Sportvisio

Přihl. jméno
nebo číslo
Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
 

Startovní listina TAXIS GLADIATOR RACE PARDUBICE - sobota 2.12.2017

Statistika přihlášených

Trať
GR6,9 km + 31 překážek954
Kategorie
MMuži do 39 let (1978 - 1999)436
ZŽeny do 39 let (1978 - 1999)175
MIXSmíšené dvojice (pouze muž a žena)132
M2Muži 40 a více let (1977 a starší)114
TČtyřčlenné týmy27
Z2Ženy 40 a více let (1977 a starší)27
JMJunioři (2000 - 2003)26
JZJuniorky (2000 - 2003)17
Celkem přihlášených954

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Ročník Team Trať Kat. Platba
12.11.2017Adámek Petr 1993 Bohemia 6,9 km + 31 překážek M 21.11.2017
4.8.2017Andělová Monika 1970 DÁMTO 6,9 km + 31 překážek Z2 8.8.2017
22.11.2017Andrlová Markéta 1991 6,9 km + 31 překážek Z 22.11.2017
31.10.2017Ansorge Martin + Loskotová Barbora 1992 Bohemia 6,9 km + 31 překážek MIX 31.10.2017
30.10.2017Antošová Žaneta 1985 Olfin Car 6,9 km + 31 překážek Z 7.11.2017
18.10.2017Arazim Milan 1980 ROCO TEAM 6,9 km + 31 překážek M 27.10.2017
5.9.2017Arpášová Andrea 1989 Spartans 6,9 km + 31 překážek Z 12.9.2017
14.10.2017Aujeská Gabriela + Aujeský Pavel 1970 6,9 km + 31 překážek MIX 17.10.2017
25.11.2017Babala Jan 1972 6,9 km + 31 překážek M2 28.11.2017
26.11.2017Bábíček Michal 1985 6,9 km + 31 překážek M 29.11.2017
6.8.2017Babušková Stanislava 1974 6,9 km + 31 překážek Z2 16.8.2017
31.10.2017Balek Jan 1983 Bohemia 6,9 km + 31 překážek M 2.11.2017
11.8.2017Balog Josef 1978 perunova sekera 6,9 km + 31 překážek M 16.8.2017
29.10.2017Baránek Jan 1974 6,9 km + 31 překážek M2 1.11.2017
5.11.2017Baranjová Eliška 1997 6,9 km + 31 překážek Z 7.11.2017
16.10.2017Bareš Jan 1979 6,9 km + 31 překážek M 19.10.2017
30.9.2017Bartoníček Jan 1972 6,9 km + 31 překážek M2 10.10.2017
26.10.2017Bartošová Andrea 1977 6,9 km + 31 překážek Z2 31.10.2017
22.9.2017Bayer Tomáš 1982 Total Vital 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
22.10.2017Bebr Lukáš 1985 Zmrzlíci Plzeň 6,9 km + 31 překážek M 25.10.2017
23.11.2017Becvar Radek 1983 Ampéři 6,9 km + 31 překážek M 25.11.2017
13.9.2017Bednář Radim + Nekvindová Veronika 1994 6,9 km + 31 překážek MIX 15.9.2017
17.9.2017Bednář Ladislav + Náměstková Adéla + Renčová Alena + Bednář Petr 1984 ALPA 6,9 km + 31 překážek T 19.9.2017
31.10.2017Bednář Richard 1985 KaRi OCR 6,9 km + 31 překážek M 8.11.2017
8.11.2017Bednář Martin + Jiroutková Tereza 1989 6,9 km + 31 překážek MIX 9.11.2017
24.9.2017Beer Jan 1986 6,9 km + 31 překážek M 27.9.2017
16.8.2017Beitler František 1993 SRTG Pardubice 6,9 km + 31 překážek M 18.8.2017
15.8.2017Beneš Petr 1977 Kvíčala team 6,9 km + 31 překážek M2 23.8.2017
8.9.2017Beneš Ladislav 1989 ABUS Přelouč 6,9 km + 31 překážek M 12.9.2017
12.9.2017Benešová Barbora 1992 Vlčí máky 6,9 km + 31 překážek Z 14.9.2017
27.10.2017beníšková alena 1981 6,9 km + 31 překážek Z 31.10.2017
14.11.2017Bensch Michal 1979 Synové Slezska 6,9 km + 31 překážek M 16.11.2017
12.10.2017Benych Oldřich 1989 Šneci Team 6,9 km + 31 překážek M 17.10.2017
12.10.2017Benychova Jana 1990 Šneci Team 6,9 km + 31 překážek Z 17.10.2017
26.9.2017Beránková Veronika 1984 jinej gang 6,9 km + 31 překážek Z 4.10.2017
4.11.2017Bergl Petr 1976 6,9 km + 31 překážek M2 10.11.2017
3.11.2017Berková Simona 1981 6,9 km + 31 překážek Z 8.11.2017
14.10.2017Berky Martin + Skálová Zdeňka 1973 6yzyijtb2o 6,9 km + 31 překážek MIX 17.10.2017
12.9.2017Bernath Tomáš 1981 6,9 km + 31 překážek M 14.9.2017
23.10.2017Bertová Edita 1977 6,9 km + 31 překážek Z2 31.10.2017
31.10.2017Besedová Simona + Balaš David 1997 6,9 km + 31 překážek MIX 2.11.2017
3.8.2017Biederman Michal 1985 shybuj.cz 6,9 km + 31 překážek M 8.8.2017
31.10.2017Bilkova Lucie 1982 Hvezdy na vzestupu 6,9 km + 31 překážek Z 2.11.2017
21.11.2017Blahutová Barbora + Karas Vítězslav 1991 SVVAT 6,9 km + 31 překážek MIX 21.11.2017
24.11.2017Blaschkova Zuzana 1987 CORNY 6,9 km + 31 překážek Z 28.11.2017
29.10.2017Blažej Pavel 1975 6,9 km + 31 překážek M2 31.10.2017
10.9.2017Blažek Ondřej 2003 6,9 km + 31 překážek JM 13.9.2017
29.9.2017Blažek Tomáš + Herman Martin + Holík David + Blažek Vojtěch 1993 Útvar pomalého nasazení. 6,9 km + 31 překážek T 4.10.2017
4.10.2017Blažek David 1981 Šneci Team 6,9 km + 31 překážek M 10.10.2017
26.11.2017Blažek Zbyněk 1972 6,9 km + 31 překážek M2 29.11.2017
16.10.2017Blažková Helena 1981 Zock 6,9 km + 31 překážek Z 26.10.2017
8.11.2017Blehová Michaela + Tomáš Kriegler + Stanislav Salášek + Eva Strnadová 1988 AK Hradec 6,9 km + 31 překážek MIX 8.11.2017
6.11.2017Bobál Roman 1985 6,9 km + 31 překážek M 8.11.2017
31.10.2017Bobek Jiri + Koukiou Katerina 1984 6,9 km + 31 překážek MIX 8.11.2017
27.10.2017Bogdan Lubomír 1991 Běháme pro radost Pardubice 6,9 km + 31 překážek M 31.10.2017
3.8.2017Bohatý Martin 1980 6,9 km + 31 překážek M 5.8.2017
10.11.2017Bohm Jaroslav 1977 KAPEBAJA TEAM 6,9 km + 31 překážek M2 14.11.2017
7.9.2017Bohuňková Lucie 1993 Valhalla gym 6,9 km + 31 překážek Z 12.9.2017
27.10.2017Boleslavová Karolína + Jan Bílý 1990 Haga 6,9 km + 31 překážek MIX 1.11.2017
27.8.2017Borecká Věra 1987 Zoufalci 6,9 km + 31 překážek Z 5.9.2017
17.8.2017Borkovcová Tereza 1990 6,9 km + 31 překážek Z 19.8.2017
21.11.2017Boura Martin 1992 6,9 km + 31 překážek M 28.11.2017
30.9.2017Bouška Matěj 2001 6,9 km + 31 překážek JM 4.10.2017
12.10.2017Bouška Martin 1973 6,9 km + 31 překážek M2 14.10.2017
3.9.2017Božek Adam 1997 Spartans 6,9 km + 31 překážek M 8.9.2017
24.9.2017Branda Filip 1989 6,9 km + 31 překážek M 25.9.2017
10.8.2017Braun David 1998 6,9 km + 31 překážek M 17.8.2017
11.11.2017Braun Lukas 1989 HendeHoch 6,9 km + 31 překážek M 14.11.2017
24.8.2017Březina Michal 1992 Krkonoše 6,9 km + 31 překážek M 25.8.2017
5.9.2017Brizgalová Žaneta 1997 Spartans 6,9 km + 31 překážek Z 13.9.2017
18.9.2017Brož Michal 1978 Maxáci 6,9 km + 31 překážek M 27.9.2017
18.10.2017Brumovský Jiří 1987 6,9 km + 31 překážek M 19.10.2017
26.11.2017Buchálek Darek 1984 Craft Team 6,9 km + 31 překážek M 26.11.2017
23.10.2017Buchlová Martina + Steven Williams 1985 6,9 km + 31 překážek MIX 31.10.2017
31.10.2017Buchta Tomáš 1993 KTB Fitness Kroměříž 6,9 km + 31 překážek M 8.11.2017
9.9.2017Bureš Pavel 1988 North Czech Runners 6,9 km + 31 překážek M 13.9.2017
26.9.2017Bureš Jakub 1991 Balda tým 6,9 km + 31 překážek M 28.9.2017
12.10.2017Burian Tomas 1981 6,9 km + 31 překážek M 17.10.2017
25.10.2017Butorová Lenka 1980 6,9 km + 31 překážek Z 2.11.2017
30.10.2017Cáder Milan + Čižmár Petr + Vondráková Stanislava + Hrstková Eva 1972 hatatitla 6,9 km + 31 překážek T 3.11.2017
20.11.2017Čáka Petr 1983 6,9 km + 31 překážek M 22.11.2017
26.9.2017Čapek Michal 1979 Jinej gang 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
31.8.2017Capkova Petra + Jakub Větrovský 1978 6,9 km + 31 překážek MIX 2.9.2017
9.11.2017Čech Jan 1986 IVECO BUS 6,9 km + 31 překážek M 16.11.2017
31.10.2017Ceplová Michaela + Vodrážková Andrea + Blažek Pavel + Kašpar Roman 1990 Ramba z prášku 6,9 km + 31 překážek T 2.11.2017
31.10.2017Čermák Martin 1978 PEPINO 6,9 km + 31 překážek M 7.11.2017
2.11.2017Čermáková Veronika 1987 SRTG Praha 6,9 km + 31 překážek Z 2.11.2017
17.11.2017Čermáková Denisa 1990 6,9 km + 31 překážek Z 22.11.2017
24.8.2017Černá Petra 1987 Pak jdem chlastat 6,9 km + 31 překážek Z 26.8.2017
21.9.2017Černá Jana 1974 BKV - POSTRADATELNI 6,9 km + 31 překážek Z2 26.9.2017
5.11.2017Černíková Karla + Vojtěch Holec 1999 Devils 6,9 km + 31 překážek MIX 11.11.2017
18.11.2017Černoch Karel 1987 Model run team 6,9 km + 31 překážek M 18.11.2017
14.8.2017Černoch Michal 1977 6,9 km + 31 překážek M2 14.8.2017
13.10.2017Černohorský Patrik 1991 Fanatic gym 6,9 km + 31 překážek M 17.10.2017
22.10.2017Černok Ladislav + Černoková Lucie 1982 6,9 km + 31 překážek MIX 25.10.2017
4.8.2017Černý Jakub 1992 6,9 km + 31 překážek M 8.8.2017
6.9.2017Černý Pavel 1983 neBULL 6,9 km + 31 překážek M 12.9.2017
29.9.2017Černý Lukáš 1995 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
3.11.2017Černý Radek 1975 Kamarádi 6,9 km + 31 překážek M2 7.11.2017
25.11.2017Cerny Zdenek + Ondrej Pajer + Jan Hynek + Martin Jiskra 1985 43 vysadkovy prapor Chrudim 6,9 km + 31 překážek M 25.11.2017
20.9.2017Čeřovský Jan 1975 6,9 km + 31 překážek M2 22.9.2017
10.8.2017Chaloupka Radek 1991 6,9 km + 31 překážek M 12.8.2017
1.10.2017Chaloupka Filip 1981 Kamaradi 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
3.10.2017Chaloupka Miroslav 1999 Varovi legie 6,9 km + 31 překážek M 11.10.2017
13.9.2017Chalupnik Ivan 2001 6,9 km + 31 překážek JM 15.9.2017
17.11.2017Chalupová Nikola + Eibl Tomáš 1995 6,9 km + 31 překážek MIX 22.11.2017
10.10.2017Chlád Robert 1990 6,9 km + 31 překážek M 12.10.2017
26.9.2017Chrobáková Karolína + Ličman Martin 2000 6,9 km + 31 překážek MIX 1.10.2017
25.10.2017Chromy Karel 1985 6,9 km + 31 překážek M 27.10.2017
27.10.2017Chvojka Tomáš 2002 6,9 km + 31 překážek JM 31.10.2017
5.8.2017Chýlková Lucie 1984 6,9 km + 31 překážek Z 8.8.2017
30.9.2017Čihák Martin 1991 Pneuservis František Kulháň 6,9 km + 31 překážek M 5.10.2017
