Přihlášen
Závodník
Ročník
Team
Trať
Kat.
Platba
27.8.2017 Špringl Tomáš 1988
3 km + 10 překážek
M
27.8.2017
27.8.2017 Havránková Eva + Zdeněk Havránek 1983
3 km + 10 překážek
MIX
27.8.2017
27.8.2017 Matušík Tomáš 1992
3 km + 10 překážek
M
30.8.2017
27.8.2017 Dlouhý Ladislav 1988
3 km + 10 překážek
M
28.8.2017
27.8.2017 Kuncl Martin 1985
J.Elita
3 km + 10 překážek
M
30.8.2017
27.8.2017 Kozumplík Jaroslav 2001
3 km + 10 překážek
JM
30.8.2017
27.8.2017 Praus Lukáš 1982
Sakura
3 km + 10 překážek
M
27.8.2017
27.8.2017 Hradil Jakub 1985
3 km + 10 překážek
M
30.8.2017
27.8.2017 Vrba Ivo 1980
Rocktechnik tt
3 km + 10 překážek
M
28.8.2017
26.8.2017 Kučerová Tereza 1992
3 km + 10 překážek
Z
30.8.2017
26.8.2017 Jetmar Lukáš 1983
3 km + 10 překážek
M
28.8.2017
26.8.2017 Adámek Petr 1993
Bohemia
3 km + 10 překážek
M
28.8.2017
26.8.2017 Krejčí David 1998
APLE
3 km + 10 překážek
M
27.8.2017
25.8.2017 Plecháč Daniel 1998
3 km + 10 překážek
M
30.8.2017
25.8.2017 Roháč Pavel 1980
SRTG Olomouc
3 km + 10 překážek
M
28.8.2017
25.8.2017 Kašpar Jiří + Kotová Viktorie 1984
KK team
3 km + 10 překážek
MIX
28.8.2017
25.8.2017 Illéš Martin 1998
Spartan Patriot Team Slovakia
3 km + 10 překážek
M
26.8.2017
24.8.2017 Illéš Jozef 1983
3 km + 10 překážek
M
26.8.2017
24.8.2017 Šindelářová Hana 1977
DOLCE GANG
3 km + 10 překážek
Z2
31.8.2017
24.8.2017 Krutská Veronika 1993
DOLCE GANG
3 km + 10 překážek
Z
31.8.2017
24.8.2017 Husenská Veronika 1978
DOLCE GANG
3 km + 10 překážek
Z
31.8.2017
24.8.2017 Kunc Martin + Andrea Uškrtová 1977
Ptáček a Pipinka II.
3 km + 10 překážek
MIX
30.8.2017
24.8.2017 Přiklopil Patrik 1998
3 km + 10 překážek
M
28.8.2017
24.8.2017 Pecinovský Miloslav + Adriana Pecinovská 1984
Ptáček a Pipinka
3 km + 10 překážek
MIX
30.8.2017
24.8.2017 Přiklopil Marek 1991
3 km + 10 překážek
M
28.8.2017
24.8.2017 Vojtěchovský Tadeáš 1999
3 km + 10 překážek
M
26.8.2017
24.8.2017 Knihová Tereza 1980
3 km + 10 překážek
Z
31.8.2017
24.8.2017 Kroupa Tomáš 1996
Tygři
3 km + 10 překážek
M
26.8.2017
24.8.2017 Weishaupt Martin 1995
Tygři
3 km + 10 překážek
M
26.8.2017
24.8.2017 Stříteská Petra 1985
3 km + 10 překážek
Z
26.8.2017
24.8.2017 Solil Stanislav 1958
SpolekBorek
3 km + 10 překážek
M2
25.8.2017
24.8.2017 Lev Tomáš 1989
Spolek Borek
3 km + 10 překážek
M
30.8.2017
24.8.2017 Šormová Alena 1990
SpolekBorek
3 km + 10 překážek
Z
28.8.2017
24.8.2017 Eflerová Nela 1993
Spolek Borek
3 km + 10 překážek
Z
30.8.2017
24.8.2017 Solil Pavel 1983
Spolek Borek
3 km + 10 překážek
M
26.8.2017
24.8.2017 Tomanová Hana + Toman Lukáš 1979
Tomani
3 km + 10 překážek
MIX
28.8.2017
24.8.2017 Špinka Radek + Lenka Petruželková 1982
Bílý lvi
3 km + 10 překážek
MIX
26.8.2017
24.8.2017 Polak Michal + Lenka 1987
3 km + 10 překážek
MIX
25.8.2017
23.8.2017 Kasparova Andrea 1988
3 km + 10 překážek
Z
25.8.2017
23.8.2017 Štěpánská Veronika 1997
3 km + 10 překážek
Z
26.8.2017
23.8.2017 Košková Lucie 1991
AndyLucy
3 km + 10 překážek
Z
28.8.2017
23.8.2017 Romančáková Lucie 1999
3 km + 10 překážek
Z
25.8.2017
23.8.2017 Kuboušek Lukáš 1990
3 km + 10 překážek
M
31.8.2017
23.8.2017 Ondráčková Lucie + Galuščák Jan 1999
3 km + 10 překážek
MIX
25.8.2017
23.8.2017 Šejna Aleš 1985
2hasance
3 km + 10 překážek
M
24.8.2017
23.8.2017 Voplakal Jiří 1992
ELEVEN
3 km + 10 překážek
M
23.8.2017
23.8.2017 Peterková Alena + David Pejchal 1996
3 km + 10 překážek
MIX
26.8.2017
23.8.2017 Mrázková Eva + Brtek Petr 1988
Rychlá Rota
3 km + 10 překážek
MIX
25.8.2017
23.8.2017 Šafránková Michaela 1973
3 km + 10 překážek
Z2
25.8.2017
23.8.2017 Uhlířová Hana 1991
3 km + 10 překážek
Z
25.8.2017
23.8.2017 Svobodová Anna 1986
Diversity Beasts
3 km + 10 překážek
Z
24.8.2017
23.8.2017 Raslová Marie + David Řezníček 1982
2running hearts
3 km + 10 překážek
MIX
25.8.2017
23.8.2017 Vernerova Marketa 1979
Orel Rtyně v Podkrkonoší
3 km + 10 překážek
Z
25.8.2017
23.8.2017 Štěpánová Kristýna 1999
