Přihlášen
Závodník
Ročník
Team
Trať
Kat.
Platba
26.8.2017 Zvolánek Michal + Kubíčková Kateřina + Lehký Jan + Hrubý Dominik 1998
Céčko
8 km + 30 překážek
T
28.8.2017
22.8.2017 Zupka Tomáš 1976
Rebel
8 km + 30 překážek
M2
22.8.2017
16.3.2017 Zukal David 1992
8 km + 30 překážek
M
18.3.2017
31.3.2017 Zmitko Jan 1988
Hasiči Zdiby
8 km + 30 překážek
M
8.4.2017
16.8.2017 Žlutíř Matěj + Mirgová Veronika 1994
8 km + 30 překážek
MIX
18.8.2017
31.5.2017 Žižková Eliška 2001
Never give up
8 km + 30 překážek
JZ
8.6.2017
22.8.2017 Žižka Josef 1980
8 km + 30 překážek
M
22.8.2017
14.7.2017 Zitta Kamil 1984
8 km + 30 překážek
M
18.7.2017
27.7.2017 Zítko Petr + Novák Miloš + Matoušek Jan + Zatloukalová Tereza 1982
Rakeťáci
8 km + 30 překážek
T
30.7.2017
4.8.2017 Zimová Hana 1985
AK Hradec
8 km + 30 překážek
Z
9.8.2017
18.6.2017 Žilková Veronika + Radim Žilka 1980
8 km + 30 překážek
MIX
21.6.2017
13.5.2017 Ziegler Jiří 1993
Church Crossfit
8 km + 30 překážek
M
16.5.2017
14.7.2017 Zícha Jakub + Smetana Tomáš 1991
TK
8 km + 30 překážek
M
18.7.2017
15.8.2017 Žemlička Filip 2000
xyz
8 km + 30 překážek
JM
17.8.2017
29.5.2017 Zeman David 1979
neBull
8 km + 30 překážek
M
31.5.2017
10.8.2017 Zeman Jaroslav + Zemanová Karina + Pánková Martina + Buchalová Karolína 1978
JACKERMANN
8 km + 30 překážek
T
18.8.2017
26.4.2017 Zelinka Jakub 1987
SRTG Choceň
8 km + 30 překážek
M
26.4.2017
18.11.2016 Zelený Petr 1989
conrad&bonrad
8 km + 30 překážek
M
21.11.2016
14.5.2017 Zelený Jakub 1990
SRTG Olomouc
8 km + 30 překážek
M
17.5.2017
7.7.2017 Zelený Ladislav + Jana Zittová 1982
8 km + 30 překážek
MIX
11.7.2017
23.8.2017 Zelenková Simona + Brokeš Ondřej 1999
Příšerky
8 km + 30 překážek
MIX
30.8.2017
12.6.2017 Zelenda Jan 1981
Spolek ledoborců
8 km + 30 překážek
M
21.6.2017
16.8.2017 Zdrazilova Helena 1974
FSG Pirna
8 km + 30 překážek
Z2
18.8.2017
7.7.2017 Ždímal Michal 1985
Ždimiators
8 km + 30 překážek
M
8.7.2017
29.12.2016 Zdeňková Petra 1975
Vodnáři
8 km + 30 překážek
Z2
31.12.2016
29.12.2016 Zbranek Richard 1977
Vodnáři
8 km + 30 překážek
M2
31.12.2016
19.2.2017 Zatloukal Miroslav 1993
GLATT
8 km + 30 překážek
M
19.2.2017
31.5.2017 Záruba David + Kábelová Karolina 1991
Kin-ball Pardubice
8 km + 30 překážek
MIX
3.6.2017
29.11.2016 Zaplatílek Jan 1988
Krkonoše
8 km + 30 překážek
M
4.12.2016
20.6.2017 Zákravská Martina 1995
8 km + 30 překážek
Z
22.6.2017
23.3.2017 Zajíc Jan 1991
8 km + 30 překážek
M
29.3.2017
24.5.2017 Záhoř Michal + Tereza Jeníková 1986
Chaos
8 km + 30 překážek
MIX
27.5.2017
20.5.2017 Zadrobílek Matěj 2003
8 km + 30 překážek
JM
31.5.2017
20.8.2017 Žáčková Soňa 1990
Armáda ČR
8 km + 30 překážek
Z
28.8.2017
10.7.2017 Žáček Roman 1978
8 km + 30 překážek
M
15.7.2017
10.8.2017 Žáček Martin 1986
8 km + 30 překážek
M
12.8.2017
26.2.2017 Zábranská Ladislava 1983
8 km + 30 překážek
Z
1.3.2017
16.12.2016 Wollmuth Petr 1968
8 km + 30 překážek
M2
16.12.2016
4.7.2017 Witczaková Nikola 1988
8 km + 30 překážek
Z
11.7.2017
15.11.2016 Weinzettl René + Holečková Tereza 1991
Hector95
8 km + 30 překážek
MIX
16.11.2016
25.8.2017 Walder Michal 1998
8 km + 30 překážek
M
26.8.2017
22.8.2017 Vytinová Veronika 1992
Sweep OCRA-CZ Elite team
8 km + 30 překážek
Z
22.8.2017
13.12.2016 Vytina Jaromír + Rakovská Sabina 1970
SRTG Jablonec n.Nisou
8 km + 30 překážek
MIX
16.12.2016
28.6.2017 Vyskočil Štepán 1997
8 km + 30 překážek
M
30.6.2017
12.6.2017 Vyňuchal Jan 1979
8 km + 30 překážek
M
12.6.2017
30.5.2017 Vydra Tomáš 1999
8 km + 30 překážek
M
1.6.2017
22.2.2017 Vrlík Petr 1987
8 km + 30 překážek
M
24.2.2017
27.8.2017 Vrba Ivo 1980
Rocktechnik tt
8 km + 30 překážek
M
28.8.2017
14.5.2017 Vrabec Jan 1991
Vlčí máky
8 km + 30 překážek
M
17.5.2017
22.6.2017 Voženílek Michal 1980
8 km + 30 překážek
M
27.6.2017
22.6.2017 Voženílek Lukáš 1986
8 km + 30 překážek
M
27.6.2017
24.8.2017 votroubková zuzana 1984
Shybuj.cz
8 km + 30 překážek
Z
24.8.2017
17.6.2017 Vorisek Petr 1977
8 km + 30 překážek
M2
20.6.2017
4.7.2017 Voříšek Luděk 1982
Skorpion
8 km + 30 překážek
M
12.7.2017
23.8.2017 Voplakal Jiří 1992
ELEVEN
8 km + 30 překážek
M
23.8.2017
29.5.2017 Voňka Tomáš + Voňka Luboš + Kiss Petr + Miroslav Mohet 1974
8 km + 30 překážek
T
30.5.2017
30.5.2017 Vondrousova Petra 1976
Fitness Club Slovany
8 km + 30 překážek
Z2
6.6.2017
3.8.2017 Vondrák Jiří + Markéta Lhotová 1968
PEPINA TEAM RUDNÍK
8 km + 30 překážek
MIX
10.8.2017
17.5.2017 Vondráčková Jana 1984
Maxáci
8 km + 30 překážek
Z
20.5.2017
28.12.2016 Vondráček Martin 1985
8 km + 30 překážek
M
31.12.2016
2.7.2017 Vondráček Zdeněk 1987
Princezny
8 km + 30 překážek
M
4.7.2017
29.12.2016 Volková Martina 1977
8 km + 30 překážek
Z2
31.12.2016
31.5.2017 Volf Petr 1990
8 km + 30 překážek
M
2.6.2017
16.7.2017 Volf Petr + Baďurová Aneta 1981
Volfovi
8 km + 30 překážek
MIX
22.7.2017
14.6.2017 Volejníková Daniela + Michaela Ceplová + Andrea Vodrážková + Pavel Blažek 1992
Ramba z prášku
8 km + 30 překážek
T
16.6.2017
26.2.2017 Vokál Petr 1992
Chátra líná
8 km + 30 překážek
M
28.2.2017
17.2.2017 Vojtíšek Tomáš 1977
Chrchla a spol.
8 km + 30 překážek
M2
22.2.2017
24.5.2017 Vojta Vladimír 1986
Chaos
8 km + 30 překážek
M
29.5.2017
28.6.2017 Vodička Lukáš + Kateřina Rychnová 1993
Drsný brzdičky
8 km + 30 překážek
MIX
30.6.2017
28.12.2016 Vodenka Tomáš 1982
INVENTI
8 km + 30 překážek
M
27.2.2017
21.8.2017 Vodáková Lída 1978
8 km + 30 překážek
Z
21.8.2017
28.2.2017 Vočka Jakub 1986
Radiator face
8 km + 30 překážek
M
3.3.2017
15.8.2017 Vlk Lukáš + Jaroslav Pospíšil 1993
8 km + 30 překážek
M
16.8.2017
17.8.2017 Vlček Jiří 1986
Squash Centrum Club HK
8 km + 30 překážek
M
18.8.2017
20.6.2017 Vlasák Martin 1989
Běžím o život
8 km + 30 překážek
M
21.6.2017
26.8.2017 Vitásek Aleš 1974
8 km + 30 překážek
M2
28.8.2017
27.8.2017 Víšek Pavel 1976
Tři švagři
8 km + 30 překážek
M2
28.8.2017
31.5.2017 Vinopalová Václava 1975
8 km + 30 překážek
Z2
6.6.2017
27.6.2017 Vicánová Natálie 2000
Seveřani
8 km + 30 překážek
JZ
5.7.2017
24.4.2017 Větrovský Jiří 1979
Vrchlabáci
8 km + 30 překážek
M
26.4.2017
15.4.2017 Veselý Petr 1986
8 km + 30 překážek
M
19.4.2017
13.8.2017 Veselý Marek 1978
8 km + 30 překážek
M
22.8.2017
16.5.2017 Veselá Karla 1981
8 km + 30 překážek
Z
23.5.2017
16.5.2017 Veselá Barbora 1979
8 km + 30 překážek
Z
23.5.2017
23.5.2017 Veselá Tereza 1997
Už nemůžeš? Tak přidej!
8 km + 30 překážek
Z
29.5.2017
12.7.2017 Verner Tomáš 1987
8 km + 30 překážek
M
15.7.2017
22.8.2017 Vepřek Roman 1971
8 km + 30 překážek
M2
22.8.2017
20.8.2017 Vencl Martin 1980
SKBU Trutnov
8 km + 30 překážek
M
25.8.2017
29.5.2017 Veletová Iveta 1988
8 km + 30 překážek
Z
30.5.2017
29.1.2017 Večeřa Jan 1990
8 km + 30 překážek
M
1.2.2017
7.3.2017 Vavřička Stanislav 2003
8 km + 30 překážek
JM
15.3.2017
14.8.2017 Vastag Marek 1986
Tvrdý játra
8 km + 30 překážek
M
16.8.2017
28.2.2017 Vaškůjová Pavlína 1991
pivní princátka
8 km + 30 překážek
Z
4.3.2017
28.2.2017 Vaškůjová Marie 1990
Pivní princátka
8 km + 30 překážek
Z
2.3.2017
19.2.2017 Vasina Jakub 1980
Valhalla gym
8 km + 30 překážek
M
23.2.2017
19.2.2017 Vaníček Petr 1991
8 km + 30 překážek
M
28.2.2017
27.8.2017 Vandas Radim 1981
Indiana
8 km + 30 překážek
M
28.8.2017
25.11.2016 Valouch Petr + Čtvrtečková Lucie 1975
8 km + 30 překážek
MIX
29.11.2016
14.2.2017 Valešová Martina 1983
8 km + 30 překážek
Z
22.2.2017
31.7.2017 Valasek Jaroslav 1984
svabi.cz
8 km + 30 překážek
M
3.8.2017
14.8.2017 Vajnlichová Klára 1991
Olfin
8 km + 30 překážek
Z
14.8.2017
22.2.2017 václavková petra 1979
8 km + 30 překážek
Z
4.3.2017
17.7.2017 Václavek Petr 1994
8 km + 30 překážek
M
18.7.2017
2.7.2017 Vacková Eliška 1988
Princezny
8 km + 30 překážek
Z
4.7.2017
15.7.2017 Vacková Pavlína + Ježek Miroslav + Vacek Pavel + Polívka Jan 1978
nadšenci workoutu
8 km + 30 překážek
T
20.7.2017
31.7.2017 Vacková Štěpánka 1995
8 km + 30 překážek
Z
5.8.2017
21.4.2017 Vacek Jakub 1980
Redpoint Eleven team
8 km + 30 překážek
M
26.4.2017
4.7.2017 Vabroušek Vít + Tereza Rábová 1997
jen počkej zajíci
8 km + 30 překážek
MIX
8.7.2017
12.2.2017 Usler Tomáš 2000
8 km + 30 překážek
JM
15.2.2017
18.6.2017 Urbanová Dominika + Medviď Valerij 1995
8 km + 30 překážek
MIX
20.6.2017
4.8.2017 Urbanová Martina + Jan Woska 1985
8 km + 30 překážek
MIX
8.8.2017
15.5.2017 Urbánek Milan 1987
8 km + 30 překážek
M
17.5.2017
11.7.2017 Urban Jakub 1988
Koch
8 km + 30 překážek
M
14.7.2017
12.7.2017 Urban Radim + Michaela Fingerová 1976
Turbína Team Vrchlabí
8 km + 30 překážek
MIX
18.7.2017
24.8.2017 Urban Jaroslav 1984
8 km + 30 překážek
M
24.8.2017
30.5.2017 Ulman Robert 1980
8 km + 30 překážek
M
1.6.2017
3.5.2017 Ulčar Miroslav 1972
8 km + 30 překážek
M2
11.5.2017
3.5.2017 Ulčar Vladimír 1977
8 km + 30 překážek
M2
11.5.2017
29.5.2017 Ulč Lubomir + Prokopcová Monika 1970
8 km + 30 překážek
MIX
1.6.2017
12.11.2016 Uhlík Roman 1986
SRTG Kolín
8 km + 30 překážek
M
15.11.2016
19.1.2017 Uher Tomáš 1985
8 km + 30 překážek
M
21.1.2017
13.4.2017 Tvrdíková Martina 1983
8 km + 30 překážek
Z
19.4.2017
27.8.2017 Tvrdíková Radka + Michal Tvrdík + Jonáš Tvrdík + Matyáš Tvrdík 1974
KIGKIG
8 km + 30 překážek
T
30.8.2017
6.6.2017 Tušer Michal 1982
8 km + 30 překážek
M
13.6.2017
26.7.2017 Trunda Marek 1987
Srtg Olomou
8 km + 30 překážek
M
2.8.2017
21.7.2017 Třísková Michaela 1994
Zoufalci
8 km + 30 překážek
Z
29.7.2017
9.7.2017 Treutner Petr 1992
8 km + 30 překážek
M
11.7.2017
30.12.2016 Třešňák Petr 1983
SlanýKobylky
8 km + 30 překážek
M
3.1.2017
30.6.2017 Trávníček Jan + Bukáčkova Marika 1987
8 km + 30 překážek
MIX
5.7.2017
26.3.2017 Trachtulcová Hana + Milan Slavkovský 1979
Dum spiro spero
8 km + 30 překážek
MIX
29.3.2017
11.4.2017 Tóth Roman 1994
8 km + 30 překážek
M
13.4.2017
1.8.2017 Torres Daniel 1989
8 km + 30 překážek
M
10.8.2017
28.2.2017 Tomíček Václav 1996
SRTG Hradec Králové
8 km + 30 překážek
M
3.3.2017
22.8.2017 Tomešová Markéta 1982
Glatt
8 km + 30 překážek
Z
23.8.2017
7.8.2017 Tomes Michal 1981
8 km + 30 překážek
M
9.8.2017
27.8.2017 Tomášek Martin 1990
Draci v Hradci
8 km + 30 překážek
M
27.8.2017
27.8.2017 Tomášek Jakub 1994
Scrappy&Cocco
8 km + 30 překážek
M
27.8.2017
15.5.2017 Tolda Adam 1997
8 km + 30 překážek
M
17.5.2017
25.8.2017 Tolda Dominik 1993
8 km + 30 překážek
M
28.8.2017
28.6.2017 Tojnar Pavel 1973
REBIRTH
8 km + 30 překážek
M2
30.6.2017
26.7.2017 Titěrová Barbora 2001
Army Run Elite Runners
8 km + 30 překážek
JZ
28.7.2017
31.12.2016 Tilgner Jakub 1990
Cheerleaders
8 km + 30 překážek
M
4.1.2017
31.12.2016 Tilgner Michal 1992
Cheerleaders
8 km + 30 překážek
M
4.1.2017
23.5.2017 Tichý Pavel + Mullerová Marei 1968
8 km + 30 překážek
MIX
25.5.2017
30.7.2017 Ticháček Jan 2001
8 km + 30 překážek
JM
3.8.2017
22.8.2017 Tichá Eva 1987
8 km + 30 překážek
Z
28.8.2017
