Přihlášen
Závodník
Ročník
Team
Trať
Kat.
Platba
21.10.2017 Novák Tomáš + Martina Šálková 1982
Ice bug
7 km + 25 překážek
MIX
25.10.2017
5.10.2017 Kuník Jiří + Jaroslava Eflerová 1978
7 km + 25 překážek
MIX
5.10.2017
28.2.2017 Karel Štěpán 1990
7 km + 25 překážek
M
4.3.2017
6.5.2017 Štohanzl Michal 1985
7 km + 25 překážek
M
10.5.2017
15.6.2017 Círek Jan 1971
7 km + 25 překážek
M2
24.6.2017
31.7.2017 Pavlik David 1992
7 km + 25 překážek
M
8.8.2017
25.8.2017 Doudová Nikola + Dean António Da Lanca + Petr Swienczyk + Savchuk Uliana 1992
Amorino
7 km + 25 překážek
T
2.9.2017
22.10.2017 Kolář Petr 1990
7 km + 25 překážek
M
25.10.2017
25.9.2017 Krátký Jakub 1982
7 km + 25 překážek
M
27.9.2017
30.9.2017 Grigorov David + Maláčová Monika 1993
7 km + 25 překážek
MIX
3.10.2017
21.10.2017 Vorobok Tomáš 1990
Predators
7 km + 25 překážek
M
21.10.2017
2.9.2017 Petrovičová Romana 1977
7 km + 25 překážek
Z2
8.9.2017
18.9.2017 Bartošová Petra + Bartoš Jan 1978
HBčkovi
7 km + 25 překážek
MIX
20.9.2017
12.9.2017 Růžičková Anastasia 2002
7 km + 25 překážek
JZ
20.9.2017
10.10.2017 Cukr Tomáš 1986
7 km + 25 překážek
M
12.10.2017
15.10.2017 Gygal Tomáš 1975
GT team
7 km + 25 překážek
M2
17.10.2017
19.10.2017 Hlavatý Vladislav + Schejbalová Kateřina 1988
AF team
7 km + 25 překážek
MIX
25.10.2017
30.5.2017 Bohatý Martin 1980
7 km + 25 překážek
M
1.6.2017
14.7.2017 Beneš Petr 1977
Kvíčala team
7 km + 25 překážek
M2
22.7.2017
21.8.2017 Zapletalová Markéta + Píriová Denisa + Zapletalová Markéta + Richard Margolius + Sára Laubová 1987
popeláři
7 km + 25 překážek
T
23.8.2017
24.9.2017 Adámek Petr + Fojtíková Simona 1993
Bohemia
7 km + 25 překážek
MIX
28.9.2017
8.10.2017 plihal tomas 1975
pepino
7 km + 25 překážek
M2
12.10.2017
4.10.2017 Hervertová Klára + Jiří Cimler 1991
7 km + 25 překážek
MIX
7.10.2017
4.9.2017 Mikeš Petr 1978
duo iuris
7 km + 25 překážek
M
6.9.2017
21.9.2017 Gvardová Kateřina + Heřman Václav 1990
VeniVidiCaput
7 km + 25 překážek
MIX
26.9.2017
19.9.2017 Sládek Tomáš + Kryštof Mejstřík + Jakub Votava + Jiří Burda 1990
Kozy team
7 km + 25 překážek
T
21.9.2017
12.10.2017 Svoboda Filip + David Tůma + František Zemek + Kristýna Macháčová 1993
TUZE projekt
7 km + 25 překážek
T
14.10.2017
18.10.2017 Arazim Milan 1980
ROCO TEAM
7 km + 25 překážek
M
27.10.2017
20.10.2017 Rajnoha Matěj 1996
TG Předonín
7 km + 25 překážek
M
20.10.2017
24.2.2017 Bednář Petr 1986
7 km + 25 překážek
M
3.3.2017
17.3.2017 Charvát Jakub 1987
Kuba a Barča