Orel Rtyně
3 km + 10 překážek
Z
24.8.2017
23.8.2017 Čekalová Martina 1972
běžet společně s Petra Tomanová a Petr Toman
3 km + 10 překážek
Z2
24.8.2017
23.8.2017 Tomanová Petra + Toman Petr 1973
Petr Toman, Martina Čekalová MIX
3 km + 10 překážek
MIX
24.8.2017
22.8.2017 Umlaufová Květa 1974
3 km + 10 překážek
Z2
28.8.2017
22.8.2017 Gregorová Linda 1973
3 km + 10 překážek
Z2
28.8.2017
22.8.2017 Richter Milan 1992
3 km + 10 překážek
M
24.8.2017
22.8.2017 Říha Michal 1988
3 km + 10 překážek
M
25.8.2017
22.8.2017 Dobrkovský Miroslav 1995
3 km + 10 překážek
M
24.8.2017
22.8.2017 Paraj Tomáš 1980
3 km + 10 překážek
M
24.8.2017
22.8.2017 Hynek Otto 1974
ZEWL GANG
3 km + 10 překážek
M2
24.8.2017
22.8.2017 Dubec Robin 1990
Bystron group
3 km + 10 překážek
M
24.8.2017
22.8.2017 Šimák Miroslav 1984
Bystroň group
3 km + 10 překážek
M
28.8.2017
22.8.2017 Vojtko Lukáš 1993
3 km + 10 překážek
M
24.8.2017
22.8.2017 Palla Radovan + Weisová Monika 1969
3 km + 10 překážek
MIX
24.8.2017
22.8.2017 Hloušková Pavla + Tomáš Zima 1992
3 km + 10 překážek
MIX
24.8.2017
22.8.2017 Zitta Kamil 1984
3 km + 10 překážek
M
26.8.2017
22.8.2017 Culik Petr 1988
Bystron group
3 km + 10 překážek
M
26.8.2017
22.8.2017 plihal Antonin 1983
Bystron group
3 km + 10 překážek
M
26.8.2017
22.8.2017 Žižka Josef 1980
3 km + 10 překážek
M
22.8.2017
22.8.2017 Link Karel 1990
ARMYRUN ELITE RUNNERS
3 km + 10 překážek
M
23.8.2017
21.8.2017 Plašilová Tereza + Chlád Robert 1992
3 km + 10 překážek
MIX
25.8.2017
21.8.2017 Kočíb Jan 1993
Eleven
3 km + 10 překážek
M
21.8.2017
21.8.2017 Krausová Lucie + Vacek Lukáš 1985
3 km + 10 překážek
MIX
26.8.2017
21.8.2017 Gotzova Vera + Miroslav Janovsky 1985
Chodci 1
3 km + 10 překážek
MIX
26.8.2017
21.8.2017 Michalčák Matěj 2000
GLADIATOR RACE TEAM
3 km + 10 překážek
JM
21.8.2017
21.8.2017 Sokol Jaroslav 1987
3 km + 10 překážek
M
25.8.2017
21.8.2017 Šedová Lucie + Slavíček Jakub 1994
Slavíci
3 km + 10 překážek
MIX
21.8.2017
21.8.2017 Honěk Jan 1979
3 km + 10 překážek
M
23.8.2017
21.8.2017 Špísová Petra + Špís Jiří 1984
Kobylňáci II
3 km + 10 překážek
MIX
28.8.2017
21.8.2017 Kučerová Renata 1990
Crazy Runners
3 km + 10 překážek
Z
23.8.2017
21.8.2017 Kolečář Lukáš 1989
Crazy Runners
3 km + 10 překážek
M
28.8.2017
21.8.2017 Ministrová Kamila 1992
Crazy Runners
3 km + 10 překážek
Z
28.8.2017
21.8.2017 Medek František 1992
3 km + 10 překážek
M
21.8.2017
20.8.2017 Jiroušek Štěpán + Nerudová Monika 1997
3 km + 10 překážek
MIX
23.8.2017
20.8.2017 Ulčová Karolína + Stehlík Daniel 1998
3 km + 10 překážek
MIX
22.8.2017
20.8.2017 Rajnoch David 1999
Team Střechy Glogar
3 km + 10 překážek
M
23.8.2017
20.8.2017 Deško Peter 1997
Team Střechy Glogar
3 km + 10 překážek
M
22.8.2017
20.8.2017 Glogar Tomáš 1983
Team Střechy Glogar
3 km + 10 překážek
M
23.8.2017
20.8.2017 Belko Stanislav 1987
Šabubo
3 km + 10 překážek
M
23.8.2017
20.8.2017 Balvín Petr 1984
Team Střechy Glogar
3 km + 10 překážek
M
22.8.2017
20.8.2017 Skalova Zdenka + Martin Berky 1987
Až do cile
3 km + 10 překážek
MIX
23.8.2017
19.8.2017 cerna sofie + Jörka Jan 2000
gucci gang
3 km + 10 překážek
MIX
23.8.2017
19.8.2017 Pavel Aleš 1979
3 km + 10 překážek
M
22.8.2017
19.8.2017 Šefelín Dušan + Lucie Hniličková 1975
VANTÝM
3 km + 10 překážek
MIX
25.8.2017
19.8.2017 Křemenáková Kristýna 1996
3 km + 10 překážek
Z
22.8.2017
19.8.2017 Kafková Anna 1997
3 km + 10 překážek
Z
22.8.2017
19.8.2017 Kafková Barbora 1991
3 km + 10 překážek
Z
22.8.2017
18.8.2017 Berka David 2000
3 km + 10 překážek
JM
22.8.2017
18.8.2017 Marek Miroslav + Marková Jana 1981
koloseum
3 km + 10 překážek
MIX
22.8.2017
18.8.2017 Jindra Milan 1989
Skateři Držkov
3 km + 10 překážek
M
22.8.2017
18.8.2017 Košan Adam + Eva Hlaváčová 1990
Adam a Eva
3 km + 10 překážek
MIX
22.8.2017
18.8.2017 Doleželová Petra 1992
SRTG Olomouc
3 km + 10 překážek
Z
22.8.2017
17.8.2017 Čavoš Viktor 1993
Nejde jenom chcíplá koza !!!!
