 4.10.2017
19.10.2017Matouš Adam + Denisa Turynová 1998 3 km + 10 překážek MIX 20.10.2017
21.6.2017Medžibrický Jozef 1979 3 km + 10 překážek M 21.6.2017
30.9.2017Merta David 1983 Diversity Beasts 3 km + 10 překážek M 3.10.2017
20.9.2017Michalčák Matěj 2000 GLADIATOR RACE TEAM 3 km + 10 překážek JM 20.9.2017
28.2.2017Miltner Milan 1971 Pierburg Team 3 km + 10 překážek M2 4.3.2017
6.8.2017Minaříková Tereza 1983 SVVAT 3 km + 10 překážek Z 17.8.2017
14.2.2017Mísař Martin 1983 3 km + 10 překážek M 14.2.2017
30.9.2017Mokroš Martin 1987 GladiátořiM+M 3 km + 10 překážek M 4.10.2017
10.10.2017Mooren Rob 1974 SK GYM HUMPOLEC 3 km + 10 překážek M2 11.10.2017
22.9.2017Muzik Martin 1997 3 km + 10 překážek M 26.9.2017
30.5.2017NÉMA Tibor 1964 TRIUMPHALIS 3 km + 10 překážek M2 1.6.2017
28.2.2017Němec David 1981 Pierburg Team 3 km + 10 překážek M 4.3.2017
20.2.2017Novák Jan + Jarošová Ludmila 1987 Mar(i)ňáci 3 km + 10 překážek MIX 25.2.2017
30.9.2017Nováková Gabriela + Novák Miloš 1998 Novákovi 3 km + 10 překážek MIX 4.10.2017
17.10.2017Pánková Martina 2001 3 km + 10 překážek JZ 20.10.2017
12.4.2017Parilová Nikola 1995 Lacrima 3 km + 10 překážek Z 21.4.2017
10.10.2017Paštiková Sára 1999 3 km + 10 překážek Z 17.10.2017
10.10.2017Paštiková Hana + Paštika Martin 1972 3 km + 10 překážek MIX 17.10.2017
17.10.2017Pastikova Karin 1996 3 km + 10 překážek Z 25.10.2017
7.9.2017Paszycová Veronika + Štěpána Brabcová 1996 3 km + 10 překážek Z 9.9.2017
11.9.2017Pávek Petr + Dohnalová Jana 1985 3 km + 10 překážek MIX 14.9.2017
22.10.2017Pávková Kateřina + Filip Vinter 1992 Fuentessovi 3 km + 10 překážek MIX 24.10.2017
17.10.2017Pawlica Martina 1986 3 km + 10 překážek Z 18.10.2017
22.10.2017Pečenková Lucie 1980 Běhny ze Svatbína 3 km + 10 překážek Z 25.10.2017
16.10.2017Pekař Patrik 1991 Kamarádi 3 km + 10 překážek M 19.10.2017
11.10.2017Peksa Tomáš 1990 SRTG ROKYCANY 3 km + 10 překážek M 12.10.2017
30.9.2017Pfeffer Jan + Veronika Dvořáková 1989 SRTG Čelákovice 3 km + 10 překážek MIX 4.10.2017
18.9.2017Plaček Jan 1986 3 km + 10 překážek M 26.9.2017
9.10.2017Plíšek Bohumil + Zuzana Masáková 2000 Hvězdy 3 km + 10 překážek MIX 17.10.2017
14.9.2017Plocarova Denisa + Ondřej Plocar 1986 Findustym 3 km + 10 překážek MIX 19.9.2017
30.9.2017Podnecká Denisa 1995 3 km + 10 překážek Z 1.10.2017
28.2.2017Pokorná Alena 1983 Pierburg Team 3 km + 10 překážek Z 4.3.2017
6.9.2017Pokorná Linda + Ilavsky Roman 1985 3 km + 10 překážek MIX 8.9.2017
7.10.2017Polák Dušan 1974 3 km + 10 překážek M2 10.10.2017
16.10.2017Polnická Magdaléna 1992 3 km + 10 překážek Z 21.10.2017
24.9.2017Pošta Roman 1994 3 km + 10 překážek M 26.9.2017
31.5.2017Pražák Tomáš 1975 3 km + 10 překážek M2 1.6.2017
6.10.2017prazak evzen 1977 3 km + 10 překážek M2 6.10.2017
12.10.2017Pražáková Veronika + Glos Petr 1991 3 km + 10 překážek MIX 14.10.2017
7.10.2017Přibylová Alexandra 1984 CrossFit Destiny 3 km + 10 překážek Z 12.10.2017
