Sportvisio

Přihl. jméno
nebo číslo
Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
 

Startovní listina GLADIATOR RACE - PRAHA - sobota 28.10.2017

Statistika přihlášených

Trať
GR7 km + 25 překážek195
Kategorie
MMuži - 1978 - 199997
ZŽeny - 1978 - 199933
M2Muži - 1977 a starší29
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)23
Z2Ženy - 1977 a starší7
JMJunioři - 2000 - 20034
JZJuniorky - 2000 - 20032
Celkem přihlášených195

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
10.2.2017Andělová Monika 1970 DÁMTO 7 km + 25 překážek Z2 14.2.2017
13.3.2017Babala Jan 1972 7 km + 25 překážek M2 21.3.2017
13.2.2017Bagová Linda 1990 Glatt 7 km + 25 překážek Z 18.2.2017
17.2.2017Bayer Tomáš 1982 Total Vital 7 km + 25 překážek M 23.2.2017
12.4.2017Bendl Petr + Bendlová Petra 1974 7 km + 25 překážek MIX 19.4.2017
19.2.2017Beneš Ladislav 1989 ABUS Přelouč 7 km + 25 překážek M 21.2.2017
14.5.2017Benešová Barbora 1992 Vlčí máky 7 km + 25 překážek Z 18.5.2017
27.2.2017Bogdan Lubomír 1991 Běháme pro radost Pardubice 7 km + 25 překážek M 28.2.2017
8.2.2017Böhm Ondřej 1979 čvacht 7 km + 25 překážek M 10.2.2017
17.1.2017Borovička Stanislav 1975 7 km + 25 překážek M2 21.1.2017
17.5.2017Capůrka Ctirad 1974 7 km + 25 překážek M2 nezaplaceno
28.2.2017Čechová Andrea 1973 Áčka 7 km + 25 překážek Z2 4.3.2017
2.5.2017Černá Alena 1983 Prvňáci 7 km + 25 překážek Z 3.5.2017
10.5.2017Černá Blanka + Černý Bohumil 1983 7 km + 25 překážek MIX 15.5.2017
28.2.2017černá alena 1974 Áčka 7 km + 25 překážek Z2 8.3.2017
17.1.2017Černoch Michal 1977 7 km + 25 překážek M2 19.1.2017
10.5.2017Černý Jakub 1992 7 km + 25 překážek M 12.5.2017
1.3.2017Černý Lukáš 1995 7 km + 25 překážek M 3.3.2017
28.2.2017Černý Lukáš 1984 SlanýKobylky 7 km + 25 překážek M 7.3.2017
28.2.2017ČERNÝ JAKUB 1987 SlanýKobylky 7 km + 25 překážek M 8.3.2017
29.4.2017Chaloupka Radek 1991 7 km + 25 překážek M 3.5.2017
17.1.2017Cibulka Pavel 1977 SPORTVISIO 7 km + 25 překážek M2 17.1.2017
28.2.2017Čihák Martin 1991 Pneuservis František Kulháň 7 km + 25 překážek M 2.3.2017
15.5.2017Čvančara Martin 1989 7 km + 25 překážek M 18.5.2017
19.2.2017Danihelka Tomáš 1988 ABUS Přelouč 7 km + 25 překážek M 21.2.2017
5.3.2017Diblík Jan 1984 BRUTÁLNÍ PRINCEZNY 7 km + 25 překážek M 10.3.2017
17.2.2017Dobeš Radek 1982 Total Vital 7 km + 25 překážek M 23.2.2017
17.3.2017Dopita Pavel + Dopitová Lenka 1964 7 km + 25 překážek MIX 18.3.2017
23.1.2017Douša Michal 1982 SRTG Kolín 7 km + 25 překážek M 26.1.2017
18.3.2017Drčka Jiří 1987 SVVAT 7 km + 25 překážek M 1.4.2017
27.2.2017Drozd Michal 1977 KoLEGOve 7 km + 25 překážek M2 7.3.2017
27.2.2017Dufka Vladislav 1991 Viktorie team 7 km + 25 překážek M 7.3.2017
28.2.2017Dvořák Martin 1980 Varovi legie 7 km + 25 překážek M 8.3.2017