7 km + 25 překážek
M
24.3.2017
15.9.2017 Kročak Lukaš + Rukavičková Monika + Koldovský Jiří + Zich Martin 1991
Unknown 4
7 km + 25 překážek
T
22.9.2017
25.8.2017 Varchola David 1985
Krásky v běhu
7 km + 25 překážek
M
30.8.2017
22.10.2017 vinicky petr 1984
7 km + 25 překážek
M
22.10.2017
26.9.2017 Chmelík Tomáš 1982
7 km + 25 překážek
M
28.9.2017
30.9.2017 Hrouza Jan 1981
KOS Krnov
7 km + 25 překážek
M
4.10.2017
9.10.2017 Volech Radek + Lucie Hanušová 2002
7 km + 25 překážek
MIX
10.10.2017
14.9.2017 Hudousek Lukáš 1984
Traitors
7 km + 25 překážek
M
16.9.2017
9.9.2017 Plačková Śárka 1981
7 km + 25 překážek
Z
19.9.2017
13.9.2017 Kamlar Marek 1979
7 km + 25 překážek
M
14.9.2017
11.10.2017 Ackermannová Sabina 1999
7 km + 25 překážek
Z
12.10.2017
15.10.2017 Becvar Radek 1983
Ampéři
7 km + 25 překážek
M
17.10.2017
19.10.2017 Šašková Zuzana + Šašek Matěj 1983
Roudnice nad Labem
7 km + 25 překážek
MIX
19.10.2017
14.2.2017 Gábler Stanislav 1979
7 km + 25 překážek
M
17.2.2017
7.3.2017 Frič Jaroslav 1975
7 km + 25 překážek
M2
15.3.2017
14.5.2017 Kocián Vojtěch + Veronika Jandová + Barbora Kociánová + Tereza Schejbalová 1991
V cíli padnu
7 km + 25 překážek
T
18.5.2017
20.6.2017 suchy petr 1970
katřina durychova
7 km + 25 překážek
M2
21.6.2017
6.8.2017 Fierla Martin 1986
7 km + 25 překážek
M
15.8.2017
24.9.2017 Braha Pavel 1992
Bohemia
7 km + 25 překážek
M
26.9.2017
9.10.2017 Růžička Martin 1986
Seveřani
7 km + 25 překážek
M
13.10.2017
4.10.2017 Tomášek Martin 1988
7 km + 25 překážek
M
6.10.2017
28.8.2017 Němcová Lenka 1973
Zoufalci
7 km + 25 překážek
Z2
31.8.2017
4.9.2017 Königová Lucie + Adam Szénási 1986
Bootcamp Team
7 km + 25 překážek
MIX
6.9.2017
11.9.2017 Kumpoštová Martina + Daniel Šín 1995
7 km + 25 překážek
MIX
20.9.2017
20.9.2017 Pazdera Aleš + Kroupová Dominika 1996
7 km + 25 překážek
MIX
22.9.2017
13.10.2017 Hrubeš Martin + Hrubešová Martina 1989
7 km + 25 překážek
MIX
14.10.2017
18.10.2017 Kvasnička Lukáš 1991
7 km + 25 překážek
M
18.10.2017
20.10.2017 Máslo Jiří 1986
HC Devro
7 km + 25 překážek
M
27.10.2017
17.1.2017 Kubeček Martin 1989
7 km + 25 překážek
M
19.1.2017
24.2.2017 Bednář Ladislav 1984
ALPA
7 km + 25 překážek
M
28.2.2017
14.9.2017 Křivánek Lukáš + Krejčíková Helena 1987
Křivani
7 km + 25 překážek
MIX
16.9.2017
29.5.2017 Němec Petr + Arnošt Radek + Kačaba Ondřej + Veselý Lukáš 1986
POVAleči
7 km + 25 překážek
T
1.6.2017
7.6.2017 Šuhajdová Ivana + Kryštof Staněk 1987
VT
7 km + 25 překážek
MIX