26.11.2017Cílek Michal 1966 6,9 km + 31 překážek M2 nezaplaceno
29.9.2017Čírtek Michal 1997 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
18.10.2017Čížková Hana 1990 Šneci Team 6,9 km + 31 překážek Z 25.10.2017
1.11.2017Coufal Lukas 1999 6,9 km + 31 překážek M 4.11.2017
1.11.2017Coufal Tomáš 2001 6,9 km + 31 překážek JM 4.11.2017
25.8.2017Čučková Martina 1992 6,9 km + 31 překážek Z 30.8.2017
28.10.2017Cukr Tomáš 1986 6,9 km + 31 překážek M 2.11.2017
3.9.2017Danihelka Tomáš 1988 ABUS Přelouč 6,9 km + 31 překážek M 5.9.2017
29.9.2017Darebna Petra + Filip Darebny 1990 SKP Majak 6,9 km + 31 překážek MIX 7.10.2017
15.8.2017Demjanovič Tomáš 1987 6,9 km + 31 překážek M 17.8.2017
23.8.2017Diringer Břetislav 1990 Fit Factory Třinec 6,9 km + 31 překážek M 25.8.2017
12.11.2017Dlouhá Martina 1976 6,9 km + 31 překážek Z2 14.11.2017
12.11.2017Dlouhý Petr + Dlouhá Denisa 1976 P+D 6,9 km + 31 překážek MIX 14.11.2017
26.10.2017DOHNAL LUKAS 1983 PERUN 6,9 km + 31 překážek M 2.11.2017
31.10.2017Doležal Jan 1989 Brtníci 6,9 km + 31 překážek M 3.11.2017
19.9.2017Doležalová Hana 1993 Cheerleaders 6,9 km + 31 překážek Z 27.9.2017
31.10.2017Doležalová Irena 1967 Brtníci 6,9 km + 31 překážek Z2 3.11.2017
25.11.2017Dolezel Lukas 1991 6,9 km + 31 překážek M 28.11.2017
31.10.2017Domorád Vojtěch 1986 6,9 km + 31 překážek M 8.11.2017
28.8.2017Dostál Lubomír + Eva Dostálová 1975 Predator Workout Opava 6,9 km + 31 překážek MIX 30.8.2017
26.11.2017Drahokoupil Daniela 1991 Hýbeme se s Danem 6,9 km + 31 překážek M 26.11.2017
19.11.2017Drahorádová Klára 1990 parťačky do bahna 6,9 km + 31 překážek Z 21.11.2017
14.10.2017Drahoš Martin 1980 6,9 km + 31 překážek M 17.10.2017
14.10.2017Drahos Martin + Martin Drahoš + Lukáš Otava + Aleš Guzanič 1981 6,9 km + 31 překážek M 17.10.2017
31.8.2017Drčka Jiří 1987 SVVAT 6,9 km + 31 překážek M 9.9.2017
1.10.2017Dřevný Petr 1976 6,9 km + 31 překážek M2 4.10.2017
4.8.2017Drinka Filip 1991 6,9 km + 31 překážek M 12.8.2017
4.8.2017Drozd Michal 1977 Kikoti 6,9 km + 31 překážek M2 12.8.2017
3.8.2017Dufka Vladislav 1991 Viktorie team 6,9 km + 31 překážek M 9.8.2017
14.11.2017Dufková Alena 1993 6,9 km + 31 překážek Z 21.11.2017
31.8.2017Durychová Kateřina 1972 SRTG Praha 6,9 km + 31 překážek Z2 9.9.2017
27.8.2017Dušek Michal + Hanslova Eliška 1995 6,9 km + 31 překážek MIX 28.8.2017
19.9.2017Dušková Kateřina 2002 Cheerleaders 6,9 km + 31 překážek JZ 22.9.2017
22.10.2017Dušková Iveta 1988 SRTG Trutnov 6,9 km + 31 překážek Z 27.10.2017
22.11.2017Dvořáček Radek + Sonda Martin + Fojtík Václav + Havlásek Jan 1989 SVVAT 6,9 km + 31 překážek T 29.11.2017
22.9.2017Dvořáčková Petra 1987 Maxáci 6,9 km + 31 překážek Z 26.9.2017
30.9.2017Dvořák Martin 1980 Varovi legie 6,9 km + 31 překážek M 7.10.2017
30.9.2017Dvořák Jan 1985 Varovi legie 6,9 km + 31 překážek M 9.10.2017
31.10.2017Dvořák Jan 1995 FM VŠE 6,9 km + 31 překážek M 2.11.2017
2.11.2017Dvořák Josef 1985 Dvůr 6,9 km + 31 překážek M 2.11.2017
23.11.2017Dvořák Martin 1975 EXTRA Brno 6,9 km + 31 překážek M2 25.11.2017
25.8.2017Dvořáková Zdenka 1994 6,9 km + 31 překážek Z 26.8.2017
31.10.2017Dvořáková Veronika 1991 SRTG Čelákovice 6,9 km + 31 překážek Z 7.11.2017
22.9.2017Dzurková Magda + Vacek Tomášek 1994 Fitness by Věra 6,9 km + 31 překážek MIX 26.9.2017
25.11.2017Erben Dušan 1971 6,9 km + 31 překážek M2 25.11.2017
13.11.2017Faltysová Karolína 1999 6,9 km + 31 překážek Z 17.11.2017
1.11.2017Farský Ondřej 1978 6,9 km + 31 překážek M 3.11.2017
25.11.2017Fassati Gabriela 1967 Equicentrum 6,9 km + 31 překážek Z2 28.11.2017
25.11.2017Fassati Marek 1995 Equicentrum Jaroměř 6,9 km + 31 překážek M 28.11.2017
5.9.2017Fencl Michal 1984 6,9 km + 31 překážek M 7.9.2017
16.8.2017Fiala Martin 1991 6,9 km + 31 překážek M 18.8.2017
6.9.2017Fierla Martin 1986 6,9 km + 31 překážek M 16.9.2017
30.9.2017Fikejzova Anna 1984 Zabijaci 6,9 km + 31 překážek Z 7.10.2017
14.9.2017Filipová Lucie + Vaníček Josef 1995 6,9 km + 31 překážek MIX 16.9.2017
11.10.2017Fischer Michal 1983 Vrchlabí 6,9 km + 31 překážek M 17.10.2017
7.9.2017Fišer Tom 1989 SRTG ČeskáTřebová 6,9 km + 31 překážek M 12.9.2017
4.10.2017fišer pavel 1977 lazari 6,9 km + 31 překážek M2 11.10.2017
22.10.2017flaszová petra + Flasz Radek + Filipková Krystyna + Holeksa Radek 1980 (j)elita 6,9 km + 31 překážek T 23.10.2017
7.11.2017Fléglová Blanka 1989 6,9 km + 31 překážek Z 15.11.2017
17.8.2017Fojtík Václav + Minaříková Tereza 1984 6,9 km + 31 překážek MIX 19.8.2017
3.9.2017Fojtů Josef 1980 KAPEBAJA TEAM 6,9 km + 31 překážek M 8.9.2017
22.9.2017Forgáčová Eva + Weidinger Martin 1993 FITNESS by Věra 6,9 km + 31 překážek MIX 28.9.2017
13.10.2017Foukal Jakub 1993 Fanatic gym 6,9 km + 31 překážek M 20.10.2017
23.10.2017Foukal Petr 1986 6,9 km + 31 překážek M 25.10.2017
31.10.2017Frei Martin 1978 6,9 km + 31 překážek M 4.11.2017
21.8.2017Frič Jaroslav 1975 6,9 km + 31 překážek M2 26.8.2017
31.10.2017Fridrich Lukáš 1995 6,9 km + 31 překážek M 3.11.2017
20.9.2017Friml Jirka 1997 6,9 km + 31 překážek M 26.9.2017
28.8.2017Gábler Stanislav 1979 6,9 km + 31 překážek M 31.8.2017
22.11.2017Gáborík Štefan 1981 Vikings 6,9 km + 31 překážek M 25.11.2017
30.9.2017Gavlas Jan 1992 Caesarova garda TRIUMPHALIS 6,9 km + 31 překážek M 10.10.2017
5.10.2017Gazda Michal 1987 Šneci Team 6,9 km + 31 překážek M 13.10.2017
27.8.2017Glacner Jiří 1988 Equine Vet Service 6,9 km + 31 překážek M 28.8.2017
22.11.2017Glöckl Jan 1992 SRTG Podluží 6,9 km + 31 překážek M 22.11.2017
4.9.2017Glos Petr 1987 Czech Extreme Team 6,9 km + 31 překážek M 5.9.2017
21.11.2017Glosová Kristýna 1989 šváby 6,9 km + 31 překážek Z 23.11.2017
8.9.2017Görgl Jan 1976 Team Slivenec 6,9 km + 31 překážek M2 12.9.2017
31.10.2017Gug Gabriel 1984 bednicka 6,9 km + 31 překážek M 8.11.2017
9.11.2017guga matúš 1996 nemšová 6,9 km + 31 překážek M 9.11.2017
6.11.2017Guzanic Ales + Drahoš Martin 1972 6,9 km + 31 překážek M2 8.11.2017
8.11.2017Haase Lukáš + Michaela Blehová + Tomáš Kriegler + Eva Strnadová 1988 AK Hradec 6,9 km + 31 překážek M 8.11.2017
16.10.2017Hajžman David 1987 Zmrzlíci Plzeň 6,9 km + 31 překážek M 17.10.2017
6.11.2017Halama Petr 1986 6,9 km + 31 překážek M 14.11.2017
11.9.2017Hampejsová Martina 1990 New Roll Runners 6,9 km + 31 překážek Z 12.9.2017
18.11.2017Hamzová Vendula + Marek Dvořák 1999 6,9 km + 31 překážek MIX 21.11.2017
16.10.2017Handl Tomáš 1995 Rychnováci 6,9 km + 31 překážek M 17.10.2017
17.10.2017Handlíř David + Michaela Vávrová 1991 Pepino 6,9 km + 31 překážek MIX 19.10.2017
5.8.2017Hanousková Veronika + Palička Václav 1994 6,9 km + 31 překážek MIX 8.8.2017
20.11.2017Hanousková Lenka 1988 šváby 6,9 km + 31 překážek Z 28.11.2017
9.11.2017Hantschová Adéla + Bydžovský Jakub 1994 6,9 km + 31 překážek MIX 16.11.2017
19.9.2017Hanuš Jakub 1988 Vrchlabí 6,9 km + 31 překážek M 20.9.2017
25.11.2017Hanyk Lukáš 1991 SDH Kostelec nad Orlicí 6,9 km + 31 překážek M 28.11.2017
31.10.2017Hanzalová Markéta 1996 FM VŠE 6,9 km + 31 překážek Z 1.11.2017
6.11.2017Hanzlík Michal 1987 6,9 km + 31 překážek M 7.11.2017
13.11.2017Hápová Petra 2000 6,9 km + 31 překážek JZ 15.11.2017
15.8.2017Hartmanova Pavlina 1978 6,9 km + 31 překážek Z 25.8.2017
8.11.2017Hašek Rostislav 1991 HC Devro 6,9 km + 31 překážek M 10.11.2017
31.10.2017Havel Tomáš 1994 6,9 km + 31 překážek M 7.11.2017
10.10.2017Havelková Václava 1991 6,9 km + 31 překážek Z 12.10.2017
12.11.2017Havlat Marek 1980 6,9 km + 31 překážek M 21.11.2017
26.9.2017Havlíková Dominika + Havlová Eliška + Kubková Lucie + Jindrová Kateřina 1997 Vidláci 6,9 km + 31 překážek T 30.9.2017
14.11.2017Havlínová Jana 1983 Báječné ženy v běhu 6,9 km + 31 překážek Z 14.11.2017
26.11.2017Havran Lukáš 1997 6,9 km + 31 překážek M 26.11.2017
18.9.2017Havránková Tereza 1990 Pofrčíme 6,9 km + 31 překážek Z 20.9.2017
20.9.2017Havrankova Barbora 1988 Pofrčíme 6,9 km + 31 překážek Z 22.9.2017
30.9.2017Hegar Ladislav 2000 Angry Wolves 6,9 km + 31 překážek JM 4.10.2017
7.8.2017Heitl Antonín 1982 6,9 km + 31 překážek M 9.8.2017
26.9.2017Hejkalová Pavlína 1991 Jinej gang 6,9 km + 31 překážek Z 3.10.2017
9.11.2017Helcl Michal 1984 Hells Warriors 6,9 km + 31 překážek M 14.11.2017
9.11.2017Helcl Vojtěch 1974 Hells Warriors 6,9 km + 31 překážek M2 14.11.2017
7.8.2017Hellebrant Dalibor 1980 Pak jdem chlastat 6,9 km + 31 překážek M 9.8.2017
6.8.2017Hendrych Jan 1978 6,9 km + 31 překážek M 8.8.2017
19.9.2017Heneberková Aneta 1995 Cheerleaders 6,9 km + 31 překážek Z 21.9.2017
30.9.2017hering tomáš 1991 ESD 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
22.9.2017Herman Jakub 2003 Fitness by Věra 6,9 km + 31 překážek JM 30.9.2017
10.10.2017Hervertová Klára 1991 6,9 km + 31 překážek Z 14.10.2017
3.8.2017Hisem Miroslav 1983 6,9 km + 31 překážek M 12.8.2017
28.9.2017Hladík Stanislav 1995 Už nemůžeš? Tak přidej! 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
29.9.2017Hladík Radim 1999 Už nemůžeš? Tak přidej! 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
25.9.2017Hladíková Martina + Zeithaml Jiří 1990 Kabrňáci 6,9 km + 31 překážek MIX 27.9.2017
