Přihlášen
Závodník
Ročník
Team
Trať
Kat.
Platba
7.2.2017 Sedlák Jan 1995
Wild Snails
5km + 20 překážek
M
7.2.2017
7.2.2017 Antošová Žaneta 1985
Olfin Car
5km + 20 překážek
Z
7.2.2017
7.2.2017 Vajnlichová Klára 1991
Olfin
5km + 20 překážek
Z
7.2.2017
7.2.2017 Šerý Ondřej 1982
5km + 20 překážek
M
8.2.2017
7.2.2017 Plíšek Bohumil 2000
5km + 20 překážek
JM
9.2.2017
7.2.2017 Douša Daniel 1995
5km + 20 překážek
M
9.2.2017
7.2.2017 Bouda Pavel 1977
5km + 20 překážek
MIX
7.2.2017
7.2.2017 Pasek Kamil 1985
Husaria Race Team
5km + 20 překážek
M
7.2.2017
6.2.2017 Seidel Samuel 2000
5km + 20 překážek
JM
8.2.2017
6.2.2017 Kratochvíl Miloš 1975
INOV-8 OCR team
5km + 20 překážek
M2
7.2.2017
6.2.2017 Bořil Petr 1986
INOV-8 OCR team
5km + 20 překážek
M
7.2.2017
6.2.2017 Tasme + Černá perla 1971
5km + 20 překážek
MIX
10.2.2017
6.2.2017 Houšková Šárka + Vlastimil Krejčí 1991
Inov-8 OCR team
5km + 20 překážek
MIX
7.2.2017
6.2.2017 Baroch Lukáš 1987
Wild Snails
5km + 20 překážek
M
6.2.2017
6.2.2017 Novotný Marek 1990
BeAst shapes
5km + 20 překážek
M
7.2.2017
6.2.2017 Voplakal Jiří 1992
ELEVEN
5km + 20 překážek
M
6.2.2017
6.2.2017 Kočíb Jan 1993
Eleven
5km + 20 překážek
M
6.2.2017
6.2.2017 Petr Oto 1987
5km + 20 překážek
M
6.2.2017
5.2.2017 Mariánek Miloslav 1982
5km + 20 překážek
M
5.2.2017
5.2.2017 Kozák Lukáš 1979
5km + 20 překážek
M
8.2.2017
5.2.2017 Trunda Marek 1987
SRTG Olomouc
5km + 20 překážek
M
7.2.2017
5.2.2017 Frejvaldová Ivana 1975
5km + 20 překážek
Z2
5.2.2017
5.2.2017 LINKA MILAN 1993
EXTREME OBSTACLE RUNNERS
5km + 20 překážek
M
5.2.2017
5.2.2017 Žejdlík Milan 1994
NeŽeJo
5km + 20 překážek
M
5.2.2017
5.2.2017 Šana Radek 1985
5km + 20 překážek
M
8.2.2017
5.2.2017 Horna Vlastimil + Iveta Medková 1979
SVVAT
5km + 20 překážek
MIX
10.2.2017
5.2.2017 Dobeš Radek 1982
Total Vital
5km + 20 překážek
M
7.2.2017
5.2.2017 Macek Petr 1974
5km + 20 překážek
M2
8.2.2017
5.2.2017 Bouček Tomáš 1997
5km + 20 překážek
M
7.2.2017
4.2.2017 kocurek Pavel 1989
Dream Team Rodov
5km + 20 překážek
M
8.2.2017
4.2.2017 Vasina Jakub 1980
Valhalla gym
5km + 20 překážek
M
4.2.2017
4.2.2017 Švihlová Tereza 1986
5km + 20 překážek
Z
4.2.2017
3.2.2017 Mašková Zuzana + Jan Kubelka 1994
5km + 20 překážek
MIX
3.2.2017
3.2.2017 Kvapilová Tatana 1983
OCR Runners Olomouc
5km + 20 překážek
Z
3.2.2017
3.2.2017 Hel Michal 1993
OCR runners Olomouc
5km + 20 překážek
M
3.2.2017
3.2.2017 Fait Petr 1986
5km + 20 překážek
M
3.2.2017
3.2.2017 Michalčák Matěj 2000
GLADIATOR RACE TEAM
5km + 20 překážek
JM
8.2.2017
3.2.2017 Hroníková Adéla 1990
Spartan Gym
5km + 20 překážek
Z
7.2.2017
3.2.2017 Beringerova Nikol 1993
5km + 20 překážek
Z
7.2.2017
3.2.2017 Hubálek Roman 1987
ManUtd
5km + 20 překážek
M
3.2.2017
3.2.2017 Kyral Michal 1987
ManUtd
5km + 20 překážek
M
3.2.2017
3.2.2017 Dostál Lubomír 1975
Predator Workout Opava
5km + 20 překážek
M2
3.2.2017
3.2.2017 Krenkova Jitka 1985
5km + 20 překážek
Z
7.2.2017
3.2.2017 Kellner Jiří 1977
5km + 20 překážek
M2
3.2.2017
3.2.2017 Konečná Michaela + Aleš Konečný 1981
Čamlíci
5km + 20 překážek
MIX
7.2.2017
3.2.2017 Skývova Jana + Daniel Skyva 1974
Smíšená dvojice
5km + 20 překážek
MIX
3.2.2017
3.2.2017 Herák Josef 1981
srtg varnsdorf
5km + 20 překážek
M
7.2.2017
3.2.2017 Marčík Vlastimil 1965
SRTG Varnsdorf
5km + 20 překážek
M2
4.2.2017
3.2.2017 Milec Jindřich 1979
SRTG Varnsdorf
5km + 20 překážek
M
7.2.2017
3.2.2017 Smetana Jaroslav 1986
5km + 20 překážek
M
3.2.2017
2.2.2017 Portellová Karolina + Alexandr Hurskyj 1984
Barbarian Extreme Team
5km + 20 překážek
MIX
2.2.2017
2.2.2017 Kaczmarczyk Tomasz 1982
HUSARIA RACE TEAM
5km + 20 překážek
M
2.2.2017
2.2.2017 Hebelka Jakub 1993
CARLA-KUPKOLO.CZ
5km + 20 překážek
M
4.2.2017
2.2.2017 Hoang Filip Ly 1995
Barbarian Extreme Team
5km + 20 překážek
M
2.2.2017
2.2.2017 Dopitova Lucie 1992
5km + 20 překážek
Z
2.2.2017
2.2.2017 Kolářová Soňa 1991
5km + 20 překážek
Z
4.2.2017
2.2.2017 Skokan Dominik 1994
5km + 20 překážek
M
2.2.2017
2.2.2017 Maliha Vít 2001
5km + 20 překážek
JM
4.2.2017
2.2.2017 Řehůřek Robin 1998
5km + 20 překážek
M
8.2.2017
1.2.2017 Kleistner Tomáš 1975
5km + 20 překážek
M2
3.2.2017
1.2.2017 Merenus Oldrich 1984
Ti Druzí
5km + 20 překážek
M
3.2.2017
1.2.2017 Juhaňák Radek 1989
5km + 20 překážek
M
3.2.2017
1.2.2017 Larva Lukáš 1995
5km + 20 překážek
M
3.2.2017
1.2.2017 Sofka Antonín 1988
5km + 20 překážek
M
3.2.2017
1.2.2017 Korytova Katerina 1978
Zdenka N
5km + 20 překážek
Z
1.2.2017
1.2.2017 Hostovská Andrea + Libor Svoboda 1992
ZELENÉ PRDELKY
5km + 20 překážek
MIX
3.2.2017
1.2.2017 Maliha Roman 1999
5km + 20 překážek
M
4.2.2017
1.2.2017 Dvořák Martin 1975
EXTRA Brno
5km + 20 překážek
M2
1.2.2017
1.2.2017 Pavlík Lukáš 1989
Zoufalci
5km + 20 překážek
M
3.2.2017
31.1.2017 Jiroušková Věra Viktorie + Martin Moravec 1992
Psychopati
5km + 20 překážek
MIX
7.2.2017
31.1.2017 Dubenský Antonín + Dana Růžičková 1985
5km + 20 překážek
MIX
8.2.2017
31.1.2017 Andrš Miroslav 1991
5km + 20 překážek
M
2.2.2017
31.1.2017 Endlicherová Nikol 1993
5km + 20 překážek
Z
2.2.2017
31.1.2017 Menšlová Kateřina + Jakub Mokříž 1993
SDH Rokytno ladies
5km + 20 překážek
MIX
3.2.2017
31.1.2017 Marčík Karel 1973
5km + 20 překážek
M2
7.2.2017
31.1.2017 Kopecký Aleš 1978
Altus Pons
5km + 20 překážek
M
31.1.2017
30.1.2017 Malíšek Martin 1995
Just life
5km + 20 překážek
M
8.2.2017
30.1.2017 Kubiš Jan 1990
Just life
5km + 20 překážek
M
2.2.2017
30.1.2017 Vorisek Petr 1977
5km + 20 překážek
M2
2.2.2017
30.1.2017 Prysjažhnjuk Alina 2000
5km + 20 překážek
JZ
7.2.2017
30.1.2017 Koziak Agnieszka 1987
HUSARIA RACE TEAM
5km + 20 překážek
Z
30.1.2017
30.1.2017 Klepsová Zuzana 1971
Snadtodám
5km + 20 překážek
Z2
1.2.2017
30.1.2017 cermak pavel 1981
5km + 20 překážek
M
31.1.2017
29.1.2017 Polak Michal 1987
5km + 20 překážek
M
31.1.2017
29.1.2017 Kasza Rafał 1984
HUSARIA RACE TEAM
5km + 20 překážek
M
29.1.2017
29.1.2017 Berky Martin 1973
5km + 20 překážek
M2
31.1.2017
29.1.2017 Poledňák Adam 1993
KTB fitness Kroměříž
5km + 20 překážek
M
3.2.2017
28.1.2017 Rybička Jakub 1987
5km + 20 překážek
M
3.2.2017
28.1.2017 Weidinger Martin 1991
5km + 20 překážek
M
3.2.2017
28.1.2017 Forgáčová Eva + Pavel Houdek 1993
FITNESS by Věra
5km + 20 překážek
MIX
1.2.2017
28.1.2017 Sehnoutkova Barbora 1992
BeAst shapes
5km + 20 překážek
Z
31.1.2017
28.1.2017 Lukovský Roman + Blanka Lukovská 1977
SRTG Podluží
5km + 20 překážek
MIX
1.2.2017
28.1.2017 Krátká Adéla 1992
5km + 20 překážek
Z
29.1.2017
28.1.2017 Veselý Jan 1992
STK
5km + 20 překážek
M
3.2.2017
28.1.2017 Černý Jakub 1992
5km + 20 překážek
M
1.2.2017
28.1.2017 Vrba Ivo 1980
Rocktechnik tt
5km + 20 překážek
M
31.1.2017
28.1.2017 Šáfr Jaroslav 1992
5km + 20 překážek
M
28.1.2017
27.1.2017 cirkva david 1982
5km + 20 překážek
M
31.1.2017
27.1.2017 Haluza Vít 1990
5km + 20 překážek
M
27.1.2017
27.1.2017 Löffler Erik 1983
5km + 20 překážek
M
31.1.2017
27.1.2017 Štrof Kamil 1985
ROCK MACHINE CYKLOMAX
5km + 20 překážek
M
27.1.2017
27.1.2017 Žatečka Jakub 1972
SRTG Rychnov nad Kněžnou
5km + 20 překážek
M2
27.1.2017
27.1.2017 Serba Tomáš 1974
kohoutovice
5km + 20 překážek
M2
7.2.2017
26.1.2017 bajner Tomáš + Martina Popilková 1983
5km + 20 překážek
MIX
1.2.2017
26.1.2017 Tesarek Michal 1978
EAA.Oil CZ
5km + 20 překážek
M
1.2.2017
26.1.2017 Kobulnicky Patrik Rastislav 1970
GLADIATORS
5km + 20 překážek
M2
31.1.2017
26.1.2017 Trávníček Jaroslav 1978
5km + 20 překážek
M
31.1.2017
26.1.2017 Kučera Václav 1994
ZZSKVK
5km + 20 překážek
M
26.1.2017
26.1.2017 Mičica Petr 1983
5km + 20 překážek
M
28.1.2017
26.1.2017 Pazourová Terézia + Martin Chmelař 1970
GoFlex
5km + 20 překážek
MIX
26.1.2017
26.1.2017 Davidová Nikola + Petr Pejchal 1990
Spartan Gym
5km + 20 překážek
MIX
28.1.2017
26.1.2017 Dolezel Lukas 1991
5km + 20 překážek
M
31.1.2017
25.1.2017 Stejskal Dominik 1997
5km + 20 překážek
M
27.1.2017
25.1.2017 Slodičák Petr 1997
5km + 20 překážek
M
27.1.2017
25.1.2017 Lojín Jana + Lukáš Lojín 1983
5km + 20 překážek
MIX
27.1.2017
25.1.2017 Liška Michal 1979
5km + 20 překážek
M
31.1.2017
25.1.2017 Michálek František 1977
Rumoví tatínci
5km + 20 překážek
M2
27.1.2017
25.1.2017 Bezdíček Michael 1992
ZZSKVK
5km + 20 překážek
M
25.1.2017
25.1.2017 Tlapák Jakub + Lucie Chýlková 1994
5km + 20 překážek
MIX
25.1.2017
25.1.2017 Hejduková Kateřina 1995
SRTG Strupčice
5km + 20 překážek
Z
25.1.2017
25.1.2017 Chalupka Radovan 1980
5km + 20 překážek
M
26.1.2017
24.1.2017 Hynek Richard + Dominika Pecková 1998
Barbarian Extreme Team
5km + 20 překážek
MIX
27.1.2017
24.1.2017 Drozd Michal 1977
Kikoti
5km + 20 překážek
M2
28.1.2017
24.1.2017 Herzog Tomas 1989
5km + 20 překážek
M
1.2.2017
24.1.2017 Miech Patrik 1988
Eros Ostrava
5km + 20 překážek
M
27.1.2017
24.1.2017 Richtr Michal 1981
RunSport Team
5km + 20 překážek
M
31.1.2017
24.1.2017 Havránek Miroslav 1989
KTB fitness Kromeěříž
5km + 20 překážek
M
26.1.2017
23.1.2017 Strnad Martin 1993
SRTG Zlín
5km + 20 překážek
M
26.1.2017
23.1.2017 Makeš Petr 1990
5km + 20 překážek
M
24.1.2017
23.1.2017 Volková Martina 1977
5km + 20 překážek
Z2
25.1.2017
23.1.2017 Drtílek Jiří 1984
5km + 20 překážek
M
23.1.2017
23.1.2017 Coufal Tomáš 2001
5km + 20 překážek
JM
25.1.2017
23.1.2017 Bursík Petr 1980
Highland destroyers
5km + 20 překážek
M
25.1.2017
23.1.2017 vinicky petr 1984
5km + 20 překážek
M
24.1.2017
23.1.2017 Křivohlavý Radek 1989
Pierburg Team
5km + 20 překážek
M
27.1.2017
23.1.2017 Němec David 1981
Pierburg Team
5km + 20 překážek
M
27.1.2017
22.1.2017 Mrkvičková Sára + Jiří Mrkvička 1988
Mrkvičky
5km + 20 překážek
MIX
24.1.2017
21.1.2017 Bažant Martin + Klara Zajícova 1985
5km + 20 překážek
MIX
25.1.2017
21.1.2017 Věříšová Kristýna + Michal Věříš 1988
Believers
5km + 20 překážek
MIX
24.1.2017
21.1.2017 Pizúr Marek 1977
5km + 20 překážek
M2
31.1.2017
21.1.2017 Trubač Lukáš 1984
KTB fitness Kromeříž
5km + 20 překážek
M
22.1.2017
21.1.2017 Jordán Jakub 1994
KTB fitness Kroměříž
5km + 20 překážek
M
22.1.2017
21.1.2017 Chomát Ladislav 1994
5km + 20 překážek
M
24.1.2017
20.1.2017 Sládková Kristýna 1993
Srtg Havířov
5km + 20 překážek
Z
20.1.2017
20.1.2017 Ježek Stanislav 1977
Ježkovi
5km + 20 překážek
M2
31.1.2017
19.1.2017 Mach Jiří 1981
5km + 20 překážek
M
21.1.2017
19.1.2017 Rábarová Lenka 1992
Srtg Havířov
5km + 20 překážek
Z
19.1.2017
19.1.2017 Kučera Lukáš 1988
SRTG Kolín
5km + 20 překážek
M
5.2.2017
19.1.2017 Dušek Michal 1995
5km + 20 překážek
M
21.1.2017
19.1.2017 Svoboda Petr 1979
Tantrum Monstra
5km + 20 překážek
M
25.1.2017
19.1.2017 Pilný Václav 1988
5km + 20 překážek
M
20.1.2017
18.1.2017 Hudziková Marika 1971
SRTG Rychnov nad Kněžnou
5km + 20 překážek
Z2
28.1.2017
18.1.2017 Cupák Martin 1971
Bokuko
5km + 20 překážek
M2
21.1.2017
18.1.2017 Lorenc Jan 1979
SECA Palubky
5km + 20 překážek
M
24.1.2017
18.1.2017 Dřízhal Václav 1985
5km + 20 překážek
M
21.1.2017
18.1.2017 Bortlová Vladimíra 1988
SRTG Čelákovice
5km + 20 překážek
Z
18.1.2017
18.1.2017 Svoboda Martin 1989
Spartan gym
5km + 20 překážek
M
18.1.2017
18.1.2017 Šturma Miloslav 1978
5km + 20 překážek
M
20.1.2017
18.1.2017 Urbánek Milan 1987
5km + 20 překážek
M
20.1.2017
18.1.2017 Novák David 1992
Crazy Runners
5km + 20 překážek
M
18.1.2017
18.1.2017 Krejčí Michal + Lipenská 1985
Písečná
5km + 20 překážek
MIX
18.1.2017
18.1.2017 NÝDL JAN 1970
5km + 20 překážek
M2
21.1.2017
17.1.2017 Kopecký Jakub + Arbesa Rexhaj 1990
SRTG Česká
5km + 20 překážek