9.6.2017
18.7.2017 Čechová Andrea 1973
Áčka
7 km + 25 překážek
Z2
19.7.2017
22.8.2017 Soldán Martin 1982
7 km + 25 překážek
M
30.8.2017
23.9.2017 Bernardes Ines 1984
7 km + 25 překážek
Z
27.9.2017
15.9.2017 Paducha Jakub 1985
7 km + 25 překážek
M
19.9.2017
11.10.2017 Novotný Marek 1990
BeAst shapes
7 km + 25 překážek
M
14.10.2017
16.10.2017 Čermák Martin 1978
PEPINO
7 km + 25 překážek
M
24.10.2017
19.10.2017 Foglar Martin 1987
7 km + 25 překážek
M
20.10.2017
19.2.2017 Pavlišová Lucka 1990
Valhalla gym
7 km + 25 překážek
Z
22.2.2017
11.3.2017 Kašparová Simona + Jáně Michal + Kašparová Simona + Jáně Jakub + Salačová Martina 1987
7 km + 25 překážek
T
18.3.2017
17.5.2017 Mala Marie 1988
Maxáci
7 km + 25 překážek
Z
19.5.2017
26.6.2017 Knourek Jan + Dorakova Katerina + Krovakova Ilona + Machova Lucie 1979
Dream team
7 km + 25 překážek
T
29.6.2017
12.8.2017 Malý Ondřej 1987
7 km + 25 překážek
M
19.8.2017
27.8.2017 Košťálová Lucie 1994
Zoufalci
7 km + 25 překážek
Z
31.8.2017
21.9.2017 Přibyl Tomáš 1980
7 km + 25 překážek
M
27.9.2017
22.10.2017 Kubánková Helena 1979
Znacar Holice
7 km + 25 překážek
Z
25.10.2017
26.9.2017 Blehová Michaela + Lukáš Hubálek + Lukáš Haase + Pavel Špinka 1988
AK Hradec
7 km + 25 překážek
MIX
26.9.2017
2.10.2017 Brabec Martin 1986
Jupko
7 km + 25 překážek
M
7.10.2017
10.10.2017 Klasek Lukas + Radek Šimůnek 1985
James Dean
7 km + 25 překážek
M
10.10.2017
15.9.2017 Rapčan Ladislav 1984
7 km + 25 překážek
M
16.9.2017
18.10.2017 Svoboda Pavel + Merenus Oldřich + Křenková Jitka + Bergerová Anna 1979
Ti Druzí CZ
7 km + 25 překážek
T
18.10.2017
20.10.2017 Krýsl Miloslav 1985
Orel Rtyně
7 km + 25 překážek
M
21.10.2017
31.1.2017 Mašatová Ingrid + Schober Radek 1971
Rokytka
7 km + 25 překážek
MIX
2.2.2017
28.2.2017 Petrides Oldřich 1980
TRIUMPHALIS
7 km + 25 překážek
M
8.3.2017
18.5.2017 Babušková Stanislava 1974
7 km + 25 překážek
Z2
23.5.2017
31.5.2017 Klubal Jiří + Krysl Tomáš + Valášek Vladimír + Prokop Dan 1977
Kryplův provar
7 km + 25 překážek
T
6.6.2017
20.10.2017 Lukeš Vladimír 1977
HC Devro
7 km + 25 překážek
M2
25.10.2017
23.8.2017 Voženílková Adéla 1994
CORNY
7 km + 25 překážek
Z
23.8.2017
22.10.2017 Sedlařík Emil + Jiří Kelnar 1988
nEUhneme
7 km + 25 překážek
M
25.10.2017
9.10.2017 Hradičková Jana 1988
7 km + 25 překážek
Z
17.10.2017
28.9.2017 Baránek Jan 1974
7 km + 25 překážek
M2
7.10.2017
6.10.2017 Kocumová Zuzana 1979
inov-8
7 km + 25 překážek
Z
6.10.2017
29.8.2017 Zícha Jakub 1991
TK