12.6.2017 Tesař Lukáš + Zelenda Jan 1984
Spolek ledoborců
8 km + 30 překážek
M
17.6.2017
23.5.2017 Szumowski Pavel 1973
VDFN / Bike Sport Chrudim
8 km + 30 překážek
M2
23.5.2017
25.6.2017 Szotkowski Jakub 1980
hospodští gladiatoři
8 km + 30 překážek
M
1.7.2017
8.6.2017 Szetei Petr 1984
8 km + 30 překážek
M
14.6.2017
18.6.2017 Szénási Adam 1988
8 km + 30 překážek
M
21.6.2017
3.5.2017 Syrový Michal 1977
8 km + 30 překážek
M2
5.5.2017
30.7.2017 Syrový Aleš 2001
Never give up
8 km + 30 překážek
JM
1.8.2017
30.7.2017 Syrový Filip 1998
8 km + 30 překážek
M
1.8.2017
8.5.2017 Švrčková Dominika 1993
8 km + 30 překážek
Z
10.5.2017
22.12.2016 Svobodová Mirka + Világi Tomáš 1987
Tomi & Miri
8 km + 30 překážek
MIX
23.12.2016
7.1.2017 Svobodova Jirina + Kuba Svoboda 1974
Super team Bilina
8 km + 30 překážek
MIX
8.1.2017
25.5.2017 Svobodová Klára 1986
8 km + 30 překážek
Z
27.5.2017
19.6.2017 Svobodová Dita 1986
slim and loft
8 km + 30 překážek
Z
21.6.2017
4.8.2017 Svobodová Nikola 1990
8 km + 30 překážek
Z
8.8.2017
8.8.2017 Svobodová Veronika 1993
BRUTÁLNÍ PRINCEZNY
8 km + 30 překážek
Z
9.8.2017
19.5.2017 Svoboda Marek 1988
8 km + 30 překážek
M
23.5.2017
15.6.2017 Svoboda Ondřej 1977
Pneumothorax
8 km + 30 překážek
M2
20.6.2017
19.6.2017 Svoboda Martin 1987
8 km + 30 překážek
M
21.6.2017
23.6.2017 Svoboda David 1985
HC Devro
8 km + 30 překážek
M
30.6.2017
4.7.2017 Svoboda Ludvík + Petr Jiruška 1973
Igráčci
8 km + 30 překážek
M2
8.7.2017
27.8.2017 Svoboda Martin 1989
Spartan gym
8 km + 30 překážek
M
27.8.2017
15.8.2017 Švihlová Tereza 1986
8 km + 30 překážek
Z
15.8.2017
6.1.2017 Švihlíková Simona 1996
INVENTI
8 km + 30 překážek
Z
17.1.2017
25.8.2017 svecova martina + Kudrna Jan 1982
8 km + 30 překážek
MIX
25.8.2017
14.12.2016 Švec Richard 1998
8 km + 30 překážek
M
22.12.2016
13.11.2016 Švadlák Petr 1972
VH Fitness
8 km + 30 překážek
M2
15.11.2016
9.1.2017 Šusta David 1990
Spartans
8 km + 30 překážek
M
17.1.2017
12.8.2017 Sunek Jaroslav 1984
8 km + 30 překážek
M
15.8.2017
23.7.2017 Šuma Roman + Šumová Lenka 1975
8 km + 30 překážek
MIX
25.7.2017
28.2.2017 Šulc Patrik 1998
Prostě MY
8 km + 30 překážek
M
11.3.2017
17.6.2017 Šulc Martin 1982
8 km + 30 překážek
M
21.6.2017
31.7.2017 Šulc Martin 1989
Fanatic Gym
8 km + 30 překážek
JM
2.8.2017
21.8.2017 Suditu Mihai Marius 1996
bednicka
8 km + 30 překážek
M
26.8.2017
26.2.2017 suchankova monika 1991
Chátra líná
8 km + 30 překážek
Z
1.3.2017
7.4.2017 Šubrt Jakub 1993
Glatt
8 km + 30 překážek
M
7.4.2017
24.4.2017 Šubrová Marie 1974
GLADIATOR RACE TEAM
8 km + 30 překážek
Z2
24.4.2017
15.1.2017 Šturma Milan 2000
8 km + 30 překážek
JM
17.1.2017
3.5.2017 Stuchlik Bohumil 1966
8 km + 30 překážek
M2
10.5.2017
24.7.2017 štrunc michal 1970
8 km + 30 překážek
M2
29.7.2017
10.5.2017 Struna Petr 1981
8 km + 30 překážek
M
12.5.2017
9.8.2017 Štross Martin 1990
Martys
8 km + 30 překážek
M
12.8.2017
22.6.2017 Štrof Michal 1983
duo iuris
8 km + 30 překážek
M
27.6.2017
25.8.2017 Strnad Michal + Daniel Beneš + Tomáš Novák + Matyáš Soukup 1976
Bohemka
8 km + 30 překážek
T
26.8.2017
28.5.2017 Stříteská Petra 1985
8 km + 30 překážek
Z
30.5.2017
20.8.2017 Stříteská Petra + Jakub Vysoudil 1979
Simpsonovi
8 km + 30 překážek
MIX
23.8.2017
27.8.2017 Štraub David + Jeřábková Petra 1981
8 km + 30 překážek
MIX
30.8.2017
24.6.2017 Strašrybka Tibor 1984
8 km + 30 překážek
M
27.6.2017
30.5.2017 STRASIL PAVEL 1978
PERUN
8 km + 30 překážek
M
1.6.2017
30.5.2017 STRASIL MARTIN 1971
PERUN
8 km + 30 překážek
M2
1.6.2017
12.8.2017 Straková Michaela 1988
8 km + 30 překážek
Z
18.8.2017
5.1.2017 Straka Pavel + strakova lucie 1975
mazele
8 km + 30 překážek
MIX
6.1.2017
25.5.2017 Štorkánová Hanka 1990
8 km + 30 překážek
Z
27.5.2017
25.5.2017 Štorkánová Lenka 1986
Karabiny v keckách
8 km + 30 překážek
Z
27.5.2017
10.5.2017 Štíbal Martin + Štíbalová Kateřina 1988
MK Kladno
8 km + 30 překážek
MIX
12.5.2017
15.8.2017 Štěpánová Iva 1987
Radiator face
8 km + 30 překážek
Z
15.8.2017
14.7.2017 Šťastný Michal 1993
Tvrdý Játra
8 km + 30 překážek
M
15.7.2017
24.11.2016 Šťastná Andrea 1988
RECUTECH
8 km + 30 překážek
Z
25.11.2016
21.7.2017 starý roman + Kateřina Benešová 1979
SVVAT
8 km + 30 překážek
MIX
22.7.2017
4.4.2017 Staněk Miroslav 1989
Glatt
8 km + 30 překážek
M
4.4.2017
6.8.2017 Stanek Jan 1986
8 km + 30 překážek
M
15.8.2017
24.8.2017 Srnská Kateřina + Miloš Skřivánek 1989
Magnalink
8 km + 30 překážek
MIX
24.8.2017
20.6.2017 Sramek Dobroslav + Šturmová Jana 1982
Lanáčovci
8 km + 30 překážek
MIX
28.6.2017
19.6.2017 Spitzerová Zuzana + Khor Jakub + Nárožná Kateřina + Schönbeková Klára 1996
Dragouni
8 km + 30 překážek
T
20.6.2017
4.8.2017 Špinka Pavel 1992
AK Hradec
8 km + 30 překážek
M
9.8.2017
8.8.2017 Špárlinek Michal 1985
Urveme to silou
8 km + 30 překážek
M
8.8.2017
28.4.2017 Špačková Veronika + Václav Bartoš 1982
8 km + 30 překážek
MIX
3.5.2017
25.8.2017 Špaček Michal 1991
Matěj Košťál, Christian Grym
8 km + 30 překážek
M
25.8.2017
12.4.2017 Soušek Martin 1991
8 km + 30 překážek
M
14.4.2017
26.8.2017 Šoukal Daniel 1996
8 km + 30 překážek
M
28.8.2017
25.7.2017 Soudek Michal 1988
Traitors
8 km + 30 překážek
M
26.7.2017
20.5.2017 Souček Vladimír 1973
TJ Lhota Červený Kostelec
8 km + 30 překážek
M2
23.5.2017
31.5.2017 Souček Tomáš 1971
SKBU Trutnov
8 km + 30 překážek
M2
2.6.2017
6.8.2017 Souček Daniel 1999
8 km + 30 překážek
M
10.8.2017
11.7.2017 Šotolová Eva 1982
8 km + 30 překážek
Z
18.7.2017
11.7.2017 Šotola Adam 1984
8 km + 30 překážek
M
18.7.2017
1.8.2017 Sopr Martin 1987
8 km + 30 překážek
M
2.8.2017
19.5.2017 Šolta Marcel 1969
SRTG Strupčice
8 km + 30 překážek
M2
23.5.2017
27.12.2016 Solil Pavel 1983
Spolek Borek
8 km + 30 překážek
M
28.12.2016
3.7.2017 Solil Stanislav 1958
SpolekBorek
8 km + 30 překážek
M2
4.7.2017
28.7.2017 Šolcová Romana 1986
Ventilek
8 km + 30 překážek
Z
2.8.2017
28.7.2017 Šolc Jakub 1987
Ventilek
8 km + 30 překážek
M
1.8.2017
15.11.2016 Sokolová Markéta 1984
8 km + 30 překážek
Z
16.11.2016
31.12.2016 Sochor Lukáš 1978
Varovi legie
8 km + 30 překážek
M
7.1.2017
18.8.2017 Sochor David 1982
8 km + 30 překážek
M
22.8.2017
12.11.2016 Snopko David 1982
shybuj.cz
8 km + 30 překážek
M
15.11.2016
3.2.2017 Smutná Pavla + Veverka Tomáš 1986
Running Lions
8 km + 30 překážek
MIX
8.2.2017
4.8.2017 Smolinská Hana 1985
8 km + 30 překážek
Z
14.8.2017
26.11.2016 Šmok David + Havlová Kateřina 1993
Retardíci
8 km + 30 překážek
MIX
28.11.2016
3.12.2016 Šmok Josef 1991
8 km + 30 překážek
M
5.12.2016
14.7.2017 Smetana Tomáš + Zícha Jakub 1992
TK
8 km + 30 překážek
M
18.7.2017
24.8.2017 Smetana Jiří Jarmila 1977
8 km + 30 překážek
M2
26.8.2017
31.5.2017 Šmejkal Petr 1995
8 km + 30 překážek
M
8.6.2017
21.7.2017 Slovák Petr + Eliška Tumová 1976
Krakonošova pěchota
8 km + 30 překážek
MIX
22.7.2017
30.5.2017 Slavík Tomáš + Eliška Svobodová 1987
Rokytka
8 km + 30 překážek
MIX
1.6.2017
3.7.2017 Slavík Michal 1982
8 km + 30 překážek
M
11.7.2017
7.4.2017 Slavíček Jakub 1997
Slavíci
8 km + 30 překážek
M
11.4.2017
26.8.2017 Šlapetová Eva 1985
8 km + 30 překážek
Z
28.8.2017
21.12.2016 Šlapáková Eva 1959
Elzička
8 km + 30 překážek
Z2
22.12.2016
21.12.2016 Šlapák Petr 1955
Elzička
8 km + 30 překážek
M2
22.12.2016
26.7.2017 Slaný Ondřej + Heger Martin + Hermon Milan + Oplištil Ludek 1993
Rescue-Fire SY
8 km + 30 překážek
T
28.7.2017
15.11.2016 Slaměník Bedřich 1976
neBULL
8 km + 30 překážek
M2
22.11.2016
20.8.2017 Šlajchrt Jan 1988
Armáda ČR
8 km + 30 překážek
M
24.8.2017
17.3.2017 Sládek Martin 1987
8 km + 30 překážek
M
22.3.2017
29.6.2017 Sládek Vladimír 1988
SRTG Strupčice
8 km + 30 překážek
M
4.7.2017
13.8.2017 Skyva Daniel 1974
CHCI BEŽET S TERII PAZOUROVOU
8 km + 30 překážek
M2
16.8.2017
8.3.2017 Škvrnová Lucie 2001
BradlecTeam
8 km + 30 překážek
JZ
9.3.2017
8.3.2017 Škvrna Jiří + Škvrnová Aneta 1971
BradlecTeam
8 km + 30 překážek
MIX
9.3.2017
8.3.2017 Škvrna Jakub 2001
BradlecTeam
8 km + 30 překážek
JM
9.3.2017
21.8.2017 Škudrnová Natálie 2003
Velké Čupakabry
8 km + 30 překážek
JZ
28.8.2017
21.8.2017 Škudrna Antonín 2003
Velké Čupakabry
8 km + 30 překážek
JM
28.8.2017
29.6.2017 Skřičík Petr 1988
Syčák
8 km + 30 překážek
M
1.7.2017
13.2.2017 Škraněk Jiří 1982
8 km + 30 překážek
M
15.2.2017
21.7.2017 Škranc Václav 1981
8 km + 30 překážek
M
25.7.2017
12.11.2016 Skořepová Tereza + Petr Kašpar 1978
8 km + 30 překážek
MIX
21.11.2016
4.8.2017 Škodová Pavla 1983
8 km + 30 překážek
Z
12.8.2017
11.5.2017 Sklenářová Dita + Martin Sklenář 1990
Máslička
8 km + 30 překážek
MIX
15.5.2017
7.8.2017 Sklenák Igor 1992
SRTG Podluží
8 km + 30 překážek
M
8.8.2017
20.8.2017 Skalova Zdenka 1987
Až do cile
8 km + 30 překážek
Z
26.8.2017
23.8.2017 Škalda Josef 1979
8 km + 30 překážek
M
25.8.2017
28.2.2017 Siváková Renata 1985
8 km + 30 překážek
Z
7.3.2017
23.6.2017 Šír Jan 1987
HC Devro
8 km + 30 překážek
M
30.6.2017
31.7.2017 Šipla Miroslav 2000
AF Team
8 km + 30 překážek
JM
8.8.2017
30.4.2017 Šipka Lukáš + Mazánková Petra 1988
8 km + 30 překážek
MIX
3.5.2017
28.6.2017 Šípek Marek 1999
SKBU TRUTNOV
8 km + 30 překážek
M
4.7.2017
22.2.2017 Šindlerová Dita 1991
SVVAT
8 km + 30 překážek
Z
24.2.2017
17.7.2017 Šimůnek Jaroslav + Urban Jaroslav 1992
8 km + 30 překážek
M
20.7.2017
30.6.2017 Šimon Jiří 1986
8 km + 30 překážek
M
4.7.2017
31.5.2017 Šimek Radim + Plšková Iveta 1992
8 km + 30 překážek
MIX
8.6.2017
4.7.2017 Šimek Jakub 1992
8 km + 30 překážek
M
8.7.2017
26.8.2017 Šimek Roman + Šimek Miroslav + Šimková Hana + Etrychová Markéta 1979
8 km + 30 překážek
T
28.8.2017
8.12.2016 Silný Ondřej 1988
8 km + 30 překážek
M
12.12.2016
31.5.2017 Šilhánková Andrea + Moravec Martin 1988
Zumba fitness Nezvěstice
8 km + 30 překážek
MIX
6.6.2017
28.5.2017 Šífová Jana 1990
8 km + 30 překážek
Z
30.5.2017
20.8.2017 Siegl Josef 1978
Pepino
8 km + 30 překážek
M
30.8.2017
25.8.2017 Ševčík Jiří 1970
8 km + 30 překážek
M2
28.8.2017
23.4.2017 Šerlovský Dominik 1994
Čukrové
8 km + 30 překážek
M
26.4.2017
7.8.2017 Semecky Martin 1987
8 km + 30 překážek
M
8.8.2017
23.8.2017 Sekerová Petra 1992
SRTG Čelákovice
8 km + 30 překážek
Z
29.8.2017
23.8.2017 Šejna Aleš + Martina Klégrová 1985
2hasance
8 km + 30 překážek
MIX
24.8.2017
30.5.2017 Seitlová Zuzana 1989
Fitness club Slovany
8 km + 30 překážek
Z
2.6.2017
31.5.2017 Seidel Karel + Leyer Petr + Hromada Michal + Špaček Tomáš 1992
Badasses
8 km + 30 překážek
T
3.6.2017
3.8.2017 Seidel Radek 1973
Parkinson
8 km + 30 překážek
M2
11.8.2017
19.8.2017 Šefelín Dušan + Lucie Hniličková Jelínková 1975
VANTÝM
8 km + 30 překážek
MIX
22.8.2017
21.8.2017 Šedová Lucie 1994
Slavíci
8 km + 30 překážek
Z
21.8.2017
26.3.2017 Sedmík Vladimír 1981
Dum spiro spero
8 km + 30 překážek
M
27.3.2017
21.8.2017 Sedliský Ondřej 1991
Už nemužeš? Tak přidej!