MIX
24.1.2017
17.1.2017 Simon Martin 1980
Dopravní zdravotní služba Náchod
5km + 20 překážek
M
19.1.2017
17.1.2017 Novotný Martin + Michaela Dani 1987
5km + 20 překážek
MIX
25.1.2017
16.1.2017 Csurilla Martin 1974
Hockey team
5km + 20 překážek
M2
25.1.2017
16.1.2017 Fiala Jakub 2002
FF BROTHERS TEAM
5km + 20 překážek
JM
25.1.2017
16.1.2017 Fiala Milan 2000
FF BROTHERS TEAM
5km + 20 překážek
JM
25.1.2017
16.1.2017 Nedomlel Martin 1972
Hockey team
5km + 20 překážek
M2
23.1.2017
16.1.2017 Kepka Daniel 1973
FWF
5km + 20 překážek
M2
21.1.2017
16.1.2017 Mazánková Petra 1988
SRTG Rychnov nad Kněžnou
5km + 20 překážek
Z
19.1.2017
16.1.2017 Silovská Gabriela 1986
5km + 20 překážek
Z
16.1.2017
16.1.2017 Ivaničová Michaela 1995
5km + 20 překážek
Z
17.1.2017
15.1.2017 Vesely Zbynek + Jana Urbanová 1975
Bahňáci
5km + 20 překážek
MIX
24.1.2017
15.1.2017 Dvořák Stanislav 1993
Litvínov
5km + 20 překážek
M
19.1.2017
15.1.2017 Bednář Josef 1999
5km + 20 překážek
M
17.1.2017
15.1.2017 Polický Tomáš 1984
POLIČÁTKA
5km + 20 překážek
M
17.1.2017
15.1.2017 Matejicek ONDREJ 2003
Alima team
5km + 20 překážek
JM
25.1.2017
15.1.2017 Šturma Milan 2000
5km + 20 překážek
JM
17.1.2017
15.1.2017 Daniel Marcel 1971
5km + 20 překážek
M2
17.1.2017
14.1.2017 Siblík Lukáš + Jitka Ressnerová 1989
5km + 20 překážek
MIX
17.1.2017
14.1.2017 Horák Roman 1971
5km + 20 překážek
M2
17.1.2017
13.1.2017 Bednář Tomáš 1996
5km + 20 překážek
M
17.1.2017
13.1.2017 kopp lukas 1983
Palubky SECA
5km + 20 překážek
M
13.1.2017
13.1.2017 Krejcarová Dominika 1993
Fitpeople
5km + 20 překážek
Z
21.1.2017
13.1.2017 Vacík Jiří 1989
Spartan gym
5km + 20 překážek
M
14.1.2017
12.1.2017 Harbichová Marcela + Tomáš Bulva 1992
Human Beast
5km + 20 překážek
MIX
21.1.2017
11.1.2017 Vyčichlo Tomáš 1982
Spartan Gym
5km + 20 překážek
M
13.1.2017
11.1.2017 Dvořák David 1991
5km + 20 překážek
M
17.1.2017
11.1.2017 Málková Kristína 1991
Spartan Gym
5km + 20 překážek
Z
17.1.2017
11.1.2017 Molnár Jakub 1989
Eros Ostrava
5km + 20 překážek
M
14.1.2017
11.1.2017 Ston Stanislav 1985
Eros Ostrava
5km + 20 překážek
M
14.1.2017
11.1.2017 Borovička Stanislav 1975
5km + 20 překážek
M2
13.1.2017
11.1.2017 Hrdina Pavel 1988
INOV-8 OCR team
5km + 20 překážek
M
19.1.2017
11.1.2017 Medek František 1992
Čtveráci
5km + 20 překážek
M
12.1.2017
11.1.2017 Janata Jan + Lucie Koniková 1992
Srtg Trutnov
5km + 20 překážek
MIX
17.1.2017
11.1.2017 Novák Kamil 1995
Traitors
5km + 20 překážek
M
21.1.2017
10.1.2017 Bartoš Jan 1989
5km + 20 překážek
M
11.1.2017
9.1.2017 Bálaž Stanislav 1985
bednicka
5km + 20 překážek
M
12.1.2017
9.1.2017 Větrovský Tomáš 1994
Krakonoš
5km + 20 překážek
M
12.1.2017
7.1.2017 Görgl Jan 1976
Team Slivenec
5km + 20 překážek
M2
11.1.2017
6.1.2017 Kuňák Jakub 1990
SRTG Zlín
5km + 20 překážek
M
10.1.2017
6.1.2017 Sklenák Igor 1992
SRTG Podluží
5km + 20 překážek
M
10.1.2017
6.1.2017 Glosová Kristýna 1989
šváby
5km + 20 překážek
Z
10.1.2017
6.1.2017 Hanousková Lenka 1988
šváby
5km + 20 překážek
Z
11.1.2017
6.1.2017 Vágner Karel 1991
5km + 20 překážek
M
13.1.2017
5.1.2017 Világi Tomáš 1990
5km + 20 překážek
M
11.1.2017
5.1.2017 Hrabě Marek 1991
5km + 20 překážek
M
11.1.2017
5.1.2017 Boura Martin 1992
5km + 20 překážek
M
7.1.2017
5.1.2017 Mazura Ondřej 1989
Czech Extreme Runners
5km + 20 překážek
M
11.1.2017
5.1.2017 Polčan Peter 1989
Traitors
5km + 20 překážek
M
7.1.2017
5.1.2017 Šebková Andrea 1991
INVENTI
5km + 20 překážek
Z
10.1.2017
5.1.2017 Roleček Ladislav 1984
Litomyšl
5km + 20 překážek
M
10.1.2017
4.1.2017 Ulman Robert 1980
5km + 20 překážek
M
6.1.2017
4.1.2017 Lončák Andrej 1988
5km + 20 překážek
M
12.1.2017
3.1.2017 Fassati Marek 1995
5km + 20 překážek
M
3.1.2017
3.1.2017 Fassati Miroslav 1958
Equicentrum Jaroměř
5km + 20 překážek
M2
3.1.2017
31.12.2016 Gábler Stanislav 1979
5km + 20 překážek
M
7.1.2017
31.12.2016 Siegl Josef 1978
Pepino
5km + 20 překážek
M
10.1.2017
31.12.2016 Výtisk Lukáš 1996
5km + 20 překážek
M
3.1.2017
31.12.2016 PYTLÍK JAN 1990
5km + 20 překážek
M
3.1.2017
31.12.2016 Polanský Petr 1990
5km + 20 překážek
M
3.1.2017
31.12.2016 Holub Petr 1995
5km + 20 překážek
M
3.1.2017
31.12.2016 Jandáček Jakub 1997
5km + 20 překážek
M
4.1.2017
31.12.2016 Hanzlík Michal 1987
5km + 20 překážek
M
3.1.2017
31.12.2016 Arazim Milan 1980
ROCO TEAM
5km + 20 překážek
M
10.1.2017
31.12.2016 Kout Martin 1976
ROCO TEAM
5km + 20 překážek
M2
10.1.2017
31.12.2016 Kalaš Pavel 1975
T.J. Sokol Poříčany
5km + 20 překážek
M2
5.1.2017
31.12.2016 Hubáček Lukáš 1994
T.J. Sokol Poříčany
5km + 20 překážek
M
5.1.2017
31.12.2016 Mojžíšová Běla 1985
5km + 20 překážek
Z
10.1.2017
31.12.2016 Tobiášová Michaela 1998
5km + 20 překážek
Z
4.1.2017
31.12.2016 Kolovratník Jan 1983
IZS
5km + 20 překážek
M
3.1.2017
31.12.2016 Stolín Jan 1983
IZS
5km + 20 překážek
M
3.1.2017
31.12.2016 Černý Josef 1985
Blackpippo
5km + 20 překážek
M
5.1.2017
30.12.2016 Levora Tomas + Lenka Peterová 1980
Seals run
5km + 20 překážek
MIX
31.12.2016
29.12.2016 Urban Jakub 1988
Koch
5km + 20 překážek
M
3.1.2017
29.12.2016 Mach Tomáš 1983
Koch
5km + 20 překážek
M
4.1.2017
29.12.2016 Schejbal Jan + Lucie Kroupová 1994
5km + 20 překážek
MIX
31.12.2016
29.12.2016 Remeš Jan 1988
5km + 20 překážek
M
30.12.2016
29.12.2016 Bohm Jaroslav 1977
KAPEBAJA TEAM
5km + 20 překážek
M2
4.1.2017
29.12.2016 Nováková Žaneta + Karel Srnský 1979
5km + 20 překážek
MIX
31.12.2016
29.12.2016 springr zdenek 1970
komando wolf
5km + 20 překážek
M2
5.1.2017
29.12.2016 Podaný Lubomír 1986
5km + 20 překážek
M
30.12.2016
29.12.2016 Čermák Martin 1978
PEPINO
5km + 20 překážek
M
30.12.2016
28.12.2016 Podzimková Pavla + Radim Kroulík 1992
5km + 20 překážek
MIX
31.12.2016
28.12.2016 Litwora Vojtěch + Veronika Klapsiová 1992
5km + 20 překážek
MIX
30.12.2016
28.12.2016 Vitásek Aleš 1974
5km + 20 překážek
M2
30.12.2016
28.12.2016 Vodenka Tomáš 1982
INVENTI
5km + 20 překážek
M
27.2.2017
28.12.2016 Stepaková Radka + Marek Mommers 1977
STEPAK
5km + 20 překážek
MIX
5.1.2017
28.12.2016 Němcová Martina 1992
5km + 20 překážek
Z
31.12.2016
28.12.2016 Mommers Rick 2000
STEPAK
5km + 20 překážek
JM
5.1.2017
28.12.2016 Stepaková Radka 2003
STEPAK
5km + 20 překážek
JZ
5.1.2017
28.12.2016 Provaznik Michal 1984
5km + 20 překážek
M
30.12.2016
27.12.2016 Kuťák Marek 1991
5km + 20 překážek
M
29.12.2016
27.12.2016 Hampejs Tomáš 1992
LoukaGym
5km + 20 překážek
M
31.12.2016
27.12.2016 Fojtů Josef 1980
KAPEBAJA TEAM
5km + 20 překážek
M
31.12.2016
27.12.2016 Křížová Monika 1997
SRTG Trutnov
5km + 20 překážek
Z
3.1.2017
26.12.2016 Kramář Ondřej 1994
Rychlá rota
5km + 20 překážek
M
3.1.2017
26.12.2016 Kopecký Aleš 1981
Rychlá rota
5km + 20 překážek
M
28.12.2016
26.12.2016 Čihák Martin 1991
Pneuservis František Kulháň
5km + 20 překážek
M
28.12.2016
26.12.2016 Hejcmanová Hana 1982
5km + 20 překážek
Z
30.12.2016
24.12.2016 Mezík Erik 1992
pán
5km + 20 překážek
M
28.12.2016
24.12.2016 Šmolík Karel 1989
Srtg Rokycany
5km + 20 překážek
M
4.1.2017
23.12.2016 Trnková Olga 1982
5km + 20 překážek
Z
28.12.2016
23.12.2016 Nesibová Iva 1996
Diversity Beasts
5km + 20 překážek
Z
23.12.2016
23.12.2016 Škurek Karel 1994
5km + 20 překážek
M
29.12.2016
22.12.2016 ruzkova monika 1986
pepino
5km + 20 překážek
Z
31.12.2016
22.12.2016 plihal tomas 1975
pepino
5km + 20 překážek
M2
31.12.2016
22.12.2016 Choleva Zdeněk + Miroslava Cholevova 1999
rugby petrovice
5km + 20 překážek
MIX
29.12.2016
21.12.2016 Šolta Marcel 1969
SRTG Strupčice
5km + 20 překážek
M2
22.12.2016
21.12.2016 Šolta Michal 1995
SRTG Strupčice
5km + 20 překážek
M
22.12.2016
21.12.2016 Douša Michal 1982
SRTG Kolín
5km + 20 překážek
M
27.12.2016
21.12.2016 Holakovský ml. Radek 2003
5km + 20 překážek
JM
22.12.2016
21.12.2016 Holakovský Radek 1967
5km + 20 překážek
M2
22.12.2016
21.12.2016 Kytýr Pavel 1974
5km + 20 překážek
M2
29.12.2016
21.12.2016 Kremzová Veronika + Mirek Simon 1984
5km + 20 překážek
MIX
28.12.2016
21.12.2016 Vrlík Petr 1987
5km + 20 překážek
M
22.12.2016
20.12.2016 Soukup Ondřej 1994
5km + 20 překážek
M
28.12.2016
19.12.2016 Frydrych Honza 1989
No More Jaegermaister
5km + 20 překážek
M
22.12.2016
19.12.2016 Andres Jaromír 1983
5km + 20 překážek
M
21.12.2016
19.12.2016 Králíčková Radka 1987
5km + 20 překážek
Z
22.12.2016
18.12.2016 Hyhlík Jakub 1981
5km + 20 překážek
M
21.12.2016
18.12.2016 Marek Jaroslav 1988
5km + 20 překážek
M
21.12.2016
18.12.2016 Zima Lukáš 1988
Zoufalci
5km + 20 překážek
M
19.12.2016
17.12.2016 Havlíková Iveta 1977
5km + 20 překážek
Z2
21.12.2016
17.12.2016 Pichová Martina 1974
5km + 20 překážek
Z2
21.12.2016
16.12.2016 Rosa Dominik 2000
5km + 20 překážek
JM
19.12.2016
16.12.2016 Štefanová Markéta 1993
Daido
5km + 20 překážek
Z
22.12.2016
16.12.2016 Pavlovičová Veronika 1993
Daido
5km + 20 překážek
Z
19.12.2016
16.12.2016 Hrtáň Jaroslav 1975
Daido
5km + 20 překážek
M2
19.12.2016
15.12.2016 Flousek Luboš 1973
Broumovští chlapáci
5km + 20 překážek
M2
22.12.2016
15.12.2016 Hlavatá Veronika 1972
Sakiho holky
5km + 20 překážek
Z2
22.12.2016
15.12.2016 Brunclík Filip Richard 1998
5km + 20 překážek
M
16.12.2016
13.12.2016 Cabalková Petra + Braňo Štukovský 1988
5km + 20 překážek
MIX
14.12.2016
12.12.2016 Zápotocký Milan + Marcela Zápotocká 1959
3Trojka Kolín
5km + 20 překážek
MIX
14.12.2016
12.12.2016 Vandas Radim 1981
Indiana
5km + 20 překážek
M
19.12.2016
12.12.2016 Rychetská Monika 1990
5km + 20 překážek
Z
13.12.2016
12.12.2016 Kuglerová Romana 1984
ROTOMOPA
5km + 20 překážek
Z
13.12.2016
12.12.2016 Václavková Eva + Jakub Jiskra 1993
ALCZ
5km + 20 překážek
MIX
13.12.2016
12.12.2016 Kalný Dominik + Veronika Vodičková 1989
ALCZ
5km + 20 překážek
MIX
16.12.2016
12.12.2016 Brejcha Marek 1983
5km + 20 překážek
M
13.12.2016
12.12.2016 Košina Pavel 1993
ROTOMOPA
5km + 20 překážek
M
13.12.2016
12.12.2016 Meluzín Petr 1987
5km + 20 překážek
M
14.12.2016
12.12.2016 Hübst Zdeněk 1987
5km + 20 překážek
M
13.12.2016
10.12.2016 Camfrla Zbyněk 1984
5km + 20 překážek
M
11.12.2016
9.12.2016 Trávníček Jan 1987
5km + 20 překážek
M
13.12.2016
8.12.2016 Peroutková Jana + Jakub Handa 1989
5km + 20 překážek
MIX
14.12.2016
7.12.2016 Chaloupka Radek + Lucie Chaloupková 1972
Lucie Chaloupková
5km + 20 překážek
MIX
10.12.2016
7.12.2016 Novák Michal 1972
čvacht
5km + 20 překážek
M2
8.12.2016
6.12.2016 Outerská Lucie + Jan Outerský 1980
5km + 20 překážek
MIX
10.12.2016
6.12.2016 Götz Adam 1997
BOHEMIBIKE TRUTNOV
5km + 20 překážek
M
13.12.2016
6.12.2016 Novák Jan + Ludmila Jarošová 1987
Mar(i)ňáci
5km + 20 překážek
MIX
7.12.2016
5.12.2016 Jarolímek David 2003
5km + 20 překážek
JM
5.12.2016
5.12.2016 Jarolímek Dan 2003
5km + 20 překážek
JM
5.12.2016
5.12.2016 Jarolímek Pavel 1969
5km + 20 překážek
M2
5.12.2016
5.12.2016 Janouch Marek 1990
BOOBIES
5km + 20 překážek
M
8.12.2016
4.12.2016 Melis Josef 1984
5km + 20 překážek
M
13.12.2016
4.12.2016 Kubinčiak Pavel + Stanislava Pištěková 1985
Duo madness
5km + 20 překážek
MIX
6.12.2016
4.12.2016 Koudelová Simona + Jakub Tureček 1995
5km + 20 překážek
MIX
5.12.2016
3.12.2016 Hrouza Jan 1981
KOS Krnov
5km + 20 překážek
M
12.12.2016
2.12.2016 Václavík Marek 1990
MonolitH
5km + 20 překážek
M
8.12.2016
2.12.2016 Janda Michal 1993
MonolitH
5km + 20 překážek
M
12.12.2016
2.12.2016 Březina Jan 1990
MonolitH
5km + 20 překážek
M
8.12.2016
2.12.2016 Cichrová Lenka + Martin Dvořák 1990
Fire team
5km + 20 překážek
MIX
5.12.2016
1.12.2016 Hubacek Filip 1977
