Sportvisio

Přihl. jméno
nebo číslo
Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
 

Startovní listina TAXIS GLADIATOR RACE PARDUBICE - sobota 2.12.2017

Statistika přihlášených

Trať
GR6,9 km + 31 překážek561
Kategorie
MMuži do 39 let (1978 - 1999)248
ZŽeny do 39 let (1978 - 1999)110
MIXSmíšené dvojice (pouze muž a žena)76
M2Muži 40 a více let (1977 a starší)59
Z2Ženy 40 a více let (1977 a starší)23
JMJunioři (2000 - 2003)19
TČtyřčlenné týmy15
JZJuniorky (2000 - 2003)11
Celkem přihlášených561

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
4.8.2017Andělová Monika 1970 DÁMTO 6,9 km + 31 překážek Z2 8.8.2017
18.10.2017Arazim Milan 1980 ROCO TEAM 6,9 km + 31 překážek M nezaplaceno
5.9.2017Arpášová Andrea 1989 Spartans 6,9 km + 31 překážek Z 12.9.2017
14.10.2017Aujeská Gabriela 1970 6,9 km + 31 překážek Z2 17.10.2017
6.8.2017Babušková Stanislava 1974 6,9 km + 31 překážek Z2 16.8.2017
11.8.2017Balog Josef 1978 perunova sekera 6,9 km + 31 překážek M 16.8.2017
16.10.2017Bareš Jan 1979 6,9 km + 31 překážek M 19.10.2017
30.9.2017Bartoníček Jan 1972 6,9 km + 31 překážek M2 10.10.2017
22.9.2017Bayer Tomáš 1982 Total Vital 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
22.10.2017Bebr Lukáš 1985 Zmrzlíci Plzeň 6,9 km + 31 překážek M nezaplaceno
13.9.2017Bednář Radim + Nekvindová Veronika 1994 6,9 km + 31 překážek MIX 15.9.2017
17.9.2017Bednář Ladislav + Náměstková Adéla + Renčová Alena + Bednář Petr 1984 ALPA 6,9 km + 31 překážek T 19.9.2017
24.9.2017Beer Jan 1986 6,9 km + 31 překážek M 27.9.2017
16.8.2017Beitler František 1993 SRTG Pardubice 6,9 km + 31 překážek M 18.8.2017
8.9.2017Beneš Ladislav 1989 ABUS Přelouč 6,9 km + 31 překážek M 12.9.2017
15.8.2017Beneš Petr 1977 Kvíčala team 6,9 km + 31 překážek M2 23.8.2017
12.9.2017Benešová Barbora 1992 Vlčí máky 6,9 km + 31 překážek Z 14.9.2017
12.10.2017Benych Oldřich 1989 Šneci Team 6,9 km + 31 překážek M 17.10.2017
12.10.2017Benychova Jana 1990 Šneci Team 6,9 km + 31 překážek Z 17.10.2017
26.9.2017Beránková Veronika 1984 jinej gang 6,9 km + 31 překážek Z 4.10.2017
14.10.2017Berky Martin 1973 6yzyijtb2o 6,9 km + 31 překážek MIX 17.10.2017
12.9.2017Bernath Tomáš 1981 6,9 km + 31 překážek M 14.9.2017
23.10.2017Bertová Edita 1977 6,9 km + 31 překážek Z2 nezaplaceno
3.8.2017Biederman Michal 1985 shybuj.cz 6,9 km + 31 překážek M 8.8.2017
29.9.2017Blažek Tomáš + Herman Martin + Holík David + Blažek Vojtěch 1993 Útvar pomalého nasazení. 6,9 km + 31 překážek T 4.10.2017
10.9.2017Blažek Ondřej 2003 6,9 km + 31 překážek JM 13.9.2017
4.10.2017Blažek David 1981 Šneci Team 6,9 km + 31 překážek M 10.10.2017
16.10.2017Blažková Helena 1981 Zock 6,9 km + 31 překážek Z nezaplaceno
3.8.2017Bohatý Martin 1980 6,9 km + 31 překážek M 5.8.2017
7.9.2017Bohuňková Lucie 1993 Valhalla gym 6,9 km + 31 překážek Z 12.9.2017
27.8.2017Borecká Věra 1987 Zoufalci 6,9 km + 31 překážek Z 5.9.2017
17.8.2017Borkovcová Tereza 1990 6,9 km + 31 překážek Z 19.8.2017
12.10.2017Bouška Martin 1973 6,9 km + 31 překážek M2 14.10.2017
30.9.2017Bouška Matěj 2001 6,9 km + 31 překážek JM 4.10.2017
3.9.2017Božek Adam 1997 Spartans 6,9 km + 31 překážek M 8.9.2017
24.9.2017Branda Filip 1989 6,9 km + 31 překážek M 25.9.2017
10.8.2017Braun David 1998 6,9 km + 31 překážek M 17.8.2017
24.8.2017Březina Michal 1992 Krkonoše 6,9 km + 31 překážek M 25.8.2017
5.9.2017Brizgalová Žaneta 1997 Spartans 6,9 km + 31 překážek Z 13.9.2017
18.9.2017Brož Michal 1978 Maxáci 6,9 km + 31 překážek M 27.9.2017
18.10.2017Brumovský Jiří 1987 6,9 km + 31 překážek M 19.10.2017
23.10.2017Buchlová Martina + Steven Williams 1985 6,9 km + 31 překážek MIX nezaplaceno
26.9.2017Bureš Jakub 1991 Balda tým 6,9 km + 31 překážek M 28.9.2017
9.9.2017Bureš Pavel 1988 North Czech Runners 6,9 km + 31 překážek M 13.9.2017
12.10.2017Burian Tomas 1981 6,9 km + 31 překážek M 17.10.2017
22.8.2017Čáp Martin + Gabriela Dvořáková 1985 6,9 km + 31 překážek MIX 26.8.2017
26.9.2017Čapek Michal 1979 Jinej gang 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
31.8.2017Capkova Petra 1978 6,9 km + 31 překážek Z 2.9.2017
18.8.2017Čermáková Veronika 1987 6,9 km + 31 překážek Z 23.8.2017
21.9.2017Černá Jana 1974 BKV - POSTRADATELNI 6,9 km + 31 překážek Z2 26.9.2017
24.8.2017Černá Petra 1987 Pak jdem chlastat 6,9 km + 31 překážek Z 26.8.2017
14.8.2017Černoch Michal 1977 6,9 km + 31 překážek M2 14.8.2017
13.10.2017Černohorský Patrik 1991 Fanatic gym 6,9 km + 31 překážek M 17.10.2017
22.10.2017Černok Ladislav + Černoková Lucie 1982 6,9 km + 31 překážek MIX nezaplaceno
4.8.2017Černý Jakub 1992 6,9 km + 31 překážek M 8.8.2017
29.9.2017Černý Lukáš 1995 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
6.9.2017Černý Pavel 1983 neBULL 6,9 km + 31 překážek M 12.9.2017
20.9.2017Čeřovský Jan 1975 6,9 km + 31 překážek M2 22.9.2017
3.10.2017Chaloupka Miroslav 1999 Varovi legie 6,9 km + 31 překážek M 11.10.2017
10.8.2017Chaloupka Radek 1991 6,9 km + 31 překážek M 12.8.2017
1.10.2017Chaloupka Filip 1981 Kamaradi 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
13.9.2017Chalupnik Ivan 2001 6,9 km + 31 překážek JM 15.9.2017
10.10.2017Chlád Robert 1990 6,9 km + 31 překážek M 12.10.2017
26.9.2017Chrobáková Karolína + Ličman Martin 2000 6,9 km + 31 překážek MIX 1.10.2017
5.8.2017Chýlková Lucie 1984 6,9 km + 31 překážek Z 8.8.2017