8 km + 30 překážek
M
21.8.2017
21.7.2017 Sedláček Miroslav + Tereza Sedláčková 1973
PEPINA TEAM RUDNÍK
8 km + 30 překážek
MIX
22.7.2017
25.8.2017 Sedláček David + Dvořáková Tereza 1988
SRTG Česká
8 km + 30 překážek
MIX
27.8.2017
21.6.2017 Šedivý Petr 1994
8 km + 30 překážek
M
27.6.2017
8.5.2017 Šeda Radek 1977
Barbarians from Giant Mountains
8 km + 30 překážek
M2
10.5.2017
5.1.2017 Šebková Andrea 1991
INVENTI
8 km + 30 překážek
Z
11.1.2017
27.11.2016 Šebestík Ondřej 1991
8 km + 30 překážek
M
29.11.2016
7.5.2017 Šeberka Jan 1988
Libotovská smečka
8 km + 30 překážek
M
12.5.2017
17.3.2017 Šebela Jakub 1991
Hello Kitty
8 km + 30 překážek
M
21.3.2017
21.8.2017 Schwarz Jan + Filip Lukášek 1991
8 km + 30 překážek
M
28.8.2017
12.11.2016 Scholzová Lenka 1985
8 km + 30 překážek
Z
15.11.2016
18.8.2017 Schmausová Anna 1978
MARAS team
8 km + 30 překážek
Z
24.8.2017
28.2.2017 Schlinger Lukáš 1989
8 km + 30 překážek
M
1.3.2017
2.3.2017 Schinaglová Michaela 1989
8 km + 30 překážek
Z
3.3.2017
7.8.2017 Schejbalová Kateřina 1994
AF team
8 km + 30 překážek
Z
9.8.2017
30.7.2017 Schejbal Jan + Lucie Kroupová 1994
8 km + 30 překážek
MIX
1.8.2017
23.8.2017 Šašková Zuzana 1983
Roudnice nad Labem
8 km + 30 překážek
Z
23.8.2017
14.8.2017 Šára Ondřej 2004
Zoufalci
8 km + 30 překážek
JM
17.8.2017
13.8.2017 Sanko Robin 1990
Shybuj.cz
8 km + 30 překážek
M
15.8.2017
31.5.2017 Samek Ondřej + Kristýna Kudrnáčová 1992
I love mud
8 km + 30 překážek
MIX
7.6.2017
21.7.2017 Šalomoun Stanislav + Šalomounová Lenka 1983
8 km + 30 překážek
MIX
25.7.2017
25.4.2017 Šalanský Jan + Eva Hořínková 1980
8 km + 30 překážek
MIX
26.4.2017
18.7.2017 Šajkovics Patrik 1986
Kájovi spocení kluci
8 km + 30 překážek
M
22.7.2017
25.8.2017 Šáfr Jaroslav 1992
8 km + 30 překážek
M
25.8.2017
6.12.2016 Sádovský Jan 1986
8 km + 30 překážek
M
8.12.2016
28.12.2016 Sadílek Martin 1987
chrobaci
8 km + 30 překážek
M
4.1.2017
6.7.2017 Sabovová Michaela + Jaroslav Pajor 1986
Kaničkovi
8 km + 30 překážek
MIX
11.7.2017
23.7.2017 Šabata Martin + Jiří Mašek 1994
jirka je debil
8 km + 30 překážek
M
27.7.2017
23.6.2017 Rýz Bohuslav 1977
snakes Vysoké Mýto
8 km + 30 překážek
M2
1.7.2017
12.11.2016 Ryšavý Martin 1975
PRO MUSIC PROLOG BIKE
8 km + 30 překážek
M2
15.11.2016
15.6.2017 Ryšavý Martin 1977
Pneumothorax
8 km + 30 překážek
M2
20.6.2017
7.8.2017 Rylková Kateřina 1985
Jsem si zlomil šavli!
8 km + 30 překážek
Z
9.8.2017
20.8.2017 Rykalová Lenka 1998
8 km + 30 překážek
Z
28.8.2017
28.7.2017 Rychtařík Pavel 1983
8 km + 30 překážek
M
5.8.2017
29.11.2016 Rybišar Josef 1974
čvacht
8 km + 30 překážek
M2
30.11.2016
27.2.2017 Ruzickova Lucie 1993
8 km + 30 překážek
Z
1.3.2017
30.12.2016 Růžička Jan + Polomská Michaela 1995
Caesarova garda TRIUMPHALIS
8 km + 30 překážek
MIX
3.1.2017
27.6.2017 Růžička Martin 1986
Seveřani
8 km + 30 překážek
M
1.7.2017
9.8.2017 Růžička Tomáš + Nikola Hembalová 1985
8 km + 30 překážek
MIX
11.8.2017
25.8.2017 Růžička Lukáš 1988
8 km + 30 překážek
M
28.8.2017
30.11.2016 Rudolfová Jana 1971
BAK SEAL 6TEAM
8 km + 30 překážek
Z2
5.12.2016
25.7.2017 Roubal Tomáš 1982
Rytíři Kladno
8 km + 30 překážek
M
27.7.2017
17.2.2017 Rott Pavel + Zálešáková Eva 1977
Total Vital
8 km + 30 překážek
MIX
23.2.2017
3.1.2017 Roth Zdeněk + Novotná Petra 1985
8 km + 30 překážek
MIX
5.1.2017
22.8.2017 Rosa Petr 1994
PARTY - TEAM
8 km + 30 překážek
M
28.8.2017
25.8.2017 Roháč Pavel 1980
SRTG Olomouc
8 km + 30 překážek
M
28.8.2017
21.8.2017 Roessler Tomáš 1978
8 km + 30 překážek
M
26.8.2017
6.8.2017 Rizner David 1991
SRTG Blansko
8 km + 30 překážek
M
8.8.2017
31.5.2017 Ritschel Vít + Jandová Klára 1999
Kin-ball Pardubice
8 km + 30 překážek
MIX
6.6.2017
21.12.2016 Říhová Andrea 1982
8 km + 30 překážek
Z
22.12.2016
31.12.2016 Říha Michal + Jitka Tománková 1988
8 km + 30 překážek
MIX
6.1.2017
20.6.2017 Richtr Michal 1981
RunSport Team
8 km + 30 překážek
M
23.6.2017
20.11.2016 Řezníček Jan 1973
Junák Č.Kostelec
8 km + 30 překážek
M2
24.11.2016
15.11.2016 Rezek Petr 1981
8 km + 30 překážek
M
16.11.2016
29.12.2016 Remeš Jan 1988
8 km + 30 překážek
M
30.12.2016
22.8.2017 Rekirschová Dana 1988
8 km + 30 překážek
Z
23.8.2017
4.8.2017 Rejmont Pavel 1962
TJ Slavoj Syrovátka
8 km + 30 překážek
M2
5.8.2017
3.7.2017 Řehoř Zdeněk + Lenka 1978
SRTG Strupčice
8 km + 30 překážek
MIX
5.7.2017
2.8.2017 Rečka Martin 1987
8 km + 30 překážek
M
9.8.2017
18.8.2017 Rázl Michael 2000
8 km + 30 překážek
JM
22.8.2017
14.11.2016 Rathouský Václav 1989
8 km + 30 překážek
M
18.11.2016
14.11.2016 Raszyk Tomáš 1983
Pak jdem chlastat
8 km + 30 překážek
M
16.11.2016
18.6.2017 Raslová Marie + Řezníček David 1982
2running hearts
8 km + 30 překážek
MIX
21.6.2017
25.5.2017 Rapčan Ladislav 1984
8 km + 30 překážek
M
27.5.2017
20.8.2017 Rajnoch David 1999
Team Střechy Glogar
8 km + 30 překážek
M
23.8.2017
27.2.2017 Rada Jiří 2001
Radiator face
8 km + 30 překážek
JM
5.3.2017
15.8.2017 Pultarová Adriena 1984
SRTG PRAHA
8 km + 30 překážek
Z
15.8.2017
6.3.2017 Průša Milan + Potůčková Tereza 1995
Praga tattoo boy
8 km + 30 překážek
MIX
8.3.2017
31.5.2017 Procházková Monika + Lucie Kolínská + Lukáš Vodička + Martina Klégrová + Petr Bergl 1991
2haSance
8 km + 30 překážek
Z
6.6.2017
11.5.2017 Přívratský Miloš 1988
Řepáci
8 km + 30 překážek
M
17.5.2017
22.5.2017 Primus Petr 1973
8 km + 30 překážek
M2
24.5.2017
26.7.2017 Přibylová Alexandra + Adam Dostál + Lucie Šenková + Jiří Bobek 1984
CrossFit Destiny
8 km + 30 překážek
T
1.8.2017
20.8.2017 Přibyl Tomáš 1980
8 km + 30 překážek
M
20.8.2017
27.7.2017 Pražáková Lenka 1985
8 km + 30 překážek
Z
29.7.2017
15.8.2017 Prášek Petr 1989
Smidaráci
8 km + 30 překážek
M
18.8.2017
29.5.2017 Pozlerová Pavla 1979
8 km + 30 překážek
Z
1.6.2017
20.8.2017 Pozděna Jiří 1990
Bratr B52
8 km + 30 překážek
M
24.8.2017
15.12.2016 Pouzar Jakub 1999
8 km + 30 překážek
M
16.12.2016
1.7.2017 Poul Pavel 1976
P.P.Team
8 km + 30 překážek
M2
4.7.2017
31.5.2017 Potrebuješ Jan 1966
SRTG Strupčice
8 km + 30 překážek
M2
3.6.2017
18.12.2016 Pošvová Iveta 1985
TRIUMPHALIS
8 km + 30 překážek
Z
28.12.2016
12.7.2017 Pošvářová Eliška 2002
8 km + 30 překážek
JZ
14.7.2017
1.7.2017 Pospíšil Tomáš 1981
P.P.Team
8 km + 30 překážek
M
4.7.2017
15.8.2017 Pospíšil Jaroslav + Jaroslav Pospíšil 1993
8 km + 30 překážek
M
16.8.2017
23.8.2017 Poskočil Aleš 1986
8 km + 30 překážek
M
23.8.2017
12.8.2017 Posadovský Milan 1992
BRUTÁLNÍ PRINCEZNY
8 km + 30 překážek
M
15.8.2017
19.6.2017 Popilková Martina + Krupička Lukáš 1980
8 km + 30 překážek
MIX
24.6.2017
17.12.2016 Popelka Jan 1992
8 km + 30 překážek
M
21.12.2016
17.5.2017 Pomahač Tomáš 1980
SRTG Strupčice
8 km + 30 překážek
M
19.5.2017
28.2.2017 Polčan Štefan 1975
Incore fitness team
8 km + 30 překážek
M2
4.3.2017
25.7.2017 Polčan Peter 1989
Traitors
8 km + 30 překážek
M
29.7.2017
31.5.2017 Polanský Petr 1990
8 km + 30 překážek
M
2.6.2017
26.3.2017 Poláček Filip 1991
Dum spiro spero
8 km + 30 překážek
M
28.3.2017
28.2.2017 Pokorná Alena 1983
Pierburg Team
8 km + 30 překážek
Z
4.3.2017
24.7.2017 Pokorná Linda 1985
8 km + 30 překážek
Z
25.7.2017
28.11.2016 Pohl Vojtěch 1987
Okresní přebor
8 km + 30 překážek
M
28.11.2016
14.2.2017 Podstavek Michal + Mrázek Kamil + Stodůlka Marek + Malchárek Miroslav 1988
Bejčci
8 km + 30 překážek
T
21.2.2017
4.8.2017 Podroužek Kamil 1973
AK Hradec
8 km + 30 překážek
M2
9.8.2017
29.12.2016 Podaný Lubomír 1986
8 km + 30 překážek
M
30.12.2016
25.7.2017 plihal Antonin + Mirek Simak + Petr Culik + Robin Dubec 1983
Bystron group
8 km + 30 překážek
T
27.7.2017
21.8.2017 plihal tomas 1975
pepino
8 km + 30 překážek
M2
28.8.2017
6.8.2017 Plešner Michal 1980
MPplast Elite Team
8 km + 30 překážek
M
8.8.2017
27.7.2017 Pleskot Daniel 1973
8 km + 30 překážek
M2
29.7.2017
13.8.2017 Plecitá Gabriela 2001
DUOSIS
8 km + 30 překážek
JZ
16.8.2017
26.7.2017 Plachetka Michal 1974
Bejčci
8 km + 30 překážek
M2
3.8.2017
18.6.2017 Pizúr Marek + Ivana Pizúrová 1977
8 km + 30 překážek
MIX
24.6.2017
29.5.2017 Pithardtová Kristýna 1991
8 km + 30 překážek
Z
31.5.2017
31.5.2017 Piskáček Luboš 1969
8 km + 30 překážek
M2
2.6.2017
27.8.2017 Pipová Tihelková Jana 1983
8 km + 30 překážek
Z
28.8.2017
3.2.2017 Petruchová Hana 1975
8 km + 30 překážek
Z2
7.2.2017
20.8.2017 Petrů Jan 1978
SRTG Praha
8 km + 30 překážek
M
22.8.2017
11.8.2017 Petrovičová Linda 1994
8 km + 30 překážek
Z
16.8.2017
28.2.2017 Petrová Alena 1980
8 km + 30 překážek
Z
7.3.2017
28.2.2017 Petrides Oldřich 1980
TRIUMPHALIS
8 km + 30 překážek
M
8.3.2017
21.8.2017 Petrescu Adrian Alexandru 1990
bednicka
8 km + 30 překážek
M
28.8.2017
25.4.2017 Petráň David 1987
8 km + 30 překážek
M
28.4.2017
4.8.2017 Petráčková Kristýna + Honskus Robin 1997
junk
8 km + 30 překážek
MIX
9.8.2017
26.5.2017 Petr Vojtěch 1985
Plhovský psi
8 km + 30 překážek
M
30.5.2017
8.8.2017 Petr Jan 1984
8 km + 30 překážek
M
9.8.2017
23.8.2017 Petr Milan 1991
Vikings
8 km + 30 překážek
M
26.8.2017
26.6.2017 Peterová Věra + Havlena Jan 1975
kanclík zmatek su
8 km + 30 překážek
MIX
4.7.2017
23.7.2017 Petera Tadeáš 1993
Foxtrot
8 km + 30 překážek
M
25.7.2017
22.8.2017 Pešek Petr 1990
AF team
8 km + 30 překážek
M
24.8.2017
25.6.2017 Perthenová ml. Kateřina 2003
8 km + 30 překážek
JZ
4.7.2017
25.6.2017 Perthen Ervín ml. 2000
8 km + 30 překážek
JM
4.7.2017
25.6.2017 Perthen Ervín + Kateřina Perthenová 1972
8 km + 30 překážek
MIX
4.7.2017
20.8.2017 Pernstecherová Andrea 1975
8 km + 30 překážek
Z2
20.8.2017
28.5.2017 Pěnka Kryštof 1993
8 km + 30 překážek
M
30.5.2017
4.7.2017 Pelc Michal + Krejčová Jana 1983
8 km + 30 překážek
MIX
11.7.2017
16.5.2017 Pekárek Tomáš 1987
8 km + 30 překážek
M
18.5.2017
2.8.2017 Pěčková Zdeňka 1976
AF TEAM Plzeň
8 km + 30 překážek
Z2
4.8.2017
7.5.2017 Pechlátová Jana 1992
8 km + 30 překážek
Z
12.5.2017
11.6.2017 Pechal Filip 1977
8 km + 30 překážek
M2
11.6.2017
9.1.2017 Pecánek Martin 1991
Spartans
8 km + 30 překážek
M
14.1.2017
18.7.2017 Pazourová Terézia + Martin Chmelař 1970
GoFlex
8 km + 30 překážek
MIX
20.7.2017
3.4.2017 Pávová Gabriela 1975
Čápici
8 km + 30 překážek
Z2
5.4.2017
21.8.2017 Pavlová Kateřina 1989
Zoufalci
8 km + 30 překážek
Z
26.8.2017
19.2.2017 Pavlišová Lucka 1990
Valhalla gym
8 km + 30 překážek
Z
22.2.2017
19.2.2017 Pavliš Jéňa 1992
Valhalla gym
8 km + 30 překážek
M
28.2.2017
8.8.2017 Pavliš Kamil + Javorová Andrea 1977
8 km + 30 překážek
M2
15.8.2017
31.5.2017 Pavlíková Jitka 1992
8 km + 30 překážek
Z
7.6.2017
31.7.2017 Pavlik David 1992
8 km + 30 překážek
M
8.8.2017
23.8.2017 Pavlík Michal 1977
Jupko
8 km + 30 překážek
M2
28.8.2017
29.5.2017 Pavelková Šárka 1978
KRACH
8 km + 30 překážek
Z
1.6.2017
14.8.2017 Pavel Michal + Žiláková Martina 1992
8 km + 30 překážek
MIX
16.8.2017
19.8.2017 Pavel Aleš 1979
8 km + 30 překážek
M
22.8.2017
10.8.2017 Pávek Petr 1985
8 km + 30 překážek
M
11.8.2017
10.8.2017 Patrik Huňady + Lavičková Linda 1994
8 km + 30 překážek
M
18.8.2017
28.7.2017 Pastrňáková Aneta + Hráský František 1993
Pomalu, ale pěkně
8 km + 30 překážek
MIX
2.8.2017
26.5.2017 Parničan Marek 1985
Plhovský psi
8 km + 30 překážek
M
31.5.2017
25.6.2017 Papadopulu Martina + Jiří Bursa 1983
Už se do toho dostáváme
8 km + 30 překážek
MIX
27.6.2017
26.8.2017 Páníková Lucie + Jakub Kubo 1986
8 km + 30 překážek
MIX
27.8.2017
19.2.2017 Pánek Jakub 1992
8 km + 30 překážek
M
22.2.2017
7.6.2017 Panchártek Miloš + Dobiášová Petra 1992
8 km + 30 překážek
MIX
9.6.2017
31.12.2016 Palýová Tereza + Džurban Tomáš 1992
SRTG Praha
8 km + 30 překážek
MIX
3.1.2017
2.6.2017 Paducha Jakub 1985
8 km + 30 překážek
M
6.6.2017
16.4.2017 Paďour Radek 1988
8 km + 30 překážek
M
26.4.2017
13.7.2017 Outerská Lucie + Jan Outerský 1980
8 km + 30 překážek
MIX
21.7.2017
16.6.2017 Oudová Sandra 1976
8 km + 30 překážek
Z2
16.6.2017
16.6.2017 Ouda Pavel + Jelínek Jaromír 1973
8 km + 30 překážek
M2
16.6.2017
19.11.2016 Ottová Denisa 1989
kulíšci
8 km + 30 překážek
Z
22.11.2016
19.11.2016 Otta Roman 1984
kulíšci
8 km + 30 překážek
M
22.11.2016
18.8.2017 Ortová Zuzana + Tomáš Česák 1999
8 km + 30 překážek
MIX
22.8.2017
20.6.2017 Oppelt Michal 1983
Krušnoman TT
8 km + 30 překážek
M
22.6.2017
14.8.2017 Ondroušek Martin 1992
MBJM
8 km + 30 překážek
M
14.8.2017
17.12.2016 Novotný Josef 1958
8 km + 30 překážek
M2
21.12.2016
21.12.2016 Novotný Milan 1978
Tragedos
8 km + 30 překážek
M
28.12.2016
29.5.2017 Novotný Karel + Garbier Martin + Emmer Klára + Slávik Peter 1985
8 km + 30 překážek
T
30.5.2017
5.6.2017 Novotný Jiři 2001
8 km + 30 překážek
JM
5.6.2017
20.6.2017 Novotný Jakub + Rypanová Kristýna 1995
8 km + 30 překážek
MIX
22.6.2017
24.7.2017 Novotný Jakub 1996
8 km + 30 překážek
M
26.7.2017
3.8.2017 Novotný Marek 1990
BeAst shapes
8 km + 30 překážek
M
5.8.2017
10.8.2017 Novotný Michal 1980
8 km + 30 překážek
M
12.8.2017
3.8.2017 Novotná Lucie + Bednář Michal 1993
Myšáci
8 km + 30 překážek
MIX
5.8.2017
9.8.2017 Novotná Lenka 1973
Nejde jenom chcíplá koza!!!!