5km + 20 překážek
M2
6.12.2016
30.11.2016 Novák Tomáš 1994
5km + 20 překážek
M
4.12.2016
30.11.2016 Novák Petr 1985
5km + 20 překážek
M
4.12.2016
30.11.2016 Letáček Radek + Renate Černá 2000
5km + 20 překážek
MIX
8.12.2016
30.11.2016 Bruml Miroslav 1975
SRTG Rokycany
5km + 20 překážek
M2
4.12.2016
30.11.2016 Sramek Dobroslav + Jana Šturmová 1982
Lanáčovci
5km + 20 překážek
MIX
4.12.2016
30.11.2016 Jandova Monika 1985
BeAst shapes
5km + 20 překážek
M
5.12.2016
30.11.2016 Hais Filip 1987
5km + 20 překážek
M
5.12.2016
29.11.2016 Třešňák Radim 1984
5km + 20 překážek
M
30.11.2016
29.11.2016 Hnida David 1995
5km + 20 překážek
M
4.12.2016
29.11.2016 Richtár Dušan 1994
5km + 20 překážek
M
30.11.2016
29.11.2016 Komárek Pavel 1981
Hostivařský Spartacus
5km + 20 překážek
M
30.11.2016
28.11.2016 Novotný Jakub 1995
5km + 20 překážek
M
29.11.2016
28.11.2016 moravec milan 1984
BEHAM PRO TEREZKU
5km + 20 překážek
M
29.11.2016
28.11.2016 Petrušková Iva + Jakub Varga 1991
5km + 20 překážek
MIX
28.11.2016
28.11.2016 Srnská Kateřina + Lukáš Šipka 1989
Magnalink
5km + 20 překážek
MIX
30.11.2016
27.11.2016 Horák Martin 1973
Gladiator Rejs
5km + 20 překážek
M2
4.12.2016
27.11.2016 Pernstecherová Andrea 1975
5km + 20 překážek
Z2
29.11.2016
27.11.2016 Král Lukáš 1991
5km + 20 překážek
M
28.11.2016
27.11.2016 Trokan Marek 1991
5km + 20 překážek
M
28.11.2016
25.11.2016 Ptáček Jiří 1991
Brzdy
5km + 20 překážek
M
5.12.2016
25.11.2016 Zámečník Zbyšek 1972
Brzdy
5km + 20 překážek
M2
28.11.2016
25.11.2016 Mecová Marie 1990
Brzdy
5km + 20 překážek
Z
30.11.2016
25.11.2016 Kučerová Klára 1993
Czech Extreme Team
5km + 20 překážek
Z
25.11.2016
24.11.2016 Mucudis Nikolas 1997
5km + 20 překážek
M
28.11.2016
22.11.2016 Zimová Zdeňka 1979
5km + 20 překážek
Z
22.11.2016
22.11.2016 Racková Aneta 1993
5km + 20 překážek
Z
22.11.2016
21.11.2016 Tóth Roman 1994
5km + 20 překážek
M
22.11.2016
21.11.2016 Smolík Oto 1988
5km + 20 překážek
M
22.11.2016
21.11.2016 Tichý Pavel 1968
5km + 20 překážek
M2
22.11.2016
20.11.2016 Munzar Milan 1987
5km + 20 překážek
M
21.11.2016
19.11.2016 Otta Roman 1984
kulíšci
5km + 20 překážek
M
22.11.2016
19.11.2016 Ottová Denisa 1989
kulíšci
5km + 20 překážek
Z
19.11.2016
18.11.2016 Malý Petr + Karolina Charouzková 1980
Survivals
5km + 20 překážek
MIX
21.11.2016
18.11.2016 Láska Lukáš 1979
5km + 20 překážek
M
18.11.2016
17.11.2016 Smola Tomáš 1986
Zoufalci
5km + 20 překážek
M
21.11.2016
16.11.2016 Hrudík Martin 1982
5km + 20 překážek
M
21.11.2016
16.11.2016 Balog Josef 1978
perunova sekera
5km + 20 překážek
M
18.11.2016
15.11.2016 Merta Frantisek 1974
5km + 20 překážek
M2
16.11.2016
15.11.2016 Suchomelová Vladislava 1985
OCR Runners Olomouc
5km + 20 překážek
Z
15.11.2016
15.11.2016 Balon Radek 1988
OCR Runners Olomouc
5km + 20 překážek
M
15.11.2016
15.11.2016 Svihra Rastislav 1997
OCR Runners Olomouc
5km + 20 překážek
M
15.11.2016
15.11.2016 Sivek Ondřej 1991
OCR Runners Olomouc
5km + 20 překážek
M
15.11.2016
15.11.2016 Zehnula Jiří 1991
OCR Runners Olomouc
5km + 20 překážek
M
15.11.2016
15.11.2016 Papaková Markéta 1989
OCR Runners Olomouc
5km + 20 překážek
Z
15.11.2016
15.11.2016 Žolcer Michael 1989
OCR Runners Olomouc
5km + 20 překážek
M
15.11.2016
15.11.2016 Brzuchanski Lukáš 1994
5km + 20 překážek
M
16.11.2016
14.11.2016 Vařejka Rudolf 1998
Best of Chrudim
5km + 20 překážek
M
26.11.2016
14.11.2016 Půža Jan 1972
SRTG Kolín
5km + 20 překážek
M2
22.11.2016
14.11.2016 Čuda Jan 1983
5km + 20 překážek
M
16.11.2016
13.11.2016 Trousil Pavel 1967
DOBRODRUZI
5km + 20 překážek
M2
16.11.2016
13.11.2016 Kotlan David 1967
DOBRODRUZI
5km + 20 překážek
M2
16.11.2016
13.11.2016 Rybař Luboš 1985
w.a.t
5km + 20 překážek
M
25.11.2016
13.11.2016 Říhová Markéta 1973
5km + 20 překážek
Z2
15.11.2016
12.11.2016 Hromádko Miloslav 1996
5km + 20 překážek
M
18.11.2016
12.11.2016 Pithardtová Kristýna 1991
5km + 20 překážek
Z
15.11.2016
11.11.2016 Sanko Robin + Kateřina Vosáhlová 1990
Shybuj.cz
5km + 20 překážek
MIX
14.11.2016
11.11.2016 Kašpar Jiří 1982
Kaspi Team
5km + 20 překážek
M
14.11.2016
11.11.2016 Nonn Vladimír 1989
Hustodémoni
5km + 20 překážek
M
11.11.2016
11.11.2016 Muranská Blanka 1987
SVVAT
5km + 20 překážek
Z
11.11.2016
11.11.2016 Minaříková Tereza 1983
SVVAT
5km + 20 překážek
Z
11.11.2016
11.11.2016 Šašková Zuzana + Matěj Šašek 1983
Roudnice nad Labem
5km + 20 překážek
MIX
12.11.2016
10.11.2016 Rybišar Josef 1974
čvacht
5km + 20 překážek
M2
11.11.2016
10.11.2016 Konětopská Kristina + Vojtěch Neumann 1990
5km + 20 překážek
MIX
15.11.2016
9.11.2016 Spěváková Klára 1987
KKL
5km + 20 překážek
Z
10.11.2016
9.11.2016 Bagáriová Lucie 1989
KKL
5km + 20 překážek
Z
10.11.2016
9.11.2016 Vítková Karina 1979
KKL
5km + 20 překážek
Z
10.11.2016
9.11.2016 Havrda Petr 1986
5km + 20 překážek
M
10.11.2016
8.11.2016 Ohem Jan 1986
5km + 20 překážek
M
10.11.2016
8.11.2016 Smitka Patrik 1992
W.A.T.
5km + 20 překážek
M
8.11.2016
8.11.2016 Krupka Jakub 1986
5km + 20 překážek
M
8.11.2016
8.11.2016 Romanovská Ivana + Lukáš Vojáček 1990
5km + 20 překážek
MIX
8.11.2016
8.11.2016 Miller Lukáš 1980
GLADIATORS
5km + 20 překážek
M
14.11.2016
8.11.2016 Máčel Jan 1986
5km + 20 překážek
M
10.11.2016
7.11.2016 Bureš Roman 1981
BURENATUS
5km + 20 překážek
M
8.11.2016
7.11.2016 Bouška Martin 1973
5km + 20 překážek
M2
8.11.2016
7.11.2016 Škoch Ondřej 1981
5km + 20 překážek
M
8.11.2016
6.11.2016 Chvojka Michal 1976
5km + 20 překážek
M2
10.11.2016
6.11.2016 Krampota Filip 1988
Triple Bypass
5km + 20 překážek
M
7.11.2016
6.11.2016 Krampota František 1990
Triple Bypass
5km + 20 překážek
M
8.11.2016
5.11.2016 Breuerová Veronika + Jakub Kešner 1990
Ira Dei
5km + 20 překážek
MIX
8.11.2016
5.11.2016 Křivánek Lukáš + Helena Krejčíková 1987
Křivani
5km + 20 překážek
MIX
10.11.2016
5.11.2016 Pospíšil Petr + Magdaléna Pleváková 1987
GLADIATORS
5km + 20 překážek
MIX
14.11.2016
5.11.2016 Bindr Lukáš 1995
5km + 20 překážek
M
8.11.2016
5.11.2016 Votava Marek 1999
5km + 20 překážek
M
11.11.2016
4.11.2016 Houf Michal 1987
Chrobaci
5km + 20 překážek
M
4.11.2016
4.11.2016 Zukal Petr 1992
One woman show
5km + 20 překážek
M
4.11.2016
3.11.2016 Joska Vladislav 1986
PREDÁTOR WORKOUT TÝN NAD VLTAVOU
5km + 20 překážek
M
4.11.2016
3.11.2016 Nedvídek Daniel 1995
5km + 20 překážek
M
8.11.2016
3.11.2016 Drinka Filip 1991
5km + 20 překážek
M
3.11.2016
2.11.2016 Kolář Michal 1993
5km + 20 překážek
M
4.11.2016
2.11.2016 Ruprichová Petra 1986
Zoufalci
5km + 20 překážek
Z
7.11.2016
2.11.2016 Exner Jakub 1985
Zoufalci
5km + 20 překážek
M
8.11.2016
2.11.2016 Šolc Jakub 1987
Ventilek
5km + 20 překážek
M
9.11.2016
2.11.2016 Šolcová Romana 1986
Ventilek
5km + 20 překážek
Z
10.11.2016
2.11.2016 Novotná Lucie + Michal Bednář 1993
Myšáci
5km + 20 překážek
MIX
3.11.2016
2.11.2016 Koncošová Barbora + Martin Havelka 1989
Barbarian Extreme Team
5km + 20 překážek
MIX
3.11.2016
1.11.2016 Antoš Jaroslav 1973
SRTG Rokycany
5km + 20 překážek
M2
3.11.2016
1.11.2016 Maršínský David 1982
GLADIATORS
5km + 20 překážek
M
7.11.2016
1.11.2016 Král Tomáš 1984
GLADIATORS
5km + 20 překážek
M
4.11.2016
1.11.2016 Kocumová Zuzana 1979
inov-8
5km + 20 překážek
Z
1.11.2016
1.11.2016 Vejdělková Lenka + Dušan Zapalač 1994
Extreme obstacle runners
5km + 20 překážek
MIX
1.11.2016
1.11.2016 Tvrdík Tomáš 1985
SWEEP OCR-CZ Elite Team
5km + 20 překážek
M
4.11.2016
31.10.2016 Lavrovič Michal 1973
Angry pandas
5km + 20 překážek
M2
8.11.2016
31.10.2016 Pokryvka Milan 1976
COSTE czech a.s.
5km + 20 překážek
M2
8.11.2016
31.10.2016 Rohla Milan 1977
COSTE czech a.s.
5km + 20 překážek
M2
10.11.2016
31.10.2016 Pětroš Vojtěch 1993
5km + 20 překážek
M
8.11.2016
31.10.2016 Junek Vladimír 1972
HC DEVRO
5km + 20 překážek
M2
2.11.2016
31.10.2016 Jelínková Hniličková Lucie + Dušan Šefelín 1985
L+D
5km + 20 překážek
MIX
8.11.2016
31.10.2016 HORSKÁ Míša + Tomáš HORSKÝ 1984
5km + 20 překážek
MIX
9.11.2016
31.10.2016 KADRMAS Martin 2000
5km + 20 překážek
JZ
8.11.2016
31.10.2016 LABSKÝ Jirka + Péťa MICHÁLKOVÁ 1986
5km + 20 překážek
MIX
9.11.2016
31.10.2016 Markup Emil + Eliška Janoušková 1991
Lanáčovci
5km + 20 překážek
MIX
1.11.2016
31.10.2016 Skutil Marek 1997
I love mud
5km + 20 překážek
M
7.11.2016
31.10.2016 Primus Petr 1973
5km + 20 překážek
M2
8.11.2016
31.10.2016 HOLÍK Vladimír 1988
To dáme
5km + 20 překážek
M
7.11.2016
31.10.2016 Miltner Milan + Alena Pokorná 1971
Pierburg Team
5km + 20 překážek
MIX
1.11.2016
31.10.2016 Kudrnáčová Kristýna + Adam Skutil 1995
I love mud
5km + 20 překážek
MIX
3.11.2016
31.10.2016 Vohralík David 1989
Beast Sport team
5km + 20 překážek
M
7.11.2016
31.10.2016 Humlíček Michal 1988
Beast Sport team
5km + 20 překážek
M
7.11.2016
31.10.2016 Pleskot Tomáš 1991
Beast Sport team
5km + 20 překážek
M
7.11.2016
31.10.2016 Popelka Jakub 1988
Beast Sport team
5km + 20 překážek
M
7.11.2016
31.10.2016 Prostředník Patrik 1995
Beast Sport team
5km + 20 překážek
M
7.11.2016
31.10.2016 Kolakovský Patrik 1993
Beast Sport team
5km + 20 překážek
M
8.11.2016
31.10.2016 Dobeš Jaromír 1994
Beast Sport team
5km + 20 překážek
M
7.11.2016
31.10.2016 Žídek Milan 1985
Beast Sport team
5km + 20 překážek
M
7.11.2016
31.10.2016 Pleschinger Petr 1987
Beast Sport team
5km + 20 překážek
M
7.11.2016
31.10.2016 Tonev Boris + Šárka Řehořová 1989
Beastandbeauty
5km + 20 překážek
MIX
7.11.2016
31.10.2016 Cimler Jiří + Klára Sukovatá 1984
GLADIATORS
5km + 20 překážek
MIX
4.11.2016
31.10.2016 Gavlas Jan + Michaela Polomská 1992
Caesarova garda TRIUMPHALIS
5km + 20 překážek
MIX
4.11.2016
31.10.2016 Domorád Vojtěch 1986
5km + 20 překážek
M
2.11.2016
31.10.2016 Herzig Radek + Marie Rudolová 1988
Ušákovi
5km + 20 překážek
MIX
7.11.2016
31.10.2016 Balada Ivo 1989
DIVERSITY BEAST
5km + 20 překážek
M
7.11.2016
31.10.2016 Kratochvílová Lucie 1992
Užsedotohodostáváme
5km + 20 překážek
Z
1.11.2016
31.10.2016 Mikas Jiří 1982
hzs hc
5km + 20 překážek
M
2.11.2016
31.10.2016 Ryšavý Šimon 2000
Barbarian Extreme Team
5km + 20 překážek
JM
2.11.2016
31.10.2016 Papadopulu Martina 1983
Už se do toho dostáváme
5km + 20 překážek
Z
1.11.2016
31.10.2016 Remeš Pavel 1988
Team Alien
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
31.10.2016 Lhota Jakub 1989
Šikulové
5km + 20 překážek
M
4.11.2016
31.10.2016 Chalabala Jan 1991
Spartan Gym
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
31.10.2016 Ječmínek Petr 1997
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
31.10.2016 Háněl Tomáš 1980
SRTG Žďár nad Sázavou
5km + 20 překážek
M
7.11.2016
31.10.2016 Franc Jiří 1992
Jelimáni
5km + 20 překážek
M
4.11.2016
31.10.2016 Růžička Jan + Andrea Hlaváčková 1995
Caesarova garda TRIUMPHALIS
5km + 20 překážek
MIX
1.11.2016
31.10.2016 Milfaitová Kateřina 1992
Jelimáni
5km + 20 překážek
Z
3.11.2016
31.10.2016 Hurtová Michaela 1992
Jelimáni
5km + 20 překážek
Z
1.11.2016
31.10.2016 Poloczková Natálie 1994
GLADIATORS
5km + 20 překážek
Z
3.11.2016
31.10.2016 Hánělová Žaneta 1988
SRTG Žďár nad Sázavou
5km + 20 překážek
Z
7.11.2016
31.10.2016 Tomáš Jaroslav 1989
Foxtrot
5km + 20 překážek
M
7.11.2016
31.10.2016 Zvolánek Josef 1988
SRTG Žďár nad Sázavou
5km + 20 překážek
M
8.11.2016
31.10.2016 Dostalová Eva 1978
Predator Workout Opava
5km + 20 překážek
Z
1.11.2016
31.10.2016 Šnobl Adam 1980
DIVERSITY BEASTS
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
31.10.2016 Nepraš David + Michaela Neprašová 1993
JUST LIFE!