7 km + 25 překážek
M
29.8.2017
5.9.2017 Syrový Michal 1977
7 km + 25 překážek
M2
15.9.2017
27.9.2017 Krampera Ivo + Bernardes Ines + Martin Bubeníček + Martin Foglar 1981
7 km + 25 překážek
M
30.9.2017
20.9.2017 Bubeník Vojtěch + Sotonová Petra 1999
7 km + 25 překážek
MIX
22.9.2017
14.10.2017 Salát Dominik 1994
Hrabišici
7 km + 25 překážek
M
17.10.2017
17.5.2017 Dvořáčková Petra 1987
Maxáci
7 km + 25 překážek
Z
23.5.2017
29.5.2017 Žáček Miloslav 1981
Zabijáci
7 km + 25 překážek
M
31.5.2017
9.7.2017 Mezík Erik 1992
pán
7 km + 25 překážek
M
12.7.2017
14.10.2017 Zeman Ladislav 1980
Sokolovna Pruhonice
7 km + 25 překážek
M
17.10.2017
27.8.2017 Smutný Jiří 1984
Zoufalci
7 km + 25 překážek
M
31.8.2017
21.9.2017 Vraná Jana + Uhliarová Petra + Flanderová Renata + Dvořáková Dita 1980
Fit club Milbe
7 km + 25 překážek
T
26.9.2017
26.9.2017 KONOPACKI KRZYSZTOF + Adamiak Marta 1977
ABY DO METY
7 km + 25 překážek
MIX
3.10.2017
3.10.2017 Wagner Petr 1986
7 km + 25 překážek
M
6.10.2017
21.10.2017 Novák Kamil 1995
Traitors
7 km + 25 překážek
M
24.10.2017
10.9.2017 Plešner Michal + Roučková Olga 1980
MPplast Elite Team
7 km + 25 překážek
MIX
12.9.2017
18.9.2017 Šálek Martin + Kubáňová Zuzka 1967
ICEBUGRUNNING
7 km + 25 překážek
MIX
20.9.2017
19.10.2017 Bečvář Rudolf 1995
Ampéři
7 km + 25 překážek
M
21.10.2017
17.10.2017 Dvořáček Radek + Sonda Martin + Hrazdil Martin + Fojtík Václav 1989
SVVAT
7 km + 25 překážek
T
24.10.2017
20.10.2017 Hašek Rostislav 1991
HC Devro
7 km + 25 překážek
M
24.10.2017
19.2.2017 Pavliš Jéňa 1992
Valhalla gym
7 km + 25 překážek
M
28.2.2017
13.3.2017 Junger Pavel + Pohanka Michal + Janča Zdeněk + Riedl Lukáš 1976
Gladiátoři
7 km + 25 překážek
T
17.3.2017
1.6.2017 Korejza Milan 1984
7 km + 25 překážek
M
6.6.2017
31.7.2017 Váchová Michaela 1985
7 km + 25 překážek
Z
9.8.2017
25.8.2017 Kučera Vojtěch + Erika Petříčková + Lukáš Nepevný + Markéta Michalková 1989
Amorino Team
7 km + 25 překážek
T
28.8.2017
22.10.2017 Kanta Milan 1965
7 km + 25 překážek
M2
24.10.2017
25.9.2017 Plachetka Michal 1974
Bejčci
7 km + 25 překážek
M2
30.9.2017
29.9.2017 Sova Ondřej + Nemravová Barbora + Wisura Marek + Sedláček Jakub + Ondřej Sova 1986
KOFEIN
7 km + 25 překážek
T
3.10.2017
9.10.2017 Vyčichlo Tomáš 1982
Spartan Gym
7 km + 25 překážek
M
13.10.2017
30.8.2017 Morávek Václav 1999
Alfasquadra team
7 km + 25 překážek
M
30.8.2017
6.9.2017 Větrovský Jakub + Pavel Kopřiva + Tomáš Kosina + Lukáš Novák 1984
Překonej sám sebe...