8 km + 30 překážek
Z2
16.8.2017
9.8.2017 Novotná Jarmila + Novotný Marek 1979
Novotňáci
8 km + 30 překážek
MIX
11.8.2017
17.8.2017 Novotná Denisa + Svoboda Václav 1992
Mokrý banditi
8 km + 30 překážek
MIX
19.8.2017
31.7.2017 Novosadova Andrea + Pavel Fiala 1985
8 km + 30 překážek
MIX
2.8.2017
13.11.2016 Novák Lukáš 1991
SWEEP OCRA CZ Elite Team
8 km + 30 překážek
M
15.11.2016
29.11.2016 Novák Tomáš 1999
8 km + 30 překážek
M
29.11.2016
30.11.2016 Novák Michal + Rybišár Josef 1972
čvacht
8 km + 30 překážek
M2
4.12.2016
20.2.2017 Novák Jan + Jarošová Ludmila 1987
Mar(i)ňáci
8 km + 30 překážek
MIX
25.2.2017
25.2.2017 Novák David 1998
8 km + 30 překážek
M
3.3.2017
29.5.2017 Novak Pavel 1977
Zabijáci
8 km + 30 překážek
M2
31.5.2017
14.8.2017 Novák Kamil 1995
Traitors
8 km + 30 překážek
M
16.8.2017
24.5.2017 Nouzová Eva 1991
Chaos
8 km + 30 překážek
Z
27.5.2017
27.8.2017 Nohejl Martin + Němcová Sandra 1989
AF team
8 km + 30 překážek
MIX
30.8.2017
24.8.2017 Netíková Anežka 2000
GLADIATORS
8 km + 30 překážek
JZ
26.8.2017
28.2.2017 Němec David 1981
Pierburg Team
8 km + 30 překážek
M
4.3.2017
22.6.2017 Němcová Michaela 1981
8 km + 30 překážek
Z
22.6.2017
21.7.2017 Němcová Lenka 1973
Zoufalci
8 km + 30 překážek
Z2
27.7.2017
21.7.2017 Němcová Tereza 2001
Zoufalci
8 km + 30 překážek
JZ
27.7.2017
3.12.2016 NÉMA Tibor 1964
TRIUMPHALIS
8 km + 30 překážek
M2
5.12.2016
30.5.2017 Neffe Andrea + Volech Radek 1975
TRIUMPHALIS
8 km + 30 překážek
MIX
6.6.2017
19.6.2017 Nedvídek Daniel 1995
8 km + 30 překážek
M
21.6.2017
12.12.2016 Nedomlel Tomáš 1997
8 km + 30 překážek
M
14.12.2016
24.8.2017 Nečasová Lucie + Malý Filip 1987
Vlčí stopa
8 km + 30 překážek
MIX
26.8.2017
21.8.2017 Nečas Vladimír 1961
8 km + 30 překážek
M2
22.8.2017
21.8.2017 Navrátilová Klára 1992
SRTG Ceska Trebova
8 km + 30 překážek
Z
21.8.2017
17.2.2017 Náhlík Jan 1981
Total Vital
8 km + 30 překážek
M
21.2.2017
17.8.2017 Mynaříková Jana + Tlach Stanislav 1985
ŠUMBU
8 km + 30 překážek
MIX
24.8.2017
21.12.2016 Mužíková Petra 1978
Tragedos
8 km + 30 překážek
Z
28.12.2016
21.12.2016 Mužík Martin 1983
Tragedos
8 km + 30 překážek
M
24.12.2016
21.12.2016 Mužík David 1978
Tragedos
8 km + 30 překážek
M
24.12.2016
17.5.2017 Munzar Milan 1987
8 km + 30 překážek
M
23.5.2017
20.6.2017 Munzar Martin 1996
8 km + 30 překážek
M
23.6.2017
28.7.2017 Müller Marek 1981
8 km + 30 překážek
M
4.8.2017
22.8.2017 Mucha Jan 2000
8 km + 30 překážek
M
22.8.2017
31.5.2017 Mrkos Ondřej + Bednářová Michaela 1992
8 km + 30 překážek
MIX
8.6.2017
6.7.2017 Mrazek Daniel 1991
Světová jelita
8 km + 30 překážek
M
11.7.2017
29.1.2017 Mráz Jan 1989
Atletika Jihlava
8 km + 30 překážek
M
30.1.2017
1.8.2017 Mračková Veronika 1989
8 km + 30 překážek
Z
9.8.2017
31.5.2017 Moudrý David 2003
Moudrá pěchota
8 km + 30 překážek
JM
8.6.2017
31.5.2017 Moudrá Lucie + Tomáš Bohumský 2001
Moudrá pěchota
8 km + 30 překážek
MIX
8.6.2017
18.3.2017 Motal Jan 1971
8 km + 30 překážek
M2
22.3.2017
29.12.2016 Morávková Tereza + Jakub Rolf 1990
Blondýny s.r.o.
8 km + 30 překážek
MIX
4.1.2017
27.7.2017 Morávek Václav 1999
Alfasquadra team
8 km + 30 překážek
M
5.8.2017
18.6.2017 Moravec Libor 1968
8 km + 30 překážek
M2
28.6.2017
15.7.2017 Moravec Michal 1993
SRTG Česká Třebová
8 km + 30 překážek
M
18.7.2017
24.8.2017 moravec milan 1984
BEHAM PRO TEREZKU
8 km + 30 překážek
M
26.8.2017
4.8.2017 Moník Petr 1977
AK Hradec
8 km + 30 překážek
M2
9.8.2017
25.6.2017 Mojžíšová Běla 1985
8 km + 30 překážek
Z
4.7.2017
13.11.2016 Mlýnková Lucie 1984
SVVAT
8 km + 30 překážek
Z
14.11.2016
19.5.2017 Míšková Tereza + Ruffer Jan 1993
SRTG Olomouc
8 km + 30 překážek
MIX
20.5.2017
28.2.2017 Miltner Milan 1971
Pierburg Team
8 km + 30 překážek
M2
4.3.2017
13.8.2017 Militký Lukáš 1978
8 km + 30 překážek
M
24.8.2017
20.6.2017 Milec Jindřich 1979
SRTG Varnsdorf
8 km + 30 překážek
M
27.6.2017
12.11.2016 Mikulková Petra 1985
fitMAMI HK
8 km + 30 překážek
Z
18.11.2016
18.7.2017 Mikolášek Petr 1982
8 km + 30 překážek
M
21.7.2017
22.6.2017 Mikeš Petr 1978
duo iuris
8 km + 30 překážek
M
24.6.2017
27.7.2017 Mikel Marek + Mikelová Markéta 1989
INVENTI
8 km + 30 překážek
MIX
29.7.2017
22.8.2017 Mihulova Tana 1983
8 km + 30 překážek
Z
24.8.2017
30.5.2017 Michnová Michala + Michna Pavel 1986
8 km + 30 překážek
MIX
7.6.2017
4.8.2017 Michálková Renata 1990
AK Hradec
8 km + 30 překážek
M
9.8.2017
29.6.2017 Michalík Jaroslav 1979
Miklik
8 km + 30 překážek
M
1.7.2017
21.8.2017 Michalčák Matěj 2000
GLADIATOR RACE TEAM
8 km + 30 překážek
JM
21.8.2017
9.7.2017 Mezík Erik 1992
pán
8 km + 30 překážek
M
12.7.2017
22.2.2017 Mencl Michal 1991
Glatt
8 km + 30 překážek
M
22.2.2017
30.7.2017 Meloun Radek 1986
8 km + 30 překážek
M
31.7.2017
23.7.2017 Melíšková Blanka + Melíšek Vojtěch 1985
Padesátdevítka
8 km + 30 překážek
MIX
29.7.2017
24.7.2017 Melíšková Barbora 1979
8 km + 30 překážek
Z
29.7.2017
21.7.2017 Mecl Mirek 1985
8 km + 30 překážek
M
26.7.2017
6.2.2017 Maur Petr 1981
8 km + 30 překážek
M
7.2.2017
30.5.2017 Matzner Martin 2000
KAPEBAJA TEAM
8 km + 30 překážek
JM
2.6.2017
28.2.2017 Matysová Petra 1992
Princezny
8 km + 30 překážek
Z
3.3.2017
30.5.2017 Matýsková Petra 1988
8 km + 30 překážek
Z
1.6.2017
26.3.2017 Matyšková Dana 1992
Dum spiro spero
8 km + 30 překážek
Z
28.3.2017
19.2.2017 Matyášová Monika 1986
Valhalla gym
8 km + 30 překážek
Z
28.2.2017
12.7.2017 Matoušek Radek 1987
8 km + 30 překážek
M
14.7.2017
3.4.2017 Matejková Klára 1993
Čápici
8 km + 30 překážek
Z
5.4.2017
9.5.2017 Maštalíř Adam + Jonáková Lenka 1990
Suicide Squad
8 km + 30 překážek
MIX
11.5.2017
24.6.2017 Maslova Ivona + Leoš Máslo 1983
z másla borci
8 km + 30 překážek
MIX
29.6.2017
23.6.2017 Máslo Jan 1990
HC Devro
8 km + 30 překážek
M
30.6.2017
23.6.2017 Máslo Jiří 1986
HC Devro
8 km + 30 překážek
M
1.7.2017
26.7.2017 Mašek Jiří + Šabata Martin 1995
jsem jirka
8 km + 30 překážek
M
3.8.2017
28.11.2016 Mašatová Ingrid 1971
Rokytka
8 km + 30 překážek
Z2
29.11.2016
24.8.2017 Martinková Nikola + Stojka Tomáš 1997
8 km + 30 překážek
MIX
26.8.2017
31.5.2017 Martinková Kateřina + Volenec Antonín 1987
WILD Team
8 km + 30 překážek
MIX
6.6.2017
26.2.2017 Martin Vojtěch 1989
Chátra líná
8 km + 30 překážek
M
1.3.2017
8.8.2017 Markup Emil + Věra Němcová 1991
Lanáčovci
8 km + 30 překážek
MIX
10.8.2017
24.8.2017 Markovič Marek 1993
Spolek Vlčí máky
8 km + 30 překážek
M
28.8.2017
29.5.2017 Markl Ladislav + Marklová Hana + Sklenářová Petra + Harwot Štěpán 1974
8 km + 30 překážek
T
31.5.2017
13.8.2017 Marflak Michal + Iveta Marfláková 1982
Marfláčci
8 km + 30 překážek
MIX
19.8.2017
22.7.2017 Mareš Daniel 1979
8 km + 30 překážek
M
27.7.2017
10.8.2017 Mareš Oldřich 1989
8 km + 30 překážek
M
11.8.2017
9.5.2017 Marek Lubomír 1977
8 km + 30 překážek
M2
11.5.2017
23.8.2017 Marek Martin 1991
AF Team Plzeň
8 km + 30 překážek
M
25.8.2017
20.6.2017 Marčík Vlastimil 1965
SRTG Varnsdorf
8 km + 30 překážek
M2
22.6.2017
13.8.2017 Mařanová Kateřina 1986
8 km + 30 překážek
Z
13.8.2017
13.8.2017 Mařáček Petr 1992
8 km + 30 překážek
M
15.8.2017
20.8.2017 Maňhal Ondřej 2000
SKBU Trutnov
8 km + 30 překážek
JM
22.8.2017
31.12.2016 Malý Ondřej 1987
8 km + 30 překážek
M
7.1.2017
26.2.2017 Malotová Martina 1984
Get Fit or Die Trying
8 km + 30 překážek
Z
27.2.2017
17.7.2017 Maloch Aleš + Michaela Hrochová 1976
PEPINA TEAM RUDNÍK
8 km + 30 překážek
MIX
22.7.2017
22.8.2017 Málková Kristína + Jan Kušnír 1991
Spartan Gym
8 km + 30 překážek
MIX
22.8.2017
12.7.2017 Malinová Klára 1988
8 km + 30 překážek
Z
18.7.2017
15.5.2017 Malina Lukáš 1992
8 km + 30 překážek
M
18.5.2017
14.4.2017 Malíková Kristýna + Hrabě David 1991
8 km + 30 překážek
MIX
15.4.2017
3.4.2017 Maliha Roman 1999
8 km + 30 překážek
M
5.4.2017
3.4.2017 Maliha Vít 2001
8 km + 30 překážek
JM
5.4.2017
30.5.2017 Majera Dominik 2000
SKBU TRUTNOV
8 km + 30 překážek
JM
2.6.2017
19.6.2017 Macurová Jana 1986
slim and loft
8 km + 30 překážek
Z
21.6.2017
2.8.2017 Mácová Linda 1986
Ty a Ja
8 km + 30 překážek
Z
9.8.2017
27.2.2017 Macoun Lukáš 1980
Radiator face
8 km + 30 překážek
M
1.3.2017
27.2.2017 Macoun Jan 1983
Radiator face
8 km + 30 překážek
M
1.3.2017
30.5.2017 Macola Pavel 1978
SRTG - Pardubice
8 km + 30 překážek
M
6.6.2017
11.1.2017 Macková Karolína 1998
Polabáci
8 km + 30 překážek
Z
20.1.2017
21.8.2017 machova lenka 1986
pepino
8 km + 30 překážek
Z
28.8.2017
16.8.2017 Machek Ondrej 1985
8 km + 30 překážek
M
23.8.2017
25.6.2017 Macháček Petr + Radim Kryštůfek 1959
neBull
8 km + 30 překážek
M2
26.6.2017
20.6.2017 Mach Matěj + Fišerová Natálie 1994
Karbanátek
8 km + 30 překážek
MIX
27.6.2017
11.7.2017 Mach Tomáš 1983
Koch
8 km + 30 překážek
M
13.7.2017
10.4.2017 Máčel Jan 1986
8 km + 30 překážek
M
12.4.2017
22.8.2017 Luštincová Martina 1988
8 km + 30 překážek
Z
22.8.2017
23.6.2017 Lukeš Vladimír 1977
HC Devro
8 km + 30 překážek
M2
28.6.2017
21.8.2017 Lukášek Filip 1981
8 km + 30 překážek
M
26.8.2017
6.8.2017 Losenický Jakub 1991
8 km + 30 překážek
M
16.8.2017
6.8.2017 Losenický Vilém 2003
8 km + 30 překážek
JM
16.8.2017
30.5.2017 Lončák Andrej 1988
8 km + 30 překážek
M
6.6.2017
24.8.2017 Löffler Erik 1983
8 km + 30 překážek
M
24.8.2017
31.5.2017 Lochmanová Lucie 1986
2hasance
8 km + 30 překážek
Z
7.6.2017
17.11.2016 Liška Jan 1975
8 km + 30 překážek
M2
24.11.2016
29.12.2016 Líman Petr + Lenka Treutnerová 1994
Red Dwarf Crew
8 km + 30 překážek
MIX
30.12.2016
15.8.2017 Ličman Martin 1999
8 km + 30 překážek
M
17.8.2017
29.11.2016 Levý Štěpán 1982
8 km + 30 překážek
M
30.11.2016
29.11.2016 Levý jan 1981
8 km + 30 překážek
M
29.11.2016
5.2.2017 Leško Daniel 1983
Divočáci Lú
8 km + 30 překážek
M
14.2.2017
19.2.2017 Lešinger Josef 1980
Valhalla gym
8 km + 30 překážek
M
22.2.2017
18.7.2017 Lerch Jakub 1984
8 km + 30 překážek
M
21.7.2017
11.7.2017 Lenfeld Miloslav + Nývltová Tereza 1990
TuKaBeL
8 km + 30 překážek
MIX
13.7.2017
19.6.2017 Lédr Tomáš 1986
8 km + 30 překážek
M
20.6.2017
6.7.2017 Lebedová Daniela 1991
Světová jelita
8 km + 30 překážek
Z
11.7.2017