5km + 20 překážek
MIX
2.11.2016
31.10.2016 Hladik Jan 1992
Tři pinďové a pipinka
5km + 20 překážek
M
8.11.2016
31.10.2016 Bui Filip 1994
Just Life
5km + 20 překážek
M
10.11.2016
31.10.2016 Lecnar Petr 1988
Team Alien
5km + 20 překážek
M
4.11.2016
31.10.2016 Holub Martin 1983
DIVERSITY BEASTS
5km + 20 překážek
M
2.11.2016
31.10.2016 Pohl Vojtěch 1987
Okresní přebor
5km + 20 překážek
M
3.11.2016
31.10.2016 Ferschmann Jakub 1981
Diversity Beasts
5km + 20 překážek
M
4.11.2016
31.10.2016 Kedršt Daniel 1981
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
31.10.2016 Říhová Andrea 1982
5km + 20 překážek
Z
1.11.2016
31.10.2016 Bitarovec Jaroslav 1998
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
31.10.2016 Mělnický František 1973
5km + 20 překážek
M2
7.11.2016
31.10.2016 Dvořák Pavel 1990
Pohodáři
5km + 20 překážek
M
3.11.2016
31.10.2016 Ambros Jiří 1980
Diversity Beasts
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
31.10.2016 Grepl Pavel 1991
Just life
5km + 20 překážek
M
2.11.2016
31.10.2016 Skácelík Jiří 1986
Just Life
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
31.10.2016 Mareček David 1988
Pohodáři
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
31.10.2016 Pozděna Jiří 1990
Bratr B52
5km + 20 překážek
M
2.11.2016
31.10.2016 Štíbal Martin 1988
MK Kladno
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
31.10.2016 Pavliš Miroslav 1992
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
31.10.2016 Štíbalová Kateřina 1989
MK Kladno
5km + 20 překážek
Z
1.11.2016
31.10.2016 Bogdan Lubomír 1991
Běháme pro radost Pardubice
5km + 20 překážek
M
3.11.2016
31.10.2016 Jermanová Jitka 1985
GLADIATORS
5km + 20 překážek
Z
2.11.2016
31.10.2016 Ittner Petr 1991
Foxtrot
5km + 20 překážek
M
4.11.2016
31.10.2016 Petera Tadeáš 1993
Foxtrot
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
31.10.2016 Kára Robin 1989
MP
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
31.10.2016 Sčotková Gabriela 1984
Za sebe
5km + 20 překážek
Z
2.11.2016
31.10.2016 Markovič Marek 1993
Spolek Vlčí máky
5km + 20 překážek
M
4.11.2016
31.10.2016 Kašpar David 1989
SRTG Pardubice
5km + 20 překážek
M
3.11.2016
31.10.2016 Jiroutková Tereza 1987
Pohodáři
5km + 20 překážek
Z
2.11.2016
31.10.2016 Bednář Martin 1989
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
31.10.2016 Zavadil Michal 1983
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
31.10.2016 Valešová Martina 1983
5km + 20 překážek
Z
1.11.2016
31.10.2016 Poloczek Michal 1991
GLADIATORS
5km + 20 překážek
M
31.10.2016
31.10.2016 Heger Michal 1981
JUST LIFE!
5km + 20 překážek
M
3.11.2016
31.10.2016 Svobodova Jirina + Jakub Svoboda 1974
Super team Bilina
5km + 20 překážek
MIX
7.11.2016
31.10.2016 Haken Roman 1984
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
31.10.2016 Jonáš Michal 1978
5km + 20 překážek
M
4.11.2016
31.10.2016 Gothard Zdeněk + Ivana Kováčíková Podmanická 1989
5km + 20 překážek
MIX
1.11.2016
31.10.2016 Gaborik Štefan 1981
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
31.10.2016 Sochůrková Dominika 1995
5km + 20 překážek
Z
7.11.2016
31.10.2016 Černý Lukáš 1984
SlanýKobylky
5km + 20 překážek
M
3.11.2016
31.10.2016 ČERNÝ JAKUB 1987
SlanýKobylky
5km + 20 překážek
M
7.11.2016
31.10.2016 Sunek Jaroslav 1984
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
31.10.2016 Pýcha Zdeněk 1978
SlanýKobylky
5km + 20 překážek
M
7.11.2016
31.10.2016 Třešňák Petr 1983
SlanýKobylky
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
30.10.2016 Podrábský Pavel 1986
Predators Gym
5km + 20 překážek
M
31.10.2016
30.10.2016 Raszyk Tomáš 1983
Pak jdem chlastat
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
30.10.2016 Fabián Martin 1985
5km + 20 překážek
M
3.11.2016
30.10.2016 Holubář Martin 1979
Urveme to silou
5km + 20 překážek
M
31.10.2016
30.10.2016 Pačínek Tomáš 1976
5km + 20 překážek
M2
1.11.2016
30.10.2016 Líbal Viktor 1982
PuK
5km + 20 překážek
M
3.11.2016
30.10.2016 Pelc Martin 1981
PuK
5km + 20 překážek
M
3.11.2016
30.10.2016 Bureš Jakub 1991
Balda tým
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
30.10.2016 Stuchlik Bohumil 1966
5km + 20 překážek
M2
31.10.2016
30.10.2016 Gygal Dominik 1999
GT team
5km + 20 překážek
M
3.11.2016
30.10.2016 Gygal Tomáš 1975
GT team
5km + 20 překážek
M2
1.11.2016
30.10.2016 Stará Veronika 1982
5km + 20 překážek
Z
1.11.2016
30.10.2016 Loskot Karel 1963
5km + 20 překážek
M2
8.11.2016
30.10.2016 Loskotová Tereza 1992
5km + 20 překážek
Z
8.11.2016
30.10.2016 Kerpl Luboš 1986
SlanýKobylky
5km + 20 překážek
M
31.10.2016
30.10.2016 Novák David + Iva Nováková 1998
5km + 20 překážek
MIX
1.11.2016
30.10.2016 Braha Pavel 1992
Bohemia
5km + 20 překážek
M
4.11.2016
30.10.2016 Ansorge Martin + Barbora Loskotová 1992
Bohemia
5km + 20 překážek
M
7.11.2016
30.10.2016 Adámek Petr 1993
Bohemia
5km + 20 překážek
M
31.10.2016
30.10.2016 Torres Daniel + Tereza Zimová 1989
5km + 20 překážek
MIX
3.11.2016
30.10.2016 Kubelka Václav 1991
Coolna Team
5km + 20 překážek
M
31.10.2016
30.10.2016 Křivský Jaroslav 1990
Coolna Team
5km + 20 překážek
M
8.11.2016
30.10.2016 Novak Petr 1988
5km + 20 překážek
M
31.10.2016
30.10.2016 Vorlíčková Karolína 1996
5km + 20 překážek
Z
1.11.2016
30.10.2016 Koula Lukáš + Pavla Šimková 1989
Libertus
5km + 20 překážek
MIX
1.11.2016
30.10.2016 Šimková Nikola 1999
Libertus
5km + 20 překážek
Z
1.11.2016
30.10.2016 Václavík Jakub + Barbora Halavičová 1989
Kuba&Barča
5km + 20 překážek
MIX
3.11.2016
30.10.2016 holub Petr + Záleská Petra 1982
Angry Pandas
5km + 20 překážek
MIX
2.11.2016
30.10.2016 Kopecký David 1979
5km + 20 překážek
M
4.11.2016
30.10.2016 Dvořák Jan 1985
Varovi legie
5km + 20 překážek
M
3.11.2016
30.10.2016 Dvořák Martin 1980
Varovi legie
5km + 20 překážek
M
3.11.2016
30.10.2016 Sochor Lukáš 1978
Varovi legie
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
30.10.2016 Himl Jindrich 1980
MP
5km + 20 překážek
M
31.10.2016
30.10.2016 Kamaryt František 1991
MP
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
30.10.2016 Kříž Tomáš 1986
Mikročip
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
30.10.2016 Dymák Jan 1992
SRTG Strupčice
5km + 20 překážek
M
31.10.2016
30.10.2016 Sládek Vladimír 1988
SRTG Strupčice
5km + 20 překážek
M
31.10.2016
30.10.2016 Malý Vojtěch 1976
SRTG Strupčice
5km + 20 překážek
M2
31.10.2016
30.10.2016 Bartoš Vladimír 1975
SRTG Strupčice
5km + 20 překážek
M2
31.10.2016
30.10.2016 Potrebuješ Jan 1966
SRTG Strupčice
5km + 20 překážek
M2
31.10.2016
30.10.2016 Pomahač Tomáš 1980
SRTG Strupčice
5km + 20 překážek
M
31.10.2016
30.10.2016 Řehoř Zdeněk 1978
SRTG Strupčice
5km + 20 překážek
M
31.10.2016
30.10.2016 Slavík Tomáš + Alena Čermáková 1987
Rokytka
5km + 20 překážek
MIX
31.10.2016
30.10.2016 Dvořák Vojtěch 1992
5km + 20 překážek
M
31.10.2016
30.10.2016 Schröpfer Martin 1993
Tantrum Monstra
5km + 20 překážek
M
31.10.2016
29.10.2016 Mašatová Ingrid 1971
Rokytka
5km + 20 překážek
Z2
31.10.2016
29.10.2016 Kutík Jaroslav 1984
Tvrdý játra
5km + 20 překážek
M
31.10.2016
29.10.2016 Hůrková Kristýna + Martin Turek 1986
extreme team Kolín
5km + 20 překážek
MIX
1.11.2016
29.10.2016 Dvořák Martin 1985
Tvrdý játra
5km + 20 překážek
M
2.11.2016
29.10.2016 Sokol Jaroslav 1987
Čtveráci
5km + 20 překážek
M
31.10.2016
29.10.2016 Dvořák David 1983
Tvrdý játra
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
28.10.2016 Velecky Jan 1979
Medvědi
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
28.10.2016 Tilgner Jakub 1990
Cheerleaders
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
28.10.2016 Tilgner Michal 1992
Cheerleaders
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
28.10.2016 Doležalová Hana 1993
Cheerleaders
5km + 20 překážek
Z
1.11.2016
28.10.2016 Heneberková Aneta 1995
Cheerleaders
5km + 20 překážek
Z
1.11.2016
28.10.2016 Roch Matěj 1992
Cheerleaders
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
28.10.2016 Tyksa Daniel 1991
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
28.10.2016 Černý Martin 2000
5km + 20 překážek
JM
1.11.2016
28.10.2016 Pávek Petr + Jana Dohnalová 1985
5km + 20 překážek
MIX
3.11.2016
28.10.2016 Polívka Jaroslav 1982
Legendy
5km + 20 překážek
M
31.10.2016
28.10.2016 Chorazyova Lucie + Tomáš Pešek 1977
5km + 20 překážek
MIX
1.11.2016
28.10.2016 Svoboda David 1985
HC Devro
5km + 20 překážek
M
31.10.2016
28.10.2016 Kučera Lukáš 1992
Alfasquadra team
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
27.10.2016 Pavlíček Jiří 1989
Zoufalci
5km + 20 překážek
M
2.11.2016
27.10.2016 Kovaříková Petra + Jan Fridrich 1987
Legendy
5km + 20 překážek
MIX
1.11.2016
27.10.2016 Ráliš Michael 1990
Zoufalci
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
27.10.2016 Samek Pavel 1977
Zoufalci
5km + 20 překážek
M2
3.11.2016
27.10.2016 Podrabský Jan 1988
Legendy
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
27.10.2016 Vocetková Miroslava 1993
Legendy
5km + 20 překážek
Z
1.11.2016
27.10.2016 Hladík Miroslav 1991
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
27.10.2016 Richter Jirka 1981
Legendy
5km + 20 překážek
M
31.10.2016
27.10.2016 Neumanová Iveta 1987
Predátoři nekecaj!
5km + 20 překážek
Z
31.10.2016
27.10.2016 Šír Jan 1987
HC Devro
5km + 20 překážek
M
31.10.2016
27.10.2016 Hlaváč Jan + Marcela Nováková 1981
Total Vital
5km + 20 překážek
MIX
31.10.2016
27.10.2016 Lukeš Vladimír 1977
HC Devro
5km + 20 překážek
M2
1.11.2016
27.10.2016 Málek Patrik 1992
Zoufalci
5km + 20 překážek
M
2.11.2016
27.10.2016 Třísková Michaela 1994
Zoufalci
5km + 20 překážek
Z
4.11.2016
27.10.2016 Neméth Josef 1991
5km + 20 překážek
M
31.10.2016
27.10.2016 Horák Matěj 1991
SRTG Pardubice
5km + 20 překážek
M
31.10.2016
27.10.2016 Němcová Lenka 1973
Zoufalci
5km + 20 překážek
Z2
27.10.2016
27.10.2016 Kunik Jiri + Nikol Kunikova 1978
5km + 20 překážek
MIX
31.10.2016
27.10.2016 Košťálová Lucie 1994
Zoufalci
5km + 20 překážek
Z
1.11.2016
27.10.2016 Rudková Kristýna 1997
Legendy
5km + 20 překážek
Z
6.11.2016
27.10.2016 Prokůpek Jan + Andrea Šedivá 1993
Pupíci
5km + 20 překážek
MIX
3.11.2016
27.10.2016 Suchá Marie 1984
Zoufalci
5km + 20 překážek
Z
31.10.2016
27.10.2016 Košťálová Kateřina 1967
Zoufalci
5km + 20 překážek
Z2
1.11.2016
27.10.2016 Máslo Jiří 1986
HC Devro
5km + 20 překážek
M
3.11.2016
27.10.2016 Panenka Michal 1986
Zoufalci
5km + 20 překážek
M
31.10.2016
27.10.2016 Němcová Tereza 2001
Zoufalci
5km + 20 překážek
JZ
1.11.2016
27.10.2016 Rott Pavel + Eva Zálešáková 1977
Total Vital
5km + 20 překážek
MIX
1.11.2016
27.10.2016 Náhlík Jan + Kateřina Vysloužilová 1981
Total Vital
5km + 20 překážek
MIX
31.10.2016
27.10.2016 Catalanotti Wilfried 1976
BARBARIAN EXTREME TEAM
5km + 20 překážek
M2
31.10.2016
27.10.2016 Kroužek Jan 1976
Total Vital
5km + 20 překážek
M2
31.10.2016
27.10.2016 Cimfe Martin 1985
Radiators
5km + 20 překážek
M
4.11.2016
27.10.2016 Martinková Kateřina + Antonín Volenec 1987
WILD Team
5km + 20 překážek
MIX
2.11.2016
27.10.2016 Jána Jaroslav 1985
Radiators
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
27.10.2016 Babák Josef 1992
Tantrum Monstra
5km + 20 překážek
M
27.10.2016
27.10.2016 Haufer Pavel 1977
Radiators
5km + 20 překážek
M2
31.10.2016
27.10.2016 Tran Tomáš 1985
Radiators
5km + 20 překážek
M
31.10.2016
27.10.2016 Borecká Věra 1987
Zoufalci
5km + 20 překážek
Z
31.10.2016
27.10.2016 Hašek Rostislav 1991
HC Devro
5km + 20 překážek
M
31.10.2016
27.10.2016 Vondrouš Martin 1991
Zoufalci
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
27.10.2016 Povejšil Pavel 1982
Legendy
5km + 20 překážek
M
31.10.2016
27.10.2016 Finke Kateřina + Jan Skořepa 1993
5km + 20 překážek
MIX
1.11.2016
27.10.2016 VITOUŠOVÁ OLGA 1980
5km + 20 překážek
Z
31.10.2016
27.10.2016 Mrázková Veronika 1984
5km + 20 překážek
Z
31.10.2016
27.10.2016 Bálik Štefan 1983
Hraj Na tie nožky
5km + 20 překážek
M
31.10.2016
27.10.2016 Polčan Štefan 1975
Incore fitness team
5km + 20 překážek
M2