3.8.2017Hlava Roman 1978 Běháme v Holicích a okolí 6,9 km + 31 překážek M 5.8.2017
29.9.2017Hnátek Jaroslav 1985 6,9 km + 31 překážek M 6.10.2017
29.10.2017Hodáňová Adéla 1995 6,9 km + 31 překážek Z 1.11.2017
5.9.2017holub Petr + Hoidekrová Kristýna 1982 Angry Pandas 6,9 km + 31 překážek MIX 7.9.2017
31.10.2017Holub Petr + Vrbický Jan 1995 6,9 km + 31 překážek M 2.11.2017
2.11.2017Holub František 1972 6,9 km + 31 překážek M2 7.11.2017
30.9.2017Holubář Martin 1979 Urveme to silou 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
18.8.2017Homola Prokop 1988 6,9 km + 31 překážek M 23.8.2017
24.8.2017Hönig Václav 1982 6,9 km + 31 překážek M 26.8.2017
28.10.2017Hora Milan 1987 Alfasquadra team 6,9 km + 31 překážek M 1.11.2017
15.8.2017Horák Matěj + Josef Kudlič + Radek Letáček + David Kašpar 1991 SRTG Pardubice 6,9 km + 31 překážek T 16.8.2017
16.10.2017Horák Jan 1981 6,9 km + 31 překážek M 17.10.2017
3.11.2017Horák Roman 1971 6,9 km + 31 překážek M2 7.11.2017
30.10.2017Horáková Berenika 1997 6,9 km + 31 překážek Z 1.11.2017
31.10.2017Horáková Michaela 1999 Tým, vole! 6,9 km + 31 překážek Z 8.11.2017
29.9.2017Horochovská Martina 1972 6,9 km + 31 překážek Z2 4.10.2017
30.9.2017Houdek David 1993 6,9 km + 31 překážek M 10.10.2017
24.11.2017Houšková Šárka 1991 Inov-8 OCR team 6,9 km + 31 překážek Z 24.11.2017
21.11.2017Hrabě Marek 1991 6,9 km + 31 překážek M 23.11.2017
15.10.2017Hráček Martin 1988 SVVAT 6,9 km + 31 překážek M 17.10.2017
15.11.2017Hráček Antonín 1973 SVVAT 6,9 km + 31 překážek M2 17.11.2017
20.11.2017Hrdina Pavel 1988 INOV-8 OCR team 6,9 km + 31 překážek M 25.11.2017
21.11.2017Hrdlička Jan + Tereza Šejbová 1992 Bohunice 6,9 km + 31 překážek MIX 23.11.2017
15.11.2017Hrdoušek Filip 1981 6,9 km + 31 překážek M 15.11.2017
1.11.2017Hriadel Jaroslav 1997 Šneci Team 6,9 km + 31 překážek M 2.11.2017
29.9.2017Hrodková Lenka 1996 Caesarova garda 6,9 km + 31 překážek Z 4.10.2017
30.10.2017Hromádka Jiří 1992 6,9 km + 31 překážek M 1.11.2017
14.11.2017Hromádka Tomáš + Hejduk Filip 2002 6,9 km + 31 překážek JM 21.11.2017
30.9.2017Hromádko Daniel 1993 ESD 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
25.11.2017Hronek Milan 1979 Vysočina 6,9 km + 31 překážek M 28.11.2017
25.11.2017Hruška Vladimír + Mikulková Petra 1979 paráda 6,9 km + 31 překážek MIX 28.11.2017
26.11.2017Hruza Tomáš 1986 Vavrys 6,9 km + 31 překážek M 26.11.2017
8.9.2017Hrůzová Blanka 1975 6,9 km + 31 překážek Z2 12.9.2017
12.9.2017HUBÁLEK David 1974 6,9 km + 31 překážek M2 16.9.2017
25.8.2017Hübst Zdeněk + Hübstová Petra 1987 6,9 km + 31 překážek MIX 30.8.2017
29.9.2017Hudrlíková Vendula 1991 6,9 km + 31 překážek Z 6.10.2017
22.11.2017Huňáková Michaela 1999 Asics FrontRunner CZE 6,9 km + 31 překážek Z 22.11.2017
27.9.2017Husáková Lucie 1990 6,9 km + 31 překážek Z 4.10.2017
18.10.2017Hyhlík František 1997 6,9 km + 31 překážek M 21.10.2017
31.10.2017Hyhlík Jakub 1981 6,9 km + 31 překážek M 2.11.2017
31.8.2017Hylmar Jiří 2002 6,9 km + 31 překážek JM 2.9.2017
24.11.2017Hyndrák Honza 1986 6,9 km + 31 překážek M 29.11.2017
29.9.2017Hynková Veronika 2002 6,9 km + 31 překážek JZ 4.10.2017
6.11.2017ILAVSKÝ ROMAN 1978 SVVAT 6,9 km + 31 překážek M 9.11.2017
10.8.2017Izák Miroslav 1985 SRTG Hradec Králové 6,9 km + 31 překážek M 11.8.2017
23.11.2017Jakubek Ales 1997 6,9 km + 31 překážek M 24.11.2017
17.10.2017Janák Jiří 1982 SRTG Varnsdorf 6,9 km + 31 překážek M 24.10.2017
26.9.2017Janata Jan + Iveta zirklerova 1992 Czech Extreme Team 6,9 km + 31 překážek MIX 4.10.2017
22.8.2017Jandáček Jakub 1997 6,9 km + 31 překážek M 30.8.2017
23.9.2017Janeček Miroslav 1990 6,9 km + 31 překážek M 26.9.2017
25.11.2017Janota Jiří 1969 6,9 km + 31 překážek M2 28.11.2017
22.10.2017Jánová Kateřina 1983 Pepino 6,9 km + 31 překážek Z 25.10.2017
3.11.2017Jelínek Jaromír 1978 6,9 km + 31 překážek M 10.11.2017
3.11.2017Jelínková Dagmar 1978 6,9 km + 31 překážek Z 10.11.2017
6.11.2017Jenneová Veronika 1998 6,9 km + 31 překážek Z 8.11.2017
23.11.2017Jeřábek Jan 1995 6,9 km + 31 překážek M 25.11.2017
11.9.2017Jerlingova Lucka 1980 6,9 km + 31 překážek Z 13.9.2017
23.11.2017Jindra Jiří 1962 6,9 km + 31 překážek M2 29.11.2017
21.11.2017Jirkal Honza 1977 Srtg-Praha 6,9 km + 31 překážek M2 22.11.2017
22.9.2017Jiroušek Štěpán + Nerudová Monika 1997 6,9 km + 31 překážek MIX 26.9.2017
12.11.2017Jírů Jan 2001 6,9 km + 31 překážek JM 14.11.2017
12.11.2017Jírů David 1976 6,9 km + 31 překážek M2 14.11.2017
20.9.2017Jiruška Petr 1985 6,9 km + 31 překážek M 22.9.2017
4.9.2017Jonáš Michal 1978 6,9 km + 31 překážek M 5.9.2017
21.11.2017Jouza Jan + Milan Miltner + David Němec 1986 6,9 km + 31 překážek M 22.11.2017
15.8.2017Judl Libor + Holcová Petra 1992 Fast Horses 6,9 km + 31 překážek MIX 18.8.2017
20.11.2017Junger Pavel + Janča Zdeněk + Riedl Lukáš + Kubeš Tomáš 1976 Gladiátoři 6,9 km + 31 překážek T 20.11.2017
12.11.2017Junova Michaela 1983 6,9 km + 31 překážek Z 15.11.2017
31.10.2017Jurcsik Roman 1992 bednicka 6,9 km + 31 překážek M 2.11.2017
29.10.2017Jurga Michal + Jurgová Martina + Jurga Pavel 1982 Žlutý team 6,9 km + 31 překážek M 1.11.2017
29.10.2017Jurga Pavel + Jurgová Martina + Jurga Michal 1980 Žlutý team 6,9 km + 31 překážek M 1.11.2017
22.11.2017Juřík Pavel 1974 yesenik 6,9 km + 31 překážek M2 23.11.2017
13.11.2017Jurková Soňa 1988 EdgarPower.cz 6,9 km + 31 překážek Z 13.11.2017
20.9.2017Jurník Lukáš 1997 6,9 km + 31 překážek M 23.9.2017
20.9.2017Jurníková Petra 1992 6,9 km + 31 překážek Z 22.9.2017
26.9.2017Kábrt Tomáš 1994 6,9 km + 31 překážek M 27.9.2017
31.10.2017Kadrle Petr + Havlíčková Petra 1990 Antibiotik power 6,9 km + 31 překážek MIX 3.11.2017
1.11.2017Kadrmas Marek 2000 6,9 km + 31 překážek JM 8.11.2017
1.11.2017KADRMAS Martin 2000 6,9 km + 31 překážek JM 8.11.2017
22.9.2017Kaláčová Kateřina 1991 Fitness by Věra 6,9 km + 31 překážek Z 26.9.2017
23.8.2017Kalinová Barbora 1990 SRTG Česká 6,9 km + 31 překážek Z 26.8.2017
16.11.2017Kalous Štěpán 1983 6,9 km + 31 překážek M 21.11.2017
26.9.2017Kamaryt Miloš + Michaela Kamarytová 1979 6,9 km + 31 překážek MIX 27.9.2017
26.10.2017Kameníček Ondřej 1992 6,9 km + 31 překážek M 2.11.2017
31.10.2017Kameníček Lukáš 1987 6,9 km + 31 překážek M 7.11.2017
31.10.2017Kanta Milan 1965 6,9 km + 31 překážek M2 9.11.2017
14.8.2017Karas Vítězslav + Cidlinová Anna 1983 Army Run Elite Runners 6,9 km + 31 překážek MIX 16.8.2017
12.11.2017Karásková Tereza 1989 6,9 km + 31 překážek Z 15.11.2017
30.10.2017Karel Štěpán 1990 6,9 km + 31 překážek M 31.10.2017
22.9.2017Karpíšek Jakub 1995 6,9 km + 31 překážek M 27.9.2017
9.10.2017Kašná Andrea 1985 6,9 km + 31 překážek Z 11.10.2017
8.8.2017Kašpar Josef 1995 Pepča a Blanča 6,9 km + 31 překážek M 9.8.2017
8.11.2017Kašpar Marián 1981 6,9 km + 31 překážek M 11.11.2017
11.11.2017Kašpar Jiří 1984 Kaspi 6,9 km + 31 překážek M 16.11.2017
1.10.2017Kavulok Lukáš 1979 6,9 km + 31 překážek M 11.10.2017
23.8.2017Kecina Tomáš + Lucie Krausová 1978 Kondiční box TRUTNOV 6,9 km + 31 překážek MIX 30.8.2017
6.8.2017Kedršt Daniel 1981 6,9 km + 31 překážek M 8.8.2017
15.11.2017Kellner David 1975 6,9 km + 31 překážek M2 15.11.2017
23.11.2017Kellner Jiří 1977 6,9 km + 31 překážek M2 25.11.2017
25.8.2017Kilian Patrik 1985 6,9 km + 31 překážek M 1.9.2017
25.8.2017Kilianová Veronika 1985 6,9 km + 31 překážek Z 26.8.2017
20.9.2017Kiliján Tomáš 1984 6,9 km + 31 překážek M 23.9.2017
30.9.2017Kinčl Jiří 1981 Rumoví tatínci 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
22.10.2017Kindl Radek 2002 6,9 km + 31 překážek JM 1.11.2017
27.10.2017Klégrová Martina 1982 2hasance 6,9 km + 31 překážek Z 27.10.2017
30.10.2017Klement Oldřich 1988 6,9 km + 31 překážek M 1.11.2017
21.9.2017klesová jana 1984 BKV-Postradatelní 6,9 km + 31 překážek Z 27.9.2017
31.8.2017Klicpera Václav 1986 Překonej sám sebe... 6,9 km + 31 překážek M 6.9.2017
3.8.2017Klikoš Jiří 1985 Fox 6,9 km + 31 překážek M 4.8.2017
4.8.2017Klos Petr 1985 6,9 km + 31 překážek M 8.8.2017
26.9.2017Klusová Hana 1993 6,9 km + 31 překážek Z 4.10.2017
7.11.2017Kmoch Michal + Kmoch Škodová Linda 1980 6,9 km + 31 překážek MIX 7.11.2017
19.9.2017Knotková Michaela 2000 Cheerleaders 6,9 km + 31 překážek JZ 21.9.2017
10.10.2017Knourek Jan + Kateřina Dvořáková 1979 Dream team 6,9 km + 31 překážek MIX 12.10.2017
25.11.2017Kobulnicky Patrik Rastislav 1970 GLADIATORS 6,9 km + 31 překážek M2 25.11.2017
4.9.2017Kocián Vojtěch 1991 V cíli padnu 6,9 km + 31 překážek M 5.9.2017
16.10.2017Kocourek Roman 1972 6,9 km + 31 překážek M2 17.10.2017
24.8.2017Kočvara Luboš 1986 6,9 km + 31 překážek M 26.8.2017
29.10.2017Kodydek Tomáš 1978 TRICLUB Dobruška 6,9 km + 31 překážek M 31.10.2017
12.10.2017Kohout Miroslav 1983 6,9 km + 31 překážek M 14.10.2017
30.10.2017Kolář Josef 1989 SRTG Jablonec n.Nisou 6,9 km + 31 překážek M 31.10.2017
31.10.2017Kolářová Soňa 1991 6,9 km + 31 překážek Z 31.10.2017
24.11.2017Kolářová Pavla 1978 6,9 km + 31 překážek Z nezaplaceno
24.8.2017Kolovrátník Jiří 1977 JIROUS 6,9 km + 31 překážek M2 2.9.2017