7 km + 25 překážek
T
13.9.2017
12.9.2017 Mašek Pavel + Martina Dědíčková + Alena Růžičková + Albert Králik 1974
Fourteens
7 km + 25 překážek
T
12.9.2017
10.10.2017 Pavlová Kateřina + Karel Jindra 1989
Zoufalci
7 km + 25 překážek
MIX
19.10.2017
14.10.2017 Vaňous Štěpán + Rashevska Inna 1988
Barbarian Extreme team
7 km + 25 překážek
MIX
17.10.2017
18.10.2017 Pisarovič Dominik 1994
7 km + 25 překážek
M
21.10.2017
21.10.2017 Strejc Zdenek + Schejbalová Tereza 1973
Predator Kids
7 km + 25 překážek
MIX
24.10.2017
20.2.2017 Černá Jana + Jana Klesová + Kristýna Kastnerová + Šárka Baránková 1974
BKV - POSTRADATELNI
7 km + 25 překážek
T
22.2.2017
28.2.2017 Behenský Jan 1991
7 km + 25 překážek
M
1.3.2017
10.10.2017 Meloun Radek 1986
7 km + 25 překážek
M
12.10.2017
22.9.2017 Feřt Petr + Popelková Adéla 1994
7 km + 25 překážek
MIX
26.9.2017
27.9.2017 Foldynová Veronika + Merc Jaroslav 1997
Folmers Lions
7 km + 25 překážek
MIX
30.9.2017
3.10.2017 Holečková Tereza + Weinzettl René 1996
Hector
7 km + 25 překážek
MIX
5.10.2017
15.9.2017 Svobodová Klára 1986
7 km + 25 překážek
Z
16.9.2017
10.9.2017 Svoboda Lukáš + Adéla Cheníčková 1991
SVVAT
7 km + 25 překážek
MIX
13.9.2017
18.9.2017 Struna Petr 1981
7 km + 25 překážek
M
20.9.2017
12.10.2017 Pinkas Roman + Kochová Radka + Procházka Roman + Tichý Jan 1982
Zombies from house of pain
7 km + 25 překážek
T
17.10.2017
18.10.2017 Kout Martin 1976
ROCO TEAM
7 km + 25 překážek
M2
27.10.2017
20.10.2017 Stuparič Jan 1990
HC Devro
7 km + 25 překážek
M
24.10.2017
20.2.2017 Kubasa Jiří + Kubasová Leona 1977
Maratonstav Úpice
7 km + 25 překážek
MIX
21.2.2017
31.5.2017 Drbohlavová Iveta + Tomáš Drbohlav 1979
7 km + 25 překážek
MIX
8.6.2017
25.5.2017 Štorkánová Hanka + Štorkánová Lenka + Cmundová Klára + Ježková Brigita 1990
7 km + 25 překážek
T
27.5.2017
30.5.2017 Fikejzova Anna 1984
Zabijaci
7 km + 25 překážek
Z
31.5.2017
11.7.2017 Šimek Václav 1985
7 km + 25 překážek
M
13.7.2017
21.8.2017 Valášková Tereza 1975
7 km + 25 překážek
Z2
23.8.2017
28.8.2017 Němcová Tereza 2001
Zoufalci
7 km + 25 překážek
JZ
31.8.2017
14.9.2017 Soudek Michal 1988
Traitors
7 km + 25 překážek
M
15.9.2017
7.9.2017 Rýz Bohuslav 1977
snakes Vysoké Mýto
7 km + 25 překážek
M2
15.9.2017
14.9.2017 Hrdina Pavel 1988
INOV-8 OCR team
7 km + 25 překážek
M
20.9.2017
10.10.2017 Sláma Otomar + Sladká Petra 1988
Sladká sláma
7 km + 25 překážek
MIX
13.10.2017
15.10.2017 Čubova Míla + Ivo Pospíchal 1976
7 km + 25 překážek
MIX
21.10.2017
19.10.2017 Kellner David 1975
7 km + 25 překážek
M2
25.10.2017
21.10.2017 Tichovská Hana 1982
7 km + 25 překážek
Z
24.10.2017
13.2.2017 Hendrych Jan 1978
7 km + 25 překážek
M
18.2.2017
28.2.2017 Durychová Kateřina 1972
SRTG Praha
7 km + 25 překážek