20.10.2017Prusova Zdenka 1974 3 km + 10 překážek Z2 25.10.2017
8.10.2017Půža Jan 1972 SRTG Kolín 3 km + 10 překážek M2 10.10.2017
21.10.2017Řádek Zdeněk 1990 3 km + 10 překážek M 24.10.2017
22.10.2017Raitrová Vendula 1988 3 km + 10 překážek Z 22.10.2017
21.10.2017Rakovská Sabina 1990 SRTG Jablonec n.Nisou 3 km + 10 překážek Z 26.10.2017
17.10.2017Richtrmocová Irena 1980 3 km + 10 překážek Z 24.10.2017
18.10.2017Rodr Adam 1990 3 km + 10 překážek M 20.10.2017
29.9.2017Rojerová Zuzana + Vecka Daniel 1981 3 km + 10 překážek MIX 7.10.2017
20.6.2017Roth Zdeněk 1985 3 km + 10 překážek M 22.6.2017
26.6.2017Rousseau Laetitia 1979 Lekopin 3 km + 10 překážek Z 29.6.2017
16.10.2017Růžek Vojtěch 1999 3 km + 10 překážek M 21.10.2017
16.10.2017Růžková Lenka 1976 3 km + 10 překážek Z2 21.10.2017
20.10.2017Rychlá Linda 1977 3 km + 10 překážek Z2 24.10.2017
15.5.2017Šana Radek 1985 3 km + 10 překážek M 18.5.2017
15.5.2017Šebková Klára + Janda Luboš 1987 Škodíci 3 km + 10 překážek MIX 16.5.2017
8.5.2017Šeda Radek 1977 Barbarians from Giant Mountains 3 km + 10 překážek M2 10.5.2017
19.10.2017Šefelín Dušan 1975 Habřináci 3 km + 10 překážek M2 24.10.2017
30.9.2017Sehnalová Jana 1995 3 km + 10 překážek Z 3.10.2017
18.9.2017Selleová Alice 1986 3 km + 10 překážek Z 20.9.2017
12.9.2017Šímová Andrea + Bitter Pavel 1981 3 km + 10 překážek MIX 20.9.2017
22.10.2017Skořepová Pospíšilová Alena 1980 Běhny ze Svatbína 3 km + 10 překážek Z 25.10.2017
3.9.2017Smutná Veronika + Smutný Martin 1981 Kobylňáci I 3 km + 10 překážek MIX 6.9.2017
27.8.2017Smutný Jiří 1984 Zoufalci 3 km + 10 překážek M 31.8.2017
18.10.2017Šobová Andrea + Petr Stehno 1992 Blondýnka a Stehýnko 3 km + 10 překážek MIX 20.10.2017
29.9.2017Špísová Petra + Špís Jiří 1984 Kobylňáci II 3 km + 10 překážek MIX 10.10.2017
16.10.2017Šrám Tomáš 1994 3 km + 10 překážek M 16.10.2017
4.9.2017Sramek Dobroslav + Šturmová Jana 1982 Lanáčovci 3 km + 10 překážek MIX 6.9.2017
22.10.2017Štefanský Eliška + Brychta Pavel 1979 3 km + 10 překážek MIX 22.10.2017
22.10.2017Štěpánková Anežka + Michal Černý 1994 SRTG PRAHA 3 km + 10 překážek MIX 24.10.2017
23.5.2017Stránská Věra 1978 SRTG Čelákovice 3 km + 10 překážek Z 24.5.2017
6.9.2017Stránská Natálie 2003 3 km + 10 překážek JZ 12.9.2017
3.9.2017Stránská Markéta + Stransky Zdenek 1977 Duo Army 3 km + 10 překážek MIX 12.9.2017
13.9.2017Stříteská Petra + Letáček Radek 1979 Simpsonovi 3 km + 10 překážek MIX 15.9.2017
29.6.2017Stuchlik Bohumil 1966 3 km + 10 překážek M2 8.7.2017
20.6.2017suchy petr 1970 katřina durychova 3 km + 10 překážek M2 28.6.2017
14.9.2017Šutka Jan 1994 3 km + 10 překážek M 16.9.2017
30.9.2017Švec Jiří 1992 3 km + 10 překážek M 10.10.2017
19.7.2017Světelský Jiří 1994 RAJTEAM 3 km + 10 překážek M 21.7.2017
14.10.2017Svobodová Veronika 1993 BRUTÁLNÍ PRINCEZNY 3 km + 10 překážek Z 17.10.2017
21.10.2017Sýkora Jakub 1988 3 km + 10 překážek M 25.10.2017