22.8.2017Komárek Pavel 1981 Hostivařský Spartacus 6,9 km + 31 překážek M 24.8.2017
30.8.2017konecny vaclav 1977 Plazovi povaleci 6,9 km + 31 překážek M2 1.9.2017
20.9.2017Koníček Filip 1986 6,9 km + 31 překážek M 22.9.2017
23.9.2017Königová Lucie 1986 Bootcamp Team 6,9 km + 31 překážek Z 26.9.2017
22.9.2017Kopecká Věra + Tomáš Merta 1980 Fitness by Věra 6,9 km + 31 překážek MIX 30.9.2017
23.11.2017Kopecká Tereza + Vladyka Lukáš + Kazda Jiří + Kalous Vojtěch 1992 eBRÁNA 2017 A 6,9 km + 31 překážek T 25.11.2017
31.8.2017Kopecký David + Kopecká Iva 1979 6,9 km + 31 překážek MIX 2.9.2017
9.9.2017Kopecký Aleš + Bulisová Eva 1978 Altus Pons 6,9 km + 31 překážek MIX 14.9.2017
31.10.2017Kopic Jakub 1979 6,9 km + 31 překážek M 2.11.2017
28.9.2017Kopicova Karolina 1985 Za hezčí zadeček 6,9 km + 31 překážek Z 4.10.2017
15.9.2017Kopřiva Petr + Horák Ladislav + Košťák Jan + Fúsek Jan 1981 Glock Team Mělník 6,9 km + 31 překážek T 26.9.2017
30.9.2017Kopřiva Jan 1979 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
31.10.2017Kořínek Miroslav 1992 I love mud 6,9 km + 31 překážek M 7.11.2017
8.11.2017Kořínek Michal 1975 6,9 km + 31 překážek M2 15.11.2017
15.8.2017Korytova Kateřina 1978 Heřmanice nad Labem 6,9 km + 31 překážek Z 24.8.2017
9.11.2017Košan Adam + Hlaváčová Eva 1990 Adam a Eva 6,9 km + 31 překážek MIX 11.11.2017
11.10.2017Kosatkova Ilona + Jaroslav Pribyl 1980 RybaRak 6,9 km + 31 překážek MIX 14.10.2017
16.10.2017Kosek Jan 1995 Rychnováci 6,9 km + 31 překážek M 17.10.2017
15.11.2017Kosina Tomáš 1991 6,9 km + 31 překážek M 17.11.2017
4.8.2017Košinár Daniel 1988 VLČÍ MÁKY 6,9 km + 31 překážek M 8.8.2017
5.9.2017Košťál Martin 1988 Zoufalci 6,9 km + 31 překážek M 7.9.2017
27.8.2017Košťálová Kateřina 1967 Zoufalci 6,9 km + 31 překážek Z2 31.8.2017
27.8.2017Košťálová Lucie 1994 Zoufalci 6,9 km + 31 překážek Z 31.8.2017
4.9.2017Koštialová Lucie 1998 6,9 km + 31 překážek Z 6.9.2017
30.8.2017Kotasová Lucie 1990 6,9 km + 31 překážek Z 1.9.2017
12.10.2017Kotrčová Anna 1979 6,9 km + 31 překážek Z 19.10.2017
18.10.2017Kout Martin 1976 ROCO TEAM 6,9 km + 31 překážek M2 27.10.2017
16.10.2017Koutná Lenka 1988 SRTG Blansko 6,9 km + 31 překážek Z 17.10.2017
31.10.2017Koutník Jiří 1994 6,9 km + 31 překážek M 7.11.2017
31.10.2017Kovařík František + Daniela Wohlmuthová 1973 6,9 km + 31 překážek MIX 7.11.2017
31.10.2017Kovaříková Julie + Chlad Matyáš 1992 Prasátka 6,9 km + 31 překážek MIX 7.11.2017
31.10.2017Kovaříková Petra 1987 Predator Workout Kladno 6,9 km + 31 překážek Z 7.11.2017
28.9.2017Kovářová Veronika + Veselá Tereza + Hladík Stanislav + Hladík Radim 1997 Už nemůžeš? Tak přidej! 6,9 km + 31 překážek Z 4.10.2017
7.8.2017Koza Roman 1979 6,9 km + 31 překážek M 9.8.2017
15.8.2017Kozák Milan 1991 6,9 km + 31 překážek M 16.8.2017
22.9.2017Kozáková Jindra 1979 Total Vital 6,9 km + 31 překážek Z 26.9.2017
26.11.2017Kozelek Josef + Fialová Barbora 1984 Organic Yogurt 6,9 km + 31 překážek MIX 29.11.2017
4.11.2017Krajbych Jan 1982 Mrkvičky 6,9 km + 31 překážek M 9.11.2017
6.11.2017Krajčovič David + Krajčovičová Jana 1977 Hobíci 6,9 km + 31 překážek MIX 7.11.2017
19.10.2017Král Tomáš 1977 6,9 km + 31 překážek M2 21.10.2017
22.11.2017Král Kamil 1977 6,9 km + 31 překážek M2 22.11.2017
15.10.2017Králíček Petr + Lenka Králíčková 1981 6,9 km + 31 překážek M 24.10.2017
15.10.2017Králíčková Lenka + Králíček Petr 1981 6,9 km + 31 překážek Z 24.10.2017
3.8.2017Králík Petr 1985 6,9 km + 31 překážek M 10.8.2017
3.8.2017Kratochvíl Zdeněk 1988 6,9 km + 31 překážek M 8.8.2017
31.8.2017Kratochvíl Petr 2001 Polabáci 6,9 km + 31 překážek JM 5.9.2017
24.11.2017Kratochvíl Jan + Novák Marcel + Ferhanov Sertash + Boekhout Patrik 1991 Dostihový spolek a.s. 6,9 km + 31 překážek T 24.11.2017
8.9.2017Krčmář Martin 1989 6,9 km + 31 překážek M 12.9.2017
4.9.2017Krejcárková Adéla + Michal Páv 1986 Diversity Beasts 6,9 km + 31 překážek MIX 8.9.2017
4.11.2017Krejčík Tomáš + Marek Veselý + Němeček Bohuslav 1994 Sosako 6,9 km + 31 překážek M 7.11.2017
4.9.2017Krejčová Lucie + Říha Pavel 1992 Tygrofans 6,9 km + 31 překážek MIX 12.9.2017
3.8.2017Křepela Pavel 1978 Téčka T42 6,9 km + 31 překážek M 8.8.2017
27.10.2017Křivanec Zdeněk 1975 P.R.D.I.. Plzeň 6,9 km + 31 překážek M2 31.10.2017
28.9.2017Křivánek Lukáš + Helena Krejčíková 1987 Křivani 6,9 km + 31 překážek MIX 4.10.2017
25.9.2017Křivohlávek Honza + Michaela Partyková + Beran Luděk + Beran Martin 1999 HonzikmanTeam 6,9 km + 31 překážek T 27.9.2017
26.9.2017Křivohlavý Radek 1989 Pierburg Team 6,9 km + 31 překážek M 30.9.2017
29.9.2017Křivský Jaroslav 1990 Coolna Team 6,9 km + 31 překážek M 6.10.2017
5.10.2017Kropáč Petr 1972 SRTG Pardubice 6,9 km + 31 překážek M2 7.10.2017
29.9.2017Kroupa Jiří 2001 6,9 km + 31 překážek JM 4.10.2017
6.10.2017Kroutil Roman 1992 6,9 km + 31 překážek M 10.10.2017
22.9.2017Kroužek Jan 1976 Total Vital 6,9 km + 31 překážek M2 27.9.2017
4.11.2017Krovina Adrián 2001 nemšová 6,9 km + 31 překážek JM 9.11.2017
8.9.2017Krpata Petr 1986 6,9 km + 31 překážek M 14.9.2017
23.9.2017Krpatová Martina 1981 Prvňáci 6,9 km + 31 překážek Z 30.9.2017
20.9.2017Kruisová Alžběta 1997 6,9 km + 31 překážek Z 20.9.2017
26.9.2017Krumbholzová Alena 1973 Jinej gang 6,9 km + 31 překážek Z2 28.9.2017
25.10.2017Krupička Lukáš 1986 6,9 km + 31 překážek M 27.10.2017
6.11.2017Krupička Martin + Hana Fousková 1972 6,9 km + 31 překážek MIX 9.11.2017
12.11.2017Krýsl Miloslav 1985 Orel Rtyně 6,9 km + 31 překážek M 15.11.2017
13.11.2017Krysl Tomáš 1977 Kryplův provar 6,9 km + 31 překážek M2 16.11.2017
30.10.2017Kubáň Jan 1999 6,9 km + 31 překážek M 3.11.2017
26.9.2017Kubasa Jiří + Leona Kubasová 1977 Maratonstav Úpice 6,9 km + 31 překážek MIX 28.9.2017
22.9.2017Kubeček Ladislav 1991 6,9 km + 31 překážek M 26.9.2017
22.9.2017Kubeček Ladislav 1962 6,9 km + 31 překážek M2 26.9.2017
31.10.2017Kubeček Martin 1989 6,9 km + 31 překážek M 31.10.2017
12.8.2017Kubečková Jana + Kubeček Milan 1980 6,9 km + 31 překážek MIX 15.8.2017
29.9.2017Kubelka Václav 1991 Coolna Team 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
24.11.2017Kubenik Luboš 1978 tata a syn 6,9 km + 31 překážek M nezaplaceno
17.11.2017Kubias David + krupička Martin 1979 6,9 km + 31 překážek M 21.11.2017
26.11.2017Kubina Filip 1990 Dragon Team Nymburk 6,9 km + 31 překážek M 26.11.2017
3.8.2017Kubinčiak Pavel + Stanislava Pištěková 1985 Duo madness 6,9 km + 31 překážek MIX 5.8.2017
29.9.2017Kubišta Miroslav 1984 Incore fitness team 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
23.8.2017Kučera Vojtěch 1989 Amorino Team 6,9 km + 31 překážek M 25.8.2017
27.10.2017Kučera Radek 1972 6,9 km + 31 překážek M2 31.10.2017
31.10.2017Kučerová Petra 1981 6,9 km + 31 překážek Z 2.11.2017
11.9.2017Kuchta Tomáš 1989 6,9 km + 31 překážek M 14.9.2017
26.9.2017Kudláček Ondřej 1982 Pofrčíme 6,9 km + 31 překážek M 5.10.2017
26.9.2017Kudláčková Lucie 1984 Pofrčíme 6,9 km + 31 překážek Z 4.10.2017
27.10.2017Kudrnáčová Kristýna 1995 I love mud 6,9 km + 31 překážek Z 31.10.2017
29.10.2017Kulhánek Martin 1987 6,9 km + 31 překážek M 1.11.2017
31.10.2017Kuncl Martin 1985 J.Elita 6,9 km + 31 překážek M 9.11.2017
30.10.2017Kundisová Lívia 1989 EXTRA Brno 6,9 km + 31 překážek Z 8.11.2017
3.8.2017Kuník Jiří + Strachotová Žaneta 1978 6,9 km + 31 překážek MIX 5.8.2017
9.11.2017Kunz Tomáš 1990 6,9 km + 31 překážek M 15.11.2017
25.10.2017Kupchinskaya Anna 1994 6,9 km + 31 překážek Z 27.10.2017
14.11.2017Kupka Pavel 1967 6,9 km + 31 překážek M2 15.11.2017
10.10.2017Kuželíková Zuzana 1990 6,9 km + 31 překážek Z 20.10.2017
1.11.2017Kvasničáková Adéla 1992 6,9 km + 31 překážek Z 2.11.2017
15.11.2017kyjovský Matěj 1991 6,9 km + 31 překážek M 21.11.2017
15.11.2017Kyjovský Adam 1993 6,9 km + 31 překážek M 21.11.2017
3.8.2017Kysilka Lukáš 1987 6,9 km + 31 překážek M 8.8.2017
20.9.2017Kytýr Pavel 1974 6,9 km + 31 překážek M2 27.9.2017
13.9.2017Lampárková Pavlína 1995 6,9 km + 31 překážek Z 15.9.2017
24.10.2017Laštovička Petr 1987 6,9 km + 31 překážek M 26.10.2017
5.9.2017Lavrovič Michal 1973 Angry pandas 6,9 km + 31 překážek M2 7.9.2017
26.11.2017Lebeda Robert + Sára Cieślarová 1993 TUZE projekt 6,9 km + 31 překážek MIX 28.11.2017
24.11.2017Leníček Petr 1980 6,9 km + 31 překážek M 28.11.2017
29.10.2017Leščenková Anna 2001 6,9 km + 31 překážek JZ 7.11.2017
15.10.2017Leško Daniel 1983 Divočáci Lú 6,9 km + 31 překážek M 21.10.2017
16.11.2017Lešková Tereza 1980 6,9 km + 31 překážek Z 21.11.2017
27.10.2017Lettl Libor 1995 6,9 km + 31 překážek M 31.10.2017
7.11.2017Levora Tomas + Gálová Dana 1980 Seals run 6,9 km + 31 překážek MIX 9.11.2017
10.8.2017Levý jan 1981 6,9 km + 31 překážek M 11.8.2017
10.8.2017Levý Štěpán 1982 6,9 km + 31 překážek M 11.8.2017
21.11.2017Limberg Tomáš + Jana Ráčková 1993 Couple Power 6,9 km + 31 překážek MIX 23.11.2017
3.8.2017Liška Jan 1975 6,9 km + 31 překážek M2 8.8.2017
31.10.2017Listopad Jan + Vyvialová Kristýna 1978 6,9 km + 31 překážek MIX 3.11.2017
14.10.2017Lochmanová Lucie + Procházková Monika + Bergl Petr 1986 2hasance 6,9 km + 31 překážek Z 17.10.2017