3 km + 10 překážek
M
18.8.2017
17.8.2017 Dušková Iveta + Kudlík Tomáš 1988
3 km + 10 překážek
MIX
23.8.2017
16.8.2017 Machek Ondrej 1985
3 km + 10 překážek
M
23.8.2017
16.8.2017 Kučera Pavel 1997
Nedotknutelní
3 km + 10 překážek
M
18.8.2017
16.8.2017 Turek Michal 1985
Nedotknutelní
3 km + 10 překážek
M
18.8.2017
16.8.2017 Kučera Martin 1991
Nedotknutelní
3 km + 10 překážek
M
18.8.2017
16.8.2017 Švrček Radek + Markéta Vitásková 1981
Opava
3 km + 10 překážek
MIX
18.8.2017
16.8.2017 Krupičková Jana 1977
3 km + 10 překážek
Z2
18.8.2017
16.8.2017 Fojtíková Dita 1987
3 km + 10 překážek
Z
16.8.2017
16.8.2017 Kliková Renáta + Marek Teichman 1981
3 km + 10 překážek
MIX
18.8.2017
15.8.2017 Trubač Lukáš 1984
KTB fitness Kromeříž
3 km + 10 překážek
M
22.8.2017
15.8.2017 Krbálek Jan 1989
3 km + 10 překážek
M
23.8.2017
15.8.2017 Hudec Jan 1996
KTB fitness Kroměříž
3 km + 10 překážek
M
16.8.2017
15.8.2017 Tripšanský Tomáš 1995
KTB fitness Kroměříž
3 km + 10 překážek
M
17.8.2017
15.8.2017 Jordán Jakub 1994
KTB fitness Kroměříž
3 km + 10 překážek
M
16.8.2017
15.8.2017 Rudzan Filip + Chytková Barbora 1996
3 km + 10 překážek
MIX
17.8.2017
15.8.2017 Nesnídalová Andrea 1995
3 km + 10 překážek
Z
16.8.2017
15.8.2017 Švecová Michaela 1996
3 km + 10 překážek
Z
16.8.2017
14.8.2017 Křepelová Leona 1979
NOVOMĚSTSKÝ HVĚZDY
3 km + 10 překážek
Z
17.8.2017
14.8.2017 Vosyková Eva 1976
Novomĕstský hvĕzdy
3 km + 10 překážek
Z2
19.8.2017
14.8.2017 Rezová Lenka 1978
Novoměstské hvězdy
3 km + 10 překážek
Z
18.8.2017
14.8.2017 Kazdová Miroslava 1970
3 km + 10 překážek
Z2
17.8.2017
14.8.2017 Stejskalová Kateřina 1978
3 km + 10 překážek
Z2
18.8.2017
14.8.2017 Petera Tadeáš 1993
Foxtrot
3 km + 10 překážek
M
17.8.2017
14.8.2017 Macíková Lucie 1984
Hoděšovačky
3 km + 10 překážek
Z
22.8.2017
14.8.2017 Stříteská Petra 1979
Hoděšovačky
3 km + 10 překážek
Z
22.8.2017
14.8.2017 Bekr Ondřej 2001
3 km + 10 překážek
JM
16.8.2017
14.8.2017 Kolář Josef 1989
SRTG Jablonec n.Nisou
3 km + 10 překážek
M
15.8.2017
13.8.2017 Peksa Tomáš + Wohlmuthová Daniela 1990
SRTG ROKYCANY
3 km + 10 překážek
MIX
15.8.2017
13.8.2017 Šmolíková Michaela + Mach Jiří 1992
SRTG Rokycany
3 km + 10 překážek
MIX
15.8.2017
13.8.2017 Patrik Huňady + Lavičková Linda 1994
3 km + 10 překážek
MIX
18.8.2017
13.8.2017 Buchalová Karolína + Pánková Martina 1996
3 km + 10 překážek
MIX
18.8.2017
13.8.2017 Zeman Jaroslav + Zemanová Karina 1978
JACKERMANN
3 km + 10 překážek
MIX
18.8.2017
13.8.2017 Štádler Tomáš + Jitka Štádlerová 1975
Štádlerovi
3 km + 10 překážek
MIX
15.8.2017
12.8.2017 Kalenda Jaroslav 1963
Hell yeah!
3 km + 10 překážek
M2
16.8.2017
12.8.2017 Roštejnský Marek 1994
Rychla Rota
3 km + 10 překážek
M
15.8.2017
11.8.2017 Hanousková Lenka 1988
šváby
3 km + 10 překážek
Z
15.8.2017
11.8.2017 Valasek Jaroslav 1984
svabi.cz
3 km + 10 překážek
M
11.8.2017
11.8.2017 Tocháčková Tereza 1997
GLADIATOR RACE TEAM
3 km + 10 překážek
Z
11.8.2017
10.8.2017 Pávek Petr + Dohnalová Jana 1985
3 km + 10 překážek
MIX
11.8.2017
10.8.2017 Procházka Daniel 1996
SDH Chlumětín
3 km + 10 překážek
M
16.8.2017
10.8.2017 Myška Petr 1978
SDH Chlumětín
3 km + 10 překážek
M
16.8.2017
9.8.2017 Míka Vladimír 1986
Rychlá rota
3 km + 10 překážek
M
11.8.2017
9.8.2017 Volšička Petr 1975
3 km + 10 překážek
M2
11.8.2017
9.8.2017 Huňáková Michaela 1999
Asics FrontRunner CZE
3 km + 10 překážek
Z
9.8.2017
9.8.2017 Calka Erik 1994
Seberevolta Liberec
3 km + 10 překážek
M
9.8.2017
9.8.2017 Šubrová Marie 1974
GLADIATOR RACE TEAM
3 km + 10 překážek
Z2
9.8.2017
9.8.2017 Zerzánková Michaela 1988
3 km + 10 překážek
Z
9.8.2017
8.8.2017 Jiroutková Tereza 1987
Pohodáři
3 km + 10 překážek
Z
11.8.2017
8.8.2017 Štulajterová Gabriela 1988
Pohodáři
3 km + 10 překážek
Z
9.8.2017
8.8.2017 Markup Emil + Věra Němcová 1991
Lanáčovci
3 km + 10 překážek
MIX
10.8.2017
8.8.2017 Krpelan Jaroslav 1994
Rychlá Rota
3 km + 10 překážek
M
12.8.2017
8.8.2017 Lešková Tereza 1980
3 km + 10 překážek
Z
12.8.2017
8.8.2017 Brabcová Štěpánka 1995
BRUTÁLNÍ PRINCEZNY
3 km + 10 překážek
Z
9.8.2017
8.8.2017 Svobodová Veronika 1993
