Sportvisio

Přihl. jméno
nebo číslo
Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
 

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE - PRAHA - neděle 29.10.2017

Statistika přihlášených

Trať
KGR1 km + 7 překážek177
Kategorie
CH2Chlapci - 2004 - 200759
CH1Chlapci - 2008 - 201148
D2Dívky - 2004 - 200746
D1Dívky - 2008 - 201124
Celkem přihlášených177

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
8.9.2017Ackermann Václav 2006 1 km + 7 překážek CH2 12.9.2017
20.1.2017Babuška Matěj 2008 1 km + 7 překážek CH1 26.1.2017
20.1.2017Babuška David 2008 1 km + 7 překážek CH1 26.1.2017
20.1.2017Babušková Lucie 2006 1 km + 7 překážek D2 26.1.2017
29.3.2017Bartoš Šimon 2010 1 km + 7 překážek CH1 29.3.2017
29.3.2017Bartosova Kristyna 2006 1 km + 7 překážek D2 6.4.2017
24.7.2017Bébr Bruno 2004 Bébříci 1 km + 7 překážek CH2 31.7.2017
24.7.2017Bébrová Julie 2010 Bébříci 1 km + 7 překážek D1 31.7.2017
24.7.2017Bébrová Sofie 2007 Bébříci 1 km + 7 překážek D2 31.7.2017
7.9.2017Bednář Matěj 2004 1 km + 7 překážek CH2 13.9.2017
7.9.2017Bednář Vilem 2004 1 km + 7 překážek CH2 13.9.2017
22.8.2017Benda Jiří 2005 TesiBend 1 km + 7 překážek CH2 26.8.2017
25.8.2017Benda Vojta 2008 TesiBend 1 km + 7 překážek CH1 26.8.2017
20.9.2017Beneš Marek 2008 1 km + 7 překážek CH1 nezaplaceno
20.9.2017Beran Martin 2005 Arrows 1 km + 7 překážek CH2 nezaplaceno
18.9.2017BLAŽEK RADOVAN 2004 1 km + 7 překážek CH2 21.9.2017
20.7.2017Bohatá Eliška 2011 1 km + 7 překážek D1 25.7.2017
4.7.2017Bohatá Barbora 2008 1 km + 7 překážek D1 5.7.2017
19.2.2017Borovičková Viktorie 2010 1 km + 7 překážek D1 21.2.2017
8.9.2017Boudný Petr 2009 BRUTÁLNÍ PRINCEZNY 1 km + 7 překážek CH1 9.9.2017
5.9.2017Breberová Viktorie 2010 1 km + 7 překážek D1 8.9.2017
3.9.2017Buryšek Matyáš 2008 Motomach3 1 km + 7 překážek CH1 6.9.2017
2.9.2017Čapková Claudie 2007 Bakováci 1 km + 7 překážek D2 5.9.2017
29.8.2017Čech Jan 2006 1 km + 7 překážek CH2 5.9.2017
7.8.2017Charouzková Kateřina 2005 1 km + 7 překážek D2 9.8.2017
20.6.2017Chvojsík Richard 2005 1 km + 7 překážek CH2 25.6.2017
20.6.2017Círek Eric 2010 1 km + 7 překážek CH1 24.6.2017
12.9.2017Dědíček Jan 2010 1 km + 7 překážek CH1 15.9.2017
12.9.2017Dědíčková Adriana 2008 1 km + 7 překážek D1 16.9.2017
21.9.2017Dibďák Ladislav 2004 1 km + 7 překážek CH2 nezaplaceno
21.9.2017Dibďáková Lucie 2006 1 km + 7 překážek D2 nezaplaceno