31.10.2017Löffler Erik 1983 6,9 km + 31 překážek M 31.10.2017
24.8.2017Lončák Andrej 1988 6,9 km + 31 překážek M 2.9.2017
8.11.2017Loskot Karel 1963 6,9 km + 31 překážek M2 14.11.2017
13.10.2017Losová Martina 1998 6,9 km + 31 překážek Z 20.10.2017
31.10.2017Ludvík Jakub 1991 ZAMAKEJSI.CZ 6,9 km + 31 překážek M 2.11.2017
8.11.2017Lukeš Vladimír 1977 HC Devro 6,9 km + 31 překážek M2 11.11.2017
25.9.2017Lutonský Patrik 1985 Lazaři 6,9 km + 31 překážek M 27.9.2017
30.10.2017Lutonský Ondřej 1984 6,9 km + 31 překážek M 1.11.2017
25.10.2017Luxa Michal 1990 SRTG Strupčice 6,9 km + 31 překážek M 27.10.2017
9.8.2017Máčel Jan 1986 6,9 km + 31 překážek M 11.8.2017
27.10.2017Mach Tomáš 1983 Koch 6,9 km + 31 překážek M 3.11.2017
28.10.2017mach martin + Drábková Veronika 1993 SRTG ŠUMPERK 6,9 km + 31 překážek MIX 31.10.2017
11.10.2017Macha Filip 1988 Blby a Blbejsi 6,9 km + 31 překážek M 17.10.2017
8.11.2017Macháček Ivo 1989 6,9 km + 31 překážek M 10.11.2017
31.10.2017Machačná Nikola 1993 SRTG Čelákovice 6,9 km + 31 překážek Z 9.11.2017
22.10.2017Macola Pavel 1978 SRTG - Pardubice 6,9 km + 31 překážek M 25.10.2017
31.10.2017Macurová Jana 1986 slim and loft 6,9 km + 31 překážek Z 2.11.2017
31.10.2017Mahnertová Michaela + Zbyněk Růně, 1988 SRTG Litvínov 6,9 km + 31 překážek MIX 2.11.2017
12.10.2017Majorová Kateřina 1987 6,9 km + 31 překážek Z 14.10.2017
29.9.2017Makeš Petr 1990 6,9 km + 31 překážek M 30.9.2017
18.9.2017Mala Marie 1988 Maxáci 6,9 km + 31 překážek Z 21.9.2017
27.8.2017Maliha Roman + Pošvářová Eliška 1999 6,9 km + 31 překážek MIX 28.8.2017
27.8.2017Maliha Vít 2001 6,9 km + 31 překážek JM 28.8.2017
16.10.2017Malík Zdeněk 1990 Zmrzlíci Plzeň 6,9 km + 31 překážek M 17.10.2017
3.11.2017Malík Zdeněk 1961 6,9 km + 31 překážek M2 7.11.2017
19.11.2017Malina Lukáš 1992 6,9 km + 31 překážek M 25.11.2017
12.8.2017Malý Ondřej 1987 6,9 km + 31 překážek M 19.8.2017
30.9.2017Malý Vojtěch 1987 6,9 km + 31 překážek M 10.10.2017
5.11.2017Mandak Ales 1977 6,9 km + 31 překážek M2 9.11.2017
2.10.2017Maneth Petr 1981 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
10.10.2017MANETHOVÁ YVETTA 1981 6,9 km + 31 překážek Z 13.10.2017
3.9.2017Marada Pavel 1991 6,9 km + 31 překážek M 5.9.2017
22.8.2017Marčík Vlastimil 1965 SRTG Varnsdorf 6,9 km + 31 překážek M2 23.8.2017
25.10.2017Marčík Karel 1973 6,9 km + 31 překážek M2 25.10.2017
6.10.2017Markup Emil + Janoušková Eliška 1991 Lanáčovci 6,9 km + 31 překážek MIX 10.10.2017
10.8.2017Martinec Robert + Pachovská Petra 1974 6,9 km + 31 překážek MIX 12.8.2017
29.8.2017Martinková Kateřina + Volenec Antonín 1987 WILD Team 6,9 km + 31 překážek MIX 5.9.2017
13.9.2017Mašatová Ingrid 1971 Rokytka 6,9 km + 31 překážek Z2 15.9.2017
8.11.2017Máslo Jiří 1986 HC Devro 6,9 km + 31 překážek M 10.11.2017
8.11.2017Máslo Jan 1990 HC Devro 6,9 km + 31 překážek M 17.11.2017
25.11.2017Maštálka Daniel 1991 6,9 km + 31 překážek M 28.11.2017
15.8.2017Matěja Jan 1976 6,9 km + 31 překážek M2 15.8.2017
28.10.2017Matoušek Jan + Matoušek Jaroslav 1976 6,9 km + 31 překážek M2 31.10.2017
28.10.2017Matoušek Jaroslav + Matoušek Jan 1978 6,9 km + 31 překážek M 1.11.2017
24.11.2017Matusenkova Jolana 1985 Corny 6,9 km + 31 překážek Z nezaplaceno
31.10.2017Mečířová Alena 1997 FM VŠE 6,9 km + 31 překážek Z 2.11.2017
2.11.2017Melicharová Petra + Oslej Dušan 1985 Už tam budeem?! 6,9 km + 31 překážek MIX 3.11.2017
31.10.2017Melíšková Blanka + Vojtěch Melíšek 1985 Padesátdevítka 6,9 km + 31 překážek MIX 8.11.2017
6.11.2017Meloun Radek 1986 6,9 km + 31 překážek M 8.11.2017
25.11.2017Meluzín Petr 1987 6,9 km + 31 překážek M 25.11.2017
18.9.2017Merta Jakub 1990 Pofrčíme 6,9 km + 31 překážek M 26.9.2017
5.10.2017Mertlová Veronika 1995 Šneci Team 6,9 km + 31 překážek Z 13.10.2017
14.9.2017Mezík Erik 1992 pán 6,9 km + 31 překážek M 16.9.2017
19.10.2017Michal David 1975 6,9 km + 31 překážek M2 25.10.2017
20.11.2017Michalčák Matěj 2000 GLADIATOR RACE TEAM 6,9 km + 31 překážek JM 20.11.2017
30.9.2017Michálek František 1977 Rumoví tatínci 6,9 km + 31 překážek M2 4.10.2017
14.11.2017Migdalski Karol 1988 6,9 km + 31 překážek M 15.11.2017
26.11.2017Mikan David 1981 6,9 km + 31 překážek M 28.11.2017
12.9.2017Mikeš Petr 1978 duo iuris 6,9 km + 31 překážek M 19.9.2017
2.10.2017Milata Jan 1982 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
22.8.2017Milec Jindřich 1979 SRTG Varnsdorf 6,9 km + 31 překážek M 30.8.2017
26.9.2017Miltner Milan 1971 Pierburg Team 6,9 km + 31 překážek M2 30.9.2017
26.10.2017MISAR JENDA 1985 PERUN 6,9 km + 31 překážek M 31.10.2017
30.9.2017Míšek Lukáš 1988 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
16.11.2017Mládek Ladislav 1988 6,9 km + 31 překážek M 21.11.2017
2.9.2017Mokříž Jakub 1991 Moky 6,9 km + 31 překážek M 5.9.2017
2.11.2017Mooren Rob 1974 SK GYM HUMPOLEC 6,9 km + 31 překážek M2 7.11.2017
14.11.2017Moravec Michal 1993 SRTG Česká Třebová 6,9 km + 31 překážek M 16.11.2017
21.11.2017moravec milan 1984 BEHAM PRO TEREZKU 6,9 km + 31 překážek M 25.11.2017
26.11.2017Moravec Libor 1968 6,9 km + 31 překážek M2 28.11.2017
24.10.2017Morávek Václav 1999 Alfasquadra team 6,9 km + 31 překážek M 24.10.2017
22.9.2017Mračko Aleš + Houdek Pavel + Štrougal Vít + Finger Jaroslav 1991 Fitness by Věra 6,9 km + 31 překážek T 27.9.2017
6.10.2017Mračková Veronika + Jiri Bartonek 1989 6,9 km + 31 překážek MIX 10.10.2017
3.9.2017Mrkvičková Sára + Jiří Mrkvička 1988 Mrkvičky 6,9 km + 31 překážek MIX 12.9.2017
30.9.2017Müller Michal 1988 Nadšenci - startovní vla s Libor Moravec 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
25.11.2017Müllerová Kateřina 1989 6,9 km + 31 překážek Z 29.11.2017
25.10.2017Mundilová Soňa 1982 6,9 km + 31 překážek Z 27.10.2017
7.11.2017Munzar Milan 1987 6,9 km + 31 překážek M 9.11.2017
21.11.2017musinsky peter 1967 6,9 km + 31 překážek M2 23.11.2017
19.9.2017Myška Petr + Pavlík Ondřej + Kašpar David + Procházka Daniel 1978 SDH Chlumětín 6,9 km + 31 překážek T 21.9.2017
25.9.2017Náhlík Jan 1981 Total Vital 6,9 km + 31 překážek M 27.9.2017
21.10.2017Návrat Jan 1979 6,9 km + 31 překážek M 25.10.2017
31.10.2017Neffe Andrea + Václav Ackermann 1975 TRIUMPHALIS 6,9 km + 31 překážek MIX 4.11.2017
9.8.2017NÉMA Tibor 1964 TRIUMPHALIS 6,9 km + 31 překážek M2 11.8.2017
28.8.2017Němcová Tereza 2001 Zoufalci 6,9 km + 31 překážek JZ 1.9.2017
28.8.2017Němcová Lenka 1973 Zoufalci 6,9 km + 31 překážek Z2 1.9.2017
31.10.2017Němcová Eliška 1998 6,9 km + 31 překážek Z 8.11.2017
31.10.2017Němcová Šárka 2003 Zoufalci 6,9 km + 31 překážek JZ 2.11.2017
20.11.2017Němcová Michaela + Jirka Matoušek 1981 6,9 km + 31 překážek MIX 20.11.2017
26.9.2017Němec David 1981 Pierburg Team 6,9 km + 31 překážek M 30.9.2017
4.11.2017Němeček Bohuslav + Marek Veselý + Krejčík Tomáš 1992 Sosako 6,9 km + 31 překážek M 8.11.2017
26.9.2017Nesnídalová Andrea 1995 6,9 km + 31 překážek Z 30.9.2017
24.11.2017Nešpor Jaroslav 1980 6,9 km + 31 překážek M 24.11.2017
8.10.2017Netík Jaromír 1980 6,9 km + 31 překážek M 13.10.2017
23.9.2017Nevečeřal Filip + Nikola Nevečeřalová 1985 6,9 km + 31 překážek MIX 26.9.2017
30.9.2017Nouzová Eva 1991 Chaos 6,9 km + 31 překážek Z 5.10.2017
26.11.2017Nová Petra 2000 6,9 km + 31 překážek JZ 28.11.2017
10.8.2017Novák Tomáš 1999 6,9 km + 31 překážek M 11.8.2017
22.8.2017Novák Jan + Jarošová Ludmila 1987 Mar(i)ňáci 6,9 km + 31 překážek MIX 28.8.2017
12.9.2017Novák Michal + Nováková Lenka + Jiří Kvasníčka + Kvasničková Jaroslava 1972 čvacht 6,9 km + 31 překážek T 13.9.2017
30.9.2017Novak Pavel 1977 Zabijáci 6,9 km + 31 překážek M2 7.10.2017
20.11.2017Novák Lukáš 1991 SWEEP OCRA CZ Elite Team 6,9 km + 31 překážek M 28.11.2017
6.10.2017Nováková Zuzana 1990 Šneci Team 6,9 km + 31 překážek Z 8.10.2017
21.11.2017Novotná Lucie + Bednář Michal 1993 Myšáci 6,9 km + 31 překážek MIX 23.11.2017
9.8.2017Novotný Petr 1989 6,9 km + 31 překážek M 11.8.2017
18.8.2017Novotný Martin 1987 SVVAT 6,9 km + 31 překážek M 23.8.2017
8.10.2017Novotný Jiři 2001 6,9 km + 31 překážek JM 14.10.2017
30.10.2017Novotný Jakub 1995 6,9 km + 31 překážek M 1.11.2017
31.10.2017Novotný Tomáš 1992 BEAST Varnsdorf 6,9 km + 31 překážek M 8.11.2017
14.11.2017Novotný Michal 1980 6,9 km + 31 překážek M 21.11.2017
4.8.2017Oppelt Michal 1983 Krušnoman TT 6,9 km + 31 překážek M 8.8.2017
30.10.2017Ornst Jan 1984 6,9 km + 31 překážek M 1.11.2017
15.10.2017otava lukas 1979 6,9 km + 31 překážek M 17.10.2017
8.11.2017Ouda Pavel + Oudová Sandra 1973 6,9 km + 31 překážek MIX 10.11.2017
14.11.2017Outerská Lucie + Jan Outerský 1980 6,9 km + 31 překážek MIX 22.11.2017
31.10.2017Outrata Petr 1989 6,9 km + 31 překážek M 3.11.2017
11.11.2017Ovary Michal 1985 6,9 km + 31 překážek M 17.11.2017
26.9.2017Pačínek Tomáš 1976 6,9 km + 31 překážek M2 30.9.2017
1.11.2017Paducha Jakub 1985 6,9 km + 31 překážek M 3.11.2017
31.10.2017Pahorecký Jan 1988 6,9 km + 31 překážek M 2.11.2017
31.10.2017Palenčar Jozef 1986 bednicka 6,9 km + 31 překážek M 2.11.2017
29.9.2017Palla Radovan + Weisová Monika 1969 6,9 km + 31 překážek MIX 4.10.2017
29.9.2017Pallová Jana 1999 6,9 km + 31 překážek Z 4.10.2017