28.2.2017Dvořák Miroslav 1999 7 km + 25 překážek M 2.3.2017
26.2.2017Dvořák Libor 1974 TRIUMPHALIS 7 km + 25 překážek M2 28.2.2017
3.4.2017Dzurenda Ján 1989 Kooki Dirt 7 km + 25 překážek M 6.4.2017
28.2.2017Eflerová Nela + Bohacek Michal 1993 Spolek Borek 7 km + 25 překážek MIX 3.3.2017
18.1.2017Filip Lukáš 1976 7 km + 25 překážek M2 19.1.2017
19.1.2017Filipová Jana 1968 PKHK 7 km + 25 překážek Z2 24.1.2017
18.1.2017Fojtík Václav 1984 7 km + 25 překážek M 19.1.2017
30.1.2017Frei Martin 1978 7 km + 25 překážek M 2.2.2017
23.5.2017Grešová Markéta 1985 7 km + 25 překážek Z nezaplaceno
28.1.2017Grigorov David 1993 7 km + 25 překážek M 3.2.2017
26.1.2017Hanyk Lukáš 1991 SDH Kostelec nad Orlicí 7 km + 25 překážek M 31.1.2017
28.2.2017Hanzlík Michal 1987 CbD 7 km + 25 překážek M 2.3.2017
28.2.2017Hegar Ladislav 2000 Angry Wolves 7 km + 25 překážek JM 4.3.2017
25.2.2017Heitl Antonín 1982 7 km + 25 překážek M 28.2.2017
17.3.2017Heitl Michal 1990 7 km + 25 překážek M 18.3.2017
6.2.2017Hejda Václav 1974 DenyGym Bílina 7 km + 25 překážek M2 13.2.2017
17.2.2017Hlaváč Jan 1981 Total Vital 7 km + 25 překážek M 21.2.2017
1.2.2017Hnízdilová Lenča 1986 Za hezčí zadeček 7 km + 25 překážek Z 2.2.2017
13.3.2017Horák Matěj 1991 7 km + 25 překážek M 14.3.2017
14.2.2017Hryndziová Kristýna 1993 7 km + 25 překážek Z 17.2.2017
23.1.2017HUBÁLEK David 1974 7 km + 25 překážek M2 27.1.2017
28.2.2017Izák Miroslav 1985 SRTG Hradec Králové 7 km + 25 překážek M 2.3.2017
7.2.2017Jánský Petr 1968 7 km + 25 překážek M2 15.2.2017
6.2.2017Jeriová Lenka 1987 7 km + 25 překážek Z 9.2.2017
27.2.2017Kašpar David 1989 Běháme pro radost Pardubice 7 km + 25 překážek M 28.2.2017
13.3.2017Kašpar Marián 1981 7 km + 25 překážek M 17.3.2017
7.2.2017Kašpar Josef 1995 Pepča a Blanča 7 km + 25 překážek M 9.2.2017
10.2.2017Kašpar Michal 1983 - 7 km + 25 překážek M 16.2.2017
22.2.2017Kašparová Lenka 1991 7 km + 25 překážek Z 24.2.2017
29.1.2017Kedršt Daniel 1981 7 km + 25 překážek M 1.2.2017
28.2.2017Kerpl Luboš 1986 SlanýKobylky 7 km + 25 překážek M 2.3.2017
28.2.2017Klicpera Václav 1986 Polabáci 7 km + 25 překážek M 2.3.2017
15.2.2017Kodydek Tomáš 1978 TriClub Dobruška 7 km + 25 překážek M 18.2.2017
23.4.2017Kokošková Kateřina 1990 7 km + 25 překážek Z 27.4.2017
15.5.2017Kolomazník Ondřej 1998 Vlčí máky 7 km + 25 překážek M nezaplaceno
8.2.2017Kolovrátník Jiří 1977 JIROUS 7 km + 25 překážek M2 15.2.2017
26.1.2017Komárek Pavel 1981 Hostivařský Spartacus 7 km + 25 překážek M 28.1.2017
10.5.2017kotalíková veronika 1978 7 km + 25 překážek Z 18.5.2017
15.5.2017kotalíková natalie 2000 7 km + 25 překážek JZ 23.5.2017
17.1.2017Kotyk Zdeněk 1990 SRTG Choceň 7 km + 25 překážek M 19.1.2017
22.5.2017Kováčik Stanislav 1984 7 km + 25 překážek M nezaplaceno
23.5.2017Králík Petr 1985 7 km + 25 překážek M nezaplaceno