31.10.2016
27.10.2016 Kubišta Miroslav 1984
Incore fitness team
5km + 20 překážek
M
31.10.2016
26.10.2016 Eszenyi Jindřich 1987
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
26.10.2016 konecny vaclav + Lucie Kotasova 1977
Plazovi povaleci
5km + 20 překážek
MIX
31.10.2016
26.10.2016 Růžek Ondřej 1987
Karabiny v keckách
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
26.10.2016 Cmundová Klára 1992
SOS- skupina odvážných slečen
5km + 20 překážek
Z
2.11.2016
26.10.2016 Štorkánová Lenka 1986
Karabiny v keckách
5km + 20 překážek
Z
2.11.2016
26.10.2016 Štorkánová Hanka 1990
5km + 20 překážek
Z
2.11.2016
26.10.2016 Ježková Brigita + Michael Ježek 1993
hedgehog
5km + 20 překážek
MIX
1.11.2016
26.10.2016 Roubal Tomáš 1982
Rytíři Kladno
5km + 20 překážek
M
27.10.2016
26.10.2016 Kugler Tomáš 1982
Rytíři Kladno
5km + 20 překážek
M
27.10.2016
26.10.2016 Vrána František 1977
5km + 20 překážek
M2
27.10.2016
26.10.2016 Petrides Oldřich 1980
TRIUMPHALIS
5km + 20 překážek
M
31.10.2016
26.10.2016 Vojtíšek Filip + Zikánová 1986
TRIUMPHALIS
5km + 20 překážek
MIX
27.10.2016
26.10.2016 Budín Pavel 1993
5km + 20 překážek
M
27.10.2016
25.10.2016 Zapadlo Jiří 1993
5km + 20 překážek
M
27.10.2016
25.10.2016 Mazura Martin 1990
Winter star
5km + 20 překážek
M
27.10.2016
25.10.2016 Mazura Petr 1958
Winter star
5km + 20 překážek
M2
27.10.2016
25.10.2016 Paleček Lukáš 1994
Ravers
5km + 20 překážek
M
31.10.2016
25.10.2016 Mazura Andrej 1980
Winter star
5km + 20 překážek
M
27.10.2016
25.10.2016 Körner Jaroslav 1988
Ravers
5km + 20 překážek
M
27.10.2016
25.10.2016 Koffer Lukáš 1989
Ravers
5km + 20 překážek
M
31.10.2016
25.10.2016 Kulvajtová Markéta + Marek Kulvajt 1986
Kabrňáci
5km + 20 překážek
MIX
27.10.2016
25.10.2016 Hladíková Martina + Jiří Zeithaml 1990
Kabrňáci
5km + 20 překážek
MIX
27.10.2016
25.10.2016 Veconová Kateřina 1985
5km + 20 překážek
Z
27.10.2016
25.10.2016 Svoboda Marek 1988
5km + 20 překážek
M
27.10.2016
25.10.2016 Dvořáková Markéta + Petr Pech 1992
5km + 20 překážek
MIX
27.10.2016
25.10.2016 Kumpoštová Martina + Daniel Šín 1995
5km + 20 překážek
MIX
1.11.2016
24.10.2016 Kundisová Lívia 1989
EXTRA Brno
5km + 20 překážek
Z
27.10.2016
24.10.2016 Lev Tomáš 1989
Spolek Borek
5km + 20 překážek
M
27.10.2016
24.10.2016 Plešner Michal + Ollie Roučková 1980
MPplast Elite Team
5km + 20 překážek
MIX
25.10.2016
24.10.2016 Ditrich Martin 1980
One woman show
5km + 20 překážek
M
27.10.2016
24.10.2016 Kočí Michaela 1993
One woman show
5km + 20 překážek
Z
25.10.2016
24.10.2016 Pernica Marek 1984
One woman show
5km + 20 překážek
M
25.10.2016
24.10.2016 Pošvová Iveta + Radek Letáček 1985
TRIUMPHALIS
5km + 20 překážek
MIX
27.10.2016
24.10.2016 Hájek Tomáš + Michaela Lesáková 1985
J.Elita
5km + 20 překážek
MIX
25.10.2016
24.10.2016 Kuncl Martin + Korina Šlogar 1985
J.Elita
5km + 20 překážek
MIX
25.10.2016
24.10.2016 Skala Petr + Markéta Zahálková 1985
J.Elita
5km + 20 překážek
MIX
25.10.2016
24.10.2016 Frei Martin 1978
5km + 20 překážek
M
1.11.2016
24.10.2016 Kubík Petr 1966
SRTG Choceň
5km + 20 překážek
M2
25.10.2016
24.10.2016 Stary Ondrej 1981
5km + 20 překážek
M
25.10.2016
23.10.2016 Nykodým Jakub + Blanka Fléglová 1988
5km + 20 překážek
MIX
25.10.2016
23.10.2016 Němec Petr 1981
5km + 20 překážek
M
25.10.2016
23.10.2016 Věrný Zbyněk 1982
5km + 20 překážek
M
25.10.2016
23.10.2016 Kozák Milan + Soňa Vacková 1991
5km + 20 překážek
MIX
24.10.2016
23.10.2016 Kábrt Tomáš 1994
5km + 20 překážek
M
25.10.2016
22.10.2016 Militký Jan 1983
5km + 20 překážek
M
25.10.2016
22.10.2016 Jaroš Josef 1982
5km + 20 překážek
M
25.10.2016
22.10.2016 Koutská Kateřina 1993
Nikamnepospěchové
5km + 20 překážek
Z
31.10.2016
22.10.2016 Šerá Dana 1984
NIKAMNEPOSPĚCHOVÉ
5km + 20 překážek
Z
25.10.2016
22.10.2016 Baladová Barbora 1986
NIKAMNEPOSPĚCHOVÉ
5km + 20 překážek
Z
25.10.2016
22.10.2016 Zourek Marek 1974
5km + 20 překážek
M2
25.10.2016
22.10.2016 Ryšavý David 1981
NIKAMNEPOSPĚCHOVÉ
5km + 20 překážek
M
25.10.2016
22.10.2016 Kubečková Jana + Milan Kubeček 1980
5km + 20 překážek
MIX
25.10.2016
22.10.2016 Solil Stanislav 1958
SpolekBorek
5km + 20 překážek
M2
1.11.2016
21.10.2016 Černý Jakub 1993
Tantrum Monstra
5km + 20 překážek
M
25.10.2016
21.10.2016 Esentierová Kateřina 1989
5km + 20 překážek
Z
25.10.2016
21.10.2016 Tuček David 1973
SRTG HK
5km + 20 překážek
M2
25.10.2016
20.10.2016 Rouspetr David 1988
Sunny Gang Plzeň
5km + 20 překážek
M
21.10.2016
20.10.2016 Janáček Zdeněk 1987
Sunny Gang Plzeň
5km + 20 překážek
M
21.10.2016
20.10.2016 Řeřicha Jan 1988
Sunny Gang Plzeň
5km + 20 překážek
M
21.10.2016
20.10.2016 Krejčí Pavel 1983
Sunny Gang Plzeň
5km + 20 překážek
M
21.10.2016
20.10.2016 Fryček Jan 1989
Sunny Gang Plzeň
5km + 20 překážek
M
21.10.2016
20.10.2016 Čáp Martin 1985
5km + 20 překážek
M
21.10.2016
20.10.2016 Dolívka Martin 1986
Sunny Gang Plzeň
5km + 20 překážek
M
21.10.2016
20.10.2016 Kudlič Josef 1989
Sunny Gang Plzeň
5km + 20 překážek
M
21.10.2016
20.10.2016 Dvořák Libor 1974
TRIUMPHALIS
5km + 20 překážek
M2
25.10.2016
20.10.2016 Leško Daniel 1983
Divočáci Lú
5km + 20 překážek
M
21.10.2016
20.10.2016 Pavlík Ondřej 1983
SDH Chlumětín
5km + 20 překážek
M
27.10.2016
20.10.2016 Myška Petr 1978
SDH Chlumětín
5km + 20 překážek
M
21.10.2016
20.10.2016 Ryšavý Milan 1977
SDH Chlumětín
5km + 20 překážek
M2
25.10.2016
20.10.2016 Haňáček Martin 1988
5km + 20 překážek
M
20.10.2016
20.10.2016 Votoček Martin 1987
porazim Havlenu, ale basičku si vypijem spolu
5km + 20 překážek
M
21.10.2016
19.10.2016 Semecky Martin 1987
5km + 20 překážek
M
19.10.2016
19.10.2016 Vacková Eliška 1988
Princezny
5km + 20 překážek
Z
19.10.2016
19.10.2016 Šedivá Petra 1988
Princezny
5km + 20 překážek
Z
25.10.2016
19.10.2016 Vondráček Zdeněk 1987
Princezny
5km + 20 překážek
M
20.10.2016
19.10.2016 Dědek Tomáš 1988
5km + 20 překážek
M
25.10.2016
19.10.2016 Dědková Lenka 1968
5km + 20 překážek
Z2
20.10.2016
19.10.2016 Peterová Věra 1975
raketa z Vilantic
5km + 20 překážek
Z2
25.10.2016
18.10.2016 Mladek Slavomir 1991
ABUS PŘELOUČ
5km + 20 překážek
M
20.10.2016
18.10.2016 Soudek Adam 1997
FAT
5km + 20 překážek
M
25.10.2016
18.10.2016 Smetana Tomáš 1992
TK
5km + 20 překážek
M
19.10.2016
18.10.2016 Soudek Filip 1992
FAT
5km + 20 překážek
M
20.10.2016
18.10.2016 Urbánek Jan 1974
5km + 20 překážek
M2
20.10.2016
18.10.2016 Havelka Ondřej 1999
Al-kulajda
5km + 20 překážek
M
25.10.2016
18.10.2016 Šváb Jakub 2000
Al-kulajda
5km + 20 překážek
JM
25.10.2016
18.10.2016 Šála Bohuslav 1990
SK Samuraj Domažlice
5km + 20 překážek
M
19.10.2016
18.10.2016 Janovská Tereza 1990
iSport
5km + 20 překážek
Z
18.10.2016
18.10.2016 Čubova Míla 1976
5km + 20 překážek
Z2
20.10.2016
18.10.2016 Zídková Jiřina 1986
5km + 20 překážek
Z
19.10.2016
18.10.2016 Liška Jan 1975
5km + 20 překážek
M2
25.10.2016
18.10.2016 Kupka Pavel 1967
5km + 20 překážek
M2
25.10.2016
17.10.2016 Glauschová Tereza 1997
5km + 20 překážek
Z
21.10.2016
17.10.2016 Bayer Richard Georg 1985
5km + 20 překážek
M
21.10.2016
17.10.2016 Halbich Česlav 1989
Hulk
5km + 20 překážek
M
18.10.2016
17.10.2016 Beneš Ladislav 1989
ABUS Přelouč
5km + 20 překážek
M
18.10.2016
17.10.2016 Lebeda Robert 1993
TUZE projekt
5km + 20 překážek
M
20.10.2016
17.10.2016 Rosa Petr 1994
PARTY - TEAM
5km + 20 překážek
M
25.10.2016
17.10.2016 Jakša Ladislav + Helena Polaková 1985
Zadní voj
5km + 20 překážek
MIX
18.10.2016
17.10.2016 Louženský Ladislav 1992
Zadní voj
5km + 20 překážek
M
25.10.2016
17.10.2016 Vlastník Lukáš 1985
Zadní voj
5km + 20 překážek
M
18.10.2016
17.10.2016 Prát Jaroslav 1988
5km + 20 překážek
M
18.10.2016
17.10.2016 Danihelka Tomáš 1988
ABUS Přelouč
5km + 20 překážek
M
25.10.2016
17.10.2016 Kubelka Václav 1987
Hulk
5km + 20 překážek
M
18.10.2016
17.10.2016 Pícha Aleš 1986
Teensy-Weensy
5km + 20 překážek
MIX
25.10.2016
16.10.2016 Usler Tomáš 2000
5km + 20 překážek
JM
20.10.2016
16.10.2016 Vrba Jan + Regina Vrbová 1986
Vrbáci
5km + 20 překážek
MIX
17.10.2016
16.10.2016 Hladík Radim 1999
Už nemůžeš? Tak přidej!
5km + 20 překážek
M
25.10.2016
16.10.2016 Kovářová Veronika 1997
Už nemůžeš? Tak přidej!
5km + 20 překážek
Z
18.10.2016
16.10.2016 Hladík Stanislav 1995
Už nemůžeš? Tak přidej!
5km + 20 překážek
M
25.10.2016
16.10.2016 Šipla Miroslav 2000
5km + 20 překážek
JM
20.10.2016
16.10.2016 Zelinka Jiří 1974
5km + 20 překážek
M2
18.10.2016
16.10.2016 Tichý Petr 1998
5km + 20 překážek
M
19.10.2016
16.10.2016 Kutner Vojtěch 1999
5km + 20 překážek
M
19.10.2016
16.10.2016 Zelinka Martin 1999
5km + 20 překážek
M
19.10.2016
15.10.2016 Čavoš Viktor 1993
Nejde jenom chcíplá koza !!!!
5km + 20 překážek
M
16.10.2016
15.10.2016 Kolečkář Martin + Kristina Gulenko 1974
Nejde jenom chcíplá koza!!!!
5km + 20 překážek
MIX
18.10.2016
15.10.2016 Rosová Jitka 1987
Nejde jenom chcíplá koza!!!!
5km + 20 překážek
Z
19.10.2016
15.10.2016 Krmenčík Jan 1988
Nejde jenom chcíplá koza!!!!
5km + 20 překážek
M
17.10.2016
15.10.2016 Ondrášek Jan 1983
Nejde jenom chcíplá koza!!!!
5km + 20 překážek
M
18.10.2016
15.10.2016 Skalková Kateřina + Adam Hruška 1996
5km + 20 překážek
MIX
18.10.2016
15.10.2016 Hnojil Martin + Nikola Hnojilová 1999
5km + 20 překážek
MIX
17.10.2016
15.10.2016 Hruška Adam 1996
5km + 20 překážek
M
25.10.2016
15.10.2016 Brychta Pavel 1980
S.T.A.R. Labs
5km + 20 překážek
M
16.10.2016
15.10.2016 Škvařilová Radka 1991
5km + 20 překážek
Z
16.10.2016
15.10.2016 Brychta Vlastimil 1982
EXTRA Brno
5km + 20 překážek
M
16.10.2016
14.10.2016 Baránková Šárka 1973
Postradatelní
5km + 20 překážek
Z2
20.10.2016
14.10.2016 Slavkovský Milan + Hana Trachtulcová 1976
5km + 20 překážek
MIX
17.10.2016
14.10.2016 Svobodová Mirka 1987
Tomi & Miri
5km + 20 překážek
Z
16.10.2016
14.10.2016 Kosina Tomáš 1991
5km + 20 překážek
M
17.10.2016
14.10.2016 Farkašová Markéta 1978
postradatelní
5km + 20 překážek
Z
19.10.2016
14.10.2016 klesová jana 1984
BKV-Postradatelní
5km + 20 překážek
Z
18.10.2016
14.10.2016 Malík Michal 1984
POSTRADATELNÍ
5km + 20 překážek
M
18.10.2016
14.10.2016 Smazal Jakub 1997
POSTRADATELNÍ
5km + 20 překážek
M
17.10.2016
14.10.2016 Brabec Pavel 1980
POSTRADATELNÍ
5km + 20 překážek
M
18.10.2016
14.10.2016 Wacker Lukáš 1987
POSTRADATELNÍ
5km + 20 překážek
M
18.10.2016
14.10.2016 Drábek Lukáš 1995
POSTRADATELNÍ
5km + 20 překážek
M
18.10.2016
14.10.2016 Germanová Anastázie 1993
POSTRADATELNÍ
5km + 20 překážek
Z
19.10.2016
14.10.2016 Kotyk Zdeněk 1990
SRTG Choceň
5km + 20 překážek
M
17.10.2016
14.10.2016 Černá Jana 1974
BKV - POSTRADATELNI
5km + 20 překážek
Z2
17.10.2016
14.10.2016 Prokopec Karel 1987
5km + 20 překážek
M
19.10.2016
14.10.2016 Solil Pavel 1983
Spolek Borek
5km + 20 překážek
M
17.10.2016
14.10.2016 Vágnerová Kateřina 1989
Spolek Borek
5km + 20 překážek
Z
17.10.2016
14.10.2016 Vomáčka Jakub 1993
Spolek Borek
5km + 20 překážek
M
17.10.2016
14.10.2016 Menzelová Věra 1960
Spolek Borek
5km + 20 překážek
Z2
17.10.2016
14.10.2016 Eflerová Nela 1993
Spolek Borek
5km + 20 překážek
Z
17.10.2016
14.10.2016 Heřmanová Veronika 1983
Spolek Borek
5km + 20 překážek
Z
17.10.2016
14.10.2016 Fričová Kateřina 1997
Spolek Borek
5km + 20 překážek
Z
17.10.2016
14.10.2016 Csámpai Jiří 1997
Spolek Borek
5km + 20 překážek
M
17.10.2016
14.10.2016 Lízner Jiří 1987
Spolek Borek
5km + 20 překážek
M
17.10.2016
14.10.2016 Ortova Tereza 1994
Spolek Borek
5km + 20 překážek
Z
17.10.2016
14.10.2016 Holubová Pavla 1994
Spolek Borek
5km + 20 překážek
Z
17.10.2016
14.10.2016 Tříska Standa 1975
SVVAT
5km + 20 překážek
M2
14.10.2016
14.10.2016 Třísková Jana 1976
SVVAT
5km + 20 překážek
Z2
14.10.2016
14.10.2016 Kastnerová Kristýna 1985
BKV - Postradatelní
5km + 20 překážek
Z
18.10.2016
14.10.2016 Neshyba Patrik 1990
SPONGEBOB AND PATRICK
5km + 20 překážek
M
17.10.2016
13.10.2016 Brzobohatý Tomáš 1982
Zabijáci
5km + 20 překážek
M
14.10.2016
13.10.2016 Žáček Miloslav 1981
Zabijáci
5km + 20 překážek
M
14.10.2016
13.10.2016 Novak Pavel 1977
Zabijáci
5km + 20 překážek
M2
14.10.2016
