Sportvisio

Přihl. jméno
nebo číslo
Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
 

Startovní listina NIGHT TAXIS GLADIATOR RACE - PARDUBICE - pátek 1.12.2017

Statistika přihlášených

Trať
GRGR260
Kategorie
MMuži do 39 let (1978 - 1999)104
MIXSmíšené dvojice (pouze muž a žena)56
ZŽeny do 39 let (1978 - 1999)49
M2Muži 40 a více let (1977 a starší)23
JMJunioři (2000 - 2003)14
Z2Ženy 40 a více let (1977 a starší)10
JZJuniorky (2000 - 2003)4
Celkem přihlášených260

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
15.8.2017Babušková Lucie 2006 GR JZ 23.8.2017
15.8.2017Babušková Stanislava 1974 GR Z2 23.8.2017
14.11.2017Balog Josef 1978 perunova sekera GR M 17.11.2017
5.9.2017Bartonek Jiri 1979 GR M 7.9.2017
23.11.2017Becvar Radek 1983 Ampéři GR M 25.11.2017
16.8.2017Beitler František 1993 SRTG Pardubice GR M 18.8.2017
29.10.2017Beneš Ladislav 1989 ABUS Přelouč GR M 2.11.2017
26.11.2017Bensch Michal 1979 Synové Slezska GR M 29.11.2017
18.11.2017beran michal 1999 GR M 21.11.2017
30.10.2017Beran Lukáš + Lucie Šímová 1986 Spartan gym GR MIX 3.11.2017
13.11.2017Bezděk Dušan 1971 Lazaři GR M2 17.11.2017
14.11.2017Blažek Lukáš + Michálková Lenka 1987 GR MIX 17.11.2017
11.11.2017Blažek Ondřej 2003 GR JM 15.11.2017
13.11.2017Bobek Jiri 1984 GR M 16.11.2017
14.11.2017Bohacik Marek 1980 GR M 21.11.2017
17.9.2017Bohm Jaroslav 1977 KAPEBAJA TEAM GR M2 23.9.2017
20.11.2017Brabcová Štěpánka 1995 BRUTÁLNÍ PRINCEZNY GR Z 21.11.2017
9.11.2017Brachanek Zdenek + Nová Radka 1991 AC Gladiators GR MIX 11.11.2017
23.11.2017Brož Michal + Malá Marie 1978 Maxáci GR MIX 25.11.2017
23.10.2017Buchlová Martina 1985 GR Z 31.10.2017
9.11.2017Burian Lukáš 1982 Hřebci GR M 9.11.2017
1.11.2017čálek ondřej 1979 GR M 7.11.2017
22.10.2017Černok Ladislav 1982 GR M 25.10.2017
29.9.2017Černý Lukáš 1995 GR M 4.10.2017
10.8.2017Chaloupka Radek + Romana Šormová 1991 GR MIX 12.8.2017
24.11.2017Chalupa Lukáš 1984 Chalupa OCR Team GR M nezaplaceno
24.11.2017Chalupa Lukáš + Chalupová Denisa 1984 Chalupa OCR Team GR MIX 30.11.2017
13.9.2017Chalupnik Ivan 2001 GR JM 15.9.2017
30.9.2017Čihák Martin 1991 Pneuservis František Kulháň GR M 4.10.2017
27.9.2017Cimler Jiří + Petra Šmídová 1984 Gladiators GR MIX 28.9.2017
27.10.2017Císař Martin 1990 Buřtguláš GR M 31.10.2017
3.9.2017Danihelka Tomáš 1988 ABUS Přelouč GR M 5.9.2017
23.10.2017David Jan 1991 GR M 28.10.2017
12.11.2017Dlouhá Martina 1976 GR Z2 14.11.2017
12.11.2017Dlouhý Petr + Denisa Dlouhá 1976 P+D GR MIX 14.11.2017
