Sportvisio

Přihl. jméno
nebo číslo
Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
 

Startovní listina GLADIATOR RACE - PRAHA - neděle 29.10.2017

Statistika přihlášených

Trať
GR7 km + 25 překážek155
Kategorie
MMuži - 1978 - 199959
MIXSmíšené dvojice (pouze muž a žena)28
ZŽeny - 1978 - 199920
TTýmy (čtyřčlenné)19
M2Muži - 1977 a starší16
Z2Ženy - 1977 a starší8
JMJunioři - 2000 - 20033
JZJuniorky - 2000 - 20032
Celkem přihlášených155

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
18.5.2017Babušková Stanislava 1974 7 km + 25 překážek Z2 23.5.2017
18.9.2017Bartošová Petra + Bartoš Jan 1978 HBčkovi 7 km + 25 překážek MIX 20.9.2017
24.2.2017Bednář Petr 1986 7 km + 25 překážek M 3.3.2017
24.2.2017Bednář Ladislav 1984 ALPA 7 km + 25 překážek M 28.2.2017
28.2.2017Behenský Jan 1991 7 km + 25 překážek M 1.3.2017
14.7.2017Beneš Petr 1977 Kvíčala team 7 km + 25 překážek M2 22.7.2017
23.9.2017Bernardes Ines 1984 7 km + 25 překážek Z nezaplaceno
30.5.2017Bohatý Martin 1980 7 km + 25 překážek M 1.6.2017
19.2.2017Bohuňková Lucie 1993 Valhalla gym 7 km + 25 překážek Z 22.2.2017
17.5.2017Brož Michal 1978 Maxáci 7 km + 25 překážek M 19.5.2017
29.5.2017Brzobohatý Tomáš 1982 Zabijáci 7 km + 25 překážek M 31.5.2017
20.9.2017Bubeník Vojtěch + Sotonová Petra 1999 7 km + 25 překážek MIX 22.9.2017
18.7.2017Čechová Andrea 1973 Áčka 7 km + 25 překážek Z2 19.7.2017
20.2.2017Černá Jana + Jana Klesová + Kristýna Kastnerová + Šárka Baránková 1974 BKV - POSTRADATELNI 7 km + 25 překážek T 22.2.2017
18.7.2017černá alena 1974 Áčka 7 km + 25 překážek Z2 19.7.2017
19.6.2017Černý Jiří 1977 7 km + 25 překážek M2 27.6.2017
17.3.2017Charvát Jakub 1987 Kuba a Barča 7 km + 25 překážek M 24.3.2017
15.6.2017Círek Jan 1971 7 km + 25 překážek M2 24.6.2017
29.5.2017Cirhan František + Dominik Cirhan + Eva Musilová + Petr Šafařík 1976 Postradatelní 7 km + 25 překážek T 31.5.2017
28.2.2017Domorád Vojtěch 1986 UUHČ 7 km + 25 překážek M 8.3.2017
25.8.2017Doudová Nikola + Dean António Da Lanca + Petr Swienczyk + Savchuk Uliana 1992 Amorino 7 km + 25 překážek T 2.9.2017
9.9.2017Drábek Tomáš 1991 7 km + 25 překážek M 12.9.2017
31.5.2017Drbohlavová Iveta + Tomáš Drbohlav 1979 7 km + 25 překážek MIX 8.6.2017
22.7.2017Drinka Filip 1991 7 km + 25 překážek M 26.7.2017
28.2.2017Durychová Kateřina 1972 SRTG Praha 7 km + 25 překážek Z2 7.3.2017
17.5.2017Dvořáčková Petra 1987 Maxáci 7 km + 25 překážek Z 23.5.2017
15.9.2017Farský Ondřej 1978 7 km + 25 překážek M 19.9.2017
