Sportvisio

Přihl. jméno
nebo číslo
Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
 

Startovní listina KIDS TAXIS GLADIATOR RACE PARDUBICE - PARDUBICE - sobota 2.12.2017

Statistika přihlášených

Trať
KGRKGR116
Kategorie
H1Chlapci (2008 - 2011)32
D2Dívky (2004 - 2007)30
H2Chlapci (2004 - 2007)29
D1Dívky (2008 - 2011)25
Celkem přihlášených116

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
24.8.2017Baťka Petr Jan 2007 Sakigladiator team KGR H2 26.8.2017
19.10.2017Baum Marek 2005 SRTG Šumperk KGR H2 21.10.2017
10.9.2017Blažková Justýna 2009 KGR D1 13.9.2017
3.8.2017Bohatá Eliška 2011 KGR D1 5.8.2017
3.8.2017Bohatá Barbora 2008 KGR D1 5.8.2017
18.10.2017Breberová Viktorie 2010 DRACI KGR D1 nezaplaceno
1.10.2017Brož Matěj 2011 KGR H1 4.10.2017
1.10.2017Brož Michal 2007 KGR H2 10.10.2017
1.10.2017Brožová Marie 2009 KGR D1 10.10.2017
23.10.2017Buryšek Matyáš 2008 Motomach3 KGR H1 nezaplaceno
16.10.2017Čadová Anna 2007 KGR D2 24.10.2017
22.10.2017Chráska Štěpán 2009 KGR H1 nezaplaceno
23.10.2017Chrásková Johana 2006 KGR D2 nezaplaceno
1.10.2017Dolejšková Denisa 2008 Bílí Tygři KGR D1 6.10.2017
14.9.2017Dostál Jan 2007 KGR H2 19.9.2017
14.9.2017Dostál Jiří 2007 KGR H2 19.9.2017
16.9.2017Dřevecký Matěj 2008 KGR H1 25.9.2017
31.8.2017Durychová Julie 2005 rugby Petrovice KGR D2 6.9.2017
2.9.2017Dusil Štěpán 2005 Svítkovští tygři KGR H2 12.9.2017
2.9.2017DUSILOVA Bara 2007 Svítkovští tygři KGR D2 13.9.2017
2.9.2017Dvořáková Daniela 2009 TJ sokol Jaroměř KGR D1 12.9.2017
22.9.2017Fefková Terezie 2008 KGR D1 26.9.2017
22.9.2017Fefková Sofie 2011 KGR D1 26.9.2017
20.9.2017Ferenčíková Sofie 2009 KGR D1 22.9.2017
20.9.2017Ferenčíková Nela 2006 KGR D2 22.9.2017
3.9.2017Fialová Ema 2005 KGR D2 7.9.2017
6.10.2017Filip Patrik 2007 KGR H2 11.10.2017
6.10.2017Filip Radim 2007 KGR H2 11.10.2017
17.8.2017Fojtík Václav 2010 KGR H1 19.8.2017
8.9.2017Görglová Karolina 2005 Team Slivenec KGR D2 12.9.2017
8.9.2017Görglová Kateřina 2008 Team Slivenec KGR D1 12.9.2017
1.10.2017Hamáček Vojtěch 2008 KGR H1 4.10.2017
1.10.2017Hamáček Filip 2004 KGR H2 4.10.2017
7.8.2017Hendrych Matěj 2006 KGR H2 8.8.2017
7.8.2017Hendrych Antonín 2010 KGR H1 8.8.2017
5.9.2017Homolová Adela 2005 KGR D2 7.9.2017
5.9.2017Homolová Anna 2007 KGR D2 7.9.2017
3.9.2017Hrabík Lukáš 2007 Sakigladiator team KGR H2 5.9.2017
8.9.2017Hrůzová Gábina 2009 KGR D1 11.9.2017
2.10.2017Hudec Matěj 2005 Hudy KGR H2 10.10.2017
2.9.2017Jelínková Kristýna 2006 KGR D2 12.9.2017
5.9.2017Kabrhel Jan 2008 Šneci KGR H1 7.9.2017
5.9.2017Kabrhelová Pavlína 2006 Šneci KGR D2 7.9.2017
20.9.2017Kadaně Matěj 2010 Báječné děti v běhu KGR H1 21.9.2017
20.9.2017Kadaně Marek 2007 Báječné děti v běhu KGR H2 21.9.2017
14.8.2017Karas Vítězslav 2009 KGR H1 16.8.2017
5.9.2017Kareš Matouš 2008 KGR H1 7.9.2017
9.10.2017Koletová Eliška 2006 KGR D2 10.10.2017
16.10.2017Kolínová Patricie 2006 KGR D2 24.10.2017
10.10.2017Kolovrátníková Ema 2009 JIROUS KGR D1 13.10.2017
9.9.2017Kopecká Rozálie Emma 2009 Altus Pons KGR D1 14.9.2017
3.9.2017Kopecký Šimon 2005 KGR H2 13.9.2017
9.9.2017Kopecký Matyáš 2007 Altus Pons KGR H2 14.9.2017
30.9.2017Kopřivová Karolína 2010 KGR D1 4.10.2017