9.11.2017Drábek Tomáš + Lukacova Hana 1984 AC Gladiators GR MIX 11.11.2017
29.9.2017Dřevikovský Jakub 1988 GR M 4.10.2017
27.10.2017Drietonská Alena 1981 sisters GR Z 28.10.2017
9.11.2017Drozd Michal + Dobrá Lída 1977 Kikoti GR MIX 16.11.2017
16.10.2017Dub Michal 1984 GR M 17.10.2017
21.11.2017Dus Ondřej 1985 GR M 22.11.2017
27.8.2017Dušek Michal + Hanslova Eliška 1995 GR MIX 28.8.2017
9.10.2017Dvořáková Iva + Dvořák Petr 1981 GR MIX 14.10.2017
25.11.2017Fassati Miroslav 1958 Equicentrum Jaroměř GR M2 28.11.2017
27.10.2017Fialová Klára 1999 GR Z 1.11.2017
4.10.2017fišer pavel 1977 lazari GR M2 11.10.2017
7.11.2017Fléglová Blanka 1989 GR Z 15.11.2017
17.8.2017Fojtík Václav + Minaříková Tereza 1984 GR MIX 19.8.2017
3.9.2017Fojtů Josef 1980 KAPEBAJA TEAM GR M 8.9.2017
30.8.2017Foriška Štefan + Hanzelová Tereza 1983 Koloušek a Veverka GR MIX 31.8.2017
9.11.2017Gerega Martin 1984 AC Gladiators GR M 14.11.2017
28.10.2017Gygal Tomáš 1975 GT team GR M2 2.11.2017
10.11.2017Hájek Zbyněk 1979 Hells wariors GR M 18.11.2017
28.9.2017Hák Jakub 1985 GR M 30.9.2017
29.9.2017Halabrín Radovan 1986 GR M 4.10.2017
18.11.2017Hamzová Vendula + Marek Dvořák 1999 GR MIX 21.11.2017
20.11.2017Hanousková Lenka 1988 šváby GR Z 28.11.2017
31.8.2017Hanyk Lukáš 1991 SDH Kostelec nad Orlicí GR M 9.9.2017
9.11.2017Hanzelín Lukáš + Filipová Marie 1988 Energy team GR MIX 14.11.2017
25.10.2017Hartmanova Radmila 1966 Hanibal GR Z2 2.11.2017
9.11.2017Haut Michal 1990 GR M 11.11.2017
18.11.2017Havlat Marek 1980 GR M 28.11.2017
6.11.2017Havlová Zuzana + Foltýn Dominik 1993 GR MIX 14.11.2017
20.10.2017Hazuka Filip 1977 RECUTECH GR M2 23.10.2017
20.10.2017Hazuková Jana 1983 RECUTECH GR Z 23.10.2017
9.11.2017Helcl Vojtěch 1974 Hells Warriors GR M2 14.11.2017
24.11.2017Hisem Miroslav 1983 GR M 28.11.2017
3.8.2017Hlava Roman 1978 Běháme v Holicích a okolí GR M 5.8.2017
23.10.2017Hnátek Jaroslav 1985 GR M 1.11.2017
22.11.2017Holub Zdeněk 1988 GR M 23.11.2017
30.10.2017Horák Tomáš 1998 GR M 2.11.2017
30.10.2017Horáková Berenika 1997 GR Z 1.11.2017
29.9.2017Horník Jiří 1994 GR M 4.10.2017
22.10.2017Horník Tomáš 1994 Sypači GR M 26.10.2017
29.9.2017Hozák Roman 1993 GR M 4.10.2017
15.11.2017Hráček Antonín 1973 SVVAT GR M2 17.11.2017
21.11.2017Huňáková Michaela 1999 Asics FrontRunner CZE GR Z 21.11.2017
18.10.2017Hyhlík František 1997 GR M 21.10.2017
31.8.2017Hylmar Jiří 2002 GR JM 2.9.2017
30.10.2017Illéš Martin 1998 Spartan Patriot Team Slovakia GR M 3.11.2017
31.10.2017Jakoubek Jakub 1998 GR M 9.11.2017