11.5.2017Dindošová Olívia 2007 AVSP Neratovice 1 km + 7 překážek D2 19.5.2017
11.5.2017Dindošová Diana 2006 Akademie Neratovice 1 km + 7 překážek D2 19.5.2017
7.5.2017Dlabač Václav 2005 1 km + 7 překážek CH2 11.5.2017
14.9.2017Dolanová Marta 2007 1 km + 7 překážek D2 nezaplaceno
14.9.2017Dostál Jan 2007 1 km + 7 překážek CH2 19.9.2017
14.9.2017Dostál Jiří 2007 1 km + 7 překážek CH2 19.9.2017
22.9.2017Drahota Daniel 2008 1 km + 7 překážek CH1 23.9.2017
8.5.2017Durychová Julie 2005 rugby Petrovice 1 km + 7 překážek D2 11.5.2017
8.5.2017Dvořák Martin 2005 1 km + 7 překážek CH2 10.5.2017
2.9.2017Dvořáková Daniela 2009 TJ sokol Jaroměř 1 km + 7 překážek D1 12.9.2017
1.9.2017Fiala Pavel 2005 1 km + 7 překážek CH2 9.9.2017
1.9.2017Fiala Adam 2008 1 km + 7 překážek CH1 9.9.2017
24.7.2017Fila Josef 2005 Predátor Workout Počátky 1 km + 7 překážek CH2 26.7.2017
20.7.2017Fojtík Václav 2010 1 km + 7 překážek CH1 27.7.2017
18.7.2017Görglová Karolina 2005 Team Slivenec 1 km + 7 překážek D2 20.7.2017
18.7.2017Görglová Kateřina 2008 Team Slivenec 1 km + 7 překážek D1 20.7.2017
24.8.2017Grýgera Alan 2008 Kert Park 1 km + 7 překážek CH1 26.8.2017
13.9.2017Hálová Adéla 2004 1 km + 7 překážek D2 14.9.2017
21.9.2017Halušková Vanesa 2007 BKV-POSTRADATELNI 1 km + 7 překážek D2 nezaplaceno
12.9.2017havlíčková Barbora 2004 1 km + 7 překážek D2 14.9.2017
8.9.2017Hejcman Patrik 2009 1 km + 7 překážek CH1 12.9.2017
26.8.2017Hejma Lukáš 2007 SKP Hvězda Karlovy Vary 1 km + 7 překážek CH2 1.9.2017
18.7.2017Hendrych Matěj 2006 1 km + 7 překážek CH2 21.7.2017
18.7.2017Hendrych Antonín 2010 1 km + 7 překážek CH1 21.7.2017
10.5.2017Hladík Tomáš 2008 1 km + 7 překážek CH1 12.5.2017
16.9.2017Hlinková Lucia 2004 1 km + 7 překážek D2 23.9.2017
16.9.2017Hlinkova Alexandra 2006 1 km + 7 překážek D2 23.9.2017
16.9.2017Hoffmannová Marianna 2008 1 km + 7 překážek D1 20.9.2017
3.9.2017Hornych Matyáš 2009 1 km + 7 překážek CH1 9.9.2017
6.9.2017Hozák Petr 2007 1 km + 7 překážek CH2 7.9.2017
1.9.2017Janku Tereza 2004 1 km + 7 překážek D2 8.9.2017
2.9.2017Jelínková Kristýna 2006 1 km + 7 překážek D2 12.9.2017
7.8.2017Kabrhel Jan 2008 Šneci 1 km + 7 překážek CH1 12.8.2017
7.8.2017Kabrhelová Pavlína 2006 Šneci 1 km + 7 překážek D2 12.8.2017
10.9.2017Kára Mikuláš Jan 2005 1 km + 7 překážek CH2 12.9.2017
8.9.2017Kara Andrej 2005 1 km + 7 překážek CH2 19.9.2017
23.8.2017Karas Vítězslav 2009 1 km + 7 překážek CH1 25.8.2017