17.10.2017Tichá Anna + Cesar Leitao 1985 Outback Prague s.r.o. 3 km + 10 překážek MIX 21.10.2017
12.10.2017Titěrová Barbora 2001 Army Run Elite Runners 3 km + 10 překážek JZ 14.10.2017
21.9.2017Tocháčková Tereza 1997 GLADIATOR RACE TEAM 3 km + 10 překážek Z 21.9.2017
19.10.2017Tolárek Petr 1974 3 km + 10 překážek M2 21.10.2017
19.10.2017Tolda Adam + Burešová Kristýna 1997 3 km + 10 překážek MIX 21.10.2017
30.9.2017Tomíčková Věra + Tomíček Petr 1983 Kobylňáci III 3 km + 10 překážek MIX 6.10.2017
6.9.2017Torres Daniel 1989 3 km + 10 překážek M 8.9.2017
29.9.2017Tripšanský Tomáš 1995 KTB fitness Kroměříž 3 km + 10 překážek M 3.10.2017
29.9.2017Trubač Lukáš 1984 KTB fitness Kromeříž 3 km + 10 překážek M 3.10.2017
10.10.2017Tůma Pavel 1973 3 km + 10 překážek M2 13.10.2017
13.9.2017Ulman Robert 1980 3 km + 10 překážek M 16.9.2017
22.10.2017Urbanec Jan 1981 3 km + 10 překážek M 24.10.2017
30.9.2017Urbanová Jaroslava 1995 Parťáci 3 km + 10 překážek Z 4.10.2017
14.10.2017Valasek Jaroslav 1984 svabi.cz 3 km + 10 překážek M 21.10.2017
11.10.2017Valvoda Matěj 1991 Záchranka 3 km + 10 překážek M 13.10.2017
30.9.2017Vaníčková Tereza 1985 3 km + 10 překážek Z 4.10.2017
14.4.2017Vepřek Martin 1990 Kolšov 3 km + 10 překážek M 19.4.2017
28.6.2017Vesela Klara + Kratochvíl Petr 1987 3 km + 10 překážek MIX 1.7.2017
30.9.2017Vesely Slavek + Jana pjchalova 1991 Veselaci 3 km + 10 překážek MIX 7.10.2017
22.10.2017veselý Jiří 1984 Srtg Ždár nad Sázavou 3 km + 10 překážek M 22.10.2017
1.10.2017Vetchá Marcela 1988 3 km + 10 překážek Z 4.10.2017
11.10.2017Vítová Kamila 1975 Pierburg Team 3 km + 10 překážek Z2 13.10.2017
17.9.2017Vítová Viktorie 2000 3 km + 10 překážek JZ 20.9.2017
25.9.2017Vlasáková Michaela 1994 3 km + 10 překážek Z 28.9.2017
12.9.2017Vlček Vašek 2002 GLADIATORS 3 km + 10 překážek JM 15.9.2017
29.9.2017Vokurková Michaela + Tomáš Vaněk 1994 3 km + 10 překážek MIX 4.10.2017
16.10.2017Vytina Jaromír 1970 SRTG Jablonec n.Nisou 3 km + 10 překážek M2 21.10.2017
26.9.2017Vyvialová Tereza + Košátko Daniel 1994 3 km + 10 překážek MIX 28.9.2017
17.10.2017Wágner David 1987 3 km + 10 překážek M 17.10.2017
19.3.2017Zábranská Ladislava 1983 3 km + 10 překážek Z 29.3.2017
11.9.2017Žáček Roman 1978 3 km + 10 překážek M 14.9.2017
6.8.2017Zápotocká Beáta 1990 3 km + 10 překážek Z 9.8.2017
7.7.2017Ždímal Michal 1985 Ždimiators 3 km + 10 překážek M 8.7.2017
6.10.2017Želazko Ondřej 1988 INSIA 3 km + 10 překážek M 10.10.2017
26.9.2017Zelenková Simona + Brokeš Ondřej 1999 Příšerky 3 km + 10 překážek MIX 3.10.2017
17.10.2017Zeman Jaroslav 1978 JACKERMANN 3 km + 10 překážek M 20.10.2017
20.9.2017Zemanová Michaela 1999 Rungo pro ženy 3 km + 10 překážek Z 22.9.2017
17.10.2017Zemanová Karina 2002 3 km + 10 překážek JZ 20.10.2017
20.9.2017Žemlovà Kristýna 1995 Boochty 3 km + 10 překážek Z 28.9.2017
22.10.2017Zychova Denisa 1993 3 km + 10 překážek Z 27.10.2017

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.