BRUTÁLNÍ PRINCEZNY
3 km + 10 překážek
Z
9.8.2017
8.8.2017 Peterková Eva 1996
3 km + 10 překážek
Z
15.8.2017
7.8.2017 Krmášková Ivana + Mácová Linda 1987
3 km + 10 překážek
Z
9.8.2017
7.8.2017 Kleistner Josef 2002
Pohodáři
3 km + 10 překážek
JM
15.8.2017
7.8.2017 Šimčík Michal 1995
Pohodáři
3 km + 10 překážek
M
15.8.2017
7.8.2017 Kleistner Tomáš 1999
Pohodáři
3 km + 10 překážek
M
15.8.2017
7.8.2017 Kleistner Tomáš 1975
Pohodáři
3 km + 10 překážek
M2
15.8.2017
7.8.2017 Pěčěk Lubomír 1991
3 km + 10 překážek
M
8.8.2017
7.8.2017 Cacek Dominik 2002
Chci běžet s Lubomírem Pěčkem m
3 km + 10 překážek
JM
8.8.2017
7.8.2017 Titěrová Barbora 2001
Army Run Elite Runners
3 km + 10 překážek
JZ
9.8.2017
7.8.2017 Pivková Lada 1978
3 km + 10 překážek
Z
8.8.2017
6.8.2017 Navrátilová Klára 1992
SRTG Ceska Trebova
3 km + 10 překážek
Z
8.8.2017
6.8.2017 Kubiš Michael 1994
EXTRA BRNO
3 km + 10 překážek
M
8.8.2017
6.8.2017 Matejovic Andrej 1983
Warriors
3 km + 10 překážek
M
9.8.2017
5.8.2017 Vlasák Martin + Petra Michaličková 1989
Čtyřka
3 km + 10 překážek
MIX
8.8.2017
4.8.2017 Svobodová Nikola 1990
3 km + 10 překážek
Z
8.8.2017
4.8.2017 Urbanová Martina + Jan Woska 1985
3 km + 10 překážek
MIX
8.8.2017
4.8.2017 Richterová Katka 1986
SRTG Olomouc
3 km + 10 překážek
Z
9.8.2017
4.8.2017 Škodová Pavla 1983
3 km + 10 překážek
Z
12.8.2017
4.8.2017 Uhlík Roman 1986
SRTG Kolín
3 km + 10 překážek
M
10.8.2017
3.8.2017 Trojan Aleš + Szalay Veronika 1975
3 km + 10 překážek
MIX
12.8.2017
2.8.2017 Kulhánek Martin + Holcová Petra 1987
Kráska a zvíře
3 km + 10 překážek
MIX
9.8.2017
2.8.2017 Mácová Linda 1986
Ty a Ja
3 km + 10 překážek
Z
9.8.2017
2.8.2017 Rečka Martin 1987
3 km + 10 překážek
M
9.8.2017
1.8.2017 Bartonek Jiri 1979
3 km + 10 překážek
M
3.8.2017
1.8.2017 Mračková Veronika 1989
3 km + 10 překážek
Z
9.8.2017
31.7.2017 Korytova Kateřina 1978
Heřmanice nad Labem
3 km + 10 překážek
Z
9.8.2017
31.7.2017 Horečný Karel 1975
3 km + 10 překážek
M2
2.8.2017
31.7.2017 Bednářová Michaela 1997
3 km + 10 překážek
Z
4.8.2017
31.7.2017 Šmejkal Petr 1995
3 km + 10 překážek
M
4.8.2017
31.7.2017 Šimek Radim 1992
3 km + 10 překážek
M
4.8.2017
31.7.2017 Dítě Zdeněk 1995
3 km + 10 překážek
M
4.8.2017
31.7.2017 Mrkos Ondřej 1992
3 km + 10 překážek
M
4.8.2017
31.7.2017 Šipla Miroslav 2000
AF Team
3 km + 10 překážek
JM
8.8.2017
30.7.2017 Ticháček Jan 2001
3 km + 10 překážek
JM
3.8.2017
28.7.2017 Chalupa Lukáš 1984
Chalupa OCR Team
3 km + 10 překážek
M
3.8.2017
27.7.2017 Hruška Vladimír + Mikulková Petra 1979
paráda
3 km + 10 překážek
MIX
29.7.2017
27.7.2017 Kuba Jiří + Kubová Gabriela 1980
Smrkáči
3 km + 10 překážek
MIX
27.7.2017
26.7.2017 Bednář Richard + Müllerová Kateřina 1985
KaRi OCR
3 km + 10 překážek
MIX
28.7.2017
26.7.2017 Trunda Marek 1987
Srtg Olomou
3 km + 10 překážek
M
2.8.2017
26.7.2017 Ustohalová Tereza 1985
Warriors
3 km + 10 překážek
Z
3.8.2017
26.7.2017 Štorkánová Hanka + Růžek Ondřej 1990
3 km + 10 překážek
MIX
27.7.2017
25.7.2017 Čapková Michaela 1986
3 km + 10 překážek
Z
2.8.2017
25.7.2017 Folwarczná Jarmila 1992
3 km + 10 překážek
Z
2.8.2017
24.7.2017 Torres Daniel 1989
3 km + 10 překážek
M
27.7.2017
23.7.2017 Bazalová Iva 1972
Kůůl team
3 km + 10 překážek
Z2
26.7.2017
22.7.2017 Brunovský Dominik 1999
Kůůl team
3 km + 10 překážek
M
26.7.2017
22.7.2017 Matějček Jan 1996
Kůůl team
3 km + 10 překážek
M
26.7.2017
22.7.2017 Matějček Radim 1972
Kůůl team
3 km + 10 překážek
M2
26.7.2017
21.7.2017 Němcová Šárka 2003
Zoufalci
3 km + 10 překážek
JZ
27.7.2017
21.7.2017 Němcová Tereza 2001
Zoufalci
3 km + 10 překážek
JZ
27.7.2017
21.7.2017 Němcová Lenka 1973
Zoufalci
3 km + 10 překážek
Z2
27.7.2017
20.7.2017 Brych Vladimír 1985
Klokánci
3 km + 10 překážek
M
22.7.2017
20.7.2017 Barták Vít + Pinková Vendula 1998
3 km + 10 překážek
MIX
23.7.2017
20.7.2017 Kočí Monika 1982
3 km + 10 překážek
Z
20.7.2017
20.7.2017 Dolezel Lukas 1991
3 km + 10 překážek
M
22.7.2017
20.7.2017 Ptáčníková Sandra 1988
3 km + 10 překážek
Z
22.7.2017
19.7.2017 Praus Petr + Aneta Bláhová 1983
FOXRIDER
3 km + 10 překážek