22.9.2017Feřt Petr + Popelková Adéla 1994 7 km + 25 překážek MIX nezaplaceno
1.6.2017Fidrmuc Pavel 1983 Rykol 7 km + 25 překážek M 3.6.2017
6.8.2017Fierla Martin 1986 7 km + 25 překážek M 15.8.2017
30.5.2017Fikejzova Anna 1984 Zabijaci 7 km + 25 překážek Z 31.5.2017
19.2.2017Fišer Tom 1989 SRTG ČeskáTřebová 7 km + 25 překážek M 23.2.2017
7.3.2017Frič Jaroslav 1975 7 km + 25 překážek M2 15.3.2017
14.2.2017Gábler Stanislav 1979 7 km + 25 překážek M 17.2.2017
18.7.2017Görgl Jan 1976 Team Slivenec 7 km + 25 překážek M2 21.7.2017
21.9.2017Gvardová Kateřina + Heřman Václav 1990 VeniVidiCaput 7 km + 25 překážek MIX nezaplaceno
14.9.2017Hampejsová Petra 1998 LoukaGym 7 km + 25 překážek Z 19.9.2017
5.9.2017Hančilová Denisa 1987 7 km + 25 překážek Z 7.9.2017
13.2.2017Hendrych Jan 1978 7 km + 25 překážek M 18.2.2017
11.7.2017Hlavatý David 1989 7 km + 25 překážek M 11.7.2017
15.9.2017Hlinka Robert 1974 DHL ITS Running Club 7 km + 25 překážek M2 23.9.2017
27.8.2017Hráček Antonín 1973 SVVAT 7 km + 25 překážek M2 30.8.2017
14.9.2017Hrdina Pavel 1988 INOV-8 OCR team 7 km + 25 překážek M 20.9.2017
14.9.2017Hudousek Lukáš 1984 Traitors 7 km + 25 překážek M 16.9.2017
13.3.2017Junger Pavel + Pohanka Michal + Janča Zdeněk + Riedl Lukáš 1976 Gladiátoři 7 km + 25 překážek T 17.3.2017
13.9.2017Kamlar Marek 1979 7 km + 25 překážek M 14.9.2017
30.3.2017Karas Vítězslav + Jana Ševčíková 1983 Army Run Elite Runners 7 km + 25 překážek MIX 31.3.2017
28.2.2017Karel Štěpán 1990 7 km + 25 překážek M 4.3.2017
11.3.2017Kašparová Simona + Jáně Michal + Kašparová Simona + Jáně Jakub + Salačová Martina 1987 7 km + 25 překážek T 18.3.2017
31.5.2017Klubal Jiří + Krysl Tomáš + Valášek Vladimír + Prokop Dan 1977 Kryplův provar 7 km + 25 překážek T 6.6.2017
26.6.2017Knourek Jan + Dorakova Katerina + Krovakova Ilona + Machova Lucie 1979 Dream team 7 km + 25 překážek T 29.6.2017
14.5.2017Kocián Vojtěch + Veronika Jandová + Barbora Kociánová + Tereza Schejbalová 1991 V cíli padnu 7 km + 25 překážek T 18.5.2017
11.9.2017Kokošková Kateřina 1990 7 km + 25 překážek Z 11.9.2017
4.9.2017Königová Lucie + Adam Szénási 1986 Bootcamp Team 7 km + 25 překážek MIX 6.9.2017
9.9.2017Kopecký Aleš + Bulisová Eva 1978 Altus Pons 7 km + 25 překážek MIX 14.9.2017
21.9.2017Kopecký Jakub + Rexhaj Arbesa 1990 Kubičkovi holky 7 km + 25 překážek MIX nezaplaceno
1.6.2017Korejza Milan 1984 7 km + 25 překážek M 6.6.2017
27.8.2017Košťálová Lucie 1994 Zoufalci 7 km + 25 překážek Z 31.8.2017
27.8.2017Košťálová Kateřina 1967 Zoufalci 7 km + 25 překážek Z2 31.8.2017