22.8.2017 Lebeda Robert + Sára Cieślarová 1993
TUZE projekt
8 km + 30 překážek
MIX
24.8.2017
30.3.2017 Lavrovič Michal + Sikorová Ivana 1973
Angry pandas
8 km + 30 překážek
MIX
5.4.2017
22.8.2017 Larva Lukáš 1995
8 km + 30 překážek
M
23.8.2017
13.8.2017 Langeová Tereza 1989
8 km + 30 překážek
Z
15.8.2017
28.12.2016 Lampárková Pavlína + Ivan Chalupník 1995
8 km + 30 překážek
MIX
30.12.2016
20.6.2017 LABSKÝ Jirka + MICHÁLKOVÁ Petra + Křivohlávek Pavel 1986
8 km + 30 překážek
MIX
22.6.2017
23.12.2016 Kytýr Pavel 1974
8 km + 30 překážek
M2
29.12.2016
27.11.2016 Kysilka Lukáš 1987
8 km + 30 překážek
M
28.11.2016
30.5.2017 Kylar Martin 1983
8 km + 30 překážek
M
1.6.2017
21.8.2017 Kvasnička Lukáš 1991
8 km + 30 překážek
M
21.8.2017
31.12.2016 Kusovský Ondřej 1991
Polabáci
8 km + 30 překážek
M
4.1.2017
28.11.2016 Kuník Jiří 1978
8 km + 30 překážek
M
29.11.2016
27.8.2017 Kuncl Martin + Korina Šlogar 1985
J.Elita
8 km + 30 překážek
MIX
30.8.2017
26.8.2017 Kulhánek Jan 1994
Třebihošť FC
8 km + 30 překážek
M
28.8.2017
15.2.2017 Kuglerová Romana + Košina Pavel 1984
8 km + 30 překážek
MIX
16.2.2017
25.7.2017 Kugler Tomáš 1982
Rytíři Kladno
8 km + 30 překážek
M
28.7.2017
23.7.2017 Kudláčková Lucie 1984
Pofrčíme
8 km + 30 překážek
Z
26.7.2017
23.7.2017 Kudláček Ondřej 1982
Pofrčíme
8 km + 30 překážek
M
26.7.2017
27.7.2017 Kučera Lukáš 1992
Alfasquadra team
8 km + 30 překážek
M
29.7.2017
24.8.2017 Kucera Tomas + Marketa Kucerova 1976
8 km + 30 překážek
MIX
24.8.2017
28.7.2017 Kubů Jaroslav 2002
Never give up
8 km + 30 překážek
JM
8.8.2017
28.2.2017 Kubišta Miroslav 1984
Incore fitness team
8 km + 30 překážek
M
4.3.2017
6.8.2017 Kubiš Michael 1994
EXTRA BRNO
8 km + 30 překážek
M
8.8.2017
5.12.2016 Kubinčiak Pavel + Stanislava Pištěková 1985
Duo madness
8 km + 30 překážek
MIX
6.12.2016
30.11.2016 Kubín Martin 1987
TF Legion Gym
8 km + 30 překážek
M
4.12.2016
14.11.2016 Kubík Petr 1966
SRTG Choceň
8 km + 30 překážek
M2
24.11.2016
31.5.2017 Kubelková Dana 1989
8 km + 30 překážek
Z
2.6.2017
31.5.2017 Kubelka Václav 1991
Coolna Team
8 km + 30 překážek
M
2.6.2017
18.6.2017 Kubečková Jana + Milan Kubeček 1980
8 km + 30 překážek
MIX
24.6.2017
30.11.2016 Kubeček Martin 1989
8 km + 30 překážek
M
4.12.2016
20.2.2017 Kubasa Jiří + Kubasová Leona 1977
Maratonstav Úpice
8 km + 30 překážek
MIX
21.2.2017
27.8.2017 Kubánková Michaela + Tamáš Ernest 1983
8 km + 30 překážek
MIX
30.8.2017
27.7.2017 Kuba Jiří 1980
Smrkáči
8 km + 30 překážek
M
27.7.2017
14.11.2016 Kryštůfková Petra 1984
neBULL
8 km + 30 překážek
Z
15.11.2016
14.11.2016 Kryštůfek Radim 1985
neBULL
8 km + 30 překážek
M
21.11.2016
16.8.2017 Krupičková Jana 1977
8 km + 30 překážek
Z2
18.8.2017
29.6.2017 Krupicka Tomas 1987
8 km + 30 překážek
M
1.7.2017
28.12.2016 Krumlovský Lukáš 1975
8 km + 30 překážek
M2
4.1.2017
17.4.2017 Krtková Rudnická Růžena + Pazourek Ondřej 1986
8 km + 30 překážek
MIX
19.4.2017
2.5.2017 Krpatová Martina 1981
Prvňáci
8 km + 30 překážek
Z
11.5.2017
17.2.2017 Kroužek Jan + Vysloužilová Kateřina 1976
Total Vital
8 km + 30 překážek
MIX
21.2.2017
10.8.2017 Krmenčík Jan 1988
Nejde jenom chcíplá koza!!!!
8 km + 30 překážek
M
12.8.2017
7.8.2017 Krmášková Ivana + Mácová Linda + Rečka Martin 1987
8 km + 30 překážek
Z
9.8.2017
10.3.2017 Křížová Monika + Kříž Josef 1997
SRTG Trutnov
8 km + 30 překážek
MIX
14.3.2017
31.5.2017 Křivský Jaroslav 1990
Coolna Team
8 km + 30 překážek
M
7.6.2017
28.2.2017 Křivohlavý Radek 1989
Pierburg Team
8 km + 30 překážek
M
4.3.2017
28.2.2017 Křivohlavý Tomáš 1991
Pierburg Team
8 km + 30 překážek
M
4.3.2017
31.5.2017 Křivánek Martin + Martin Sadílek + Tomáš Horník 1992
8 km + 30 překážek
M
6.6.2017
20.6.2017 Křivánek Aleš 2000
8 km + 30 překážek
JM
24.6.2017
18.7.2017 Křivánek Lukáš + Krejčíková Helena 1987
Křivani
8 km + 30 překážek
MIX
21.7.2017
24.7.2017 Křivánek Miroslav 1979
8 km + 30 překážek
M
1.8.2017
23.6.2017 Křepela Pavel 1978
Téčka T42
8 km + 30 překážek
M
30.6.2017
14.11.2016 Krejčová Lucie + Říha Pavel 1992
Tygrofans
8 km + 30 překážek
MIX
22.11.2016
13.11.2016 Krejčí Michal + Krejčí Pavla 1985
Písečná
8 km + 30 překážek
MIX
16.11.2016
28.2.2017 Krejcarová Dominika 1993
Fitpeople
8 km + 30 překážek
Z
8.3.2017
30.6.2017 Krejcárková Adéla 1986
Diversity Beasts
8 km + 30 překážek
Z
1.7.2017
18.11.2016 Krčál Martin 1988
conrad&bonrad
8 km + 30 překážek
M
21.11.2016
27.2.2017 Kraus Filip 1984
Radiator face
8 km + 30 překážek
M
28.2.2017
12.11.2016 Kratochvíl Miloš 1975
INOV-8 OCR team
8 km + 30 překážek
M2
16.11.2016
14.11.2016 Kratochvíl Zdeněk 1988
8 km + 30 překážek
M
18.11.2016
16.8.2017 Krátký Martin 1986
8 km + 30 překážek
M
17.8.2017
12.6.2017 Kratěna Karel + Lukáš Tesař 1986
Spolek ledoborců
8 km + 30 překážek
M
20.6.2017
13.8.2017 Krampota Filip 1988
Triple Bypass
8 km + 30 překážek
M
15.8.2017
22.8.2017 Krampota František 1990
Triple Bypass
8 km + 30 překážek
M
24.8.2017
25.8.2017 Krampera Ivo 1981
8 km + 30 překážek
M
25.8.2017
31.5.2017 Kramář Ondřej + Jirsová Anežka 1994
Rychlá rota
8 km + 30 překážek
MIX
7.6.2017
31.5.2017 Král Lukáš 1991
8 km + 30 překážek
M
2.6.2017
3.8.2017 Král Kamil 1977
8 km + 30 překážek
M2
3.8.2017
25.5.2017 Kračmar Matyáš 1999
8 km + 30 překážek
M
30.5.2017
27.8.2017 Kozumplík Jaroslav 2001
8 km + 30 překážek
JM
30.8.2017
15.11.2016 Kozel Ondřej + Čapková Petra 1997
8 km + 30 překážek
MIX
22.11.2016
26.1.2017 Kozák Milan 1991
8 km + 30 překážek
M
27.1.2017
23.5.2017 Kovářová Veronika + Veselá Tereza + Hladík Stanislav 1997
Už nemůžeš? Tak přidej!
8 km + 30 překážek
Z
25.5.2017
29.5.2017 Kovář Jiří + Tupý Martin + Petrů Martin + Ondráček Jan 1992
Orel team Telč
8 km + 30 překážek
T
1.6.2017
2.3.2017 Koutník Jan 1989
8 km + 30 překážek
M
8.3.2017
6.8.2017 Koutná Lenka 1988
SRTG Blansko
8 km + 30 překážek
Z
8.8.2017
31.12.2016 Kout Martin 1976
ROCO TEAM
8 km + 30 překážek
M2
11.1.2017
8.5.2017 Koudelková Lucie 1988
8 km + 30 překážek
Z
10.5.2017
12.11.2016 Kotrnec Jan 1984
8 km + 30 překážek
M
18.11.2016
12.11.2016 Kotrnec Tomáš 1989
8 km + 30 překážek
M
25.11.2016
3.8.2017 Kotrčová Anna 1979
8 km + 30 překážek
Z
5.8.2017
30.6.2017 Kostovský Roman 1986
SVVAT
8 km + 30 překážek
M
8.7.2017
1.8.2017 Koštialová Lucie 1998
8 km + 30 překážek
Z
3.8.2017
21.7.2017 Košťálová Lucie 1994
Zoufalci
8 km + 30 překážek
Z
27.7.2017
21.7.2017 Košťálová Kateřina 1967
Zoufalci
8 km + 30 překážek
Z2
26.7.2017
21.7.2017 Košťál Martin 1988
Zoufalci
8 km + 30 překážek
M
25.7.2017
3.8.2017 Košková Lucie 1991
AndyLucy
8 km + 30 překážek
Z
5.8.2017
22.12.2016 Kosina Tomáš 1991
8 km + 30 překážek
M
23.12.2016
18.8.2017 Košan Adam + Eva Hlaváčová 1990
Adam a Eva
8 km + 30 překážek
MIX
22.8.2017
23.8.2017 Korytova Kateřina 1978
Heřmanice nad Labem
8 km + 30 překážek
Z
23.8.2017
18.6.2017 Kořínek Michal 1975
8 km + 30 překážek
M2
21.6.2017
20.8.2017 Korbel David + Dominik Majera + Ondřej Maňhal + Šípek Marek 2000
SKBU Trutnov
8 km + 30 překážek
JM
24.8.2017
29.12.2016 Kopic Jakub + Eliška Kopicová 1986
8 km + 30 překážek
MIX
2.1.2017
4.1.2017 Kopecký David 1979
8 km + 30 překážek
M
12.1.2017
31.5.2017 Kopecký Aleš + Šmídová Pavla 1981
Rychlá rota
8 km + 30 překážek
MIX
2.6.2017
18.6.2017 Kopecký Aleš + Bulisová Eva 1978
Altus Pons
8 km + 30 překážek
MIX
22.6.2017
12.7.2017 Kopecký Marek 1987
8 km + 30 překážek
M
14.7.2017
22.8.2017 Kopecký Jakub + Kopecká Marie 1990
Kubičkovi holky
8 km + 30 překážek
MIX
28.8.2017
27.8.2017 Kopecký Michal 1985
Noční běsové
8 km + 30 překážek
M
30.8.2017
15.8.2017 Komberec Tomáš 1984
xyz
8 km + 30 překážek
M
18.8.2017
28.11.2016 Komárek Pavel 1981
Hostivařský Spartacus
8 km + 30 překážek
M
30.11.2016
8.2.2017 Kolovrátník Jiří 1977
JIROUS
8 km + 30 překážek
M2
15.2.2017
10.7.2017 Koleszár Jan 1991
8 km + 30 překážek
M
15.7.2017
21.8.2017 Kolečář Lukáš 1989
Crazy Runners
8 km + 30 překážek
M
28.8.2017
14.8.2017 Kolář Josef 1989
SRTG Jablonec n.Nisou
8 km + 30 překážek
M
15.8.2017
21.6.2017 Köhlerová Adéla 1992
8 km + 30 překážek
Z
28.6.2017
15.2.2017 Kodydek Tomáš 1978
TriClub Dobruška
8 km + 30 překážek
M
21.2.2017
26.4.2017 Kocourek Otakar + Dušková Klára 1993
8 km + 30 překážek
MIX
3.5.2017
21.7.2017 Kocourek Vladimír + Růžička Martin 1982
Seveřani
8 km + 30 překážek
M
21.7.2017
21.8.2017 Kočíb Jan 1993
Eleven
8 km + 30 překážek
M
21.8.2017
7.3.2017 Kocián Vojtěch 1991
Vojta je bůh
8 km + 30 překážek
M
9.3.2017
18.2.2017 Kočí Monika 1982
8 km + 30 překážek
Z
22.2.2017
5.4.2017 Kočí David 1980
Glatt
8 km + 30 překážek
M
5.4.2017
28.2.2017 Kočárková Radka 1977
Prostě MY
8 km + 30 překážek
Z2
3.3.2017
28.2.2017 Kočárková Aneta 2000
Prostě My
8 km + 30 překážek
JZ
7.3.2017
28.2.2017 Kočárková Petra 1978
Prostě My
8 km + 30 překážek
Z
7.3.2017
18.7.2017 Kobulnicky Patrik Rastislav 1970
GLADIATORS
8 km + 30 překážek
M2
21.7.2017
28.2.2017 Kobrlová Dana 2001
Prostě My
8 km + 30 překážek
JZ
7.3.2017
11.6.2017 Knytl Pavel + Leoš Gebhart + Vojtěch Vaníček + Lenka Zejdová 1996
Humburky
8 km + 30 překážek
T
14.6.2017
20.6.2017 Knourek Jan + Dvořáková Kateřina + Křováková Ilona + Machová Lucie 1979
Dream team
8 km + 30 překážek
T
24.6.2017
6.7.2017 Knoulichová Anna 2001
8 km + 30 překážek
JZ
11.7.2017
24.8.2017 Knihová Tereza 1980
8 km + 30 překážek
Z
31.8.2017
18.8.2017 Knap Jakub + Lenka Rychterová 1991
Žít a užít
8 km + 30 překážek
MIX
19.8.2017
22.8.2017 Kmoch Petr 1982
8 km + 30 překážek
M
24.8.2017
29.6.2017 Klust Vojtěch + Pavel Bonaventura 1996
8 km + 30 překážek
M
4.7.2017
4.8.2017 Kluka Martin 1979
Scorpion
8 km + 30 překážek
M
10.8.2017
31.5.2017 Klubal Jiří + Krysl Tomáš + Valášek Vladimír + Prokop Dan 1977
Kryplův provar
8 km + 30 překážek
T
6.6.2017
28.12.2016 Klosová Táňa + Josef Telvák 1990
8 km + 30 překážek
MIX
30.12.2016
28.12.2016 Klos Petr 1985
8 km + 30 překážek
M
30.12.2016
18.6.2017 Klikoš Jiří 1985
Fox
8 km + 30 překážek
M
28.6.2017
15.11.2016 Klicpera Lukáš 1985
neBULL
8 km + 30 překážek
M
21.11.2016
2.1.2017 Klicpera Václav 1986
Překonej sám sebe...