MIX
25.7.2017
19.7.2017 Sejkora Lubomír 1991
3 km + 10 překážek
M
20.7.2017
19.7.2017 Vlček Vašek 2002
GLADIATORS
3 km + 10 překážek
JM
21.7.2017
18.7.2017 Kobulnicky Patrik Rastislav + Tuhačkova Oldřiška 1970
GLADIATORS
3 km + 10 překážek
MIX
21.7.2017
18.7.2017 Tichá Jana 1973
Noční běsové
3 km + 10 překážek
Z2
20.7.2017
18.7.2017 Tichý Ivo 1972
Tři švagři
3 km + 10 překážek
M2
20.7.2017
18.7.2017 Bohm Jaroslav 1977
KAPEBAJA TEAM
3 km + 10 překážek
M2
21.7.2017
17.7.2017 Theimer Christian 1994
Warriors
3 km + 10 překážek
M
18.7.2017
17.7.2017 Bednář Martin 1989
3 km + 10 překážek
M
18.7.2017
15.7.2017 Chalupa Lukáš + Chalupová Denisa 1984
Chalupa OCR Team
3 km + 10 překážek
MIX
18.7.2017
13.7.2017 Renčová Alena 1995
3 km + 10 překážek
Z
15.7.2017
13.7.2017 Proněk Jindřich 1985
Radiators
3 km + 10 překážek
M
21.7.2017
13.7.2017 Tran Tomáš 1985
Radiators
3 km + 10 překážek
M
18.7.2017
13.7.2017 Haufer Pavel 1977
Radiators
3 km + 10 překážek
M2
18.7.2017
13.7.2017 Cimfe Martin 1985
Radiators
3 km + 10 překážek
M
20.7.2017
12.7.2017 Hampejsová Martina + Říha Pavel 1990
New Roll Runners
3 km + 10 překážek
MIX
13.7.2017
11.7.2017 Homolka Igor + Marie Homolková 1984
3 km + 10 překážek
MIX
12.7.2017
10.7.2017 Žáček Roman 1978
3 km + 10 překážek
M
15.7.2017
10.7.2017 Koleszár Jan 1991
3 km + 10 překážek
M
15.7.2017
10.7.2017 Balog Josef 1978
perunova sekera
3 km + 10 překážek
M
12.7.2017
9.7.2017 Havlíková Iveta 1977
3 km + 10 překážek
Z2
11.7.2017
9.7.2017 Pichová Martina + Dan Pícha 1974
3 km + 10 překážek
Z2
18.7.2017
9.7.2017 Kalendová Klára 1992
Hell yeah!
3 km + 10 překážek
Z
12.7.2017
7.7.2017 Ždímal Michal 1985
Ždimiators
3 km + 10 překážek
M
8.7.2017
6.7.2017 Wollmuth Petr + Jana Slančíková 1968
3 km + 10 překážek
MIX
7.7.2017
5.7.2017 Luňáková Veronika + Drahý Michal 1995
3 km + 10 překážek
MIX
13.7.2017
2.7.2017 Musílková Marcela 1986
3 km + 10 překážek
Z
4.7.2017
2.7.2017 Bechová Šárka 1987
Warriors
3 km + 10 překážek
Z
4.7.2017
2.7.2017 Becha Andrea 1984
Warriors
3 km + 10 překážek
Z
4.7.2017
2.7.2017 Sediva Petra + Kolomaznik Pavel 1988
3 km + 10 překážek
MIX
12.7.2017
2.7.2017 Vondráček Zdeněk 1987
Princezny
3 km + 10 překážek
M
4.7.2017
2.7.2017 Vacková Eliška 1988
Princezny
3 km + 10 překážek
Z
4.7.2017
2.7.2017 Calda Tomáš 1983
3 km + 10 překážek
M
5.7.2017
1.7.2017 Kozakova Klara + Jan Polák 1992
3 km + 10 překážek
MIX
4.7.2017
1.7.2017 Čtvrtečka Pavel 1968
3 km + 10 překážek
M2
4.7.2017
1.7.2017 Valouch Petr + Čtvrtečková Lucie 1975
3 km + 10 překážek
MIX
4.7.2017
30.6.2017 Krejčová Lucie 1992
Tygrofans
3 km + 10 překážek
Z
4.7.2017
30.6.2017 Babušková Lucie 2006
3 km + 10 překážek
JZ
4.7.2017
29.6.2017 Stuchlik Bohumil 1966
3 km + 10 překážek
M2
8.7.2017
28.6.2017 Solom Jiří 2002
3 km + 10 překážek
JM
1.7.2017
28.6.2017 Solomová Jitka 1979
běžet s Věra Elzas
3 km + 10 překážek
Z
30.6.2017
28.6.2017 Elzas Věra 1980
S Denisou Veselou
3 km + 10 překážek
Z
4.7.2017
28.6.2017 Klicpera Václav + Veselá Denisa 1986
Překonej sám sebe...
3 km + 10 překážek
MIX
6.7.2017
28.6.2017 Kozel Ondřej + Najbrtová Monika 1997
3 km + 10 překážek
MIX
8.7.2017
28.6.2017 Vesela Klara + Kratochvíl Petr 1987
3 km + 10 překážek
MIX
1.7.2017
28.6.2017 Petrásek Robin + Vojtěch Kučera 1989
Ninja Team
3 km + 10 překážek
M
30.6.2017
28.6.2017 Kučera Vojtěch 1989
Amorino Team
3 km + 10 překážek
M
4.7.2017
27.6.2017 Babušková Stanislava 1974
3 km + 10 překážek
Z2
4.7.2017
27.6.2017 Lauko Lukas 1988
3 km + 10 překážek
M
29.6.2017
27.6.2017 Fojtů Josef 1980
KAPEBAJA TEAM
3 km + 10 překážek
M
30.6.2017
27.6.2017 Novotná Tereza + Daniel Zlesák 1993
3 km + 10 překážek
MIX
1.7.2017
25.6.2017 Kavulok Lukáš 1979
3 km + 10 překážek
M
30.6.2017
25.6.2017 Kubeček Martin + Grunerová Jana 1989
3 km + 10 překážek
MIX
27.6.2017
25.6.2017 Szotkowski Jakub 1980
hospodští gladiatoři
3 km + 10 překážek
M
1.7.2017
25.6.2017 Pácha Zdeněk 1968
Beskydský šerpa
3 km + 10 překážek
M2
26.6.2017
23.6.2017 Janouch Tomáš 1987
3 km + 10 překážek
M
4.7.2017
23.6.2017 Krätzer Petr 1990
Hell yeah!