Z2
7.3.2017
27.9.2017 Piotrowski Andrzej + Oliwia Fidei 1983
YinYang OcrTeam
7 km + 25 překážek
MIX
4.10.2017
19.6.2017 Černý Jiří 1977
7 km + 25 překážek
M2
27.6.2017
6.8.2017 Šeda Radek 1977
Barbarians from Giant Mountains
7 km + 25 překážek
M2
11.8.2017
25.8.2017 Pastyriková Nikola + Monika Paišová + Veronika Albertová + Monika Varcholová 1982
Krásky v běhu
7 km + 25 překážek
T
30.8.2017
22.10.2017 Dušková Iveta 1988
SRTG Trutnov
7 km + 25 překážek
Z
25.10.2017
25.9.2017 Ansorge Martin + Loskotová Barbora 1992
Bohemia
7 km + 25 překážek
M
26.9.2017
30.9.2017 Szpilarewicz Basia + Olszewski Wojciech 1978
ABY DO METY
7 km + 25 překážek
MIX
6.10.2017
9.10.2017 Solil Pavel 1983
Spolek Borek
7 km + 25 překážek
M
11.10.2017
12.10.2017 Lebeda Robert + Sára Cieślarová 1993
TUZE projekt
7 km + 25 překážek
MIX
14.10.2017
18.10.2017 Mušinský Petr 1967
7 km + 25 překážek
M2
19.10.2017
20.10.2017 Kunert Daniel + Zahalková Kristýna + Stanke Aleš + Preibis Miroslav 1992
Tým
7 km + 25 překážek
T
24.10.2017
17.1.2017 Vodenka Tomáš + Šebková Andrea 1982
INVENTI
7 km + 25 překážek
MIX
21.1.2017
24.2.2017 Renčová Alena 1995
7 km + 25 překážek
Z
28.2.2017
30.3.2017 Karas Vítězslav + Jana Ševčíková 1983
Army Run Elite Runners
7 km + 25 překážek
MIX
31.3.2017
29.5.2017 Cirhan František + Dominik Cirhan + Eva Musilová + Petr Šafařík 1976
Postradatelní
7 km + 25 překážek
T
31.5.2017
31.5.2017 Pošvová Iveta 1985
TRIUMPHALIS
7 km + 25 překážek
Z
6.6.2017
18.7.2017 černá alena 1974
Áčka
7 km + 25 překážek
Z2
19.7.2017
22.8.2017 Tesarek Michal 1978
TesiBend
7 km + 25 překážek
M
26.8.2017
24.9.2017 Balek Jan 1983
Bohemia
7 km + 25 překážek
M
27.9.2017
27.9.2017 Pernstecherová Andrea 1975
7 km + 25 překážek
Z2
7.10.2017
4.10.2017 Muhamed Navdar 1993
CORNY
7 km + 25 překážek
M
4.10.2017
4.9.2017 Štrof Michal 1983
duo iuris
7 km + 25 překážek
M
6.9.2017
11.9.2017 Kokošková Kateřina 1990
7 km + 25 překážek
Z
11.9.2017
1.10.2017 Zimmermannová Lenka 1975
7 km + 25 překážek
Z2
4.10.2017
19.2.2017 Fišer Tom 1989
SRTG ČeskáTřebová
7 km + 25 překážek
M
23.2.2017
7.3.2017 Vavřička Stanislav 2003
7 km + 25 překážek
JM
15.3.2017
17.5.2017 Vondráčková Jana 1984
Maxáci
7 km + 25 překážek
Z
20.5.2017
25.6.2017 Pacovský Tomáš + Pacovská Lenka 1976
7 km + 25 překážek
MIX
28.6.2017
7.8.2017 Ždímal Michal 1985
Ždimiators
7 km + 25 překážek
M
8.8.2017
27.8.2017 Hráček Antonín 1973
SVVAT
7 km + 25 překážek
M2
30.8.2017
20.9.2017 Michalčák Matěj 2000
GLADIATOR RACE TEAM
7 km + 25 překážek
JM
20.9.2017
22.10.2017 Karaman Michal 1977
7 km + 25 překážek
M2
25.10.2017
26.9.2017 Haase Lukáš 1988
AK Hradec
7 km + 25 překážek
M
26.9.2017
1.10.2017 Rosa Petr 1994
PARTY - TEAM
7 km + 25 překážek
M
7.10.2017