13.10.2016 Toporcer Vojtěch + Jan Eckstein 2000
zabijáci
5km + 20 překážek
JM
19.10.2016
13.10.2016 Eckstein Jan + Vojtěch Toporcer 2000
Zabijáci
5km + 20 překážek
JM
19.10.2016
13.10.2016 Holada Martin 1985
Dubská (j)elita
5km + 20 překážek
M
14.10.2016
13.10.2016 Švorčík Dominik 1995
5km + 20 překážek
M
18.10.2016
13.10.2016 Guzanič Martin 1982
Dubská (j)elita
5km + 20 překážek
M
14.10.2016
13.10.2016 Horák Zdeněk 1976
5km + 20 překážek
M2
17.10.2016
13.10.2016 Sádovský Jan 1986
5km + 20 překážek
M
17.10.2016
13.10.2016 Studený Jakub 1990
Zabijáci
5km + 20 překážek
M
17.10.2016
13.10.2016 Franko Jan + Kateřina Žáčiková 1983
SRTG Litvínov
5km + 20 překážek
MIX
14.10.2016
13.10.2016 Kašparová Lenka 1991
5km + 20 překážek
Z
19.10.2016
13.10.2016 Václavek Petr 1994
5km + 20 překážek
M
14.10.2016
13.10.2016 Bláhovec Jiří 1992
5km + 20 překážek
M
18.10.2016
13.10.2016 Sekyra Michal 1992
5km + 20 překážek
M
14.10.2016
13.10.2016 Lampárková Pavlína + Ivan Chalupník 1995
5km + 20 překážek
MIX
14.10.2016
13.10.2016 Kurek Pavel 1988
Boboteam
5km + 20 překážek
M
21.10.2016
13.10.2016 Jusupova Oksana 1989
Boboteam
5km + 20 překážek
Z
14.10.2016
13.10.2016 Škoch Jan 1978
Boboteam
5km + 20 překážek
M
14.10.2016
13.10.2016 Rizner David + Lenka Koutná 1991
SRTG Blansko
5km + 20 překážek
MIX
13.10.2016
12.10.2016 Řezáč Jaroslav 1994
5km + 20 překážek
M
19.10.2016
12.10.2016 Markulček Petr 1998
Crazy Runners
5km + 20 překážek
M
19.10.2016
12.10.2016 Juhászová Terezie 1998
Crazy Runners
5km + 20 překážek
Z
19.10.2016
12.10.2016 Kopicova Karolina 1985
Za hezčí zadeček
5km + 20 překážek
Z
18.10.2016
12.10.2016 Kořánová Marketa 1989
Za hezčí zadeček
5km + 20 překážek
Z
18.10.2016
12.10.2016 Hisem Miroslav 1983
5km + 20 překážek
M
13.10.2016
12.10.2016 Komůrka Milan + Markéta Komůrková 1989
Mladí, krásní a inteligentní
5km + 20 překážek
MIX
13.10.2016
12.10.2016 Vaněk Aleš 1978
Angry Wolves
5km + 20 překážek
M
17.10.2016
12.10.2016 Hegar Ladislav 2000
Angry Wolves
5km + 20 překážek
JM
18.10.2016
12.10.2016 Hanousková Veronika + Václav Palička 1994
5km + 20 překážek
MIX
13.10.2016
12.10.2016 Hampejsová Martina 1990
New Roll Runners
5km + 20 překážek
Z
12.10.2016
11.10.2016 Kovárnová Martina 1981
5km + 20 překážek
Z
12.10.2016
11.10.2016 Melíšková Blanka 1985
Padesátdevítka
5km + 20 překážek
MIX
18.10.2016
11.10.2016 Behenský Jan 1991
5km + 20 překážek
M
11.10.2016
10.10.2016 Vaníčková Jana 1987
5km + 20 překážek
Z
20.10.2016
10.10.2016 Horochovský Ivan 2000
Hroši
5km + 20 překážek
JM
17.10.2016
10.10.2016 Dundálek Tomáš 1981
Crazy Runners
5km + 20 překážek
M
12.10.2016
10.10.2016 Krumpholcová Petra 1988
Crazy Runners
5km + 20 překážek
Z
11.10.2016
10.10.2016 Tököly Tomáš 1986
Crazy Runners
5km + 20 překážek
M
11.10.2016
10.10.2016 Pazderková Monika 1980
Crazy Runners
5km + 20 překážek
Z
11.10.2016
10.10.2016 kubát Petr 1973
Crazy Runners
5km + 20 překážek
M2
13.10.2016
10.10.2016 Schilková Alexandra 1981
Crazy Runners
5km + 20 překážek
Z
13.10.2016
10.10.2016 Jurečka Tomáš 1990
Crazy Runners
5km + 20 překážek
M
12.10.2016
10.10.2016 Haman Vojtěch 1990
Smidaráci
5km + 20 překážek
M
12.10.2016
10.10.2016 Gerža Michal 1988
Crazy Runners
5km + 20 překážek
M
13.10.2016
10.10.2016 Gerža David 1991
Crazy Runners
5km + 20 překážek
M
13.10.2016
10.10.2016 Chmelařová Dana 1993
Crazy Runners
5km + 20 překážek
Z
11.10.2016
10.10.2016 Kratochvila Jan 1996
Crazy Runners
5km + 20 překážek
M
17.10.2016
10.10.2016 Gerhátová Petra 1998
Crazy Runners
5km + 20 překážek
Z
17.10.2016
10.10.2016 Menšíková Lenka 1983
Crazy Runners
5km + 20 překážek
Z
11.10.2016
10.10.2016 Mackovik Michal 1990
Crazy Runners
5km + 20 překážek
M
17.10.2016
10.10.2016 Králová Andrea 1988
Crazy Runners
5km + 20 překážek
Z
12.10.2016
10.10.2016 Křížová Jana 1986
Crazy Runners
5km + 20 překážek
Z
13.10.2016
10.10.2016 Buchtela Jiří 1991
Crazy Runners
5km + 20 překážek
M
12.10.2016
10.10.2016 Kolečář Lukáš 1989
Crazy Runners
5km + 20 překážek
M
14.10.2016
10.10.2016 Ministrová Kamila 1992
Crazy Runners
5km + 20 překážek
Z
11.10.2016
10.10.2016 Šerá Veronika 1982
Bojovnice
5km + 20 překážek
Z
10.10.2016
10.10.2016 Hack Robin 1984
Těstoviny
5km + 20 překážek
M
10.10.2016
9.10.2016 Zelinka Ales 1981
5km + 20 překážek
M
11.10.2016
9.10.2016 Sládek Jakub 1993
5km + 20 překážek
M
9.10.2016
8.10.2016 Borusík Radek 1991
5km + 20 překážek
M
11.10.2016
8.10.2016 Škraněk Jiří 1982
5km + 20 překážek
M
11.10.2016
8.10.2016 Šnýdr Radim + Markéta Součková Lipovská 1986
5km + 20 překážek
MIX
11.10.2016
8.10.2016 Vinař Aleš 1996
5km + 20 překážek
M
11.10.2016
7.10.2016 Jonáš Marek 1992
SPONGEBOB AND PATRICK
5km + 20 překážek
M
12.10.2016
7.10.2016 Nováková Eliška + Tomáš Jelínek 1991
5km + 20 překážek
MIX
10.10.2016
6.10.2016 Bozděch Jiří + Jesika Jančová 1988
5km + 20 překážek
MIX
7.10.2016
6.10.2016 Voříšek Luděk 1982
Skorpion
5km + 20 překážek
M
12.10.2016
6.10.2016 Švec Richard 1998
5km + 20 překážek
M
7.10.2016
5.10.2016 Pavlíček Zdeněk 1987
SVVAT
5km + 20 překážek
M
6.10.2016
5.10.2016 Pavlikova Gabriela + Pavlik Jaroslav 1974
Zohan
5km + 20 překážek
MIX
14.10.2016
4.10.2016 Hofman Ondřej 1984
5km + 20 překážek
M
5.10.2016
4.10.2016 Vydra Tomáš 1999
5km + 20 překážek
M
11.10.2016
4.10.2016 Vydra Josef 1976
5km + 20 překážek
M2
11.10.2016
4.10.2016 Kadlček Miroslav 1983
MESGROUP
5km + 20 překážek
M
11.10.2016
4.10.2016 Dámen Roman 1990
5km + 20 překážek
M
7.10.2016
4.10.2016 Šmehlík Jakub 1993
MESGROUP
5km + 20 překážek
M
10.10.2016
4.10.2016 Mikulec Martin 1983
MESGROUP
5km + 20 překážek
M
10.10.2016
4.10.2016 Hodic David 1992
MESGROUP
5km + 20 překážek
M
10.10.2016
4.10.2016 Kohůt Stanislav 1991
MESGROUP
5km + 20 překážek
M
7.10.2016
4.10.2016 Šťastný Jan 1989
MESGROUP
5km + 20 překážek
M
6.10.2016
4.10.2016 Kolařík Marek 1981
MESGROUP
5km + 20 překážek
M
5.10.2016
4.10.2016 Štyks Petr 1985
Crosspowerfit
5km + 20 překážek
M
6.10.2016
3.10.2016 Tušer Michal 1982
5km + 20 překážek
M
4.10.2016
3.10.2016 Levý Štěpán 1982
5km + 20 překážek
M
3.10.2016
3.10.2016 Novák Tomáš 1999
5km + 20 překážek
M
3.10.2016
3.10.2016 Levý jan 1981
5km + 20 překážek
M
3.10.2016
3.10.2016 Bažilova Klára + Robert Kunc 1989
5km + 20 překážek
MIX
4.10.2016
2.10.2016 Horník Tomáš 1988
Chrobaci
5km + 20 překážek
M
11.10.2016
2.10.2016 Knap Vladimír 1980
chrobaci
5km + 20 překážek
M
11.10.2016
2.10.2016 Kiša Jan 1986
chrobaci
5km + 20 překážek
M
4.10.2016
2.10.2016 Zeman Jiří 1990
SK Černé plíce
5km + 20 překážek
M
5.10.2016
2.10.2016 Gazda Michal 1987
Šneci Team
5km + 20 překážek
M
11.10.2016
2.10.2016 Sadílek Martin 1987
chrobaci
5km + 20 překážek
M
7.10.2016
2.10.2016 Martinek Milan 1981
M+L
5km + 20 překážek
M
10.10.2016
1.10.2016 Stříteská Petra 1985
5km + 20 překážek
Z
3.10.2016
30.9.2016 Rumlová Andrea 1988
Tvrdý jádro
5km + 20 překážek
Z
5.10.2016
30.9.2016 Žalský Daniel 1981
Tvrdý jádro
5km + 20 překážek
M
5.10.2016
30.9.2016 Čápová Markéta 1984
Tvrdý jádro
5km + 20 překážek
Z
5.10.2016
30.9.2016 Ruml Petr 1979
Tvrdý jádro
5km + 20 překážek
M
5.10.2016
30.9.2016 Čáp David 1983
Tvrdý jádro
5km + 20 překážek
M
5.10.2016
30.9.2016 Macek Lukáš 1994
Military Experience
5km + 20 překážek
M
3.10.2016
30.9.2016 Bartoš Pavel 1988
5km + 20 překážek
M
6.10.2016
30.9.2016 Kulhánek Martin 1987
5km + 20 překážek
M
3.10.2016
30.9.2016 Wagmannová Kateřina + Pavel Hendrych 1979
5km + 20 překážek
MIX
3.10.2016
30.9.2016 Zikuda Petr + Petra Stříteská 1987
5km + 20 překážek
MIX
30.9.2016
30.9.2016 Panitz Erich 1985
SRTG Most
5km + 20 překážek
M
3.10.2016
29.9.2016 Kratochvíl Petr 2001
Polabáci
5km + 20 překážek
JM
7.10.2016
29.9.2016 Kvasnička Jakub 1990
Polabáci
5km + 20 překážek
M
3.10.2016
29.9.2016 Pastrňáková Aneta 1993
Pomalu, ale pěkně
5km + 20 překážek
Z
6.10.2016
29.9.2016 Hráský František 1991
Polabáci
5km + 20 překážek
M
6.10.2016
29.9.2016 Pažin Jaroslav 1986
Polabáci
5km + 20 překážek
M
4.10.2016
29.9.2016 Macková Karolína 1998
Polabáci
5km + 20 překážek
Z
7.10.2016
29.9.2016 Kusovský Ondřej 1991
Polabáci
5km + 20 překážek
M
3.10.2016
29.9.2016 Klicpera Václav 1986
Překonej sám sebe...
5km + 20 překážek
M
1.10.2016
29.9.2016 Hora Milan 1987
Alfasquadra team
5km + 20 překážek
M
3.10.2016
29.9.2016 Moravek Václav 1999
Alfasquadra team
5km + 20 překážek
M
7.10.2016
29.9.2016 Vondráček Martin 1985
5km + 20 překážek
M
30.9.2016
29.9.2016 Klos Petr 1985
5km + 20 překážek
M
30.9.2016
29.9.2016 Klosová Táňa 1990
5km + 20 překážek
Z
30.9.2016
29.9.2016 Pavlík Michal 1977
Jupko
5km + 20 překážek
M2
30.9.2016
29.9.2016 Brabec Martin 1986
Jupko
5km + 20 překážek
M
4.10.2016
29.9.2016 Jánský Petr 1968
5km + 20 překážek
M2
7.10.2016
28.9.2016 Točík Ondřej 1992
5km + 20 překážek
M
29.9.2016
28.9.2016 Matyášová Monika 1986
Valhalla gym
5km + 20 překážek
Z
3.10.2016
28.9.2016 Doseděl Jan 1990
Valhalla gym
5km + 20 překážek
M
4.10.2016
28.9.2016 Fišer Tom 1989
SRTG ČeskáTřebová
5km + 20 překážek
M
3.10.2016
28.9.2016 Pavliš Jéňa 1992
Valhalla gym
5km + 20 překážek
M
6.10.2016
28.9.2016 Bohuňková Lucie 1993
Valhalla gym
5km + 20 překážek
Z
4.10.2016
28.9.2016 Pavlišová Lucka 1990
Valhalla gym
5km + 20 překážek
Z
4.10.2016
28.9.2016 Šulc Martin 1982
3cp8d
5km + 20 překážek
M
30.9.2016
27.9.2016 Koleta Lukáš 1978
5km + 20 překážek
M
30.9.2016
27.9.2016 Kaňák Tomáš 1974
KOKA
5km + 20 překážek
M2
27.9.2016
27.9.2016 Novotný Pavel 1980
5km + 20 překážek
M
29.9.2016
27.9.2016 Silný Ondřej 1988
5km + 20 překážek
M
29.9.2016
27.9.2016 Dvořák Miroslav 1999
5km + 20 překážek
M
3.10.2016
27.9.2016 Pouzar Jakub 1999
5km + 20 překážek
M
3.10.2016
27.9.2016 Jeriová Lenka 1987
5km + 20 překážek
Z
29.9.2016
25.9.2016 Sládek Jaroslav 1972
5km + 20 překážek
M2
27.9.2016
25.9.2016 Šindler Matěj + Veronika Vytinová 1991
GLADIATORS Mix
5km + 20 překážek
MIX
26.9.2016
24.9.2016 Holeš Jakub 1994
Scorpion
5km + 20 překážek
M
27.9.2016
24.9.2016 Kluka Martin 1979
Scorpion
5km + 20 překážek
M
27.9.2016
24.9.2016 Podhorní Patrik 1982
Scorpion
5km + 20 překážek
M
27.9.2016
24.9.2016 Žáčková Soňa 1990
Armáda ČR
5km + 20 překážek
Z
29.9.2016
24.9.2016 Halická Michaela 1991
Armáda ČR
5km + 20 překážek
Z
26.9.2016
23.9.2016 Špruček Jan + Tereza Vacková 1991
5km + 20 překážek
MIX
26.9.2016
22.9.2016 Točík Libor 1991
5km + 20 překážek
M
23.9.2016
22.9.2016 Turner Lukáš 1997
5km + 20 překážek
M
23.9.2016
22.9.2016 ŠPAK Zdenda 1980
SPAK COFFEE LLC
5km + 20 překážek
M
23.9.2016
22.9.2016 Bohatý Martin 1980
5km + 20 překážek
M
30.9.2016
22.9.2016 Mázdrová Andrea + Štěpán Krejčí 1980
5km + 20 překážek
MIX
26.9.2016
21.9.2016 Vaníček Petr 1991
5km + 20 překážek
M
29.9.2016
21.9.2016 Moudrý David 2003
Moudrá pěchota
5km + 20 překážek
JM
29.9.2016
21.9.2016 Dráb Miroslav + Lucie Růžičková 1978
moudrá pěchota
5km + 20 překážek
MIX
29.9.2016
21.9.2016 Zdeňková Petra 1975
Vodnáři
5km + 20 překážek
Z2
23.9.2016
21.9.2016 Kučerová Tereza 1992
5km + 20 překážek
Z
22.9.2016
21.9.2016 Líman Petr + Lenka Treutnerová 1994
Red Dwarf Crew
5km + 20 překážek
MIX
21.9.2016
21.9.2016 Gajdoš Jan 1992
5km + 20 překážek
M
27.9.2016
21.9.2016 Kecina Tomáš 1978
Kondiční box TRUTNOV
5km + 20 překážek
M
29.9.2016
21.9.2016 Vytřísal Václav 1990
5km + 20 překážek
M
22.9.2016
21.9.2016 Křížka Michal 1977
SVVAT
5km + 20 překážek
M2
22.9.2016
21.9.2016 Kubec Filip 1999
5km + 20 překážek
M
22.9.2016
21.9.2016 Johnová Kamila + David Brožek 1989
5km + 20 překážek
MIX
22.9.2016
21.9.2016 Biederman Michal 1985
shybuj.cz
5km + 20 překážek
M
23.9.2016
20.9.2016 Vagenknechtová Radka 2001
5km + 20 překážek
JZ
26.9.2016
20.9.2016 Neffe Andrea + Tomáš Vagenknecht 1975
TRIUMPHALIS
5km + 20 překážek
MIX
26.9.2016
20.9.2016 Petrová Gabriela 1988
5km + 20 překážek
Z
21.9.2016
20.9.2016 Petruchová Hana 1975
5km + 20 překážek
Z2
22.9.2016
20.9.2016 Mikolášek Petr 1982
5km + 20 překážek
M
27.9.2016
20.9.2016 Lerch Jakub 1984
5km + 20 překážek
M
27.9.2016
20.9.2016 Vojtíšek Tomáš 1977
Chrchla a spol.