8 km + 30 překážek
M
2.1.2017
21.2.2017 klesová jana 1984
BKV-Postradatelní
8 km + 30 překážek
Z
24.2.2017
7.8.2017 Kleistner Tomáš + Tomáš Kleistner + Josef Kleistner + Michal Šimčík 1975
Pohodáři
8 km + 30 překážek
T
15.8.2017
14.5.2017 Kleiner Jan 2000
Blood Brothers
8 km + 30 překážek
JM
16.5.2017
7.5.2017 Klanica Tomáš 1967
8 km + 30 překážek
M2
13.5.2017
7.5.2017 Klanica Ondřej 1994
8 km + 30 překážek
M
16.5.2017
7.5.2017 Klanica Tomáš 1987
8 km + 30 překážek
M
12.5.2017
30.12.2016 Kiša Jan 1986
chrobaci
8 km + 30 překážek
M
4.1.2017
21.8.2017 Kindernay Sorin 1981
bednicka
8 km + 30 překážek
M
24.8.2017
30.12.2016 Kerpl Luboš 1986
SlanýKobylky
8 km + 30 překážek
M
5.1.2017
27.8.2017 Keprtová Petra + Šavrda Petr + Kvasnička Michal + Šavrdová Kristýna 1991
Šavrďáci
8 km + 30 překážek
T
27.8.2017
19.11.2016 Kejdana Adam 1995
Viktorie team
8 km + 30 překážek
M
25.11.2016
14.11.2016 Kedršt Daniel 1981
8 km + 30 překážek
M
15.11.2016
29.12.2016 Kecina Tomáš 1978
Kondiční box TRUTNOV
8 km + 30 překážek
M
6.1.2017
25.6.2017 Kavulok Lukáš 1979
8 km + 30 překážek
M
30.6.2017
13.7.2017 Kavenský Václav 1990
Tvrdý Játra
8 km + 30 překážek
M
14.7.2017
21.2.2017 Kastnerová Kristýna 1985
BKV - Postradatelní
8 km + 30 překážek
Z
23.2.2017
26.8.2017 Kasparova Andrea 1988
8 km + 30 překážek
Z
27.8.2017
16.8.2017 Kašpárek Martin 1967
TJ Velichovky
8 km + 30 překážek
M2
22.8.2017
15.11.2016 Kašpar Josef 1995
Pepča a Blanča
8 km + 30 překážek
M
18.11.2016
10.12.2016 Kašpar Marián 1981
8 km + 30 překážek
M
19.12.2016
27.2.2017 Kašpar David 1989
SRTG Pardubice
8 km + 30 překážek
M
28.2.2017
16.8.2017 Kašpar Jiří 1984
Kaspi
8 km + 30 překážek
M
22.8.2017
12.8.2017 Kašná Andrea 1985
8 km + 30 překážek
Z
18.8.2017
21.12.2016 Karpíšková Zlata 1960
Elzička
8 km + 30 překážek
Z2
22.12.2016
31.7.2017 Karoli Eva + Michal Karoli 1980
vydrzet a nechcipnout!!
8 km + 30 překážek
MIX
8.8.2017
31.1.2017 Karel Štěpán 1990
8 km + 30 překážek
M
4.2.2017
29.6.2017 Kardinál Jan 1979
Mo To Team
8 km + 30 překážek
M
1.7.2017
27.2.2017 Karbanová Stanislava 1985
Radiator face
8 km + 30 překážek
Z
28.2.2017
15.8.2017 Karbanová Tatiana 1974
xyz
8 km + 30 překážek
Z2
22.8.2017
31.5.2017 Karásková Kateřina + Bruml Hynek + Miloš Fiala + Lenka Bartásková 1979
Zumba fitness Nezvěstice
8 km + 30 překážek
T
7.6.2017
1.8.2017 Karaman Michal 1977
8 km + 30 překážek
M2
8.8.2017
30.3.2017 Kalová Kristýna 1992
8 km + 30 překážek
Z
31.3.2017
21.8.2017 Kaliniak Paweł + Jakub Baldy 1994
8 km + 30 překážek
M
25.8.2017
30.3.2017 Kala Michal 1991
Hello Kitty
8 km + 30 překážek
M
31.3.2017
31.5.2017 KADRMAS Martin 2000
8 km + 30 překážek
JM
7.6.2017
18.6.2017 Kadrmas Marek 2000
8 km + 30 překážek
JM
21.6.2017
24.8.2017 Kadeřábek Pavel 1993
8 km + 30 překážek
M
26.8.2017
29.5.2017 Kábrt Tomáš 1994
8 km + 30 překážek
M
31.5.2017
21.8.2017 Jurcsik Roman 1992
bednicka
8 km + 30 překážek
M
23.8.2017
30.6.2017 Jurča Radek 1975
8 km + 30 překážek
M2
8.7.2017
30.6.2017 Jurča Matouš 2000
8 km + 30 překážek
JM
8.7.2017
24.7.2017 Junova Michaela 1983
8 km + 30 překážek
Z
26.7.2017
30.5.2017 Joska Vladislav 1986
PREDÁTOR WORKOUT TÝN NAD VLTAVOU
8 km + 30 překážek
M
6.6.2017
1.8.2017 Josífek Petr 1989
Traktoři
8 km + 30 překážek
M
3.8.2017
15.8.2017 Jordán Jakub + Hudec Jan + Trubač Lukáš + Tripšanský Tomáš 1994
KTB fitness Kroměříž
8 km + 30 překážek
T
16.8.2017
31.12.2016 Jonášová Zdeňka 1964
Hradecký spinning klub
8 km + 30 překážek
Z2
7.1.2017
14.5.2017 Jókala Filip 1999
Blood Brothers
8 km + 30 překážek
M
16.5.2017
29.6.2017 Johnová Kamila 1989
8 km + 30 překážek
Z
1.7.2017
4.7.2017 Jiruška Petr + Jiruška Petr 1985
8 km + 30 překážek
M
8.7.2017
27.6.2017 Jiruse Josef + Chadima Zdeněk + Sejkora Jakub + Hegr Štěpán 1974
Firemani
8 km + 30 překážek
T
29.6.2017
26.2.2017 Jiříček Karel 1988
Get Fit or Die Trying
8 km + 30 překážek
M
27.2.2017
12.6.2017 Jirásková Klára 1991
8 km + 30 překážek
Z
24.6.2017
23.8.2017 Jiranová Kristýna 1992
SRTG Čelákovice
8 km + 30 překážek
Z
23.8.2017
23.8.2017 Jindrová Radka 1985
Radiator face
8 km + 30 překážek
Z
25.8.2017
29.12.2016 Jeriová Lenka 1987
8 km + 30 překážek
Z
4.1.2017
31.5.2017 Jelínková Dagmar + Jelínek Jaromír 1978
8 km + 30 překážek
MIX
3.6.2017
29.6.2017 Jedlička Rostislav 1982
Mo To Team
8 km + 30 překážek
M
1.7.2017
8.8.2017 Javorová Andrea 1974
8 km + 30 překážek
Z2
15.8.2017
12.6.2017 Jareš Theodor 1987
8 km + 30 překážek
M
21.6.2017
14.8.2017 Jará Marcela 1989
Olfin Car
8 km + 30 překážek
Z
14.8.2017
3.8.2017 Janouch Tomáš 1987
8 km + 30 překážek
M
3.8.2017
6.7.2017 Janeba Jiří 1980
MAJK
8 km + 30 překážek
M
7.7.2017
30.11.2016 Jandova Monika 1985
BeAst shapes
8 km + 30 překážek
M
5.12.2016
21.12.2016 Jandera Vojtěch + Janderová Veronika 1996
8 km + 30 překážek
MIX
22.12.2016
14.2.2017 Jandáček Jakub 1997
8 km + 30 překážek
M
17.2.2017
18.8.2017 Janča Martin 1976
SRTG PRAHA
8 km + 30 překážek
M2
25.8.2017
2.7.2017 Janata Jan 1992
Hope2spartan
8 km + 30 překážek
M
11.7.2017
4.8.2017 Jakubský Marek 1968
8 km + 30 překážek
M2
5.8.2017
14.8.2017 Jakl Radek + Kateřina Kadlecová + Jan Hejtman 1990
8 km + 30 překážek
M
15.8.2017
27.8.2017 Jablonský Jiří 1984
SK Kuklenská Brno
8 km + 30 překážek
M
31.8.2017
13.12.2016 Izák Miroslav 1985
SRTG Hradec Králové
8 km + 30 překážek
M
14.12.2016
24.8.2017 Illéš Jozef 1983
8 km + 30 překážek
M
26.8.2017
25.8.2017 Illéš Martin 1998
Spartan Patriot Team Slovakia
8 km + 30 překážek
M
26.8.2017
28.2.2017 Ilčíková Barbora 1989
pivní princátka
8 km + 30 překážek
Z
3.3.2017
22.8.2017 ILAVSKÝ ROMAN 1978
SVVAT
8 km + 30 překážek
M
25.8.2017
6.7.2017 Hynková Lucie 1988
Condors
8 km + 30 překážek
Z
11.7.2017
24.7.2017 Hynková Veronika 2002
8 km + 30 překážek
JZ
27.7.2017
24.7.2017 Hynek Richard + Pecková Dominika 1998
Barbarian Extreme Team
8 km + 30 překážek
MIX
27.7.2017
31.12.2016 Hušek Matěj 1994
8 km + 30 překážek
M
7.1.2017
31.12.2016 Hušek Martin 1969
8 km + 30 překážek
M2
11.1.2017
23.2.2017 Husák Vlastimil 1992
GLATT
8 km + 30 překážek
M
23.2.2017
27.1.2017 Husák Jakub + Bulova Katerina 1991
8 km + 30 překážek
MIX
1.2.2017
13.7.2017 Hurt Lukáš 1992
8 km + 30 překážek
M
15.7.2017
17.8.2017 Hurskyj Alexandr 1998
Barbarian Extreme Team
8 km + 30 překážek
M
17.8.2017
21.7.2017 Hůrková Kristýna + Vojtěch Bubeník 1986
extreme team Kolín
8 km + 30 překážek
MIX
25.7.2017
25.7.2017 Hudousek Lukáš 1984
Traitors
8 km + 30 překážek
M
27.7.2017
28.12.2016 HUBÁLEK David 1974
8 km + 30 překážek
M2
3.1.2017
17.5.2017 Hrůzová Blanka 1975
8 km + 30 překážek
Z2
20.5.2017
22.7.2017 Hrubá Ivana 1983
POWER PPC
8 km + 30 překážek
Z
27.7.2017
14.8.2017 Hrstková Veronika 1973
SRTG PRAHA
8 km + 30 překážek
Z2
19.8.2017
29.12.2016 Hrouza Jan 1981
KOS Krnov
8 km + 30 překážek
M
2.1.2017
12.11.2016 Hronová Markéta 1990
Czech Tri K. team
8 km + 30 překážek
Z
16.11.2016
13.8.2017 hromek tomas 1991
8 km + 30 překážek
M
17.8.2017
23.1.2017 Hromádko Daniel 1993
ESD
8 km + 30 překážek
M
25.1.2017
30.12.2016 Hribal Vojtech 1978
Lacrima
8 km + 30 překážek
M
31.12.2016
2.7.2017 Hrevuš Alexandr 1979
SPORT Břehy
8 km + 30 překážek
M
12.7.2017
30.12.2016 Hrdlička Jiří 1979
Czech Extreme Team
8 km + 30 překážek
M
3.1.2017
13.11.2016 Hrazdil Martin 1983
SVVAT
8 km + 30 překážek
M
16.11.2016
1.7.2017 HRADECKÝ MILAN 1983
8 km + 30 překážek
M
8.7.2017
18.8.2017 Hradecka Zora 1988
8 km + 30 překážek
Z
23.8.2017
7.8.2017 Hráček Antonín + Desenská Eva 1973
SVVAT
8 km + 30 překážek
MIX
9.8.2017
18.12.2016 Hrabovský Adam 1990
8 km + 30 překážek
M
19.12.2016
22.8.2017 Houšková Šárka 1991
Inov-8 OCR team
8 km + 30 překážek
Z
22.8.2017
12.11.2016 Hošek Adam 1997
8 km + 30 překážek
M
18.11.2016
10.8.2017 HORSKÁ Míša + HORSKÝ Tomáš 1984
8 km + 30 překážek
MIX
18.8.2017
30.12.2016 Horník Tomáš 1988
Chrobaci
8 km + 30 překážek
M
7.1.2017
31.5.2017 Hořčák Michal 1986
8 km + 30 překážek
M
2.6.2017
10.8.2017 Horáková Simona 1975
VM Cross
8 km + 30 překážek
Z2
12.8.2017
27.12.2016 Horák Matěj 1991
SRTG Pardubice
8 km + 30 překážek
M
28.12.2016
27.6.2017 Horák Jakub 1986
Seveřani
8 km + 30 překážek
M
4.7.2017
10.8.2017 Horák Roman 1971
8 km + 30 překážek
M2
12.8.2017
19.12.2016 Hora Vojtěch 1992
Predator Workout Kladno
8 km + 30 překážek
M
21.12.2016
27.7.2017 Hora Milan 1987
Alfasquadra team
8 km + 30 překážek
M
1.8.2017
21.8.2017 Hoplíček Ondřej + Nováková Kristýna 1991
Extreme Obstacle Runners
8 km + 30 překážek
MIX
21.8.2017
21.8.2017 Honěk Jan 1979
8 km + 30 překážek
M
23.8.2017
18.8.2017 Homola Prokop 1988
8 km + 30 překážek
M
23.8.2017
31.5.2017 Holubář Martin 1979
Urveme to silou
8 km + 30 překážek
M
2.6.2017
25.8.2017 Holub Václav 1979
8 km + 30 překážek
M
30.8.2017
25.6.2017 Holada Martin 1985
Dubská (j)elita
8 km + 30 překážek
M
28.6.2017
22.8.2017 Hoidekrová Kristýna + Holub Petr + Aleš Chaloupka + Tomáš Joukl 1991
Angry Pandas
8 km + 30 překážek
T
28.8.2017
24.7.2017 Hodr Zdeněk 1979
8 km + 30 překážek
M
26.7.2017
30.3.2017 Hodková Zuzana + Fiala Milan 1958
Hmyzáci
8 km + 30 překážek
MIX
2.4.2017
28.12.2016 Hnizdova Klara 1990
8 km + 30 překážek
Z
3.1.2017
12.11.2016 Hnízdilová Lenča 1986
Za hezčí zadeček
8 km + 30 překážek
Z
21.11.2016
8.8.2017 Hlouš Jiří + Javorová Andrea 1972
8 km + 30 překážek
M2
15.8.2017
15.7.2017 Hlinecká Martina + Josef Hlinecký 1989
Beast Mode
8 km + 30 překážek
MIX
18.7.2017
27.8.2017 Hledíková Lenka + Tereza Hledíková + Adéla Plchová + Vítězslav Plch 1979
Plch a spol.