14.9.2017Křivánek Lukáš + Krejčíková Helena 1987 Křivani 7 km + 25 překážek MIX 16.9.2017
15.9.2017Kročak Lukaš + Rukavičková Monika + Koldovský Jiří + Zich Martin 1991 Unknown 4 7 km + 25 překážek T 22.9.2017
20.2.2017Kubasa Jiří + Kubasová Leona 1977 Maratonstav Úpice 7 km + 25 překážek MIX 21.2.2017
17.1.2017Kubeček Martin 1989 7 km + 25 překážek M 19.1.2017
25.8.2017Kučera Vojtěch + Erika Petříčková + Lukáš Nepevný + Markéta Michalková 1989 Amorino Team 7 km + 25 překážek T 28.8.2017
11.9.2017Kumpoštová Martina + Daniel Šín 1995 7 km + 25 překážek MIX 20.9.2017
12.2.2017Kuníková Nikol + Jiří Kuník 1976 7 km + 25 překážek MIX 14.2.2017
24.4.2017Kunstát Jiří 1976 7 km + 25 překážek M2 28.4.2017
22.9.2017Loskot Karel 1963 7 km + 25 překážek M2 nezaplaceno
17.5.2017Mala Marie 1988 Maxáci 7 km + 25 překážek Z 19.5.2017
12.8.2017Malý Ondřej 1987 7 km + 25 překážek M 19.8.2017
31.5.2017Martinková Kateřina + Volenec Antonín 1987 WILD Team 7 km + 25 překážek MIX 6.6.2017
31.1.2017Mašatová Ingrid + Schober Radek 1971 Rokytka 7 km + 25 překážek MIX 2.2.2017
29.1.2017Mašek Jan 1976 Jílovští sandyboys 7 km + 25 překážek M2 7.2.2017
12.9.2017Mašek Pavel + Martina Dědíčková + Alena Růžičková + Albert Králik 1974 Fourteens 7 km + 25 překážek T 12.9.2017
9.7.2017Mezík Erik 1992 pán 7 km + 25 překážek M 12.7.2017
20.9.2017Michalčák Matěj 2000 GLADIATOR RACE TEAM 7 km + 25 překážek JM 20.9.2017
4.9.2017Mikeš Petr 1978 duo iuris 7 km + 25 překážek M 6.9.2017
10.9.2017Moraveček Jan 2001 7 km + 25 překážek JM 13.9.2017
30.8.2017Morávek Václav 1999 Alfasquadra team 7 km + 25 překážek M 30.8.2017
4.9.2017Neffe Andrea + Václav Ackermann 1975 TRIUMPHALIS 7 km + 25 překážek MIX 5.9.2017
28.8.2017Němcová Tereza 2001 Zoufalci 7 km + 25 překážek JZ 31.8.2017
28.8.2017Němcová Lenka 1973 Zoufalci 7 km + 25 překážek Z2 31.8.2017
29.5.2017Němec Petr + Arnošt Radek + Kačaba Ondřej + Veselý Lukáš 1986 POVAleči 7 km + 25 překážek T 1.6.2017
10.9.2017Novák Jan 1994 7 km + 25 překážek M 16.9.2017
29.5.2017Novak Pavel 1977 Zabijáci 7 km + 25 překážek M2 31.5.2017
14.9.2017Novák Kamil 1995 Traitors 7 km + 25 překážek M nezaplaceno
18.9.2017Novotný Jakub 1995 7 km + 25 překážek M 22.9.2017
25.6.2017Pacovský Tomáš + Pacovská Lenka 1976 7 km + 25 překážek MIX 28.6.2017
15.9.2017Paducha Jakub 1985 7 km + 25 překážek M 19.9.2017
25.8.2017Pastyriková Nikola + Monika Paišová + Veronika Albertová + Monika Varcholová 1982 Krásky v běhu 7 km + 25 překážek T 30.8.2017