5km + 20 překážek
M2
21.9.2016
20.9.2016 Cardová Alena 1988
Společný start se slečnou Drahorádovou (můj parťák do bahna)
5km + 20 překážek
Z
26.9.2016
20.9.2016 Drahorádová Klára 1990
Parťáci do bahna
5km + 20 překážek
Z
26.9.2016
20.9.2016 Hnízdilová Lenča + Michal Paradič 1986
Za hezčí zadeček
5km + 20 překážek
MIX
23.9.2016
20.9.2016 Kočí Monika 1982
LIONS CLUB JAROMĚŘ
5km + 20 překážek
Z
23.9.2016
20.9.2016 Melounová Nikola + Lukáš Lejsek 1990
UDHLaM
5km + 20 překážek
MIX
22.9.2016
20.9.2016 Trojan Aleš 1975
5km + 20 překážek
M2
21.9.2016
19.9.2016 Beníček Petr 1971
SRTG Zlín
5km + 20 překážek
M2
21.9.2016
19.9.2016 Haša Pavel 1989
5km + 20 překážek
M
21.9.2016
19.9.2016 Hráček Martin 1988
SVVAT
5km + 20 překážek
M
22.9.2016
19.9.2016 Lácha Martin 1992
5km + 20 překážek
M
20.9.2016
19.9.2016 HUBÁLEK David 1974
5km + 20 překážek
M2
21.9.2016
19.9.2016 Čermáková Veronika 1987
SRTG Praha
5km + 20 překážek
Z
23.9.2016
19.9.2016 Blatník Josef 1974
5km + 20 překážek
M2
26.9.2016
19.9.2016 Štrof Michal 1983
duo iuris
5km + 20 překážek
M
21.9.2016
19.9.2016 Mikeš Petr 1978
duo iuris
5km + 20 překážek
M
20.9.2016
18.9.2016 Hejda Václav 1974
5km + 20 překážek
M2
21.9.2016
18.9.2016 Čejka David 1999
Pár Pařmenů
5km + 20 překážek
M
24.9.2016
18.9.2016 Panchártek Miloš 1992
Drsný brzdičky
5km + 20 překážek
M
26.9.2016
18.9.2016 Vodička Lukáš 1993
Drsný brzdičky
5km + 20 překážek
M
21.9.2016
18.9.2016 Procházková Monika 1991
2haSance
5km + 20 překážek
Z
20.9.2016
18.9.2016 Kubasa Jiří + Leona Kubasová 1977
Maratonstav Úpice
5km + 20 překážek
MIX
19.9.2016
18.9.2016 Víšek Pavel 1976
Tři švagři
5km + 20 překážek
M2
21.9.2016
18.9.2016 Šmudla Radek 1975
Tři švagři
5km + 20 překážek
M2
23.9.2016
18.9.2016 Dvořáček Martin 1990
Maxáci
5km + 20 překážek
M
20.9.2016
18.9.2016 Kopecká Martina 1988
Šneci
5km + 20 překážek
Z
19.9.2016
18.9.2016 Kunčar Miroslav 2003
3koc
5km + 20 překážek
JM
26.9.2016
18.9.2016 Toscani Simona 1977
3 koc
5km + 20 překážek
Z2
27.9.2016
18.9.2016 Hégrová Šárka 1986
3 koc
5km + 20 překážek
Z
27.9.2016
18.9.2016 Kunčarová Alena 1972
3 koc
5km + 20 překážek
Z2
27.9.2016
17.9.2016 Krpatová Martina 1981
Prvňáci
5km + 20 překážek
Z
23.9.2016
17.9.2016 Kopecký Petr 1981
Altus Pons
5km + 20 překážek
M
26.9.2016
17.9.2016 Jakubec Dušan 1982
Wild Snails
5km + 20 překážek
M
21.9.2016
17.9.2016 Höfer Vojan 1988
Wild Snails
5km + 20 překážek
M
19.9.2016
17.9.2016 Šindler Matěj 1991
GLADIATORS
5km + 20 překážek
M
21.9.2016
17.9.2016 Vytinová Veronika 1992
GLADIATORS
5km + 20 překážek
Z
21.9.2016
17.9.2016 Kostovský Roman 1986
SVVAT
5km + 20 překážek
M
22.9.2016
16.9.2016 Nývltová Tereza 1995
TuKaBeL
5km + 20 překážek
Z
19.9.2016
16.9.2016 Lenfeld Miloslav 1990
TuKaBeL
5km + 20 překážek
M
19.9.2016
16.9.2016 Stehlík Libor 1986
SRTG Zlín
5km + 20 překážek
M
19.9.2016
16.9.2016 Coufal Lukáš 1999
5km + 20 překážek
M
20.9.2016
16.9.2016 Měrka Roman 1983
SRTG Zlín
5km + 20 překážek
M
19.9.2016
16.9.2016 Benešová Barbora 1992
Vlčí máky
5km + 20 překážek
Z
20.9.2016
16.9.2016 Kolomazník Ondřej 1998
Vlčí máky
5km + 20 překážek
M
23.9.2016
16.9.2016 Vrabec Jan 1991
Vlčí máky
5km + 20 překážek
M
20.9.2016
16.9.2016 Bígl Martin 1998
Vlčí máky
5km + 20 překážek
M
22.9.2016
16.9.2016 Žílová Alena 1981
SRTG Zlín
5km + 20 překážek
Z
19.9.2016
16.9.2016 Bujdáková Jana 1998
SRTG Zlín
5km + 20 překážek
Z
19.9.2016
16.9.2016 Moravec Michal + Žaneta Kosová 1993
SRTG Česká Třebová
5km + 20 překážek
MIX
20.9.2016
16.9.2016 Kašpar Marián 1981
5km + 20 překážek
M
22.9.2016
16.9.2016 Lička Tomáš 1982
5km + 20 překážek
M
19.9.2016
16.9.2016 Doležal Ondřej + Jana Škodová 1973
SRTG Hradec Králové
5km + 20 překážek
MIX
19.9.2016
16.9.2016 Horáček Josef 1974
5km + 20 překážek
M2
19.9.2016
16.9.2016 Witczaková Nikola 1988
5km + 20 překážek
Z
19.9.2016
16.9.2016 Linhart Marek 1990
5km + 20 překážek
M
21.9.2016
16.9.2016 Koupilová Martina 1991
5km + 20 překážek
Z
19.9.2016
16.9.2016 Cibulka Pavel 1977
SPORTVISIO
5km + 20 překážek
M2
16.9.2016
16.9.2016 Hönig Václav 1982
5km + 20 překážek
M
17.9.2016
15.9.2016 Zmitko Jan 1988
Hasiči Zdiby
5km + 20 překážek
M
22.9.2016
15.9.2016 Frýdl Michal 1999
5km + 20 překážek
M
19.9.2016
15.9.2016 Frýdl Miroslav 1964
5km + 20 překážek
M2
19.9.2016
15.9.2016 Heitl Antonín 1982
5km + 20 překážek
M
16.9.2016
15.9.2016 Hoffmann David 1986
5km + 20 překážek
M
20.9.2016
15.9.2016 Tichá Eva 1987
5km + 20 překážek
Z
21.9.2016
15.9.2016 Hampel Tomáš 1987
5km + 20 překážek
M
19.9.2016
15.9.2016 Zelený Štěpán 1984
5km + 20 překážek
M
21.9.2016
15.9.2016 starý roman + -Dominika Lamperová 1979
SVVAT
5km + 20 překážek
MIX
20.9.2016
15.9.2016 Doležal Lukáš 1987
Dragons HK
5km + 20 překážek
M
23.9.2016
15.9.2016 Syrový Jiří + Aneta Syrová 1990
DST
5km + 20 překážek
MIX
20.9.2016
15.9.2016 Hráček Antonín + Eva Desenská 1973
SVVAT
5km + 20 překážek
MIX
16.9.2016
14.9.2016 Miler Jaroslav 1985
Bahno mezi půlkama
5km + 20 překážek
M
15.9.2016
14.9.2016 Kočvara Luboš 1986
Bahno mezi půlkama
5km + 20 překážek
M
15.9.2016
14.9.2016 Halama David 1985
Bahno mezi půlkama
5km + 20 překážek
M
15.9.2016
14.9.2016 Mokrý Michal 1984
SRTG Hradec Králové
5km + 20 překážek
M
17.9.2016
14.9.2016 Vondra Martin 1978
Bahno mezi půlkama
5km + 20 překážek
M
15.9.2016
14.9.2016 Vondrová Radka 1977
Bahno mezi půlkama
5km + 20 překážek
Z2
15.9.2016
14.9.2016 Votrubec Tomáš 1984
Bahno mezi půlkama
5km + 20 překážek
M
15.9.2016
14.9.2016 Vondrová Michaela 1987
Bahno mezi půlkama
5km + 20 překážek
Z
15.9.2016
14.9.2016 václavková petra 1979
5km + 20 překážek
Z
21.9.2016
14.9.2016 Pavlík Jan 1986
Dragons HK
5km + 20 překážek
M
23.9.2016
14.9.2016 Svatoňová Petra 1969
Brave
5km + 20 překážek
Z2
19.9.2016
14.9.2016 Hálová Gabriela 1974
Brave
5km + 20 překážek
Z2
22.9.2016
14.9.2016 Pinkasová Edita 1974
Brave
5km + 20 překážek
Z2
16.9.2016
14.9.2016 Rennét Ondřej 1980
SRTG Hradec Králové
5km + 20 překážek
M
20.9.2016
14.9.2016 Binko Dominik 1997
TRIUMPHALIS
5km + 20 překážek
M
15.9.2016
14.9.2016 Meloun Radek 1986
5km + 20 překážek
M
15.9.2016
14.9.2016 Hamarova Petra 1985
5km + 20 překážek
Z
15.9.2016
14.9.2016 Valíček Jan 1991
5km + 20 překážek
M
14.9.2016
14.9.2016 Heitl Michal 1990
5km + 20 překážek
M
15.9.2016
14.9.2016 Hudousek Lukáš 1984
Traitors
5km + 20 překážek
M
20.9.2016
14.9.2016 Brixi Lukáš 1985
SRTG Hradec Králové
5km + 20 překážek
M
15.9.2016
14.9.2016 Pávová Gabriela + Radovan Páv 1975
Čápici
5km + 20 překážek
MIX
14.9.2016
14.9.2016 Rozínková Martina + Lukáš Říha 1978
All Pacino
5km + 20 překážek
MIX
19.9.2016
14.9.2016 Kratochvíl Miroslav + Eliška Jahůdková 1982
All Pacino
5km + 20 překážek
MIX
14.9.2016
14.9.2016 Chaloupka Radek + Romana Šormová 1991
5km + 20 překážek
MIX
16.9.2016
14.9.2016 Unger Jakub 1997
Dragons HK
5km + 20 překážek
M
19.9.2016
14.9.2016 Chaloupková Šárka + Jiří Hlava 1993
Atletická škola HK
5km + 20 překážek
MIX
14.9.2016
14.9.2016 Němeček Petr 1974
5km + 20 překážek
M2
16.9.2016
14.9.2016 Bílá Zdeňka 1999
SRTG Hradec Králové
5km + 20 překážek
Z
20.9.2016
13.9.2016 Šindler Radek 1986
5km + 20 překážek
M
14.9.2016
13.9.2016 Hubálek Lukáš 1992
SRTG Hradec Králové
5km + 20 překážek
M
16.9.2016
13.9.2016 Záhoř Michal + Tereza Jeníková 1986
Chaos
5km + 20 překážek
MIX
15.9.2016
13.9.2016 Bendl Petr + Petra Bendlová 1974
5km + 20 překážek
MIX
16.9.2016
13.9.2016 NÉMA Tibor 1964
TRIUMPHALIS
5km + 20 překážek
M2
14.9.2016
13.9.2016 Sonda Martin 1976
SVVAT
5km + 20 překážek
M2
15.9.2016
13.9.2016 Bílá Tereza 1992
SRTG Hradec Králové
5km + 20 překážek
Z
20.9.2016
13.9.2016 Vaněček Petr 1975
5km + 20 překážek
M2
19.9.2016
13.9.2016 Vaicova Nicole 1994
SRTG Hradec Králové
5km + 20 překážek
Z
19.9.2016
13.9.2016 Stěhule Dušan 1996
SRTG Hradec Králové
5km + 20 překážek
M
16.9.2016
13.9.2016 vlk jakub 1989
SRTG Hradec Králové
5km + 20 překážek
M
19.9.2016
13.9.2016 Pilařová Markéta 2004
D2
5km + 20 překážek
JZ
19.9.2016
13.9.2016 Pytela Radim 1985
Kooki Dirt
5km + 20 překážek
M
15.9.2016
13.9.2016 Dzurenda Ján 1989
Kooki Dirt
5km + 20 překážek
M
14.9.2016
13.9.2016 Vomáčka Martin 1990
Kooki Dirt
5km + 20 překážek
M
14.9.2016
13.9.2016 Šťastný Marek 1988
Kooki Dirt
5km + 20 překážek
M
19.9.2016
13.9.2016 Janošťák Ivan 1988
SRTG Hradec Králové
5km + 20 překážek
M
22.9.2016
13.9.2016 Macáková Kristýna 1992
SRTG Hradec Králové
5km + 20 překážek
Z
20.9.2016
13.9.2016 Mnukova Katerina + Adam ehl 1987
Chaos
5km + 20 překážek
MIX
14.9.2016
13.9.2016 Troppová Kateřina 1994
SRTG Hradec Králové
5km + 20 překážek
Z
16.9.2016
13.9.2016 Čermáková Petra + Martin Baldrych 1979
Glatt
5km + 20 překážek
MIX
15.9.2016
13.9.2016 Halamková Tereza 1988
SRTG Hradec Králové
5km + 20 překážek
Z
16.9.2016
13.9.2016 Šíblova Adéla 1982
Šíbl Fitness
5km + 20 překážek
MIX
20.9.2016
13.9.2016 Hofmeister Tomáš 1984
SRTG Hradec Králové
5km + 20 překážek
M
15.9.2016
13.9.2016 Rudolfová Jana 1971
BAK SEAL 6TEAM
5km + 20 překážek
Z2
19.9.2016
13.9.2016 Nouzová Eva + Vladimír Vojta 1991
Chaos
5km + 20 překážek
MIX
14.9.2016
13.9.2016 Vytina Jaromír 1970
SRTG Jablonec n.Nisou
5km + 20 překážek
M2
19.9.2016
13.9.2016 Bedlek Tomas 1975
VEGII
5km + 20 překážek
M2
15.9.2016
13.9.2016 Páv Michal + Veronika Hlavatá 1991
SVVAT
5km + 20 překážek
MIX
20.9.2016
13.9.2016 Kilian Patrik + Veronika Dorňáková 1985
5km + 20 překážek
MIX
14.9.2016
13.9.2016 Kloboučník Jan 1969
5km + 20 překážek
M2
16.9.2016
13.9.2016 Dvořák Oldřich 1969
Cakes by the Ocean
5km + 20 překážek
M2
16.9.2016
13.9.2016 Černý Lukáš 1995
5km + 20 překážek
M
13.9.2016
13.9.2016 Jaskiewicz Petr 1987
SK Černé plíce
5km + 20 překážek
M
14.9.2016
13.9.2016 Žitná Pavla 1986
SRTG Hradec Králové
5km + 20 překážek
Z
20.9.2016
13.9.2016 Slovák Petr 1976
Krakonošova pěchota
5km + 20 překážek
M2
22.9.2016
13.9.2016 Blehová Michaela 1988
SRTG Hradec Králové
5km + 20 překážek
Z
15.9.2016
13.9.2016 Urban Jaroslav 1984
PEPINA TEAM RUDNÍK
5km + 20 překážek
M
14.9.2016
13.9.2016 Maloch Aleš 1976
PEPINA TEAM RUDNÍK
5km + 20 překážek
M2
14.9.2016
13.9.2016 Bonczek Viktor 1989
SRTG
5km + 20 překážek
M
14.9.2016
13.9.2016 Sléha Marek 1991
SRTG Hradec Králové
5km + 20 překážek
M
17.9.2016
13.9.2016 Lžičař Roman 1986
SRTG Hradec Králové
5km + 20 překážek
M
15.9.2016
13.9.2016 Horáčková Tereza 1989
SRTG Hradec Králové
5km + 20 překážek
Z
15.9.2016
12.9.2016 Polák Michal 1980
5km + 20 překážek
M
14.9.2016
12.9.2016 Dvořáček Radek 1989
SVVAT
5km + 20 překážek
M
12.9.2016
12.9.2016 Cvejnová Lucie 1995
SRTG Pardubice
5km + 20 překážek
Z
16.9.2016
12.9.2016 Borovský Miroslav 1988
5km + 20 překážek
M
14.9.2016
12.9.2016 Karlová Martina + Tomáš Nepokoj 1995
SDH Vlkjas
5km + 20 překážek
MIX
16.9.2016
12.9.2016 Kořínek Michal + Marcela 1975
5km + 20 překážek
MIX
16.9.2016
12.9.2016 Průša Milan 1995
Praga tattoo boy
5km + 20 překážek
M
13.9.2016
12.9.2016 Branda Filip 1989
5km + 20 překážek
M
16.9.2016
12.9.2016 Kubeček Martin 1989
5km + 20 překážek
M
16.9.2016
12.9.2016 Rapčan Martin + Iva Komló 1996
5km + 20 překážek
MIX
19.9.2016
12.9.2016 Řezníček Jan 1973