3.2.2017Kratochvíl Zdeněk 1988 7 km + 25 překážek M 13.2.2017
28.2.2017Krejcarová Dominika 1993 Fitpeople 7 km + 25 překážek Z 8.3.2017
17.1.2017Krejčí Michal + Lipenská Pavla 1985 Písečná 7 km + 25 překážek MIX 23.1.2017
17.2.2017Krejčová Lucie + Pavel Říha 1992 Tygrofans 7 km + 25 překážek MIX 21.2.2017
28.2.2017Křivohlavý Radek 1989 Pierburg Team 7 km + 25 překážek M 4.3.2017
28.2.2017Křivohlavý Tomáš 1991 Pierburg Team 7 km + 25 překážek M 4.3.2017
17.5.2017Krofta Dan 2003 7 km + 25 překážek JM 19.5.2017
17.5.2017Krofta Jiri 1977 7 km + 25 překážek M2 19.5.2017
8.5.2017Krofta Jiří 1955 7 km + 25 překážek M2 11.5.2017
17.2.2017Kroužek Jan + Vysloužilová Kateřina 1976 Total Vital 7 km + 25 překážek MIX 21.2.2017
2.5.2017Krpatová Martina 1981 Prvňáci 7 km + 25 překážek Z 11.5.2017
30.1.2017Kubík Petr 1966 SRTG Choceň 7 km + 25 překážek M2 1.2.2017
24.1.2017Kubinčiak Pavel + Stanislava Pištěková 1985 Duo madness 7 km + 25 překážek MIX 27.1.2017
28.2.2017Kubišta Miroslav 1984 MOTRE Gladiators 7 km + 25 překážek M 4.3.2017
16.5.2017Kuboš Jakub + Blinková Tereza 1984 7 km + 25 překážek MIX 18.5.2017
8.2.2017Kulhánek Martin 1987 7 km + 25 překážek M 10.2.2017
25.1.2017Kuník Jiří 1978 Rokytka 7 km + 25 překážek M 27.1.2017
23.5.2017Kvízová Anna + Kudlík Jiří 1993 K&K 7 km + 25 překážek MIX nezaplaceno
23.5.2017Kvízová Jana + Simon František 1993 Třebováci 7 km + 25 překážek MIX nezaplaceno
17.1.2017Kysilka Lukáš 1987 7 km + 25 překážek M 19.1.2017
22.2.2017Lampárková Pavlína + Ivan Chalupník 1995 7 km + 25 překážek MIX 24.2.2017
5.2.2017Leško Daniel 1983 Divočáci Lú 7 km + 25 překážek M 14.2.2017
15.2.2017Levý Štěpán 1982 7 km + 25 překážek M 16.2.2017
15.2.2017Levý jan 1981 7 km + 25 překážek M 16.2.2017
20.1.2017Liška Jan 1975 7 km + 25 překážek M2 24.1.2017
6.5.2017Lonková Magdalena 2000 7 km + 25 překážek JZ 13.5.2017
10.4.2017Máčel Jan 1986 7 km + 25 překážek M 12.4.2017
28.2.2017Macková Karolína 1998 Polabáci 7 km + 25 překážek Z 8.3.2017
3.4.2017Maliha Vít 2001 7 km + 25 překážek JM 6.4.2017
3.4.2017Maliha Roman 1999 7 km + 25 překážek M 6.4.2017
31.1.2017MAŠATOVÁ INGRID 1971 7 km + 25 překážek Z2 2.2.2017
20.5.2017Mikova Klára 1988 7 km + 25 překážek Z nezaplaceno
28.2.2017Mikulková Petra 1985 fitMAMI HK 7 km + 25 překážek Z 10.3.2017
28.2.2017Miltner Milan 1971 7 km + 25 překážek M2 4.3.2017
14.2.2017Mísař Martin 1983 7 km + 25 překážek M 14.2.2017
19.2.2017Mladek Slavomir 1991 7 km + 25 překážek M 22.2.2017
14.2.2017Mrázek Kamil 1979 Bejčci 7 km + 25 překážek M 21.2.2017
17.2.2017Náhlík Jan 1981 Total Vital 7 km + 25 překážek M 21.2.2017
28.1.2017NÉMA Tibor 1964 TRIUMPHALIS 7 km + 25 překážek M2 31.1.2017
14.3.2017Němcová Martina 1992 7 km + 25 překážek Z 14.3.2017