3 km + 10 překážek
M
28.6.2017
23.6.2017 Krätzer Jan 1996
Hell yeah!
3 km + 10 překážek
M
27.6.2017
23.6.2017 Peterová Věra 1975
raketa u Vilantic
3 km + 10 překážek
Z2
27.6.2017
22.6.2017 Kameník Jindřich 1992
Divočáci
3 km + 10 překážek
M
24.6.2017
22.6.2017 Podlahová Marcela 1992
Divočáci
3 km + 10 překážek
Z
28.6.2017
22.6.2017 novotna Marketa 1991
Divočáci
3 km + 10 překážek
Z
27.6.2017
21.6.2017 Křepela Pavel + Fléglová Blanka 1978
Téčka T42
3 km + 10 překážek
MIX
30.6.2017
21.6.2017 Nedvídek Daniel 1995
3 km + 10 překážek
M
21.6.2017
21.6.2017 Příhodová Michaela 2001
3 km + 10 překážek
JZ
24.6.2017
21.6.2017 Příhodová Pavlína 1979
3 km + 10 překážek
Z
24.6.2017
20.6.2017 Sramek Dobroslav + Šturmová Jana 1982
Lanáčovci
3 km + 10 překážek
MIX
28.6.2017
20.6.2017 Brejcha Jakub + Hartmanová Gabriela 1995
Moudrá pěchota
3 km + 10 překážek
MIX
22.6.2017
20.6.2017 Marčík Vlastimil 1965
SRTG Varnsdorf
3 km + 10 překážek
M2
22.6.2017
20.6.2017 Herák Josef 1981
srtg varnsdorf
3 km + 10 překážek
M
24.6.2017
20.6.2017 Milec Jindřich 1979
SRTG Varnsdorf
3 km + 10 překážek
M
27.6.2017
19.6.2017 Vítová Jaroslava 1975
3 km + 10 překážek
Z2
21.6.2017
19.6.2017 Řádek Zdeněk 1990
3 km + 10 překážek
M
27.6.2017
19.6.2017 Koštíř Jan 1990
3 km + 10 překážek
M
21.6.2017
19.6.2017 Šťastná Andrea + Vavřín Petr 1988
RECUTECH
3 km + 10 překážek
MIX
21.6.2017
18.6.2017 Szénási Adam + Medková Iveta 1988
3 km + 10 překážek
MIX
21.6.2017
18.6.2017 Novák Lukáš + Vytinová Veronika 1991
SWEEP OCRA CZ Elite Team
3 km + 10 překážek
MIX
21.6.2017
18.6.2017 Pizúr Marek + Ivana Pizúrová 1977
3 km + 10 překážek
MIX
24.6.2017
17.6.2017 Janota Jiří 1969
3 km + 10 překážek
M2
23.6.2017
17.6.2017 Maštálka Daniel 1991
3 km + 10 překážek
M
23.6.2017
13.6.2017 Jandáček Jakub 1997
3 km + 10 překážek
M
20.6.2017
13.6.2017 Zdražil Lukáš 1989
3 km + 10 překážek
M
15.6.2017
13.6.2017 bartelsen pavel + 1976
3 km + 10 překážek
M2
16.6.2017
11.6.2017 Bartelsen Martin 1984
3 km + 10 překážek
M
14.6.2017
11.6.2017 Izák Miroslav 1985
SRTG Hradec Králové
3 km + 10 překážek
M
12.6.2017
11.6.2017 Kaša František 1992
3 km + 10 překážek
M
13.6.2017
11.6.2017 Kličková Lucie + Matěj Macháček 1989
3 km + 10 překážek
MIX
12.6.2017
8.6.2017 Hamala Miroslav 1984
Pierburg Team
3 km + 10 překážek
M
16.6.2017
8.6.2017 Červenka Jan 1975
Pierburg Team
3 km + 10 překážek
M2
16.6.2017
7.6.2017 Černá Pavla 1990
3 km + 10 překážek
Z
12.6.2017
7.6.2017 Černý Jan 1990
3 km + 10 překážek
M
10.6.2017
3.6.2017 Kudláčková Petra 1992
3 km + 10 překážek
Z
13.6.2017
3.6.2017 Vodochodský Marek 1991
3 km + 10 překážek
M
13.6.2017
3.6.2017 Jiroutková Lucie 1996
3 km + 10 překážek
Z
9.6.2017
3.6.2017 Kudláčková Klára 1990
Husťáci
3 km + 10 překážek
Z
13.6.2017
31.5.2017 Martinková Kateřina + Volenec Antonín 1987
WILD Team
3 km + 10 překážek
MIX
6.6.2017
31.5.2017 Blažek Ondřej 2003
3 km + 10 překážek
JM
6.6.2017
31.5.2017 Vinopalová Václava 1975
3 km + 10 překážek
Z2
6.6.2017
31.5.2017 Kubelka Václav 1991
Coolna Team
3 km + 10 překážek
M
2.6.2017
31.5.2017 Křivský Jaroslav 1990
Coolna Team
3 km + 10 překážek
M
7.6.2017
30.5.2017 Klikoš Jiří 1985
Fox
3 km + 10 překážek
M
2.6.2017
30.5.2017 Kratinová Barbora + Vít Kratina 1991
Kratinovi
3 km + 10 překážek
MIX
31.5.2017
29.5.2017 Kábrt Tomáš 1994
3 km + 10 překážek
M
31.5.2017
25.5.2017 Rapčan Ladislav 1984
3 km + 10 překážek
M
27.5.2017
25.5.2017 Svobodová Klára 1986
3 km + 10 překážek
Z
27.5.2017
19.5.2017 Míšková Tereza + Ruffer Jan 1993
SRTG Olomouc
3 km + 10 překážek
MIX
20.5.2017
17.5.2017 Králová Lenka + Smolík Tomáš 1986
Lepší Sexy Bonbónky
3 km + 10 překážek
MIX
19.5.2017
16.5.2017 Hajek Harald + Hajek Marlene 1976
satyr knut
3 km + 10 překážek
MIX
16.5.2017
14.5.2017 Zelený Jakub 1990
SRTG Olomouc
3 km + 10 překážek
M
17.5.2017
14.5.2017 Kleiner Jan 2000