30.9.2017Čihák Martin 1991 Pneuservis František Kulháň 6,9 km + 31 překážek M 5.10.2017
29.9.2017Čírtek Michal 1997 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
18.10.2017Čížková Hana 1990 Šneci Team 6,9 km + 31 překážek Z nezaplaceno
25.8.2017Čučková Martina 1992 6,9 km + 31 překážek Z 30.8.2017
3.9.2017Danihelka Tomáš 1988 ABUS Přelouč 6,9 km + 31 překážek M 5.9.2017
29.9.2017Darebna Petra + Filip Darebny 1990 SKP Majak 6,9 km + 31 překážek MIX 7.10.2017
15.8.2017Demjanovič Tomáš 1987 6,9 km + 31 překážek M 17.8.2017
10.8.2017Diblík Jan 1984 6,9 km + 31 překážek M 15.8.2017
23.8.2017Diringer Břetislav 1990 6,9 km + 31 překážek M 25.8.2017
19.9.2017Doležalová Hana 1993 Cheerleaders 6,9 km + 31 překážek Z 27.9.2017
28.8.2017Dostál Lubomír + Eva Dostálová 1975 Predator Workout Opava 6,9 km + 31 překážek MIX 30.8.2017
14.10.2017Drahos Martin + Martin Drahoš + Lukáš Otava 1981 6,9 km + 31 překážek M 17.10.2017
14.10.2017Drahoš Martin 1980 6,9 km + 31 překážek M 17.10.2017
31.8.2017Drčka Jiří 1987 SVVAT 6,9 km + 31 překážek M 9.9.2017
1.10.2017Dřevný Petr 1976 6,9 km + 31 překážek M2 4.10.2017
4.8.2017Drinka Filip 1991 6,9 km + 31 překážek M 12.8.2017
4.8.2017Drozd Michal 1977 KoLEGOve 6,9 km + 31 překážek M2 12.8.2017
3.8.2017Dufka Vladislav 1991 Viktorie team 6,9 km + 31 překážek M 9.8.2017
31.8.2017Durychová Kateřina 1972 SRTG Praha 6,9 km + 31 překážek Z2 9.9.2017
27.8.2017Dušek Michal + Hanslova Eliška 1995 6,9 km + 31 překážek MIX 28.8.2017
19.9.2017Dušková Kateřina 2002 Cheerleaders 6,9 km + 31 překážek JZ 22.9.2017
22.10.2017Dušková Iveta 1988 SRTG Trutnov 6,9 km + 31 překážek Z nezaplaceno
22.9.2017Dvořáčková Petra 1987 Maxáci 6,9 km + 31 překážek Z 26.9.2017
30.9.2017Dvořák Jan 1985 Varovi legie 6,9 km + 31 překážek M 9.10.2017
30.9.2017Dvořák Martin 1980 Varovi legie 6,9 km + 31 překážek M 7.10.2017
14.10.2017Dvořáková Zdeňka 1967 Až do cile 6,9 km + 31 překážek Z2 nezaplaceno
25.8.2017Dvořáková Zdenka 1994 6,9 km + 31 překážek Z 26.8.2017
15.10.2017Dvořáková Eliška 2002 Až do cile 6,9 km + 31 překážek JZ nezaplaceno
13.8.2017Dvorník Pavel 1986 SRTG Lázně Kynžvart 6,9 km + 31 překážek M 16.8.2017
22.9.2017Dzurková Magda + Vacek Tomášek 1994 Fitness by Věra 6,9 km + 31 překážek MIX 26.9.2017
5.9.2017Fencl Michal 1984 6,9 km + 31 překážek M 7.9.2017
16.8.2017Fiala Martin 1991 6,9 km + 31 překážek M 18.8.2017
6.9.2017Fierla Martin 1986 6,9 km + 31 překážek M 16.9.2017
30.9.2017Fikejzova Anna 1984 Zabijaci 6,9 km + 31 překážek Z 7.10.2017
14.9.2017Filipová Lucie + Vaníček Josef 1995 6,9 km + 31 překážek MIX 16.9.2017
11.10.2017Fischer Michal 1983 Vrchlabí 6,9 km + 31 překážek M 17.10.2017
4.10.2017fišer pavel 1977 lazari 6,9 km + 31 překážek M2 11.10.2017
7.9.2017Fišer Tom 1989 SRTG ČeskáTřebová 6,9 km + 31 překážek M 12.9.2017
22.10.2017flaszová petra + Flasz Radek + Filipková Krystyna + Holeksa Radek 1980 (j)elita 6,9 km + 31 překážek T 23.10.2017
17.8.2017Fojtík Václav + Minaříková Tereza 1984 6,9 km + 31 překážek MIX 19.8.2017
3.9.2017Fojtů Josef 1980 KAPEBAJA TEAM 6,9 km + 31 překážek M 8.9.2017
22.9.2017Forgáčová Eva + Weidinger Martin 1993 FITNESS by Věra 6,9 km + 31 překážek MIX 28.9.2017
23.10.2017Foukal Petr 1986 6,9 km + 31 překážek M nezaplaceno
13.10.2017Foukal Jakub 1993 Fanatic gym 6,9 km + 31 překážek M 20.10.2017
21.8.2017Frič Jaroslav 1975 6,9 km + 31 překážek M2 26.8.2017
20.9.2017Friml Jirka 1997 6,9 km + 31 překážek M 26.9.2017
28.8.2017Gábler Stanislav 1979 6,9 km + 31 překážek M 31.8.2017
30.9.2017Gavlas Jan 1992 Caesarova garda TRIUMPHALIS 6,9 km + 31 překážek M 10.10.2017
5.10.2017Gazda Michal 1987 Šneci Team 6,9 km + 31 překážek M 13.10.2017
27.8.2017Glacner Jiří 1988 6,9 km + 31 překážek M 28.8.2017
4.9.2017Glos Petr 1987 Czech Extreme Team 6,9 km + 31 překážek M 5.9.2017
8.9.2017Görgl Jan 1976 Team Slivenec 6,9 km + 31 překážek M2 12.9.2017
3.8.2017Grim Martin 1989 6,9 km + 31 překážek M 8.8.2017
16.10.2017Hajžman David 1987 Zmrzlíci Plzeň 6,9 km + 31 překážek M 17.10.2017
11.9.2017Hampejsová Martina 1990 6,9 km + 31 překážek Z 12.9.2017
16.10.2017Handl Tomáš 1995 Rychnováci 6,9 km + 31 překážek M 17.10.2017
17.10.2017Handlíř David + Michaela Vávrová 1991 6,9 km + 31 překážek MIX 19.10.2017
5.8.2017Hanousková Veronika + Palička Václav 1994 6,9 km + 31 překážek MIX 8.8.2017
19.9.2017Hanuš Jakub 1988 Vrchlabí 6,9 km + 31 překážek M 20.9.2017
15.8.2017Hartmanova Pavlina 1978 6,9 km + 31 překážek Z 25.8.2017
10.10.2017Havelková Václava 1991 6,9 km + 31 překážek Z 12.10.2017
26.9.2017Havlíková Dominika + Havlová Eliška + Kubková Lucie + Jindrová Kateřina 1997 Vidláci 6,9 km + 31 překážek T 30.9.2017
20.9.2017Havrankova Barbora 1988 Pofrčíme 6,9 km + 31 překážek Z 22.9.2017
18.9.2017Havránková Tereza 1990 Pofrčíme 6,9 km + 31 překážek Z 20.9.2017
30.9.2017Hegar Ladislav 2000 Angry Wolves 6,9 km + 31 překážek JM 4.10.2017
7.8.2017Heitl Antonín 1982 6,9 km + 31 překážek M 9.8.2017
26.9.2017Hejkalová Pavlína 1991 Jinej gang 6,9 km + 31 překážek Z 3.10.2017
7.8.2017Hellebrant Dalibor 1980 Pak jdem chlastat 6,9 km + 31 překážek M 9.8.2017
6.8.2017Hendrych Jan 1978 6,9 km + 31 překážek M 8.8.2017
19.9.2017Heneberková Aneta 1995 Cheerleaders 6,9 km + 31 překážek Z 21.9.2017
30.9.2017hering tomáš 1991 ESD 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