25.11.2017janda marcel + Anna Ptáčková 2003 mňaga a žďorp GR JM 28.11.2017
21.11.2017Janouchová Kateřina 1998 GR Z 23.11.2017
7.11.2017Jílková Lucie + Pavel Brčák 1981 D.T.P. GR MIX 9.11.2017
22.9.2017Jiroušek Štěpán + Nerudová Monika 1997 GR MIX 26.9.2017
9.11.2017Jonák Jan 1991 GR M 10.11.2017
2.9.2017Judl Libor + Petra Holcova 1992 Fast Horses GR MIX 5.9.2017
12.11.2017Junova Michaela 1983 GR Z 14.11.2017
14.8.2017Karas Vítězslav + Cidlinová Anna 1983 Army Run Elite Runners GR MIX 16.8.2017
31.10.2017Kasparova Andrea 1988 GR Z 4.11.2017
8.11.2017Kedršt Daniel 1981 GR M 10.11.2017
15.11.2017Kellner David 1975 GR M2 21.11.2017
24.10.2017Khom Lukáš 1980 GR M 26.10.2017
31.8.2017Klicpera Václav 1986 Překonej sám sebe... GR M 6.9.2017
4.9.2017Kliková Renáta 1981 GR Z 13.9.2017
1.11.2017Knapová Noemi 1996 Pachys Gerontes GR Z 10.11.2017
21.11.2017Knytl Pavel 1996 Humburky GR M 22.11.2017
21.11.2017Kolář Petr 1990 GR M 24.11.2017
31.10.2017Kolářová Soňa 1991 GR Z 31.10.2017
21.11.2017Kolbaba Petr 1992 GR M 21.11.2017
21.10.2017Konopická Olga 1995 GR Z 24.10.2017
21.11.2017Kosina Tomáš 1991 GR M 23.11.2017
5.9.2017Košťál Martin + Třísková Michaela 1988 Zoufalci GR MIX 7.9.2017
17.11.2017Kostovský Roman + Blahutová Barbora 1986 SVVAT GR MIX 25.11.2017
16.11.2017Kovář Jan 1993 GR M 25.11.2017
31.8.2017Kratochvíl Petr 2001 Polabáci GR JM 5.9.2017
31.10.2017Křeček Jiří 1998 ELEVEN RUN TEAM GR M 8.11.2017
3.8.2017Křepela Pavel 1978 Téčka T42 GR M 8.8.2017
29.9.2017Křivková Martina 2003 GR JZ 4.10.2017
2.9.2017Křížka Pavel 2003 GR JM 6.9.2017
10.11.2017Kubata Jakub 1986 Hells Wariors GR M 18.11.2017
21.10.2017Kubíčová Pavlína 1988 GR Z 31.10.2017
31.10.2017Kučerová Tereza 1992 GR Z 8.11.2017
31.10.2017Kuchař Antonín 1972 GR M2 2.11.2017
31.10.2017Kuchař Jakub 1998 GR M 2.11.2017
31.10.2017Kuncl Martin 1985 J.Elita GR M 9.11.2017
9.9.2017Kysilka Lukáš 1987 GR M 12.9.2017
13.9.2017Lampárková Pavlína 1995 GR Z 15.9.2017
29.10.2017Laštovička Martin 1992 GR M 31.10.2017
5.9.2017Lavrovič Michal 1973 Angry pandas GR M2 7.9.2017
20.10.2017Lejsková Světlana 1981 RECUTECH GR Z 23.10.2017
29.9.2017Lidmila David 1987 GR M 4.10.2017
31.10.2017Listopad Jan + Vyvialová Kristýna 1978 GR MIX 3.11.2017
7.11.2017Lončák Andrej 1988 GR M 9.11.2017
21.10.2017Lonska Martina 1977 GR Z2 28.10.2017
31.10.2017Ludvík Jakub 1991 ZAMAKEJSI.CZ GR M 2.11.2017
25.9.2017Lutonský Patrik 1985 Lazaři GR M 27.9.2017
21.11.2017Macek Jan + Schejbalová Gabriela 1985 GR M 29.11.2017
31.10.2017Mach Ondřej 1982 GR M 3.11.2017