10.10.2017 šimůnek radek + Lukas Klasek 1979
7 km + 25 překážek
M
10.10.2017
14.9.2017 Polčan Peter 1989
Traitors
7 km + 25 překážek
M
15.9.2017
8.9.2017 Voříšek Luděk 1982
Skorpion
7 km + 25 překážek
M
15.9.2017
15.9.2017 Hlinka Robert 1974
DHL ITS Running Club
7 km + 25 překážek
M2
23.9.2017
11.10.2017 Hurth Stephanie + Kevin Blanchard 1986
KS
7 km + 25 překážek
MIX
13.10.2017
16.10.2017 Špinka Pavel 1992
AK Hradec
7 km + 25 překážek
M
16.10.2017
19.10.2017 Němcová Sandra + Petr Pešek 1991
AF Team
7 km + 25 překážek
MIX
24.10.2017
31.5.2017 Martinková Kateřina + Volenec Antonín 1987
WILD Team
7 km + 25 překážek
MIX
6.6.2017
18.7.2017 Görgl Jan 1976
Team Slivenec
7 km + 25 překážek
M2
21.7.2017
22.8.2017 Štěpánek Petr 1981
7 km + 25 překážek
M
30.8.2017
22.10.2017 Bartošová Alžběta + Robert Pivka 1989
7 km + 25 překážek
MIX
22.10.2017
24.9.2017 Branda Filip 1989
7 km + 25 překážek
M
25.9.2017
19.10.2017 Reisinger Martin 1994
7 km + 25 překážek
M
19.10.2017
6.10.2017 Holub Zdeněk 1988
7 km + 25 překážek
M
7.10.2017
29.8.2017 Zídková Jiřina + Podrábský Pavel 1986
7 km + 25 překážek
MIX
31.8.2017
5.9.2017 Hančilová Denisa 1987
7 km + 25 překážek
Z
7.9.2017
11.9.2017 Stříteská Petra + Vysoudil Jakub 1979
Simpsonovi
7 km + 25 překážek
MIX
15.9.2017
20.9.2017 Tocháčková Tereza 1997
GLADIATOR RACE TEAM
7 km + 25 překážek
Z
20.9.2017
14.10.2017 Vyšín Milan 1965
Hrabišici
7 km + 25 překážek
M2
17.10.2017
18.10.2017 Marek Martin + Kollerová Eliška 1991
AF Team Plzeň
7 km + 25 překážek
MIX
20.10.2017
20.10.2017 Máslo Jan 1990
HC Devro
7 km + 25 překážek
M
26.10.2017
2.10.2017 Kokoška Martin 1988
7 km + 25 překážek
M
4.10.2017
28.2.2017 Domorád Vojtěch 1986
7 km + 25 překážek
M
8.3.2017
7.4.2017 Slavík Tomáš 1987
Rokytka
7 km + 25 překážek
M
10.4.2017
29.5.2017 Brzobohatý Tomáš 1982
Zabijáci
7 km + 25 překážek
M
31.5.2017
21.9.2017 Kopecký Jakub + Rexhaj Arbesa 1990
Kubičkovi holky
7 km + 25 překážek
MIX
26.9.2017
26.9.2017 Štraub David + Jeřábková Petra 1981
7 km + 25 překážek
MIX
30.9.2017
2.10.2017 Pavlík Michal 1977
Jupko
7 km + 25 překážek
M2
10.10.2017
10.10.2017 Radonský Petr 1990
7 km + 25 překážek
M
17.10.2017
4.9.2017 Neffe Andrea + Václav Ackermann 1975
TRIUMPHALIS
7 km + 25 překážek
MIX
5.9.2017
9.9.2017 Kopecký Aleš + Bulisová Eva 1978
Altus Pons
7 km + 25 překážek
MIX
14.9.2017
15.9.2017 Farský Ondřej 1978
7 km + 25 překážek
M
19.9.2017
11.10.2017 Babák Josef 1992
Tantrum Monstra
7 km + 25 překážek
M
19.10.2017
16.10.2017 Liška David + Váňová Karolína 1990
7 km + 25 překážek
MIX
19.10.2017
20.10.2017 Šír Jan 1987
HC Devro
7 km + 25 překážek
M
21.10.2017
19.2.2017 Bohuňková Lucie 1993
Valhalla gym
7 km + 25 překážek
Z
22.2.2017
5.6.2017 Vlček Martin 1985