22.9.2017Herman Jakub 2003 Fitness by Věra 6,9 km + 31 překážek JM 30.9.2017
10.10.2017Hervertová Klára 1991 6,9 km + 31 překážek Z 14.10.2017
3.8.2017Hisem Miroslav 1983 6,9 km + 31 překážek M 12.8.2017
29.9.2017Hladík Radim 1999 Už nemůžeš? Tak přidej! 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
28.9.2017Hladík Stanislav 1995 Už nemůžeš? Tak přidej! 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
25.9.2017Hladíková Martina + Zeithaml Jiří 1990 Kabrňáci 6,9 km + 31 překážek MIX 27.9.2017
3.8.2017Hlava Roman 1978 Běháme v Holicích a okolí 6,9 km + 31 překážek M 5.8.2017
29.9.2017Hnátek Jaroslav 1985 6,9 km + 31 překážek M 6.10.2017
5.9.2017holub Petr 1982 Angry Pandas 6,9 km + 31 překážek M 7.9.2017
30.9.2017Holubář Martin 1979 Urveme to silou 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
18.8.2017Homola Prokop 1988 6,9 km + 31 překážek M 23.8.2017
24.8.2017Hönig Václav 1982 6,9 km + 31 překážek M 26.8.2017
16.10.2017Horák Jan 1981 6,9 km + 31 překážek M 17.10.2017
15.8.2017Horák Matěj + Jakub Hurda + Radek Letáček + David Kašpar 1991 SRTG Pardubice 6,9 km + 31 překážek T 16.8.2017
29.9.2017Horochovská Martina 1972 6,9 km + 31 překážek Z2 4.10.2017
30.9.2017Houdek David 1993 6,9 km + 31 překážek M 10.10.2017
15.10.2017Hráček Martin 1988 SVVAT 6,9 km + 31 překážek M 17.10.2017
29.9.2017Hrodková Lenka 1996 Caesarova garda 6,9 km + 31 překážek Z 4.10.2017
30.9.2017Hromádko Daniel 1993 ESD 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
8.9.2017Hrůzová Blanka 1975 6,9 km + 31 překážek Z2 12.9.2017
12.9.2017HUBÁLEK David 1974 6,9 km + 31 překážek M2 16.9.2017
25.8.2017Hübst Zdeněk + Hübstová Petra 1987 6,9 km + 31 překážek MIX 30.8.2017
29.9.2017Hudrlíková Vendula 1991 6,9 km + 31 překážek Z 6.10.2017
27.9.2017Husáková Lucie 1990 6,9 km + 31 překážek Z 4.10.2017
18.10.2017Hyhlík František 1997 6,9 km + 31 překážek M 21.10.2017
17.10.2017Hyhlík František 1997 6,9 km + 31 překážek M nezaplaceno
31.8.2017Hylmar Jiří 2002 6,9 km + 31 překážek JM 2.9.2017
29.9.2017Hynková Veronika 2002 6,9 km + 31 překážek JZ 4.10.2017
10.8.2017Izák Miroslav 1985 SRTG Hradec Králové 6,9 km + 31 překážek M 11.8.2017
17.10.2017Janák Jiří 1982 SRTG Varnsdorf 6,9 km + 31 překážek M 24.10.2017
26.9.2017Janata Jan + Iveta zirklerova 1992 Czech Extreme Team 6,9 km + 31 překážek MIX 4.10.2017
22.8.2017Jandáček Jakub 1997 6,9 km + 31 překážek M 30.8.2017
23.9.2017Janeček Miroslav 1990 6,9 km + 31 překážek M 26.9.2017
22.10.2017Jánová Kateřina 1983 Pepino 6,9 km + 31 překážek Z nezaplaceno
11.9.2017Jerlingova Lucka 1980 6,9 km + 31 překážek Z 13.9.2017
22.9.2017Jiroušek Štěpán + Nerudová Monika 1997 6,9 km + 31 překážek MIX 26.9.2017
20.9.2017Jiruška Petr 1985 6,9 km + 31 překážek M 22.9.2017
4.9.2017Jonáš Michal 1978 6,9 km + 31 překážek M 5.9.2017
15.8.2017Judl Libor + Holcová Petra 1992 Fast Horses 6,9 km + 31 překážek MIX 18.8.2017
20.9.2017Jurník Lukáš 1997 6,9 km + 31 překážek M 23.9.2017
20.9.2017Jurníková Petra 1992 6,9 km + 31 překážek Z 22.9.2017
26.9.2017Kábrt Tomáš 1994 6,9 km + 31 překážek M 27.9.2017
22.9.2017Kaláčová Kateřina 1991 Fitness by Věra 6,9 km + 31 překážek Z 26.9.2017
23.8.2017Kalinová Barbora 1990 SRTG Česká 6,9 km + 31 překážek Z 26.8.2017
26.9.2017Kamaryt Miloš + Michaela Kamarytová 1979 6,9 km + 31 překážek MIX 27.9.2017
14.8.2017Karas Vítězslav + Jana Ševčíková 1983 Army Run Elite Runners 6,9 km + 31 překážek MIX 16.8.2017
22.9.2017Karpíšek Jakub 1995 6,9 km + 31 překážek M 27.9.2017
9.10.2017Kašná Andrea 1985 6,9 km + 31 překážek Z 11.10.2017
8.8.2017Kašpar Josef 1995 Pepča a Blanča 6,9 km + 31 překážek M 9.8.2017
1.10.2017Kavulok Lukáš 1979 6,9 km + 31 překážek M 11.10.2017
23.8.2017Kecina Tomáš + Lucie Krausová 1978 Kondiční box TRUTNOV 6,9 km + 31 překážek MIX 30.8.2017
6.8.2017Kedršt Daniel 1981 6,9 km + 31 překážek M 8.8.2017
25.8.2017Kilian Patrik 1985 6,9 km + 31 překážek M 1.9.2017
25.8.2017Kilianová Veronika 1985 6,9 km + 31 překážek Z 26.8.2017
20.9.2017Kiliján Tomáš 1984 6,9 km + 31 překážek M 23.9.2017
30.9.2017Kinčl Jiří 1981 Rumoví tatínci 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
22.10.2017Kindl Radek 2002 6,9 km + 31 překážek JM nezaplaceno
21.9.2017klesová jana 1984 BKV-Postradatelní 6,9 km + 31 překážek Z 27.9.2017
31.8.2017Klicpera Václav 1986 Překonej sám sebe... 6,9 km + 31 překážek M 6.9.2017
3.8.2017Klikoš Jiří 1985 Fox 6,9 km + 31 překážek M 4.8.2017
4.8.2017Klos Petr 1985 6,9 km + 31 překážek M 8.8.2017
26.9.2017Klusová Hana 1993 6,9 km + 31 překážek Z 4.10.2017
19.9.2017Knotková Michaela 2000 Cheerleaders 6,9 km + 31 překážek JZ 21.9.2017
10.10.2017Knourek Jan + Kateřina Dvořáková 1979 Dream team 6,9 km + 31 překážek MIX 12.10.2017
4.9.2017Kocián Vojtěch 1991 V cíli padnu 6,9 km + 31 překážek M 5.9.2017
16.10.2017Kocourek Roman 1972 6,9 km + 31 překážek M2 17.10.2017
24.8.2017Kočvara Luboš 1986 6,9 km + 31 překážek M 26.8.2017
12.10.2017Kohout Miroslav 1983 6,9 km + 31 překážek M 14.10.2017
24.8.2017Kolovrátník Jiří 1977 JIROUS 6,9 km + 31 překážek M2 2.9.2017
22.8.2017Komárek Pavel 1981 Hostivařský Spartacus 6,9 km + 31 překážek M 24.8.2017
30.8.2017konecny vaclav 1977 Plazovi povaleci 6,9 km + 31 překážek M2 1.9.2017
20.9.2017Koníček Filip 1986 6,9 km + 31 překážek M 22.9.2017