31.7.2017Pavlik David 1992 7 km + 25 překážek M 8.8.2017
19.2.2017Pavliš Jéňa 1992 Valhalla gym 7 km + 25 překážek M 28.2.2017
19.2.2017Pavlišová Lucka 1990 Valhalla gym 7 km + 25 překážek Z 22.2.2017
20.9.2017Pazdera Aleš + Kroupová Dominika 1996 7 km + 25 překážek MIX 22.9.2017
28.2.2017Petrides Oldřich 1980 TRIUMPHALIS 7 km + 25 překážek M 8.3.2017
2.9.2017Petrovičová Romana 1977 7 km + 25 překážek Z2 8.9.2017
9.9.2017Plačková Śárka 1981 7 km + 25 překážek Z 19.9.2017
10.9.2017Plešner Michal + Roučková Olga 1980 MPplast Elite Team 7 km + 25 překážek MIX 12.9.2017
14.9.2017Polčan Peter 1989 Traitors 7 km + 25 překážek M 15.9.2017
31.5.2017Pošvová Iveta 1985 TRIUMPHALIS 7 km + 25 překážek Z 6.6.2017
21.9.2017Přibyl Tomáš 1980 7 km + 25 překážek M nezaplaceno
15.9.2017Rapčan Ladislav 1984 7 km + 25 překážek M 16.9.2017
24.2.2017Renčová Alena 1995 7 km + 25 překážek Z 28.2.2017
31.1.2017Řezníček Jan 1973 Junák Č.Kostelec 7 km + 25 překážek M2 3.2.2017
12.9.2017Růžičková Anastasia 2002 7 km + 25 překážek JZ 20.9.2017
7.9.2017Rýz Bohuslav 1977 snakes Vysoké Mýto 7 km + 25 překážek M2 15.9.2017
12.8.2017Šafránek Vojtěch 1980 7 km + 25 překážek M 16.8.2017
28.2.2017Šafránková Johanka + Špicl Martin 1997 dvojice - s Martin Špicl 7 km + 25 překážek MIX 2.3.2017
18.9.2017Šálek Martin + Kubáňová Zuzka 1967 ICEBUGRUNNING 7 km + 25 překážek MIX 20.9.2017
6.8.2017Šeda Radek 1977 Barbarians from Giant Mountains 7 km + 25 překážek M2 11.8.2017
20.8.2017Siegl Josef 1978 Pepino 7 km + 25 překážek M 30.8.2017
11.7.2017Šimek Václav 1985 7 km + 25 překážek M 13.7.2017
19.9.2017Sládek Tomáš + Kryštof Mejstřík + Jakub Votava + Jiří Burda 1990 Kozy team 7 km + 25 překážek T 21.9.2017
7.4.2017Slavík Tomáš 1987 Rokytka 7 km + 25 překážek M 10.4.2017
29.8.2017Smetana Tomáš + Jakub Zícha 1992 TK 7 km + 25 překážek M 5.9.2017
27.8.2017Smutný Jiří 1984 Zoufalci 7 km + 25 překážek M 31.8.2017
22.8.2017Soldán Martin 1982 7 km + 25 překážek M 30.8.2017
14.9.2017Soudek Michal 1988 Traitors 7 km + 25 překážek M 15.9.2017
22.8.2017Štěpánek Petr 1981 7 km + 25 překážek M 30.8.2017
6.5.2017Štohanzl Michal 1985 7 km + 25 překážek M 10.5.2017
25.5.2017Štorkánová Hanka + Štorkánová Lenka + Cmundová Klára + Ježková Brigita 1990 7 km + 25 překážek T 27.5.2017
11.9.2017Stříteská Petra + Vysoudil Jakub 1979 Simpsonovi 7 km + 25 překážek MIX 15.9.2017
4.9.2017Štrof Michal 1983 duo iuris 7 km + 25 překážek M 6.9.2017
18.9.2017Struna Petr 1981 7 km + 25 překážek M 20.9.2017