22.11.2017Mach Jiří 1981 GR M 23.11.2017
8.11.2017Macháček Ivo 1989 GR M 10.11.2017
21.11.2017Machálek Adam 2002 GR JM 24.11.2017
5.10.2017Málek Filip + Málková Andrea 1993 Sypači GR MIX 7.10.2017
27.9.2017Mareček Antonín + Tomáš Špringer 1979 2švagři GR M 7.10.2017
22.11.2017Mareš Oldřich 1989 GR M 24.11.2017
6.10.2017Markup Emil + Janoušková Eliška 1991 Lanáčovci GR MIX 10.10.2017
29.8.2017Martinková Kateřina + Volenec Antonín 1987 WILD Team GR MIX 5.9.2017
20.11.2017Michalčák Matěj 2000 GLADIATOR RACE TEAM GR JM 20.11.2017
23.11.2017Miksovsky Michal 1984 GR M 25.11.2017
26.11.2017Mikulková Pavla 1999 Pachys Gerontes GR Z nezaplaceno
22.11.2017Mošner Jiří 1992 TeamBratranci GR M 25.11.2017
30.10.2017Moťka Tomáš + Vocásková Petra 1981 Kouř GR MIX 1.11.2017
5.10.2017Mračková Veronika 1989 GR Z 14.10.2017
9.8.2017NÉMA Tibor 1964 TRIUMPHALIS GR M2 11.8.2017
9.11.2017Němcová Lenka 1973 Zoufalci GR Z2 11.11.2017
9.11.2017Němcová Tereza 2001 Zoufalci GR JZ 11.11.2017
9.11.2017Němec Filip 1984 AC Gladiators GR M 16.11.2017
17.9.2017Němec Pavel + Káninská Aneta 1993 GR MIX 19.9.2017
20.10.2017Nová Michaela 1987 RECUTECH GR Z 23.10.2017
22.8.2017Novák Jan + Jarošová Ludmila 1987 Mar(i)ňáci GR MIX 28.8.2017
31.10.2017Nováková Vanda + Kuchař Lukáš 1988 EXTRA Brno GR MIX 7.11.2017
13.9.2017Nováková Iveta 1991 GR Z 15.9.2017
30.10.2017Obrdlík Štěpán + Rada Pechánková 1983 GR MIX 1.11.2017
12.11.2017Ovary Michal 1985 GR M 12.11.2017
26.11.2017Pácha Zdeněk 1968 Beskydský šerpa GR M2 27.11.2017
15.11.2017Paszycová Veronika 1996 GR Z 17.11.2017
12.11.2017Pávek Petr + Dohnalová Jana 1985 GR MIX 21.11.2017
26.11.2017Pavel Aleš 1979 GR M 29.11.2017
26.11.2017Pavelková Kristýna + Frémuth Ladislav 1999 GR MIX nezaplaceno
25.10.2017Pavlišáková Kateřina 1992 GR Z 27.10.2017
22.10.2017Pazdera Aleš 1996 GR MIX 23.10.2017
18.11.2017Pechač Adam 2002 GR JM 28.11.2017
20.10.2017Pechanová Kateřina 1978 RECUTECH GR Z 23.10.2017
7.11.2017Pecina Jiří 2000 GR JM 9.11.2017
19.10.2017Pilný Václav 1988 GR M 21.10.2017
26.11.2017Pitter Tomáš 1990 GR M 29.11.2017
2.9.2017Plšek Miroslav 1979 GR M 6.9.2017
12.11.2017Pokorná Linda 1985 GR Z 14.11.2017
17.11.2017Pražák Radovan + Pražáková Veronika 1967 GR M2 22.11.2017
14.11.2017Pražáková Veronika + Glos Petr 1991 GR MIX 21.11.2017
12.10.2017Přibylová Alexandra 1984 CrossFit Destiny GR Z 14.10.2017
30.9.2017Přiklopil Marek 1991 GR M 4.10.2017
30.9.2017Přiklopil Patrik 1998 GR M 10.10.2017
30.9.2017Procházka Daniel + Vamberová Magdaléna 1996 SDH Chlumětín GR MIX 4.10.2017