23.9.2017Königová Lucie 1986 Bootcamp Team 6,9 km + 31 překážek Z 26.9.2017
22.9.2017Kopecká Věra + Tomáš Merta 1980 Fitness by Věra 6,9 km + 31 překážek MIX 30.9.2017
9.9.2017Kopecký Aleš + Bulisová Eva 1978 Altus Pons 6,9 km + 31 překážek MIX 14.9.2017
31.8.2017Kopecký David 1979 6,9 km + 31 překážek M 2.9.2017
28.9.2017Kopicova Karolina 1985 Za hezčí zadeček 6,9 km + 31 překážek Z 4.10.2017
30.9.2017Kopřiva Jan 1979 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
15.9.2017Kopřiva Petr + Horák Ladislav + Košťák Jan + Fúsek Jan 1981 Glock Team Mělník 6,9 km + 31 překážek T 26.9.2017
15.8.2017Korytova Kateřina 1978 Heřmanice nad Labem 6,9 km + 31 překážek Z 24.8.2017
11.10.2017Kosatkova Ilona + Jaroslav Pribyl 1980 RybaRak 6,9 km + 31 překážek MIX 14.10.2017
16.10.2017Kosek Jan 1995 Rychnováci 6,9 km + 31 překážek M 17.10.2017
4.8.2017Košinár Daniel 1988 VLČÍ MÁKY 6,9 km + 31 překážek M 8.8.2017
5.9.2017Košťál Martin 1988 Zoufalci 6,9 km + 31 překážek M 7.9.2017
27.8.2017Košťálová Lucie 1994 Zoufalci 6,9 km + 31 překážek Z 31.8.2017
27.8.2017Košťálová Kateřina 1967 Zoufalci 6,9 km + 31 překážek Z2 31.8.2017
4.9.2017Koštialová Lucie 1998 6,9 km + 31 překážek Z 6.9.2017
30.8.2017Kotasová Lucie 1990 6,9 km + 31 překážek Z 1.9.2017
12.10.2017Kotrčová Anna 1979 6,9 km + 31 překážek Z 19.10.2017
7.8.2017Kotyk Zdeněk 1990 SRTG Choceň 6,9 km + 31 překážek M 9.8.2017
18.10.2017Kout Martin 1976 ROCO TEAM 6,9 km + 31 překážek M2 nezaplaceno
16.10.2017Koutná Lenka 1988 SRTG Blansko 6,9 km + 31 překážek Z 17.10.2017
28.9.2017Kovářová Veronika + Veselá Tereza + Hladík Stanislav + Hladík Radim 1997 Už nemůžeš? Tak přidej! 6,9 km + 31 překážek Z 4.10.2017
7.8.2017Koza Roman 1979 6,9 km + 31 překážek M 9.8.2017
15.8.2017Kozák Milan 1991 6,9 km + 31 překážek M 16.8.2017
22.9.2017Kozáková Jindra 1979 Total Vital 6,9 km + 31 překážek Z 26.9.2017
19.10.2017Král Tomáš 1977 6,9 km + 31 překážek M2 21.10.2017
15.10.2017Králíček Petr + Lenka Králíčková 1981 6,9 km + 31 překážek M 24.10.2017
15.10.2017Králíčková Lenka + Králíček Petr 1981 6,9 km + 31 překážek Z 24.10.2017
3.8.2017Králík Petr 1985 6,9 km + 31 překážek M 10.8.2017
27.9.2017Kratěna Karel 1986 Spolek ledoborců 6,9 km + 31 překážek M 28.9.2017
31.8.2017Kratochvíl Petr 2001 Polabáci 6,9 km + 31 překážek JM 5.9.2017
3.8.2017Kratochvíl Zdeněk 1988 6,9 km + 31 překážek M 8.8.2017
8.9.2017Krčmář Martin 1989 6,9 km + 31 překážek M 12.9.2017
4.9.2017Krejcárková Adéla + Michal Páv 1986 Diversity Beasts 6,9 km + 31 překážek MIX 8.9.2017
4.9.2017Krejčová Lucie + Říha Pavel 1992 Tygrofans 6,9 km + 31 překážek MIX 12.9.2017
3.8.2017Křepela Pavel 1978 Téčka T42 6,9 km + 31 překážek M 8.8.2017
28.9.2017Křivánek Lukáš + Helena Krejčíková 1987 Křivani 6,9 km + 31 překážek MIX 4.10.2017
25.9.2017Křivohlávek Honza + Diblík Daniel + Beran Luděk + Beran Martin 1999 HonzikmanTeam 6,9 km + 31 překážek T 27.9.2017
26.9.2017Křivohlavý Radek 1989 Pierburg Team 6,9 km + 31 překážek M 30.9.2017
29.9.2017Křivský Jaroslav 1990 Coolna Team 6,9 km + 31 překážek M 6.10.2017
5.10.2017Kropáč Petr 1972 SRTG Pardubice 6,9 km + 31 překážek M2 7.10.2017
29.9.2017Kroupa Jiří 2001 6,9 km + 31 překážek JM 4.10.2017
6.10.2017Kroutil Roman 1992 6,9 km + 31 překážek M 10.10.2017
22.9.2017Kroužek Jan 1976 Total Vital 6,9 km + 31 překážek M2 27.9.2017
8.9.2017Krpata Petr 1986 6,9 km + 31 překážek M 14.9.2017
23.9.2017Krpatová Martina 1981 Prvňáci 6,9 km + 31 překážek Z 30.9.2017
20.9.2017Kruisová Alžběta 1997 6,9 km + 31 překážek Z 20.9.2017
26.9.2017Krumbholzová Alena 1973 Jinej gang 6,9 km + 31 překážek Z2 28.9.2017
26.9.2017Kubasa Jiří + Leona Kubasová 1977 Maratonstav Úpice 6,9 km + 31 překážek MIX 28.9.2017
22.9.2017Kubeček Ladislav 1991 6,9 km + 31 překážek M 26.9.2017
22.9.2017Kubeček Ladislav 1962 6,9 km + 31 překážek M2 26.9.2017
12.8.2017Kubečková Jana + Kubeček Milan 1980 6,9 km + 31 překážek MIX 15.8.2017
29.9.2017Kubelka Václav 1991 Coolna Team 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
13.10.2017Kubenik Luboš 1978 táta a syn 6,9 km + 31 překážek M nezaplaceno
13.10.2017Kubenik Alex 2003 táta a syn 6,9 km + 31 překážek JM nezaplaceno
3.8.2017Kubinčiak Pavel + Stanislava Pištěková 1985 Duo madness 6,9 km + 31 překážek MIX 5.8.2017
29.9.2017Kubišta Miroslav 1984 MOTRE Gladiators 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
23.8.2017Kučera Vojtěch 1989 Amorino Team 6,9 km + 31 překážek M 25.8.2017
16.10.2017Kučera Radek 1972 6,9 km + 31 překážek M2 nezaplaceno
11.9.2017Kuchta Tomáš 1989 6,9 km + 31 překážek M 14.9.2017
26.9.2017Kudláček Ondřej 1982 Pofrčíme 6,9 km + 31 překážek M 5.10.2017
26.9.2017Kudláčková Lucie 1984 Pofrčíme 6,9 km + 31 překážek Z 4.10.2017
3.8.2017Kuník Jiří + Kuníková Nikol 1978 6,9 km + 31 překážek MIX 5.8.2017
10.10.2017Kuželíková Zuzana 1990 6,9 km + 31 překážek Z 20.10.2017
3.8.2017Kysilka Lukáš 1987 6,9 km + 31 překážek M 8.8.2017
20.9.2017Kytýr Pavel 1974 6,9 km + 31 překážek M2 27.9.2017
13.9.2017Lampárková Pavlína 1995 6,9 km + 31 překážek Z 15.9.2017
25.8.2017Langerová Martina + Michal Dobeš 1979 Zamakej si 6,9 km + 31 překážek MIX 28.8.2017
5.9.2017Lavrovič Michal 1973 Angry pandas 6,9 km + 31 překážek M2 7.9.2017
15.10.2017Leško Daniel 1983 Divočáci Lú 6,9 km + 31 překážek M 21.10.2017
10.8.2017Levý Štěpán 1982 6,9 km + 31 překážek M 11.8.2017