16.9.2017Kletenský Bartoloměj 2011 1 km + 7 překážek CH1 nezaplaceno
20.9.2017Klimentová Ema 2005 AK Šternberk 1 km + 7 překážek D2 23.9.2017
20.4.2017Klimeš Pavel 2005 1 km + 7 překážek CH2 27.4.2017
12.9.2017Kohoutová Adéla 2007 1 km + 7 překážek D2 14.9.2017
24.4.2017Kopecká Rozálie Emma 2009 Altus Pons 1 km + 7 překážek D1 3.5.2017
24.4.2017Kopecký Matyáš 2007 Altus Pons 1 km + 7 překážek CH2 3.5.2017
8.5.2017Koričanská Andrea 2010 1 km + 7 překážek D1 10.5.2017
8.5.2017Koričanský Lukáš 2007 1 km + 7 překážek CH2 10.5.2017
10.5.2017kotalík antonín 2010 1 km + 7 překážek CH1 18.5.2017
16.9.2017Kozelek Jakub 2010 1 km + 7 překážek CH1 nezaplaceno
9.9.2017Kožíšková Nela 2007 1 km + 7 překážek D2 12.9.2017
20.9.2017Kramerová Aneta 2007 1 km + 7 překážek D2 nezaplaceno
18.9.2017Kramule Matyáš 2009 1 km + 7 překážek CH1 nezaplaceno
21.9.2017Kramule Tadeáš 2011 1 km + 7 překážek CH1 nezaplaceno
10.9.2017Krejčíř Jakub 2004 Šsk Újezd nad Lesy 1 km + 7 překážek CH2 14.9.2017
20.2.2017Kubasová Sabina 2006 1 km + 7 překážek D2 21.2.2017
24.4.2017Kunstát Jiří 2007 1 km + 7 překážek CH2 28.4.2017
24.4.2017Kunstátová Kamila 2005 1 km + 7 překážek D2 28.4.2017
24.4.2017Kunstátová Karolina 2010 1 km + 7 překážek D1 28.4.2017
4.6.2017Kusebauchová Nikola 2004 1 km + 7 překážek D2 5.6.2017
4.6.2017Kusebauchová Zuzana 2007 1 km + 7 překážek D2 5.6.2017
13.9.2017Malátová Magdalena 2004 ŠSK Újezd nad Lesy 1 km + 7 překážek D2 15.9.2017
26.6.2017Malcotti Gabriel 2007 Lemek 1 km + 7 překážek CH2 4.7.2017
26.6.2017Manteau Alexis 2009 Lemek 1 km + 7 překážek CH1 29.6.2017
6.9.2017Marek Daniel 2007 1 km + 7 překážek CH2 14.9.2017
4.9.2017Marek Josef 2006 1 km + 7 překážek CH2 12.9.2017
4.9.2017Marková Barbora 2004 TJ Sokol HK 1 km + 7 překážek D2 12.9.2017
29.1.2017Mašek Ondřej 2006 Jílovští sandyboys 1 km + 7 překážek CH2 7.2.2017
12.9.2017Mašek Adam 2009 1 km + 7 překážek CH1 15.9.2017
19.9.2017Matouš Ladislav 2004 1 km + 7 překážek CH2 20.9.2017
19.9.2017Matouš Lukáš 2007 1 km + 7 překážek CH2 20.9.2017
12.9.2017Matoušek Jiří 2006 1 km + 7 překážek CH2 19.9.2017
19.9.2017Michálek Michal 2004 1 km + 7 překážek CH2 20.9.2017
20.9.2017Mikeš Vojtěch 2006 Arrows 1 km + 7 překážek CH2 nezaplaceno
4.9.2017Mikulanda Matyáš 2011 1 km + 7 překážek CH1 4.9.2017
21.9.2017Musilová Anna 2009 1 km + 7 překážek D1 nezaplaceno
21.9.2017Musilová Jitka 2006 1 km + 7 překážek D2 nezaplaceno