20.6.2017suchy petr 1970 katřina durychova 7 km + 25 překážek M2 21.6.2017
7.6.2017Šuhajdová Ivana + Kryštof Staněk 1987 VT 7 km + 25 překážek MIX 9.6.2017
23.5.2017Surý Martin + Zimmermannová Lenka 1976 Brutal Kruháč Team 7 km + 25 překážek MIX 25.5.2017
23.8.2017Svoboda Tomáš 1984 7 km + 25 překážek M 26.8.2017
10.9.2017Svoboda Lukáš + Adéla Cheníčková 1991 SVVAT 7 km + 25 překážek MIX 13.9.2017
15.9.2017Svobodová Klára 1986 Diblíci 7 km + 25 překážek Z 16.9.2017
25.8.2017Svobodová Eliška 1990 Rokytka 7 km + 25 překážek Z 28.8.2017
29.6.2017Swaim David + Radil Stefovski + Brian Wardrop + Michal Aron 1993 ARX 7 km + 25 překážek T 5.7.2017
5.9.2017Syrový Michal 1977 7 km + 25 překážek M2 15.9.2017
22.8.2017Tesarek Michal 1978 TesiBend 7 km + 25 překážek M 26.8.2017
20.9.2017Tocháčková Tereza 1997 GLADIATOR RACE TEAM 7 km + 25 překážek Z 20.9.2017
4.9.2017Tomes Michal 1981 7 km + 25 překážek M 7.9.2017
28.8.2017Třísková Michaela 1994 Zoufalci 7 km + 25 překážek Z 6.9.2017
31.7.2017Váchová Michaela 1985 7 km + 25 překážek Z 9.8.2017
21.8.2017Valášková Tereza 1975 7 km + 25 překážek Z2 23.8.2017
25.8.2017Varchola David 1985 Krásky v běhu 7 km + 25 překážek M 30.8.2017
19.2.2017Vasina Jakub 1980 Valhalla gym 7 km + 25 překážek M 23.2.2017
7.3.2017Vavřička Stanislav 2003 7 km + 25 překážek JM 15.3.2017
6.9.2017Větrovský Jakub + Pavel Kopřiva + Tomáš Kosina + Lukáš Novák 1984 Překonej sám sebe... 7 km + 25 překážek T 13.9.2017
5.6.2017Vlček Martin 1985 7 km + 25 překážek M 14.6.2017
17.1.2017Vodenka Tomáš + Šebková Andrea 1982 INVENTI 7 km + 25 překážek MIX 21.1.2017
17.5.2017Vondráčková Jana 1984 Maxáci 7 km + 25 překážek Z 20.5.2017
8.9.2017Voříšek Luděk 1982 Skorpion 7 km + 25 překážek M 15.9.2017
23.8.2017Voženílková Adéla 1994 CORNY 7 km + 25 překážek Z 23.8.2017
21.9.2017Vraná Jana + Uhliarová Petra + Flanderová Renata + Dvořáková Dita 1980 Fit club Milbe 7 km + 25 překážek T nezaplaceno
29.5.2017Žáček Miloslav 1981 Zabijáci 7 km + 25 překážek M 31.5.2017
21.8.2017Zapletalová Markéta + Píriová Denisa + Zapletalová Markéta + Richard Margolius + Sára Laubová 1987 popeláři 7 km + 25 překážek T 23.8.2017
7.8.2017Ždímal Michal 1985 Ždimiators 7 km + 25 překážek M 8.8.2017
29.8.2017Zícha Jakub 1991 TK 7 km + 25 překážek M 29.8.2017
29.8.2017Zídková Jiřina + Podrábský Pavel 1986 7 km + 25 překážek MIX 31.8.2017
6.9.2017Žilková Veronika + Radim Žilka 1980 7 km + 25 překážek MIX 9.9.2017

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.