Blood Brothers
3 km + 10 překážek
JM
16.5.2017
8.5.2017 Stránská Markéta + Stránský Zdeněk 1977
Duo Army
3 km + 10 překážek
MIX
11.5.2017
8.5.2017 Smutná Veronika + Martin Smutný 1981
Kobylňáci I
3 km + 10 překážek
MIX
11.5.2017
8.5.2017 Kašpar Petr 1977
3 km + 10 překážek
M2
11.5.2017
8.5.2017 Šeda Radek 1977
Barbarians from Giant Mountains
3 km + 10 překážek
M2
10.5.2017
2.5.2017 Dočkal Roman 1979
SRTG Olomouc
3 km + 10 překážek
M
3.5.2017
30.4.2017 Kozák Milan + Lenka Mrkousová 1991
3 km + 10 překážek
MIX
2.5.2017
26.4.2017 Binko Dominik 1997
TRIUMPHALIS
3 km + 10 překážek
M
3.5.2017
26.4.2017 Páblová Aneta 2000
3 km + 10 překážek
JZ
3.5.2017
26.4.2017 Špačková Veronika 2002
3 km + 10 překážek
JZ
28.4.2017
26.4.2017 Kocourek Otakar + Dušková Klára 1993
3 km + 10 překážek
MIX
3.5.2017
24.4.2017 Foriška Štefan + Hanzelová Tereza 1983
Koloušek a Veverka
3 km + 10 překážek
MIX
26.4.2017
23.4.2017 Šerlovský Dominik 1994
Čukrové
3 km + 10 překážek
M
26.4.2017
22.4.2017 Sládková Kateřina + Vítězslav Hrubý 1995
Bambejšci
3 km + 10 překážek
MIX
25.4.2017
22.4.2017 Sládková Veronika + Ulrych Jakub 1992
Plši
3 km + 10 překážek
MIX
25.4.2017
19.4.2017 klesová jana 1984
BKV-Postradatelní
3 km + 10 překážek
Z
21.4.2017
19.4.2017 Černá Jana 1974
BKV - POSTRADATELNI
3 km + 10 překážek
Z2
22.4.2017
19.4.2017 Czibulka Miroslav 1989
3 km + 10 překážek
M
22.4.2017
18.4.2017 Janusová Veronika 1991
www.sportvisio.cz
3 km + 10 překážek
Z
19.4.2017
18.4.2017 Marková Jana 1988
www.sportvisio.cz
3 km + 10 překážek
Z
19.4.2017
18.4.2017 Rychlíková Aneta + David Šišán 1990
Neasi
3 km + 10 překážek
MIX
19.4.2017
5.4.2017 Greplová Eva + Šalanda Ondřej 1983
3 km + 10 překážek
MIX
13.4.2017
4.4.2017 Dobruský Jaromír + Chudáčková Iveta 1978
Sexy bonbónky
3 km + 10 překážek
MIX
6.4.2017
30.3.2017 Karas Vítězslav + Jana Ševčíková 1983
Army Run Elite Runners
3 km + 10 překážek
MIX
31.3.2017
19.3.2017 Zábranská Ladislava 1983
3 km + 10 překážek
Z
28.3.2017
13.3.2017 Babala Jan 1972
3 km + 10 překážek
M2
21.3.2017
12.3.2017 Heindl Martin 1990
Čukrové
3 km + 10 překážek
M
14.3.2017
11.3.2017 Čížková Andrea + Štancl Miroslav 1987
AnČí a MiŠta
3 km + 10 překážek
MIX
15.3.2017
11.3.2017 Vych Jiří + Bečičková Dana 1984
DAPI team
3 km + 10 překážek
MIX
15.3.2017
28.2.2017 Jeřábek Tomáš 1994
The Running Dead
3 km + 10 překážek
M
2.3.2017
28.2.2017 Miltner Milan 1971
Pierburg Team
3 km + 10 překážek
M2
4.3.2017
28.2.2017 Pokorná Alena 1983
Pierburg Team
3 km + 10 překážek
Z
4.3.2017
28.2.2017 Křivohlavý Tomáš 1991
Pierburg Team
3 km + 10 překážek
M
4.3.2017
28.2.2017 Křivohlavý Radek 1989
Pierburg Team
3 km + 10 překážek
M
4.3.2017
28.2.2017 Němec David 1981
Pierburg Team
3 km + 10 překážek
M
4.3.2017
27.2.2017 Voženílková Denisa 1983
Mission: SURVIVE
3 km + 10 překážek
Z
3.3.2017
26.2.2017 Beskydová Dana 1980
Mission: SURVIVE
3 km + 10 překážek
Z
3.3.2017
26.2.2017 Dostálová Hana 1992
Mission: SURVIVE
3 km + 10 překážek
Z
1.3.2017
26.2.2017 Kolář Michal 1992
Mission: SURVIVE
3 km + 10 překážek
M
4.3.2017
26.2.2017 Svobodová Dominika 1995
Mission: SURVIVE
3 km + 10 překážek
Z
28.2.2017
20.2.2017 Novák Jan + Jarošová Ludmila 1987
Mar(i)ňáci
3 km + 10 překážek
MIX
25.2.2017
20.2.2017 Bartozel Zdenek + Polcarová Petra 1991
Růžoví poníci
3 km + 10 překážek
MIX
23.2.2017
17.2.2017 Šorm Milan 1997
3 km + 10 překážek
M
21.2.2017
17.2.2017 Chaloupka Radek + Romana Šormová 1991
3 km + 10 překážek
MIX
21.2.2017
17.2.2017 Šormová Blanka + Lukáš Černý 1986
3 km + 10 překážek
MIX
25.2.2017
17.2.2017 Daňková Petra 1982
Gaučáci
3 km + 10 překážek
Z
21.2.2017
17.2.2017 Špás Ivo 1982
Gaučáci
3 km + 10 překážek
M
21.2.2017
16.2.2017 Rak Michal 1980
Gaučáci
3 km + 10 překážek
M
21.2.2017
15.2.2017 Bulva Tomáš + Žaneta Bartůňková 1983
Perníci
3 km + 10 překážek
MIX
21.2.2017