4.9.2017Neffe Laura 2006 TRIUMPHALIS 1 km + 7 překážek D2 5.9.2017
6.9.2017Nešuta Martin 2005 TeamLiners 1 km + 7 překážek CH2 12.9.2017
6.9.2017Nešuta Petr 2007 TeamLiners 1 km + 7 překážek CH2 12.9.2017
21.6.2017Novák Lukáš 2008 čvacht 1 km + 7 překážek CH1 22.6.2017
19.9.2017Ouda Kryštof 2007 1 km + 7 překážek CH2 22.9.2017
19.9.2017Oudová Theodora 2004 1 km + 7 překážek D2 22.9.2017
24.7.2017Pacovský Maxim 2011 1 km + 7 překážek CH1 25.7.2017
6.8.2017Pavlík Štěpán 2010 1 km + 7 překážek CH1 8.8.2017
29.6.2017Pavlová Anička 2006 WANCHAK TEAM 1 km + 7 překážek D2 1.7.2017
7.5.2017Peleška Martin 2004 1 km + 7 překážek CH2 18.5.2017
3.9.2017Petrovský Vojtěch 2010 1 km + 7 překážek CH1 4.9.2017
3.6.2017Podroužek Lukáš 2010 1 km + 7 překážek CH1 8.6.2017
1.9.2017Pokorny Petr 2004 1 km + 7 překážek CH2 8.9.2017
7.8.2017Pošva Lukáš 2007 1 km + 7 překážek CH2 12.8.2017
9.9.2017Prchlík Tomaš 2005 1 km + 7 překážek CH2 16.9.2017
9.9.2017Prchlík Vojtěch 2009 1 km + 7 překážek CH1 16.9.2017
20.9.2017Procházková Tereza 2009 Altus Pons 1 km + 7 překážek D1 22.9.2017
2.9.2017Prokopová Tereza 2010 TJ Sokol Jaroměř 1 km + 7 překážek D1 6.9.2017
7.6.2017Ptáček David 2006 Team Opočno 1 km + 7 překážek CH2 14.6.2017
7.6.2017Ptáček Lukáš 2009 Team Opočno 1 km + 7 překážek CH1 14.6.2017
8.9.2017Racek Josef 2008 1 km + 7 překážek CH1 12.9.2017
8.9.2017Rackova Alžběta 2005 1 km + 7 překážek D2 12.9.2017
8.9.2017Rokos Michal 2004 1 km + 7 překážek CH2 12.9.2017
8.9.2017Rokosová Lucie 2008 1 km + 7 překážek D1 12.9.2017
12.9.2017Růžičková Linda 2008 1 km + 7 překážek D1 20.9.2017
18.2.2017Rybišarová Lucie 2005 čvacht 1 km + 7 překážek D2 21.2.2017
18.2.2017Rybišarová Tina 2009 čvacht 1 km + 7 překážek D1 21.2.2017
7.9.2017Rýz Štěpán 2007 snakes Vysoké Mýto 1 km + 7 překážek CH2 15.9.2017
7.9.2017Rýz ml. Bohuslav 2004 snakes Vysoké Mýto 1 km + 7 překážek CH2 15.9.2017
9.5.2017Šašková Kristýna 2010 Roudnice nad Labem 1 km + 7 překážek D1 19.5.2017
8.9.2017Sedláček Antonín 2009 1 km + 7 překážek CH1 12.9.2017
12.9.2017Sefzig Norbert 2009 1 km + 7 překážek CH1 14.9.2017
12.9.2017Sefzig Nicolas Jan 2004 1 km + 7 překážek CH2 14.9.2017
26.8.2017Sikora Dominik 2009 RSSB ULTRA TEAM 1 km + 7 překážek CH1 30.8.2017
9.5.2017Slavata Karel 2007 SDH Praha Letňany 1 km + 7 překážek CH2 10.5.2017
30.5.2017Slezák Jakub 2004 Team Opočno 1 km + 7 překážek CH2 1.6.2017