28.2.2017Němec David 1981 Pierburg Team 7 km + 25 překážek M 4.3.2017
29.1.2017Neumann Vojtěch 1987 Barbarian Extreme team 7 km + 25 překážek M 29.1.2017
15.2.2017Novák Tomáš 1999 7 km + 25 překážek M 16.2.2017
20.2.2017Novák Jan + Jarošová Ludmila 1987 Mar(i)ňáci 7 km + 25 překážek MIX 25.2.2017
8.2.2017Novák Michal 1972 čvacht 7 km + 25 překážek M2 10.2.2017
25.2.2017Novák David 1998 7 km + 25 překážek M 3.3.2017
16.5.2017Novotná Amelie 1999 SRTG Most 7 km + 25 překážek Z 19.5.2017
24.5.2017Pechota Petr 1982 7 km + 25 překážek M nezaplaceno
18.1.2017Pešek Jakub + Vendula Landová 1988 7 km + 25 překážek MIX 19.1.2017
3.4.2017Petrová Šárka 1989 7 km + 25 překážek Z 6.4.2017
6.2.2017Podaný Lubomír 1986 7 km + 25 překážek M 8.2.2017
14.2.2017Podstavek Michal 1988 Bejčci 7 km + 25 překážek M 21.2.2017
13.2.2017Pohl Vojtěch 1987 Okresní přebor 7 km + 25 překážek M 15.2.2017
28.2.2017Pokorná Alena 1983 Pierburg Team 7 km + 25 překážek Z 4.3.2017
12.2.2017Polák Michal 1980 7 km + 25 překážek M 15.2.2017
28.2.2017Polčan Štefan 1975 MOTRE Gladiators 7 km + 25 překážek M2 4.3.2017
17.5.2017Pomahač Tomáš 1980 SRTG Strupčice 7 km + 25 překážek M 19.5.2017
15.2.2017Poskočil Aleš 1986 7 km + 25 překážek M 17.2.2017
28.2.2017Pouzar Jakub 1999 7 km + 25 překážek M 7.3.2017
6.3.2017Průša Milan 1995 The King and The Queen 7 km + 25 překážek M 8.3.2017
28.2.2017Pýcha Zdeněk 1978 SlanýKobylky 7 km + 25 překážek M 3.3.2017
3.2.2017Rathouský Václav 1989 7 km + 25 překážek M 9.2.2017
20.1.2017Remeš Jan 1988 7 km + 25 překážek M 21.1.2017
31.1.2017Řezníček Jan 1973 Junák Č.Kostelec 7 km + 25 překážek M2 3.2.2017
29.1.2017Říhová Andrea 1982 7 km + 25 překážek Z 1.2.2017
15.3.2017rodovska zaneta 1991 7 km + 25 překážek Z 17.3.2017
15.3.2017rodovska zuzana 1989 7 km + 25 překážek Z 17.3.2017
17.2.2017Rott Pavel + Zálešáková Eva 1977 Total Vital 7 km + 25 překážek MIX 23.2.2017
8.2.2017Rudolfová Jana 1971 BAK SEAL 6TEAM 7 km + 25 překážek Z2 14.2.2017
27.2.2017Ruzickova Lucie 1993 7 km + 25 překážek Z 2.3.2017
7.2.2017Rybišar Josef 1974 čvacht 7 km + 25 překážek M2 9.2.2017
29.1.2017Ryšavý Martin 1975 PRO MUSIC PROLOG BIKE TRUTNOV 7 km + 25 překážek M2 1.2.2017
15.5.2017Šana Radek 1985 7 km + 25 překážek M 18.5.2017
2.3.2017Schinaglová Michaela 1989 7 km + 25 překážek Z 3.3.2017
17.2.2017Scholzová Lenka 1985 7 km + 25 překážek Z 22.2.2017
20.5.2017Šíblova Adéla + Furmánek Viktor 1982 Šíbl Fitness 7 km + 25 překážek MIX nezaplaceno
30.4.2017Šipka Lukáš + Mazánková Petra 1988 7 km + 25 překážek MIX 3.5.2017
16.5.2017Šipla Miroslav 2000 7 km + 25 překážek JM 23.5.2017
18.1.2017Skořepová Tereza + Petr Kašpar 1978 7 km + 25 překážek MIX 19.1.2017
31.1.2017Šmok David + Katka Havlová 1993 Retardíci 7 km + 25 překážek MIX 2.2.2017
13.5.2017Šnajdrová Petra 1985 7 km + 25 překážek Z 18.5.2017