3.9.2017Papadopulu Martina + Jiří Bursa 1983 Už se do toho dostáváme 6,9 km + 31 překážek MIX 5.9.2017
26.11.2017Paraj Tomáš 1980 6,9 km + 31 překážek M nezaplaceno
7.9.2017Páral Petr + Němcová Lenka 1983 P&L 6,9 km + 31 překážek MIX 9.9.2017
31.10.2017Pastrňáková Aneta + Hráský František + Dubský Martin + Bezbrežnaja Arina 1993 Pomalu, ale pěkně 6,9 km + 31 překážek T 8.11.2017
21.9.2017Patočka Petr 1963 6,9 km + 31 překážek M2 23.9.2017
12.11.2017Pávek Petr 1985 6,9 km + 31 překážek M 21.11.2017
26.11.2017Pavel Aleš 1979 6,9 km + 31 překážek M 29.11.2017
21.11.2017Pavelka Robert 1959 6,9 km + 31 překážek M2 23.11.2017
4.8.2017Pavelková Anna 1998 6,9 km + 31 překážek Z 8.8.2017
31.10.2017Pavelková Růžena 2000 Tým, vole! 6,9 km + 31 překážek JZ 8.11.2017
21.11.2017Pavelková Kristýna 1999 6,9 km + 31 překážek Z 23.11.2017
20.11.2017Pavlík Michal 1977 Jupko 6,9 km + 31 překážek M2 24.11.2017
7.9.2017Pavliš Jéňa 1992 Valhalla gym 6,9 km + 31 překážek M 15.9.2017
25.10.2017Pavlišáková Kateřina 1992 6,9 km + 31 překážek Z 27.10.2017
7.9.2017Pavlišová Lucka 1990 Valhalla gym 6,9 km + 31 překážek Z 15.9.2017
18.11.2017Pavlová Kateřina + Karel Jindra 1989 Zoufalci 6,9 km + 31 překážek MIX 24.11.2017
3.8.2017Pávová Gabriela + Páv Radovan 1975 Čápici 6,9 km + 31 překážek MIX 5.8.2017
24.8.2017Pazourová Terézia + Martin Chmelař 1970 GoFlex 6,9 km + 31 překážek MIX 26.8.2017
1.10.2017Pekař Patrik 1991 Kamarádi 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
26.9.2017Perníčková Lucie 1984 jinej gang 6,9 km + 31 překážek Z 4.10.2017
31.10.2017Pernstecherová Andrea 1975 6,9 km + 31 překážek Z2 8.11.2017
30.9.2017Perthen Ervín ml. 2000 6,9 km + 31 překážek JM 4.10.2017
30.9.2017Perthen Ervín + Perthenová Kateřina 1972 6,9 km + 31 překážek MIX 4.10.2017
30.9.2017Perthenová ml. Kateřina 2003 6,9 km + 31 překážek JZ 4.10.2017
11.10.2017Petera Tadeáš 1993 Foxtrot 6,9 km + 31 překážek M 17.10.2017
5.9.2017Peterová Věra 1975 6,9 km + 31 překážek Z2 13.9.2017
31.10.2017Petr Oto 1987 6,9 km + 31 překážek M 4.11.2017
4.9.2017Petráň David 1987 6,9 km + 31 překážek M 12.9.2017
23.8.2017Petrásek Robin + Kučera Vojtěch 1989 Ninja Team 6,9 km + 31 překážek M 25.8.2017
31.10.2017Petrescu Adrian Alexandru 1990 bednicka 6,9 km + 31 překážek M 4.11.2017
27.9.2017Petrides Oldřich 1980 TRIUMPHALIS 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
16.10.2017Petrides Miroslava + Petrides Oldřich 1985 Blato team 6,9 km + 31 překážek MIX 20.10.2017
21.11.2017Petrov Roman 1984 6,9 km + 31 překážek M 25.11.2017
23.11.2017Petrová Štěpánka 1983 6,9 km + 31 překážek Z 28.11.2017
11.10.2017Petrovičová Linda 1994 6,9 km + 31 překážek Z 14.10.2017
27.9.2017Pevný Jan 1977 Policie ČR 6,9 km + 31 překážek M2 30.9.2017
31.10.2017Pfeffer Jan 1989 SRTG Čelákovice 6,9 km + 31 překážek M 7.11.2017
19.10.2017Pilný Václav 1988 6,9 km + 31 překážek M 21.10.2017
26.11.2017Pipová Tihelková Jana 1983 6,9 km + 31 překážek Z 1.12.2017
4.11.2017Pizúr Marek + Pizúrová Ivana 1977 6,9 km + 31 překážek MIX 15.11.2017
7.11.2017Plachý Tomáš 1989 Jedlová 6,9 km + 31 překážek M 10.11.2017
11.11.2017Plačková Śárka 1981 6,9 km + 31 překážek Z 21.11.2017
27.9.2017Plašilová Tereza 1992 6,9 km + 31 překážek Z 4.10.2017
21.11.2017Plecháček Jaroslav 1996 Pepino 6,9 km + 31 překážek M 23.11.2017
31.10.2017Plešner Michal 1980 MPplast Elite Team 6,9 km + 31 překážek M 2.11.2017
8.10.2017plihal tomas 1975 pepino 6,9 km + 31 překážek M2 12.10.2017
6.11.2017Podaný Lukáš 1988 Hobíci 6,9 km + 31 překážek M 7.11.2017
31.10.2017Podaný Lubomír 1986 6,9 km + 31 překážek M 3.11.2017
20.11.2017Podstavek Michal + Mrázek Kamil + Stodůlka Marek + Malchárek Miroslav 1988 Bejčci 6,9 km + 31 překážek T 28.11.2017
29.9.2017Pohl Vojtěch 1987 Okresní přebor 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
30.9.2017Pokorná Michaela 2002 6,9 km + 31 překážek JZ 4.10.2017
11.10.2017Pokorná Linda 1985 6,9 km + 31 překážek Z 13.10.2017
6.11.2017Polák Dušan 1974 6,9 km + 31 překážek M2 11.11.2017
12.10.2017Polanská Helena 1989 6,9 km + 31 překážek Z 14.10.2017
29.9.2017Polčan Štefan 1975 Incore fitness team 6,9 km + 31 překážek M2 4.10.2017
22.11.2017Ponikelský Jiří 1991 Czechoslovak Group 6,9 km + 31 překážek M 24.11.2017
31.10.2017Popelka Jan + Vancová Kristyna 1992 6,9 km + 31 překážek MIX 3.11.2017
24.11.2017Popilková Martina 1980 6,9 km + 31 překážek Z 28.11.2017
10.8.2017Poskočil Aleš 1986 6,9 km + 31 překážek M 16.8.2017
7.8.2017Pošvová Iveta 1985 TRIUMPHALIS 6,9 km + 31 překážek Z 12.8.2017
13.10.2017Pourová Kateřina 1995 6,9 km + 31 překážek Z 14.10.2017
23.11.2017Prachařová Táňa 1989 CORNY 6,9 km + 31 překážek Z 25.11.2017
12.10.2017Pražáková Veronika 1991 6,9 km + 31 překážek Z 14.10.2017
31.10.2017Přibyl Tomáš 1980 6,9 km + 31 překážek M 7.11.2017
29.9.2017Přibylová Alexandra 1984 CrossFit Destiny 6,9 km + 31 překážek Z 4.10.2017
8.10.2017Pribylova Jana 1980 6,9 km + 31 překážek Z 12.10.2017
5.8.2017Příhoda Martin 1979 Tasmanian tigers 6,9 km + 31 překážek M 8.8.2017
7.11.2017Příhodová Pavlína + Doležal Lukáš 1979 6,9 km + 31 překážek MIX 7.11.2017
29.9.2017Procházka Josef 1988 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
30.9.2017Procházková Monika + Lucie Lochmanová + Jana Zittová 1991 2haSance 6,9 km + 31 překážek Z 9.10.2017
6.10.2017Procházková Tereza 1993 Šneci Team 6,9 km + 31 překážek Z 12.10.2017
31.10.2017Prokůpek Adolf + Šolcová Michaela 1988 6,9 km + 31 překážek MIX 2.11.2017
17.11.2017Prudká Šárka 1989 Pofrcime 6,9 km + 31 překážek Z 21.11.2017
30.9.2017Průša Milan 1995 Praga tattoo boy 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
21.10.2017Prusák Radek + Petra Prusáková + Ondřej Kubias + Lenka Kratochvílová 1976 DL Ponorka Pardubice 6,9 km + 31 překážek T 24.10.2017
12.11.2017Ptáček Radek 1975 6,9 km + 31 překážek M2 21.11.2017
6.11.2017Řádek Zdeněk 1990 6,9 km + 31 překážek M 16.11.2017
12.11.2017Radonský Petr 1990 6,9 km + 31 překážek M 22.11.2017
16.9.2017Rajnoha Vojtěch 1993 6,9 km + 31 překážek M 19.9.2017
6.11.2017Rak Miroslav 1975 Hobíci 6,9 km + 31 překážek M2 7.11.2017
15.8.2017Rapčan Ladislav 1984 6,9 km + 31 překážek M 16.8.2017
10.8.2017Raslová Marie + Řezníček David 1982 2running hearts 6,9 km + 31 překážek MIX 15.8.2017
5.8.2017Raszyk Tomáš 1983 Pak jdem chlastat 6,9 km + 31 překážek M 9.8.2017
3.8.2017Rathouský Václav 1989 6,9 km + 31 překážek M 8.8.2017
31.10.2017Řehák David 1985 SRTG Praha 6,9 km + 31 překážek M 7.11.2017
4.9.2017Řehoř Zdeněk 1978 SRTG Strupčice 6,9 km + 31 překážek M 11.9.2017
16.9.2017Rejmont Pavel 1962 TJ Slavoj Syrovátka 6,9 km + 31 překážek M2 19.9.2017
4.8.2017Remeš Jan 1988 6,9 km + 31 překážek M 5.8.2017
15.10.2017Rešková Veronika + Rešková Jana + Reška Martin + Hlavička Daniel 1996 Tabata Killers 6,9 km + 31 překážek T 17.10.2017
31.8.2017Řezníček Jan 1973 Junák Č.Kostelec 6,9 km + 31 překážek M2 2.9.2017
19.11.2017Říha Michal 1988 6,9 km + 31 překážek M 25.11.2017
6.8.2017Říhová Andrea 1982 6,9 km + 31 překážek Z 8.8.2017
29.9.2017Rizner David 1991 SRTG Blansko 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
14.11.2017Romančáková Lucie 1999 6,9 km + 31 překážek Z 16.11.2017
25.11.2017Rosa Petr 1994 PARTY - TEAM 6,9 km + 31 překážek M 29.11.2017
20.11.2017Roštejnská Kristýna + Kotál Vítězslav 1997 6,9 km + 31 překážek MIX 22.11.2017
14.8.2017Roth Zdeněk 1985 6,9 km + 31 překážek M 15.8.2017
22.9.2017Rott Pavel 1977 Total Vital 6,9 km + 31 překážek M2 23.9.2017
22.11.2017Rouzek Jan 1997 6,9 km + 31 překážek M 30.11.2017
5.9.2017Rozehnalová ivana 1979 SRTGVyškov 6,9 km + 31 překážek Z 12.9.2017
10.8.2017Rudolfova Jana 1971 Draci Trutnov 6,9 km + 31 překážek Z2 18.8.2017
28.10.2017Růžek Vojtěch 1999 6,9 km + 31 překážek M 3.11.2017
11.10.2017Ryba Michal 1988 Blby a Blbejsi 6,9 km + 31 překážek M 17.10.2017
26.9.2017Rybička Jan 1987 Balda tým 6,9 km + 31 překážek M 28.9.2017
24.11.2017Rybička Jakub 1987 6,9 km + 31 překážek M 29.11.2017
10.10.2017Rybišar Josef 1974 čvacht 6,9 km + 31 překážek M2 16.10.2017
3.8.2017Ryšavý Martin 1975 PRO MUSIC PROLOG BIKE 6,9 km + 31 překážek M2 11.8.2017
21.11.2017Šáfr Jaroslav 1992 6,9 km + 31 překážek M 21.11.2017
27.9.2017Šála Bohuslav 1990 SK Samuraj Domažlice 6,9 km + 31 překážek M 30.9.2017
7.11.2017Salášek Stanislav 1986 6,9 km + 31 překážek M 10.11.2017
31.10.2017Salingerová Lucie 1991 Brtníci 6,9 km + 31 překážek Z 3.11.2017
27.10.2017Samek Ondřej 1992 I love mud 6,9 km + 31 překážek M 31.10.2017
19.10.2017Saňák Vlastimil + Saňáková Nikola 1974 SRTG Šumperk 6,9 km + 31 překážek MIX 21.10.2017
22.8.2017Saňáková Josefína 2000 6,9 km + 31 překážek JZ 24.8.2017
19.11.2017Šandor Jan 1999 6,9 km + 31 překážek M 22.11.2017
31.10.2017Šandová Adéla 1999 Tým, vole! 6,9 km + 31 překážek Z 8.11.2017
4.10.2017Šára Ondřej 2004 Zoufalci 6,9 km + 31 překážek JM 6.10.2017
17.9.2017Šauer Jirka 2000 6,9 km + 31 překážek JM 21.9.2017
12.11.2017Schalek Petr 1984 Synové Slezska 6,9 km + 31 překážek M 15.11.2017
13.9.2017schambergerová barbora 2000 6,9 km + 31 překážek JZ 14.9.2017