8 km + 30 překážek
T
27.8.2017
27.2.2017 Hlavova Jana 1998
Radiator face
8 km + 30 překážek
Z
1.3.2017
7.8.2017 Hlavatý Vladislav 1988
AF team
8 km + 30 překážek
M
11.8.2017
14.8.2017 Hlaváčová Daniela + Karol Migdalski 1996
Danča
8 km + 30 překážek
MIX
19.8.2017
30.12.2016 Hlaváčková Andrea + Jakubský Petr 1995
Caesarova garda TRIUMPHALIS
8 km + 30 překážek
MIX
3.1.2017
12.11.2016 Hlava Roman 1978
Běháme v Holicích a okolí
8 km + 30 překážek
M
16.11.2016
23.5.2017 Hladík Stanislav 1995
Už nemůžeš? Tak přidej!
8 km + 30 překážek
M
30.5.2017
22.6.2017 Hisem Miroslav 1983
8 km + 30 překážek
M
24.6.2017
23.1.2017 hering tomáš 1991
ESD
8 km + 30 překážek
M
25.1.2017
20.6.2017 Herák Josef 1981
srtg varnsdorf
8 km + 30 překážek
M
24.6.2017
24.12.2016 Henkl Tomáš 1983
8 km + 30 překážek
M
29.12.2016
13.11.2016 Hendrych Jan 1978
8 km + 30 překážek
M
21.11.2016
21.8.2017 Hejtmánek Karel 1971
8 km + 30 překážek
M2
23.8.2017
21.8.2017 Hejtmánek Kilián 2003
8 km + 30 překážek
JM
23.8.2017
7.8.2017 Hejtman Jan + Kadlecová Kateřina 1985
8 km + 30 překážek
MIX
9.8.2017
14.8.2017 Hejna Miroslav 1989
SRTG Praha
8 km + 30 překážek
M
17.8.2017
23.8.2017 Hejlová Karolína 1994
Extreme Obstacle Runners
8 km + 30 překážek
Z
23.8.2017
11.5.2017 Hejčlová Michala + Mlejnek Tomáš 1990
Teach'sTeam
8 km + 30 překážek
MIX
13.5.2017
27.12.2016 Heitl Antonín 1982
8 km + 30 překážek
M
30.12.2016
27.12.2016 Heitl Michal 1990
8 km + 30 překážek
M
3.1.2017
22.6.2017 Heitl Antonín 1960
8 km + 30 překážek
M2
24.6.2017
12.3.2017 Heindl Martin 1990
Čukrové
8 km + 30 překážek
M
14.3.2017
28.2.2017 Hegar Ladislav 2000
Angry Wolves
8 km + 30 překážek
JM
4.3.2017
30.5.2017 Hebelka Jakub + Karbanová + Monika Karbanová 1993
JMM
8 km + 30 překážek
MIX
1.6.2017
15.8.2017 Hažvová Denisa 1985
xyz
8 km + 30 překážek
Z
19.8.2017
18.11.2016 Hawlik Ondřej 1988
8 km + 30 překážek
M
21.11.2016
23.7.2017 Havránková Tereza 1990
Pofrčíme
8 km + 30 překážek
Z
26.7.2017
9.7.2017 Havlíková Iveta 1977
8 km + 30 překážek
Z2
11.7.2017
25.8.2017 Havlicek Vojtech 2002
8 km + 30 překážek
JM
28.8.2017
21.8.2017 Hašková Anna 1989
Velké Čupakabry
8 km + 30 překážek
Z
28.8.2017
23.6.2017 Hašek Rostislav 1991
HC Devro
8 km + 30 překážek
M
27.6.2017
29.11.2016 Hartmanova Pavlina 1978
8 km + 30 překážek
Z
5.12.2016
12.7.2017 Hardubej Eduard 1987
8 km + 30 překážek
M
14.7.2017
28.2.2017 Hanzlík Michal 1987
8 km + 30 překážek
M
2.3.2017
12.11.2016 Hanyk Lukáš 1991
SDH Kostelec nad Orlicí
8 km + 30 překážek
M
14.11.2016
27.6.2017 Hanuš Jakub 1988
Vrchlabí
8 km + 30 překážek
M
30.6.2017
6.7.2017 Hanuš Martin 1984
Condors
8 km + 30 překážek
M
14.7.2017
27.1.2017 Hanousková Veronika + Palička Václav 1994
8 km + 30 překážek
MIX
31.1.2017
11.7.2017 Hanousková Lenka 1988
šváby
8 km + 30 překážek
Z
18.7.2017
3.8.2017 Handlíř David + Vávrová Michaela 1991
Pepino
8 km + 30 překážek
MIX
8.8.2017
21.5.2017 Hančilová Denisa 1987
8 km + 30 překážek
Z
30.5.2017
23.7.2017 Hanáček Michal 1988
Pilulka.cz
8 km + 30 překážek
M
25.7.2017
14.8.2017 Hampejsová Martina 1990
New Roll Runners
8 km + 30 překážek
Z
15.8.2017
31.5.2017 Hampejs Tomáš 1992
LoukaGym
8 km + 30 překážek
M
3.6.2017
18.8.2017 Haman Vojtěch 1990
Smidaráci
8 km + 30 překážek
M
18.8.2017
8.6.2017 Hamala Miroslav 1984
Pierburg Team
8 km + 30 překážek
M
16.6.2017
20.8.2017 Halická Michaela + Žáčková Soňa + Šlajchrt Jan 1991
Armáda ČR
8 km + 30 překážek
Z
22.8.2017
26.6.2017 Haklová Jana 1990
8 km + 30 překážek
Z
27.6.2017
12.8.2017 Haken Roman 1984
vikings
8 km + 30 překážek
M
23.8.2017
17.3.2017 Hájková Barbora 1998
8 km + 30 překážek
Z
22.3.2017
19.2.2017 Hájek Zdenek 1984
Valhalla gym
8 km + 30 překážek
M
22.2.2017
16.5.2017 Hajek Harald + Hajek Marlene 1976
satyr knut
8 km + 30 překážek
MIX
16.5.2017
4.8.2017 Haase Lukáš 1988
AK Hradec
8 km + 30 překážek
M
9.8.2017
25.6.2017 Guzanič Martin 1982
Dubská (j)elita
8 km + 30 překážek
M
28.6.2017
23.8.2017 Guldan Jakub 1990
Vikings
8 km + 30 překážek
M
26.8.2017
23.8.2017 Guldán Tom 1988
Vikings
8 km + 30 překážek
M
26.8.2017
10.7.2017 Grus Petr 1984
Glatt
8 km + 30 překážek
M
18.7.2017
24.1.2017 Grim Martin 1989
8 km + 30 překážek
M
31.1.2017
25.5.2017 Görgl Jan + Görglová Daniela + David Jaroslav + Davidová Péťa 1976
Team Slivenec
8 km + 30 překážek
T
31.5.2017
10.7.2017 Glosová Kristýna 1989
šváby
8 km + 30 překážek
Z
11.7.2017
7.7.2017 Glos Petr 1987
Czech Extreme Team
8 km + 30 překážek
M
11.7.2017
10.7.2017 glos petr 1981
8 km + 30 překážek
M
11.7.2017
19.2.2017 Gigi JIndřich 1991
Valhalla gym
8 km + 30 překážek
M
24.2.2017
31.7.2017 Gazárková Kateřina + Hájek Petr 1983
8 km + 30 překážek
MIX
2.8.2017
30.12.2016 Gavlas Jan + Peterková Alena 1992
Caesarova garda TRIUMPHALIS
8 km + 30 překážek
MIX
5.1.2017
31.5.2017 Gajdoš Jan + Mišková Hana 1992
8 km + 30 překážek
MIX
8.6.2017
30.5.2017 Gabrielová Pavlína 1978
Fitness club Slovany
8 km + 30 překážek
Z
2.6.2017
12.8.2017 Gáborík Štefan 1981
Vikings
8 km + 30 překážek
M
15.8.2017
31.12.2016 Gábler Stanislav 1979
8 km + 30 překážek
M
11.1.2017
8.8.2017 Frolová Michaela + Javorová Andrea 1975
8 km + 30 překážek
Z2
12.8.2017
8.8.2017 Frolo Libor + Javorová Andrea 2001
8 km + 30 překážek
JM
12.8.2017
7.3.2017 Frič Jaroslav 1975
8 km + 30 překážek
M2
15.3.2017
30.1.2017 Frei Martin 1978
8 km + 30 překážek
M
2.2.2017
15.11.2016 Frait Marek 1967
Hector95
8 km + 30 překážek
M2
16.11.2016
28.7.2017 Foukal Jakub 1993
Fanatic gym
8 km + 30 překážek
M
1.8.2017
9.1.2017 Folvarská Lucie 1989
8 km + 30 překážek
Z
17.1.2017
29.5.2017 Fojtů Josef + Fojtů Kateřina + Bohm Jaroslav + Bohmová Barbora 1980
KAPEBAJA TEAM
8 km + 30 překážek
T
1.6.2017
30.11.2016 Fléglová Blanka 1989
8 km + 30 překážek
Z
8.12.2016
19.2.2017 Fišer Tom 1989
SRTG ČeskáTřebová
8 km + 30 překážek
M
23.2.2017
3.8.2017 Fišer Rostislav 1974
Spartan Gym
8 km + 30 překážek
M2
11.8.2017
27.6.2017 Fischer Michal 1983
Vrchlabí
8 km + 30 překážek
M
4.7.2017
23.8.2017 Fischer Martin 1989
Glatt
8 km + 30 překážek
M
23.8.2017
27.8.2017 Finke Kateřina + Skořepa Honza 1993
8 km + 30 překážek
MIX
28.8.2017
7.6.2017 Fíla Vlastimil 1984
8 km + 30 překážek
M
14.6.2017
16.6.2017 Fierla Martin 1986
8 km + 30 překážek
M
24.6.2017
3.8.2017 Fialová Karolína 1997
8 km + 30 překážek
Z
5.8.2017
20.1.2017 Fiala Pavel 1970
8 km + 30 překážek
M2
23.1.2017
28.7.2017 Fiala Pavel + Coufal Tomáš + Havel Jan + Trpišovský David 1971
HLTP
8 km + 30 překážek
T
1.8.2017
25.8.2017 Fiala Jakub 2002
FF BROTHERS TEAM
8 km + 30 překážek
JM
31.8.2017
22.8.2017 Fetter Michal 1984
8 km + 30 překážek
M
22.8.2017
18.7.2017 Fenik Martin 1976
8 km + 30 překážek
M2
21.7.2017
24.6.2017 Fencl Michal 1984
8 km + 30 překážek
M
27.6.2017
26.8.2017 Felcman Martin 1976
1333860366
8 km + 30 překážek
M2
27.8.2017
10.8.2017 Faulová Jana 1978
8 km + 30 překážek
Z
11.8.2017
8.5.2017 Farský Ondřej 1978
8 km + 30 překážek
M
10.5.2017
17.8.2017 Farmačková Zuzana + Pačesný Martin 1992
8 km + 30 překážek
MIX
19.8.2017
28.2.2017 Fabián Martin + Fabiánová Jana 1985
8 km + 30 překážek
MIX
7.3.2017
19.7.2017 Fabián Vít 1976
8 km + 30 překážek
M2
21.7.2017
27.2.2017 Ešner Lukáš + Marcela Erbanová 1982
Radiator face
8 km + 30 překážek
MIX
3.3.2017
9.2.2017 Erbenová Markéta 1989
8 km + 30 překážek
Z
16.2.2017
14.5.2017 Ehlová Klára + Joska Radek 1992
Máslička
8 km + 30 překážek
MIX
24.5.2017
30.1.2017 Eflerová Nela + Boháček Michal 1993
Spolek Borek
8 km + 30 překážek
MIX
2.2.2017
28.12.2016 Efler Jakub 1986
Blatoslapove
8 km + 30 překážek
M
31.12.2016
18.12.2016 Dzurenda Ján 1989
Kooki Dirt
8 km + 30 překážek
M
19.12.2016
19.8.2017 Dytrych Dušan 1978
SVVAT
8 km + 30 překážek
M
23.8.2017
15.12.2016 Dvořák Miroslav 1999
8 km + 30 překážek
M
19.12.2016
30.12.2016 Dvořák Libor 1974
TRIUMPHALIS
8 km + 30 překážek
M2
3.1.2017
31.12.2016 Dvořák Martin 1980
Varovi legie
8 km + 30 překážek
M
5.1.2017
16.8.2017 Dvořák Jan 1985
Varovi legie
8 km + 30 překážek
M
23.8.2017
17.5.2017 Dvořáčková Petra 1987
Maxáci
8 km + 30 překážek
Z
23.5.2017
15.11.2016 Dvořáček Radek 1989
SVVAT
8 km + 30 překážek
M
22.11.2016
25.8.2017 Dvořáček Radek + Martin Sonda + Vítězslav Karas + Jana Ševčíková 1989
SVVAT
8 km + 30 překážek
T
30.8.2017
7.7.2017 Dušková Iveta 1988
8 km + 30 překážek
Z
14.7.2017
19.2.2017 Dušek Martin + Tereza Hloušková 1992
Machine
8 km + 30 překážek
MIX
22.2.2017
19.2.2017 Dušek Miroslav 1995
Machine
8 km + 30 překážek
M
22.2.2017
27.8.2017 Dušek Michal + Hanslová Eliška 1995
8 km + 30 překážek
MIX
28.8.2017
19.11.2016 Dufka Vladislav 1991
Viktorie team
8 km + 30 překážek
M
24.11.2016
15.8.2017 Dufek Jakub + Dufková Alena 1994
8 km + 30 překážek
MIX
22.8.2017
22.8.2017 Dudkova Petra 1984
8 km + 30 překážek
Z
28.8.2017
22.12.2016 Duchek Petr 1987
Predator workout Kladno
8 km + 30 překážek
M
24.12.2016
22.6.2017 Ducháček Bohumír 1978
8 km + 30 překážek
M
24.6.2017
20.8.2017 Dubská Marie 1999
velký holky
8 km + 30 překážek
Z
28.8.2017
20.8.2017 Dubenský Antonín + Černá Natálie 1985
8 km + 30 překážek
MIX
22.8.2017
27.2.2017 Drozd Michal 1977
Kikoti
8 km + 30 překážek
M2
7.3.2017
5.7.2017 Drinka Filip 1991
8 km + 30 překážek
M
11.7.2017
13.8.2017 Drexlerová Veronika + Tomáš Drexler 1982
pujcovnaobytnaku.cz
8 km + 30 překážek
MIX
21.8.2017
12.8.2017 Dřevová Markéta 1987
8 km + 30 překážek
Z
22.8.2017
20.2.2017 Drčka Jiří 1987
SVVAT
8 km + 30 překážek
M
24.2.2017
11.7.2017 Drbohlavová Nela + Drbohlav Jan 1991
Černé lišky
8 km + 30 překážek
MIX
13.7.2017
25.5.2017 Drahorádová Klára 1990
Parťáci do bahna
8 km + 30 překážek
Z
27.5.2017
31.5.2017 Dráb Miroslav 1978
moudrá pěchota
8 km + 30 překážek
M
8.6.2017
21.12.2016 Douša Michal 1982
SRTG Kolín
8 km + 30 překážek
M
29.12.2016
28.5.2017 Dostálová Lenka + Zítko Jiří 1992
Alfa
8 km + 30 překážek
MIX
30.5.2017
20.8.2017 Donátová Martina + Martin Rajchman 1990
Ronnie.cz
8 km + 30 překážek
T
20.8.2017
19.7.2017 Donát Marek 2001
8 km + 30 překážek
JM
21.7.2017
26.11.2016 Domorád Vojtěch 1986
8 km + 30 překážek
M
4.12.2016
10.8.2017 Doleželová Petra 1992
SRTG Olomouc
8 km + 30 překážek
Z
12.8.2017
20.7.2017 Dolezel Lukas 1991
8 km + 30 překážek
M
22.7.2017
23.6.2017 Doležalová Šárka 1994
HC Devro
8 km + 30 překážek
Z
27.6.2017
26.6.2017 Doležalová Andrea 1991
8 km + 30 překážek
Z
27.6.2017
27.11.2016 Doležal Lukáš 1982
SRTG Rychnov nad Kněžnou
8 km + 30 překážek
M
29.11.2016
30.5.2017 DOHNAL LUKAS 1983
PERUN
8 km + 30 překážek
M
2.6.2017
16.6.2017 Dočkal Jakub 1988
JD
8 km + 30 překážek
M
17.6.2017
2.5.2017 Dočkal Roman 1979
SRTG Olomouc
8 km + 30 překážek
M
3.5.2017