30.9.2017Kopřivova Kristýna 2011 KGR D1 4.10.2017
23.10.2017Koubek Matěj 2010 KGR H1 nezaplaceno
16.10.2017Kramule Matyáš 2009 KGR H1 17.10.2017
16.10.2017Kramule Tadeáš 2012 KGR H1 17.10.2017
16.10.2017Krátká Zuzka 2008 KGR D1 18.10.2017
29.8.2017Křelina Matyáš 2011 KGR H1 6.9.2017
23.9.2017Krpata Tomáš 2006 KGR H2 30.9.2017
23.9.2017Krpatová Nikola 2010 KGR D1 30.9.2017
22.8.2017Kubeček Antonín 2008 KGR H1 24.8.2017
22.8.2017Kubeček Eduard 2009 KGR H1 24.8.2017
11.9.2017Langrová Adéla 2006 KGR D2 19.9.2017
25.9.2017Linha Nikolas 2009 KGR H1 4.10.2017
16.10.2017Machač Jan 2004 KGR H2 nezaplaceno
30.9.2017Martincová Nikol 2009 KGR D1 10.10.2017
4.9.2017Melichar Tomáš 2011 Cyklokramo Suchdol nad Odrou KGR H1 6.9.2017
21.10.2017Michálek Matěj 2007 KGR H2 24.10.2017
6.9.2017Minaříková Eliška 2004 Fičík parkur team KGR D2 9.9.2017
7.9.2017Mrázek Teodor 2011 KGR H1 8.9.2017
7.10.2017Novák Matěj 2010 KGR H1 11.10.2017
3.9.2017Pavlová Anička 2006 WANCHAK TEAM KGR D2 6.9.2017
11.9.2017Pecka Adam 2008 KGR H1 15.9.2017
11.9.2017Pecková Michaela 2008 KGR D1 15.9.2017
2.9.2017Peřina Lukáš 2009 Náš tým KGR H1 7.9.2017
2.9.2017Peřinová Adéla 2007 Náš tým KGR D2 7.9.2017
30.9.2017Perthen Michal 2008 KGR H1 4.10.2017
30.9.2017Perthenová Eva 2006 KGR D2 4.10.2017
19.10.2017Pilný Václav 2010 KGR H1 21.10.2017
2.10.2017Pištora Vojtěch 2004 KGR H2 4.10.2017
7.8.2017Pošva Lukáš 2007 KGR H2 12.8.2017
13.9.2017Pošvářová Tereza 2006 KGR D2 14.9.2017
20.9.2017Procházková Tereza 2009 Altus Pons KGR D1 27.9.2017
2.9.2017Prokopová Tereza 2010 TJ Sokol Jaroměř KGR D1 6.9.2017
12.10.2017Rázek Šimon 2007 KGR H2 14.10.2017
2.9.2017Rejmanová Tereza 2004 KGR D2 6.9.2017
16.10.2017Sádovská Anežka 2004 KGR D2 17.10.2017
19.10.2017Saňák Denis 2004 SRTG Šumperk KGR H2 21.10.2017
15.8.2017Šárová Eliška 2011 KGR D1 17.8.2017
4.10.2017Schwarzkopf Alexander 2009 KGR H1 6.10.2017
12.8.2017Sedláčková Kateřina 2007 KGR D2 17.8.2017
12.8.2017Sedláčková Zuzana 2009 KGR D1 17.8.2017
27.9.2017Sikora Dominik 2009 RSSB ULTRA TEAM KGR H1 30.9.2017
18.9.2017Slabihoud Pavel 2010 KGR H1 20.9.2017
18.9.2017Slabihoud Aleš 2010 KGR H1 20.9.2017
18.9.2017Slabihoudová Tereza 2007 KGR D2 20.9.2017
18.9.2017Sládková Monika 2008 KGR D1 20.9.2017
18.10.2017Souček Ondřej 2006 Maratonstav Úpice KGR H2 21.10.2017
18.10.2017Souček Šimon 2008 Maratonstav Úpice KGR H1 21.10.2017
27.8.2017springrova justina 2006 komando wolf KGR D2 28.8.2017
6.9.2017Stehlík Vít 2005 KGR H2 8.9.2017
7.8.2017Stránská Tereza 2006 KGR D2 15.8.2017
18.9.2017Suchánková Petra 2005 KGR D2 20.9.2017
28.9.2017Svoboda Jan 2010 KGR H1 30.9.2017
3.9.2017Syrůček Filip 2006 Náš tým KGR H2 8.9.2017
3.9.2017Touc Jakub 2007 KGR H2 7.9.2017
6.9.2017Valentová Katka 2004 Fičík parkur team KGR D2 7.9.2017
20.9.2017Vaněk Vašek 2006 Altus Pons KGR H2 22.9.2017
21.8.2017Vavřička Václav 2006 KGR H2 26.8.2017
21.8.2017Vavřička Mikoláš 2005 KGR H2 26.8.2017
19.8.2017Vavruška David 2008 KGR H1 20.8.2017
25.9.2017Víravová Anna 2007 KGR D2 25.9.2017
25.9.2017Víravová Eliška 2005 KGR D2 25.9.2017
9.9.2017Vyňuchalová Karolína 2007 KGR D2 16.9.2017

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.