15.2.2017 Pejša Jan 1978
Perníci
3 km + 10 překážek
M
22.2.2017
15.2.2017 Šára David + Šárová Jana 1980
Perníci
3 km + 10 překážek
MIX
17.2.2017
15.2.2017 Kodydek Tomáš 1978
TriClub Dobruška
3 km + 10 překážek
M
21.2.2017
12.2.2017 Špreňar Jakub + Třísková Míša 1990
3 km + 10 překážek
MIX
14.2.2017
12.2.2017 Usler Tomáš 2000
3 km + 10 překážek
JM
15.2.2017
12.2.2017 Zárybnický Michal 1985
3 km + 10 překážek
M
14.2.2017
10.2.2017 Minařík Svatopluk 1988
3 km + 10 překážek
M
12.2.2017
9.2.2017 Erbenová Markéta 1989
3 km + 10 překážek
Z
16.2.2017
3.2.2017 Petruchová Hana 1975
3 km + 10 překážek
Z2
7.2.2017
27.1.2017 Hanousková Veronika + Palička Václav 1994
3 km + 10 překážek
MIX
31.1.2017
24.1.2017 Sluťáková Kateřina + Martin Sluťák 1980
3 km + 10 překážek
MIX
26.1.2017
24.1.2017 Patzeltová Jana + Přemysl Patzelt 1978
Mikulášovice
3 km + 10 překážek
MIX
26.1.2017
5.1.2017 Folta Radek + Brázdová Kateřina 1981
lacrima
3 km + 10 překážek
MIX
7.1.2017
5.1.2017 Mihule Tomáš + Irena Mihulová 1970
Mihu
3 km + 10 překážek
MIX
6.1.2017
5.1.2017 Zadražilová Kristina + Zadražil Luděk 1978
Modří
3 km + 10 překážek
MIX
6.1.2017
31.12.2016 Daliba Jan 1989
3 km + 10 překážek
M
3.1.2017
30.12.2016 Lejnarová Veronika 1988
3 km + 10 překážek
Z
7.1.2017
30.12.2016 Sába Josef 1986
3 km + 10 překážek
M
4.1.2017
30.12.2016 Kiša Jan 1986
chrobaci
3 km + 10 překážek
M
4.1.2017
30.12.2016 Prantl Jiří 1988
Jižani
3 km + 10 překážek
M
7.1.2017
30.12.2016 Černý Lukáš 1995
3 km + 10 překážek
M
3.1.2017
30.12.2016 Foltová Lucie + Jan Novák 1990
PLESÁCI
3 km + 10 překážek
MIX
3.1.2017
30.12.2016 Hribal Vojtech + Krpatová Pavla 1978
Lacrima
3 km + 10 překážek
MIX
31.12.2016
29.12.2016 Lutz Vojtěch 1989
Jižani
3 km + 10 překážek
M
3.1.2017
27.12.2016 Klimeš Michal + Klimešová Kateřina 1989
3 km + 10 překážek
MIX
3.1.2017
27.12.2016 Klimeš Stanislav 1962
3 km + 10 překážek
M2
3.1.2017
26.12.2016 Čihák Martin 1991
Pneuservis František Kulháň
3 km + 10 překážek
M
28.12.2016
25.12.2016 Junek Michal 1989
3 km + 10 překážek
M
31.12.2016
24.12.2016 Lenfeld Miloslav + Kristýna Lenfeldová 1990
TuKaBeL
3 km + 10 překážek
MIX
3.1.2017
23.12.2016 Žárská Jana 1974
Noční běsové
3 km + 10 překážek
Z2
31.12.2016
23.12.2016 Brych Pavel 1980
Noční běsové
3 km + 10 překážek
M
31.12.2016
23.12.2016 Ošlejšek Jan + Ošlejšková Dana 1972
Šlejšové
3 km + 10 překážek
MIX
29.12.2016
23.12.2016 Víšková Kateřina 1979
Noční běsové
3 km + 10 překážek
Z
28.12.2016
23.12.2016 Víšek Pavel 1976
Tři švagři
3 km + 10 překážek
M2
28.12.2016
21.12.2016 Douša Michal 1982
SRTG Kolín
3 km + 10 překážek
M
24.12.2016
20.12.2016 Kosina Tomáš 1991
3 km + 10 překážek
M
22.12.2016
20.12.2016 Svobodová Mirka + Világi Tomáš 1987
Tomi & Miri
3 km + 10 překážek
MIX
22.12.2016
19.12.2016 Vilím Ludvík + Hana Vilímová 1972
Policie ČR
3 km + 10 překážek
MIX
22.12.2016
17.12.2016 Popelka Jan 1992
3 km + 10 překážek
M
21.12.2016
14.12.2016 Větrovský Jiří + Jana Větrovská 1979
Vrchlabáci
3 km + 10 překážek
MIX
16.12.2016
3.12.2016 NÉMA Tibor 1964
TRIUMPHALIS
3 km + 10 překážek
M2
5.12.2016
29.11.2016 Sonda Martin 1976
SVVAT
3 km + 10 překážek
M2
4.12.2016
28.11.2016 Zárybnický Aleš 1989
3 km + 10 překážek
M
30.11.2016
24.11.2016 Tomášková Jana 1980
Báječné ženy v běhu
3 km + 10 překážek
Z
26.11.2016
20.11.2016 Najman František 1974
3 km + 10 překážek
M2
24.11.2016
20.11.2016 Najmanová Marcela 2003
Hradec Králové
3 km + 10 překážek
JZ
24.11.2016
20.11.2016 Majorová Kateřina 1987
3 km + 10 překážek
Z
24.11.2016
20.11.2016 Najmanová Marcela 1975
Hradec Králové
3 km + 10 překážek
Z2
24.11.2016
13.11.2016 Švadlák Petr 1972
VH Fitness
3 km + 10 překážek
M2
15.11.2016
12.11.2016 Hanyk Lukáš 1991
SDH Kostelec nad Orlicí
3 km + 10 překážek
M
14.11.2016
12.11.2016 Ryšavý Martin 1975
PRO MUSIC PROLOG BIKE
3 km + 10 překážek
M2
15.11.2016