10.8.2017Levý jan 1981 6,9 km + 31 překážek M 11.8.2017
3.8.2017Liška Jan 1975 6,9 km + 31 překážek M2 8.8.2017
15.10.2017Löbl Jakub 1986 SRTG Litvínov 6,9 km + 31 překážek M nezaplaceno
14.10.2017Lochmanová Lucie + Procházková Monika + Bergl Petr 1986 2hasance 6,9 km + 31 překážek Z 17.10.2017
24.8.2017Lončák Andrej 1988 6,9 km + 31 překážek M 2.9.2017
13.10.2017Losová Martina 1998 6,9 km + 31 překážek Z 20.10.2017
25.9.2017Lutonský Patrik 1985 Lazaři 6,9 km + 31 překážek M 27.9.2017
9.8.2017Máčel Jan 1986 6,9 km + 31 překážek M 11.8.2017
11.10.2017Macha Filip 1988 Blby a Blbejsi 6,9 km + 31 překážek M 17.10.2017
22.10.2017Macola Pavel 1978 SRTG - Pardubice 6,9 km + 31 překážek M nezaplaceno
12.10.2017Majorová Kateřina 1987 6,9 km + 31 překážek Z 14.10.2017
29.9.2017Makeš Petr 1990 6,9 km + 31 překážek M 30.9.2017
18.9.2017Mala Marie 1988 Maxáci 6,9 km + 31 překážek Z 21.9.2017
27.8.2017Maliha Roman + Pošvářová Eliška 1999 6,9 km + 31 překážek MIX 28.8.2017
27.8.2017Maliha Vít 2001 6,9 km + 31 překážek JM 28.8.2017
16.10.2017Malík Zdeněk 1990 Zmrzlíci Plzeň 6,9 km + 31 překážek M 17.10.2017
12.8.2017Malý Ondřej 1987 6,9 km + 31 překážek M 19.8.2017
30.9.2017Malý Vojtěch 1987 6,9 km + 31 překážek M 10.10.2017
2.10.2017Maneth Petr 1981 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
10.10.2017MANETHOVÁ YVETTA 1981 6,9 km + 31 překážek Z 13.10.2017
3.9.2017Marada Pavel 1991 6,9 km + 31 překážek M 5.9.2017
29.9.2017Mařanová Kateřina 1986 6,9 km + 31 překážek Z 6.10.2017
22.8.2017Marčík Vlastimil 1965 SRTG Varnsdorf 6,9 km + 31 překážek M2 23.8.2017
6.10.2017Markup Emil + Janoušková Eliška 1991 Lanáčovci 6,9 km + 31 překážek MIX 10.10.2017
10.8.2017Martinec Robert + Pachovská Petra 1974 6,9 km + 31 překážek MIX 12.8.2017
29.8.2017Martinková Kateřina + Volenec Antonín 1987 WILD Team 6,9 km + 31 překážek MIX 5.9.2017
13.9.2017Mašatová Ingrid 1971 Rokytka 6,9 km + 31 překážek Z2 15.9.2017
15.8.2017Matěja Jan 1976 6,9 km + 31 překážek M2 15.8.2017
16.10.2017Matějka Libor 1986 Bubla 6,9 km + 31 překážek M nezaplaceno
18.9.2017Merta Jakub 1990 Pofrčíme 6,9 km + 31 překážek M 26.9.2017
5.10.2017Mertlová Veronika 1995 Šneci Team 6,9 km + 31 překážek Z 13.10.2017
14.9.2017Mezík Erik 1992 pán 6,9 km + 31 překážek M 16.9.2017
19.10.2017Michal David 1975 6,9 km + 31 překážek M2 nezaplaceno
30.9.2017Michálek František 1977 Rumoví tatínci 6,9 km + 31 překážek M2 4.10.2017
12.9.2017Mikeš Petr 1978 duo iuris 6,9 km + 31 překážek M 19.9.2017
2.10.2017Milata Jan 1982 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
22.8.2017Milec Jindřich 1979 SRTG Varnsdorf 6,9 km + 31 překážek M 30.8.2017
26.9.2017Miltner Milan 1971 Pierburg Team 6,9 km + 31 překážek M2 30.9.2017
30.9.2017Míšek Lukáš 1988 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
2.9.2017Mokříž Jakub 1991 Moky 6,9 km + 31 překážek M 5.9.2017
22.9.2017Mračko Aleš + Houdek Pavel + Štrougal Vít + Finger Jaroslav 1991 Fitness by Věra 6,9 km + 31 překážek T 27.9.2017
6.10.2017Mračková Veronika + Jiri Bartonek 1989 6,9 km + 31 překážek MIX 10.10.2017
3.9.2017Mrkvičková Sára + Jiří Mrkvička 1988 Mrkvičky 6,9 km + 31 překážek MIX 12.9.2017
30.9.2017Müller Michal 1988 Nadšenci - startovní vla s Libor Moravec 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
14.10.2017Munzar Milan 1987 6,9 km + 31 překážek M nezaplaceno
19.9.2017Myška Petr + Pavlík Ondřej + Kašpar David + Procházka Daniel 1978 SDH Chlumětín 6,9 km + 31 překážek T 21.9.2017
25.9.2017Náhlík Jan 1981 Total Vital 6,9 km + 31 překážek M 27.9.2017
21.10.2017Návrat Jan 1979 6,9 km + 31 překážek M nezaplaceno
9.8.2017NÉMA Tibor 1964 TRIUMPHALIS 6,9 km + 31 překážek M2 11.8.2017
28.8.2017Němcová Lenka 1973 Zoufalci 6,9 km + 31 překážek Z2 1.9.2017
28.8.2017Němcová Tereza 2001 Zoufalci 6,9 km + 31 překážek JZ 1.9.2017
26.9.2017Němec David 1981 Pierburg Team 6,9 km + 31 překážek M 30.9.2017
26.9.2017Nesnídalová Andrea 1995 6,9 km + 31 překážek Z 30.9.2017
20.10.2017Nesvadba Adam 1984 6,9 km + 31 překážek M nezaplaceno
8.10.2017Netík Jaromír 1980 6,9 km + 31 překážek M 13.10.2017
23.9.2017Nevečeřal Filip + Nikola Nevečeřalová 1985 6,9 km + 31 překážek MIX 26.9.2017
30.9.2017Nouzová Eva 1991 Chaos 6,9 km + 31 překážek Z 5.10.2017
12.9.2017Novák Michal + Nováková Lenka + Jiří Kvasníčka + Kvasničková Jaroslava 1972 čvacht 6,9 km + 31 překážek T 13.9.2017
22.8.2017Novák Jan + Jarošová Ludmila 1987 Mar(i)ňáci 6,9 km + 31 překážek MIX 28.8.2017
10.8.2017Novák Tomáš 1999 6,9 km + 31 překážek M 11.8.2017
30.9.2017Novak Pavel 1977 Zabijáci 6,9 km + 31 překážek M2 7.10.2017
6.10.2017Nováková Zuzana 1990 Šneci Team 6,9 km + 31 překážek Z 8.10.2017
18.8.2017Novotný Martin 1987 SVVAT 6,9 km + 31 překážek M 23.8.2017
8.10.2017Novotný Jiři 2001 6,9 km + 31 překážek JM 14.10.2017
9.8.2017Novotný Petr 1989 6,9 km + 31 překážek M 11.8.2017
4.8.2017Oppelt Michal 1983 Krušnoman TT 6,9 km + 31 překážek M 8.8.2017
15.10.2017otava lukas 1979 6,9 km + 31 překážek M 17.10.2017
26.9.2017Pačínek Tomáš 1976 6,9 km + 31 překážek M2 30.9.2017
29.9.2017Palla Radovan + Weisová Monika 1969 6,9 km + 31 překážek MIX 4.10.2017
29.9.2017Pallová Jana 1999 6,9 km + 31 překážek Z 4.10.2017
3.9.2017Papadopulu Martina + Jiří Bursa 1983 Už se do toho dostáváme 6,9 km + 31 překážek MIX 5.9.2017