23.7.2017 Dobruský Jaromír + Chudáčková Iveta + Králová Lenka + Smolík Tomáš 1978
Sexy bonbónky
8 km + 30 překážek
T
26.7.2017
17.2.2017 Dobeš Radek 1982
Total Vital
8 km + 30 překážek
M
23.2.2017
31.5.2017 Dítě Zdeněk 1995
8 km + 30 překážek
M
8.6.2017
31.12.2016 Diblík Jan 1984
8 km + 30 překážek
M
7.1.2017
21.11.2016 Demjanovič Tomáš 1987
8 km + 30 překážek
M
24.11.2016
26.1.2017 Danihelka Tomáš 1988
ABUS Přelouč
8 km + 30 překážek
M
31.1.2017
22.8.2017 Daniel Marcel 1971
8 km + 30 překážek
M2
25.8.2017
24.8.2017 Czerner Marek + Briškár Samuel + Mrázek Roman + Fujak Štěpán 1991
CAB Team
8 km + 30 překážek
T
26.8.2017
3.7.2017 Cvejnová Lucie + Kuťák Marek 1995
SRTG Pardubice
8 km + 30 překážek
MIX
8.7.2017
21.3.2017 Cupák Ondřej 1994
8 km + 30 překážek
M
30.3.2017
27.5.2017 Cudova Monika + Čuda Jan 1977
8 km + 30 překážek
MIX
3.6.2017
7.7.2017 Csonto Dorottya 1992
Vodka Racing
8 km + 30 překážek
Z
12.7.2017
25.8.2017 Coufal Lukas 1999
8 km + 30 překážek
M
30.8.2017
26.3.2017 Coufal Tomáš 2001
8 km + 30 překážek
JM
29.3.2017
24.7.2017 Coufal Ondřej 1991
Pilulka.cz
8 km + 30 překážek
M
25.7.2017
17.8.2017 Čížek Jan 1984
8 km + 30 překážek
M
19.8.2017
26.12.2016 Čihák Martin 1991
Pneuservis František Kulháň
8 km + 30 překážek
M
28.12.2016
27.8.2017 Cichý Filip + Pružina Daniel + Stanislav Líkař + Jakub Brůha 1988
Versatile
8 km + 30 překážek
T
28.8.2017
14.11.2016 Cibulka Pavel 1977
SPORTVISIO
8 km + 30 překážek
M2
16.11.2016
1.7.2017 Chrobáková Karolína 2000
8 km + 30 překážek
JZ
4.7.2017
21.7.2017 Chovancová Martina 1975
8 km + 30 překážek
Z2
22.7.2017
14.8.2017 Charouzková Karolina + Jiří Richter 1986
Predator Workout Kladno
8 km + 30 překážek
MIX
17.8.2017
13.7.2017 Chalupa Lukáš + Chalupová Denisa 1984
Chalupa OCR Team
8 km + 30 překážek
MIX
18.7.2017
25.5.2017 Chaloupková Jitka 1983
8 km + 30 překážek
Z
26.5.2017
13.12.2016 Chaloupka Radek 1991
8 km + 30 překážek
M
14.12.2016
29.5.2017 Chaloupka Radek + Chaloupkova Lucie 1972
Lucie Chaloupková
8 km + 30 překážek
MIX
4.6.2017
26.3.2017 Chadima Martin 1986
Dum spiro spero
8 km + 30 překážek
Z
28.3.2017
8.6.2017 Červenka Jan 1975
Pierburg Team
8 km + 30 překážek
M2
16.6.2017
14.11.2016 Černý Pavel 1983
neBULL
8 km + 30 překážek
M
15.11.2016
30.12.2016 Černý Lukáš 1995
8 km + 30 překážek
M
3.1.2017
22.8.2017 Černý Martin + Bonaventura Pavel + Klust Vojtěch 1994
8 km + 30 překážek
M
24.8.2017
10.5.2017 Černý Jakub 1992
8 km + 30 překážek
M
12.5.2017
20.5.2017 Černý Radek 2003
8 km + 30 překážek
JM
21.5.2017
25.8.2017 Černý Lukáš 1984
SlanýKobylky
8 km + 30 překážek
M
25.8.2017
12.7.2017 Černohorský Patrik 1991
Fanatic gym
8 km + 30 překážek
M
14.7.2017
12.11.2016 Černoch Michal 1977
8 km + 30 překážek
M2
14.11.2016
24.8.2017 Černík Tomáš 1982
8 km + 30 překážek
M
28.8.2017
21.2.2017 Černá Jana 1974
BKV - POSTRADATELNI
8 km + 30 překážek
Z2
23.2.2017
28.2.2017 Černá Soňa 1988
Prostě MY
8 km + 30 překážek
Z
8.3.2017
2.5.2017 Černá Alena 1983
Prvňáci
8 km + 30 překážek
Z
3.5.2017
21.6.2017 Černá Lucie + Jan Hromek 1990
Pěknej čásek na kilásek
8 km + 30 překážek
MIX
24.6.2017
21.8.2017 černá alena 1974
Áčka
8 km + 30 překážek
Z2
26.8.2017
29.6.2017 Cerman Jaroslav 1989
Za oholené prdelky
8 km + 30 překážek
M
1.7.2017
7.7.2017 Čermáková Andrea 1987
Vodka racing
8 km + 30 překážek
Z
14.7.2017
24.7.2017 Čermáková Veronika 1987
SRTG Praha
8 km + 30 překážek
Z
26.7.2017
23.8.2017 Čermáková Petra + Koníček 1979
Glatt
8 km + 30 překážek
MIX
26.8.2017
31.5.2017 Čermák Adam 1999
8 km + 30 překážek
M
6.6.2017
31.7.2017 Čermák Martin 1978
PEPINO
8 km + 30 překážek
M
9.8.2017
16.8.2017 Čermák Lukas 1990
smrkáči
8 km + 30 překážek
M
24.8.2017
28.2.2017 Cejpek Jakub 1994
8 km + 30 překážek
M
7.3.2017
9.8.2017 Čejka Petr 1991
INVENTI
8 km + 30 překážek
M
12.8.2017
20.8.2017 Čechová Andrea 1973
Áčka
8 km + 30 překážek
Z2
22.8.2017
21.6.2017 Čech Daniel 1976
VM Cross
8 km + 30 překážek
M2
23.6.2017
25.5.2017 Cardová Alena 1988
Parťáci do bahna
8 km + 30 překážek
Z
27.5.2017
9.8.2017 Buryšková Eliška 1997
8 km + 30 překážek
Z
11.8.2017
11.1.2017 Burešová Jaroslava 1969
Hradecký spinning klub
8 km + 30 překážek
Z2
11.1.2017
30.12.2016 Bureš Roman 1981
BURENATUS
8 km + 30 překážek
M
3.1.2017
4.1.2017 Bureš Pavel 1988
North Czech Runners
8 km + 30 překážek
M
7.1.2017
22.6.2017 Bureš David 1980
tres iuris
8 km + 30 překážek
M
1.7.2017
29.5.2017 Bukeš Milan + Matýsková Martina 1990
M&M
8 km + 30 překážek
MIX
2.6.2017
28.11.2016 Bryndačová Jitka 1990
Za hezčí zadecek
8 km + 30 překážek
Z
29.11.2016
21.8.2017 Brychta Vlastimil + Škvařilová Radka 1982
EXTRA Brno
8 km + 30 překážek
MIX
24.8.2017
31.5.2017 Brüstlová Jana + Slezák Petr 2000
G.O.R.
8 km + 30 překážek
MIX
2.6.2017
9.5.2017 Brožek Radovan 1992
8 km + 30 překážek
M
11.5.2017
17.5.2017 Brož Michal 1978
Maxáci
8 km + 30 překážek
M
19.5.2017
28.7.2017 Březina Michal 1992
Krkonoše
8 km + 30 překážek
M
29.7.2017
28.5.2017 Braha Pavel 1992
Bohemia
8 km + 30 překážek
M
8.6.2017
26.7.2017 Bradová Michala 1989
8 km + 30 překážek
Z
29.7.2017
31.5.2017 Bradáč Jan 1987
Dntonín Aoleček
8 km + 30 překážek
M
7.6.2017
8.8.2017 Brabcová Štěpánka 1995
BRUTÁLNÍ PRINCEZNY
8 km + 30 překážek
Z
9.8.2017
3.8.2017 Bouška Martin 1973
8 km + 30 překážek
M2
5.8.2017
3.8.2017 Bouška Matěj 2001
8 km + 30 překážek
JM
5.8.2017
11.8.2017 Boura Martin 1992
8 km + 30 překážek
M
18.8.2017
22.8.2017 Bouda Pavel 1977
Rebel
8 km + 30 překážek
M2
22.8.2017
10.1.2017 Borovička Stanislav 1975
8 km + 30 překážek
M2
13.1.2017
29.6.2017 Bonaventura Pavel 1996
8 km + 30 překážek
M
30.6.2017
19.2.2017 Bohuňková Lucie 1993
Valhalla gym
8 km + 30 překážek
Z
22.2.2017
30.11.2016 Böhm Ondřej 1979
čvacht
8 km + 30 překážek
M
5.12.2016
3.5.2017 Bohatý Martin 1980
8 km + 30 překážek
M
10.5.2017
27.2.2017 Bogdan Lubomír 1991
Běháme pro radost Pardubice
8 km + 30 překážek
M
28.2.2017
4.8.2017 Blehová Michaela 1988
AK Hradec
8 km + 30 překážek
Z
9.8.2017
25.5.2017 Blažek Lukáš 1987
8 km + 30 překážek
M
27.5.2017
31.5.2017 Blažek Ondřej 2003
8 km + 30 překážek
JM
6.6.2017
18.7.2017 Blažek Pavel 1984
Kájovi spocení kluci
8 km + 30 překážek
M
21.7.2017
22.6.2017 Bláhová Lucie + Bláha Jíří + Petrová Štěpánka + Metzlová Veronika 1989
8 km + 30 překážek
T
24.6.2017
26.4.2017 Binko Dominik 1997
TRIUMPHALIS
8 km + 30 překážek
M
3.5.2017
19.6.2017 Biederman Michal + Šulcová Kamila 1985
shybuj.cz
8 km + 30 překážek
MIX
24.6.2017
31.7.2017 Bezdíčková Lenka 1976
8 km + 30 překážek
Z2
9.8.2017
15.8.2017 Bezdeková Jana 1972
xyz
8 km + 30 překážek
Z2
17.8.2017
2.6.2017 berky martin 1973
8 km + 30 překážek
M2
2.6.2017
23.8.2017 bergman michal 1977
8 km + 30 překážek
M2
28.8.2017
15.8.2017 Bergl Petr 1976
8 km + 30 překážek
M2
17.8.2017
18.8.2017 Beranová Eliška + Honza Zahradníček 2002
auto
8 km + 30 překážek
MIX
22.8.2017
18.8.2017 Beran Jakub 1999
8 km + 30 překážek
M
22.8.2017
18.8.2017 Beran Daniel 1977
8 km + 30 překážek
M2
22.8.2017
14.5.2017 Benešová Barbora 1992
Vlčí máky
8 km + 30 překážek
Z
17.5.2017
12.11.2016 Beneš Petr 1977
Kvíčala team
8 km + 30 překážek
M2
18.11.2016
26.1.2017 Beneš Ladislav 1989
ABUS Přelouč
8 km + 30 překážek
M
28.1.2017
30.7.2017 Beneš Ondřej 1991
Kájovi spocení kluci
8 km + 30 překážek
M
1.8.2017
18.12.2016 Bendl Petr + Bendlová Petra 1974
8 km + 30 překážek
MIX
21.12.2016
8.8.2017 Belouskova Blanka 1984
Beast Mode
8 km + 30 překážek
Z
10.8.2017
31.5.2017 Bělohlávková Romana + Bělohlávek Petr 1988
Wajťáci
8 km + 30 překážek
MIX
1.6.2017
23.4.2017 Bednář Martin + Katarína Bednářová 1980
8 km + 30 překážek
MIX
28.4.2017
23.5.2017 Bednář Ladislav + Náměstková Adéla 1984
ALPA
8 km + 30 překážek
MIX
25.5.2017
17.7.2017 Bednář Martin 1989
8 km + 30 překážek
M
18.7.2017
26.7.2017 Bednář Richard + Müllerová Kateřina 1985
KaRi OCR
8 km + 30 překážek
MIX
28.7.2017
30.5.2017 Bedlek Tomas 1975
VEGII
8 km + 30 překážek
M2
3.6.2017
17.2.2017 Bayer Tomáš 1982
Total Vital
8 km + 30 překážek
M
23.2.2017
18.11.2016 Baturko Jurij + 21.10.1960 + Ostrov nad Oslavou 120 1964
Máme to za pár
8 km + 30 překážek
M2
21.11.2016
8.5.2017 Bartošová Petra + Jan Bartoš 1978
HBčkovi
8 km + 30 překážek
MIX
11.5.2017
18.3.2017 Bartoš Přemysl 1979
8 km + 30 překážek
M
22.3.2017
16.6.2017 Bartoš Martin + Záleská Kateřina 1986
8 km + 30 překážek
MIX
24.6.2017
10.7.2017 Bartoš Jan 1984
BeAst shapes
8 km + 30 překážek
M
10.7.2017
14.8.2017 Bartoš Jiří + Kristýna Vancová 1981
Short Kytrička
8 km + 30 překážek
MIX
24.8.2017
29.5.2017 Bartoňková Tereza 1988
Rychlá rota
8 km + 30 překážek
Z
30.5.2017
18.7.2017 Bartoníček Jan 1972
8 km + 30 překážek
M2
27.7.2017
21.2.2017 Baránková Šárka 1973
BKV - Postradatelní
8 km + 30 překážek
Z2
22.2.2017
26.6.2017 Balvín Dušan 1977
Tvrdý Játra
8 km + 30 překážek
M2
29.6.2017
27.6.2017 Balvín Michal 1980
Tvrdý Játra
8 km + 30 překážek
M
4.7.2017
20.8.2017 Balvín Petr + Belko Stanislav + Glogar Tomáš + Deško Peter 1984
Team Střechy Glogar
8 km + 30 překážek
T
22.8.2017
11.7.2017 Balog Josef 1978
perunova sekera
8 km + 30 překážek
M
15.7.2017
21.8.2017 Baldy Jakub 1994
8 km + 30 překážek
M
25.8.2017
30.5.2017 Balcarová Irena 1980
8 km + 30 překážek
Z
31.5.2017
11.12.2016 Balaš David + Besedová Simona 1994
8 km + 30 překážek
MIX
13.12.2016
31.7.2017 Baláček Jan 2001
8 km + 30 překážek
JM
1.8.2017
31.7.2017 Bajaník Robin + Krahulcová Veronika + Novosadová Andrea 1984
8 km + 30 překážek
MIX
2.8.2017
12.11.2016 Bagová Linda 1990
Glatt
8 km + 30 překážek
Z
16.11.2016
20.2.2017 Babušková Stanislava 1974
8 km + 30 překážek
Z2
22.2.2017
27.2.2017 Baboráková Tereza 1992
Radiator face
8 km + 30 překážek
Z
4.3.2017
13.3.2017 Babala Jan 1972
8 km + 30 překážek
M2
21.3.2017
19.2.2017 Babák Lukáš 1982
Glatt
8 km + 30 překážek
M
21.2.2017
15.2.2017 Babák Pavel 1985
Glatt
8 km + 30 překážek
M
15.2.2017
31.12.2016 Arazim Milan 1980
ROCO TEAM
8 km + 30 překážek
M
11.1.2017
11.8.2017 Antošová Žaneta 1985
Olfin Car
8 km + 30 překážek
Z
15.8.2017
28.5.2017 Ansorge Martin 1992
Bohemia
8 km + 30 překážek
M
31.5.2017
18.11.2016 Andělová Monika 1970
DÁMTO
8 km + 30 překážek
Z2
18.11.2016
30.11.2016 Alexová Lucie 1994
TF Legion Gym
8 km + 30 překážek
Z
4.12.2016
28.5.2017 Adámek Petr + Fojtíková Simona + Ansorge Martin + Braha Pavel 1993
Bohemia
8 km + 30 překážek
MIX
6.6.2017
25.7.2017 Adámek Martin 1998
Traitors
8 km + 30 překážek
M
28.7.2017
18.11.2016 Adam Jiří 1960
Máme to za pár
8 km + 30 překážek
M2
21.11.2016
18.11.2016 Adam Petr 1966
Máme to za pár
8 km + 30 překážek
M2
21.11.2016
18.11.2016 Adam Jan 1996
Máme to za pár
8 km + 30 překážek
M
21.11.2016