23.10.2017Procházka Marcel 1990 GR M 28.10.2017
18.11.2017Prycl Vojtěch Eduard 2003 GR JM 22.11.2017
25.11.2017Ptáček Jan 2002 GR JM 28.11.2017
25.11.2017Ptáčková Anna + Marcel Janda 2003 mňaga a žďorp GR JZ 28.11.2017
6.11.2017Řádek Zdeněk 1990 GR M 16.11.2017
16.9.2017Rajnoha Vojtěch 1993 GR M 19.9.2017
15.8.2017Rapčan Ladislav 1984 GR M 16.8.2017
14.10.2017Raslová Marie + Řezníček David 1982 2running hearts GR MIX 17.10.2017
21.11.2017Rázlová Anna + Hospodka Jan 1999 GR MIX 23.11.2017
8.11.2017Říhová Andrea 1982 GR Z 10.11.2017
29.10.2017Römerová Veronika 1976 Hanibal GR Z2 31.10.2017
23.10.2017Růžička David 1982 Běhmo do cíle GR M 26.10.2017
24.11.2017Rybička Jakub 1987 GR M 29.11.2017
3.8.2017Ryšavý Martin 1975 PRO MUSIC PROLOG BIKE GR M2 11.8.2017
27.9.2017Šála Bohuslav + Buličková Ivet 1990 SK Samuraj Domažlice GR MIX 30.9.2017
26.11.2017Šanderová Kristýna 1996 Pachys Gerontes GR Z nezaplaceno
21.10.2017Šašková Martina + Lucie Šrůtová 1982 GR Z 31.10.2017
29.8.2017Schejbalová Gabriela + Macek Jan 1996 GR Z 5.9.2017
6.8.2017Šeda Radek 1977 Barbarians from Giant Mountains GR M2 11.8.2017
6.10.2017Sejkora Lubomír 1991 GR M 7.10.2017
23.11.2017Šejna Aleš 1985 2hasance GR M 24.11.2017
23.11.2017Šimánková Karolína 1992 GR Z 25.11.2017
27.10.2017Sittová Barbora 1989 Sisters GR Z 28.10.2017
18.9.2017Slabihoud Aleš 1975 Slabici GR M2 21.9.2017
18.11.2017Sládek Jakub 1993 Barbarian extreme team GR M 18.11.2017
31.8.2017Sládková Michaela + Sládek Lukáš 1987 misaluky GR MIX 1.9.2017
17.11.2017Šlaisová Renáta 1990 BŽB GR Z 24.11.2017
17.11.2017Šmejkalová Hana 1974 GR Z2 22.11.2017
15.11.2017Smetana Jaroslav 1986 GR M 17.11.2017
23.10.2017Šmídová Miroslava + Šmídová Gabriela 1964 SRTG Česká Třebová GR Z2 25.10.2017
23.10.2017Šmídová Gabriela + Šmídová Miroslava 1973 SRTG Česká Třebová GR Z2 25.10.2017
16.11.2017Šobová Andrea + Petr Stehno 1992 Blondýnka a Stehýnko GR MIX 22.11.2017
12.11.2017Sonda Martin + Lucie Benešová 1976 SVVAT GR MIX 14.11.2017
10.8.2017Šorm Milan 1997 GR M 12.8.2017
9.9.2017Šormová Blanka + Lukáš Černý 1986 GR MIX 13.9.2017
22.10.2017Souček Vlastimil 1996 Sypači GR M 24.10.2017
27.9.2017Springer Tomas 1981 2 svagri GR M 30.9.2017
30.10.2017Sramek Dobroslav 1982 Lanáčovci GR M 2.11.2017
21.10.2017Šrutova Lucie 1981 GR Z 31.10.2017
20.10.2017Šťastná Andrea 1988 RECUTECH GR Z 21.10.2017
24.11.2017Stříteská Petra + Marek Novák 1979 Simpsonovi GR MIX nezaplaceno
29.8.2017Stuchlik Bohumil 1966 GR M2 1.9.2017