8.10.2017Schenk Michal + Pomichálková Dana 1986 4fun 6,9 km + 31 překážek MIX 10.10.2017
10.10.2017Schinaglová Michaela 1989 6,9 km + 31 překážek Z 11.10.2017
13.9.2017Schober Radek 1975 6,9 km + 31 překážek M2 15.9.2017
3.8.2017Scholzová Lenka 1985 6,9 km + 31 překážek Z 8.8.2017
23.8.2017Schubertova Miroslava 1987 6,9 km + 31 překážek Z 26.8.2017
13.11.2017Šebek Jan + Vojtěch Sedláček + Josef Čáslavský + Pavel Rosenborg 1989 NEOWarriors 6,9 km + 31 překážek T 21.11.2017
4.9.2017Šeda Radek 1977 Barbarians from Giant Mountains 6,9 km + 31 překážek M2 9.9.2017
5.10.2017Šedá Markéta + Šedý Pavel 1985 Šneci Team 6,9 km + 31 překážek MIX 11.10.2017
3.9.2017Šedivý Petr 1994 6,9 km + 31 překážek M 12.9.2017
6.10.2017Sedláčková Jana 1989 Šneci Team 6,9 km + 31 překážek Z 10.10.2017
31.10.2017Sedláčková Angelika Marie 1998 Orel Rtyně 6,9 km + 31 překážek Z 7.11.2017
29.9.2017Sedmík Vladimír 1981 Dum spiro spero 6,9 km + 31 překážek M 30.9.2017
27.9.2017Seidel Karel 1992 Badasses 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
13.9.2017Šejna Aleš 1985 2hasance 6,9 km + 31 překážek M 15.9.2017
26.10.2017Seman Martin + Simona Lapáčková + Marek Šebek + Jaroslav Bunda 1978 Vánoční hvězdy 6,9 km + 31 překážek T 2.11.2017
23.11.2017Semerad Martin + Semeradová Andrea + Semerád Michal + Janků Jiří 1978 eBRÁNA 2017 B 6,9 km + 31 překážek T 25.11.2017
25.10.2017Serba Tomáš 1974 kohoutovice 6,9 km + 31 překážek M2 25.10.2017
5.11.2017Šerý Ondřej 1982 6,9 km + 31 překážek M 7.11.2017
23.8.2017Ševčík Lukáš 1994 6,9 km + 31 překážek M 30.8.2017
20.8.2017Siegl Josef 1978 Pepino 6,9 km + 31 překážek M 30.8.2017
4.9.2017Šífová Jana 1990 6,9 km + 31 překážek Z 12.9.2017
12.11.2017Sikora Hansa Tom 1974 RSSB ULTRA TEAM 6,9 km + 31 překážek M2 16.11.2017
30.9.2017Simandl Ondřej + Pavlíčková Šárka 1993 Dvojčátka 6,9 km + 31 překážek MIX 4.10.2017
30.9.2017Simandl Radek + Císařová Iveta 1993 Dvojčátka 6,9 km + 31 překážek MIX 4.10.2017
26.9.2017Šimková Pavla 1975 jinej gang 6,9 km + 31 překážek Z2 28.9.2017
31.10.2017Šín Daniel + Kumpoštová Martina 1995 6,9 km + 31 překážek MIX 3.11.2017
9.8.2017Šindler Radek 1986 6,9 km + 31 překážek M 12.8.2017
8.11.2017Šír Jan 1987 HC Devro 6,9 km + 31 překážek M 10.11.2017
23.10.2017Škoda Jan + Macháčková Monika 1981 6,9 km + 31 překážek MIX 26.10.2017
4.8.2017Skořepová Tereza + Kašpar Petr 1978 6,9 km + 31 překážek MIX 5.8.2017
25.11.2017Škorpík Marek 1979 Vysočina 6,9 km + 31 překážek M 28.11.2017
24.9.2017Škraněk Jiří 1982 6,9 km + 31 překážek M 27.9.2017
10.9.2017Skyva Daniel + Jana Skyvova 1974 S Janou Skyvovou 6,9 km + 31 překážek MIX 13.9.2017
13.9.2017Sládek Jaroslav 1972 6,9 km + 31 překážek M2 14.9.2017
13.9.2017Sládek Ondřej 2000 6,9 km + 31 překážek JM 14.9.2017
30.10.2017Sládek Vladimír 1988 SRTG Strupčice 6,9 km + 31 překážek M 31.10.2017
12.10.2017Sladká Zůzi 1988 Zůzi Quatro 6,9 km + 31 překážek Z 13.10.2017
6.9.2017Slaměník Bedřich 1976 neBULL 6,9 km + 31 překážek M2 16.9.2017
3.8.2017Slavík Tomáš + Kateřina Veconová 1987 Rokytka 6,9 km + 31 překážek MIX 5.8.2017
7.11.2017Slavík Michal 1982 6,9 km + 31 překážek M 14.11.2017
1.10.2017Slavíková Zuzana + Skalský Milan + Brožek Martin + Brožková Jana 1979 RRRrrr! 6,9 km + 31 překážek T 10.10.2017
6.9.2017Slavkovský Milan + Trachtulcová Hana 1976 6,9 km + 31 překážek MIX 8.9.2017
5.9.2017Slezáček Michal + Čtvrtníčková Jitka 1982 6,9 km + 31 překážek MIX 12.9.2017
15.11.2017Šlor Robert 1983 6,9 km + 31 překážek M 15.11.2017
2.11.2017Smolík Oto 1988 6,9 km + 31 překážek M 4.11.2017
4.8.2017Šmudla Radek 1975 Tři švagři 6,9 km + 31 překážek M2 8.8.2017
29.10.2017Smutná Veronika + Martin Smutny 1981 Kobylňáci I 6,9 km + 31 překážek MIX 2.11.2017
25.11.2017Smutná Pavla + Tomáš Veverka 1986 PinkTeam 6,9 km + 31 překážek MIX 25.11.2017
25.11.2017Smutný Šimon 1993 BK Doudleby 6,9 km + 31 překážek M 25.11.2017
9.8.2017Snopko David 1982 shybuj.cz 6,9 km + 31 překážek M 12.8.2017
2.11.2017Šobová Andrea + Petr Stehno 1992 Blondýnka a Stehýnko 6,9 km + 31 překážek MIX 8.11.2017
30.9.2017Sochor Lukáš 1978 Varovi legie 6,9 km + 31 překážek M 7.10.2017
24.11.2017Sochor David 1982 6,9 km + 31 překážek M 28.11.2017
15.10.2017Sodomek Vojtěch 1990 Hlavně doběhnout 6,9 km + 31 překážek M 15.10.2017
10.11.2017Soják Tomáš 1980 6,9 km + 31 překážek M 16.11.2017
25.10.2017Solil Stanislav 1958 SpolekBorek 6,9 km + 31 překážek M2 25.10.2017
10.9.2017Šorm Milan 1997 6,9 km + 31 překážek M 13.9.2017
24.11.2017Souček Pavel 1983 SRTG Praha 6,9 km + 31 překážek M 25.11.2017
11.10.2017Šourek Martin + Jansová Gabriela 1989 Bahňáci 6,9 km + 31 překážek MIX 13.10.2017
14.8.2017Špak Zdenek 1980 TATRY361 6,9 km + 31 překážek M 16.8.2017
27.8.2017springr zdenek 1970 komando wolf 6,9 km + 31 překážek M2 28.8.2017
30.10.2017Sramek Dobroslav 1982 Lanáčovci 6,9 km + 31 překážek M 2.11.2017
31.10.2017Staněk Valdemar 1978 6,9 km + 31 překážek M 3.11.2017
4.8.2017Šťastná Andrea 1988 RECUTECH 6,9 km + 31 překážek Z 8.8.2017
31.10.2017Šťastník Zdeněk 1979 KTB fitness Kroměříž 6,9 km + 31 překážek M 2.11.2017
25.9.2017Stebel Martin 1980 Svídnický extrém team 6,9 km + 31 překážek M 28.9.2017
24.9.2017Štědroňová Jitka 1987 6,9 km + 31 překážek Z 27.9.2017
30.9.2017Štejnar Jakub 1990 6,9 km + 31 překážek M 9.10.2017
1.11.2017Stejskalová Lucie + Fichtner Miroslav 1980 Srtg Jablonec Nad Nisou 6,9 km + 31 překážek MIX 3.11.2017
25.11.2017Stejskalová Gabriela + Stejskal Martin 1997 Záchranáři 6,9 km + 31 překážek MIX 28.11.2017
28.10.2017Štěpánová Kristýna 1999 Orel Rtyně 6,9 km + 31 překážek Z 31.10.2017
28.10.2017Štěpánská Veronika 1997 6,9 km + 31 překážek Z 31.10.2017
26.10.2017Stráník František 1971 6,9 km + 31 překážek M2 28.10.2017
26.10.2017STRASIL MARTIN 1971 PERUN 6,9 km + 31 překážek M2 28.10.2017
26.10.2017STRASIL PAVEL 1978 PERUN 6,9 km + 31 překážek M 28.10.2017
26.9.2017Štraub David + Jeřábková Petra 1981 6,9 km + 31 překážek MIX 30.9.2017
4.10.2017Střílek Radislav 1978 Šneci Team 6,9 km + 31 překážek M 10.10.2017
4.10.2017Střílková Milena 1980 Šneci Team 6,9 km + 31 překážek Z 10.10.2017
27.9.2017Stříteská Petra + Vysoudil Jakub 1979 Simpsonovi 6,9 km + 31 překážek MIX 4.10.2017
29.8.2017Stříteská Petra 1985 6,9 km + 31 překážek Z 30.8.2017
6.10.2017Strnadová Eva 1975 6,9 km + 31 překážek Z2 7.10.2017
12.9.2017Štrof Michal 1983 duo iuris 6,9 km + 31 překážek M 19.9.2017
31.10.2017Štross Martin 1990 Martys 6,9 km + 31 překážek M 4.11.2017
25.11.2017Strouhalová Hana 1985 Corny 6,9 km + 31 překážek Z nezaplaceno
28.10.2017štrunc michal 1970 6,9 km + 31 překážek M2 1.11.2017
29.8.2017Stuchlik Bohumil 1966 6,9 km + 31 překážek M2 1.9.2017
27.10.2017Študen Petr 1998 6,9 km + 31 překážek M 31.10.2017
18.9.2017Štukovská Petra 1988 ERA a.s. 6,9 km + 31 překážek Z 27.9.2017
25.9.2017Štukovský Braňo 1986 6,9 km + 31 překážek M 26.9.2017
8.11.2017Stuparič Jan 1990 HC Devro 6,9 km + 31 překážek M 14.11.2017
22.11.2017Šubrová Marie 1974 GLADIATOR RACE TEAM 6,9 km + 31 překážek Z2 22.11.2017
7.9.2017Suchánek Romča 1986 6,9 km + 31 překážek M 15.9.2017
26.9.2017Suchý Jan 1987 Balda tým 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
16.10.2017Suditu Mihai Marius 1996 bednicka 6,9 km + 31 překážek M 19.10.2017
8.11.2017Suk Lukáš 1981 6,9 km + 31 překážek M 14.11.2017
24.10.2017Šuková Martina 1998 SRTG Čelákovice 6,9 km + 31 překážek Z 26.10.2017
19.9.2017Šulc Petr 1995 6,9 km + 31 překážek M 22.9.2017
13.10.2017Šulc Martin 1989 Fanatic Gym 6,9 km + 31 překážek M 14.10.2017
29.10.2017Šulc Martin 1982 6,9 km + 31 překážek M 1.11.2017
13.10.2017Šulcová Karolína 1991 Fanatic gym 6,9 km + 31 překážek Z 14.10.2017
22.11.2017Šultová Lucie 1998 SRTG Strupčice 6,9 km + 31 překážek Z 28.11.2017
3.8.2017Švadlák Petr 1972 VH Fitness 6,9 km + 31 překážek M2 5.8.2017
26.9.2017Švecová Michaela 1996 6,9 km + 31 překážek Z 28.9.2017
14.9.2017Švejda Jan 1990 6,9 km + 31 překážek M 15.9.2017
28.9.2017Svibová Monika 1986 6,9 km + 31 překážek Z 4.10.2017
22.11.2017Svoboda Pavel + Merenus Oldřich + Křenková Jitka + Šípal Jan 1979 Ti Druzí CZ 6,9 km + 31 překážek T 22.11.2017
20.9.2017Svoboda Ludvík 1973 Igráčci 6,9 km + 31 překážek M2 23.9.2017
30.9.2017Svoboda Marek 1988 6,9 km + 31 překážek M 6.10.2017
31.10.2017Svoboda Martin 1987 6,9 km + 31 překážek M 2.11.2017
8.11.2017Svoboda David 1985 HC Devro 6,9 km + 31 překážek M 14.11.2017
26.11.2017Svoboda Martin 1987 6,9 km + 31 překážek M 28.11.2017
7.8.2017Svobodová Mirka + Világi Tomáš 1987 Tomi & Miri 6,9 km + 31 překážek MIX 8.8.2017
15.8.2017Svobodová Klára 1986 6,9 km + 31 překážek Z 16.8.2017
30.9.2017Svobodová Daniela 1997 Tukani 6,9 km + 31 překážek Z 4.10.2017
31.10.2017Svobodová Dita 1986 slim and loft 6,9 km + 31 překážek Z 2.11.2017
30.10.2017ŠVOMA Lukáš 1994 6,9 km + 31 překážek M 31.10.2017
31.10.2017Svozilíková Zuzana 1996 6,9 km + 31 překážek Z 2.11.2017
20.11.2017Szimicsevics László 1972 SRTG Dunakeszi - Hungary 6,9 km + 31 překážek M2 20.11.2017
30.9.2017Taichman Jiří 1985 Pupíčci 6,9 km + 31 překážek M 6.10.2017