7.9.2017Páral Petr + Němcová Lenka 1983 P&L 6,9 km + 31 překážek MIX 9.9.2017
21.9.2017Patočka Petr 1963 6,9 km + 31 překážek M2 23.9.2017
4.8.2017Pavelková Anna 1998 6,9 km + 31 překážek Z 8.8.2017
7.9.2017Pavliš Jéňa 1992 Valhalla gym 6,9 km + 31 překážek M 15.9.2017
7.9.2017Pavlišová Lucka 1990 Valhalla gym 6,9 km + 31 překážek Z 15.9.2017
3.8.2017Pávová Gabriela + Páv Radovan 1975 Čápici 6,9 km + 31 překážek MIX 5.8.2017
24.8.2017Pazourová Terézia + Martin Chmelař 1970 GoFlex 6,9 km + 31 překážek MIX 26.8.2017
1.10.2017Pekař Patrik 1991 Kamarádi 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
26.9.2017Perníčková Lucie 1984 jinej gang 6,9 km + 31 překážek Z 4.10.2017
30.9.2017Perthen Ervín + Perthenová Kateřina 1972 6,9 km + 31 překážek MIX 4.10.2017
30.9.2017Perthen Ervín ml. 2000 6,9 km + 31 překážek JM 4.10.2017
30.9.2017Perthenová ml. Kateřina 2003 6,9 km + 31 překážek JZ 4.10.2017
11.10.2017Petera Tadeáš 1993 Foxtrot 6,9 km + 31 překážek M 17.10.2017
5.9.2017Peterová Věra 1975 6,9 km + 31 překážek Z2 13.9.2017
4.9.2017Petráň David 1987 6,9 km + 31 překážek M 12.9.2017
23.8.2017Petrásek Robin + Kučera Vojtěch 1989 Ninja Team 6,9 km + 31 překážek M 25.8.2017
27.9.2017Petrides Oldřich 1980 TRIUMPHALIS 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
16.10.2017Petrides Miroslava + Petrides Oldřich 1985 Blato team 6,9 km + 31 překážek MIX 20.10.2017
11.10.2017Petrovičová Linda 1994 6,9 km + 31 překážek Z 14.10.2017
27.9.2017Pevný Jan 1977 Policie ČR 6,9 km + 31 překážek M2 30.9.2017
19.10.2017Pilný Václav 1988 6,9 km + 31 překážek M 21.10.2017
27.9.2017Plašilová Tereza 1992 6,9 km + 31 překážek Z 4.10.2017
8.10.2017plihal tomas 1975 pepino 6,9 km + 31 překážek M2 12.10.2017
29.9.2017Pohl Vojtěch 1987 Okresní přebor 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
11.10.2017Pokorná Linda 1985 SVVAT 6,9 km + 31 překážek Z 13.10.2017
30.9.2017Pokorná Michaela 2002 6,9 km + 31 překážek JZ 4.10.2017
12.10.2017Polanská Helena 1989 6,9 km + 31 překážek Z 14.10.2017
29.9.2017Polčan Štefan 1975 MOTRE Gladiators 6,9 km + 31 překážek M2 4.10.2017
10.8.2017Poskočil Aleš 1986 6,9 km + 31 překážek M 16.8.2017
7.8.2017Pošvová Iveta 1985 TRIUMPHALIS 6,9 km + 31 překážek Z 12.8.2017
13.10.2017Pourová Kateřina 1995 6,9 km + 31 překážek Z 14.10.2017
12.10.2017Pražáková Veronika 1991 6,9 km + 31 překážek Z 14.10.2017
8.10.2017Pribylova Jana 1980 6,9 km + 31 překážek Z 12.10.2017
29.9.2017Přibylová Alexandra 1984 CrossFit Destiny 6,9 km + 31 překážek Z 4.10.2017
5.8.2017Příhoda Martin 1979 Tasmanian tigers 6,9 km + 31 překážek M 8.8.2017
29.9.2017Procházka Josef 1988 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
6.10.2017Procházková Tereza 1993 Šneci Team 6,9 km + 31 překážek Z 12.10.2017
30.9.2017Procházková Monika + Lucie Lochmanová + Jana Zittová 1991 2haSance 6,9 km + 31 překážek Z 9.10.2017
30.9.2017Průša Milan 1995 Praga tattoo boy 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
21.10.2017Prusák Radek + Petra Prusáková + Ondřej Kubias + Lenka Kratochvílová 1976 DL Ponorka Pardubice 6,9 km + 31 překážek T 24.10.2017
16.9.2017Rajnoha Vojtěch 1993 6,9 km + 31 překážek M 19.9.2017
30.9.2017Rak Miroslav + Raková Kristýna + Krajčovič David + Krajčovičová Jana 1975 Hobíci 6,9 km + 31 překážek T 4.10.2017
15.8.2017Rapčan Ladislav 1984 6,9 km + 31 překážek M 16.8.2017
10.8.2017Raslová Marie + Řezníček David 1982 2running hearts 6,9 km + 31 překážek MIX 15.8.2017
5.8.2017Raszyk Tomáš + Hellebrant Dalibor + Černá Petra 1983 Pak jdem chlastat 6,9 km + 31 překážek M 9.8.2017
3.8.2017Rathouský Václav 1989 6,9 km + 31 překážek M 8.8.2017
4.9.2017Řehoř Zdeněk 1978 SRTG Strupčice 6,9 km + 31 překážek M 11.9.2017
16.9.2017Rejmont Pavel 1962 TJ Slavoj Syrovátka 6,9 km + 31 překážek M2 19.9.2017
4.8.2017Remeš Jan 1988 6,9 km + 31 překážek M 5.8.2017
15.10.2017Rešková Veronika + Rešková Jana + Reška Martin + Hlavička Daniel 1996 Tabata Killers 6,9 km + 31 překážek T 17.10.2017
31.8.2017Řezníček Jan 1973 Junák Č.Kostelec 6,9 km + 31 překážek M2 2.9.2017
6.8.2017Říhová Andrea 1982 6,9 km + 31 překážek Z 8.8.2017
29.9.2017Rizner David 1991 SRTG Blansko 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
23.10.2017Romančáková Lucie 1999 6,9 km + 31 překážek Z nezaplaceno
14.8.2017Roth Zdeněk 1985 6,9 km + 31 překážek M 15.8.2017
22.9.2017Rott Pavel 1977 Total Vital 6,9 km + 31 překážek M2 23.9.2017
5.9.2017Rozehnalová ivana 1979 SRTGVyškov 6,9 km + 31 překážek Z 12.9.2017
10.8.2017Rudolfova Jana 1971 Draci Trutnov 6,9 km + 31 překážek Z2 18.8.2017
11.10.2017Ryba Michal 1988 Blby a Blbejsi 6,9 km + 31 překážek M 17.10.2017
26.9.2017Rybička Jan 1987 Balda tým 6,9 km + 31 překážek M 28.9.2017
10.10.2017Rybišar Josef 1974 čvacht 6,9 km + 31 překážek M2 16.10.2017
6.10.2017Ryšánek Lukáš 1991 6,9 km + 31 překážek M 13.10.2017
3.8.2017Ryšavý Martin 1975 PRO MUSIC PROLOG BIKE 6,9 km + 31 překážek M2 11.8.2017
27.9.2017Šála Bohuslav 1990 SK Samuraj Domažlice 6,9 km + 31 překážek M 30.9.2017
19.10.2017Saňák Vlastimil + Saňáková Nikola 1974 SRTG Šumperk 6,9 km + 31 překážek MIX 21.10.2017
22.8.2017Saňáková Josefína 2000 6,9 km + 31 překážek JZ 24.8.2017
4.10.2017Šára Ondřej 2004 Zoufalci 6,9 km + 31 překážek JM 6.10.2017
17.9.2017Šauer Jirka 2000 6,9 km + 31 překážek JM 21.9.2017