11.10.2017Švarcbachová Karolína + Jirka Mráček 1996 GR MIX 12.10.2017
22.11.2017Svibová Monika 1986 GR Z 25.11.2017
15.8.2017Svobodová Klára 1986 GR Z 16.8.2017
16.9.2017Syrový Filip 1998 GR M 19.9.2017
16.9.2017Syrový Aleš 2001 Never give up GR JM 19.9.2017
20.11.2017Szimicsevics László 1972 SRTG Dunakeszi - Hungary GR M2 20.11.2017
27.10.2017Terberová Táňa 1999 Buřtguláš GR Z 1.11.2017
27.10.2017Terberová Tereza 1994 Buřtguláš GR Z 31.10.2017
14.11.2017Tocháčková Tereza 1997 GLADIATOR RACE TEAM GR Z 14.11.2017
14.11.2017Tojnar Pavel + Alexandra Klasová 1973 REBIRTH GR MIX 17.11.2017
28.9.2017Tomšíková Lenka + Kulhánek Martin 1989 Šneček team GR MIX 4.10.2017
31.10.2017Torres Daniel 1989 GR M 8.11.2017
20.11.2017Toth Adam 1986 GR M 20.11.2017
16.10.2017Trojan Aleš + Szalay Veronika 1975 GR MIX 21.10.2017
17.11.2017Turynová Denisa + Dörfl Patrik 1996 GR MIX 21.11.2017
30.10.2017Tyl Lukáš + Smékalová Markéta 1986 Prostě my GR MIX 2.11.2017
26.11.2017Uhlířová Hana 1991 GR Z 29.11.2017
7.11.2017Ulman Robert 1980 GR M 9.11.2017
13.9.2017Urban Vít 1985 GR M 22.9.2017
20.10.2017Urban Radek 1992 RECUTECH GR M 23.10.2017
9.11.2017Urbánek Jan 1974 GR M2 14.11.2017
20.11.2017Valasek Jaroslav 1984 svabi.cz GR M 28.11.2017
22.11.2017Vaníčková Martina 1981 GR Z 24.11.2017
12.11.2017Vávra Rudolf 1975 GR M2 16.11.2017
20.10.2017Vavřín Petr 1976 RECUTECH GR M2 23.10.2017
22.11.2017Vavrušková Veronika 1978 GR Z 23.11.2017
13.11.2017Vencl Jakub 2000 GR JM 16.11.2017
11.11.2017Vinopalová Václava 1975 GR Z2 15.11.2017
20.10.2017Vítek Radim 1978 RECUTECH GR M 23.10.2017
3.11.2017Vlková Simona + Prokop Martin 1974 Vlčice GR MIX 10.11.2017
30.9.2017Vojtěchovský Tadeáš 1999 Hovínka GR MIX 4.10.2017
3.11.2017Vrbenský Jakub 1995 SRTG Kutná Hora GR M 7.11.2017
16.10.2017Vytina Jaromír 1970 SRTG Jablonec n.Nisou GR M2 21.10.2017
13.11.2017Vyvialová Tereza + Daniel Košátko 1994 GR MIX 15.11.2017
1.11.2017Wolfová Michaela + Wolf Robert 1970 Vlčice GR MIX 9.11.2017
27.10.2017Žáková Andrea + Hernych Milan 1993 Tygrzazadkem GR MIX 31.10.2017
8.8.2017Ždímal Michal 1985 Ždimiators GR M 9.8.2017
13.11.2017Zeman Jaroslav 1978 JACKERMANN GR M 15.11.2017
2.11.2017Zemanová Michaela 1999 Rungo pro ženy GR Z 2.11.2017
20.10.2017Zemanová Veronika 1984 RECUTECH GR Z 23.10.2017
26.9.2017Zerzánková Michaela 1988 GR Z 4.10.2017
25.10.2017Zich Jakub 1985 GR M 31.10.2017
9.11.2017Zikmund Martin 1982 GR M 11.11.2017
20.11.2017Zitta Kamil 1984 GR M 23.11.2017

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.