17.1.2017Snopko David 1982 7 km + 25 překážek M 21.1.2017
28.2.2017Sochor Lukáš 1978 Varovi legie 7 km + 25 překážek M 7.3.2017
19.5.2017Šolta Marcel 1969 SRTG Strupčice 7 km + 25 překážek M2 23.5.2017
28.2.2017Sonda Martin 1976 SVVAT 7 km + 25 překážek M2 4.3.2017
31.1.2017Stary Ondrej 1981 7 km + 25 překážek M 8.2.2017
17.1.2017Šťastná Andrea 1988 RECUTECH 7 km + 25 překážek Z 19.1.2017
10.5.2017Štíbal Martin 1988 MK Kladno 7 km + 25 překážek M 12.5.2017
10.5.2017Štíbalová Kateřina 1989 MK Kladno 7 km + 25 překážek Z 12.5.2017
3.5.2017Stuchlik Bohumil 1966 7 km + 25 překážek M2 10.5.2017
24.4.2017Šubrová Marie 1974 Fit4fun 7 km + 25 překážek Z2 24.4.2017
15.5.2017Suchánková Veronika 1991 Diversity Beasts 7 km + 25 překážek Z 18.5.2017
22.5.2017Šuhajdová Ivana + Kryštof Staněk 1987 PM 7 km + 25 překážek MIX nezaplaceno
23.1.2017Švadlák Petr 1972 VH Fitness 7 km + 25 překážek M2 25.1.2017
19.5.2017Svoboda Marek 1988 7 km + 25 překážek M 23.5.2017
18.1.2017Svobodova Jirina + SUNN 706/10 Bilina 1974 Super team Bilina 7 km + 25 překážek MIX 24.1.2017
28.2.2017Tilgner Michal 1992 Cheerleaders 7 km + 25 překážek M 3.3.2017
28.2.2017Tilgner Jakub 1990 Cheerleaders 7 km + 25 překážek M 3.3.2017
3.5.2017Tóth Roman 1994 7 km + 25 překážek M 10.5.2017
23.5.2017Ťoupalík Aleš 1980 7 km + 25 překážek M nezaplaceno
10.3.2017Třešňák Petr 1983 SlanýKobylky 7 km + 25 překážek M 15.3.2017
19.1.2017Uher Tomáš 1985 7 km + 25 překážek M 21.1.2017
17.1.2017Uhlík Roman 1986 SRTG Kolín 7 km + 25 překážek M 24.1.2017
15.5.2017Urbánek Milan 1987 7 km + 25 překážek M 18.5.2017
17.3.2017Valíček Jan 1991 7 km + 25 překážek M 18.3.2017
18.2.2017Valouch Petr + Čtvrtečková Lucie 1975 7 km + 25 překážek MIX 22.2.2017
14.4.2017Vepřek Martin 1990 Kolšov 7 km + 25 překážek M 19.4.2017
17.2.2017Vojtíšek Tomáš 1977 Chrchla a spol. 7 km + 25 překážek M2 22.2.2017
21.3.2017Vondráček Martin 1985 7 km + 25 překážek M 23.3.2017
14.5.2017Vrabec Jan 1991 Vlčí máky 7 km + 25 překážek M 18.5.2017
13.5.2017Vránová Michaela 1990 7 km + 25 překážek Z 18.5.2017
18.3.2017Vrlík Petr 1987 7 km + 25 překážek M 22.3.2017
13.2.2017Vytina Jaromír 1970 SRTG Jablonec n.Nisou 7 km + 25 překážek M2 18.2.2017
19.3.2017Zábranská Ladislava 1983 7 km + 25 překážek Z 29.3.2017
23.5.2017Zahradník Tomáš + Najbrtová 1988 7 km + 25 překážek MIX nezaplaceno
28.2.2017Zámečníková Zuzana 1986 fitMAMI HK 7 km + 25 překážek Z 3.3.2017
12.2.2017Zaplatílek Jan 1988 Krkonoše 7 km + 25 překážek M 15.2.2017
9.3.2017Ženíšková Veronika 1988 7 km + 25 překážek Z 14.3.2017
28.2.2017Ziegler Jiří 1993 Church Crossfit 7 km + 25 překážek M 2.3.2017
31.3.2017Zmitko Jan 1988 Hasiči Zdiby 7 km + 25 překážek M 8.4.2017

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.