13.9.2017schambergerová barbora 2000 6,9 km + 31 překážek JZ 14.9.2017
8.10.2017Schenk Michal + Pomichálková Dana 1986 4fun 6,9 km + 31 překážek MIX 10.10.2017
10.10.2017Schinaglová Michaela 1989 6,9 km + 31 překážek Z 11.10.2017
13.9.2017Schober Radek 1975 6,9 km + 31 překážek M2 15.9.2017
3.8.2017Scholzová Lenka 1985 6,9 km + 31 překážek Z 8.8.2017
23.8.2017Schubertova Miroslava 1987 6,9 km + 31 překážek Z 26.8.2017
4.9.2017Šeda Radek 1977 Barbarians from Giant Mountains 6,9 km + 31 překážek M2 9.9.2017
5.10.2017Šedá Markéta + Šedý Pavel 1985 Šneci Team 6,9 km + 31 překážek MIX 11.10.2017
3.9.2017Šedivý Petr 1994 6,9 km + 31 překážek M 12.9.2017
6.10.2017Sedláčková Jana 1989 Šneci Team 6,9 km + 31 překážek Z 10.10.2017
29.9.2017Sedmík Vladimír 1981 Dum spiro spero 6,9 km + 31 překážek M 30.9.2017
27.9.2017Seidel Karel 1992 Badasses 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
13.9.2017Šejna Aleš 1985 2hasance 6,9 km + 31 překážek M 15.9.2017
23.8.2017Ševčík Lukáš 1994 6,9 km + 31 překážek M 30.8.2017
20.8.2017Siegl Josef 1978 Pepino 6,9 km + 31 překážek M 30.8.2017
4.9.2017Šífová Jana 1990 6,9 km + 31 překážek Z 12.9.2017
30.9.2017Simandl Radek + Císařová Iveta 1993 Dvojčátka 6,9 km + 31 překážek MIX 4.10.2017
30.9.2017Simandl Ondřej + Pavlíčková Šárka 1993 Dvojčátka 6,9 km + 31 překážek MIX 4.10.2017
26.9.2017Šimková Pavla 1975 jinej gang 6,9 km + 31 překážek Z2 28.9.2017
9.8.2017Šindler Radek 1986 6,9 km + 31 překážek M 12.8.2017
23.10.2017Šinkovská Olga 1977 6,9 km + 31 překážek Z2 nezaplaceno
4.9.2017Sklenák Igor 1992 SRTG Podluží 6,9 km + 31 překážek M 6.9.2017
23.10.2017Škoda Jan + Macháčková Monika 1981 6,9 km + 31 překážek MIX nezaplaceno
4.8.2017Skořepová Tereza + Kašpar Petr 1978 6,9 km + 31 překážek MIX 5.8.2017
24.9.2017Škraněk Jiří 1982 6,9 km + 31 překážek M 27.9.2017
10.9.2017Skyva Daniel + Jana Skyvova 1974 S Janou Skyvovou 6,9 km + 31 překážek MIX 13.9.2017
13.9.2017Sládek Jaroslav 1972 6,9 km + 31 překážek M2 14.9.2017
13.9.2017Sládek Ondřej 2000 6,9 km + 31 překážek JM 14.9.2017
12.10.2017Sladká Zůzi 1988 Zůzi Quatro 6,9 km + 31 překážek Z 13.10.2017
6.9.2017Slaměník Bedřich 1976 neBULL 6,9 km + 31 překážek M2 16.9.2017
3.8.2017Slavík Tomáš + Eliška Svobodová 1987 Rokytka 6,9 km + 31 překážek MIX 5.8.2017
1.10.2017Slavíková Zuzana + Skalský Milan + Brožek Martin + Brožková Jana 1979 RRRrrr! 6,9 km + 31 překážek T 10.10.2017
6.9.2017Slavkovský Milan + Trachtulcová Hana 1976 6,9 km + 31 překážek MIX 8.9.2017
5.9.2017Slezáček Michal + Čtvrtníčková Jitka 1982 6,9 km + 31 překážek MIX 12.9.2017
4.8.2017Šmudla Radek 1975 Tři švagři 6,9 km + 31 překážek M2 8.8.2017
9.8.2017Snopko David 1982 shybuj.cz 6,9 km + 31 překážek M 12.8.2017
30.9.2017Sochor Lukáš 1978 Varovi legie 6,9 km + 31 překážek M 7.10.2017
15.10.2017Sodomek Vojtěch 1990 Hlavně doběhnout 6,9 km + 31 překážek M 15.10.2017
10.9.2017Šorm Milan 1997 6,9 km + 31 překážek M 13.9.2017
11.10.2017Šourek Martin + Jansová Gabriela 1989 Bahňáci 6,9 km + 31 překážek MIX 13.10.2017
14.8.2017Špak Zdenek 1980 TATRY361 6,9 km + 31 překážek M 16.8.2017
27.8.2017springr zdenek 1970 komando wolf 6,9 km + 31 překážek M2 28.8.2017
4.8.2017Šťastná Andrea 1988 RECUTECH 6,9 km + 31 překážek Z 8.8.2017
25.9.2017Stebel Martin 1980 Svídnický extrém team 6,9 km + 31 překážek M 28.9.2017
24.9.2017Štědroňová Jitka 1987 6,9 km + 31 překážek Z 27.9.2017
30.9.2017Štejnar Jakub 1990 6,9 km + 31 překážek M 9.10.2017
26.9.2017Štraub David + Jeřábková Petra 1981 6,9 km + 31 překážek MIX 30.9.2017
4.10.2017Střílek Radislav 1978 Šneci Team 6,9 km + 31 překážek M 10.10.2017
4.10.2017Střílková Milena 1980 Šneci Team 6,9 km + 31 překážek Z 10.10.2017
27.9.2017Stříteská Petra + Vysoudil Jakub 1979 Simpsonovi 6,9 km + 31 překážek MIX 4.10.2017
29.8.2017Stříteská Petra 1985 6,9 km + 31 překážek Z 30.8.2017
6.10.2017Strnadová Eva 1975 6,9 km + 31 překážek Z2 7.10.2017
12.9.2017Štrof Michal 1983 duo iuris 6,9 km + 31 překážek M 19.9.2017
29.8.2017Stuchlik Bohumil 1966 6,9 km + 31 překážek M2 1.9.2017
18.9.2017Štukovská Petra 1988 ERA a.s. 6,9 km + 31 překážek Z 27.9.2017
25.9.2017Štukovský Braňo 1986 6,9 km + 31 překážek M 26.9.2017
7.9.2017Suchánek Romča 1986 6,9 km + 31 překážek M 15.9.2017
26.9.2017Suchý Jan 1987 Balda tým 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
16.10.2017Suditu Mihai Marius 1996 bednicka 6,9 km + 31 překážek M 19.10.2017
19.9.2017Šulc Petr 1995 6,9 km + 31 překážek M 22.9.2017
13.10.2017Šulc Martin 1989 Fanatic Gym 6,9 km + 31 překážek M 14.10.2017
13.10.2017Šulcová Karolína 1991 Fanatic gym 6,9 km + 31 překážek Z 14.10.2017
3.8.2017Švadlák Petr 1972 VH Fitness 6,9 km + 31 překážek M2 5.8.2017
26.9.2017Švecová Michaela 1996 6,9 km + 31 překážek Z 28.9.2017
14.9.2017Švejda Jan 1990 6,9 km + 31 překážek M 15.9.2017
28.9.2017Svibová Monika 1986 6,9 km + 31 překážek Z 4.10.2017
30.9.2017Svoboda Marek 1988 6,9 km + 31 překážek M 6.10.2017
20.9.2017Svoboda Ludvík 1973 Igráčci 6,9 km + 31 překážek M2 23.9.2017
7.8.2017Svobodová Mirka + Világi Tomáš 1987 Tomi & Miri 6,9 km + 31 překážek MIX 8.8.2017
30.9.2017Svobodová Daniela 1997 Tukani 6,9 km + 31 překážek Z 4.10.2017
15.8.2017Svobodová Klára 1986 6,9 km + 31 překážek Z 16.8.2017
30.9.2017Taichman Jiří 1985 Pupíčci 6,9 km + 31 překážek M 6.10.2017