Junák Č.Kostelec
5km + 20 překážek
M2
16.9.2016
12.9.2016 Novák Michal 1978
5km + 20 překážek
M
15.9.2016
12.9.2016 Hanuš Jakub 1988
Vrchlabí
5km + 20 překážek
M
14.9.2016
12.9.2016 Fischer Michal 1983
Vrchlabí
5km + 20 překážek
M
19.9.2016
12.9.2016 Kočárková Aneta 2000
Prostě My
5km + 20 překážek
JZ
14.9.2016
12.9.2016 Kočárková Petra 1978
Prostě My
5km + 20 překážek
Z
14.9.2016
12.9.2016 Svobodová Šárka 1986
Bahno mezi půlkama
5km + 20 překážek
Z
13.9.2016
12.9.2016 Polma Václav 1974
5km + 20 překážek
M2
20.9.2016
12.9.2016 Machačná Kristýna 1997
5km + 20 překážek
Z
16.9.2016
12.9.2016 Machačná Nikola 1993
SRTG Čelákovice
5km + 20 překážek
Z
16.9.2016
12.9.2016 Bureš Václav 1989
5km + 20 překážek
M
14.9.2016
12.9.2016 Hanyk Lukáš 1991
SDH Kostelec nad Orlicí
5km + 20 překážek
M
19.9.2016
12.9.2016 Izák Miroslav 1985
SRTG Hradec Králové
5km + 20 překážek
M
12.9.2016
12.9.2016 Valášek Vladimír 1983
5km + 20 překážek
M
20.9.2016
12.9.2016 Karas Vítězslav + Jana Ševčíková 1983
Army Run Elite Runners
5km + 20 překážek
MIX
20.9.2016
12.9.2016 Kratochvíl Zdeněk 1988
5km + 20 překážek
M
19.9.2016
12.9.2016 Jurcsik Roman 1992
bednicka
5km + 20 překážek
M
14.9.2016
12.9.2016 Winter Martin 1993
5km + 20 překážek
M
19.9.2016
12.9.2016 Markl Ladislav 1974
5km + 20 překážek
M2
14.9.2016
12.9.2016 Měřinský Michal 1983
5km + 20 překážek
M
14.9.2016
11.9.2016 Filipová Jana 1968
PKHK
5km + 20 překážek
Z2
12.9.2016
11.9.2016 Tocháčková Tereza 1997
GLADIATOR RACE TEAM
5km + 20 překážek
Z
14.9.2016
11.9.2016 Tůma Marek 1993
GR Warriors
5km + 20 překážek
M
19.9.2016
11.9.2016 Tůma Lukáš 1992
GR Warriors
5km + 20 překážek
M
18.9.2016
11.9.2016 Filip Lukáš 1976
5km + 20 překážek
M2
11.9.2016
11.9.2016 Drčka Jiří 1987
SVVAT
5km + 20 překážek
M
20.9.2016
11.9.2016 Titěra Tomáš 1990
GR Warriors
5km + 20 překážek
M
15.9.2016
11.9.2016 Tůma Jan 1988
GR Warriors
5km + 20 překážek
M
16.9.2016
11.9.2016 Čapek Jan + miroslava čapkova 1981
VEGII
5km + 20 překážek
MIX
12.9.2016
11.9.2016 Soudek Michal 1988
Traitors
5km + 20 překážek
M
12.9.2016
10.9.2016 Příhoda Martin 1979
Tasmanian tigers
5km + 20 překážek
M
12.9.2016
10.9.2016 Springle Marek 1991
Miroslav
5km + 20 překážek
M
12.9.2016
10.9.2016 Kobrlová Dana 2001
Prostě My
5km + 20 překážek
JZ
14.9.2016
10.9.2016 Rebl Jakub 1987
5km + 20 překážek
M
13.9.2016
10.9.2016 Prášek Přemysl 1993
BRUTÁLNÍ PRINCEZNY
5km + 20 překážek
M
10.9.2016
10.9.2016 Kašpar Petr 1993
5km + 20 překážek
M
16.9.2016
10.9.2016 Posadovský Milan + Ivanka Courtonová 1992
BRUTÁLNÍ PRINCEZNY
5km + 20 překážek
MIX
10.9.2016
9.9.2016 Čechovský Pavel 1988
BRUTÁLNÍ PRINCEZNY
5km + 20 překážek
M
12.9.2016
9.9.2016 Machek Ondrej 1985
5km + 20 překážek
M
15.9.2016
9.9.2016 Scholzová Lenka 1985
5km + 20 překážek
Z
14.9.2016
9.9.2016 Scholz Jaromír 1982
5km + 20 překážek
M
14.9.2016
9.9.2016 Popelka Jan 1992
5km + 20 překážek
M
13.9.2016
9.9.2016 Knoppova Martina 1983
Spolek ledoborců
5km + 20 překážek
Z
16.9.2016
9.9.2016 Pavelková Anna 1998
5km + 20 překážek
Z
13.9.2016
9.9.2016 Tesař Lukáš 1984
Spolek ledoborců
5km + 20 překážek
M
16.9.2016
9.9.2016 Hronová Markéta 1990
Czech Tri K. team
5km + 20 překážek
Z
13.9.2016
9.9.2016 Souček Jan 1982
Spolek ledoborců
5km + 20 překážek
M
13.9.2016
9.9.2016 Mraček Pavel 1984
Spolek ledoborců
5km + 20 překážek
M
16.9.2016
9.9.2016 Klubal Jiří 1977
Kryplův provar
5km + 20 překážek
M2
15.9.2016
9.9.2016 Krysl Tomáš 1977
Kryplův provar
5km + 20 překážek
M2
15.9.2016
9.9.2016 Kolovrátník Jiří 1977
JIROUS
5km + 20 překážek
M2
16.9.2016
9.9.2016 Babušková Stanislava 1974
5km + 20 překážek
Z2
12.9.2016
9.9.2016 Svobodová Veronika 1993
BRUTÁLNÍ PRINCEZNY
5km + 20 překážek
Z
12.9.2016
9.9.2016 Brabcová Štěpánka 1995
BRUTÁLNÍ PRINCEZNY
5km + 20 překážek
Z
12.9.2016
9.9.2016 Bečička Petr 1971
5km + 20 překážek
M2
15.9.2016
9.9.2016 Klanica Tomáš 1967
5km + 20 překážek
M2
19.9.2016
9.9.2016 Klanica Ondřej 1994
5km + 20 překážek
M
19.9.2016
9.9.2016 Krausová Lucie + Janovský Miroslav 1985
5km + 20 překážek
MIX
14.9.2016
9.9.2016 Šmídová Klára 1990
Čtyřlístek
5km + 20 překážek
Z
15.9.2016
9.9.2016 Šejna Aleš 1985
Čtyřlístek
5km + 20 překážek
M
15.9.2016
9.9.2016 Zitta Kamil 1984
Čtyřlístek
5km + 20 překážek
M
15.9.2016
9.9.2016 Zittová Jana 1987
Čtyřlístek
5km + 20 překážek
Z
15.9.2016
9.9.2016 Beneš Petr 1977
Kvíčala team
5km + 20 překážek
M2
12.9.2016
9.9.2016 Prášek Petr 1989
Smidaráci
5km + 20 překážek
M
14.9.2016
9.9.2016 Koldovský Michal 1988
Krkonoše
5km + 20 překážek
M
13.9.2016
9.9.2016 Kratěna Karel 1986
Spolek ledoborců
5km + 20 překážek
M
15.9.2016
9.9.2016 Hoffmann Jaromír 1988
5km + 20 překážek
M
12.9.2016
9.9.2016 Jurík Lukáš 1992
SVVAT
5km + 20 překážek
M
12.9.2016
9.9.2016 Vavřička Stanislav 2003
5km + 20 překážek
JM
14.9.2016
9.9.2016 Střítežský Vlastimil 1994
5km + 20 překážek
M
16.9.2016
9.9.2016 Frič Jaroslav 1975
5km + 20 překážek
M2
14.9.2016
9.9.2016 Zaplatílek Jan 1988
Krkonoše
5km + 20 překážek
M
12.9.2016
9.9.2016 Zelenda Jan 1981
Spolek ledoborců
5km + 20 překážek
M
15.9.2016
9.9.2016 Trnečka Michal 1986
Spolek ledoborců
5km + 20 překážek
M
16.9.2016
9.9.2016 Trnečka Pavel 2000
Spolek ledoborců
5km + 20 překážek
M
12.9.2016
9.9.2016 Košek Martin 1973
Spolek ledoborců
5km + 20 překážek
M2
15.9.2016
9.9.2016 Neuchlová Lucie + Petr Glos 1991
5km + 20 překážek
MIX
12.9.2016
9.9.2016 Erbenová Markéta 1989
5km + 20 překážek
Z
12.9.2016
9.9.2016 Zítko Petr 1982
Rakeťáci
5km + 20 překážek
M
10.9.2016
9.9.2016 Trávníček Marek 1976
5km + 20 překážek
M2
14.9.2016
9.9.2016 Dostál Adam + Tereza Holbová 1993
5km + 20 překážek
MIX
12.9.2016
9.9.2016 Mančíková Markéta + Pavel Dopita 1996
SRTG Prostějov
5km + 20 překážek
MIX
12.9.2016
9.9.2016 Mikulková Petra 1985
fitMAMI HK
5km + 20 překážek
Z
14.9.2016
9.9.2016 Zámečníková Zuzana 1986
fitMAMI HK
5km + 20 překážek
Z
13.9.2016
9.9.2016 Šubrová Marie 1974
GLADIATOR RACE TEAM
5km + 20 překážek
Z2
12.9.2016
9.9.2016 Kvasničková Barbora 1991
5km + 20 překážek
Z
12.9.2016
9.9.2016 Valouch Petr + Lucie Čtvrtečková 1975
5km + 20 překážek
MIX
12.9.2016
9.9.2016 Diblík Jan 1984
5km + 20 překážek
M
10.9.2016
9.9.2016 Andělová Monika 1970
DÁMTO
5km + 20 překážek
Z2
12.9.2016
9.9.2016 Škudrnová Natálie 2003
Velké Čupakabry
5km + 20 překážek
JZ
16.9.2016
9.9.2016 Kejdana Adam 1995
Viktorie team
5km + 20 překážek
M
13.9.2016
9.9.2016 Dufka Vladislav 1991
Viktorie team
5km + 20 překážek
M
16.9.2016
9.9.2016 Bulva Tomáš + Žaneta Bartůňková 1983
Perníci
5km + 20 překážek
MIX
12.9.2016
9.9.2016 Škudrna Radek 1967
Velké Čupakabry
5km + 20 překážek
M2
16.9.2016
9.9.2016 Škudrna Antonín 2003
Velké Čupakabry
5km + 20 překážek
JM
16.9.2016
9.9.2016 Hašková Anna 1989
Velké Čupakabry
5km + 20 překážek
Z
16.9.2016
9.9.2016 Kubíček Stanislav 1977
5km + 20 překážek
M2
12.9.2016
9.9.2016 Pejša Jan 1978
Perníci
5km + 20 překážek
M
14.9.2016
9.9.2016 Brož Michal 1978
Maxáci
5km + 20 překážek
M
16.9.2016
9.9.2016 Šára David + Jana Šárová 1980
Perníci
5km + 20 překážek
MIX
13.9.2016
9.9.2016 Kašpárek Martin 1967
Velichovky
5km + 20 překážek
M2
13.9.2016
9.9.2016 Tršo David 1982
Last Minute Spartan Boy
5km + 20 překážek
M
13.9.2016
9.9.2016 Halmo Martin 1982
Last Minute Spartan Boy
5km + 20 překážek
M
19.9.2016
9.9.2016 Vagner Zdenek 1979
maxáci
5km + 20 překážek
M
16.9.2016
9.9.2016 Hartmanova Pavlina 1978
5km + 20 překážek
Z
15.9.2016
9.9.2016 Rejmont Pavel 1962
TJ Slavoj Syrovátka
5km + 20 překážek
M2
12.9.2016
9.9.2016 Minaříková Martina 1991
A je to!
5km + 20 překážek
Z
14.9.2016
9.9.2016 Ždímal Michal + Zuzana Pikalová 1985
Ždimiators
5km + 20 překážek
MIX
12.9.2016
9.9.2016 Danihel Dáša 1973
A je to!
5km + 20 překážek
Z2
13.9.2016
9.9.2016 Kašpar Josef 1995
Pepča a Blanča
5km + 20 překážek
M
12.9.2016
9.9.2016 Černoch Michal 1977
5km + 20 překážek
M2
12.9.2016
9.9.2016 Tajcnár Michal 1974
5km + 20 překážek
M2
12.9.2016
9.9.2016 Mala Marie 1988
Maxáci
5km + 20 překážek
Z
13.9.2016
9.9.2016 Kotrčová Anna 1979
5km + 20 překážek
Z
15.9.2016
9.9.2016 Dvořáčková Petra 1987
Maxáci
5km + 20 překážek
Z
14.9.2016
9.9.2016 Vondráčková Jana 1984
Maxáci
5km + 20 překážek
Z
15.9.2016
9.9.2016 Chromý Roman 1988
5km + 20 překážek
M
9.9.2016
9.9.2016 Patka Leoš 1980
5km + 20 překážek
M
9.9.2016
9.9.2016 Bagová Linda 1990
Glatt
5km + 20 překážek
Z
15.9.2016
9.9.2016 Kulovaný Vojtěch + Zuzana Köhlerová 1991
Fast&Furious
5km + 20 překážek
MIX
12.9.2016
9.9.2016 Darebný Filip 1988
SKP Maják
5km + 20 překážek
M
15.9.2016
9.9.2016 Kovář Pavel 1993
5km + 20 překážek
M
12.9.2016
9.9.2016 Šťastná Andrea 1988
RECUTECH
5km + 20 překážek
Z
12.9.2016
9.9.2016 Skořepová Tereza + Petr Kašpar 1978
5km + 20 překážek
MIX
9.9.2016
9.9.2016 Voborníková Petra + Michal Podstavek 1990
Bejčci
5km + 20 překážek
MIX
12.9.2016
9.9.2016 Krejčová Lucie + Pavel Říha 1992
Tygrofans
5km + 20 překážek
MIX
13.9.2016
9.9.2016 Oppelt Michal 1983
Krušnoman TT
5km + 20 překážek
M
13.9.2016
9.9.2016 Kysilka Lukáš 1987
5km + 20 překážek
M
12.9.2016
9.9.2016 Sladká Zůzi 1988
Zůzi Quatro
5km + 20 překážek
Z
14.9.2016
9.9.2016 Izáková Iveta 1983
SRTG Hradec Králové
5km + 20 překážek
Z
12.9.2016
9.9.2016 Tomíček Václav 1996
SRTG Hradec Králové
5km + 20 překážek
M
13.9.2016
9.9.2016 Stodůlka Marek 1991
Bejčci
5km + 20 překážek
M
14.9.2016
9.9.2016 Mrázek Kamil 1979
Bejčci
5km + 20 překážek
M
9.9.2016
9.9.2016 Novák Lukáš 1991
SWEEP OCRA CZ Elite Team
5km + 20 překážek
M
12.9.2016
9.9.2016 Vorobok Lukáš 1990
Predators
5km + 20 překážek
M
16.9.2016
9.9.2016 Vorobok Tomáš 1990
Predators
5km + 20 překážek
M
16.9.2016
9.9.2016 Hlava Roman 1978
Běháme v Holicích a okolí
5km + 20 překážek
M
13.9.2016
9.9.2016 Klanica Tomáš 1987
5km + 20 překážek
M
15.9.2016
9.9.2016 Malý Ondřej 1987
5km + 20 překážek
M
9.9.2016
9.9.2016 Hendrych Jan 1978
5km + 20 překážek
M
13.9.2016
9.9.2016 Švadlák Petr 1972
VH Fitness
5km + 20 překážek
M2
12.9.2016
9.9.2016 Kodydek Tomáš 1978
TriClub Dobruška
5km + 20 překážek
M
9.9.2016
9.9.2016 Pavelka Jan 1987
5km + 20 překážek
M
12.9.2016
8.9.2016 Klikoš Jiří 1985
Fox
5km + 20 překážek
M
12.9.2016
8.9.2016 Matouš Adam 1998
5km + 20 překážek
M
14.9.2016
8.9.2016 Koliba Jiří 1980
5km + 20 překážek
M
15.9.2016
8.9.2016 Přibyl Radek 1991
Začátečník
5km + 20 překážek
M
12.9.2016
8.9.2016 Prokšová Jana + Jaroslav Tomsa 1986
Bahňáci
5km + 20 překážek
MIX
14.9.2016
8.9.2016 Fierla Martin 1986
5km + 20 překážek
M
16.9.2016
8.9.2016 Fiala Roman 1975
5km + 20 překážek
M2
13.9.2016
8.9.2016 Ryšavý Martin 1975
PRO MUSIC PROLOG BIKE
5km + 20 překážek
M2
12.9.2016
8.9.2016 Zárybnický Michal 1985
5km + 20 překážek
M
9.9.2016
8.9.2016 Doležal Lukáš 1982
5km + 20 překážek
M
13.9.2016
8.9.2016 Slezák Roman 1976
OSK OPOČNO
5km + 20 překážek
M2
13.9.2016
8.9.2016 Nevikluf Tomáš 1990
5km + 20 překážek
M
12.9.2016
8.9.2016 Nedvídek Václav + Veronika Hanousková 1985
Barbarian extreme team
5km + 20 překážek
MIX
9.9.2016
8.9.2016 Horká Marketa 1976
A je to!
5km + 20 překážek
Z2
14.9.2016
8.9.2016 Žižka Josef 1980
5km + 20 překážek
M
13.9.2016