30.5.2017Slezáková Štěpánka 2007 Team Opočno 1 km + 7 překážek D2 1.6.2017
3.9.2017Smutná Simonka 2009 1 km + 7 překážek D1 6.9.2017
13.6.2017Sodomka Martin 2007 Babí 1 km + 7 překážek CH2 21.6.2017
22.8.2017Soldánová Ema 2011 1 km + 7 překážek D1 30.8.2017
12.6.2017Souček Ondřej 2006 Maratonstav Úpice 1 km + 7 překážek CH2 15.6.2017
12.6.2017Souček Šimon 2008 Maratonstav Úpice 1 km + 7 překážek CH1 15.6.2017
14.9.2017Součková Veronika 2004 SKLENARKA 1 km + 7 překážek D2 20.9.2017
14.9.2017Součková Denisa 2006 SKLENARKA 1 km + 7 překážek D2 20.9.2017
22.8.2017Štěpánek Šimon 2012 1 km + 7 překážek CH1 30.8.2017
3.9.2017Stránská Valerka 2009 1 km + 7 překážek D1 12.9.2017
7.8.2017Stránská Tereza 2006 1 km + 7 překážek D2 15.8.2017
21.9.2017Strnadová Laura 2007 BKV - POSTRADATELNI 1 km + 7 překážek D2 nezaplaceno
5.9.2017Syrová Veronika 2007 1 km + 7 překážek D2 15.9.2017
18.2.2017Taudy Ema 2005 čvacht 1 km + 7 překážek D2 24.2.2017
15.5.2017Tkáčová Nelly 2009 1 km + 7 překážek D1 15.5.2017
22.8.2017tománek šimon 2006 1 km + 7 překážek CH2 28.8.2017
22.8.2017Tománková Sára 2009 1 km + 7 překážek CH1 30.8.2017
18.6.2017Touc Jakub 2007 1 km + 7 překážek CH2 26.6.2017
22.8.2017Uher Vaclav 2005 SKP Nymburk 1 km + 7 překážek CH2 23.8.2017
22.8.2017Uher Petr 2009 SKP Nymburk 1 km + 7 překážek CH1 23.8.2017
4.9.2017Vagner Milos Max 2010 1 km + 7 překážek CH1 7.9.2017
20.9.2017Vaněk Vašek 2006 Altus Pons 1 km + 7 překážek CH2 22.9.2017
7.3.2017Vavřička Václav 2006 1 km + 7 překážek CH2 15.3.2017
7.3.2017Vavřička Mikoláš 2005 1 km + 7 překážek CH2 15.3.2017
15.8.2017Vavruška David 2008 1 km + 7 překážek CH1 17.8.2017
14.9.2017Víravová Anna 2007 1 km + 7 překážek D2 21.9.2017
14.9.2017Víravová Eliška 2005 1 km + 7 překážek D2 21.9.2017
4.9.2017Volechová Klára 2005 1 km + 7 překážek D2 9.9.2017
16.9.2017Vondráček Jakub 2011 Maxáci 1 km + 7 překážek CH1 19.9.2017
12.9.2017Vosecká Anna 2005 ŠSK Újezd nad Lesy 1 km + 7 překážek D2 19.9.2017
12.9.2017Vosecký Jan 2008 SK Šestajovice 1 km + 7 překážek CH1 19.9.2017
3.9.2017Vyčichlo Lukáš 2009 Spartan Gym 1 km + 7 překážek CH1 8.9.2017
11.9.2017Zach Radovan 2005 1 km + 7 překážek CH2 11.9.2017
29.8.2017Žilka Matěj 2008 ŠSK Újezd nad Lesy 1 km + 7 překážek CH1 2.9.2017
29.8.2017Žilková Zuzana 2011 1 km + 7 překážek D1 2.9.2017
8.5.2017Žoudlík Jaroslav 2007 1 km + 7 překážek CH2 16.5.2017

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.