27.9.2017Tesař Lukáš 1984 Spolek ledoborců 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
11.9.2017Thomayer Jan 1997 6,9 km + 31 překážek M 12.9.2017
25.9.2017Tichá Gabriela + Nedvídek Petr 1999 6,9 km + 31 překážek MIX 27.9.2017
25.9.2017Tichý Ondřej 2002 6,9 km + 31 překážek JM 27.9.2017
25.9.2017Tichý Pavel + Mullerová Marie 1968 6,9 km + 31 překážek MIX 27.9.2017
4.8.2017Tichý Ivo 1972 Tři švagři 6,9 km + 31 překážek M2 9.8.2017
19.9.2017Tilgner Jakub 1990 Cheerleaders 6,9 km + 31 překážek M 21.9.2017
19.9.2017Tilgner Michal 1992 Cheerleaders 6,9 km + 31 překážek M 21.9.2017
28.8.2017Till Tomáš + Martina Lyčková 1971 Predator Workout Opava 6,9 km + 31 překážek MIX 30.8.2017
28.8.2017Till Tomáš 2003 Predator Workout Opava 6,9 km + 31 překážek JM 30.8.2017
10.10.2017Tlapák Jakub + Kateřina Holomková 1994 6,9 km + 31 překážek MIX 11.10.2017
25.9.2017Tomášek Daniel 1997 Kluci z konce 6,9 km + 31 překážek M 27.9.2017
25.9.2017Tomášek Jan 1989 Kluci z konce 6,9 km + 31 překážek M 27.9.2017
29.9.2017Tomek Ondřej 1983 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
28.8.2017Třísková Michaela 1994 Zoufalci 6,9 km + 31 překážek Z 6.9.2017
23.10.2017Truksa Ivan 1980 6,9 km + 31 překážek M nezaplaceno
24.8.2017Tušer Michal 1982 6,9 km + 31 překážek M 26.8.2017
5.8.2017Uhlík Roman + Štefan Cingel + Lucie Jirásková + Lukáš Chalupa 1986 SRTG Kolín 6,9 km + 31 překážek T 10.8.2017
3.8.2017Ulman Robert 1980 6,9 km + 31 překážek M 10.8.2017
12.9.2017Urbanová Johana + Majerčík Miroslav 1992 6,9 km + 31 překážek MIX 13.9.2017
21.8.2017Vacková Tereza 1991 MTKV-B 6,9 km + 31 překážek Z 23.8.2017
3.8.2017Vacková Eliška 1988 Princezny 6,9 km + 31 překážek Z 5.8.2017
6.8.2017Václavek Petr 1994 6,9 km + 31 překážek M 8.8.2017
11.9.2017Valentová Markéta 1977 Velosport Valenta Scott team 6,9 km + 31 překážek Z2 15.9.2017
3.8.2017Valentová Kateřina 1990 6,9 km + 31 překážek Z 5.8.2017
8.9.2017Valouch Petr 1975 6,9 km + 31 překážek M2 9.9.2017
7.8.2017Vaníček Petr 1991 6,9 km + 31 překážek M 9.8.2017
13.10.2017Váňová Karolína 1998 6,9 km + 31 překážek Z 20.10.2017
19.9.2017Vašíčková Lucie 1992 6,9 km + 31 překážek Z 23.9.2017
14.9.2017Vávra Rudolf 1975 6,9 km + 31 překážek M2 19.9.2017
21.8.2017Vavřička Stanislav 2003 6,9 km + 31 překážek JM 26.8.2017
4.10.2017Večerníková Barbora 2002 HO Šutr Liberec 6,9 km + 31 překážek JZ 11.10.2017
28.9.2017Veselá Tereza 1997 Už nemůžeš? Tak přidej! 6,9 km + 31 překážek Z 4.10.2017
10.9.2017Vinopalová Václava 1975 6,9 km + 31 překážek Z2 13.9.2017
4.8.2017Víšek Pavel 1976 Tři švagři 6,9 km + 31 překážek M2 8.8.2017
9.8.2017Vítek Pavel 1977 6,9 km + 31 překážek M2 15.8.2017
11.10.2017Vítová Kamila 1975 Pierburg Team 6,9 km + 31 překážek Z2 12.10.2017
29.9.2017Vocetková Miroslava 1993 6,9 km + 31 překážek Z 30.9.2017
30.9.2017Vojta Vladimír 1986 Chaos 6,9 km + 31 překážek M 6.10.2017
22.8.2017Vojtíšek Tomáš 1977 Chrchla a spol. 6,9 km + 31 překážek M2 25.8.2017
24.8.2017Volný Jan 1990 Baka gaijin 6,9 km + 31 překážek M 28.8.2017
3.8.2017Vondráček Zdeněk 1987 Princezny 6,9 km + 31 překážek M 5.8.2017
4.8.2017Vondráček Martin 1985 6,9 km + 31 překážek M 8.8.2017
16.9.2017Vondráčková Jana 1984 Maxáci 6,9 km + 31 překážek Z 19.9.2017
29.8.2017Vondrouš Martin 1991 Zoufalci 6,9 km + 31 překážek M 6.9.2017
29.9.2017Voráčková Adéla + Václav Kusin 1993 Kluk a holky 6,9 km + 31 překážek MIX 4.10.2017
15.8.2017Vorobok Tomáš 1990 Predators 6,9 km + 31 překážek M 23.8.2017
20.8.2017Voves Václav 1977 6,9 km + 31 překážek M2 23.8.2017
6.9.2017Voženílek Michal 1980 6,9 km + 31 překážek M 12.9.2017
6.9.2017Voženílek Lukáš 1986 6,9 km + 31 překážek M 12.9.2017
10.9.2017Vrabec Jan 1991 Vlčí máky 6,9 km + 31 překážek M 16.9.2017
5.9.2017Vyšinka Marcel 1975 Spartans 6,9 km + 31 překážek M2 7.9.2017
22.9.2017Vysloužilová Kateřina 1964 Total Vital 6,9 km + 31 překážek Z2 26.9.2017
16.10.2017Vytina Jaromír + Sabina Rakovská 1970 SRTG Jablonec n.Nisou 6,9 km + 31 překážek MIX 21.10.2017
16.10.2017Weber Miroslav 1965 Zmrzlíci Plzeň 6,9 km + 31 překážek M2 17.10.2017
9.10.2017Zábršová Alice 1994 6,9 km + 31 překážek Z 9.10.2017
30.9.2017Žáček Martin 1986 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
30.9.2017Žáček Miloslav 1981 Zabijáci 6,9 km + 31 překážek M 7.10.2017
30.9.2017Záhoř Michal + Tereza Jeníková 1986 Chaos 6,9 km + 31 překážek MIX 4.10.2017
5.9.2017Žák Vojtěch 1993 Spartans 6,9 km + 31 překážek M 7.9.2017
14.8.2017Zaplatílek Jan 1988 Krkonoše 6,9 km + 31 překážek M 16.8.2017
12.10.2017Zatloukal Roman 1976 6,9 km + 31 překážek M2 17.10.2017
12.10.2017Zatloukalová Tereza 2002 6,9 km + 31 překážek JZ 17.10.2017
10.10.2017Zavadil Vojtěch 1986 Šneci Team 6,9 km + 31 překážek M 14.10.2017
29.9.2017Zdeňková Petra 1975 Vodnáři 6,9 km + 31 překážek Z2 4.10.2017
6.9.2017Ždímal Michal 1985 Ždimiators 6,9 km + 31 překážek M 8.9.2017
7.9.2017Zeman David + neBULL 1979 neBull 6,9 km + 31 překážek M 8.9.2017
18.9.2017Zemánek David 1980 Pofrčíme 6,9 km + 31 překážek M 27.9.2017
11.9.2017Zitta Kamil 1984 6,9 km + 31 překážek M 19.9.2017
10.10.2017Zittová Jana + Zelený Ladislav 1987 6,9 km + 31 překážek MIX 17.10.2017
29.9.2017Zlesák Vojtěch + Nocarová Zuzana 1999 6,9 km + 31 překážek MIX 30.9.2017
3.8.2017Zmitko Jan 1988 Hasiči Zdiby 6,9 km + 31 překážek M 11.8.2017

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.