7 km + 25 překážek
M
14.6.2017
17.5.2017 Brož Michal 1978
Maxáci
7 km + 25 překážek
M
19.5.2017
29.6.2017 Swaim David + Radil Stefovski + Brian Wardrop + Michal Aron 1993
ARX
7 km + 25 překážek
T
5.7.2017
12.8.2017 Šafránek Vojtěch 1980
7 km + 25 překážek
M
16.8.2017
27.8.2017 Košťálová Kateřina 1967
Zoufalci
7 km + 25 překážek
Z2
31.8.2017
29.9.2017 Tůma Štěpán 1988
7 km + 25 překážek
M
30.9.2017
6.10.2017 Butor Aleš + Skála Martin + Kalinová Lucie + Borges Iveta + Butor Aleš 1985
LIPO Team
7 km + 25 překážek
T
12.10.2017
29.8.2017 Smetana Tomáš + Jakub Zícha 1992
TK
7 km + 25 překážek
M
5.9.2017
6.9.2017 Žilková Veronika + Radim Žilka 1980
7 km + 25 překážek
MIX
9.9.2017
27.9.2017 Pavlík Michal + Fabiánová Martina 1989
7 km + 25 překážek
MIX
30.9.2017
14.10.2017 Kudrna Aleš 1991
7 km + 25 překážek
M
17.10.2017
18.10.2017 Blažová Mária 1997
7 km + 25 překážek
Z
21.10.2017
20.10.2017 Svoboda David 1985
HC Devro
7 km + 25 překážek
M
24.10.2017
31.1.2017 Řezníček Jan 1973
Junák Č.Kostelec
7 km + 25 překážek
M2
3.2.2017
28.2.2017 Šafránková Johanka + Špicl Martin 1997
dvojice - s Martin Špicl
7 km + 25 překážek
MIX
2.3.2017
24.4.2017 Kunstát Jiří 1976
7 km + 25 překážek
M2
28.4.2017
1.6.2017 Fidrmuc Pavel 1983
Rykol
7 km + 25 překážek
M
3.6.2017
22.7.2017 Drinka Filip 1991
7 km + 25 překážek
M
26.7.2017
23.8.2017 Svoboda Tomáš 1984
7 km + 25 překážek
M
26.8.2017
22.10.2017 Kelnar Jiří + Emil Sedlařík 1988
nEUhneme
7 km + 25 překážek
M
25.10.2017
25.9.2017 Podstavek Michal + Mrázek Kamil + Stodůlka Marek + Malchárek Miroslav 1988
Bejčci
7 km + 25 překážek
T
1.10.2017
11.10.2017 Kytýr Pavel 1974
7 km + 25 překážek
M2
17.10.2017
17.10.2017 Bubeníček Martin 1990
7 km + 25 překážek
M
20.10.2017
20.10.2017 Vanclová Michaela 1995
HC Devro
7 km + 25 překážek
Z
24.10.2017
19.2.2017 Vasina Jakub 1980
Valhalla gym
7 km + 25 překážek
M
23.2.2017
11.10.2017 Hůrková Kristýna + Martin Turek + Tomáš Novák + Marek Růžek 1986
extreme team Kolín
7 km + 25 překážek
T
13.10.2017
23.5.2017 Surý Martin 1976
Brutal Kruháč Team
7 km + 25 překážek
M2
25.5.2017
29.5.2017 Novak Pavel 1977
Zabijáci
7 km + 25 překážek
M2
31.5.2017
11.7.2017 Hlavatý David 1989
7 km + 25 překážek
M
11.7.2017
20.8.2017 Siegl Josef 1978
Pepino
7 km + 25 překážek
M
30.8.2017
28.8.2017 Třísková Michaela 1994
Zoufalci
7 km + 25 překážek
Z
6.9.2017
22.9.2017 Loskot Karel 1963
7 km + 25 překážek
M2
30.9.2017
27.9.2017 Horák Roman 1971
7 km + 25 překážek
M2
30.9.2017
3.10.2017 Křivanec Zdeněk 1975
P.R.D.I.. Plzeň
7 km + 25 překážek
M2
4.10.2017
4.9.2017 Tomes Michal 1981
7 km + 25 překážek
M
7.9.2017
10.9.2017 Novák Jan 1994
7 km + 25 překážek
M
16.9.2017
18.9.2017 Novotný Jakub 1995
7 km + 25 překážek
M
22.9.2017