27.9.2017Tesař Lukáš 1984 Spolek ledoborců 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
24.11.2017Tesař Martin 1987 6,9 km + 31 překážek M 28.11.2017
11.9.2017Thomayer Jan 1997 6,9 km + 31 překážek M 12.9.2017
25.9.2017Tichá Gabriela + Nedvídek Petr 1999 6,9 km + 31 překážek MIX 27.9.2017
4.8.2017Tichý Ivo 1972 Tři švagři 6,9 km + 31 překážek M2 9.8.2017
25.9.2017Tichý Pavel + Mullerová Marie 1968 6,9 km + 31 překážek MIX 27.9.2017
25.9.2017Tichý Ondřej 2002 6,9 km + 31 překážek JM 27.9.2017
19.9.2017Tilgner Jakub 1990 Cheerleaders 6,9 km + 31 překážek M 21.9.2017
19.9.2017Tilgner Michal 1992 Cheerleaders 6,9 km + 31 překážek M 21.9.2017
28.8.2017Till Tomáš + Martina Lyčková 1971 Predator Workout Opava 6,9 km + 31 překážek MIX 30.8.2017
28.8.2017Till Tomáš 2003 Predator Workout Opava 6,9 km + 31 překážek JM 30.8.2017
20.11.2017Titěrová Barbora 2001 Army Run Elite Runners 6,9 km + 31 překážek JZ 22.11.2017
10.10.2017Tlapák Jakub + Kateřina Holomková 1994 6,9 km + 31 překážek MIX 11.10.2017
25.10.2017Tmějová Vanda 1975 6,9 km + 31 překážek Z2 27.10.2017
14.11.2017Tocháčková Tereza 1997 GLADIATOR RACE TEAM 6,9 km + 31 překážek Z 14.11.2017
14.11.2017Tojnar Pavel 1973 REBIRTH 6,9 km + 31 překážek M2 17.11.2017
25.9.2017Tomášek Jan 1989 Kluci z konce 6,9 km + 31 překážek M 27.9.2017
25.9.2017Tomášek Daniel 1997 Kluci z konce 6,9 km + 31 překážek M 27.9.2017
29.9.2017Tomek Ondřej 1983 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
31.10.2017Torres Daniel 1989 6,9 km + 31 překážek M 8.11.2017
20.11.2017Toth Adam 1986 6,9 km + 31 překážek M 20.11.2017
30.10.2017Tripšanský Tomáš 1995 KTB fitness Kroměříž 6,9 km + 31 překážek M 1.11.2017
28.8.2017Třísková Michaela 1994 Zoufalci 6,9 km + 31 překážek Z 6.9.2017
14.11.2017Trousil Jan 1980 6,9 km + 31 překážek M 16.11.2017
30.10.2017Trubač Lukáš 1984 KTB fitness Kromeříž 6,9 km + 31 překážek M 4.11.2017
23.10.2017Truksa Ivan 1980 6,9 km + 31 překážek M 25.10.2017
24.8.2017Tušer Michal 1982 6,9 km + 31 překážek M 26.8.2017
18.11.2017Tvrdík Tomáš 1985 SWEEP OCR-CZ Elite Team 6,9 km + 31 překážek M 18.11.2017
10.11.2017Tyl Lukáš 1986 Prostě my 6,9 km + 31 překážek M 10.11.2017
31.10.2017Týřl Petr + Adéla Balázsová, + Tereza Nováková + Kateřina Vršecká 1980 SRTG Litvínov 6,9 km + 31 překážek T 2.11.2017
9.11.2017Uherka Adam 1997 Nemšová 6,9 km + 31 překážek M 9.11.2017
5.8.2017Uhlík Roman + Štefan Cingel + Lucie Jirásková + Lukáš Chalupa 1986 SRTG Kolín 6,9 km + 31 překážek T 10.8.2017
2.11.2017Ujec Ondřej 1987 Dvůr 6,9 km + 31 překážek M 2.11.2017
3.8.2017Ulman Robert 1980 6,9 km + 31 překážek M 10.8.2017
27.10.2017Urban Jakub 1988 Koch 6,9 km + 31 překážek M 1.11.2017
12.9.2017Urbanová Johana + Majerčík Miroslav 1992 6,9 km + 31 překážek MIX 13.9.2017
3.8.2017Vacková Eliška 1988 Princezny 6,9 km + 31 překážek Z 5.8.2017
21.8.2017Vacková Tereza 1991 MTKV-B 6,9 km + 31 překážek Z 23.8.2017
6.8.2017Václavek Petr 1994 6,9 km + 31 překážek M 8.8.2017
26.10.2017Valášek Vratislav 1993 Golden Riders 6,9 km + 31 překážek M 28.10.2017
20.11.2017Valasek Jaroslav 1984 svabi.cz 6,9 km + 31 překážek M 28.11.2017
3.8.2017Valentová Kateřina 1990 6,9 km + 31 překážek Z 5.8.2017
11.9.2017Valentová Markéta 1977 Velosport Valenta Scott team 6,9 km + 31 překážek Z2 15.9.2017
8.9.2017Valouch Petr 1975 6,9 km + 31 překážek M2 9.9.2017
31.10.2017Váňa Lukáš 1986 Edgar.power 6,9 km + 31 překážek M 31.10.2017
2.11.2017Vaněk Aleš + Pichlíková Pavlína 1976 Maratonci 6,9 km + 31 překážek MIX 4.11.2017
7.8.2017Vaníček Petr + Klára Pauková 1991 6,9 km + 31 překážek MIX 9.8.2017
23.11.2017Vaníčková Jana + Vaníček Vladimír 1987 6,9 km + 31 překážek MIX 29.11.2017
13.10.2017Váňová Karolína 1998 6,9 km + 31 překážek Z 20.10.2017
25.10.2017Vaňura Ondřej 1981 6,9 km + 31 překážek M 3.11.2017
19.9.2017Vašíčková Lucie 1992 6,9 km + 31 překážek Z 23.9.2017
14.9.2017Vávra Rudolf 1975 6,9 km + 31 překážek M2 19.9.2017
21.8.2017Vavřička Stanislav 2003 6,9 km + 31 překážek JM 26.8.2017
4.10.2017Večerníková Barbora 2002 HO Šutr Liberec 6,9 km + 31 překážek JZ 11.10.2017
31.10.2017Velička Aleš 1973 Edgarpower.cz 6,9 km + 31 překážek M2 31.10.2017
30.10.2017Vepřek Martin 1990 Kolšov 6,9 km + 31 překážek M 1.11.2017
21.11.2017Vernerova Marketa 1979 Orel Rtyně v Podkrkonoší 6,9 km + 31 překážek Z 24.11.2017
28.9.2017Veselá Tereza 1997 Už nemůžeš? Tak přidej! 6,9 km + 31 překážek Z 4.10.2017
29.10.2017Vesela Petra 1986 6,9 km + 31 překážek Z 31.10.2017
4.11.2017Veselý Marek + Bohuslav Němeček + Krejčík Tomáš 1997 Sosako 6,9 km + 31 překážek M 7.11.2017
22.11.2017vinicky petr 1984 6,9 km + 31 překážek M 22.11.2017
10.9.2017Vinopalová Václava 1975 6,9 km + 31 překážek Z2 13.9.2017
4.8.2017Víšek Pavel 1976 Tři švagři 6,9 km + 31 překážek M2 8.8.2017
9.8.2017Vítek Pavel 1977 6,9 km + 31 překážek M2 15.8.2017
11.10.2017Vítová Kamila 1975 Pierburg Team 6,9 km + 31 překážek Z2 12.10.2017
29.9.2017Vocetková Miroslava 1993 6,9 km + 31 překážek Z 30.9.2017
30.9.2017Vojta Vladimír 1986 Chaos 6,9 km + 31 překážek M 6.10.2017
22.8.2017Vojtíšek Tomáš 1977 Chrchla a spol. 6,9 km + 31 překážek M2 25.8.2017
31.10.2017Vojtíšek Jiří + Vojtíšková Lucie 1982 6,9 km + 31 překážek MIX 7.11.2017
24.8.2017Volný Jan 1990 Baka gaijin 6,9 km + 31 překážek M 28.8.2017
6.11.2017Volný Petr + Limportová Denisa 1990 6,9 km + 31 překážek MIX 9.11.2017
3.8.2017Vondráček Zdeněk 1987 Princezny 6,9 km + 31 překážek M 5.8.2017
4.8.2017Vondráček Martin 1985 6,9 km + 31 překážek M 8.8.2017
16.9.2017Vondráčková Jana 1984 Maxáci 6,9 km + 31 překážek Z 19.9.2017
29.8.2017Vondrouš Martin 1991 Zoufalci 6,9 km + 31 překážek M 6.9.2017
29.9.2017Voráčková Adéla + Václav Kusin 1993 Kluk a holky 6,9 km + 31 překážek MIX 4.10.2017
30.10.2017Vorisek Petr 1977 6,9 km + 31 překážek M2 1.11.2017
3.11.2017Voříšek Luděk 1982 Skorpion 6,9 km + 31 překážek M 10.11.2017
15.8.2017Vorobok Tomáš 1990 Predators 6,9 km + 31 překážek M 23.8.2017
10.11.2017Vorobok Lukáš 1990 Predators 6,9 km + 31 překážek M 14.11.2017
20.8.2017Voves Václav 1977 6,9 km + 31 překážek M2 23.8.2017
6.9.2017Voženílek Michal 1980 6,9 km + 31 překážek M 12.9.2017
10.9.2017Vrabec Jan 1991 Vlčí máky 6,9 km + 31 překážek M 16.9.2017
24.11.2017Vrba Ivo 1980 Rocktechnik tt 6,9 km + 31 překážek M nezaplaceno
31.10.2017Vrbický Jan + Holub Petr 1992 6,9 km + 31 překážek M 3.11.2017
9.11.2017Vykoukal Pavel + Lenička Horká 1990 SRTG Šumperk 6,9 km + 31 překážek MIX 11.11.2017
5.9.2017Vyšinka Marcel 1975 Spartans 6,9 km + 31 překážek M2 7.9.2017
22.9.2017Vysloužilová Kateřina 1964 Total Vital 6,9 km + 31 překážek Z2 26.9.2017
16.10.2017Vytina Jaromír + Sabina Rakovská 1970 SRTG Jablonec n.Nisou 6,9 km + 31 překážek MIX 21.10.2017
20.11.2017Vytinová Veronika 1992 Sweep OCRA-CZ Elite team 6,9 km + 31 překážek Z 24.11.2017
16.10.2017Weber Miroslav 1965 Zmrzlíci Plzeň 6,9 km + 31 překážek M2 17.10.2017
9.10.2017Zábršová Alice 1994 6,9 km + 31 překážek Z 9.10.2017
30.9.2017Žáček Martin 1986 6,9 km + 31 překážek M 4.10.2017
30.9.2017Žáček Miloslav 1981 Zabijáci 6,9 km + 31 překážek M 7.10.2017
30.9.2017Záhoř Michal + Tereza Jeníková 1986 Chaos 6,9 km + 31 překážek MIX 4.10.2017
5.9.2017Žák Vojtěch 1993 Spartans 6,9 km + 31 překážek M 7.9.2017
31.10.2017Zámečník Petr 1993 Žamberáci 6,9 km + 31 překážek M 7.11.2017
30.10.2017Zaoral Tomáš 1976 6,9 km + 31 překážek M2 1.11.2017
14.8.2017Zaplatílek Jan 1988 Krkonoše 6,9 km + 31 překážek M 16.8.2017
12.10.2017Zatloukal Roman 1976 6,9 km + 31 překážek M2 17.10.2017
12.10.2017Zatloukalová Tereza 2002 6,9 km + 31 překážek JZ 17.10.2017
10.10.2017Zavadil Vojtěch 1986 Šneci Team 6,9 km + 31 překážek M 14.10.2017
29.9.2017Zdeňková Petra 1975 Vodnáři 6,9 km + 31 překážek Z2 4.10.2017
6.9.2017Ždímal Michal 1985 Ždimiators 6,9 km + 31 překážek M 8.9.2017
13.11.2017Zelenka Daniel + Štejnar Jakub + David Houdek 1991 6,9 km + 31 překážek M 21.11.2017
7.9.2017Zeman David + neBULL 1979 neBull 6,9 km + 31 překážek M 8.9.2017
31.10.2017Zeman Marek 1997 Edgarpower.cz 6,9 km + 31 překážek M 31.10.2017
3.11.2017Zeman Ladislav 1980 Sokolovna Pruhonice 6,9 km + 31 překážek M 7.11.2017
13.11.2017Zeman Jaroslav 1978 JACKERMANN 6,9 km + 31 překážek M 15.11.2017
18.9.2017Zemánek David 1980 Pofrčíme 6,9 km + 31 překážek M 27.9.2017
11.9.2017Zitta Kamil 1984 6,9 km + 31 překážek M 19.9.2017
8.11.2017Zitta Vaclav 1989 Row 6,9 km + 31 překážek M 14.11.2017
10.10.2017Zittová Jana + Zelený Ladislav 1987 6,9 km + 31 překážek MIX 17.10.2017
26.11.2017Žižková Eliška 2001 Never give up 6,9 km + 31 překážek JZ 29.11.2017
29.9.2017Zlesák Vojtěch + Lupačová Kristýna 1999 6,9 km + 31 překážek MIX 30.9.2017
3.8.2017Zmitko Jan 1988 Hasiči Zdiby 6,9 km + 31 překážek M 11.8.2017
15.11.2017Zupka Tomas 1976 6,9 km + 31 překážek M2 21.11.2017
30.10.2017Žváčková Anna + Michal Schmidt 1994 SRTG Šumperk 6,9 km + 31 překážek MIX 1.11.2017

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu olga.sinkovska@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.